Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 14:21   #511
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
własnie mam na ustach Hug Me jak dla mnie te drobinki nie rzucają się mocno w oczy, a kolor ładnie wygląda. Usta są nawilżone i lekko 'mokre'
Właśnie te nawilżenie podoba mi się, chyba zaryzykuje najwyżej "zużyje" w domowych zaciszu.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hug Me to jest fajny odcień, ale moim zdaniem drobiny są bardzo widoczne i wyczuwalne na ustach (drobny piasek). Kolor kredki schodzi, a drobiny pozostają.
Opakowanie strasznie tandetne. Są luzy w mechanizmie. Schodzą natychmiast literki. Obkleiłam swoją kredkę szeroką przezroczystą taśmą, aby temu zapobiec.
Kusi mnie ten kolorek no.. Z jednej strony te drobinki mnie przerażają a z drugiej kiedy wypróbować jak nie na -49%?
Hmm a może znasz coś podobnego do Hug Me tylko bez drobinek? Nie musi być w formie kredki. Opakowania faktycznie mogłyby być nieco lepsze jak np te z burżujka.

A może 710 Drive me nude z Rimmela? Jest choć trochę podobny?
__________________
Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie.
Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie.
Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie.
Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.

Edytowane przez Nieoceniona Wredota
Czas edycji: 2015-05-07 o 14:26
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:25   #512
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hug Me to śliczny odcień, ale moim zdaniem drobiny są bardzo widoczne i wyczuwalne na ustach (drobny piasek). Kolor kredki schodzi, a drobiny pozostają.
Opakowanie strasznie tandetne. Są luzy w mechanizmie. Schodzą natychmiast literki. Obkleiłam swoją kredkę szeroką przezroczystą taśmą, aby temu zapobiec. Nawet cena promocyjna 13,76 wydaje się nieadekwatna do jakości.
Jak dla mnie to te drobiny nie są aż tak widocznie, bo są złote a nie srebrne, perłowe... Daje fajny efekt nawilżenia i mokrości Pokochałam te masełko
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:25   #513
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Dobra cena. Widać, że zarządzający SUPERPHARM mają więcej oleju w głowie niż Ci z Rossmann. Przecież wielu klientów przyjdzie i oprócz odżywki kupi coś jeszcze.
Coś jeszcze, czyli pomadki Burżuja, bo za pół ceny
Cytat:
Napisane przez Nieoceniona Wredota Pokaż wiadomość
U mnie w 2 rossmanach w ogóle jakby nie było "miejsca" na nr 100. :/ Sama już nie wiem co myśleć.
Nad Hug Me z Astora cały czas się zastanawiam, dorwałam w jednym rossmannie dzisiaj tester i podobał mi się kolor ale boje się tych drobinek, bardzo rzucają się w oczy?
Miejsca mogło nie być, jeśli kobiety poprzekładały wg swojego widzimisię :/
Hug Me ma bardzo delikatne drobinki (w moim odczuciu). Tak o połowę mniej niż 103 i u mnie praktycznie ich nie widać. Z drugiej strony moje usta są w tym samym kolorze, co Hug Me, tylko takie jakby bardziej wyblakłe. Mi się efekt podoba, bo szukałam dokładnie czegoś takiego - "mokrego". Ani to szminka, ani błyszczyk - na szminkę za bardzo się wtapia i za mało ją widać, a na błyszczyk o wiele za mało "świecenia". No i mocno "wchodzi" w usta, więc jeśli oczekujesz czegoś, co zostawi kolor na pól dnia, to się przeliczysz
Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Chyba nikt nie wie, że na pomadki też jest promocja (nie ma wywieszki), bo przy półce nie było ani jednej osoby rano, ani teraz po południu jak byłam z koleżanką, a zawartość wygląda tak samo, chyba nikt nic nie ruszył
Ja to się akurat cieszę, bo po ochronne podejdę dopiero jutro
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:27   #514
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Celebrities, to właśnie większość ma taki tandetny brokat (choć nie wszystkie, np. 601). W Aqua Platinum można znaleźć ładne kolorki bez brokatu (np. 480), ale za to są nietrwałe. Na tej promocji kupiłam z Color Edition 702, satyna, ale nie drobinki.Zobaczę czy się sprawdzi.
A ja właśnie piszę o 702 W testerze ewidentnie były drobinki, srebrne drobinki Boję się takich pomadek, bo własnie jak kolor schodzi, to zostają te drobinki, co nie wygląda estetycznie I ogólnie konsystencja była taka dziwna, suchawa. Zastanawiałam się też nad 700, ale jednak odcień mi nie pasował. Celebrities faktycznie badziewne i co do Aqua Platinum, to też masz rację - kiepska trwałość. Ogólnie Eveline powinno popracować nad nowymi formułami, bo z pomadkami leżą niestety.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:31   #515
Nieoceniona Wredota
Raczkowanie
 
Avatar Nieoceniona Wredota
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Coś jeszcze, czyli pomadki Burżuja, bo za pół ceny

Miejsca mogło nie być, jeśli kobiety poprzekładały wg swojego widzimisię :/
Hug Me ma bardzo delikatne drobinki (w moim odczuciu). Tak o połowę mniej niż 103 i u mnie praktycznie ich nie widać. Z drugiej strony moje usta są w tym samym kolorze, co Hug Me, tylko takie jakby bardziej wyblakłe. Mi się efekt podoba, bo szukałam dokładnie czegoś takiego - "mokrego". Ani to szminka, ani błyszczyk - na szminkę za bardzo się wtapia i za mało ją widać, a na błyszczyk o wiele za mało "świecenia". No i mocno "wchodzi" w usta, więc jeśli oczekujesz czegoś, co zostawi kolor na pól dnia, to się przeliczysz

Ja to się akurat cieszę, bo po ochronne podejdę dopiero jutro
Mam nr 12, dzisiaj testowałam i pod względem trwałości faktycznie nie powalają, kolor znika ale pozostawia lekkie zabarwienie na ustach. Stąd też te pyt. o drobinki bo skoro lekkie zabarwienie zostaje to drobinki w przypadku Hug Me pewnie też zostaną. Formuła też jak najbardziej mi się podoba, łatwo się rozprowadza nie trzeba się męczyć. Pozostaje mi zaryzykować z tymi drobinkami.
__________________
Pozwól innym wieść małe życie, ale nie sobie.
Pozwól innym kłócić się o nieistotne szczegóły, ale nie sobie.
Pozwól innym płakać z byle powodu, ale nie sobie.
Pozwól innym zostawić swoją przyszłość w czyichś rękach, ale nie sobie.
Nieoceniona Wredota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:34   #516
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A ja właśnie piszę o 702 W testerze ewidentnie były drobinki, srebrne drobinki Boję się takich pomadek, bo własnie jak kolor schodzi, to zostają te drobinki, co nie wygląda estetycznie I ogólnie konsystencja była taka dziwna, suchawa. Zastanawiałam się też nad 700, ale jednak odcień mi nie pasował. Celebrities faktycznie badziewne i co do Aqua Platinum, to też masz rację - kiepska trwałość. Ogólnie Eveline powinno popracować nad nowymi formułami, bo z pomadkami leżą niestety.
Tester też mnie przeraził, ale kupiłam i jest fajna. Konsystencja jest trochę tępa, ale przez to się nie rozpłyną w torebce. W dodatku w Eveline Aqua Platinum ani Color Edition nie wyczuwam żadnej goryczy, jak w przypadku serii Celebrities i Bell Hypoallergenic (niestety). Dziewczyny, ja po prostu mam wyczulony zmysł smaku i węchu. Większość osób nie wyczuwa goryczy w pomadkach.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 14:45
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:35   #517
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Iluzoryczna_ Pokaż wiadomość
w takim razie musiało mi się coś pomylić... ale na królewskiej wchodzą, jest nawet plakietka informująca o promocji przy pomadkach
dzięki właśnie przyszłam z królewskiej i tam wchodziły bez problemu ludzie chyba faktycznie nie za bardzo wiedzą że te ochronne też wchodzą bo nikogo przy półce nie było. Dopiero jak ja zaczęłam brać jak głupia to kilka osób przystanęło
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 14:42   #518
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tester też mnie przeraził, ale kupiłam i jest fajna. Konsystencja jest trochę tępa, ale przez to się nie rozpłyną w torebce. W dodatku w Eveline Aqua Platinum ani Color Edition nie wyczuwam żadnej goryczy, jak w przypadku serii Celebrities i Bell Hypoallergenic (niestety). Dziewczyny, ja po prostu mam wyczulony zmysł smaku i węchu. Większość osób nie wyczuwa goryczy w pomadkach.
Hmm jeśli ta pomadka faktycznie nie ma drobinek to chyba się po nią przejdę:P Na ręce dość trwała była, a te jaśniejsze bez problemu schodziły po przetarciu, ale były bardziej kremowe
Też mam wyczulony smak i węch Np. tych z Wibo nie jestem w stanie znieść na ustach.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2015-05-07 o 14:43
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:44   #519
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Hmm jeśli ta pomadka faktycznie nie ma drobinek to chyba się po nią przejdę:P Na ręce dość trwała była, a te jaśniejsze bez problemu schodziły po przetarciu, ale były bardziej kremowe
Też mam wyczulony smak i węch Np. tych z Wibo nie jestem w stanie znieść na ustach.
Ona ma drobinki, tylko mocniej zmielone niż w Hug Me.

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Np. tych z Wibo nie jestem w stanie znieść na ustach.
Nie lubisz Glossy Temptation? No one nie mają najbardziej tragicznego smaku. Bardziej gorzkie są Loreal, Color Riche. Po nich mnie mdli.

Dość przyjemne w smaku są błyszczyki Lovers Eveline.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 14:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 14:49   #520
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Nieoceniona Wredota Pokaż wiadomość
U mnie w 2 rossmanach w ogóle jakby nie było "miejsca" na nr 100. :/ Sama już nie wiem co myśleć.
Nad Hug Me z Astora cały czas się zastanawiam, dorwałam w jednym rossmannie dzisiaj tester i podobał mi się kolor ale boje się tych drobinek, bardzo rzucają się w oczy?




A ja żałuję że kupiłam Hug Me Nie wyglądam korzystnie w tym odcieniu poza tym przeszkadzają mi drobinki które trzymają się na ustach dłużej niż sam kolor... Nie wiem ale jakoś nie umiem się przekonać do ciemniejszych kolorów


Kupiłam jeszcze Rimmel Color Rush 100 Give Me a Cuddle. Odcień który w opakowaniu bardzo mi się podoba jest jasny i delikatny to na ustach już nie bo utlenia się na dość mocny róż powiedziała bym nawet że wściekły róż!! Sama kredka jest bardzo fajna, trwała ale w tym odcieniu czuje się co najmniej dziwnie;/


Tak więc moje poszukiwania trwają dalej Poleciły byście jakąś ładną jasno różową, łososiową, koralową bądź malinową szminkę która nie utlenia się i nie wysusza?
Dodam że jestem brunetką o ciemnej oprawie oczu.





Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hug Me to śliczny odcień, ale moim zdaniem drobiny są bardzo widoczne i wyczuwalne na ustach (drobny piasek). Kolor kredki schodzi, a drobiny pozostają.
Opakowanie strasznie tandetne. Są luzy w mechanizmie. Schodzą natychmiast literki. Obkleiłam swoją kredkę szeroką przezroczystą taśmą, aby temu zapobiec. Nawet cena promocyjna 13,76 wydaje się nieadekwatna do jakości.




Dokładnie

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:02
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:04   #521
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ona ma drobinki, tylko mocniej zmielone niż w Hug Me.



Nie lubisz Glossy Temptation? No one nie mają najbardziej tragicznego smaku. Bardziej gorzkie są Loreal, Color Riche. Po nich mnie mdli.

Dość przyjemne w smaku są błyszczyki Lovers Eveline.
Jak dla mnie mają tragiczny...Peach on the beach z Bourjois, ktorą dzisiaj kupiłam niestety też nie ma zachwycającego smaku i zapachu z L'Oreala jeszcze nie miałam żadnego mazidła, ale skoro są ble, to nawet nie będę wypróbowywać
Lovers są super
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 15:14   #522
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mają tragiczny...Peach on the beach z Bourjois, ktorą dzisiaj kupiłam niestety też nie ma zachwycającego smaku i zapachu z L'Oreala jeszcze nie miałam żadnego mazidła, ale skoro są ble, to nawet nie będę wypróbowywać
Lovers są super
Z Loreala Caresse są w miarę w smaku, ale żeby były pyszne, to tego nie powiem. Zauważyłam, że częściej gorzkie są pomadki z drobinkami właśnie.

Nie przeszkadza mi tak bardzo ta sztuczna wanilia w Glossy Temptetion, ale w porównaniu z Eliksirami są inne i jakieś takie bardziej tępe.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:16   #523
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Jak dla mnie mają tragiczny...Peach on the beach z Bourjois, ktorą dzisiaj kupiłam niestety też nie ma zachwycającego smaku i zapachu z L'Oreala jeszcze nie miałam żadnego mazidła, ale skoro są ble, to nawet nie będę wypróbowywać
Lovers są super




Przepraszam że się wtrącę ale potwierdzam smak i zapach Bourjois nie zachwyca a nawet na dłuższą metę mnie drażni. Jestem przeczulona jak produkty do ust mają nieprzyjemny smak czy zapach. Z Loreala mam pomadkę Caresse i w niej smak też mnie odrobinę drażni chociaż najgorsze dla mnie są te drobinki...

Ciekawa jestem tych nowych pomadek Eveline Color Edition, czy znajdę jakiś delikatny odcień różu/koralu?

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:18
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:20   #524
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tych nowych pomadek Eveline Color Edition, czy znajdę jakiś delikatny odcień różu/koralu?
Spróbuj 706, jeśli chodzi o koral, jasne róże to 700 i 701, ale mają słabe krycie, więc tylko do jasnych ust.

Mi się jednak najbardziej spodobał zgaszony chłodny beż 704.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:23   #525
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Jutro wybiorę się po jakąś pomadkę ochronną. Chciałabym, żeby rzeczywiście nawilżała, nie wiem, co wybrać.
Któraś z was polecała tę alterry. Carmex chyba jest przereklamowany
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:28   #526
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hug Me to śliczny odcień, ale moim zdaniem drobiny są bardzo widoczne i wyczuwalne na ustach (drobny piasek). Kolor kredki schodzi, a drobiny pozostają.
Opakowanie strasznie tandetne. Są luzy w mechanizmie. Schodzą natychmiast literki. Obkleiłam swoją kredkę szeroką przezroczystą taśmą, aby temu zapobiec. Nawet cena promocyjna 13,76 wydaje się nieadekwatna do jakości.
ile ust tyle opinii jak dla mnie Hug Me to rewelacja te drobinki nie są wcale nachalne a ja ich wręcz nienawidzę w pomadkach, te dają śliczny efekt na ustach taki 'mokry', długo trzyma na ustach i schodzi równomiernie, nie zauważyłam żeby te drobiny zostały, ale fakt nad opakowaniem mogli by popracować
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:30   #527
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Jutro wybiorę się po jakąś pomadkę ochronną. Chciałabym, żeby rzeczywiście nawilżała, nie wiem, co wybrać.
Któraś z was polecała tę alterry. Carmex chyba jest przereklamowany
Ja wziełam 2 Blistex i carmexa, wziełam na spróbowanie bo podobno dobrze nawilżają. nigdy nie miałam a opinie mają bardzo dobre
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:32   #528
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ja wziełam 2 Blistex i carmexa, wziełam na spróbowanie bo podobno dobrze nawilżają. nigdy nie miałam a opinie mają bardzo dobre
No właśnie z Carmeksem jest tak, że albo kochasz, albo nienawidzisz
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:32   #529
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Carmexa zostawiam na jesień. Na lato wolę coś owocowego.

Gdzie wisi ta pomadka rumiankowa Alterra? Nie mogłam jej znaleźć.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 15:33   #530
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Kupiłam bardzo ładną brzoskwinkę z Eveline nr 938 na pocieszenie po braku dobrej Peachelli w R.
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Jutro wybiorę się po jakąś pomadkę ochronną. Chciałabym, żeby rzeczywiście nawilżała, nie wiem, co wybrać.
Któraś z was polecała tę alterry. Carmex chyba jest przereklamowany
Też chcę jakąś, ale sama nie wiem jaką. Carmex mnie nie zachwycił, męczę pierwsze opakowanie od marca/kwietnia i końca nie widać.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:35   #531
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Carmexa zostawiam na jesień. Na lato wolę coś owocowego.

Gdzie wisi ta pomadka rumiankowa Alterra? Nie mogłam jej znaleźć.
Też nie mogłam znaleźć rano, myślałam, że gdzieś wycofali, a ona wciśnięta na górnej półce.
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:35   #532
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ile ust tyle opinii jak dla mnie Hug Me to rewelacja te drobinki nie są wcale nachalne a ja ich wręcz nienawidzę w pomadkach, te dają śliczny efekt na ustach taki 'mokry', długo trzyma na ustach i schodzi równomiernie, nie zauważyłam żeby te drobiny zostały, ale fakt nad opakowaniem mogli by popracować
Drobiny jak widać rzecz względna. Czy w Color Edition dostrzegasz drobiny?.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:36   #533
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
Kupiłam bardzo ładną brzoskwinkę z Eveline nr 938 na pocieszenie po braku dobrej Peachelli w R.

Też chcę jakąś, ale sama nie wiem jaką. Carmex mnie nie zachwycił, męczę pierwsze opakowanie od marca/kwietnia i końca nie widać.
Chyba zdecyduję się na tą z Alterry, bo Nivea tutaj też nie zachwycała
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:38   #534
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Też nie mogłam znaleźć rano, myślałam, że gdzieś wycofali, a ona wciśnięta na górnej półce.
Na górne półce były tylko Babylips.
Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
No właśnie z Carmeksem jest tak, że albo kochasz, albo nienawidzisz
Wstyd się przyznać, ale mam Carmex po raz pierwszy. Szkoda było mi go kupować za prawie 11 zł.
Widziałam też, że na przecenie jest Carmex jaśmin i zielona herbata. Dobre to w smaku?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 15:42
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:38   #535
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
No właśnie z Carmeksem jest tak, że albo kochasz, albo nienawidzisz
tak słyszałam, dlatego wziełam, żeby przekonać się na własnych ustach
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:40   #536
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na górne półce były tylko Babylips.
Ukryli przed Tobą albo ich nie ma.
Ew. są w zupełnie innym miejscu, u mnie jest tak z odżywkami z Eveline
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:43   #537
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ukryli przed Tobą albo ich nie ma.
Ew. są w zupełnie innym miejscu, u mnie jest tak z odżywkami z Eveline
OK. Będę szukać, bo w końcu nie kupiłam żadnej odżywki do rzęs.

Zapomniałam napisać, że wzięłam też błyszczyk AA Love and Kiss w kolorze Kuszący wrzos z drobinkami. Wyszedł w CND i minus 49% za 2,64zł. Mało trwały, ale podobno nawilża.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-07 o 16:13
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:44   #538
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Na moich ustach dawała ciemno malinkowy kolor - dodaje zdjecia ust bez niczego i z ta pomadka Załącznik 5974837
Załącznik 5974835
Dziękuję pięknie Już wiem, że dla mnie jednak za ciemna

Czy któraś z Was próbowała kupić pomadkę ochronną w Poznańskiej Malcie? Wchodzą tam na promocję?
Albo - gdzie w Poznaniu na pewno wchodzą?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:53   #539
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Ja nie mam pomysłu na kolor szminki dla mnie. Różowych i koral mam pełno. W czerwonych sie zle czuje. Nude za blade wychodzą. Pomarańcz tez mi sie nie podoba do spolki z cala twarzą. Moze jakas śliwka ? Hmm
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-07, 15:54   #540
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Chyba zdecyduję się na tą z Alterry, bo Nivea tutaj też nie zachwycała
Też chyba do niej wrócę, za taką cenę to przyzwoita pomadka. Miałam 2 opakowania klasycznej z Bebe i też była niezła.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.