Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 21:21   #1921
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz LilyLolo jest ok, ale moim skromnym zdaniem lepsze jest EDM z jojobą. Przede wszystkim za kremowość, krycie i trwałość. Po dzisiejszym ekstremalnym dniu przepadłam
Margo, kusisz tym EDM, a właśnie miałam kupować Lily Lolo
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:24   #1922
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jak jeszcze nie kupiłam serum z mącznicą stosowałam olejek Hauschki regulujący, który mimo, że drogi, to jednak tańszy od JMO. Poza tym krem na dzień z morelą i różą dawał mi nawilżenie i taki jakiś fajny aksamitny mat, ale nie wiem jakby się sprawdził w takie upały (nie próbowałam). Teraz zastanawiam się na frakcją sojową, a ogólnie stawiam na nawilżenie skóry - to zawsze jej dobrze robi. Czasem stosuję też na twarz w formie wykończenia makijażu puder do ciała Hauschki, ale to jak lenia w sobie zwalczam, bo nie zawsze mi się chce

A Ty co stosujesz?
ha! też hauschkowym jedwabnym wykańczam makijaż olejek hauschki swego czasu miałam i bardzo lubiłam, teraz mam miniaturkę i lubię go pod podkład LN, ale to tak raczej od czasu do czasu. i jak trza mi nawilżenia, to mieszam ten olejek z mleczkiem hauschki (gesichtsmilch). serum z mącznicy jakoś tak ujednolica mi kolor, nie po 2-3 użyciach, tylko przy regularnym stosowaniu właśnie. dlatego chcę na mącznicę postawić
aktualnie mam holistic. jest ok, ale nie kupię ponownie, bo rzucę się na JMO
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:27   #1923
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ha! też hauschkowym jedwabnym wykańczam makijaż olejek hauschki swego czasu miałam i bardzo lubiłam, teraz mam miniaturkę i lubię go pod podkład LN, ale to tak raczej od czasu do czasu. i jak trza mi nawilżenia, to mieszam ten olejek z mleczkiem hauschki (gesichtsmilch). serum z mącznicy jakoś tak ujednolica mi kolor, nie po 2-3 użyciach, tylko przy regularnym stosowaniu właśnie. dlatego chcę na mącznicę postawić
aktualnie mam holistic. jest ok, ale nie kupię ponownie, bo rzucę się na JMO
W sensie wyrównuje Ci koloryt twarzy? Mi ładnie reguluje buzię.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:33   #1924
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
W sensie wyrównuje Ci koloryt twarzy? Mi ładnie reguluje buzię.
tak, dokładnie tak z regulowaniem najlepiej sobie radzi spray alvy, ale małż narzeka na smród

margo!!!!!!!!!! looknij tutaj... co ja mam wziąć? boszzz, nienormalna jestem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 06:16   #1925
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Będę mieć to na uwadze, jak coś nowego JMO przygarnę

A ja złuszczający z jojobą pokochałam bardzo, ale chce mi się coś nowego.

Dla mnie must have JMO to: odżywka cytrusowa, shine on, kuracja torebek, waniliowy żel do stylizacji włosów, pomada, balsam do ciała gorzka pomarańcza.

Resztę jestem w stanie zastąpić tańszymi odpowiednikami, ale polecam też żel z jojobą do mycia twarzy, serum z mącznicy, filtr SPF 30, serum z witaminą C, żel pod prysznic, krem z różą i morelą.

a mi żaden krem do buzi JMO nie podpasowałzapach mają boski,ale to nie to.Jak dla mojej buzi to tylko serum warte zakupu.

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a czym się różnią te dwie odżywki? muszę wypróbować obie, czy wystarczy mi cytrusowa?
a JMO miał też jakiś szampon hmmm... mam! szampon z odżywką, czyli 2w1, zinc & sage... znacie?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


kurację, shine on i balsam na liście już mam
a czym zastępujesz serum z mącznicy? bo ja chyba muszę je mieć serum z wit c JMO mi nie do końca pasi...
jak dla mnie tylko zapachem.Jedna i druga jest tak samo dla moich włosów świetna.Z tego co kojarzę to one prawie w ogóle się składowo nie różnią(w jednej wyciąg z cytrusów,a w drugiej z mięty i coś tam jeszcze)


szampon cynkowy próbowałam(jak wszystkie JMO)ale o dziwo dla mnie są tak samo kiepskie jak szampony p&rnie domywają mi skóry głowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 08:05   #1926
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak, dokładnie tak z regulowaniem najlepiej sobie radzi spray alvy, ale małż narzeka na smród

margo!!!!!!!!!! looknij tutaj... co ja mam wziąć? boszzz, nienormalna jestem
Kochana gdzie mam looknąć? Gdzie?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:14   #1927
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochana gdzie mam looknąć? Gdzie?
ojej, nie wkleiłam może i dobrze, bo przemyślałam sprawę i postanowiłam poczekać z minerałami ale w ramach planowania, spójrz proszę tutaj: http://www.ecco-verde.de/everyday-minerals
patrzyłam najpierw w setach, ale drogie cholery... nie można sobie po ludzku samemu wybrać próbek, no zobacz no: http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...n-produkt-sets
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 09:21   #1928
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

dziewczyny, a w kwestii kolorówki physicians formula nic nie odpisałyście-nie znacie czy nieciekawe są? czy wcale nie takie naturalne?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:22   #1929
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a w kwestii kolorówki physicians formula nic nie odpisałyście-nie znacie czy nieciekawe są? czy wcale nie takie naturalne?
ja pierwszy raz widzę ...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:33   #1930
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
jak dla mnie tylko zapachem.Jedna i druga jest tak samo dla moich włosów świetna.Z tego co kojarzę to one prawie w ogóle się składowo nie różnią(w jednej wyciąg z cytrusów,a w drugiej z mięty i coś tam jeszcze)

szampon cynkowy próbowałam(jak wszystkie JMO)ale o dziwo dla mnie są tak samo kiepskie jak szampony p&rnie domywają mi skóry głowy
ok, czyli sprawdzę na rozmarynowym, czy mi ich szampony w ogóle pasują, ale z moim tłuszczem na głowie może być ciężko
w ogóle to miłe zaskoczenie po pierwszym użyciu szamponu i+m wilde kräuter (wild herbs) - umyłam nim wczoraj rano włosy, niebardzo się pienił, jest delikatny. włosy wyschły bez suszarki, niczego więcej nie nakładałam. potem pociłam się cały dzień i dzisiaj rano mój małż po otworzeniu oczu się spytał: a ty co, już się uczesałaś?
włosy może nie pokazowe, ale w dużo lepszym stanie niż zazwyczaj! może to chwilowy efekt po zmianie szamponu, ale z miłą chęcią potestuję go dłużej
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:38   #1931
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tak, dokładnie tak z regulowaniem najlepiej sobie radzi spray alvy, ale małż narzeka na smród

margo!!!!!!!!!! looknij tutaj... co ja mam wziąć? boszzz, nienormalna jestem
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ojej, nie wkleiłam może i dobrze, bo przemyślałam sprawę i postanowiłam poczekać z minerałami ale w ramach planowania, spójrz proszę tutaj: http://www.ecco-verde.de/everyday-minerals
patrzyłam najpierw w setach, ale drogie cholery... nie można sobie po ludzku samemu wybrać próbek, no zobacz no: http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...n-produkt-sets

Ceny rzeczywiście ała Nie widziałam też formuły z jojobą. Może warto byłoby zamówić z USA? Mogę także przy okazji zakupów w EDM, kupić Tobie próbki, a mogę też wysłać te które mam. I tak część z nich jest zbyt ciemna.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 09:41   #1932
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

nie wiem czy ja nie wkleiłam czy zostało usunięte (nie wolno linków do all dawać?)

pytała o np. takie kolorówkowe gadżety z physicians formula:
http://allegro.pl/physicians-formula...516840078.html
http://allegro.pl/physicians-formula...507087852.html
http://allegro.pl/physicians-formula...507087835.html
http://allegro.pl/physicians-formula...507087836.html
http://allegro.pl/physicians-formula...507087833.html
http://allegro.pl/roz-blush-physicia...509036145.html

znacie? lubie? hit czy shit?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:49   #1933
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna, ale tusz miała chyba Sicilia? Trzeba byłoby zerknąć na składy i może opinie. Z drugiej strony kupując kremiki Gaia, raczej skład wszystkich dziwił i dziewczyny mi go odradzały. Opinii też nie znalazłam. Ni i kosmetyki Gaia Creams okazały się moim kosmetykowym gralem
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:24   #1934
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ceny rzeczywiście ała Nie widziałam też formuły z jojobą. Może warto byłoby zamówić z USA? Mogę także przy okazji zakupów w EDM, kupić Tobie próbki, a mogę też wysłać te które mam. I tak część z nich jest zbyt ciemna.
jojoba base, na przykład tutaj:
http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...ht-starter-kit
tylko nie pozwalają wybrać próbek, a dają od razu set (medium, light albo fair). a jak ja nie wiem, jaki poziom jasności mam, ale wiem, że wszelkie różowe świnki odpadają, to co... muszę wziąć wszystkie sety i różowe próbki wywalić??? to chyba już lepiej wziąć od razu prawidłowy kolor w normalnym rozmiarze i odpowiedni pędzel, wyjdzie taniej... tylko który kolor??? http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...on-jojoba-base
edit: no chyba że miałabyś ochotę pozbyć się próbek... mogłabyś naszykować listę zachciewajek poniżej pół kilo nie ma problemu z wysłaniem. mogłabym ci też wysłać minerałki, których jakoś nie potrafię opanować - alima w ładnym, neutralnym i jaśniutkim kolorze. mogłabyś porównać do innych

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam, to tusz nie dawał porządnego efektu. ale opakowanie ma przeurocze ten bronzer, perełki i wszystkie róże podlinkowane prócz ostatniego wyglądają przeeeeeeeuroczo!!! nie wiem, na który bym się zdecydowała... chyba kaszmirowy i serduszkowy... żadnych błyskotek nie potrzebuję (a więc bronzer i perełki odpadają u mnie), bo sama z siebie się błyszczę

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-07-29 o 10:19
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:27   #1935
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Podobno Melvita ma nowy rewolucyjny samoopalacz. Ja jestem blada i dobrze mi z tym. Na przekór innym A tak na poważnie nie jestem w stanie znieść zapachu samoopalacza, więc nie stosuję.
mowisz o tym co jest na feelunique?
Ja tez zazwyczaj chodze blada w lato, ale we wrzesniu mam wesele i ide w takiej nudowej sukience z bialymi nogami oraz blond wlosami niezbyt ciekawie to wyglada
Co prawda jade na poczatku wrzesnia na wakacje w cieple kraje ale z moja niechecia do opalania jakos marnie widze ta moja opalenizne

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
pokażę tylko nie dzisiaj, bo grzebałam w piachu i brudzie i w ogóle, moje pazury wyglądają tragicznie
co do tej formaliny, akurat ten alverdowy DHA ma małe szanse na przeobrażenie się (czy jak to nazwać ) w formalinę, bo jest w środowisku tłuszczowym. takie lekkie, żelowe, nietłuste konsystencje są niebezpieczniejsze. no i jeszcze dużo zależy od przechowywania... a w ogóle formalina zakonserwowała naszą Małgosię (mhm) jest śliczna, a samoopalaczy używa od wieeeeeelu lat
ale trzebaby tej melvity, o której margo pisze, spróbować
No wiem wlasnie, ze Gosia sie formalinka zakonserowala, ale ja mimo wszystko wolalabym jej unikac. Na codzien juz mnie inne "cuda" konserwuja wiec jesli mam wybor to wole jej unikac. Myslisz, ze w takim razie Pat&Rub znowu robi jakis przekret piszac ze ich dihydroxyacone : "Otrzymywany na drodze fermentacji z materiału roślinnego" ??? http://www.patandrub.pl/skladniki/58-dihydroxyacetone/
Zastanawia mnie czy jest mozliwe otrzymanie tego skladnika z roslin tak jak pisze P&R ??? Na phenome niby pisza, ze tak :
"Naturalny czynnik z grupy węglowodanów. Powoduje zabarwienie warstwy rogowej naskórka, zapewniając efekt opalenizny. Aprobowany przez ECOCERT do stosowania w kosmetykach naturalnych"
Wiec ludze sie, ze w Alverde moze to nie jest czysta formalina
Sorry za drazenie tematu, ale jakos ciagle nie daje mi to spokoju
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ojej, nie wkleiłam może i dobrze, bo przemyślałam sprawę i postanowiłam poczekać z minerałami ale w ramach planowania, spójrz proszę tutaj: http://www.ecco-verde.de/everyday-minerals
patrzyłam najpierw w setach, ale drogie cholery... nie można sobie po ludzku samemu wybrać próbek, no zobacz no: http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...n-produkt-sets
Ale Ci zazdroszcze takiego sklepu, ze masz wszystko w jednym miejscu
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Posprawdzaj sklady na iherbie z tego co pamietam to niestety niektore z nich zawieraja propylene glycol oraz dimethicone

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-29 o 10:30
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:40   #1936
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mowisz o tym co jest na feelunique?
Ja tez zazwyczaj chodze blada w lato, ale we wrzesniu mam wesele i ide w takiej nudowej sukience z bialymi nogami oraz blond wlosami niezbyt ciekawie to wyglada
Co prawda jade na poczatku wrzesnia na wakacje w cieple kraje ale z moja niechecia do opalania jakos marnie widze ta moja opalenizne

No wiem wlasnie, ze Gosia sie formalinka zakonserowala, ale ja mimo wszystko wolalabym jej unikac. Na codzien juz mnie inne "cuda" konserwuja wiec jesli mam wybor to wole jej unikac. Myslisz, ze w takim razie Pat&Rub znowu robi jakis przekret piszac ze ich dihydroxyacone : "Otrzymywany na drodze fermentacji z materiału roślinnego" ??? http://www.patandrub.pl/skladniki/58-dihydroxyacetone/
Zastanawia mnie czy jest mozliwe otrzymanie tego skladnika z roslin tak jak pisze P&R ??? Na phenome niby pisza, ze tak :
"Naturalny czynnik z grupy węglowodanów. Powoduje zabarwienie warstwy rogowej naskórka, zapewniając efekt opalenizny. Aprobowany przez ECOCERT do stosowania w kosmetykach naturalnych"
Wiec ludze sie, ze w Alverde moze to nie jest czysta formalina
Sorry za drazenie tematu, ale jakos ciagle nie daje mi to spokoju

Ale Ci zazdroszcze takiego sklepu, ze masz wszystko w jednym miejscu

Posprawdzaj sklady na iherbie z tego co pamietam to niestety niektore z nich zawieraja propylene glycol oraz dimethicone
ależ DHA to nie formalina, ten składnik pozyskuje się często właśnie z roślin, żadne to kłamstwa, nie bój nic po prostu po pewnym czasie, szczególnie w nietłustych konsystencjach, z DHA może się wytworzyć formalina jak i dlaczego to nie wiem, tylko ta informacja mi utkwiła w pamięci po ostatnich rozprawach na ten temat.
ja byłam na weselu na początku czerwca w jasno-niebieskiej sukience i tylko dzięki samoopalaczu alverde nie wyglądałam jak jakaś chora, sina sierota (znaczy się wyglądałam tylko jak muśnięta słońcem, chora sierota, bo chodziłam o kulach i miałam na jednej nodze szynę )
i nie ma co zazdrościć sklepu... coraz więcej rzeczy kusi
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:44   #1937
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jojoba base, na przykład tutaj:
http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...ht-starter-kit
tylko nie pozwalają wybrać próbek, a dają od razu set (medium, light albo fair). a jak ja nie wiem, jaki poziom jasności mam, ale wiem, że wszelkie różowe świnki odpadają, to co... muszę wziąć wszystkie sety i różowe próbki wywalić??? to chyba już lepiej wziąć od razu prawidłowy kolor w normalnym rozmiarze i odpowiedni pędzel, wyjdzie taniej... tylko który kolor??? http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...on-jojoba-base
edit: no chyba że miałabyś ochotę pozbyć się próbek... mogłabyś naszykować listę zachciewajek poniżej pół kilo nie ma problemu z wysłaniem. mogłabym ci też wysłać minerałki, których jakoś nie potrafię opanować - alima w ładnym, neutralnym i jaśniutkim kolorze. mogłabyś porównać do innych
Kochana chętnie się pozbędę, nawet bez wymianki. Muszę tylko wejść w koszyczek z minerałkami. Może wieczorem odpiszę, dobrze? Do minerałkow ważny jest pędzel, to połowa sukcesu. Ja polecam flat topa i kabuki EDM.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mowisz o tym co jest na feelunique?
Ja tez zazwyczaj chodze blada w lato, ale we wrzesniu mam wesele i ide w takiej nudowej sukience z bialymi nogami oraz blond wlosami niezbyt ciekawie to wyglada
Co prawda jade na poczatku wrzesnia na wakacje w cieple kraje ale z moja niechecia do opalania jakos marnie widze ta moja opalenizne
...
Tak, sama na niego polowałam. Boję się jednak, że będzie mimo wszystko śmierdolił. Ja wyczuwam nawet najlżejszy smrodek samoopalacza.


!! !! !! !! !! !!
Dziewczyny proszę o radę bardzo, bardzo. Przygotowuję rozdanie na pół roku mojego bloga i mam dwie propozycje:
Zestaw EDM No Mekeup ten oczywiście dałabym wygranej wybór odcienia: do buzi jasnej, średniej lub ciemnej
Lub
Dwa róże LilyLolo (Surfer Girl i Beach Babe) i błyszczyk LilyLolo

Co lepsze?

!! !! !! !! !! !!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-07-29 o 11:06
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:47   #1938
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ależ DHA to nie formalina, ten składnik pozyskuje się często właśnie z roślin, żadne to kłamstwa, nie bój nic po prostu po pewnym czasie, szczególnie w nietłustych konsystencjach, z DHA może się wytworzyć formalina jak i dlaczego to nie wiem, tylko ta informacja mi utkwiła w pamięci po ostatnich rozprawach na ten temat.
ja byłam na weselu na początku czerwca w jasno-niebieskiej sukience i tylko dzięki samoopalaczu alverde nie wyglądałam jak jakaś chora, sina sierota (znaczy się wyglądałam tylko jak muśnięta słońcem, chora sierota, bo chodziłam o kulach i miałam na jednej nodze szynę )
i nie ma co zazdrościć sklepu... coraz więcej rzeczy kusi
oj bidulka a mowia ze sport to zdrowiedziekuje kochana za info troche mnie uspokoilas Ja wlasnie wczoraj zuzylam ostatki samoopalacza z Alverde i jutro mialam zamiar kupic sobie nowy, tylko troche sie wystraszylam tej formaliny W sumie nie uzywam tego samoopalacza na tony wiec moze nic mi nie bedzie
Oj tam raz sie zyje Closzku nie ma co sobie odmawiac, chyba ze tak jak ja masz magiczna komode z zapasami to w tym momencie nalezy sie powaznie zastanowic
Margo oba zestawy sa super ja bym wybralala Lily Lolo
Jak poj portfel troche odetchnie to zamowie te Melvite i dam znac jak sie sprawuje

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-29 o 10:50 Powód: dopisek
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 11:04   #1939
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochana chętnie się pozbędę, nawet bez wymianki. Muszę tylko wejść w koszyczek z minerałkami. Może wieczorem odpiszę, dobrze? Do minerałkow ważny jest pędzel, to połowa sukcesu. Ja polecam flat topa i kabuki EDM.

Tak, sama na niego polowałam. Boję się jednak, że będzie mimo wszystko śmierdolił. Ja wyczuwam nawet najlżejszy smrodek samoopalacza.
!! !! !! !! !! !!
Dziewczyny proszę o radę bardzo, bardzo. Przygotowuję rozdanie na pół roku mojego bloga i mam dwie propozycje:
Zestaw EDM No Mekeup ten
Lub
Dwa róże LilyLolo (Surfer Girl i Beach Babe) i błyszczyk LilyLolo

Co lepsze?

!! !! !! !! !! !!
bez pośpiechu... jak już będziesz mogła się pozbyć, to napisz pw ja w tym czasie zaopatrzę się w pędzel
a co do tych zestawów... róże są bardziej uniwersalne, bo będą pasowały i jasnym i ciemnym karnacjom. za to zestaw no makeup jest według mnie ciekawszy

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj bidulka a mowia ze sport to zdrowiedziekuje kochana za info troche mnie uspokoilas Ja wlasnie wczoraj zuzylam ostatki samoopalacza z Alverde i jutro mialam zamiar kupic sobie nowy, tylko troche sie wystraszylam tej formaliny W sumie nie uzywam tego samoopalacza na tony wiec moze nic mi nie bedzie
Oj tam raz sie zyje Closzku nie ma co sobie odmawiac, chyba ze tak jak ja masz magiczna komode z zapasami to w tym momencie nalezy sie powaznie zastanowic
(bo sport to zdrowie, ale granie w noge z dwa razy wiekszymi od siebie chłopami to już raczej głupie hobby )
taaaaa... mam pełno szafek w łazience i małż krzyczy już, że pewnie sama nie wiem co gdzie i jak... chyba zrobię porządek. i słocze madary i lakieru!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 12:12   #1940
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

już lecą słocze! niewiele widać, ale co tam... nie potrafię zrobić nic lepszego
najpierw krem tonujący madara - z lewej moon flower, w środku sun flower, a po prawej dla porównania living nature podkład w odcieniu pure fawn. pacnięte, po części rozsmarowane, na końcu zupełnie rozsmarowane.
chyba pełnowymiarowego opakowania nie kupię... te drobinki mi nie przeszkadzają, bo są naprawdę delikatne i dają ogólnie ładny efekt. krem się super wchłania, ładnie pachnie. jak dla mnie nawet moon flower by pasował, bo nie jest jakiś różowy, po prostu raczej neutralny (sun flower za mocno opalony, widać różnicę między twarzą a szyją). ale, motyla noga, strasznie uwidaczniają mi się po nim pory i po godzinie moje gruczoły plują sebum na wszystkie strony. to jednak test z pierwszym lepszym pudrem muszę przetestować madarę z czymś lepiej matującym. nie poddam się tak łatwo
aha, krycie zerowe, czego się spodziewałam, ale efekt tonujący widać. daje taki lekki, zdrowy glow, więc jak ktoś nie ma tak tłustej paszczy jak ja, mógłby być zadowolony
potem lakier sparitual hypnotic, jedna warstwa i dwie warstwy. zaznaczam, że bardzo kiepsko sobie radzę z lakierami. ten pazur był malowany na szybko i mimo niedociągłości wygląda jak na moje możliwości super szczególnie teraz, kiedy to już wysechł i powierzchnia się jakby wygładziła (na zdjęciu z podwójną warstwą wygląda jeszcze na nierównomiernie nałożony, światło się koślawo odbija).
no, a teraz idę z pazurem na hardcore test do kuchni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01049.jpg (46,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01051.jpg (47,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01054.jpg (42,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01057.jpg (36,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01059.jpg (41,0 KB, 27 załadowań)
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:35   #1941
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Closzku, super zakupy!

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
!! !! !! !! !! !!
Dziewczyny proszę o radę bardzo, bardzo. Przygotowuję rozdanie na pół roku mojego bloga i mam dwie propozycje:
Zestaw EDM No Mekeup ten oczywiście dałabym wygranej wybór odcienia: do buzi jasnej, średniej lub ciemnej
Lub
Dwa róże LilyLolo (Surfer Girl i Beach Babe) i błyszczyk LilyLolo

Co lepsze?

!! !! !! !! !! !!
Uwielbiam róże Lily Lolo, więc moją pierwszą reakcją było - drugi zestaw! Ale po zastanowieniu wydaje mi się, że na rozdanie jednak lepszy jest pierwszy. Nie każdemu mogą pasować oba odcienie różu, to samo tyczy się błyszczyka (a który w ogóle planowałaś?). Zestaw EDM ma więcej elementów i jest neutralny. Byłby świetny dla osób, które zaczynają przygodę z minerałami i mają na razie tylko podkład lub takich, które nie posiadają jeszcze nic z EDM.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 13:49   #1942
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

z tego co pamiętam, to tusz nie dawał porządnego efektu. ale opakowanie ma przeurocze ten bronzer, perełki i wszystkie róże podlinkowane prócz ostatniego wyglądają przeeeeeeeuroczo!!! nie wiem, na który bym się zdecydowała... chyba kaszmirowy i serduszkowy... żadnych błyskotek nie potrzebuję (a więc bronzer i perełki odpadają u mnie), bo sama z siebie się błyszczę
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
e
Posprawdzaj sklady na iherbie z tego co pamietam to niestety niektore z nich zawieraja propylene glycol oraz dimethicone
dziękuję
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o radę bardzo, bardzo. Przygotowuję rozdanie na pół roku mojego bloga i mam dwie propozycje:
Zestaw EDM No Mekeup ten oczywiście dałabym wygranej wybór odcienia: do buzi jasnej, średniej lub ciemnej
Lub
Dwa róże LilyLolo (Surfer Girl i Beach Babe) i błyszczyk LilyLolo

Co lepsze?
mi się wydaje że pierwszy zestaw-więcej elementów i bardziej wszechstronny

closzku
, fajne zakupki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:49   #1943
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

margo ja jestem za pierwszym zestawem
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:13   #1944
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

zdaję relacje z deo madary - pachy dalej się pocą
będę jednak namiętnie używać bo tak jak chyba Melya pisała może po dłuższym czasie szałwia skumuluje się w gruczołach i je troche przytka ...pożyjemy...z obaczymy...
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
koniecznie! i na noce bezrandkowe psikaj

słaba jestem, nie wytrzymam do jutra... pochwalę się już teraz (na boku ciągle oglądając otwarcie olimpiady świetne! ) - oto moje nowe nabytki:
- miniaturki JMO
- mini-kremy tonujące madary, w obu kolorach (moon flower i sun flower)
- szampon do włosów przetłuszczających się i+m
- lakier do paznokci sparitual
- w prezencie 2 próbki szamponu madara gloss i coś tam

jestem zachwycona, bo dodatkowo w paczce był rabat na następne zamówienie na 5 eurusiów, a następne zamówienie na pewno będzie, bo próbki/miniaturki kupiłam na próbę, żeby zdecydować, co wziąć w normalnym opakowaniu no i biorę jeszcze raz podkład living nature, bo mi się kończy!
same piękności

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
mam próbki tego myjadła jojoba i mi pasi, ale też właśnie się zastanawiam nad tym z mącznicą.
ok, shine on na liście no i odżywkę cytrusową mam wśród miniatur, więc będę mogła się przekonać na własnych kłakach
mi hipp nawet po dłuuuugim używaniu pomaga. czasem sytuacja się pogarsza, ale zwalam to raczej na odżywianie. wtedy w ruch idą drapiąca rękawica i hipp i jest lepiej.

szampon rozmarynowy też mam w miniaturach! jesuuuuu, muszę się chyba umyć
też właśnie zauważyłam, że na blogu nie ma o kłaczastych JMO... i przez przypadek natknęłam się na lily lolo... myślisz, że warm peach będzie dla mnie dobry, jeśli z LN mam pure fawn? a ten mały kabuki mi styknie? (weźcie mnie kopnijcie, przecież ja nie potrafię się obsługiwać minerałami )

a czym się różnią te dwie odżywki? muszę wypróbować obie, czy wystarczy mi cytrusowa?
a JMO miał też jakiś szampon hmmm... mam! szampon z odżywką, czyli 2w1, zinc & sage... znacie?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


kurację, shine on i balsam na liście już mam
a czym zastępujesz serum z mącznicy? bo ja chyba muszę je mieć serum z wit c JMO mi nie do końca pasi...
nie widziałam nigdy na oczy jakich rozmiarów jest małe kabuki z ll ale mam to duże i moim skromnym zdaniem jest odpowiednie do codziennego makijażu...mniejszy dla mnie byłby za mały - za dużo machania pędzlem
pędzel sam w sobie to dla mnie cudeńko, drogi, ale wart tej kasy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Wiesz LilyLolo jest ok, ale moim skromnym zdaniem lepsze jest EDM z jojobą. Przede wszystkim za kremowość, krycie i trwałość. Po dzisiejszym ekstremalnym dniu przepadłam

Wracając do pytania. Warm Peach powinno być ok. A jaki masz kabuki. Cloche wszyscy prędzej czy później opanowują technikę nakładania minerałków. Jak już moja mama się tego nauczyła, a ona w tej dziedzinie (delikatnie mówiąc) gubi się strasznie.
jeśli pozwolicie ja też dorzucę swoje wstępne porównanie tych obu podkładów
ll używam od bardzo dawna, edm jojoba od kilku dni - oba podkłady są w mojej ocenie ogólnej bardzo dobre
mam bardzo tłustą i trądzikową cerę, nie używam kremów do twarzy
ll - wbrew powszechnej opinni, że słabo kryją ja potrafię pod nim dobrze ukryć okołoowulacyjny wysyp na twarzy, przyjemna, kremowa konsystencja, użyty solo nie daje matu na długo - max 2 h, mimo to nie spływa - wchłonięcie nadmiaru sebum w husteczke pozwala donosić makijaż do końca dnia, daje matowe wykończenie i takie właśnie znacznie lepiej prezentuje się na mojej tłustej twarzy
edm - bardzo kremowy, trwały to fakt, podstawowa różnica - nie jest typowo matowy, ma drobinki dające efekt twarzy "pełnej światła",
mam coś co moim zdaniem daje podobny "rozświetlający" efekt - puder ll transculent silk
na twarzy mojej mamy (skóra normalna, nic do ukrycia, 60 lat) edm jojoba wygląda bosko, matula się w nim zakochała tak jak w madarze moon flower
u mnie już nie ma tego efektu wow...zużyję je sobie gdy podgoją się twarzowe niespodzianki, niestety nie kryje ich tak dobrze jak ll, w moim przypadku każda próba rozświetlania twarzy daje opłakany efekt końcowy

zastanawiam się, jak bardzo efekt krycia zależy od tego, czego używamy pod makijaż
moja twarz jest na dzień nawilżana płynami/ lekkimi żelami, które prawie całkowice się wchłaniają i nie pozostawiają powłoczek, a może jak ktoś używa olejkowych nawilżaczy, po których często coś tam zostaje na buźce to wtedy do tego czegoś proszkowy makijaż lepiej się przykleja/w większej ilości i dlatego daje bardziej kryjący efekt...ma to sens


Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
zbieram sobie Wasze złote myśli i pod podlinkowanym przez Ciebie tuszem mam komentarz Sicili, że tusz daje efekt "make up, no make up", czyli bardzo delikatny
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:29   #1945
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
zdaję relacje z deo madary - pachy dalej się pocą
będę jednak namiętnie używać bo tak jak chyba Melya pisała może po dłuższym czasie szałwia skumuluje się w gruczołach i je troche przytka ...pożyjemy...z obaczymy...
To nie ja pisałam, ale może faktycznie tak się stanie.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:50   #1946
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

promolciu, ja właśnie na kwc też przeczytałam opinię sicilii że tusz to nic specjalnego.

ja z kolei potestowałam alterrę i...oddałam ojcu . No nie daje rady i koniec. Mi aż tak by nie przeszkadzało (póki co) że mam wilgotne pachy, no ale smrodu nie zniese i koniec. Co dziwne, garnier, oprócz tego ze zapach mnie nie zachwyca, też nie ma soli aluminium, a na moje paszki działa

Co do reszty to tak jak pisałyście-niektóre mają silikon, mnie to tam akurat szczególnie nie wadzi, bo generalnie kolorówkę mam całą nienaturalną, no oprócz minerałków. Chcę teraz zamówić próbki edm, w polecanej przez margo wersji jojoba i albo wybiorę coś z ich gamy albo coś z lumierków, bo już mam swoje typy
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-07-29 o 17:52
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:57   #1947
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
nie widziałam nigdy na oczy jakich rozmiarów jest małe kabuki z ll ale mam to duże i moim skromnym zdaniem jest odpowiednie do codziennego makijażu...mniejszy dla mnie byłby za mały - za dużo machania pędzlem
pędzel sam w sobie to dla mnie cudeńko, drogi, ale wart tej kasy


jeśli pozwolicie ja też dorzucę swoje wstępne porównanie tych obu podkładów
ll używam od bardzo dawna, edm jojoba od kilku dni - oba podkłady są w mojej ocenie ogólnej bardzo dobre
mam bardzo tłustą i trądzikową cerę, nie używam kremów do twarzy
ll - wbrew powszechnej opinni, że słabo kryją ja potrafię pod nim dobrze ukryć okołoowulacyjny wysyp na twarzy, przyjemna, kremowa konsystencja, użyty solo nie daje matu na długo - max 2 h, mimo to nie spływa - wchłonięcie nadmiaru sebum w husteczke pozwala donosić makijaż do końca dnia, daje matowe wykończenie i takie właśnie znacznie lepiej prezentuje się na mojej tłustej twarzy
edm - bardzo kremowy, trwały to fakt, podstawowa różnica - nie jest typowo matowy, ma drobinki dające efekt twarzy "pełnej światła",
mam coś co moim zdaniem daje podobny "rozświetlający" efekt - puder ll transculent silk
na twarzy mojej mamy (skóra normalna, nic do ukrycia, 60 lat) edm jojoba wygląda bosko, matula się w nim zakochała tak jak w madarze moon flower
u mnie już nie ma tego efektu wow...zużyję je sobie gdy podgoją się twarzowe niespodzianki, niestety nie kryje ich tak dobrze jak ll, w moim przypadku każda próba rozświetlania twarzy daje opłakany efekt końcowy

zastanawiam się, jak bardzo efekt krycia zależy od tego, czego używamy pod makijaż
moja twarz jest na dzień nawilżana płynami/ lekkimi żelami, które prawie całkowice się wchłaniają i nie pozostawiają powłoczek, a może jak ktoś używa olejkowych nawilżaczy, po których często coś tam zostaje na buźce to wtedy do tego czegoś proszkowy makijaż lepiej się przykleja/w większej ilości i dlatego daje bardziej kryjący efekt...ma to sens
dzięki za opinię o pędzlach - nie będę brała żadnych "pakietów" z mini-pędzelkami, wezmę od razu porządny. czy EDM czy LL jeszcze nie zdecydowałam
no i teraz już nie wiem, czy pakować się w prochy LL czy EDM efekt rozświetlenia, o jakim piszesz, może dość nieciekawie wyglądać na mojej twarzy. no ale margolcia mi podeśle jakąś próbeczkę i się przekonam co do LL, to chyba zaryzykuję, jak EDM jojoba okaże się zbyt błyskotkowy
a to z tym tłustym "podkładem" w postaci kremu/oleju pod minerały brzmi całkiem logicznie właśnie, może spróbuję na olejek hauschkowy nałożyć te cholerne alimki?

a propos minerałów alima: dzisiaj testowałam je jeszcze raz - na kremie madary (wprawdzie nieodpowiednim pędzlem, no ale...) i co z tego, że udało mi się nałożyć niewidoczną, cieniutką, ale ładnie kryjącą warstwę? ba, nawet ten glow madary został stłumiony... ale po godzinie wyglądałam gorzej niż jak wstałam rano z łóżka ja rozumiem, pewnie trzeba dopasować sobie lepiej krem pod to, a potem jakiś puder wykończeniowy... ale jak się tak zacznę zastanawiać, ile musiałabym się wówczas namachać, to chcę do mojej paćki living nature! podkład idealnie nałożony w ciągu paru sekund
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:01   #1948
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochana chętnie się pozbędę, nawet bez wymianki. Muszę tylko wejść w koszyczek z minerałkami. Może wieczorem odpiszę, dobrze? Do minerałkow ważny jest pędzel, to połowa sukcesu. Ja polecam flat topa i kabuki EDM.



Tak, sama na niego polowałam. Boję się jednak, że będzie mimo wszystko śmierdolił. Ja wyczuwam nawet najlżejszy smrodek samoopalacza.


!! !! !! !! !! !!
Dziewczyny proszę o radę bardzo, bardzo. Przygotowuję rozdanie na pół roku mojego bloga i mam dwie propozycje:
Zestaw EDM No Mekeup ten oczywiście dałabym wygranej wybór odcienia: do buzi jasnej, średniej lub ciemnej
Lub
Dwa róże LilyLolo (Surfer Girl i Beach Babe) i błyszczyk LilyLolo

Co lepsze?


!! !! !! !! !! !!
Ja głosuje na 1 zestaw.

Moje skromne zakupy:
mgiełka do twarze phenome
mydełko z glinką organique
żel do mycia włosów i ciała dla dzidzi Sanoflore bebe

Niestety mieszkam w malutkim miasteczku... Nie ma tu nic oprócz Rossmana i Scheckera, więc cieszę się jak dziecko. Mogłam sobie oglądać, obwąchiwać i macać do woli
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:48   #1949
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cloche, Młodziutka zakupy.
Margoltka zestaw Lily Lolo super ale minerałki też fajne
Właśnie otworzyłam masło babassu z ZSK i wylało mi się trochę na podłogę od tego gorąca
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 20:23   #1950
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

justynka, a jak ten bobas pachnie?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.