Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-01-08, 09:28   #3841
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Cansada, doszły buty do mnie, ale to nie te ze zdjęcia hehe Ale też fajne, chyba zatrzymam Na szczęście rozmiar ok
Oklaski pokaż lubimy oglądać buty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 10:17   #3842
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowe ceny zapachow Chanel w D? na glowe upadli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

i jeszcze zaczęli wyłączać Chanel i Dior z rabatów
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 10:52   #3843
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
i jeszcze zaczęli wyłączać Chanel i Dior z rabatów
a to dziady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 13:10   #3844
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowe ceny zapachow Chanel w D? na glowe upadli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie D. sie rozwija .... od nowego roku duzo nowosci, m. in. torby na smieci juz mozna kupowac.....


https://douglas.es/p/albal/bolsa_de_basura_azul_albal

nie byle jakie, perfumowane!!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 13:13   #3845
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
powaznie? ale numer....no troszke nieciekawie. Jak nie mieli powinni sie skontaktowac z klientem i zaproponowac inny model etc. z ciekawosci pokaz co dostalas!
A takie trekkingi, ale też z Ecco. 20210108_141243.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 13:16   #3846
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A takie trekkingi, ale też z Ecco. Załącznik 7738126

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo fajnie wygladaja, ale nie zmienia to faktu ze za pomylke powinnac jakis bon na zakupy dostac albo cos....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 13:22   #3847
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
u mnie D. sie rozwija .... od nowego roku duzo nowosci, m. in. torby na smieci juz mozna kupowac.....


https://douglas.es/p/albal/bolsa_de_basura_azul_albal

nie byle jakie, perfumowane!!!
Piekna jak pachnace to biere trzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A takie trekkingi, ale też z Ecco. Załącznik 7738126

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne
Juz dawno mysle o butach trekingowych, trzeba w koncu kupic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 13:23   #3848
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
u mnie D. sie rozwija .... od nowego roku duzo nowosci, m. in. torby na smieci juz mozna kupowac.....


https://douglas.es/p/albal/bolsa_de_basura_azul_albal

nie byle jakie, perfumowane!!!

łał zawsze o takich workach marzyłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 13:45   #3849
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
u mnie D. sie rozwija .... od nowego roku duzo nowosci, m. in. torby na smieci juz mozna kupowac.....


https://douglas.es/p/albal/bolsa_de_basura_azul_albal

nie byle jakie, perfumowane!!!

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A takie trekkingi, ale też z Ecco. Załącznik 7738126

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bardzo ładne ale fakt - towar nie zgadza się z zamówieniem...
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
łał zawsze o takich workach marzyłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 14:18   #3850
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Właśnie dostałam paczę z cultbeauty, nie naliczają żadnych opłat, nie musiałam też niczego wypełniać, ale nie była to wysyłka DHL ta expresowa tylko zwykła pocztowa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 14:45   #3851
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Amyz to chyba Ty pisalas ze nie ma co zamawiac w S. i D....no ja Cie bardzo prosze.....2 mopy, worki na smieci, ACE, kostki do kibla i juz masz pakieta!
Ciekawe jakie probki wrzuca do takich zamowien....perfumy jakies czy cus. Maja byc DWIE probki!!!!

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Piekna jak pachnace to biere trzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Fajne
Juz dawno mysle o butach trekingowych, trzeba w koncu kupic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

na bogato!!!

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
łał zawsze o takich workach marzyłam
u mnie sie sknera odezwala...bo ja pachance w markecie kupuje po 70 centow

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczę z cultbeauty, nie naliczają żadnych opłat, nie musiałam też niczego wypełniać, ale nie była to wysyłka DHL ta expresowa tylko zwykła pocztowa
to by bylo super..... oby tak dalej.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 16:35   #3852
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzien dobry. Dziewczyny mam prosbe potrzebuje opinii prawnika w sprawie umowy najmu.moze ktoras mi pomoze?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 18:32   #3853
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Jednak odsyłam buty, gdyż ponieważ irytuje mnie różnica w kolorze :/ Może wrócą do sklepu internetowego już z właściwym foto.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 18:53   #3854
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jednak odsyłam buty, gdyż ponieważ irytuje mnie różnica w kolorze :/ Może wrócą do sklepu internetowego już z właściwym foto.
roznica w kolorze? ale ze kazdy but inny ?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 19:06   #3855
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
roznica w kolorze? ale ze kazdy but inny ?
Tak, jeden najprawdopodobniej jest po wystawie, bo jest jaśniejszy. Na zdjęciu tego może tak nie widać, ale na żywo różnica jest. Gdybałam i gdybałam, bo cena czyni cuda, ale jednak irytuje mnie to. I ten jeden but jest jakby luźniejszy, przy dłuższym chodzeniu pewnie by mnie obcierał.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 19:15   #3856
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Tak, jeden najprawdopodobniej jest po wystawie, bo jest jaśniejszy. Na zdjęciu tego może tak nie widać, ale na żywo różnica jest. Gdybałam i gdybałam, bo cena czyni cuda, ale jednak irytuje mnie to. I ten jeden but jest jakby luźniejszy, przy dłuższym chodzeniu pewnie by mnie obcierał.
to nie tylko zmylili jaki model i typ, bo przyslali niskie a na foto byly wysokie / ale nie wspomnieli o kolorystyce. Zazwyczaj jak sklepy sprzedaja powystawowe to jest to wyraznie zaznaczone i stad czesto cena nizszza. Tak sie nie robi Trzeba uwazac na ten sklep, ja bym machnela cos na ich profilu..... aby ostrzec innych.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 19:42   #3857
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Dziewczyny mam prosbe potrzebuje opinii prawnika w sprawie umowy najmu.moze ktoras mi pomoze?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no dawaj
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 20:34   #3858
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88409312]No właśnie. Wiem, że mam rację. Najgorzej, że sąsiedzi mają koty i każdy je wypuszcza z domu więc nie mam poparcia nigdzie, a mąż się na nich powołuje.
Wzięlibiśmy kociaka, więc nie znałby wolności, a właściwie dzikości wcześniej. A przecież nawet nie wychodząc poza dom, miałby w opór przestrzeni u nas. Ale nie przegadasz. Więc kota brak.



Śliczny ten czarnuś [/QUOTE]

Wierze, ze to koty znajduja sobie właścicieli. Was tez jakis znajdzie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-08, 21:46   #3859
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Mam (chyba) głupie pytanie


Planuję, jeszcze nie wiem na kiedy dokładnie, ale powiedzmy, że w ciągu pół roku mały-niemały remont w mieszkaniu. Pierwotnie mieszkanie było 4pokojowe, poprzedni właściciele zlikwidowali jeden pokój i fragment przedpokoju na rzecz większej kuchni.


Duża kuchnia (na dodatek otwarta na całe mieszkanie) nie jest mi do szczęścia potrzebna (choćby przez to, że mimo że stoi w niej nowy, ładny stół to przy nim nie jemy ) , ale pomieszkałam tak prawie 9 lat i widzę więcej wad niż zalet. Gdyby nie to, że chcę, żeby moje dzieci miały osobne pokoje to mogłabym tak dalej mieszkać. Prędzej odbuduję ten czwarty, pokój niż zrezygnuję z sypialni na rzecz spania w salonie, albo wciskania dwóch do małego pokoju. Obecnie starszy ma swój pokój, a młodszy śpi jeszcze w łóżeczku w salonie. Śmiesznie już w nim wygląda, więc pora go wyekspediować



Duża, otwarta kuchnia może i ładnie wygląda, daje poczucie przestrzenności (fajnie się też sprawdziła, gdy dzieci były małe, bo mogły się w niej swobodnie i bezpiecznie bawić nie przeszkadzając mi w gotowaniu, albo spać w wózku), z kuchni widzę w zasadzie całe mieszkanie tylko minusy są takie:
- pierwsze co widać po wejściu z mieszkania to kuchnia, a dokładnie miejsce ze zmywarką, zlewem, kuchenką, czyli w zasadzie typowe "miejsce wstydu" kuchni
- odgłosy i zapachy z kuchni słychać/czuć w całym mieszkaniu co jest upierdliwe zwłaszcza gdy ktoś już śpi, albo odpoczywa w dzień.
- nie daj Boże coś się przypali, a dym idzie do sypialni i salonu
- nawet niewielkie światło przebija do innych pomieszczeń
- wejście do pokoju starszego syna po tych przeróbkach poprzednich właścicieli jest właśnie z kuchni


Zalety odbudowy pokoju przeważają jak dla mnie nad zaletą dużej kuchni (która jak wspomniałam, nie jest mi do szczęścia potrzebna):
- młodszy wyprowadza się z sypialni
- luzują się półki i szuflada z ubraniami syna
- luzuje się miejsce zajęte przez łóżeczko (w to miejsce mogłaby wejść komoda z likwidowanej części kuchni, ewentualnie stanęłaby już w nowym pokoju o ile by się zmieściła )
- starszy syn odzyskuje trochę miejsca po zabawkach, układankach itp młodszego syna
- w nowym pokoju znajdzie się nowa szafa, a w niej kolejne miejsce na upychanie moich szpargałów )
- stół z kuchni idzie do salonu (potrzebne będzie przemeblowanie) więc nadal będziemy jeść w salonie, ale nie przy niskiej ławie, a wygodnie przy stole
- mam mniejszą kuchnię, ale za to z drzwiami, więc w reszcie mieszkania będzie ciszej i bez zapachów





- dzieci mają komfortowo własne pokoje




To tak gwoli wstępu, żeby czasem nikt nie pisał, że duża otwarta kuchnia jest super itd. Dla mnie nie jest, ale tyle dobrze, że nie jest połączona z salonem, bo wtedy to już w ogóle tragedia (ale są też zwolennicy, z resztą w nowych mieszkaniach to standard).


Do odbudowy raczej będę zatrudniać ekipę remontową i tu moje pytanie - co z nami na czas remontu? Mieszkanie było kupione w stanie nie do wejścia, więc "fachowcy" mieli swoje klucze, nic w mieszkaniu nie było, my tam nie mieszkaliśmy bo nawet podłóg nie było. A teraz jak by to miało wyglądać? Mieszkanie w remontowanym mieszkaniu to katorga, korzystanie z kuchni zresztą byłoby bardzo utrudnione, więc zapewne musielibyśmy przekoczować ten czas u kogoś, ale zostawić tak ekipę z wszystkim na te kilka/kilkanaście dni? Nawet jeśli dzieci byłyby u dziadków, a ja zostawała na noc w mieszkaniu i rano przed pracą wpuszczała ekipę, to i tak te kilka godzin byliby sami w mieszkaniu.

Czy trzeba wtedy wolne brać i ich "pilnować"?

Problem pierwszego świata, wiem, ale do tej pory mniejsze roboty jak wymiana podłogi w przedpokoju, czy malowanie ścian w przedpokoju robiliśmy sami, z tym, że spałam z dziećmi u moich rodziców, żeby czegoś od razu nie popsuły, nie wdychały zapachu farby itp no i żeby nie przeszkadzały.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2021-01-08 o 21:55
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-08, 23:13   #3860
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ale zostawić tak ekipę z wszystkim na te kilka/kilkanaście dni? Nawet jeśli dzieci byłyby u dziadków, a ja zostawała na noc w mieszkaniu i rano przed pracą wpuszczała ekipę, to i tak te kilka godzin byliby sami w mieszkaniu.

Czy trzeba wtedy wolne brać i ich "pilnować"?

Wynosicie wszystkie cenne/wartościowe dla Was rzeczy (co oczywiste) i cóż...może nie trzeba z nimi siedzieć non stop jak czapla i patrzeć im na ręce (bez przesadyzmu), ale na pewno warto wpadać w ciągu dnia, konsultować wszystko na bieżąco i SPRAWDZAĆ co i jak zrobili. Trzymać rękę na pulsie. Jak jakiś ważny etap remontu to tak - nawet wziąć urlop i towarzyszyć w robocie.

Jak by to nie była świetna i polecana ekipa, nawet znajomi kolegi szwagra Edka - zasada ograniczonego zaufania i rozliczania z wykonanej pracy zawsze smaczna i zdrowa.

Mówię to po 1,5 rocznej walce z wykończeniem domu. Byłam wymagająca i czujna - nie przeczę, a i tak paru wtop nie udało się uniknąć - z tym też trzeba się liczyć żeby nie tracić zimej krwi jak wyskoczy jakiś zonk. To jest wojna

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wierze, ze to koty znajduja sobie właścicieli. Was tez jakis znajdzie.

Czekam na to

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-01-08 o 23:17
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 12:46   #3861
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

W Orsay rabat na przecenione, od pół roku nie kupowałam ciuchów, ale ostatnio nadrabiam .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 14:11   #3862
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Hosenka, ja sie zgadzam z Quantum , ograniczone zaufanie. znajac siebie i biorac pod uwage moje perypetie i doswiadczenie to ja bym robila naloty niezapowiedziane, rozliczala z materialu itd. itd. Za zniszczenia materialu placi firma a nie klient, nie zamawia sie duzych nadwyzek, ot tyle oby na robote starczylo, przyciecia -tutaj od Wymiaru i zalezy ile pojdzie do smieci.... Wiec warto analizowac i liczyc ile pojdzie na straty. Plus oczywiscie aby zostalo cos jak sie w przyszlosci zniszczy-np. plytka w kazience bo trzeba kuc itd. Na wymiane musi byc zapas. Za wszystko faktury a nie jedna ogolna. Wartosciowe rzeczy sie zabiera/ do garazy przenosi badz komorki. Ew, zamyka w pokoju na zamek ktory nie bedzie ruszany.
Wszelkie kwoty na pismie, mailach, proforma fakturach z wyszczegolnieniem za co.
No niestety ale jak bedziesz ostrozna zaoszczedzisz nerwow. Ja uwazam ze to z korzyscia dla dwoch stron, czesto klient mysli ze wiele robot obejmuje inne czynnosci, wiec ekipa tez jest zabezpieczona. Klient czesto sie dziwi ile srubki, kleje, listwy, tasmy i inne ☠☠☠☠☠☠☠ki kosztuja, bo ich po prostu nie widac....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 18:20   #3863
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88421258]Wynosicie wszystkie cenne/wartościowe dla Was rzeczy (co oczywiste) i cóż...może nie trzeba z nimi siedzieć non stop jak czapla i patrzeć im na ręce (bez przesadyzmu), ale na pewno warto wpadać w ciągu dnia, konsultować wszystko na bieżąco i SPRAWDZAĆ co i jak zrobili. Trzymać rękę na pulsie. Jak jakiś ważny etap remontu to tak - nawet wziąć urlop i towarzyszyć w robocie.

Jak by to nie była świetna i polecana ekipa, nawet znajomi kolegi szwagra Edka - zasada ograniczonego zaufania i rozliczania z wykonanej pracy zawsze smaczna i zdrowa.

Mówię to po 1,5 rocznej walce z wykończeniem domu. Byłam wymagająca i czujna - nie przeczę, a i tak paru wtop nie udało się uniknąć - z tym też trzeba się liczyć żeby nie tracić zimej krwi jak wyskoczy jakiś zonk. To jest wojna

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------




Czekam na to [/QUOTE]

dokładnie tez tak planuje

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W Orsay rabat na przecenione, od pół roku nie kupowałam ciuchów, ale ostatnio nadrabiam .



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Hosenka, ja sie zgadzam z Quantum , ograniczone zaufanie. znajac siebie i biorac pod uwage moje perypetie i doswiadczenie to ja bym robila naloty niezapowiedziane, rozliczala z materialu itd. itd. Za zniszczenia materialu placi firma a nie klient, nie zamawia sie duzych nadwyzek, ot tyle oby na robote starczylo, przyciecia -tutaj od Wymiaru i zalezy ile pojdzie do smieci.... Wiec warto analizowac i liczyc ile pojdzie na straty. Plus oczywiscie aby zostalo cos jak sie w przyszlosci zniszczy-np. plytka w kazience bo trzeba kuc itd. Na wymiane musi byc zapas. Za wszystko faktury a nie jedna ogolna. Wartosciowe rzeczy sie zabiera/ do garazy przenosi badz komorki. Ew, zamyka w pokoju na zamek ktory nie bedzie ruszany.
Wszelkie kwoty na pismie, mailach, proforma fakturach z wyszczegolnieniem za co.
No niestety ale jak bedziesz ostrozna zaoszczedzisz nerwow. Ja uwazam ze to z korzyscia dla dwoch stron, czesto klient mysli ze wiele robot obejmuje inne czynnosci, wiec ekipa tez jest zabezpieczona. Klient czesto sie dziwi ile srubki, kleje, listwy, tasmy i inne ☠☠☠☠☠☠☠ki kosztuja, bo ich po prostu nie widac....
dokladnie az sie boje tej wykonczeniowki

Moj Młody odkad spadł snieg to by tylko na dwor wychodzil
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 18:31   #3864
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
to nie tylko zmylili jaki model i typ, bo przyslali niskie a na foto byly wysokie / ale nie wspomnieli o kolorystyce. Zazwyczaj jak sklepy sprzedaja powystawowe to jest to wyraznie zaznaczone i stad czesto cena nizszza. Tak sie nie robi Trzeba uwazac na ten sklep, ja bym machnela cos na ich profilu..... aby ostrzec innych.
Wiesz, przeprosili, zamówili kuriera po odbiór. Jeżeli wszystko pójdzie sprawnie to poza lekkim rozczarowaniem nie można się bardzo przyczepić.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 21:13   #3865
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiesz, przeprosili, zamówili kuriera po odbiór. Jeżeli wszystko pójdzie sprawnie to poza lekkim rozczarowaniem nie można się bardzo przyczepić.
No zgadzam sie, wazne tez ze przeprosili, tylko po co to cale zamieszanie? czyzby liczyli ze klient to zostawi, nie bedzie sie chcialo odsylac?

Ech, czepiam sie ....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 22:15   #3866
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
No zgadzam sie, wazne tez ze przeprosili, tylko po co to cale zamieszanie? czyzby liczyli ze klient to zostawi, nie bedzie sie chcialo odsylac?

Ech, czepiam sie ....
Wiesz... gdyby mi były potrzebne na juz to pewnie bym probowala wyrównać kolor (teraz jest tyle shoe-spa, ze na pewno da się to zrobic). Ale wolalabym wysokie. Tak ze moglabym byc tym klientem, który machnie reka i zostawi. Jeżeli teraz zrobia normalne ogłoszenie to mysle, ze ktos je kupi. Maja bardzo fajna podeszwę, wiec jeżeli ktoś stawia walory wizualne dalej to cena czyni cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 22:48   #3867
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Wiesz... gdyby mi były potrzebne na juz to pewnie bym probowala wyrównać kolor (teraz jest tyle shoe-spa, ze na pewno da się to zrobic). Ale wolalabym wysokie. Tak ze moglabym byc tym klientem, który machnie reka i zostawi. Jeżeli teraz zrobia normalne ogłoszenie to mysle, ze ktos je kupi. Maja bardzo fajna podeszwę, wiec jeżeli ktoś stawia walory wizualne dalej to cena czyni cuda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noooo....zaciekawilas mnie z tym wyrownanien koloru / shoe-spa etc/ , dlatego ze ja widzialam kilka tygodni temu bardzo drogie buty w moim rozmiarze ale bylo napisane ze powystawowe i byla pokazana roznica w kolorze. Obnizka ponad 80% byla wiec konkretna, ale nie zdecydowalam sie. a teraz tak mysle ze jakby sie dalo wyrowanc kolor/odcien to bym takie buty z checia na wyjazdy w gory z Krakowa kupila.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-09, 23:38   #3868
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Noooo....zaciekawilas mnie z tym wyrownanien koloru / shoe-spa etc/ , dlatego ze ja widzialam kilka tygodni temu bardzo drogie buty w moim rozmiarze ale bylo napisane ze powystawowe i byla pokazana roznica w kolorze. Obnizka ponad 80% byla wiec konkretna, ale nie zdecydowalam sie. a teraz tak mysle ze jakby sie dalo wyrowanc kolor/odcien to bym takie buty z checia na wyjazdy w gory z Krakowa kupila.
Ja obserwuję kilka takich miejsc i powiem Ci, że z kolorem to cuda można zrobić. Tu pierwszy z brzegu blog: https://wielkishoe.com/blog/news/stworzone-by-trwac

Droższe buty zamierzam tak ratować
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 07:22   #3869
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dziewczyny, trochę dziwne pytanie mam czy jest tu ktoś kto miał poprawiane krzywe dziurki w uszach? Za dzieciaka miałam przekłuwane uszy i dziurki wewnątrz są pod kątem co na starość mnie coraz bardziej denerwuje, podobno można to naprawić ale zastanawiam się czy jest to warte zachodu i czy sobie jednak nie pogorszę sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-01-10, 10:01   #3870
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja obserwuję kilka takich miejsc i powiem Ci, że z kolorem to cuda można zrobić. Tu pierwszy z brzegu blog: https://wielkishoe.com/blog/news/stworzone-by-trwac

Droższe buty zamierzam tak ratować
Poczytam jak wroce z trekkingu, u nas wszedzie snieg w gorach!

Wlasnie tutaj mysle o moich drogich butach i torebkach. Ale pewnie z trekingowymi tez sobie poradza.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.