Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 13:00   #2401
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
piękne wlosy w ogole nie widać że gdzieś są odrosty a dalej farba, tak jednolicie wyglądają i podoba mi się ta długość sama zapuszczam, może kiedys urosną takie


zielonkawe? eeee, wydaje ci się, może takie złudzenie przez kontrast z farbowańcami, ja tam zieleni nie widzę za bardzo
no pewnie i racja... ale ten kontrast, trzeba to przyznać, ładny nie jest zwłaszcza że brąz który miałam zdecydowanie się na rudawo wypłukuje
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:02   #2402
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No to i ja dziewczyny wklejam swoje włosy. 15,5 miesiąca bez farbowania.
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
o żesz Ty! jakie już długie!

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
boskie są i w ogóle nie widać kontrastu- rozumiem że farbowałaś tylko końce?- wydaje mi się że tylko widać różniece w kondycji włosów (oczywiście na korzyść naturalek)

a oto moje 3 cm - odrost wydaje się mi być zielonkawy na tych zdjęciach no cóż
wina aparatu, moje na zdjęciach też są takie nijakie / w sensie mają dziwne odcienie

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Piękne macie włosy!! Ech dziewczyny a ja znów jestem zdemotywowana. Różnica w kolorze u mnie jest ogromna-jasny żółty blond i naturalny mysi.

Myślicie że fryzjerka dałaby dobrać farbę w kolorze jak najbardziej 'mysim'? Chciałabym te farbowańce przynajmniej pofarbować....
w środę idę do fryzjerki to sprawdzić, także dam znać jak wyszło
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 13:39   #2403
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Witajcie dziewczyny,jak ja wam zazdroszcze ze nie macie tak duzych kontastow miedzy naturalnymi a farbowanymi wlosami,Ja 18 lat farbowlam na jasny blond a naturalny mam szatyn,mam 2 cm odrostu i wyglada to fatalnie((mam dosc rozjasniania zwlaszcza ze od niego wypadaja wkoncu wlosy myslalam zeby na blondzie zrobic pasemka w kolorze naturalnym,ale fryzjerka mowi ze pasemka sa niemodne i ze lepiej przyciemnic jednolitym ciemnym blondem ale to bezsensu chyba poniewaz swoje wlosy mam bardzo ciemne wiec i tak bedzie widoczny odrost to juz lepiej chyba pasemka zrobic i czekac az wloski beda rosly i rosly.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 013.jpg (8,4 KB, 61 załadowań)
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 17:19   #2404
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość
Piękne macie włosy!! Ech dziewczyny a ja znów jestem zdemotywowana. Różnica w kolorze u mnie jest ogromna-jasny żółty blond i naturalny mysi.

Myślicie że fryzjerka dałaby dobrać farbę w kolorze jak najbardziej 'mysim'? Chciałabym te farbowańce przynajmniej pofarbować....

jestem z tobą! u mnie odrost jest jasny blond na czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 17:30   #2405
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,jak ja wam zazdroszcze ze nie macie tak duzych kontastow miedzy naturalnymi a farbowanymi wlosami,Ja 18 lat farbowlam na jasny blond a naturalny mam szatyn,mam 2 cm odrostu i wyglada to fatalnie((mam dosc rozjasniania zwlaszcza ze od niego wypadaja wkoncu wlosy myslalam zeby na blondzie zrobic pasemka w kolorze naturalnym,ale fryzjerka mowi ze pasemka sa niemodne i ze lepiej przyciemnic jednolitym ciemnym blondem ale to bezsensu chyba poniewaz swoje wlosy mam bardzo ciemne wiec i tak bedzie widoczny odrost to juz lepiej chyba pasemka zrobic i czekac az wloski beda rosly i rosly.
lepiej pasemka lepiej moim zdaniem wygląda taki powrót do naturalnego koloru z pasemkami, niż przyciemnić całość, bo kolor i tak się wypłucze, ja zafarbowałam na kolor kilka odcieni ciemniejszy niż mój naturalny, a mimo wszystko tak się wypłukał, że teraz jest kilk tonów jaśniejszy niż odrost, wpada w rudy kolor ale przeczekam, już nic z tym nie bede robic bo nie chce pogorszyc. ale włosy naprawdę odżywają jak się je przestaje rozjaśniać
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 17:33   #2406
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

jakie wym macie piękne gęste włosy! nie to co moje cienidła
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 17:48   #2407
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Bayka poczekaj jeszcze chwilkę z tym malowaniem a nuż Ci się odmieni? I w pełni pokochasz swój naturalny kolor?
no właśnie tego się obawiam, że jak pofarbuję to się okarz, że jednak chcę swój kolor n arazie więc nie maluj, poczekam jeszcze trochę
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 18:15   #2408
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Wiatm Was dziewczyny
Jestem nową Wizażanką, założyłam dziś konto właśnie ze względu na to forum Postanowiłam pożegnać się z farbowańcami i powitać swoje naturalne włoski ale wiem, ze to będzie dla mnie katorga - moje naturalne włosy są koloru średniego bolndu a farbowańce są czarne :P
Ponoć ładnie mi w tym kolorze ze względu na to że mam ciemne oczy ale:
1. Niszczę włosy
2. Odrosty bardzo odróżniają się od reszty włosów
3. Tęsknię ze jaśniejszym kolorem - wydaje mi się, ze trochę mnie "rozświetli"
4. Zakończyłam na zawsze swoją przygodę z solarium i teraz ciemne włosy sprawiają, że wyglądam ponuro i blado
Odrostu jeszcze nie widać, więc zaczynam tu od zera w centymetrach
Będę czesała włosy w kitkę aż podrosną chociaż z 15 cm i wtedy ciaaaach!
Jestem prawie pewna że uda mi się wytrwać w tym postanowieniu i za jakies 1,5 roku będę biegać w średnim blondzie
Zdjęcia dodam jak coś się na głowie pojawi.
łykam Inneov może przyspieszy porost?? hmm
Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 18:17   #2409
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
boskie są i w ogóle nie widać kontrastu- rozumiem że farbowałaś tylko końce?- wydaje mi się że tylko widać różniece w kondycji włosów (oczywiście na korzyść naturalek)
Tak,tylko te końce farbowałam,bo były już strasznie żółte.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
piękne wlosy w ogole nie widać że gdzieś są odrosty a dalej farba, tak jednolicie wyglądają i podoba mi się ta długość sama zapuszczam, może kiedys urosną takie
No i o to chodzi,żeby nie było widać.Dzięki
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 18:48   #2410
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No to i ja dziewczyny wklejam swoje włosy. 15,5 miesiąca bez farbowania.
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
jak ty to robisz, że kompletnie nie widać różnicy? jak ci się udało tak idalnie dopasować kolor farby? mogłabyś coś doradzić?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 20:15   #2411
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jak ty to robisz, że kompletnie nie widać różnicy? jak ci się udało tak idalnie dopasować kolor farby? mogłabyś coś doradzić?
Wiesz co,nie mam pojęcia.Ogólnie zapuszczanie naturalek zaczęło się u mnie od tego,że jakimś cudem za którymś farbowaniem trafiłam na swój kolor.Było to całkiem przez przypadek ,a ostatnio? Garnier,kolor ciemny blond na same rozjaśniane końcówki i jakoś tak wyszło.Zależy co masz pod spodem w sensie czy były przyciemniane,czy rozjaśniane i od tego efekt końcowy.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-02, 20:50   #2412
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,jak ja wam zazdroszcze ze nie macie tak duzych kontastow miedzy naturalnymi a farbowanymi wlosami,Ja 18 lat farbowlam na jasny blond a naturalny mam szatyn,mam 2 cm odrostu i wyglada to fatalnie((mam dosc rozjasniania zwlaszcza ze od niego wypadaja wkoncu wlosy myslalam zeby na blondzie zrobic pasemka w kolorze naturalnym,ale fryzjerka mowi ze pasemka sa niemodne i ze lepiej przyciemnic jednolitym ciemnym blondem ale to bezsensu chyba poniewaz swoje wlosy mam bardzo ciemne wiec i tak bedzie widoczny odrost to juz lepiej chyba pasemka zrobic i czekac az wloski beda rosly i rosly.

Ja też polecam pasemka, ja sobie zrobiłam i chociaż nie wyszły tak jak miały to już teraz nic nie robię i żyję sobie z moim malutkim odrostem chociaż farbowane mam ciemniejsze niż Ty i latem z wierzchu je troszkę rozjaśniłam, więc nie mam równego odrostu i nie wygląda to źle
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 07:35   #2413
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Bayka ja cię kochana proszę ślicznie
pójdź do fryzjera żeby zafarbował ci te końcówki na taki sam kolor co naturalne.
Pochodź z miesiąc i zobacz czy dalej chcesz je zafarbować całe.
U ciebie chodzi o to żeby pozbyć się już tego jaśniejszego. W całości może ci się wszystko spodoba.
ty mi się dalej bardziej podobasz w naturalnych, dlatego trochę walczę o ciebie ^_-.

ricca166 Woooooooooooooooooooooooo ooW @_@ Cudowne!

123sciri hyhy ja też nie widzę odcienia zielonkawego ^_-.

Sweet Cake Witamy!
Za półtorej miesiąca to już będziesz miała odrosty długości jak ja ^_^! Powodzenia i trzymam kciukasy.
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:04   #2414
Niiiina
Raczkowanie
 
Avatar Niiiina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 32
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny jestem beardzo podbudowana zdjęciami, które wrzuciłyście, WSZYSTKIE co do jednej wyglądacie rewelacyjnie!
Mam nadzieję, że mi ten nieszczęsny odrost będzie służył równie dobrze jak Wam
Ależ marzą mi się długie naturalne lejące się włosy, ah ah
Niiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 08:30   #2415
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No to i ja dziewczyny wklejam swoje włosy. 15,5 miesiąca bez farbowania.
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
dołączam się do ochów achów piękne włosu cudeńka tak 3mać

ja dziś idę do dermatologa, ciekawe co odkrywczego mi doradzi przy moim problemie z wypadającymi włosami stwierdziłam że się poddaję i idę posłuchać specjalisty bo walczę już 9mc i poprawy nie widzę ;/ ale za to już ok 6cm swoich naturalek mam
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:25   #2416
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Niiiina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!
Nieśmiało spróbuję do Was dołączyć. Marzą mi się moje naturalne włosy i nic na to nie poradzę
Aktualnie włosy mam rozjaśnione na jasny blond, mój naturalny kolor to jakże popularny 'mysi'. Na początku myślałam, że pofarbuję włosy na kolor zbliżony do naturalnego i wtedy będę je zapuszczać, ale od mojego ostatniego farbowania na jasny blond minął ponad miesiąc, odrost zaczyna się pojawiać, szkoda mi tego miesiąca. Zawsze mogę być ten centymetr do przodu w zapuszczaniu
Jedyne czego się boję to to, że kontrast będzie zbyt duży i nie wytrzymam...
Oglądałam też kilka stron wstecz Wasze zdjęcia i jestem pozytywnie nastawiona, wszystkie wyglądacie super A fotki na których są już prawie całkowicie naturalne włosy motywują mnie najbardziej!
No cóż, życzę powodzenia sobie i wytrwałości Wam wszystkim
Będę tu zaglądać do Was, jeśli nie macie nic przeciwko
masz coś do mysiego?!
chyba 80 procent polek o słowianskim typie urody ma kolor szary. Ale wystarczy obejrzec go w słonku i okazuje się, ze koło szarego to on nawet nie leżał. Robi się srebrny albo złocisty ibłyszczy jak zwariowany , a co najlepsze zadna farba nie da takiego koloru.

ja tez mam jasny blond a odrost ciemny, ale zostawiam to tak, bo zal mi tych 2cm, co już mam, poza tym w nastepne wakacje na pewno sie rozjasnia troche i róznica przejscia własciwie nie bedzie tak widoczna. A z tego, co tu czytałam, widziałam, to farba sie z czasem wypłukuje i znow ma sie jasny blond na koncach a swoj ciemniejszy. Niby mozna pofarbowac tylko koncei długosc bez odrostu, ale osobiscie chciałabym sie juz chemii nie tykac

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Bayka poczekaj jeszcze chwilkę z tym malowaniem a nuż Ci się odmieni? I w pełni pokochasz swój naturalny kolor?


Hej Niiiina Może poczekaj jeszcze chwilę i zobacz jaki jest twój kolor włosów? Zawsze możesz poprosić fryzjerki, żeby zostawiła Ci odrost.

Ja się umówiłam na środę do fryzjerki - plan jest taki, że będę miała malowane farbowańce zmieszanym średnim i jasnym blondem, kurde tak sobie myślę że mała jest szansa na to że pokryje, ale chcę spróbować bo mam dość tych żółtych włosów.
żołty likwiduje szampon fioletowy, wiec jak chcesz sobie ochłdozic po długosci, to powinien wystarczyc.
Cytat:
Napisane przez arachnea Pokaż wiadomość
A to moje dwukolorowe włosy. Jejuuu, jak ja chcę już mieć naturalne!
piękne!
Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
No to i ja dziewczyny wklejam swoje włosy. 15,5 miesiąca bez farbowania.
Chyba nawet nie widać ,aż tak bardzo różnicy,bo 2 miesiące temu farbowałam farbowańce na ciemny blond i na razie się jakoś trzyma .Z wierzchu naturalki mi sięgają do brody,a pod spodem to już takie dłuższe są sporo ,z racji tego,że tnę włosy na równo.
jakie długie i nie widac przejscia... śliczne!


Cytat:
Napisane przez biemi Pokaż wiadomość
dołączam się do ochów achów piękne włosu cudeńka tak 3mać

ja dziś idę do dermatologa, ciekawe co odkrywczego mi doradzi przy moim problemie z wypadającymi włosami stwierdziłam że się poddaję i idę posłuchać specjalisty bo walczę już 9mc i poprawy nie widzę ;/ ale za to już ok 6cm swoich naturalek mam
ktos kiedys piasł o kryzysie 6go centymetra trzymamy kciuki!
mnie na wypadanie zawsze pomaga vitapil i wcierka z odżywki wzmacniającej Joanny z apteczki babuni ( wmasowuję w skóre głowy a na reszte daje zwykłą odzywkę i nakąłdam czepek i recznik i tak nosze przez 30 minut) Aczkolwiek u mnie zawsze w normie, ale jak czasme wiecej leci, bo stres, bo przesilenie, to wtedy to stosuję i w ciagu miesiaca jest absolutna poprawa.
100 włosów dziennie to norma, wiec jak Ci nie wypda wiecje jak 100, to może nic sie takiego złego nie dzieje? Ale derma na pewno nie zaszkodzi.

Tak na marginesie, musze dodac, że po kazydm farbowaniu bardziej mi wypadały.. nie wspominajc juz o lekko przesuszonej skorze głowy.. także to tez motywuje do tego, zeby nie farbowac.

123sciri, zielone? takie światło. Moje w pochmurny dzien w pokoju, gdzie mam paskudne bordowe tapety, tez są zielonkawe.
Bardzo łądne 3 cm, jakie lśniące!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 09:40   #2417
Niiiina
Raczkowanie
 
Avatar Niiiina
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 32
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

mysia m

Do koloru mysiego mam tyle, że chciałabym już do niego wrócić, a póki co mam 1cm odrost
W ogóle zawsze lubiłam swój naturalny kolor i zaczęłam rozjaśniać włosy jeszcze jako nastolatka za namową mamy i tak już zostało do dzisiaj... Ale czas to zmienić mam nadzieję, że nie opadnę z motywacji gdy mój odrost będzie na pół głowy, nie wiem jak to przeżyję, o mamo
Niiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 10:39   #2418
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Wiesz co,nie mam pojęcia.Ogólnie zapuszczanie naturalek zaczęło się u mnie od tego,że jakimś cudem za którymś farbowaniem trafiłam na swój kolor.Było to całkiem przez przypadek ,a ostatnio? Garnier,kolor ciemny blond na same rozjaśniane końcówki i jakoś tak wyszło.Zależy co masz pod spodem w sensie czy były przyciemniane,czy rozjaśniane i od tego efekt końcowy.
kurcze, w każdym razie super enekt, nic nie widać, gdzie się kończy odrost, a gdzie zaczynają farbowane włoski, super
Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Bayka ja cię kochana proszę ślicznie
pójdź do fryzjera żeby zafarbował ci te końcówki na taki sam kolor co naturalne.
Pochodź z miesiąc i zobacz czy dalej chcesz je zafarbować całe.
U ciebie chodzi o to żeby pozbyć się już tego jaśniejszego. W całości może ci się wszystko spodoba.
ty mi się dalej bardziej podobasz w naturalnych, dlatego trochę walczę o ciebie ^_-..
a wiesz, że mi już przechodzi? to chyba było chwilowe, taki mały napad. więc chyba zostawię jak jest. tutaj bym do fryzjera nie poszła, gdzie mieszkam, bo im nie ufam wszystkie osoby, które znam zwsze mają zrobione włosy trochę inaczej, niż chciały, woięc ja się nie odważę, stracę przez to pół odrostu i co wtedy?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:04   #2419
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Strasznie mnie to cieszy, że coraz wiecej dziewczyn zaczyna marzyć o naturalnych włosach i rzucają farbę w kąt Szkoda tylko że moje koleżanki nie mogą przestać farbować, wśród nich czuje sie jak odmieniec jak nie z tych czasów nosząc swoje włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-03, 12:05   #2420
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Strasznie mnie to cieszy, że coraz wiecej dziewczyn zaczyna marzyć o naturalnych włosach i rzucają farbę w kąt Szkoda tylko że moje koleżanki nie mogą przestać farbować, wśród nich czuje sie jak odmieniec jak nie z tych czasów nosząc swoje włosy
pomyśl sobie, że wśród nich jesteś oryginalna i niepowtarzalna nosząc naturalny kolor włosów
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:14   #2421
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

a mnie moje włosy wkurzają ostatnio mam taki średnio-ciemny blond i aktualnie mam z 13-15 cm odrostu ( dokładnie nie wiem bo dawno nie mierzyłam ) no i te odrost jest dość spory i dobrze widać kolor i jest inny niż pamiętam go ...

są nawet osoby, które twierdzą, że te moje włosy to jasny brąz bardziej niż ciemny blond ...

do ślubu zostało 7 miesięcy i zaczynam o nie mega intensywnie dbać i liczę na przyrost w tym czasie 15 cm ( ok 10 powinno być bez wspomagaczy )

przez ten czas będę łykać witaminki, pić pokrzywę i skrzyp i wmasowywać w skórę głowy płyn od dermatologa ( który moim zdaniem działa - używam od 2 tygodni i mam baardzo dużo króciutkich włosików )
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 12:31   #2422
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Niiiina Pokaż wiadomość
mysia m

Do koloru mysiego mam tyle, że chciałabym już do niego wrócić, a póki co mam 1cm odrost
W ogóle zawsze lubiłam swój naturalny kolor i zaczęłam rozjaśniać włosy jeszcze jako nastolatka za namową mamy i tak już zostało do dzisiaj... Ale czas to zmienić mam nadzieję, że nie opadnę z motywacji gdy mój odrost będzie na pół głowy, nie wiem jak to przeżyję, o mamo
wiem wiem, żartowałam sobie
Ja mam 2,5cm. Pękałam zawsze około 5go centymetra.
Farbuje od 13 lat.. i też mam dosc. Juz nawet nie wiem jakie powinny byc w dotyku nietkniete niczym włosy.
Jakos przeżyjemy, zawsze mozna obciac włosy na dosc krótko. Pofarbowac to, co sie odróznia, albo machnac ręką.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
pomyśl sobie, że wśród nich jesteś oryginalna i niepowtarzalna nosząc naturalny kolor włosów
to prawda!!! rozumiem, ze dziewczyny farbuja, ale nie rozumiem, czemu tak czesto się do tego namawia, ze kobieta z niepofarbowanymi to niby jest zaniedbana i musi włosy czymś 'zamalowac'. Obecnie oryginale to jest miec włosy niefarbowane, naturalne, bo nikt takich w gruncie rzeczy nie nosi!

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a mnie moje włosy wkurzają ostatnio mam taki średnio-ciemny blond i aktualnie mam z 13-15 cm odrostu ( dokładnie nie wiem bo dawno nie mierzyłam ) no i te odrost jest dość spory i dobrze widać kolor i jest inny niż pamiętam go ...

są nawet osoby, które twierdzą, że te moje włosy to jasny brąz bardziej niż ciemny blond ...

do ślubu zostało 7 miesięcy i zaczynam o nie mega intensywnie dbać i liczę na przyrost w tym czasie 15 cm ( ok 10 powinno być bez wspomagaczy )

przez ten czas będę łykać witaminki, pić pokrzywę i skrzyp i wmasowywać w skórę głowy płyn od dermatologa ( który moim zdaniem działa - używam od 2 tygodni i mam baardzo dużo króciutkich włosików )
a czy to tak naprawde wazne czy ma taki kolor jak pamietają czy nie? kolor się zmienia w ciagu zycia, ale to nie ma znaczenia. Gratuluję Ci aż 15 cm odrostu!!! Na Twoim miejscu pewnie bym poczekała jeszcze te 10cm i ciachnęła na równo, ale ze masz ślub, to pewnie chcesz jakies upiecie? Ja na swoj ślub obcięłam na krótko i byłam bardzo zadowolona, kok wydał mi się zupełnie zbędny. Dlatego rozwaz to i moze po prostu obetnij, jak będa siegac okolic brody
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 13:27   #2423
u_turn24
Przyczajenie
 
Avatar u_turn24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

w gimnazjum miałam włosy blond, zaczęłam je troche rozjaśniać by dodać im blasku. Były juz bardzo zniszczone więc stwierdziłam , że zafarbuję się na inny. Zafarbowałam się na brąz a po 2 miesiacach zaczełam farbować na czarno. Wiem , że czerń do mnie bardzo pasowała, mam niebieskie oczy, jasną karnacje ale było mi w nim naprawde dobrze . Do 18 miałam czarne włosy prawie do pasa (mam falowane), postanowiłam że zetnę je i nie bede już farbować. Nie udawalo mi się, mój jasny blond i czerń --> dokładnie, wyglądałam jak łysa i wlosy
Zrobiłam dekoloryzację, później druga . Nie zniszczyły mi się włosy. Naprawde. Były takie same jak przedtem , tylko je skrociłam do ramion ( to może dlatego).
Wlosy zafarbowałam na rudo-brąz. Piękny kolor.!!
aż czasami za nim tęsknię
Miałam je chyba z 3 miesiące , by moje włosy odpoczęły i przypomniałam sobie o tym , że chce mieć naturalne..
postanowiłam zrobić pasemka by dojść do blondu, 2 razy przeszłam taki zabieg, za 2 miesiace farbowanie i blond..
Troche w blondzie pochodziłam i postanowiłam wrócić do naturalnego - niefarbować !! już nigdy !! ale zawsze odrost mnie denerwował, różnił się od naturalnego i tak farbowałam nadal...
Jednak już od lipca nie farbuje.. postanowiłam i koniec kropka.
Może być cięzko , bo naturalne sa "mysie" a farbowane jasny blond , i małe pasemka brąz.


mam 3 cm odrost..
moja droga była ciężka i trwała kilka lat. za każdym razem coś się we mnie łamało.. ale teraz musze dac rade!!
wiec trzymajcie kciuki
__________________
sierpień 2009r.- jesteśmy razem

sierpień 2011r. - nie farbuję (3 cm )
u_turn24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 17:05   #2424
ania0408
Raczkowanie
 
Avatar ania0408
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kaguya-dzięki za wsparcie ile już masz odrostu?

Już trochę mi przeszło, wydaje mi się, że odrost troszkę po occie wyjaśniał, tzn może dlatego że się pięknie błyszczy (stosowałam płukankę z octu po ostatnim myciu). I już nie mam chęci farbować.
5cm odrostu!!

Dacie radę dziewczyny, naprawdę warto. Jak ktoś mi mówi o farbowaniu włosów to chciałabym wykrzyczeć mu żeby tego nie robił. Taka już fobia chyba
ania0408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:18   #2425
Sweet Cake
Przyczajenie
 
Avatar Sweet Cake
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

u_turn24 rozumiem Cię doskonale kiedyś doszłam ze swoim odrostem do około 7 cm i diabeł mnie pokusił żeby znów zamalować! Było to rok temu więc teraz miałabym już swoje al cóż... Czas zacząć od nowa miałam na głowie wszystkie kolory tęczy teraz mam czarne i tak jak piszesz z odrostem przy takim kolorze będę wyglądać jak łysiejąca ale trudno jakoś to przetrwam, bo wiem, że warto!!!
__________________
No to masz... Czarne farbowańce...
I pomyśleć, że na własne życzenie

Ostatnie farbowanie: wrzesień 2011

Odrost: 8 cm

Sweet Cake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-03, 19:22   #2426
Anioleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,jak ja wam zazdroszcze ze nie macie tak duzych kontastow miedzy naturalnymi a farbowanymi wlosami,Ja 18 lat farbowlam na jasny blond a naturalny mam szatyn,mam 2 cm odrostu i wyglada to fatalnie((mam dosc rozjasniania zwlaszcza ze od niego wypadaja wkoncu wlosy myslalam zeby na blondzie zrobic pasemka w kolorze naturalnym,ale fryzjerka mowi ze pasemka sa niemodne i ze lepiej przyciemnic jednolitym ciemnym blondem ale to bezsensu chyba poniewaz swoje wlosy mam bardzo ciemne wiec i tak bedzie widoczny odrost to juz lepiej chyba pasemka zrobic i czekac az wloski beda rosly i rosly.
Zgadzam się z dziewczynami, że pasemka to lepszy pomysł- nie będzie tak bardzo widać różnicy przy odroście (oczywiście i tak będzie różnica, ale nie tak bardzo rzucająca się w oczy). Jak zafarubjesz całość to w pewnym momencie kolor się wypłucze a wtedy to odrost będzie się odcinał jedną linią. Jeśli jesteś pewna, że chcesz wrócić do naturalnego koloru to ja bym się nie przejmowała, że fryzjerka twierdzi, że pasemka niemodne- gdybyśmy robiły to co modne to nadal byśmy zmieniały barwy na głowie
Anioleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:25   #2427
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ktos kiedys piasł o kryzysie 6go centymetra trzymamy kciuki!
mnie na wypadanie zawsze pomaga vitapil i wcierka z odżywki wzmacniającej Joanny z apteczki babuni ( wmasowuję w skóre głowy a na reszte daje zwykłą odzywkę i nakąłdam czepek i recznik i tak nosze przez 30 minut) Aczkolwiek u mnie zawsze w normie, ale jak czasme wiecej leci, bo stres, bo przesilenie, to wtedy to stosuję i w ciagu miesiaca jest absolutna poprawa.
100 włosów dziennie to norma, wiec jak Ci nie wypda wiecje jak 100, to może nic sie takiego złego nie dzieje? Ale derma na pewno nie zaszkodzi.
kryzysu na szczęście jak na razie nie ma ja 3mc brałam vitapij - 0efektów później po 2mc przerwy 2mc brałam merzspecial i nic, przerzuciłam się na delikatne szampony staram się kupować jak najbardziej naturalne, używam biowaxu na przeminnie z olejem kokosowym i sesą, dokupiłam sobie tez to z apteczki babuni i jak na razie stosuję od 2 tyg i jest nawet ok, zainwestowałam w szczotkę TT, używałam też szamponów Radical może brzmi że dużo tego ale staram się wszystko stosować na przemiennie w pewnych grupach produktowych aby mieć szansę zaobserwować co mi pomaga może jestem przewrażliwiona jednak tylko i wyłącznie dzięki nadmiernemu wypadaniu włosów mogłam się do Was dołączyć bo przez ten fakt przestałam rozjaśniać włosy.
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:28   #2428
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Dziękuje wam dziewczyny za rady,a więc postanowione robie pasemka,ja pod spodem tez mam ciemniejszy kolor na wierzchu mam taki jasny od słonca.Chce wrócic do swoich wlosow naturalne wlosy sa zupełnie inne wiem po mojej corce (7 lat)ma dlugie naturalne włosy piekny szatyn wpadajacy w braz w słoncu,mienią sie jak tafla wody,nie stosuje zadnych odżywek trze po myciu recznikiem a sa tak zdrowe i lsnia.Dziewczyny my tez takie bedziemy miały,tylko troszke cierpliwosci.Wkleje zdjecia z tymi pasemkami jak juz je zrobie,pozdrawiam))
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 09:48   #2429
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ale włosy naprawdę odżywają jak się je przestaje rozjaśniać
Zgadzam się
Ja tylko po odpuszczeniu sobie jednokrotnego rozjaśniania widzę naprawdę różnicę w jakości włosa - nie plączą się, nie są tak szorstkie. I zobaczyłam jakieś "mikroantenki" na przedziałku, mam nadzieję, że to nowe włoski

I uwaga - spodobał mi się w końcu ten naturalny odcień

(a już umówiłam się do fryzjera na przyciemnianie :/)




Jeśli chodzi o przyciemnienie to u mnie matrix trzyma się na tych rozjaśnionych włosach i nic a nic się nie wypłukuje, mimo, że myję włosy co 2 dzień.
Kiedyś jak przyciemniłam rozjaśnione włosy(tylko kilka pasemek) richesse de diacolor l'oreala to kolor wypłukał mi się znacznie szybciej.
__________________
P F C

Edytowane przez maja55
Czas edycji: 2011-10-04 o 09:52
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 12:11   #2430
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez ania0408 Pokaż wiadomość

Już trochę mi przeszło, wydaje mi się, że odrost troszkę po occie wyjaśniał, tzn może dlatego że się pięknie błyszczy (stosowałam płukankę z octu po ostatnim myciu). I już nie mam chęci farbować.
5cm odrostu!!
Jak zrobić płukankę z octu ? Dodajesz po prostu zwykły ocet/winny/jabłkowy?? do wody? w jakich proporcjach?

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.