Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 13:55   #3481
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Witajcie moje Kochane Czarownice
Bojkotując dalej budowe domu ( który nie chciał się zbudować w dni cztery ) ukradłam Tacie laptopa i zaległam na werandzie by do Was napisać...


Mały śpi ...

LIDIAM - nasza wygwizdownia to okolice PUSZCZY BUKOWEJ, a kozaczki to najczęściej zakupuje hurtowo na wyjazdach, chociaż ostatnio znalazłam SUPER stronkę w necie www.buty.pl Buty super - ciekawe wzory i GENIALNE PROMOCJE!!! wysyłka za darmo, buty można odesłać - więc MALAJKA
BUCZACZA: Przebieraj się teraz za arabkę/muzułmankę i zakryj kwefem usteczka
KAMILIA: Sliczna Ty moja, śniłaś mi się z szyją łabędzia
RENIAX: Rybko bez przeczytania forum - nie dasz rady Ja sobie notatki robię Specjalny plik założyłam
ane120 i kamilia: no to we trzy mamy nadmiar dupsków
Ja przy wzroście 172 ... 65kg ważę i właśnie zamierzam popaść w depresję z tego powodu

megi72: ...Anka z Kaliforni jaja sobie chyba robi z przesyłkami. Mnie nawet przestałą na maile odpowiadać
Łabędzia szyja ....to i pewnie usłyszałaś też mój łabędzi śpiew.... jak to bywa u ryczących 40 stek -
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:10   #3482
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że ona jeszcze nie otrzymała tych przesyłek z Hiszpanii. W niedzielę z nią mailowałam i miała mieć cosmelany na początku tego tygodnia, prosiłam ją żeby dała mi znać jak będzie je już miała w ręku, bo chciałam je zakupić dopiero wtedy, ale jak widać chyba ich jeszcze nie dostała, bo odpowiedzi zero i aukcji też zero. Ja już też tracę cierpliwość, bo chciałam zrobić sobie tez zabieg w środku sierpnia najpóźniej

Acha, jak spodziewać się wystawienia aukcji od glo_revitalize to ok. 00.00-2.00 w nocy czasu polskiego, wkońcu to USA (zmiana czasu).

A Ty Megi już zapłaciłaś jej za ten cosmelan?
aha19 niestety zapłaciłam i nie wiem czy pociechą będzie,że przez system paypal ?
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:13   #3483
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

reniax- widze ze Nas podczytujesz i bardzo dobrze. Dome- rzuciła świetny pomysł, żebyś robiła notatki, wiem dużo tego ale zapisuj to co najważniejsze......... a my Cie odpytamy. Ta dla odmiany przymaglujemy jak ucznia w szkole. Co ty na to????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:41   #3484
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome chyba napiszę dzisiaj do niej ,że nich wreszcie wysyła albo kasę oddaje !!! W depresję można przez tą całą sytuację wpaść.
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:46   #3485
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
aha19 niestety zapłaciłam i nie wiem czy pociechą będzie,że przez system paypal ?
A dlaczego to pociecha ? Pytam poważnie bo jestem zupełnie zielona w materii pt. ebay i płatności..
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:53   #3486
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
aha19 niestety zapłaciłam i nie wiem czy pociechą będzie,że przez system paypal ?
Kurcze ja to nawet nie wiem, czy sposób w jaki ja zapłaciłam to paypal. Po zakupie wyskoczyło "zapłać" to wcisnęłam i dalej kartą kredytową poszło ale nigdzie się nie rejestrowałam. Czy to był już paypal czy jeszcze nie? Z karty mi jakąś złotówkę paypal pobrał.
Zna się ktoś na tym?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 14:54   #3487
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
A dlaczego to pociecha ? Pytam poważnie bo jestem zupełnie zielona w materii pt. ebay i płatności..
Kamilia ja niestety tez Wiem tylko,ze ten system daje gwarancję,że w razie nie wywiązania się z umowy bedzie ścigał sprzedawcę by oddał pieniądze.Muszę dokładnie wczytać się o co w tym wszystkim chodzi
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 14:57   #3488
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Kamilia ja niestety tez Wiem tylko,ze ten system daje gwarancję,że w razie nie wywiązania się z umowy bedzie ścigał sprzedawcę by oddał pieniądze.Muszę dokładnie wczytać się o co w tym wszystkim chodzi
Kochana - to wczytaj się , proszę Ja, kiedy czytam coś o przelewach itd, to nawet kiedy sie staram, to efekt taki , jakbym się nie starała
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 15:25   #3489
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ad. wątku przesuszenia po cos.- zawsze, kiedy czułam , że ucieka mi z twarzy wilgoć, mimo, że mam ( miałam ? ) cerę mieszaną, to za radą pewnej pani doktor kładłam na noc grubą warstwę zwykłego, polskiego Dermosanu. I to czasami nie tego półtłustego, tylko wręcz tłustego. Na szyję też go często kładę. Jeżeli chodzi o twarz- nie wiem, jak to konkretnie jest i dlaczego działa, ale potem mam zdecydowanie lepiej trzymającą wilgoć twarz. Sprawdżcie. Ja tez wrócę do tego sposobu, gdy minie trochę więcej czasu od cos1. - jutro mijają dwa tygodnie! Przchodzę na cos 2 jeden raz dziennie
Zastanawiam się, czy lepiej na dzień czy na noc ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 17:32   #3490
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Talking Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Megi72,Ivonako- ja również kupiłam zestaw cosmelanowy od glo-revitalize 18 lipca/w moje 4o urodziny- oby tylko ten prezent nie wyszedł mi bokiem/ i niestety również bez żadnego echa.Jest mi smutno tym bardziej że mam juz nawet zaplanowany dzień na przeprowadzenie zabiegu samodzielnie/ po raz pierwszy zresztą/ A cosmelanu jak nie ma tak nie ma:co nfused:
a propo ja mam 175 cm wzrostu, ważę 63 kg, biust 80 A ,włosy długie ciemne- bo mąż tak chciał/niedawno blond/twarz plamiasta niemal od urodzenia,mieszkanie dwupoziomowe w bloku!!!! bez odrobiny działki.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:03   #3491
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

no to pięknie!!! chyba nie doczekamy się tego cosmelanu.
Ale gdyby zaczęła wysyłać na dniach, to wszystkie miałybyśmy zabieg w tym samym czasie, to nawet fajnie
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 19:05   #3492
reniax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Nigdzie nie ma tego nieszczęsnego cosmelanu

Dzwoniłam dzis do firmy zajmującej się dystrybucją tego kosmetyku na Polskę,
tam mozna kupić cały zestaw ale trzeba miec jakieś zaświadczenie, że jest się pod opieką lekarza, czy coś takiego. Nie dopytałam się dokładnie jak to ma wyglądać gdyz Pani generalnie odradzała mi wykonanie takiego zabiegu w domu, i straszyła mozliwymi komplikacjami z pobytem w szpitalu włącznie.
Nie wiem też czy gra jest warta swieczki, gdyż cały zesaw kosztuje u nich 1200 zł.

Myslałam, że kolega przyśle mi ze Stanów, ale zdaje się, że tam też nie jest normalnie dostępny.

Zaś czytając Wasze perypetie z zakupami na ebay-u zastanawiam się czy ryzykować zwłaszcza , że jestem ciemna szczególnie w kwestii płatności.

No nic, myślę intensywnie dalej, jak zdobyć to cudo, mam nadzieję, że na tym tylko się nie skończy.

Pozdrawiam
reniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:11   #3493
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

cosmelanki-podczytuję was codziennie,i zawsze poprawia mi to humor,
niestety plamy dotyczą nie tylko takie szczupłe dziewczyny,ja mam 164cm,waga 62kg i 75c biust ,co mało mnie ciesz,no ale przynajmniej odpada powiększanie.
po rekomendacji kupiłam chanelkę plus podkład chanel filtr 15,a wszystko spaprałam pudrem z talkiem,mozna się tylko w tyłek ugryźć
używam cos 2 i myślę że plamy mniej intensywne niż zeszłego lata,teraz chętnie zrobię cały zabieg jak tylko go gdzieś zakupię(ebay),ale po waszych wpisach widzę że to chwilowo niemały wyczyn
dajcie znac jak się pojawi
czy to prawda że po zabiego zero kolorówki?
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:26   #3494
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
cosmelanki-podczytuję was codziennie,i zawsze poprawia mi to humor,
niestety plamy dotyczą nie tylko takie szczupłe dziewczyny,ja mam 164cm,waga 62kg i 75c biust ,co mało mnie ciesz,no ale przynajmniej odpada powiększanie.
po rekomendacji kupiłam chanelkę plus podkład chanel filtr 15,a wszystko spaprałam pudrem z talkiem,mozna się tylko w tyłek ugryźć
używam cos 2 i myślę że plamy mniej intensywne niż zeszłego lata,teraz chętnie zrobię cały zabieg jak tylko go gdzieś zakupię(ebay),ale po waszych wpisach widzę że to chwilowo niemały wyczyn
dajcie znac jak się pojawi
czy to prawda że po zabiego zero kolorówki?
prawda
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:27   #3495
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
czy to prawda że po zabiego zero kolorówki?
wiesz Etna, mówią że tak, ale ja sobie bez delikatnego make up życia nie wyobrażam. Jestem 4 miesiące po cosmelanie i maluję się troszkę (puder mineralny). Nie mogę inaczej - mój mąż nie lubi mojej bladości i zawsze pyta (kiedy się zmyję) czy chora jestem
a kiedy wróciłam po miesiącu wakacji do pracy, to koledzy spytali czy w piwnicy ten urlop spędziłam
Sama też lepiej się czuję kiedy się pudrem brązującym lekko przysypię
Więc ja przyznaję się do grzechu - maluję się
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:32   #3496
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
wiesz Etna, mówią że tak, ale ja sobie bez delikatnego make up życia nie wyobrażam. Jestem 4 miesiące po cosmelanie i maluję się troszkę (puder mineralny). Nie mogę inaczej - mój mąż nie lubi mojej bladości i zawsze pyta (kiedy się zmyję) czy chora jestem
a kiedy wróciłam po miesiącu wakacji do pracy, to koledzy spytali czy w piwnicy ten urlop spędziłam
Sama też lepiej się czuję kiedy się pudrem brązującym lekko przysypię
Więc ja przyznaję się do grzechu - maluję się
Kolorówka do lodówki tylko na pierwsze ok. dwa miesiące po cos1 ! Potem normalnie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:39   #3497
reniax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej Cosmelanki Drogie

Jak to po zabiegu zero kolorówki??

Co to właściwie znaczy, jak długo??

W tej sytuacji muszę sie jeszcze raz poważnie zastanowic nad zabiegiem, bez pudru na gebie nie wychodze z domu!
Wiadomo dlaczego!
reniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:50   #3498
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

MOJE KOCHANE COSMITKI ...zaczynam :

PAY PAL - NAJBEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB i uwaga !!! NAJTAŃSZY ( bez jakichkolwiek prowizji bankowych!!!! ) sposób płatności via internet.
Każda transakcja ( na E-bay przede wszystkim ) jest zabezpieczona do kwoty 2000 EUR!!!
Co należy zrobić: wystarczy wejść na stronkę www.paypal.pl, załozyć konto klikając w odpowiednią ikonkę i dodać ( zgodnie z instrukcjami kartę do swojego konta PAYPAL) Karta jest wówczas obciążona kwotą 6,50zł, która zostaje niezwłocznie zwrócona po tym jak system PAYPAL prześle informacje o KODZIE - dostępną na kolejnym lub bieżącym obciążeniu danej karty. Wówczas logujemy się do systemu PAYPAL, w zakładce kart wpisujemy otrz6many kod i zwracają nam w/w kwotę. Od tego momentu jesteśmy ZWERYFIKOWANYMI CZŁONKAMI PAYPAL, co z kolei stawia nas w oczach sprzedających - jako bardzo wiarygodne dziewczynki
Kupując za granicą - cały czas systerm PAYPAL monitoruje naszą płatność, dlatego płacić należy jedynie sprzedawcom, którzy reklamują się przynależnością do systemu PAYPAL.
W momencie gdy nie otrzymamy przesyłki!!!! Jesteśmy bezpieczne. Jest specjalna zakładka w w/w systemie SPORY. Znam już ją gdyż zamówiłam u okupanta telefoniczny moduł BLUETOOTH do mojego auta ( drogi jak k...a jasna ) i bałam się, że mnie ktoś oszuka - towaru nie otrzymałam w deklarowanym terminie - zgłosiłam więc sprawę do PAYPAL - pomogli mi monitując u sprzedawcy - okazało się na szczęście, że to szczeciński oddział UPS powinien marchewki na targu sprzedawać a nie w kurierkę się bawić Od momentu zgłoszenia sporu w PAYPAL - Niemcy wydzwaniali do mnie nieprzyzwoicie często Moduł dostałam i kwiaty nawet dopiero wówczas zakończyłam SPÓR UFF... jasne trochę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 19:53   #3499
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
I dzieki temu ciagle mamy efekt liftingu. I - o dziwo, krem Avene się całkiem sprawdza, a przed cos był do d......
no tak - nie wpadłam na to wcześniej - wysuszone i napięte
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 20:02   #3500
annaluiza
Raczkowanie
 
Avatar annaluiza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 141
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Byłam dziś u fryzjera - chciałam skrócić nieco i wyrównać postrzępione i niemiłosiernie dłuuugie włosy (cała jakaś taka długa jestem - stąd decyzja, by choć włosy stały się krótsze). I panią fryzjerkę .... poniosło troszeczkę.
Dlaczego jak fryzjer widzi długie włosy to wpada w jakiś amok i jak nie wychlasta za dużo to nie popuści ? To już nie pierwszy raz mi się zdarza

wychlastała mnie do ramion, a potem naciągała prostownicą, że niby dłuższe miały się stać

i taką właśnie sobie zmianę zafundowałam - nie do końca chcianą, ale płakać nie będę bo zmyłabym cosmelan z oczu, a on wyżera mi właśnie starą i sfatygowaną skórę pod okiem
annaluiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:14   #3501
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
MOJE KOCHANE COSMITKI ...zaczynam :

PAY PAL - NAJBEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB i uwaga !!! NAJTAŃSZY ( bez jakichkolwiek prowizji bankowych!!!! ) sposób płatności via internet.
Każda transakcja ( na E-bay przede wszystkim ) jest zabezpieczona do kwoty 2000 EUR!!!
Co należy zrobić: wystarczy wejść na stronkę www.paypal.pl, załozyć konto klikając w odpowiednią ikonkę i dodać ( zgodnie z instrukcjami kartę do swojego konta PAYPAL) Karta jest wówczas obciążona kwotą 6,50zł, która zostaje niezwłocznie zwrócona po tym jak system PAYPAL prześle informacje o KODZIE - dostępną na kolejnym lub bieżącym obciążeniu danej karty. Wówczas logujemy się do systemu PAYPAL, w zakładce kart wpisujemy otrz6many kod i zwracają nam w/w kwotę. Od tego momentu jesteśmy ZWERYFIKOWANYMI CZŁONKAMI PAYPAL, co z kolei stawia nas w oczach sprzedających - jako bardzo wiarygodne dziewczynki
Kupując za granicą - cały czas systerm PAYPAL monitoruje naszą płatność, dlatego płacić należy jedynie sprzedawcom, którzy reklamują się przynależnością do systemu PAYPAL.
W momencie gdy nie otrzymamy przesyłki!!!! Jesteśmy bezpieczne. Jest specjalna zakładka w w/w systemie SPORY. Znam już ją gdyż zamówiłam u okupanta telefoniczny moduł BLUETOOTH do mojego auta ( drogi jak k...a jasna ) i bałam się, że mnie ktoś oszuka - towaru nie otrzymałam w deklarowanym terminie - zgłosiłam więc sprawę do PAYPAL - pomogli mi monitując u sprzedawcy - okazało się na szczęście, że to szczeciński oddział UPS powinien marchewki na targu sprzedawać a nie w kurierkę się bawić Od momentu zgłoszenia sporu w PAYPAL - Niemcy wydzwaniali do mnie nieprzyzwoicie często Moduł dostałam i kwiaty nawet dopiero wówczas zakończyłam SPÓR UFF... jasne trochę
Czyli,że nie mamy się czego bać?!!!:rolleye s:Jak to dobrze,że jest takie forum.Tutaj każdy problem można wspólnie rozwiązać.Poza tym każda z nas ma coś ciekawego do przekazanie innym plamiastym.

Dome-dzięki za tę informację
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:15   #3502
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
MOJE KOCHANE COSMITKI ...zaczynam :

PAY PAL - NAJBEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB i uwaga !!! NAJTAŃSZY ( bez jakichkolwiek prowizji bankowych!!!! ) sposób płatności via internet.
Każda transakcja ( na E-bay przede wszystkim ) jest zabezpieczona do kwoty 2000 EUR!!!
Co należy zrobić: wystarczy wejść na stronkę www.paypal.pl, załozyć konto klikając w odpowiednią ikonkę i dodać ( zgodnie z instrukcjami kartę do swojego konta PAYPAL) Karta jest wówczas obciążona kwotą 6,50zł, która zostaje niezwłocznie zwrócona po tym jak system PAYPAL prześle informacje o KODZIE - dostępną na kolejnym lub bieżącym obciążeniu danej karty. Wówczas logujemy się do systemu PAYPAL, w zakładce kart wpisujemy otrz6many kod i zwracają nam w/w kwotę. Od tego momentu jesteśmy ZWERYFIKOWANYMI CZŁONKAMI PAYPAL, co z kolei stawia nas w oczach sprzedających - jako bardzo wiarygodne dziewczynki
Kupując za granicą - cały czas systerm PAYPAL monitoruje naszą płatność, dlatego płacić należy jedynie sprzedawcom, którzy reklamują się przynależnością do systemu PAYPAL.
W momencie gdy nie otrzymamy przesyłki!!!! Jesteśmy bezpieczne. Jest specjalna zakładka w w/w systemie SPORY. Znam już ją gdyż zamówiłam u okupanta telefoniczny moduł BLUETOOTH do mojego auta ( drogi jak k...a jasna ) i bałam się, że mnie ktoś oszuka - towaru nie otrzymałam w deklarowanym terminie - zgłosiłam więc sprawę do PAYPAL - pomogli mi monitując u sprzedawcy - okazało się na szczęście, że to szczeciński oddział UPS powinien marchewki na targu sprzedawać a nie w kurierkę się bawić Od momentu zgłoszenia sporu w PAYPAL - Niemcy wydzwaniali do mnie nieprzyzwoicie często Moduł dostałam i kwiaty nawet dopiero wówczas zakończyłam SPÓR UFF... jasne trochę
Dome - Ty jesteś po prostu Boska Dome . NAWET ja zaczynam coś rozumieć. To traktuję w kategoriach cudu. A czy paypal to opcja dla posiadaczy jedynie kart kredytowych czy też dla płatniczych bo ja nie mam kredytowej :-(
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:18   #3503
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez annaluiza Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjera - chciałam skrócić nieco i wyrównać postrzępione i niemiłosiernie dłuuugie włosy (cała jakaś taka długa jestem - stąd decyzja, by choć włosy stały się krótsze). I panią fryzjerkę .... poniosło troszeczkę.
Dlaczego jak fryzjer widzi długie włosy to wpada w jakiś amok i jak nie wychlasta za dużo to nie popuści ? To już nie pierwszy raz mi się zdarza

wychlastała mnie do ramion, a potem naciągała prostownicą, że niby dłuższe miały się stać

i taką właśnie sobie zmianę zafundowałam - nie do końca chcianą, ale płakać nie będę bo zmyłabym cosmelan z oczu, a on wyżera mi właśnie starą i sfatygowaną skórę pod okiem
A mnie, kiedy miałam trochę krótsze włosy ( teraz mam do połowy pleców), a mam chwała ci Boże za to, bardzo gęste włosy, to fryzjerzy zawsze czesali mnie a'la Krystyna Loska. Czyli wylakierowana pieczarka.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:18   #3504
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

annaluiza-fryzjerki już tak mają nie dociera do nich że chcemy troche podciąć one muszą po swojemu i już .Nawet mija znajoma fryzjerka nie wie ile to centymetr!
No i ja muszę się przyznać że też używam kolorówki i nie zamierzam rezygnować.A swoją drogą jaja z tym cos na ebayu.Sama chciałam kupic i dwie koleżanki namówiłam (a raczej moja cudna cera) nie mają wprawdzie plam ale chciały użyć w celu poprawienia urody.Przyszło mi własnie do głowy że mogłabym napisać maila do dziewczyny z Portugalii od której kupiłam mój zestaw z pytaniem kiedy będzie je miała i czy w ogóle ale nie znam na tyle angielskiego .Muszę kogoś poszukać i napisze.Bo powoli zaczynam wpadać w panike że znowu będę musiała duzo zaplacić
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:20   #3505
aha19
Raczkowanie
 
Avatar aha19
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 294
GG do aha19
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

No i doczekałyśmy się odpowiedzi:

http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Dep...dZp1638Q2em122

czyli wysyłać będzie przesyłki za 3 tyg. począwszy od dziś, w co nawet bym nie uwierzyła bo mówiła mi, że będzie miała cosmelan w tym tyg.!!!

I co teraz?
Może Wam wysłała, skoro zamawiałyście miesiąc temu!!! Tego Wam życzę
Ja chyba muszę się pożegnać z cosmelanem - no, chyba, że u dermatologa, ale tyle pieniędzy to ja nie mam
aha19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:24   #3506
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez reniax Pokaż wiadomość
Hej Cosmelanki Drogie

Jak to po zabiegu zero kolorówki??

Co to właściwie znaczy, jak długo??

W tej sytuacji muszę sie jeszcze raz poważnie zastanowic nad zabiegiem, bez pudru na gebie nie wychodze z domu!
Wiadomo dlaczego!
Reniax- wiem, że to brzmi abstrakcyjnie przed cos 1, ale naprawdę po zabiegu i tak nie ma sensu używać kolorówki, bo skóra i złazi i jesteś czerwona, a potem cera jest tak ładna, ze aż tak nie kusi by coś na nią kłaść. Teraz kładę cos2 na twarz , potem avene ( filtr50+), a potem trochę pudru sypkiego. I wyglądam naaprawdę dobrze . Oczywiscie rzęs maluję i błyszczyk na usta
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:25   #3507
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Dome - Ty jesteś po prostu Boska Dome . NAWET ja zaczynam coś rozumieć. To traktuję w kategoriach cudu. A czy paypal to opcja dla posiadaczy jedynie kart kredytowych czy też dla płatniczych bo ja nie mam kredytowej :-(
Kochanie, to zależy od banku. Wiem na 100%, że karty płatnicze, nie kredytowe, bez wypukłego ciągu liczb są honorowane z banku BZ WBK. Najlepiej sprawdzić w systemie PAYPAL - najwyżej odrzuci daną kartę Wierzę w Ciebie
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:28   #3508
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Czyli,że nie mamy się czego bać?!!!:rolleye s:Jak to dobrze,że jest takie forum.Tutaj każdy problem można wspólnie rozwiązać.Poza tym każda z nas ma coś ciekawego do przekazanie innym plamiastym.

Dome-dzięki za tę informację
Jeśli tylko płaciłaś poprzez PAYPAL - napewno nie !!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:28   #3509
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Kochanie, to zależy od banku. Wiem na 100%, że karty płatnicze, nie kredytowe, bez wypukłego ciągu liczb są honorowane z banku BZ WBK. Najlepiej sprawdzić w systemie PAYPAL - najwyżej odrzuci daną kartę Wierzę w Ciebie
Mnie odrzuci ? To świnia będzie ! Mnie, taką teraz bez plam odrzucić ???
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 20:29   #3510
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
No i doczekałyśmy się odpowiedzi:

http://cgi.ebay.pl/Cosmelan-Pack-Dep...dZp1638Q2em122

czyli wysyłać będzie przesyłki za 3 tyg. począwszy od dziś, w co nawet bym nie uwierzyła bo mówiła mi, że będzie miała cosmelan w tym tyg.!!!

I co teraz?
Może Wam wysłała, skoro zamawiałyście miesiąc temu!!! Tego Wam życzę
Ja chyba muszę się pożegnać z cosmelanem - no, chyba, że u dermatologa, ale tyle pieniędzy to ja nie mam
To znaczy, że Ania z Kaliforni wystawiła nowe aukcje...a to szelma
..ja jej jakoś głupoi i irracjonalnie wierzę
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.