Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 11:08   #2341
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
xyolax ładny kolorek

ja też coś wrzuce, bo dawno nie wrzucałam
mój odrost trochę ciężko zmierzyć, ale ok 13cm będzie miał
dwa zdjęcia w słoneczku i dwa w cieniu
Dziękuję
Twój kolor też mi się bardzo podoba I nie ma dużej różnicy między farbowańcami a naturalnymi. No i 13 cm to kawał włosiska Super!

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
Xyolax i Hazel_Eyed ...piękne włosy
i jakie my mądre teraz jesteśmy że swój kolor to naj, a jak go miałyśmy to był łe, bo te pieruńskie reklamu i paniusie z TV nas wabiły swoimi oszukiwanymi włosami ale jak zwykle Polak mądry po szkodzie, jednak lepiej późno niż wcale zmądrzeć mi się marzą długie błyszczące i zdrowe włosy a co marzyć zawsze można
Dziękuję

Dokładnie, 'cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie co posiadacie'

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Prześliczne są te włoski!!!!!!

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------



Tak do ciebie :P zaraz zerknę na starszy post

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------



nosz kolejna z pięknymi włoskami :P
gratuluje!

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------



Boże jaki ty masz dziewczyno piękny odcień brązu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozazdrościć!

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------


znalazłam tu zdjęcia twoje!
no kochana wiesz co masz piękny odcień naturalny włosów!
Twoje farbowane są w odcieniu cieplejszym niż twoje własne.
Proponuje ci się wybrać do dobrego fryzjera i poproś aby ci farbną tylko te farbowane włosy na przybliżony zimny odcień, zapewne to będzie jakiś kolor szatyn
dobry fryzjer powinien z palcem w dupie dać sobie rade. Wtedy będzie łatwiej i tobie i twoim znajomym. ewentualnie machnąć sobie refleksy zimne na włosy.
Decyzja należy do ciebie.
I muszę przyznać że twoje odrosty już widocznie są w bardzo dobrym stanie.
ewentualnie spróbuj poszukać na rynku jakiś płukanek które przyciemnią ci włosy. I zdejmą ten ciepły odcień z farbowanych.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
długie i ładne



jak je upniesz to jeszcze bardziej widać ile już ich jest!



śliczne, fajnie pooglądać takie zdjęcia

Ja się zastanawiam na pofarbowaniem, nie odrostów oczywiście, tylko tych farbowanych. Mam zaufaną fryzjerkę która może to zrobić, problem tylko w tym, że nie wiadomo czy jakiś tam popielaty blond pokryje te rude. Zastanawiam się nad tym nie dlatego, że obecny odrost mi przeszkadza a dlatego, że kocham długie włosy, a teraz są one w dobrej kondycji i szkoda mi będzie je kiedyś tam,kiedy odrosną naturalsy, ścinać i zaczynać od nowa wiem jestem straszna


Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
fotki wstawię może w przyszłym tyg, bo teraz szczerze powiedziawszy to mi się nie chce robić i wrzucać

jejku jaki masz śliczny kolor naturalek taki jaśniutki
Dziękuję
Haha, jesienne lenistwo
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:19
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:16   #2342
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Ja cie przebije - pofarbowanie dlugich, naturalnych wlosow po opiniach innych, ze jednak ladnie mi bylo w ciemniejszych. Potem sie okazalo, ze naturalny tez byl jednak ladny
No, u mnie było podobnie
Miałam neturalne blond włosy (poziom 9-10), prawie do pasa - pofarbowałam się na ciemno(poziom5) i usłyszałam, że np. tylko przy blond włosach moje oczy są tak intensywnie niebieskie, a przy ciemnych takie mało wyraziste

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dodam od siebie ,że robicie wielki błąd słuchając się swoich TŻ.Trzeba się sobie podobać ,a nie komuś,chyba,że robicie wszystko pod innych ,no to sorry.

A nie ma nic lepszego niż,świecące naturalnym blaskiem,zdrowe, lejące się włosy
Zgadzam się z tym - nic tak nie dodaje urody jak gęste, błyszczące i lejące się włosy.

U mnie nie chodzi o słuchanie opini Tż czy znajomych, ja po prostu nie podobam się sobie ani w blond włosach, ani w ciemnych, ani w takich pośrednich ale to już kwestia nie na ten wątek.

Cytat:
Napisane przez MikiCziki Pokaż wiadomość
hej hej!
Oto moje hair
papa!
Piękne! fajnie wyglądają te trochę jaśniejsze końcówki.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam dzisiaj foto w świetle dziennym bez lampy iii.... nie mogę się doczekać aż caaaaalusieńkie włosy będą takie !! Do klamry są w 100% moje
Ale Ty masz piękny kolor włosów!!!!!!!!! Zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
xyolax ładny kolorek

ja też coś wrzuce, bo dawno nie wrzucałam
mój odrost trochę ciężko zmierzyć, ale ok 13cm będzie miał
dwa zdjęcia w słoneczku i dwa w cieniu
Ładne
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:26   #2343
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Wyczuwam ironię w stosunku do mnie. Zdjęcie zrobione w celu uchwycenia koloru. Długość naturalek można zobaczyć cofając się 2 strony wstecz
Jaką ironię? no coś ty może źle się wyraziłam; naprawdę uważam, że jak zepnie się włosy to naturalki są bardziej widoczne (tylko w ładniejszy sposób; lepiej komponują się z resztą włosów).
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:47   #2344
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
No, u mnie było podobnie
Miałam neturalne blond włosy (poziom 9-10), prawie do pasa - pofarbowałam się na ciemno(poziom5) i usłyszałam, że np. tylko przy blond włosach moje oczy są tak intensywnie niebieskie, a przy ciemnych takie mało wyraziste



Zgadzam się z tym - nic tak nie dodaje urody jak gęste, błyszczące i lejące się włosy.

U mnie nie chodzi o słuchanie opini Tż czy znajomych, ja po prostu nie podobam się sobie ani w blond włosach, ani w ciemnych, ani w takich pośrednich ale to już kwestia nie na ten wątek.



Piękne! fajnie wyglądają te trochę jaśniejsze końcówki.



Ale Ty masz piękny kolor włosów!!!!!!!!! Zazdroszczę!



Ładne
Dziękuję
Ale nie ma czego zazdrościć, sama niedługo będziesz miała takie długachne!
I naprawdę więcej przekonania do siebie, bo jesteś piękną dziewczyną

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Jaką ironię? no coś ty może źle się wyraziłam; naprawdę uważam, że jak zepnie się włosy to naturalki są bardziej widoczne (tylko w ładniejszy sposób; lepiej komponują się z resztą włosów).
Wybacz, źle to odebrałam
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:53   #2345
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Boże jaki ty masz dziewczyno piękny odcień brązu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozazdrościć!
dziękuję
aż wstyd się przyznać że się farbowało "bo mysi i nijaki" teraz jakoś nie mam już takich myśli

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziękuję
Twój kolor też mi się bardzo podoba I nie ma dużej różnicy między farbowańcami a naturalnymi. No i 13 cm to kawał włosiska Super!
dziękuję
a różnica jest, choć nieduża i tak dość płynnie te kolory przechodzą - co mnie cieszy, bo jakoś tak nie myślę o tych farbowańcach non stop a 13cm to dużo i mało - mogłoby już byc dwa razy tyle ale kiedyś urosną


maja55, mivol, biemi dziękuję

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2011-09-28 o 11:54
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:06   #2346
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

no dobra.. zaczynam po raz 3ci.

nigdy nie wytrzymałam dłuzej niz 3 miesiące, bo stwierdzałam, że moj naturalny jest okropny, ze ciemny i w ogole niedorobiony. Ale farbowanie na jasniutkie blondy mi się przejadło a odrost nie wydaje mi sie jakis straszny. Wcale nie mam ochoty na farbowanie, mam dosc wiecznie przesuszonych włosów, które przez to falują najlepiej pod spodem a wierzchnia warstwa sie puszy i prostuje. I tego, ze kolor mi sie podoba dopiero jak lekko wymyje i tego, ze raz jest za szary a raz za ciepły a w słoncu za jansy.. no kurcze!!! i te odrosty, wydawanie kupy kasy na farby. niee...!

pokazuję Wam mój.. ekhmmm.. miesięczny odrost. Z tyłu włosy rosną mi szybciej, na czubku najwolniej. I co.. chyba cąłkiem łądny? Jest naprawde lsniacy i chciałabym zobaczyc jak bede w swoich wygladac.. Farbuję od 13 lat

Chciałabym wykorzystac to, ze nie mam jeszcze siwych włosów i.. modę na ombre hair, poniewax nie chce na razie scinac i scinac, tylko chodzic z odrostami na pół głowy.

Nie wiem czy dam radę, ale wiem że chcę a to juz duzo. Chcę ich nie farbowac. Boje sie tego, jak beda wygldac, ale przeciez nic nie trace, zawsze moge nałozyc farbe. Dlatego spróbuję znowu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 124858.jpg (39,8 KB, 72 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:14   #2347
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ale nie ma czego zazdrościć, sama niedługo będziesz miała takie długachne!
I naprawdę więcej przekonania do siebie, bo jesteś piękną dziewczyną


Wybacz, źle to odebrałam
spoko

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no dobra.. zaczynam po raz 3ci.

nigdy nie wytrzymałam dłuzej niz 3 miesiące, bo stwierdzałam, że moj naturalny jest okropny, ze ciemny i w ogole niedorobiony. Ale farbowanie na jasniutkie blondy mi się przejadło a odrost nie wydaje mi sie jakis straszny. Wcale nie mam ochoty na farbowanie, mam dosc wiecznie przesuszonych włosów, które przez to falują najlepiej pod spodem a wierzchnia warstwa sie puszy i prostuje. I tego, ze kolor mi sie podoba dopiero jak lekko wymyje i tego, ze raz jest za szary a raz za ciepły a w słoncu za jansy.. no kurcze!!! i te odrosty, wydawanie kupy kasy na farby. niee...!

pokazuję Wam mój.. ekhmmm.. miesięczny odrost. Z tyłu włosy rosną mi szybciej, na czubku najwolniej. I co.. chyba cąłkiem łądny? Jest naprawde lsniacy i chciałabym zobaczyc jak bede w swoich wygladac.. Farbuję od 13 lat

Chciałabym wykorzystac to, ze nie mam jeszcze siwych włosów i.. modę na ombre hair, poniewax nie chce na razie scinac i scinac, tylko chodzic z odrostami na pół głowy.

Nie wiem czy dam radę, ale wiem że chcę a to juz duzo. Chcę ich nie farbowac. Boje sie tego, jak beda wygldac, ale przeciez nic nie trace, zawsze moge nałozyc farbe. Dlatego spróbuję znowu.
Naprawdę, trzymam kciuki żeby udało ci się nie sięgać po farbę jak najdłużej a najlepiej to wcale
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 12:28   #2348
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dzięki, mam nadzieję, ze tym razem moze sie udac, bo po raz pierwszy nie chce mi się farbowac. Wczesniej było tak, ze chciało mi sie, ale odsuwałam tę mysl, jak natrętną muchę i wmawiałąm sobie, ze tak nalezy zrobić.

aczkolwiek bardzo się przejmuje, ze pekne gdy, posłucham komentarzy rodziny. Juz raz mi to wybili z głowy, a teraz jak patrze na zdjeica, to zal mi tego 3miesiecznego odrostu.. ponad 5cm.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 12:57   #2349
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Nie można ślepo wierzyć opiniom innym. Nasze głowy!! :P
Dziewczęta powyżej- ależ macie piękne odrosty, długie i mało widać granicę ) śliczne! moja motywacja jeszcze większa

wyliczyłam, że muszę dotrwać do grudnia, tak aby odrost miał z 8-10 cm achhh
Też się ciesze że będę miała mniej czasu do patrzenia w lustro bo też zaczynam rok akademicki
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:13   #2350
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

nie mozna, ale jak widzisz rodzinę raz na pół roku i pierwsze co słyszysz, to: o boże a co to za paskudztwo? nie zapuszczaj naturalneog bo mas zbaardzo brzydki, ohydny, nie to, co Twoja siostra (ona ma naturalki! popielaty ciemny brąz).. Przestan sie katowac' albo: popatrz jakie sa szare, nijakie, mysie, mysz bedziesz nosic na głowie? nie oszpecaj się.. ZONK!!!!

nie jestem juz młodym podlotkiem, mam swoje życie, ale opinie bliskich rażą jak ciernie, wrzynaja sie głeboko.

postaram sie tego nie słuchac, jak przyjdzie pojechac do nich na świeta..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:31   #2351
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

O! Mysia
Fajnie, że zdecydowałaś się jednak na powrót do naturalek i trzymam kciuki, żebyś czasem znów od nas nie uciekła
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 13:37   #2352
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

heheh pojawiam się i znikam hej hej
no wracam, bo skoro dbam o fale- do tej pory wciąz prostowałam na szczotce, nie używam od pół roku suszarki to i warto zadbac o naturalny kolor.. co z tego, ze szary, ale jak błyszczy!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:44   #2353
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość


znalazłam tu zdjęcia twoje!
no kochana wiesz co masz piękny odcień naturalny włosów!
Twoje farbowane są w odcieniu cieplejszym niż twoje własne.
Proponuje ci się wybrać do dobrego fryzjera i poproś aby ci farbną tylko te farbowane włosy na przybliżony zimny odcień, zapewne to będzie jakiś kolor szatyn
dobry fryzjer powinien z palcem w dupie dać sobie rade. Wtedy będzie łatwiej i tobie i twoim znajomym. ewentualnie machnąć sobie refleksy zimne na włosy.
Decyzja należy do ciebie.
I muszę przyznać że twoje odrosty już widocznie są w bardzo dobrym stanie.
ewentualnie spróbuj poszukać na rynku jakiś płukanek które przyciemnią ci włosy. I zdejmą ten ciepły odcień z farbowanych.
Po ślubie zaczynam odkładać na dobrego fryzjera
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 14:45   #2354
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny śliczne macie włoski Najgorszy jest początek kiedy ma się te 4-5 cm ale potem to już leci z górki. Serio! do ściecia farbowańców zostało mi tak z 12 cm ale dotrwam może jedynie zrobie sobie pasemka na studniówke ale ich nie licze jako farbowńców bo nie sa aż tak widoczne więc spoko na razie mam 10 cm odrostu
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 15:04   #2355
Myonica
Przyczajenie
 
Avatar Myonica
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Zdecydowałam się jednak przefarbować na próbę, szamponetką. Nie wiem tylko czy kolor mi nie wyjdzie jakiś czerwony albo rudy, skoro mam teraz taki rudy-blond, a chcę ufarbować szamponetką na jakiś brąz. Już nie mogę patrzeć na te moje odrosty ;/ Któraś z was farbowała kiedyś z jakiegoś jasnego rudego na brąz? Bo nie wiem co mi może wyjść na tej głowie...
Myonica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:05   #2356
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Lenka_Magda Pokaż wiadomość
Dziewczyny śliczne macie włoski Najgorszy jest początek kiedy ma się te 4-5 cm ale potem to już leci z górki. Serio! do ściecia farbowańców zostało mi tak z 12 cm ale dotrwam może jedynie zrobie sobie pasemka na studniówke ale ich nie licze jako farbowńców bo nie sa aż tak widoczne więc spoko na razie mam 10 cm odrostu
Racja, racja Jak się początek przetrwa to leci już z górki Ja już 1 rok, 5 miesięcy i 4 dni bez farbowania wytrzymałam i mam praktycznie wszystkie swoje naturalne włosy Kolor jest świetny, nie wiem po co malowałam (błędy młodości). Mi osobiście dużo pomogło obcięcie się na krótko, ścięłam włosy na boba, dzięki czemu nie oglądałam tak dużej ilości farbowańców jakie miałam przy włosach o długości do połowy pleców Co za tym idzie szybko na mojej głowie zrobiło się więcej naturalek Teraz mam gdzieniegdzie malowańce jeszcze, głównie na końcówkach. Jedno podcięcie końcówek i będę miała wszystkie moje kolorki Teraz pozostaje mi hodowanie włosów na długość
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 16:46   #2357
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

zgadzam się najtrudniejszy początek, bo odrost widać i na ogół wydaje się szary i nijaki w porównaniu do farbowanych.... z czasem jak odrost dłuższy i lepiej widać naturalny kolor to łatwiej jest zapuszczać
oczywiście zawsze można się ciachnąć na krótko ale nie każdy lubi sie w krótkich włoskach
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:35   #2358
Gajuta
Raczkowanie
 
Avatar Gajuta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
zgadzam się najtrudniejszy początek, bo odrost widać i na ogół wydaje się szary i nijaki w porównaniu do farbowanych.... z czasem jak odrost dłuższy i lepiej widać naturalny kolor to łatwiej jest zapuszczać
oczywiście zawsze można się ciachnąć na krótko ale nie każdy lubi sie w krótkich włoskach
Niby tak, ale to naprawdę pomaga O wiele szybciej widać efekty :P
Gajuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:44   #2359
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

najgorszy poczatek jest przy bardzo mocno rozjaśnionych włosach a naturalkach ciemny blond, jest to troche bardzo nieestetyczne, ja tak miałam i nie wytrzymałam i zafarbowałam na ciemny blond całość co nie było dobrym posunięciem, teraz po tym ruchu staram się nie ulegać pokusie

wrzucam fotosy
ostatnie rozjaśnienie ok 15.12.2010 i już moje ciemniejsze z odrostem ok 2 mc temu jak będę mieć bardziej aktualne to też się pochwalę liczę na spory przyrost włosów bo zaczęłam drożdżową kurację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04240.jpg (39,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05834.jpg (150,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05841.jpg (94,3 KB, 56 załadowań)
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/

Edytowane przez biemi
Czas edycji: 2011-09-28 o 19:53
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 05:50   #2360
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no dobra.. zaczynam po raz 3ci.

nigdy nie wytrzymałam dłuzej niz 3 miesiące, bo stwierdzałam, że moj naturalny jest okropny, ze ciemny i w ogole niedorobiony. Ale farbowanie na jasniutkie blondy mi się przejadło a odrost nie wydaje mi sie jakis straszny. Wcale nie mam ochoty na farbowanie, mam dosc wiecznie przesuszonych włosów, które przez to falują najlepiej pod spodem a wierzchnia warstwa sie puszy i prostuje. I tego, ze kolor mi sie podoba dopiero jak lekko wymyje i tego, ze raz jest za szary a raz za ciepły a w słoncu za jansy.. no kurcze!!! i te odrosty, wydawanie kupy kasy na farby. niee...!

pokazuję Wam mój.. ekhmmm.. miesięczny odrost. Z tyłu włosy rosną mi szybciej, na czubku najwolniej. I co.. chyba cąłkiem łądny? Jest naprawde lsniacy i chciałabym zobaczyc jak bede w swoich wygladac.. Farbuję od 13 lat

Chciałabym wykorzystac to, ze nie mam jeszcze siwych włosów i.. modę na ombre hair, poniewax nie chce na razie scinac i scinac, tylko chodzic z odrostami na pół głowy.

Nie wiem czy dam radę, ale wiem że chcę a to juz duzo. Chcę ich nie farbowac. Boje sie tego, jak beda wygldac, ale przeciez nic nie trace, zawsze moge nałozyc farbe. Dlatego spróbuję znowu.
cóż z podobna historia do mojej

ale ja się jak na razie zaparłam aby nie farbować, (od1/07 włosy są nie tknięte farbą)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:22   #2361
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dzięki dziewczyny!!! to prawda, najgorsze jest te pierwsze pół roku. Potem juz żal tego półrocznego przyrostu bedzie i machnie się reka, a po roku to juz wystarczy troche przyciąc i poczekac kolejne pół, zeby miec swoje, bo po 1,5 roku powinnam miec długosć do brody.

gajuta, szybciutko sobie załatwiłas sprawe gratulację!
123sciri, będzie dobrze, ja tez mam obecnie poczucie jakiegos zaparcia
biemi, mamy podobny kolor włosków
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:33   #2362
joannajj
Wtajemniczenie
 
Avatar joannajj
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 647
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

witam Was kobietki, jestem tu nowa!
czytając Wasze wpisy staram się wytrwać w postanowieniu-NIDY WIĘCEJ FARBOWANIA (zwłaszcza na blond), już kilka razy udało mi się wrócić do naturalnego koloru-ciemnego blondu, ale gołębi blond mnie kusił...i znowu mam siano na głowie.
odrosty już mają kilka cm, niebawem idę do fryzjera, który raz na zawsze pozbawi mnie tego blondu!
3-majcie się i życzę wytrwałości
joannajj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 08:56   #2363
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
Po ślubie zaczynam odkładać na dobrego fryzjera
a na wesele proponuje ci jakiś superaśne upięcie które w naturalny sposób podkreśli ten i ten kolor na głowie.
Zobacz na dziewczyny z tego wątku jak upinają włosy czy robią np. koronę czy inne wymyślne fryzury w prosty sposób odwracają wzrok od tych farbowanych czy od odrostów ^_^ warto połazić wcześniej po fryzjerach i próbować jakiś dziwacznych upięć! ^_^ ale w domu samemu ^_^
no i będzie z górki!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 09:15   #2364
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

dodaje zdjęcia moich włosów
w pełni moje własne! jak ju wiadomo ^_-
niefarbowane od lutego2010 czyli już 20 miesięcy za mną ;p
często są podcinane;p zresztą sama sobie to popełniam...
pierwsze dwa zdjęcia to jak było z długością, 3 i 4 zdjęcie jak jest teraz
jak widać włosy w każdym innym świetle inaczej wyglądają ^_^
muszę zacząć w końcu je olejować bo są trochu w słabej kondycji

a dla przypomnienia ostatnie zdjęcie z farbowańcami

dalej zapuszczam
tylko muszę się bardziej przyłożyć do dbania o nie:/ a wychodzi mi ostatnio to strasznie nijako
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy1.jpg (35,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (23,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (43,9 KB, 46 załadowań)
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 12:33   #2365
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

ivonea, bardzo szybko Ci urosły i masz bardzo ładny kolor, szczególnie podoba mi sie na pierwszym zdjeciu. A kondycja? No cóż, zapraszam kolejną niewierną na forum dla zakręconych nie chciałabys miec ładniejszych fal?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 14:36   #2366
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ivonea, jesteś dowodem na to że natura wie co robi dając taki a nie inny kolor włosów, świetnie ci w tych naturalnych!

joannajj, biemi powodzenia!
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 15:05   #2367
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Hej Dziewczyny!

Ivonea- masz cudne włosy, dbaj o nie i ciesz się, My cieszymy się razem z Tobą oczywiście

Dziękuje Wam za miłe słowa na temat moich kudełków. To bardzo miłe, że dostrzegacie to, czego pewnie inni nie widzą, bo są zaślepieni sztucznymi kolorkami typu blond platyna idealna dla laseczek gogo!

Słuchajcie, czas ruszyć z programem VATIKA olejowy zawrót głowy! Ponieważ w sezonie letnim średnio mi się chciało robić ciepłe olejowe sesje na noc... Tak teraz zamówiłam 4 butelki po 150 ml (co tam będę żałować) i RUSZAM! Olejowanie codziennie z masażem przy relaksacyjnej muzyce Myślę, że to jest ekstra moment, robi się chłodniej, wieczory dłuższe na bank znajdę chwilkę aby zadbać o włosy po lecie. Z pewnością ruszą z kopyta! Myślę, że wpadnę jeszcze jutro do fryzjera na podcięcie z 3cm tak żeby lepiej olejek wchłaniał końcóweczki.

TAKI MAM PLAN:br zydal:. A Wy macie jakieś postanowienia jesienne?

Pozdrawiam i życzę wytrwałości i witam nowe koleżanki!!!!
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:08   #2368
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
najgorszy poczatek jest przy bardzo mocno rozjaśnionych włosach a naturalkach ciemny blond, jest to troche bardzo nieestetyczne,
nie zgadzam się! najgorszy, ale to NAJGORSZY na świecie jest odrost jasny blond przy farbowanych na czarno. już wyglądam, jakbym była łysa przy skórze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 16:18   #2369
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
nie mozna, ale jak widzisz rodzinę raz na pół roku i pierwsze co słyszysz, to: o boże a co to za paskudztwo? nie zapuszczaj naturalneog bo mas zbaardzo brzydki, ohydny, nie to, co Twoja siostra (ona ma naturalki! popielaty ciemny brąz).. Przestan sie katowac' albo: popatrz jakie sa szare, nijakie, mysie, mysz bedziesz nosic na głowie? nie oszpecaj się.. ZONK!!!!

nie jestem juz młodym podlotkiem, mam swoje życie, ale opinie bliskich rażą jak ciernie, wrzynaja sie głeboko.

postaram sie tego nie słuchac, jak przyjdzie pojechac do nich na świeta..
to ja ci powiem że mam kompletnie na odwrót
do mnie kompletnie nie przemawia gust mojej rodziny ( trwała typu baranek etc)
więc jak mówią zę coś im się nie podoba to znaczy że jest ok

może i bywa to irytującę ale do póki ja się dobrze czuje sama ze sobą to zdanike innych jest nie istotne
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 17:02   #2370
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Ivonea, powrót do naturalek mega na plus !!

kaguya, czyżby wielki powrót?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.