Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 12:24   #4441
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Dziękuję Wam za rady A chciałam jeszcze zapytać o kolor włosów? Zastanawiam się, czy sobie jeszcze trochę nie przyciemnić.... Co myślicie?

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Wiesz u mnie to jest wszystko wyniesione z domu.... Od małego rodzice mi powtarzali, ze tu mam za dużo, tam za mało, to jest źle itp... Co z tego że mój TŻ non stop mi prawi komplementy... Ok, przy nim czuję się piękna, ale jak tylko pojawi się na horyzoncie jakaś dziewczyna to od razu sobie myślę, że ona się pewnie TŻtowi bardziej spodoba, bo ma gładką buzię, ładne nogi itp...

Zresztą nawet nad morze nie chciałam ze znajomymi i znajomymi znajomych, których nie znałam jechać, bo miałam kompleksy... A moja znajoma teraz rozpowiada wszystkim, że nie chciałam jechać, bo jestem gruba i mam wałeczki..... Nieważne, że sama ode mnie jest sporo tęższa.
Jesteś bardzo ładną i SZCZUPŁĄ dziewczyną Nie przejmuj się co mówi "koleżanka". Skoro jest tęższa, to na pewno zazdrości Ci figury i mówi tak, żebyś w siebie nie wierzyła. Ja też w domu wcześniej musiałam się nasłuchiwać, że tu mam wałeczek tam za dużo itp. i też mam niską samoocenę i nie wierzę w siebie Pomyśl tak, że gdybyś się swojemu TŻowi nie podobała i gdyby mu się podobała inna, to by z Tobą nie był. Wiem, że trudno zmienić tok myślenia, bo sama staram się z tym walczyć i jak na razie bezskutecznie, ale trzeba to zrobić. I Twój TŻ Ci w tym na pewno pomoże
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:27   #4442
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam Lollipopkę

Siedzę z kokosem na włosach, zmyję koło szóstej. Wczoraj miałam takie lśniące włosy, mam nadzieję, że tak zostanie na dłużej Cera w dalszym ciągu wygląda beznadziejnie, poddaję się, cokolwiek nie zrobię to nie działa, nie mam już ani siły, ani ochoty o nią dbać. Skupię się lepiej na włosach i paznokciach (zaraz sobie je pomaluję na fioletowo ). Też mam oponkę na brzuchu, ale mi ona nie przeszkadza. Owszem, byłoby fajnie się jej pozbyć, ale nie za wszelką cenę

Też mam kompleksy Głównie na punkcie swojej cery Tak się staram i nic. Ale odkąd dołączyłam do grupy teatralnej w moim mieście czuję się coraz lepiej. Kocham to, co robię, wiem, że jestem im potrzebna i to mi pomaga. Tak więc polecam znaleźć jakieś hobby Ale jest tam też taka dziewczyna, śliczna, zadbana, ma piękne, kręcone włosy,. idealne zęby i gładką cerę...
A no zawsze się znajdzie wokół nas taki "ideał'
Ja "urosłam" trochę po tym jak się dostałam na swoją wymarzoną filologię romańską jako drugi kierunek

A co z Twoją cerą jest nie tak?

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze


Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
A gdzie Ty masz ten tluszczyk??
Jak na moje oko figurka fajna
A ta dziewczyna sie nie przejmuj, nie jest tego warta, dobrze mowisz, zerwij z nia znajomosc i juz

Podobasz mi sie z grzywka, naprawde
W ciuchach nie zawsze go tak bardzo widać, ale jak widziałam swoje zdjęcia w kostiumie kąpielowym to się przeraziłam

Tak mówisz? O kurde, a właśnie ją zapuszczam, bo tak mi szybko rosła i mi przeszkadzała i nosiłam ją długo, że pomyślałam, że czas to zmienić. Chce ją zapuścić, żebym mogła z niej robić takie pasemko na skos na czole, które "udaje" grzywkę.

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
z mamą to może porozmawiaj,że to co mówi Cię dołuje i wprawia w kompleksy. niby oczywiste,ale niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy,że kogoś ranią słowami. a koleżankę olej, bo na nic więcej nie zasługuje. i powodzenia w walce o lepszą samoocenę
Mówiłam mamie, ona jest w ogóle dziwna. Raz twierdzi, że jestem ładna i zgrabna, a za chwilę, że mam straszny trądzik i powinnam się odchudzać.... Sama nie wiem co już myśleć.

Dziękuję


Dziewczyny naprawdę jesteście kochane i bardzo się cieszę, że trafiłam na Wasz wątek
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:29   #4443
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Nie mam trądziku jako takiego, ale dokuczają mi zaskórniki, rozszerzone pory, wielkie przetłuszczanie, przebarwienia...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:42   #4444
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Ale mam 162 cm i aż 57 kg... Tutaj akurat nogi jakoś korzystnie wyszły. Jak będę miała więcej zdjęć gdzie wszystko lepiej widać to Wam pokażę

Tak porównywanie się i za dużo oglądania lasek przerobionych w photoshopie... Eh, zycie jest ciezkie




Dzięki Wiem, że wygląd to nie wszystko, ale mam tez podobno ciężki charakterek TŻ twierdzi, że dla neigo jestem najpiękniejsza i jakbym była odrobinę mniej zazdrosna to byłabym idealna. Ale ja sobie oczywiście wmawiam swoje, że mówi tak, żeby mi przykrości nie robić...
Nigdy w życiu nie porównuj się do dziewczyn z photoshopa! Przecież one tak naprawdę tak nie wyglądają, są "zrobione" komputerowo! To nie powinien być dla nikogo żaden wzór.

Ja też uważam, że ładniej z grzywką, niż bez
__________________
!




Edytowane przez Shadii
Czas edycji: 2010-08-11 o 12:43
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:55   #4445
lollipopka
Raczkowanie
 
Avatar lollipopka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 394
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

dziewczyny ja zaraz też dodam jakies zdjęcia do albumu i może doradzicie mi co nieco konstruktywna krytyka mile widziana

zdjęcia już dodałam

Edytowane przez lollipopka
Czas edycji: 2010-08-11 o 13:07
lollipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:08   #4446
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Maya

ja używam tego dove i powiem, ze jest o niebo lepszy niż pozostałe. Fakt, że cudów ze skórą nie robi ale jak dotąd to najlepszy żel jakiego używałam, skóra jest po nim taka bardziej miękka.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:08   #4447
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja zaraz też dodam jakies zdjęcia do albumu i może doradzicie mi co nieco konstruktywna krytyka mile widziana

zdjęcia już dodałam
Wysłałam zapro
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:09   #4448
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Hej

Od rana pracowałam, potem sprzątałam, teraz zmykam na badanie i do lekarza, jak wróce skończe sprzątać i wezme się za siebie

Peeling kawowy, balsamowanie, pedicure, manicure i maseczki
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:09   #4449
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB...os=RUJVLck5aTU
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:11   #4450
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za rady A chciałam jeszcze zapytać o kolor włosów? Zastanawiam się, czy sobie jeszcze trochę nie przyciemnić.... Co myślicie?


Jesteś bardzo ładną i SZCZUPŁĄ dziewczyną Nie przejmuj się co mówi "koleżanka". Skoro jest tęższa, to na pewno zazdrości Ci figury i mówi tak, żebyś w siebie nie wierzyła. Ja też w domu wcześniej musiałam się nasłuchiwać, że tu mam wałeczek tam za dużo itp. i też mam niską samoocenę i nie wierzę w siebie Pomyśl tak, że gdybyś się swojemu TŻowi nie podobała i gdyby mu się podobała inna, to by z Tobą nie był. Wiem, że trudno zmienić tok myślenia, bo sama staram się z tym walczyć i jak na razie bezskutecznie, ale trzeba to zrobić. I Twój TŻ Ci w tym na pewno pomoże
Masz bardzo fajną i niespotykaną urodę Uważam, że jednak grzywka byłaby dobra. Ja np. uważam, że mam szerokie kości policzkowe i kwadratową twarz Jeśli czujesz, że Twoja buzia będzie szersza kiedy będziesz miała grzywkę, to pokombinuj z różem albo pudrem brązującym. Ja tak robię i fajny efekt wychodzi

Sama wiesz, że niby to takie proste, a do takiego głupiego łba wbić to już gorsza sprawa Kiedyś nie miałam żadnych kompleksów, a teraz? Masakra jakaś.

Postanowiłam, że od dziś zaczynam biegać. Bo te ćwiczenia w domu to mi mało dają. Na razie będę biegać u siebie po sadzie Mam ogromny, więc myślę, że nie będzie źle. A i samopoczucie wierzę, że mi się poprawi.

Dla Twojego TŻ też na pewno jesteś najpiękniejsza i najcudowniejsza

Czekoladowa a Ty jesteś singlem czy też masz TŻ?

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Nie mam trądziku jako takiego, ale dokuczają mi zaskórniki, rozszerzone pory, wielkie przetłuszczanie, przebarwienia...
A byłaś u dermatologa? Mi póki co doraźnie pomaga peeling enzymatyczny i maseczka z glinką. Próbowałaś?

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie porównuj się do dziewczyn z photoshopa! Przecież one tak naprawdę tak nie wyglądają, są "zrobione" komputerowo! To nie powinien być dla nikogo żaden wzór.

Ja też uważam, że ładniej z grzywką, niż bez
No ja wiem, że one nie są prawdziwe... Ale byłam teraz tydzień temu nad morzem i naprawdę niektóre dziewczyny na plażach są idealne! Mają fajny akurat biust, płaski brzuszek, szczupłe uda, gładką cerę, zero cellulitu, opalone... Czułam się jak wieloryb przy nich

Cytat:
Napisane przez lollipopka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja zaraz też dodam jakies zdjęcia do albumu i może doradzicie mi co nieco konstruktywna krytyka mile widziana

No to zaraz Cię dodam do znajomych

Ja też spodziewałam się konstruktywnej krytyki, a tu dziewczyny mi tak nasłodziły, że chyba w piórka obrosnę
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:15   #4451
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Nie byłam u dermatologa, ale moi rodzice mają dosyć konserwatywne poglądy na trądzik Uważają, że nie ma sensu chodzić do dermatologa, bo na pewno nie pomoże a zaszkodzi, malować też się nie powinnam bo mi się zmarszczki porobią, muszę czekać, aż mi samo przejdzie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 13:37   #4452
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
wow super hehe sproboje asobie trylko musze do sklepu po zelatyne sie wybrac najpierw
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:39   #4453
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Masz bardzo fajną i niespotykaną urodę Uważam, że jednak grzywka byłaby dobra. Ja np. uważam, że mam szerokie kości policzkowe i kwadratową twarz Jeśli czujesz, że Twoja buzia będzie szersza kiedy będziesz miała grzywkę, to pokombinuj z różem albo pudrem brązującym. Ja tak robię i fajny efekt wychodzi

Sama wiesz, że niby to takie proste, a do takiego głupiego łba wbić to już gorsza sprawa Kiedyś nie miałam żadnych kompleksów, a teraz? Masakra jakaś.

Postanowiłam, że od dziś zaczynam biegać. Bo te ćwiczenia w domu to mi mało dają. Na razie będę biegać u siebie po sadzie Mam ogromny, więc myślę, że nie będzie źle. A i samopoczucie wierzę, że mi się poprawi.

Dla Twojego TŻ też na pewno jesteś najpiękniejsza i najcudowniejsza
Aj dziękuję Aż mi się miło zrobiło Prostej grzywki nie chcę, bo naprawdę źle w niej wyglądam, źle się w niej czuję i mój TŻ by mnie za taką zabiłA co do skośnej, to miałam chyba ze 2 razy, ale fryzjerka mi ją źle zrobiła i to wyglądało jakby mi po prostu krzywo zrobiła prostą grzywkę i wszyscy pytali czy sobie sama obcinałam A dodam, że to była dość dobra fryzjerka....podobno:roll eyes: Nie mam pomysłu na tą skośną.... O ile ją zrobić.....
Ja się staram dbać o siebie, ale nie widzę efektów oprócz tego, że trochę schudłam. A Ty nie musisz wcale chudnąć, bo masz fajną figurkę. Jak mi się marzą takie nogi jak Twoje
Mój TŻ jak mu mówię że jestem brzydka, to mi cytuje demotywatory "MÓWIĄC ŻE JESTEŚ BRZYDKA OBRAŻASZ MÓJ GUST" Ale kompleksy mam nadal i mam je odkąd pamiętam... No i nie da się pstryknąć palcem i się ich pozbyć
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:41   #4454
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Aj dziękuję Aż mi się miło zrobiło Prostej grzywki nie chcę, bo naprawdę źle w niej wyglądam, źle się w niej czuję i mój TŻ by mnie za taką zabiłA co do skośnej, to miałam chyba ze 2 razy, ale fryzjerka mi ją źle zrobiła i to wyglądało jakby mi po prostu krzywo zrobiła prostą grzywkę i wszyscy pytali czy sobie sama obcinałam A dodam, że to była dość dobra fryzjerka....podobno:roll eyes: Nie mam pomysłu na tą skośną.... O ile ją zrobić.....
Ja się staram dbać o siebie, ale nie widzę efektów oprócz tego, że trochę schudłam. A Ty nie musisz wcale chudnąć, bo masz fajną figurkę. Jak mi się marzą takie nogi jak Twoje
Mój TŻ jak mu mówię że jestem brzydka, to mi cytuje demotywatory "MÓWIĄC ŻE JESTEŚ BRZYDKA OBRAŻASZ MÓJ GUST" Ale kompleksy mam nadal i mam je odkąd pamiętam... No i nie da się pstryknąć palcem i się ich pozbyć
Dobre
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:46   #4455
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
No ja wiem, że one nie są prawdziwe... Ale byłam teraz tydzień temu nad morzem i naprawdę niektóre dziewczyny na plażach są idealne! Mają fajny akurat biust, płaski brzuszek, szczupłe uda, gładką cerę, zero cellulitu, opalone... Czułam się jak wieloryb przy nich
to ja Cię pociesze,że wiele z nich tak wygląda dzięki mocnej opaleniźnie. ja się teraz ładnie opaliłam i nie widzę w lustrze mojego sadła na brzuchu,a ładny, prawie idealnie płaski brzuszek
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:51   #4456
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Nie byłam u dermatologa, ale moi rodzice mają dosyć konserwatywne poglądy na trądzik Uważają, że nie ma sensu chodzić do dermatologa, bo na pewno nie pomoże a zaszkodzi, malować też się nie powinnam bo mi się zmarszczki porobią, muszę czekać, aż mi samo przejdzie
Uuu niedobrze... I tak dobrze, że trądziku jako takiego nie masz, ale nieleczony trądzik to naprawdę największy błąd. Im później tym jest gorzej. Czytałam ostatnio, że makijaż jest wskazany i dzisiejsze podkłady już nie psują cery, a niekiedy nawet pomagają. A minerały to już w ogóle cudo! Będę je wychwalać zawsze pod niebiosa Wszedzię trąbią, że minerały jako jedyne można stosować nawet po mikrodermabrazji i innych drażniących zabiegach. Ładnie goją podrażnienia, podobno nawet leczą trądzik (za sprawą cynku i innych składników), zawierają naturalne filtry i można w nich nawet spać (chociaż tego nikomu nie polecam raczej). Naprawdę takie minerały to ukojenie i zbawienie dla problemowej cery.
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:53   #4457
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Witajcie. Znowu kilka dni mnie nie było ale znowu mam awarie internetu, a teraz chwilowo korzystam z neta u mamy..
wczoraj byłam u fryzjera skróciłam włosy ok. 5-6 cm bo miałam sraszne końcówki i żadna odżywka mi mi nie pomagała, no i farbę blond.
No i byłam u manikiurzystki i zrobiłam sobie peeling dłoni, masaż, parafina i jakaś maska na dłoniach była...
I teraz nie moge dojść do ładu do ułożenia moich włosów, ale napewno zreszta tak jak zawsze dojdę..
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 13:58   #4458
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Czy ja dobrze widzę, że te czarne kropki po zdjęciu płatu z nosa to wągry????

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Aj dziękuję Aż mi się miło zrobiło Prostej grzywki nie chcę, bo naprawdę źle w niej wyglądam, źle się w niej czuję i mój TŻ by mnie za taką zabiłA co do skośnej, to miałam chyba ze 2 razy, ale fryzjerka mi ją źle zrobiła i to wyglądało jakby mi po prostu krzywo zrobiła prostą grzywkę i wszyscy pytali czy sobie sama obcinałam A dodam, że to była dość dobra fryzjerka....podobno:roll eyes: Nie mam pomysłu na tą skośną.... O ile ją zrobić.....
Ja się staram dbać o siebie, ale nie widzę efektów oprócz tego, że trochę schudłam. A Ty nie musisz wcale chudnąć, bo masz fajną figurkę. Jak mi się marzą takie nogi jak Twoje
Mój TŻ jak mu mówię że jestem brzydka, to mi cytuje demotywatory "MÓWIĄC ŻE JESTEŚ BRZYDKA OBRAŻASZ MÓJ GUST" Ale kompleksy mam nadal i mam je odkąd pamiętam... No i nie da się pstryknąć palcem i się ich pozbyć
Ja Ci zaraz coś wynajdę

A jakim sposobem schudłaś, zdradzisz?

Oj nogi akurat na tym zdjęciu tak ładnie wyszły, ale na weekendzie jak odzyskam reszte od TŻ to pokaże Wam, że jak stoję to wyglądają jak dwie kłody

Wiem, że się nie da pstryknąć palce, eh gdyby to było takie proste...

Może będziemy się tu wspierać w walce z kompleksami? Doradzać, pocieszać, a czasem nawet krytykować? Nie mówię tu tylko o nas dwóch, ale o wszystkich dziewczynach, które mają jakieś kompleksy A te które ich nie mają albo potrafią sobie z nimi radzić będą nam udzielać cennych wskazówek jak uwierzyć w siebie, piszecie się?
Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
to ja Cię pociesze,że wiele z nich tak wygląda dzięki mocnej opaleniźnie. ja się teraz ładnie opaliłam i nie widzę w lustrze mojego sadła na brzuchu,a ładny, prawie idealnie płaski brzuszek
No może i tak. Ja też jak się trochę opaliłam to bardziej się sobie podobam, bo ogólnie mam porcelanową karnację

Ale większość z nich namiętnie biega na solarium, a ja nigdy na solarium nie byłam i nie będę. Nie chce sobie niszczyć skóry. Buzi to nawet na słońcu nie mogę opalać.

A Wy jak się zaopatrujecie na solarium?



EDIT : Kalpana, a może coś takiego jak w załącznikach

Edytowane przez LadyBird_
Czas edycji: 2010-08-11 o 14:02
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:01   #4459
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

na solarium nie chodzę i nigdy nie byłam,a z tymi kompleksami,to coś mi się wydaję,że każda dziewczyna je ma
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 14:02   #4460
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dobre
No.... Nawet nie mogę już przy nim na siebie porządnie ponarzekać, bo z tym tekstem wyjeżdża, albo mówi, że mi

Ponawiam pytanie, co mi radzicie w związku z kolorem moich włosów?

Lollipopka dodałam komentarz pod zdjęciem.
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:07   #4461
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Uuu niedobrze... I tak dobrze, że trądziku jako takiego nie masz, ale nieleczony trądzik to naprawdę największy błąd. Im później tym jest gorzej. Czytałam ostatnio, że makijaż jest wskazany i dzisiejsze podkłady już nie psują cery, a niekiedy nawet pomagają. A minerały to już w ogóle cudo! Będę je wychwalać zawsze pod niebiosa Wszedzię trąbią, że minerały jako jedyne można stosować nawet po mikrodermabrazji i innych drażniących zabiegach. Ładnie goją podrażnienia, podobno nawet leczą trądzik (za sprawą cynku i innych składników), zawierają naturalne filtry i można w nich nawet spać (chociaż tego nikomu nie polecam raczej). Naprawdę takie minerały to ukojenie i zbawienie dla problemowej cery.
Ja to wszystko wiem Do minerałów jakoś mogę rodziców przekonać (naturalne mi krzywdy nie zrobi ). Mialam próbki EDM, ale po pewnym czasie wszystko mi spływało. Czaję się teraz na Pixie, bo są bardzo zachwalane, chcialam próbki na urodziny, ale akurat nie było na Allegro. Dostałam coś innego i kilka dni później znowu się pojawiły aukcje Ach, to moje szczęście. Ale będę musiała zainwestować, naprawdę, bo już mie szlag trafia z tą twarzą Dziewczyny na biochemii polecają sok aloesowy, też się w niego zaopatrzę. Zieloną glinkę kiedyś próbowałam, ale chyba w tej maseczce niezbyt dużo jej było, bo nie widziałam efektów, spróbuję z czystą.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez samaraNW Pokaż wiadomość
na solarium nie chodzę i nigdy nie byłam,a z tymi kompleksami,to coś mi się wydaję,że każda dziewczyna je ma
No chyba tak
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:08   #4462
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_;21301759
[B
Czekoladowa[/B] a Ty jesteś singlem czy też masz TŻ?
Mam tż
__________________
zapuszczam włosy



Edytowane przez Czekoladowa1
Czas edycji: 2010-08-11 o 14:11
Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:12   #4463
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Ja Ci zaraz coś wynajdę

A jakim sposobem schudłaś, zdradzisz?

Oj nogi akurat na tym zdjęciu tak ładnie wyszły, ale na weekendzie jak odzyskam reszte od TŻ to pokaże Wam, że jak stoję to wyglądają jak dwie kłody

Wiem, że się nie da pstryknąć palce, eh gdyby to było takie proste...

Może będziemy się tu wspierać w walce z kompleksami? Doradzać, pocieszać, a czasem nawet krytykować? Nie mówię tu tylko o nas dwóch, ale o wszystkich dziewczynach, które mają jakieś kompleksy A te które ich nie mają albo potrafią sobie z nimi radzić będą nam udzielać cennych wskazówek jak uwierzyć w siebie, piszecie się?
Ja w to wchodzę Może się w końcu pozbędę kompleksów Będę wdzięczna jak znajdziesz coś odpowiedniego dla mnie
Hmmm.... pisałam już wcześniej o tym, w ferie schudłam 4 kg, a ćwiczyłam tak jak zwykle (skakanka, hh, brzuszki) i jadłam też tak jak zwykle Ale..... ćwiczyłam NA moim TŻcieW jaki sposób, to wystarczy sobie dopowiedzieć Ale efekty były W ogóle uważam, że zimą są większe efekty odchudzania.... Przynajmniej w moim przypadku. Teraz ważę 58kg, a chcę 54-56. Chociaż na wadze mi tak nie zależy, jak na płaskim brzuchu, a mam oponkę i trochę szczuplejszych nogach
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:14   #4464
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
(...)
Może będziemy się tu wspierać w walce z kompleksami? Doradzać, pocieszać, a czasem nawet krytykować? Nie mówię tu tylko o nas dwóch, ale o wszystkich dziewczynach, które mają jakieś kompleksy A te które ich nie mają albo potrafią sobie z nimi radzić będą nam udzielać cennych wskazówek jak uwierzyć w siebie, piszecie się?


No może i tak. Ja też jak się trochę opaliłam to bardziej się sobie podobam, bo ogólnie mam porcelanową karnację

Ale większość z nich namiętnie biega na solarium, a ja nigdy na solarium nie byłam i nie będę. Nie chce sobie niszczyć skóry. Buzi to nawet na słońcu nie mogę opalać.

A Wy jak się zaopatrujecie na solarium?
Jestem bardzo za
A na solarium nigdy nie byłam i nigdy nie pójdę. Choćbym była biała jak kartka papieru i nigdzie indziej nie byłoby szansy się opalić
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:16   #4465
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Na pierwszym zdjęciu jest coś takiego jak ja mam.... Tylko że ja mam zakola i mniej włosów z boku haha
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:20   #4466
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

ja też jestem za tym
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:21   #4467
Czekoladowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Czekoladowa1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 298
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Jestem bardzo za
A na solarium nigdy nie byłam i nigdy nie pójdę. Choćbym była biała jak kartka papieru i nigdzie indziej nie byłoby szansy się opalić
Też jestem za I na solarium też nigdy nie byłam i raczej nie pójdę
__________________
zapuszczam włosy


Czekoladowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:33   #4468
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja to wszystko wiem Do minerałów jakoś mogę rodziców przekonać (naturalne mi krzywdy nie zrobi ). Mialam próbki EDM, ale po pewnym czasie wszystko mi spływało. Czaję się teraz na Pixie, bo są bardzo zachwalane, chcialam próbki na urodziny, ale akurat nie było na Allegro. Dostałam coś innego i kilka dni później znowu się pojawiły aukcje Ach, to moje szczęście. Ale będę musiała zainwestować, naprawdę, bo już mie szlag trafia z tą twarzą Dziewczyny na biochemii polecają sok aloesowy, też się w niego zaopatrzę. Zieloną glinkę kiedyś próbowałam, ale chyba w tej maseczce niezbyt dużo jej było, bo nie widziałam efektów, spróbuję z czystą.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



No chyba tak
O to dobrze, że chociaż minerałów możesz używać. Też daj znać jak zaczniesz używać Pixie

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Mam tż
I wspiera w walce z kompleksami?

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Ja w to wchodzę Może się w końcu pozbędę kompleksów Będę wdzięczna jak znajdziesz coś odpowiedniego dla mnie
Hmmm.... pisałam już wcześniej o tym, w ferie schudłam 4 kg, a ćwiczyłam tak jak zwykle (skakanka, hh, brzuszki) i jadłam też tak jak zwykle Ale..... ćwiczyłam NA moim TŻcieW jaki sposób, to wystarczy sobie dopowiedzieć Ale efekty były W ogóle uważam, że zimą są większe efekty odchudzania.... Przynajmniej w moim przypadku. Teraz ważę 58kg, a chcę 54-56. Chociaż na wadze mi tak nie zależy, jak na płaskim brzuchu, a mam oponkę i trochę szczuplejszych nogach
Hoho, ale z Ciebie ostra babka A teraz nie możesz na TŻcie ćwiczyć? ;>
Na mnie to chyba niestety nie działa. Po seksie mam duży apetyt
Nad morzem bardzo dużo "ćwiczyliśmy" razem i chodziliśmy po 5 km dziennie, ale lody i fast foody sprawiły, że po powrocie wróciłam cięższa o prawie 2 kg


Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu jest coś takiego jak ja mam.... Tylko że ja mam zakola i mniej włosów z boku haha
To może spróbuj zrobić jeszcze dalej przedziałek, to wtedy automatycznie powinnaś mieć więcej włosów na czole
Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Jestem bardzo za
A na solarium nigdy nie byłam i nigdy nie pójdę. Choćbym była biała jak kartka papieru i nigdzie indziej nie byłoby szansy się opalić
Cytat:
Napisane przez ramoncia217 Pokaż wiadomość
ja też jestem za tym
Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Pokaż wiadomość
Też jestem za I na solarium też nigdy nie byłam i raczej nie pójdę
Oooo widzę, że mój pomysł się spodobał
No to zaczynamy kurację antykompleksową

Kurcze i na solarium tez nie chodzicie? Jejku no chyba znalazłam bratnie dusze
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:35   #4469
samaraNW
Zakorzenienie
 
Avatar samaraNW
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 506
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

Cytat:
Napisane przez LadyBird_ Pokaż wiadomość
Oooo widzę, że mój pomysł się spodobał
No to zaczynamy kurację antykompleksową
i ja też jestem za
samaraNW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 14:52   #4470
ramoncia217
Wtajemniczenie
 
Avatar ramoncia217
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 580
Dot.: Doskonały wygląd w najdrobniejszych szczegółach cz. II

co do solarium to kidyś byłam kilka razy, no i własnie zastanawiam się na tym czy by nie pujść, bo odkryłam fajne studio urody blisko domu mojej mamy a że często tu jestem to mogła bym pujśc ale no sama nie wiem.
__________________
Dbam o włosy i zapuszczam
ramoncia217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.