Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 19:17   #2491
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

jesli testy nic nie wykazaly to nie sadze bys byla w ciazy tym bardziej po 2 miesiacach. ale przynajmniej nie siejesz paniki i idziesz do lekarza, bo tak wlasnie powinno sie robic a nie sraczkowac i jeszcze dokladac sobie stresu ktory dodatkowo opoznia wszystko.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 19:18   #2492
olulica89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez bellugia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Moja sytuacja wygląda tak. Ostatnią @ dostałam 24 lipca, czyli już prawie 2 miesiące temu. Fakt, miałam trochę stresów, podróży, zmian klimatu, ale żeby aż tak to działało na organizm? Zrobiłam już kilka testów, ostatni dziś, wszystkie wychodzą negatywne. Licząc tak pi razy drzwi od dni płodnych po ostatniej @ minęło jakieś 7-8 tygodni. Ostatnio zaczął boleć mnie brzuch, ale nie tak jak na @. Wczoraj w pracy zasłabłam i tak mi się to teraz utrzymuje, że na przemian mam siłę, to znów prawie mdleję. W dodatku pojawiły się też mdłości.
Dlaczego piszę? Bo tu dziewczyny panikujecie. W poniedziałek idę do lekarza, zrobię badania i będę wiedziała. Nie planowałam teraz dziecka, dopiero co skończyłam studia, poszłam do pracy, a jednak wierzę, że to ciąża, a nie jakaś choroba.
Mój partner w dodatku bez przerwy żartuje na ten temat. A to pyta się czy dane imię mi się podoba, a to wskazuje na nasze cechy charakteru, których nie chciałby przekazać dziecku :P I wiecie co, w sumie bardzo się rozczaruję, jeśli okaże się, że jednak nie jestem w ciąży...



Uprawiałaś sex z zabezpieczeniem czy bez? Pytam z ciekawości, gdyż ostatnio często słyszę o "wpadkach" mimo zabezpieczonych stosunków ;p
olulica89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 20:57   #2493
bellugia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Bez zabezpieczenia, jedynie stosunek przerywany. Przez jakiś czas stosowaliśmy prezerwatywy, a potem tak jakoś wyszło, że z nich zrezygnowaliśmy.
Nie zdecydowałam się na hormony, bo do tej pory miałam z nimi złe doświadczenia i nie znalazłam żadnych, które by mi odpowiadały.
Tak nawet zaczęłam myśleć, że emocjonalnie i fizycznie jesteśmy gotowi na dziecko, tylko nie do końca odpowiada nam nasza sytuacja finansowa.

Mojej kuzynce co połowy 3 miesiąca pokazywało w testach, że negatywny. Poszła do lekarza, bo nie miała okresu i bała się, że to może cysta, a tu się okazało, że w ciąży.

Edytowane przez bellugia
Czas edycji: 2012-09-21 o 21:04
bellugia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 13:27   #2494
Magda929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

po prostu stresujesz się brakiem okresu i dlatego go nie masz. ja nie miałam od 9 lipca aż do 20 września. 18 września, kiedy poszłam do lekarza, stres jak ręką odjął ( bo dowiedziałam się, że nie jestem w ciąży) i po 2 dniach pojawił się okres
Magda929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:59   #2495
sarra363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dziewczynki , schizuje.

Dziś 32 dzień cyklu, brak miesiączki, ból minimalnie poniżej pępka po prawej stronie, jest mi zimno, mdli mnie, a piersi są jakby większe.

Kilka dni temu myślałam, że już dostanę okres- pobolewał mnie podbrzusze a tu nic Stresuję się, a to też mi opóżnia okres... Takie błędne koło.

jutro idę po testy wiadomo na co, we wtorek rano robie, ale do tego czasu mogę zwiariować

Macie jeszcze jakieś pomysły co to może być, jeśli testy będą negatywne??
sarra363 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 11:32   #2496
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Albo ciąża, albo nadchodzący okres zapewne. Angina raczej nie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 15:00   #2497
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez sarra363 Pokaż wiadomość
Dziewczynki , schizuje.

Dziś 32 dzień cyklu, brak miesiączki, ból minimalnie poniżej pępka po prawej stronie, jest mi zimno, mdli mnie, a piersi są jakby większe.

Kilka dni temu myślałam, że już dostanę okres- pobolewał mnie podbrzusze a tu nic Stresuję się, a to też mi opóżnia okres... Takie błędne koło.

jutro idę po testy wiadomo na co, we wtorek rano robie, ale do tego czasu mogę zwiariować

Macie jeszcze jakieś pomysły co to może być, jeśli testy będą negatywne??
Zabezpieczałaś się?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 16:01   #2498
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej

Bardzo mi zależy na waszym zdaniu. Mój przypadek wygląda tak. Od kilku lat biorę pigułki. Brałam różne w tej chwili trzymam się Qlairy od około 2 lat z małą przerwą na Cilest który był nieporozumieniem. Tabletek nie zapominam, nie spóźniam się itd.

16 sierpnia miałam zacząć kolejne opakowanie ale z przyczyn zupełnie ode mnie niezależnych nie zaczęłam go. Doszłam do wniosku, że żeby sobie nie burzyć wszystkiego odczekam pełny cykl i potem rozpocznę nowe opakowanie. Tak też zrobiłam, Dokładnie 13 września musiałam wziąć pierwszą tabletkę. Z racji tego że przez 28 dni ich nie brałam to przez dwa pierwsze dni miałam lekki poślizg. Nigdy nie większy niż 12 godzin.
Tak się złożyło że w nocy z pt na sobotę uprawiałam seks, z tym że mój partner nie kończył we mnie.

No i teraz pytanie. Jest w ogóle możliwe abym zaszła w ciążę? Biję się w piersi, to nie była przemyślana decyzja i poniosę tego konsekwencje, więc mam nadzieję że odpuścicie mi morały.
Od trzech dni odczuwam skurcze w podbrzuszu i bolą mnie jajniki, ale może to też być kwestia rozpoczęcia nowego opakowania po miesięcznej przerwie.

Co o tym myślicie?
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 16:57   #2499
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez xera Pokaż wiadomość
Hej

Bardzo mi zależy na waszym zdaniu. Mój przypadek wygląda tak. Od kilku lat biorę pigułki. Brałam różne w tej chwili trzymam się Qlairy od około 2 lat z małą przerwą na Cilest który był nieporozumieniem. Tabletek nie zapominam, nie spóźniam się itd.

16 sierpnia miałam zacząć kolejne opakowanie ale z przyczyn zupełnie ode mnie niezależnych nie zaczęłam go. Doszłam do wniosku, że żeby sobie nie burzyć wszystkiego odczekam pełny cykl i potem rozpocznę nowe opakowanie. Tak też zrobiłam, Dokładnie 13 września musiałam wziąć pierwszą tabletkę. Z racji tego że przez 28 dni ich nie brałam to przez dwa pierwsze dni miałam lekki poślizg. Nigdy nie większy niż 12 godzin.
Tak się złożyło że w nocy z pt na sobotę uprawiałam seks, z tym że mój partner nie kończył we mnie.

No i teraz pytanie. Jest w ogóle możliwe abym zaszła w ciążę? Biję się w piersi, to nie była przemyślana decyzja i poniosę tego konsekwencje, więc mam nadzieję że odpuścicie mi morały.
Od trzech dni odczuwam skurcze w podbrzuszu i bolą mnie jajniki, ale może to też być kwestia rozpoczęcia nowego opakowania po miesięcznej przerwie.

Co o tym myślicie?
W ciąży nie jesteś, a zachowanie organizmu jest reakcją na miesięczną przerwę. Nie powinno się robić miesięcznych przerw.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 17:38   #2500
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dzięki Diablico, tak też myślałam )
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 08:16   #2501
1madzia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 11
Czy mogło dojść do zapłodnienia??

witam w lipcu i w sierpniu brałam tabletki anty 2 opakowania pod rzad ,ponieważ wyjeżdżałam i nie chciałam dostać okresu.Teraz skończyły mi się tabletki ale ostatniej tabl nie wzięłam bo ja gdzie zgubiłam i teraz już jestem po tabletkach ( tych 2 opakowaniach) i czekam na okres który powinien przyjść we wt . Wczoraj( niedz) kochałam się z moim narzeczonym i trochę się we mnie spuścił.Czy jest możliwe ze zaszłam w ciąże i czy to oznacza ze we wtorek nie dostane okresu?? czy dostane ale to nie wykluczy ciąży?? proszę o pomoc bo nie wiem czy zgłosić się do ginekologa?
1madzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 08:49   #2502
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Czy mogło dojść do zapłodnienia??

witaj,

nie powinnaś być w ciąży, jeśli nie wzięłaś ostatniej tabletki, to robisz 7 dniową przerwę i następnie bierzesz tabletkę o dzień wcześniej niż zawsze z racji tego, że wcześniej skończyłaś opakowanie, krwawienie z odstawienia pojawi się w ciągu 3-4 dni od odstawienia tabletek.

Edytowane przez czarna_stokrotka
Czas edycji: 2012-09-24 o 08:50
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:34   #2503
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez sarra363 Pokaż wiadomość
Dziewczynki , schizuje.

Dziś 32 dzień cyklu, brak miesiączki, ból minimalnie poniżej pępka po prawej stronie, jest mi zimno, mdli mnie, a piersi są jakby większe.

Kilka dni temu myślałam, że już dostanę okres- pobolewał mnie podbrzusze a tu nic Stresuję się, a to też mi opóżnia okres... Takie błędne koło.

jutro idę po testy wiadomo na co, we wtorek rano robie, ale do tego czasu mogę zwiariować

Macie jeszcze jakieś pomysły co to może być, jeśli testy będą negatywne??
A nie dasz rady zrobić testu wcześniej, żeby się uspokoić trochę? A potem jeszcze jeden, z rana, żeby być pewną... Piersi masz powiększone czy też bolesne?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:09   #2504
pmonikap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie dziewczyny. Mój problem jest następujący: wczoraj po południu kilkakrotnie kochałam się z chłopakiem. O 22 jak codziennie wzięłam tabletkę antykoncepcyjną, a koło 23 wystąpiły 2 mało obfite ale jednak luźne stolce. Dziś rano sytuacja znów dwukrotnie się już powtórzyła. Jako że jestem panikarą i zaczęłam za dużo czytać, dziś o 11:40 (czyli 20 minut przed dopuszczalną granicą 12 godzin) przyjęłam tabletkę z zapasowego blistra. Do końca opakowania zostały mi 3 tabletki, czy powinna rozpocząć 7-niową przerwę czy ją pominąć? Czy moje działanie z zażyciem po takim czasie dodatkowej tabletki miało w ogóle sens? I przede wszystkim czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży? Będę wdzięcnza za odpowiedź.
pmonikap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:11   #2505
Dusiak21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 128
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Hej, ja mam takie pytanie - uprawiają seks z narzeczonym pękła nam prezerwatywa, ale było to na samym początku stosunku, nie było wytrysku, od razu poczułam, że jest cos nie tak i to trwało zaledwie kilka sekund. Naczytałam się też o preejakulacie, że tam też mogą znajdować plemniki, ale mój facet stwierdził, że miał suchego członka. A poza tym regularnie od kilku lat biorę tabletki antykoncepcyjne, więc chyba, żebym była w ciąży to jest to mało prawdopodobne?
__________________
[https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430184] Kosmetyki na wymianę!
Dusiak21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 16:16   #2506
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam. Pisze, bo może któraś z Was też miała tak jak ja. Mianowicie chodzi mi o plamienie zamiast okresu.
Nie mam regularnego okresu a miesiączkuje już od ponad 5 lat. Ale niegdy nie zdażyło mi się coś takiego. Ide do łazienki bo jestem przekonana, że "ciotka rozpakowała walizki" a tu ? Jakies brązowe plamki...What the f**k ?!
Czytałam, że może to oznaczać ciążę ale nie chce popadać w czarną rozpacz albo sobie wkręcać niepotrzebnie. U ginekologa nie byłam jeszcze nigdy. Chyba sie wybiore ale narazie nie mam na to czasu. Poza tym boje sie i okropnie wstydze.
Może Wy mi coś powiecie lepszego niż ciąża ?? Proszę bez głupich komentarzy..;/
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 17:46   #2507
sarra363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Muszę się pochwalić: DZIŚ DOSTAŁAM OKRES
sarra363 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:07   #2508
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

to fajnie masz. ja o tym marzę . ;(
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 18:31   #2509
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Tusia_95 Pokaż wiadomość
Witam. Pisze, bo może któraś z Was też miała tak jak ja. Mianowicie chodzi mi o plamienie zamiast okresu.
Nie mam regularnego okresu a miesiączkuje już od ponad 5 lat. Ale niegdy nie zdażyło mi się coś takiego. Ide do łazienki bo jestem przekonana, że "ciotka rozpakowała walizki" a tu ? Jakies brązowe plamki...What the f**k ?!
Czytałam, że może to oznaczać ciążę ale nie chce popadać w czarną rozpacz albo sobie wkręcać niepotrzebnie. U ginekologa nie byłam jeszcze nigdy. Chyba sie wybiore ale narazie nie mam na to czasu. Poza tym boje sie i okropnie wstydze.
Może Wy mi coś powiecie lepszego niż ciąża ?? Proszę bez głupich komentarzy..;/
Tusia_95 możesz coś napisać więcej, miałaś jakieś niezabezpieczone stosunki, itp?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 18:54   #2510
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Tusia_95 Pokaż wiadomość
Witam. Pisze, bo może któraś z Was też miała tak jak ja. Mianowicie chodzi mi o plamienie zamiast okresu.
Nie mam regularnego okresu a miesiączkuje już od ponad 5 lat. Ale niegdy nie zdażyło mi się coś takiego. Ide do łazienki bo jestem przekonana, że "ciotka rozpakowała walizki" a tu ? Jakies brązowe plamki...What the f**k ?!
Czytałam, że może to oznaczać ciążę ale nie chce popadać w czarną rozpacz albo sobie wkręcać niepotrzebnie. U ginekologa nie byłam jeszcze nigdy. Chyba sie wybiore ale narazie nie mam na to czasu. Poza tym boje sie i okropnie wstydze.
Może Wy mi coś powiecie lepszego niż ciąża ?? Proszę bez głupich komentarzy..;/
A jest szansa na ciążę? Nie stosowaliście antykoncepcji, antykoncepcja zawiodła?
Jeśli z antykoncepcją wszystko w porządku, to nie masz się czym martwić na razie. To plamienie może się jutro przerodzić w krwawienie. Tak się czasem zdarza, że krwawienie pojawia się z opóźnieniem.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:16   #2511
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Tusia_95 możesz coś napisać więcej, miałaś jakieś niezabezpieczone stosunki, itp?
zawsze były zabezpieczone, dodatkowo mój luby nigdy nie dochodził we mnie. Zawsze kończył sam ( if you know what i mean ? ).

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A jest szansa na ciążę? Nie stosowaliście antykoncepcji, antykoncepcja zawiodła?
Jeśli z antykoncepcją wszystko w porządku, to nie masz się czym martwić na razie. To plamienie może się jutro przerodzić w krwawienie. Tak się czasem zdarza, że krwawienie pojawia się z opóźnieniem.
Tak, z antykoncepcją wszystko ok. oby pojawiło się z opóźnieniem. już jakieś 4 dni trwa to plamienie.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Dziękuję za odp. staram się nie zwariować i myśleć w pozytywach. No bo ciąża ?? Nie ma takiej opcji.
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 20:29   #2512
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A czy okres zawsze musi wyglądać tak samo? Jednego miesiąca w ogóle nie dostałam i nie był to powód do obaw. Ot, organizm zastrajkował. Serio, jak było zabezpieczenie, to myślisz, że te plemniki się teleportowały? Daj na luz, martw się jak będziesz miała dwutygodniową miesiączkę albo jej zanik ma 3 miesiące!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:12   #2513
cynthia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam
Dreczy mnie pytanie. Dzis zrobiłam test ciązowy i wyszła mi druga mało widoczna kreska. Czy to oznacza ze jestem w ciazy w Linku ponizej zalaczam zdjecie Prosze o szybko odpowiedz

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ae14bff02.html
cynthia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:19   #2514
cynthia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Exclamation Pilne . 2 kreska

Witam
Dreczy mnie pytanie. Dzis zrobiłam test ciązowy i wyszła mi druga mało widoczna kreska. Czy to oznacza ze jestem w ciazy Prosze o szybko odpowiedz

jezeli powielam temat przepraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050245.jpg (42,9 KB, 51 załadowań)
cynthia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:23   #2515
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pilne . 2 kreska

Tak, wczesna ciąża, niskie jeszcze stężenie hormonu w moczu i stąd bladość. Ale jest wyraźnie widoczna mimo wszystko.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:24   #2516
cynthia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam
Dreczy mnie pytanie. Dzis zrobiłam test ciązowy i wyszła mi druga mało widoczna kreska. Czy to oznacza ze jestem w ciazy w Linku ponizej zalaczam zdjecie Prosze o szybko odpowiedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050245.jpg (42,9 KB, 12 załadowań)
cynthia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:24   #2517
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Pilne . 2 kreska

No to nie przepraszaj, tylko naucz się czytać! Na samej górze masz wątek zbiorczy pt. "Czy mogę być w ciąży".

Jak masz wątpliwości, zrób ponownie test, min. 14 dni od stosunku. Pewność da Ci badanie z krwi.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:25   #2518
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Nie spamuj, masz w wątku odpowiedź Jesteś, gratuluję.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:29   #2519
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez cynthia94 Pokaż wiadomość
Witam
Dreczy mnie pytanie. Dzis zrobiłam test ciązowy i wyszła mi druga mało widoczna kreska. Czy to oznacza ze jestem w ciazy w Linku ponizej zalaczam zdjecie Prosze o szybko odpowiedz
zazdroszcze i gratuluje, jezeli nie chcesz - przekaz ja mnie
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 21:29   #2520
cynthia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Pilne . 2 kreska

Dziekuje za odpowiedz
cynthia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.