Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 08:35   #3871
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
kamilia- byłam na BU i zapoznałam się z ich ofertą.Wygląda na to ,że rzeczywiście to
nie jest skomplikowane.Nie wiem tylko ,które serum Flavo c jest lepsze/są tam dwa/?
Intuicja podpowiada mi ,że jedwabiste, bo lżejsze i mniej tłuste.Z tego co pamiętam kupiłaś też, olejek myjący waniliowy i byłaś z niego bardzo zadowolonaTego chyba można używać zaraz po wykonaniu zabiegu.?!
Kupiłam to serum bez silikonu, bo źle na niego reaguję( na silikon). Olejek - ten. Ttaaaak,po zabiegu go używalam - super, polecam
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:01   #3872
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Agnieszko - jakoś dziwnie wkleiłam wstecz to, co jeszcze raz teraz- chyba znalazłam ten korektor !!!
http://pl.strawberrynet.com/productD...42939&goChar=S
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:03   #3873
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie pięknolice.
Cassatta- mam przez Ciebie wory pod oczami i sie nie wyspałam.
Rany tak wogóle to nie wiem co sie ze mną dzieje- dzisiaj mi sie śniłyście, że to ja byłam w ciąży i że to ja miałam fasolke w brzuchu i to mi gratulowałyście a nie naszej AgnieszceOO.
No kurcze ale na ogród cassatty nie dotarłam. Normalnie coś nie tak ze mną.
Chyba za dużo sie z Wami zadaje.

Buczacza- a Ty co taki ranny ptaszek???? ja sie ledwo z łóżka zwlekłam, zmyłaś sie wczoraj i sama z cassattą musiałam malinówke obalać.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:17   #3874
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Agnieszko - jakoś dziwnie wkleiłam wstecz to, co jeszcze raz teraz- chyba znalazłam ten korektor !!!
http://pl.strawberrynet.com/productD...42939&goChar=S
to jest korektor na przebarwienia czy krem pod oczy?
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:20   #3875
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez AgNiESzKa00 Pokaż wiadomość
to jest korektor na przebarwienia czy krem pod oczy?
To ma właściwosci kryjące. Aga- masz jakąś Sephorę blisko siebie ? Bo tam dają próbki. Ja pod oczy niczego droższego nie kupię bez próbki. Moze jest jeszcze jakaś opinia na temat tego produktu w polskim necie, a może na wizażu. ? Ja już muszę wrócić do pracy
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:43   #3876
AgNiESzKa00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 83
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Niestety Sephory brak w moim mieście. Dzięki za pomoc , miłej pracy
AgNiESzKa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:59   #3877
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

DZIEWCZYNY POMOCYYYYYY!!!! Spuchły mi oczy, powieki dolne i górne i wyglądam jak bokser Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że to od serum flavoC i kremu liponowego z BU??? Co mam zrobić. Próbuje już drugi dzień, od rumianku po kostki lodu i nic, tylko bardziej się rozlało
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 10:48   #3878
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POMOCYYYYYY!!!! Spuchły mi oczy, powieki dolne i górne i wyglądam jak bokser Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że to od serum flavoC i kremu liponowego z BU??? Co mam zrobić. Próbuje już drugi dzień, od rumianku po kostki lodu i nic, tylko bardziej się rozlało
Dome-.Jeśli masz w domu sulfacetamidum 10% /na receptę/do zakraplania oczu,to spróbuj tego.Mi pomaga.Najlepiej to idź do lekarza!!!
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:50   #3879
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam Wszystkich.

Piszę tu pierwszy raz i mam nadzieję, że uzyskam pomoc w interesującym mnie temacie.
Oczywiście chodzi o Cosmelan ;-)
Noszę się z zamiarem wykonania tego zabiegu. Mam drobne przebarwienia posłoneczne na twarzy, dekolcie i ramionach i nieszczesną ostudę nad górną wargą.
Dzwoniłam już do kilku gabinetów w Warszawie gdzie wykonują zabieg Cosmelanem ale sprawa wyglada następująco: Koszt zabiegu waha sie między 1500 a 2000 zł. Chciałam od razu wykonać ten zabieg na dekolt co dodatkowo kosztuje, bagatela, ok. 2000 zł. Zdziwił mnie ten fakt, bo po przeczytaniu wątków na wizażu przekonana byłam, że tubka maski wystarczy na całą twarz i dekolt. Okazało się jednak, że nie i musze zapłacić min. 3500 zł. za te dwie partie ciała. Trochę dużo jak dla mnie. Skontaktowałam się z koleżanką, która obecnie jest w stanach i poprosiłam o sprawdzenie tam ceny, ponoć całkowity koszt zestawu to 800-900 zł.
I teraz bardzo prosiłabym Was o pomoc. Mianowicie chodzi mi o instrukcję wykonania takiego zabiegu samodzielnie w domu. Czy to wogóle jest bezpieczne, tak samemu? Potrzebowałabym także pełnej nazwy tego specyfiku. Jeżeli ktoś z Was samodzielnie wykonywał ten zabieg na twarz a także na dekolt to bardzo proszę, napiszcie jak to stosować aby nie narobić sobie jeszcze większych problemów.

Z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:15   #3880
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Małgosia- jak najbardziej rób zabieg sama w domu, efekt jest ten sam a zaoszczedzisz kupe kasy.
Cosmelan sie opłaca bo bardzo pomaga.
Poczytaj kilka wątków wcześniej a wszystkiego sie dowiesz.
Buczacza i kamilia robiły zabieg same, więc wszystko dokładnie opisały.


Dome- biedaku, ale Ci sie narobiło, kurcze ja to nie wiem co w takiej sytuacji:confus ed:. kostki lodu, herbarka z rumianka i czas aż opuchlizna sama zejdzie.
..................bedzie dobrze, a pierwszy raz stosowałaś to serum???

Cassatta- no ukreciłam rano sobie to serum, ale chyba coś nie tak zrobiłam, bo na twarzy zrobiła mi sie taka silikonowa maska, hyba za dużo dałam tego kwasu hialuronowego (on taki gęsty jak galaretka), robiłam wszystko na oko i na dłoni mieszałam, za dużo też chlusnęłam jedwabiu i tego czynnika nawilżającego, bo ciężko wlać po kropelce, do tego jeszcze olejek i na ręku już mi sie nie mieściło, i wszystko z rozmachem na twarz.....oj .....ale o dziw na policzkach to słyszałam jak skóra siorbie to cudko(chyba tak oprzesuszona), na czole została powłoka. chyba nadmiar powinnam przemyć hydrolatem i dopiero na to filtr wsmarować.
a ja od razu wszystko na raz nałożyłam i maska silikon jak nic.No nic następnym razem bedzie lepiej.
Ale podoba mi sie to kręcenie.
Hydrolat różany jest przecudowny, kocham go zaraz po cosmelanie
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:29   #3881
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Małgosia- jak najbardziej rób zabieg sama w domu, efekt jest ten sam a zaoszczedzisz kupe kasy.
Cosmelan sie opłaca bo bardzo pomaga.
Poczytaj kilka wątków wcześniej a wszystkiego sie dowiesz.
Buczacza i kamilia robiły zabieg same, więc wszystko dokładnie opisały.


Dome- biedaku, ale Ci sie narobiło, kurcze ja to nie wiem co w takiej sytuacji:confus ed:. kostki lodu, herbarka z rumianka i czas aż opuchlizna sama zejdzie.
..................bedzie dobrze, a pierwszy raz stosowałaś to serum???

Cassatta- no ukreciłam rano sobie to serum, ale chyba coś nie tak zrobiłam, bo na twarzy zrobiła mi sie taka silikonowa maska, hyba za dużo dałam tego kwasu hialuronowego (on taki gęsty jak galaretka), robiłam wszystko na oko i na dłoni mieszałam, za dużo też chlusnęłam jedwabiu i tego czynnika nawilżającego, bo ciężko wlać po kropelce, do tego jeszcze olejek i na ręku już mi sie nie mieściło, i wszystko z rozmachem na twarz.....oj .....ale o dziw na policzkach to słyszałam jak skóra siorbie to cudko(chyba tak oprzesuszona), na czole została powłoka. chyba nadmiar powinnam przemyć hydrolatem i dopiero na to filtr wsmarować.
a ja od razu wszystko na raz nałożyłam i maska silikon jak nic.No nic następnym razem bedzie lepiej.
Ale podoba mi sie to kręcenie.
Hydrolat różany jest przecudowny, kocham go zaraz po cosmelanie
Ja robiłam cosmelan u lekarza - MałGOSIU COFNIJ SIę DO NASZEGO PAMIETNIKA jakieś 18 dni wstecz- wszystko opisalam ku potomnosci czyli też dla Ciebie
Castatta - ja nie rozumiem idei hydrolatu - co on robi ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 11:31   #3882
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta. oczywiscie - przepraszam Cię ,ale literówki to moja specjalność !
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:36   #3883
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY POMOCYYYYYY!!!! Spuchły mi oczy, powieki dolne i górne i wyglądam jak bokser Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że to od serum flavoC i kremu liponowego z BU??? Co mam zrobić. Próbuje już drugi dzień, od rumianku po kostki lodu i nic, tylko bardziej się rozlało
A użyłaś i serum i kemu jednocześnie ? Ja , kiedy wprowadzam coś aktywnego pod oczy to pojedynczo. Jeżeli serum na noc, to , żeby nie ściągało, jeśli ściąga , to na to zwykła wazelina po jakims czasie, kiedy już wiem serum mnie przez noc nie wyżre, bo już po chwili piecze.
Sulfacetamid - no, to dobry pomysł. Sama go używałam tuż po cosmelanie 1 i na początku cos2, bo mnie oczy piekły. A masz moze zel hialuranowy z BU ? To bardzo nawilża, a wersja z panthenolem łagodzi do tego. Warto to mieć. Biedna Ty moja
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:43   #3884
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Unhappy Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

jozefinka - zaraz poszukam sulfa pitu pitu, ale ciężko chyba będzie
madziusia: - jest okropnie, wyglądam jak Mike Tyson
kamilia: serum i krem o zapachu tyłka starego dorsza używam już trzeci tydzień. Ale mnie TZ zbeształ, że to napewno przez BU i przesyłki od jakiejś niezidentyfikowanej baby mieszam i jescze spirytus tam dodaje

Jak by tylko trochę tak spuchły ... to nawet i fajnie - takie bybyły napięte, ale aż taaaaaaaaaaaaak, ze mi powieki na oczy nachodzą i ledwo je otwieram...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:45   #3885
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ja robiłam cosmelan u lekarza - MałGOSIU COFNIJ SIę DO NASZEGO PAMIETNIKA jakieś 18 dni wstecz- wszystko opisalam ku potomnosci czyli też dla Ciebie
Castatta - ja nie rozumiem idei hydrolatu - co on robi ?
Kamilia- a co mi sie umaniło że Ty robiłaś sama??????Przepraszam że wprowadziłam w błąd.
Hydrolat różany Kamilko używam poprostu zamiat tonika do twarzy. Ma właściwości takie jak tonik, czyli do przecierania buzi tylko o niebo lepsze- a zapach jakbyś różami otulała twarz- można odlecieć i sie zapomieć. Niesamowite.
Kup sobie ten hydrolat na mazidłach- ok 6zł-100ml- sama zobaczysz
A i najważniejsze::::: moje usta po cosmelanie to jędrne maliny...ach tylko całować. ale dziś już nie bede smarować, żeby nie przedobrzyć, bo wiszących firanek to raczej bym nie chciała.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:46   #3886
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza- widze Cie co tak cicho siedzisz
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:48   #3887
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
jozefinka - zaraz poszukam sulfa pitu pitu, ale ciężko chyba będzie
madziusia: - jest okropnie, wyglądam jak Mike Tyson
kamilia: serum i krem o zapachu tyłka starego dorsza używam już trzeci tydzień. Ale mnie TZ zbeształ, że to napewno przez BU i przesyłki od jakiejś niezidentyfikowanej baby mieszam i jescze spirytus tam dodaje

Jak by tylko trochę tak spuchły ... to nawet i fajnie - takie bybyły napięte, ale aż taaaaaaaaaaaaak, ze mi powieki na oczy nachodzą i ledwo je otwieram...
A nie masz zadnej alergii ? Może warto też łyknąć wapno ? I jakiś antyhistamin - są bez recepty - aleric lub w podobie
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:49   #3888
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witajcie słodkie i piękne Plamki,

annaluiza - te głębokie zmarchy pod oczami na pewno "zejdą", nie martw sie, ale na przyszłość nie przesadzaj z tym stosowaniem cos2 pod oczy, ja też tak stosuję, ale np. tylko na jedną noc, obawiałabym sie stosować cos2 pod same rzęsy codziennie; żel arnikowy jest świetny, ja stosuję go codziennie pod zwykły krem pod oczy, trzymam go w lodówce i fajnie mi rano chłodzi powieki i likwiduje obrzmienia; jednak na "pocosmelanowe oczka" lepsza jest jednak maść arnikowa, bo dodatkowo natłuszcza i przyspiesza regenerację skóry pod oczami, ja nakładam ją po stosowaniu cosmelanu wieczorkiem w formie maski pod oczy albo i na całą twarz i pozwalam jej się wchłaniać, a tuż przed snem zbieram nadmiar chusteczką higieniczną;

alesjaa - kobietko, jak masz plamki to nie wyrzucaj kasy na yellow peel, ja tez go zastosowałam i plamki "ani drgnęły", to tylko pseudo-oszczędność, bo później i tak trzeba zrobić cosmelan;

jozefinka888 - serum Aurigii Flavo C jest świetne, więc zakup Twój jest super, po prostu kupując na BU sporo oszczędzasz, choć i tak oszczędziłaś, ja w mojej aptece kupowałam to serum za prawie 100zł; ja stosowałam oba i to z Aurigii i to z BU - efekty podobne, więc po prostu nie chce przepłacać;

poczytałam sobie Wasze wieczorno-nocne posty i zrobiło mi sie bardzo smutno... nie mam domu, ogrodu, ...ale przede wszystkim nie mam dzidzi i nawet fasolki w brzuszku... aby sprawdzić, czy mam szanse na jej "zakiełkowanie" byłam wczoraj nawet u wróżki (słuchajcie byłam sceptyczka straszna, ale kobieta zrobiła na mnie wrażenie niesamowite, skąd ona tyle o mnie wie..?), powiedziała, że będę miała zdrowego dzidziusia... w przyszłym tygodniu wyjeżdżamy do Grecji na 3 tygodnie, więc może ...

gorące dla Was Wszystkich
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 11:50   #3889
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Kamilia- a co mi sie umaniło że Ty robiłaś sama??????Przepraszam że wprowadziłam w błąd.
Hydrolat różany Kamilko używam poprostu zamiat tonika do twarzy. Ma właściwości takie jak tonik, czyli do przecierania buzi tylko o niebo lepsze- a zapach jakbyś różami otulała twarz- można odlecieć i sie zapomieć. Niesamowite.
Kup sobie ten hydrolat na mazidłach- ok 6zł-100ml- sama zobaczysz
A i najważniejsze::::: moje usta po cosmelanie to jędrne maliny...ach tylko całować. ale dziś już nie bede smarować, żeby nie przedobrzyć, bo wiszących firanek to raczej bym nie chciała.
Moje usta po cosmelanie z opyszczką były jak dwie parówkowe.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 12:00   #3890
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome- ty do serum jeszcze spirt lejesz?????:confused :. Kurcze to Ty taka ekspertka jesteś, czy tak od razu na głęboką wode skaczesz:e ek:.
Bo ja dopiero zaczynam przygode z kręceniem
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:02   #3891
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
dome- ty do serum jeszcze spirt lejesz?????:confused :. Kurcze to Ty taka ekspertka jesteś, czy tak od razu na głęboką wode skaczesz:e ek:.
Bo ja dopiero zaczynam przygode z kręceniem
Boć przecie w wersji z BU jest w recepturze alkohol. A Ty sama robisz to serum , tez z BU i bez spirytu ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:30   #3892
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia mówiłam tobie żebyś zaczęła od BU a nie od Mazideł. Na BU masz już wszystko odmierzone i tylko według przepisu za koleją mieszasz na mazidłach kupujesz składniki które sama musisz dokładnie odmierzać i mieszać w odpowiedniej kolejności - to ważne i to bardzo, żeby ci się coś nie zważyło, wytrąciło itp.
Dome mi ten krem nie podchodził, jak pytałam dziewczyn dlaczego - prawdopodobnie nie odpowiada mi baza jego, może właśnie tobie też. Ale ja po 4 krotnym stosowaniu go od razu zauważyłam że mi nie pasi i oddałam go mamie która jest z niego uszczęśliwiona. Co do serum o ile pamiętam masz jedwabne może ten dodatek też ci nie podchodzi bo mi nie, i mam samą wersję bez dodatku. Kup sobie pod oczęta Dermogal A+E albo witaminę jakąś w kapsułkach A+E i smaruj pod oczętami.
Lidia też jak ty jestem bez fasolki ale jeszcze nie chcę próbować - brak czasuchoć zaczynam coraz częściej o fasolce myśleć. No to razem wyruszmy w przyszłym tygodniu tylko że ja do Portugalii - udanego wypoczynku - bo to nie ważne gdzie jesteś ale jak się bawisz
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:43   #3893
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cassatta- wiem kochana tak pisałaś mi. zamówiłam hydrolat i masło a próbki dostałam przy okazji i dla zachęty. Więc żeby sie nie zmarnowały to postanowiłam coś spróbować ukręcic.
Ale teraz i na przyszłość bede wiedziała, ze do kręcenia czegokolwiek to najlepiej kupować na BU.
Co do hydrolatu różanego, to tak wyczytałam że ten z mazideł to nie ma sobie równych. no i mazidła jak na "pierwszy raz" były dla mnie bardziej czytelne.

Kamilia- mam próbki z mazideł i w przepisie tam nie nic o alkocholu, zresztą alkochol bardzo podrażnia mi cere, więc stosuje go w innych postaciach- np malinówka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 13:08   #3894
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Madziusia te z BU wcale nie są lepsze od tych z mazideł. Ale dla początkujących radziłabym wypróbować odmierzone i gotowe recepty- jak dojdziesz do wprawy i będziesz oczytana to możesz zamawiać składniki z mazidel lub zróbsobiekrem itp i sama komponować oleje i olejki. Bo jakoś kremy mi na razie nie wychodzą czy moja buzia lepiej toleruje olejki A co do tego alkocholu to żeby dłużej postał, bo te robione z mazideł nie mają żednych konserwantów i za to mają krótki termin przydatności, no chyba że ktoś doda jakiś konserwant. Pokupuj sobie kilka maseczek z BU są rewelacyjne oraz olejek do mycia twarzy. mam waniliowy, oraz różne hydrolaty coś wspaniałego. Odkryłam że w zależności od pogody na moją cerę ten sam hydrolat oddziałowywuję inaczej więc stosuję różne ( w zależności od nastroju)
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 13:27   #3895
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacz pracujesz i wy wszystkie dziewczyny ja jakoś nie mogę się skoncentrować bo cały czas do was zaglądam i stoję z papierami
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 13:58   #3896
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ufff. Przeczytałam. Zastanowię się jeszcze ale kusi mnie by zastosować ten Cosmelan i to w dodatku samemu w warunkach domowych. Możecie podac adresy gdzie kupujecie Cosmelan zestaw i potem Cosmelan 2, bo mi kobieta w gabinecie powiedziała, że to tylko zestaw dla lekarzy.
Dziękuję z góry.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 14:18   #3897
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczacz pracujesz i wy wszystkie dziewczyny ja jakoś nie mogę się skoncentrować bo cały czas do was zaglądam i stoję z papierami
Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.
Mam nadzieję,że nastąpi to lada dzień
kamilia- wspominałaś coś o wazelinie kosmetycznej jako ukojenie ściągnietej skóry po zmyciu cos1.Byłam dzisiaj w aptece i kupiłam ją tak na wszelki wypadek./ja zawsze kupuję coś na wszelki wypadek,a potem to coś traci ważność i ląduje w koszu/
Mówiłaś ,że jest bezpieczna,ale ja tu widzę w składzie min.-Benzyl Alcohol.
To chyba nic takiego i mozna używać w tych trudnych pierwszych dniach?
malgosia0123 zestaw cosmelan kupiłam na ebay-u od sprzedającego glo-revitalize z USA.Obecnie są z jego zakupem mam nadzieję przejściowe kłopoty techniczne.Kosztował mnie 702 zł.Dodatkowo dokupiłam cos2 za 305zł.Do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki .Teraz jak widzę inni sprzedawcy podnieśli trochę cenę.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 14:32   #3898
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Buczacz pracujesz i wy wszystkie dziewczyny ja jakoś nie mogę się skoncentrować bo cały czas do was zaglądam i stoję z papierami
tak tak my tu wszystkie tak pracujemy.
Przez forum nie można sie skupić na robocie.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 14:40   #3899
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jozefinka888 Pokaż wiadomość
Ja mam od dzisiaj 3 tygodniowy urlopi w napięciu wyglądam przesyłki z moim
zakupionym dawno temu cosmelanikiem.
Mam nadzieję,że nastąpi to lada dzień
kamilia- wspominałaś coś o wazelinie kosmetycznej jako ukojenie ściągnietej skóry po zmyciu cos1.Byłam dzisiaj w aptece i kupiłam ją tak na wszelki wypadek./ja zawsze kupuję coś na wszelki wypadek,a potem to coś traci ważność i ląduje w koszu/
Mówiłaś ,że jest bezpieczna,ale ja tu widzę w składzie min.-Benzyl Alcohol.
To chyba nic takiego i mozna używać w tych trudnych pierwszych dniach?
malgosia0123 zestaw cosmelan kupiłam na ebay-u od sprzedającego glo-revitalize z USA.Obecnie są z jego zakupem mam nadzieję przejściowe kłopoty techniczne.Kosztował mnie 702 zł.Dodatkowo dokupiłam cos2 za 305zł.Do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki .Teraz jak widzę inni sprzedawcy podnieśli trochę cenę.
ew. wazelina nie po samej cos 1 , tylko potem, jeżeli cos 2 Cię " ściągnie", to na cos2. To pamietam, z artykułu o cos. i o tym, co i i jak potem, gdzie wypowiadała się dr Chlebus. Jakis czas temu któraś z dziewczyn wrzuciła na forum link do tego artykułu, który ukazał się swego czasu w Urodzie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 14:50   #3900
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ok!cofnę się troszeczkę i odszukam ten link.
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.