Wielbicielki Piekna IX - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 11:17   #2611
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Witamy

A mi się wydaje, że 49 kg to trochę za mało przy Twoim wzroście

Mam pytanko, po czym przytyłaś? Mi właśnie przydało by się kilka kg
jadłam dużo śmieci - fastfood , pizze itp , zmieniłam pracę na siedzącą ( obecnie w ośrodku wczasowym w ktorym pracuję nie ma gości wiec zamiast latać po odnowie to siedze w recepcji ) i poszło... juz i tak spadlo mi 2 kg. kupilam błonnik i magnez i od dzis biorę

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
ooo ja
ja mam 164cm i ważę ok 53kg i nie wyobrażam sobie mniej. Wyglądałabym jak kościotrup
może faktycznie to za mało... ale weszło mi strasznie w brzuch i tyłeczek , choć zawsze miałam wypukły. a tak po zdjęciu ktore wkleiłaś to nigdy bym nie powiedziała ze masz 164. wydałalo mi sie ze conajmniej 10 cm wiecej. no i sliczna jestes!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:27   #2612
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
witam, witam wszystkie Wizażanki co do zielonego tuszu to byłam wczoraj w dwoch naturach i nawet różowego nie mieli a jak pytałam o zielony to patrzą na mnie dziwnie też idę sprzątać a co do kilogramów to mam 55 przy 169 wiec chce do slubu zgubić 6 - 49 kg miałam przed zimą :/
Jeju, przecież Ty już jesteś chudzina
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:45   #2613
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

ale jestem zla
robiłam pranie i wrzuciłam tunike która mialam raz na sobie i caaly wzor mi zszedl

neheszta myslalam, ze jestes wyzsza tak 175 cm
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:52   #2614
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez ichii Pokaż wiadomość
Ja mam dziś straszne rzeczy do zrobienia:
- 2 sprawka na silniki
- 1,5 sprawka na metro
- nauka na wejściówkę z metro
- wejściówkę z silników
- wejściówkę z pneumatyki


Ale za to od jutra mam półtora tygodnia wolnego Aż do 12 kwietnia W końcu porządnie poćwiczę i nauczę się na egzam z wytrzymałości (zaległy od dawna)
Współczuję. A co studiujesz? Pewnie już pisałaś ale zapomniałam. Bo podobne przedmioty ma mój TŻ Ostatnio nawet pomagałam mu rozwiązywać zadania z elektromechaniki czy czegoś takiego

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
witam, witam wszystkie Wizażanki co do zielonego tuszu to byłam wczoraj w dwoch naturach i nawet różowego nie mieli a jak pytałam o zielony to patrzą na mnie dziwnie też idę sprzątać a co do kilogramów to mam 55 przy 169 wiec chce do slubu zgubić 6 - 49 kg miałam przed zimą :/
Witam. Mam tyle samo wzrostu i wg BMI minimalna waga przy tym wzroście to 55 kg. Ale może Tobie inaczej układają się te kg i nie jesteś starszną chudziną
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:55   #2615
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Współczuję. A co studiujesz? Pewnie już pisałaś ale zapomniałam. Bo podobne przedmioty ma mój TŻ Ostatnio nawet pomagałam mu rozwiązywać zadania z elektromechaniki czy czegoś takiego
Studiuję mechanikę i budowę maszyn
A to ty jesteś taka dobra z elektrycznych tematów? Bo dla mnie elektra to straszna abstrakcja i nigdy nic nie rozumiem
(co studiuje tż? )
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:11   #2616
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Czeeeść

Dawno mnie nie było, ale cały czas podczytuję

Zyśka tosz to przepiękny avek masz teraz!

Kasiu kochana, czy Ty możesz mi powiedzieć, jak zrobić makijaż a'la Edyty Górniak? Chodz mi o taki z jaśniutkim rozświetleniem pod oczami, a ogólnie oczy mocno zaznaczone... Nie wiem jak to wytłumaczyć. Wklejam linka, gdzie ma taki makijaż.

A tak w ogóle to umieram Tzn. zasypiam na siedząco. Prawie nic dziś nie spałam, bo w sobotę ugryzło mnie "coś" w rękę, a wczoraj spuchło i strasznie bolałao całą noc. Byłam dziś rano u lekarza, powiedział, że jest jakieś zakażenie, mam brać antybiotyk, odstałam zastrzyk przeciw tężcowi i jeszcze skierowanie do poradni chirurgicznej, żeby sprawdzić, czy mi coś tam pod skórą nie zostało... Boję się...Niby po tym zastrzyku opuchlizna trochę zeszła, ale boli bardzo i swędzi...

No to się wyżaliłam

Aha, i link: http://zyciegwiazd.onet.pl/146326,0,...ws_detail.html

Na kolejnych zdjęciach lepiej widać makijaż.
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...

Edytowane przez magda2109
Czas edycji: 2010-03-30 o 12:15
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:17   #2617
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Czeeeść

Dawno mnie nie było, ale cały czas podczytuję

Zyśka tosz to przepiękny avek masz teraz!

Kasiu kochana, czy Ty możesz mi powiedzieć, jak zrobić makijaż a'la Edyty Górniak? Chodz mi o taki z jaśniutkim rozświetleniem pod oczami, a ogólnie oczy mocno zaznaczone... Nie wiem jak to wytłumaczyć. Wklejam linka, gdzie ma taki makijaż.

A tak w ogóle to umieram Tzn. zasypiam na siedząco. Prawie nic dziś nie spałam, bo w sobotę ugryzło mnie "coś" w rękę, a wczoraj spuchło i strasznie bolałao całą noc. Byłam dziś rano u lekarza, powiedział, że jest jakieś zakażenie, mam brać antybiotyk, odstałam zastrzyk przeciw tężcowi i jeszcze skierowanie do poradni chirurgicznej, żeby sprawdzić, czy mi coś tam pod skórą nie zostało... Boję się...Niby po tym zastrzyku opuchlizna trochę zeszła, ale boli bardzo i swędzi...

No to się wyżaliłam
Bidulka
Mnie tez w tamtym roku coś ugryzło w nogę i miałam spuchnięte i swędziało ale nie poszłam do lekarza i samo zeszło

Jak mi się nic nie chce a mam tyle do roboty
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 12:19   #2618
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Jeju, przecież Ty już jesteś chudzina
no wlasnie nie, nie mam cięzkich kości wiec wszystko idzie w tłuszczyk :mur :



Cytat:
Witam. Mam tyle samo wzrostu i wg BMI minimalna waga przy tym wzroście to 55 kg. Ale może Tobie inaczej układają się te kg i nie jesteś starszną chudziną

to nie jest tak. mimo tego ze nialam 49-50 kg to wlasnie wtedy mialam idealne wymiary w biodrach 90 a w talii ok 61.

teraz mam 55 kg a moje wymiary to w biodrach 96 a talia az wstyd - 70 , moze to dlatego ze nie mam kosci cięzkich dlatego nie wyglądam na chudzinkę. a slub za 3 miseiace wiec rozumiecie

Cytat:
A tak w ogóle to umieram Tzn. zasypiam na siedząco. Prawie nic dziś nie spałam, bo w sobotę ugryzło mnie "coś" w rękę, a wczoraj spuchło i strasznie bolałao całą noc. Byłam dziś rano u lekarza, powiedział, że jest jakieś zakażenie, mam brać antybiotyk, odstałam zastrzyk przeciw tężcowi i jeszcze skierowanie do poradni chirurgicznej, żeby sprawdzić, czy mi coś tam pod skórą nie zostało... Boję się...Niby po tym zastrzyku opuchlizna trochę zeszła, ale boli bardzo i swędzi...

No to się wyżaliłam
oj a kiedy idziesz na kontrole??

Marta85 a ile masz wzrostu??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-03-30 o 12:25
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:38   #2619
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie, nie mam cięzkich kości wiec wszystko idzie w tłuszczyk :mur :






to nie jest tak. mimo tego ze nialam 49-50 kg to wlasnie wtedy mialam idealne wymiary w biodrach 90 a w talii ok 61.

teraz mam 55 kg a moje wymiary to w biodrach 96 a talia az wstyd - 70 , moze to dlatego ze nie mam kosci cięzkich dlatego nie wyglądam na chudzinkę. a slub za 3 miseiace wiec rozumiecie



oj a kiedy idziesz na kontrole??

Marta85 a ile masz wzrostu??
Mam 165 a ważę 45

W sumie taką chudziną to nie jestem, w albumie mam zdjęcia to sobie popatrz,a w talii mam 75cm
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:45   #2620
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
witam, witam wszystkie Wizażanki co do zielonego tuszu to byłam wczoraj w dwoch naturach i nawet różowego nie mieli a jak pytałam o zielony to patrzą na mnie dziwnie też idę sprzątać a co do kilogramów to mam 55 przy 169 wiec chce do slubu zgubić 6 - 49 kg miałam przed zimą :/
Witaj
Przy twoim wzroście mniej niż 50 kg to chyba za mało? Mówię tak gdyż osoby mojego wzrostu (160) gdy zaczynają ważyć koło 47 wyglądają już chudo.
Nie warto przesadzać z odchudzaniem

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
dziewczyny, a próbowała któraś z was zielony tusz essence?
Jego jeszcze chyba nie ma w PL (nie wiem czy w ogóle będzie bo część kosmetyków nie dociera w ogóle do PL), u mnie w IE też go jeszcze nie ma. Ale oglądałam filmiki na YT porównujące go z tym różowym i wypadał gorzej od różowego

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Czeeeść

Dawno mnie nie było, ale cały czas podczytuję

Zyśka tosz to przepiękny avek masz teraz!

Kasiu kochana, czy Ty możesz mi powiedzieć, jak zrobić makijaż a'la Edyty Górniak? Chodz mi o taki z jaśniutkim rozświetleniem pod oczami, a ogólnie oczy mocno zaznaczone... Nie wiem jak to wytłumaczyć. Wklejam linka, gdzie ma taki makijaż.

A tak w ogóle to umieram Tzn. zasypiam na siedząco. Prawie nic dziś nie spałam, bo w sobotę ugryzło mnie "coś" w rękę, a wczoraj spuchło i strasznie bolałao całą noc. Byłam dziś rano u lekarza, powiedział, że jest jakieś zakażenie, mam brać antybiotyk, odstałam zastrzyk przeciw tężcowi i jeszcze skierowanie do poradni chirurgicznej, żeby sprawdzić, czy mi coś tam pod skórą nie zostało... Boję się...Niby po tym zastrzyku opuchlizna trochę zeszła, ale boli bardzo i swędzi...

No to się wyżaliłam

Aha, i link: http://zyciegwiazd.onet.pl/146326,0,...ws_detail.html

Na kolejnych zdjęciach lepiej widać makijaż.
Później się zagłębię w ten makijaż (i w ten co Neheszta pytała też) ale nie wiem czy się czegoś dopatrzę bo fotki są bez zbliżeń
I koniecznie pilnuj tego ugryzienia. Znajoma mojego męża (miała coś koło19l) umarła bo zrobił się jej zakrzep czy coś takiego gdy jej noga spuchła. Była w szpitalu i odesłali ją do domu z lekiem na zbicie opuchlizny mówiąc że to nic poważnego. Nie dożyła do następnego dnia ...

U mnie pogoda fatalna o 6 rano padał śnieg z deszczem. Wieje i jest okropnie
Znacie jakieś fajne miejsca na wakacje ???? (ale nie góry)


I wklejam zakupy (sory że bokserka pognieciona ale nie prasowałam bo idę ją dziś wymienić)
Wstawiam też moje ukochane stare bikini (ono jest w kolorze gorzkiej czekolady w biało złote wzory, do opalenizny jest świetne i zawsze jak je mam na sobie to ktoś mnie zaczepia i pyta gdzie kupiłam)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:47   #2621
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie, nie mam cięzkich kości wiec wszystko idzie w tłuszczyk :mur :






to nie jest tak. mimo tego ze nialam 49-50 kg to wlasnie wtedy mialam idealne wymiary w biodrach 90 a w talii ok 61.

teraz mam 55 kg a moje wymiary to w biodrach 96 a talia az wstyd - 70 , moze to dlatego ze nie mam kosci cięzkich dlatego nie wyglądam na chudzinkę. a slub za 3 miseiace wiec rozumiecie



oj a kiedy idziesz na kontrole??
Ja mam 173 cm wzrostu, ważę 56-57 kg obecnie i niby na mój wzrost to jest ok, ale też mi się dziwnie rozkłada, bo np. brzucha nie mam idealnie płaskiego, marszczy się ten tłuszczyk I w uda mi od razu idzie. A góra płaska i ręce jak patyki Aha, i moja zmora - jak tyję to od razu poliki mi się robią jak u chomika, nienawidzę tego Najlepiej się czuję jak ważę 53-54 kg, ale strasznie trudno mi taką wagę utrzymać. Po Świętach przejdę na tę dietę Dukana dzięki Mai Może zrzucę te 2 kg na trwałe

A do tej poradni chcę pójść dzisiaj. I pójdę na izbę przyjęć wieczorem, bo teraz jestem w pracy, a normalnie maja terminy po Świętach ;/ (Polska Służba Zdrowia :/). Niech tylko sprawdzą, czy nie ma jakiegoś żądła czy czegoś pod skórą, bo strasznie boli w miejscu ukłucia. Po pray kupię antybiotyk i zacznę brać (aż 10 dni muszę ). Mam nadzieję, że przejdzie. Dobrze, że już opuchlizna zeszła, bo miałam zamiast ręki więlką banię
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 13:45   #2622
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Mam 165 a ważę 45

W sumie taką chudziną to nie jestem, w albumie mam zdjęcia to sobie popatrz,a w talii mam 75cm
no własnie też mam z talią problem....

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Witaj
Przy twoim wzroście mniej niż 50 kg to chyba za mało? Mówię tak gdyż osoby mojego wzrostu (160) gdy zaczynają ważyć koło 47 wyglądają już chudo.
Nie warto przesadzać z odchudzaniem
może masz racje ale chcialabym okolo 4 kg jeszcze zjechać.



Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Ja mam 173 cm wzrostu, ważę 56-57 kg obecnie i niby na mój wzrost to jest ok, ale też mi się dziwnie rozkłada, bo np. brzucha nie mam idealnie płaskiego, marszczy się ten tłuszczyk I w uda mi od razu idzie. A góra płaska i ręce jak patyki Aha, i moja zmora - jak tyję to od razu poliki mi się robią jak u chomika, nienawidzę tego Najlepiej się czuję jak ważę 53-54 kg, ale strasznie trudno mi taką wagę utrzymać. Po Świętach przejdę na tę dietę Dukana dzięki Mai Może zrzucę te 2 kg na trwałe

A do tej poradni chcę pójść dzisiaj. I pójdę na izbę przyjęć wieczorem, bo teraz jestem w pracy, a normalnie maja terminy po Świętach ;/ (Polska Służba Zdrowia :/). Niech tylko sprawdzą, czy nie ma jakiegoś żądła czy czegoś pod skórą, bo strasznie boli w miejscu ukłucia. Po pray kupię antybiotyk i zacznę brać (aż 10 dni muszę ). Mam nadzieję, że przejdzie. Dobrze, że już opuchlizna zeszła, bo miałam zamiast ręki więlką banię
no to Ty masz wiecej wzrostu niż ja i mniej ważysz teraz tez tyle samo,
mam koleżankę ktora waży tyle co ja i tyle samo ma wzrostu ale ma kości cięzkie i zupełnie inaczej wygląda dlatego musze zjechac

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-03-30 o 13:46
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:49   #2623
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez ichii Pokaż wiadomość
Studiuję mechanikę i budowę maszyn
A to ty jesteś taka dobra z elektrycznych tematów? Bo dla mnie elektra to straszna abstrakcja i nigdy nic nie rozumiem
(co studiuje tż? )
Nie jestem dobra Po prostu róbowałam mu pomóc rozwiązywać zadania ale kiepsko mi szło Dla mnie to co on ma to czarna magia i podziwiam, że ktoś potrafi to zrobić A tż studiuje transport i mechanikę samochodową
Muszę iść na 18 na etykę a nie chce mi się
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:09   #2624
kasiaaczek
Zakorzenienie
 
Avatar kasiaaczek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 162
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Ja mam 173 cm wzrostu, ważę 56-57 kg obecnie i niby na mój wzrost to jest ok, ale też mi się dziwnie rozkłada, bo np. brzucha nie mam idealnie płaskiego, marszczy się ten tłuszczyk I w uda mi od razu idzie. A góra płaska i ręce jak patyki Aha, i moja zmora - jak tyję to od razu poliki mi się robią jak u chomika, nienawidzę tego Najlepiej się czuję jak ważę 53-54 kg, ale strasznie trudno mi taką wagę utrzymać. Po Świętach przejdę na tę dietę Dukana dzięki Mai Może zrzucę te 2 kg na trwałe

A do tej poradni chcę pójść dzisiaj. I pójdę na izbę przyjęć wieczorem, bo teraz jestem w pracy, a normalnie maja terminy po Świętach ;/ (Polska Służba Zdrowia :/). Niech tylko sprawdzą, czy nie ma jakiegoś żądła czy czegoś pod skórą, bo strasznie boli w miejscu ukłucia. Po pray kupię antybiotyk i zacznę brać (aż 10 dni muszę ). Mam nadzieję, że przejdzie. Dobrze, że już opuchlizna zeszła, bo miałam zamiast ręki więlką banię
Wylecz to dobrze nie warto zaniechać sobie czegoś jesli chodzi o zdrowie. zebys potem nie miala przypadkiem jescze wiekszych prpoblemów życze żeby się wszystko pieknie zagoiło

Ja wreszcie po zajęciach, jeszcze tylko jutro referat i muszę do niego rysunek zrobić i wolne Zaraz lece sie zbierać i jadę do tż-ta

Ja mam 168 cm wzrostu i teraz waże 54 nie czuje się z tym jakoś źle, ale lepiej jak ważyłam 50-52

Edytowane przez kasiaaczek
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:10
kasiaaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:10   #2625
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez kasiaaczek Pokaż wiadomość
Co się dzieje z Red?
Nasze małe jabłuszko ma problemy pisałam z nią ostatnio, ale obiecała, że wróci jak się z tym upora
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
witam, witam wszystkie Wizażanki co do zielonego tuszu to byłam wczoraj w dwoch naturach i nawet różowego nie mieli a jak pytałam o zielony to patrzą na mnie dziwnie też idę sprzątać a co do kilogramów to mam 55 przy 169 wiec chce do slubu zgubić 6 - 49 kg miałam przed zimą :/
Witaj Emilko
widzę świeżza krew na WP
ja czasami nie wiem skąd te ekspedientki się urywają? z choinki?
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Zyśka tosz to przepiękny avek masz teraz!
Lizus kochany
Moja Poziomka mnie zmusiła
Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
teraz mam 55 kg a moje wymiary to w biodrach 96 a talia az wstyd - 70 , moze to dlatego ze nie mam kosci cięzkich dlatego nie wyglądam na chudzinkę. a slub za 3 miseiace wiec rozumiecie
gratuluję ślubu
Długo jesteście razem?
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Jego jeszcze chyba nie ma w PL (nie wiem czy w ogóle będzie bo część kosmetyków nie dociera w ogóle do PL), u mnie w IE też go jeszcze nie ma. Ale oglądałam filmiki na YT porównujące go z tym różowym i wypadał gorzej od różowego

Znacie jakieś fajne miejsca na wakacje ???? (ale nie góry)


I wklejam zakupy (sory że bokserka pognieciona ale nie prasowałam bo idę ją dziś wymienić)
Wstawiam też moje ukochane stare bikini (ono jest w kolorze gorzkiej czekolady w biało złote wzory, do opalenizny jest świetne i zawsze jak je mam na sobie to ktoś mnie zaczepia i pyta gdzie kupiłam)
Polska... Ale skoro gorszy to lepiej nie kupować
Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Po Świętach przejdę na tę dietę Dukana dzięki Mai Może zrzucę te 2 kg na trwałe
no to ja z Tobą po świętach

ja bym wybrała jakieś morze czy coś

luuubię oglądać Twoje... wszystko

mnie kiedyś użądlił szerszeń, to od razu mama wycisnęła mi żądło i ten jad czy coś, mniejsza opuchlizna była i krótko. Mam nadzieję, że nie boli

Urzekł mnie ten demotywator:
__________________

Edytowane przez zyskowa
Czas edycji: 2010-03-30 o 15:13
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:12   #2626
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

miałam jeszcze napisać, że chyba na dobre zrezygnowałam z kosmetologii i kupiłam tuniko-sukienkę w lumpku, śmieszna jest
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:22   #2627
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jadłam dużo śmieci - fastfood , pizze itp , zmieniłam pracę na siedzącą ( obecnie w ośrodku wczasowym w ktorym pracuję nie ma gości wiec zamiast latać po odnowie to siedze w recepcji ) i poszło... juz i tak spadlo mi 2 kg. kupilam błonnik i magnez i od dzis biorę


może faktycznie to za mało... ale weszło mi strasznie w brzuch i tyłeczek , choć zawsze miałam wypukły. a tak po zdjęciu ktore wkleiłaś to nigdy bym nie powiedziała ze masz 164. wydałalo mi sie ze conajmniej 10 cm wiecej. no i sliczna jestes!
nie pamiętam, jakie zdjęcie?
Cytat:
Napisane przez poziomeczkaa89 Pokaż wiadomość
ale jestem zla
robiłam pranie i wrzuciłam tunike która mialam raz na sobie i caaly wzor mi zszedl

neheszta myslalam, ze jestes wyzsza tak 175 cm
coś Ty


a dziś idę biegać
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:24   #2628
ichii
Wtajemniczenie
 
Avatar ichii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 143
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Ja właśnie czekam aż koleżanka skończy zajęcia i idziemy na obiad i może jakieś małe zakupy, a potem tyle pracy mnie czeka
__________________
64 63 62 61 60 59
ichii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 16:03   #2629
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
miałam jeszcze napisać, że chyba na dobre zrezygnowałam z kosmetologii i kupiłam tuniko-sukienkę w lumpku, śmieszna jest
Ja ostatnio wchodzę do sklepu, myślałam że to odzieżowy sklep, okazało się ze lumpeks, a jakie ciuchy tam były, nawet kolorystycznie połkładane


Kupiłam sobie belisse, mam nadzieję, że zregeneruje mi trochę włosy i paznokcie
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 16:27   #2630
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

witam

Kasiu fajne zakupy

Zyś mocny demot
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:30   #2631
lollipopka
Raczkowanie
 
Avatar lollipopka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 394
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

witam podczytuje od długiego czasu i w końcu postanowiłam sie poudzielać
lollipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:36   #2632
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
witam podczytuje od długiego czasu i w końcu postanowiłam sie poudzielać
hej Co u Ciebie ?
jak ja nie lubie reklam szczegolnie jak po reklamie zostaje 3 min serialu
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:37   #2633
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
witam podczytuje od długiego czasu i w końcu postanowiłam sie poudzielać

Witamy napisz coś o sobie



I jak Wam dziewczynki mija dzień?
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:46   #2634
lollipopka
Raczkowanie
 
Avatar lollipopka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 394
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

hmmmm co by tu o sobie napisać..... mam 22 lata, mieszkam na Mazurach:P studiuje sobie na studiach dziennych i jakoś to leci...

i właśnie popijam Redd'sa - tak rozpoczynam przerwe świąteczną
lollipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:47   #2635
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

lollipopka witamy


hah wizaż życzy mi wygranej w totka
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:51   #2636
marta 85
Wtajemniczenie
 
Avatar marta 85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 448
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
hmmmm co by tu o sobie napisać..... mam 22 lata, mieszkam na Mazurach:P studiuje sobie na studiach dziennych i jakoś to leci...

i właśnie popijam Redd'sa - tak rozpoczynam przerwe świąteczną
A co studiujesz?

I nie znikaj nam z wątku jak inne tylko chwile piszące bo
__________________





marta 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:53   #2637
poziomeczkaa89
Zakorzenienie
 
Avatar poziomeczkaa89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 710
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
lollipopka witamy


hah wizaż życzy mi wygranej w totka
a my duuuuuuuuuuuuużo miłosci i szczescia
__________________
diabelsko kobiecy blog
poziomeczkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:58   #2638
lollipopka
Raczkowanie
 
Avatar lollipopka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 394
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
A co studiujesz?

I nie znikaj nam z wątku jak inne tylko chwile piszące bo
studiuję prawo a z wątku na pewno nie zniknę, gdyż czytam was od dawna a teraz mam trochę wolnego czasu więc będę się systematycznie udzielać
lollipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 17:59   #2639
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

Cytat:
Napisane przez marta 85 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio wchodzę do sklepu, myślałam że to odzieżowy sklep, okazało się ze lumpeks, a jakie ciuchy tam były, nawet kolorystycznie połkładane
fajnie masz... a jak ceny
Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
witam podczytuje od długiego czasu i w końcu postanowiłam sie poudzielać
hej
Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
lollipopka witamy


hah wizaż życzy mi wygranej w totka

Aniu, żono moja tak mi przykro;(
dopiero weszłam na nk i zobaczyłam. Wstyd mi. Życzę Ci dużo dużo zdrówka, szczęścia, żeby Ci się ułożyło z tym Twoim i wszystkiego czego chcesz. Sto Lat
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:01   #2640
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Wielbicielki Piekna IX

dziękuję poziomeczko, tej szczęśliwej miłości to sobie też życzę

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

dziękuję Zyś żono kochana <3
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.