Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 22:59   #1291
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome tan krem już teraz nie zadziała? Ja wypróbowuję olej tamanu dobry na różne blizny, ale nie wiem czy coś pomoże
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:02   #1292
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny no co jest z wami ? Uwieczniacie na fotkach swoje porazki ? Ja robię zdjecia tylko jak nieźle wyglądam o innych chwilach zycia nie chcę wiedzieć
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:02   #1293
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
No wiesz, Galaretko , to ja to wydrukuje i zalaminuje i na ściną powieszę ... moja Ty kochana Ja się przemykam w aucie, okulary ja KOBRY noszę ... no bez kapelusza jak śiczna Masimmka, ale takie bryle na poł twarzy ... i wtedy nie widać ...
Jany ale to miłe Dziękuje serdecznie Galaretko
Nie ma za co, absolutnie szczerze.
Domuś, a czy ta maść o której piszesz jest dobra na wszelkie blizenki? I czy na receptę? Nie słyszałam nigdy o niej. Mam niesamowity problem z nogami (zaraz po red mapie na twarzy), tzn. po depilacji wrastają mi strasznie włoski i robią mi się krostki, po których zostają ślady - bardzo trwałe niestety. Nie wiem sama już co mam robić, chyba niedługo zacznę chodzić jak małpa
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:04   #1294
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Widzisz Dome twoje oczęta wrócą do normy po max miesiącu a moje łydki bikini pachy to tragedia
Megi no właśnie jeszcze za to zapłacilam i wciśnieto mi kit że moja skóra tak reaguje a nie że pani dała mi za silną dawkę
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:05   #1295
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Nie ma za co, absolutnie szczerze.
Domuś, a czy ta maść o której piszesz jest dobra na wszelkie blizenki? I czy na receptę? Nie słyszałam nigdy o niej. Mam niesamowity problem z nogami (zaraz po red mapie na twarzy), tzn. po depilacji wrastają mi strasznie włoski i robią mi się krostki, po których zostają ślady - bardzo trwałe niestety. Nie wiem sama już co mam robić, chyba niedługo zacznę chodzić jak małpa
Jelly ja u kosmetyczki kupiłam taki specjalny preparat zapobiegający wrastaniu włosków.Wystarczy posmarować takie miejsce ,skóra staje się cieńsz i włosek sam wychodzi
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:06   #1296
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lecę na górę do łazienki po maści i podam Wam Kochane ich nazwy !!!! Są sprawdzone !!!!! Moment !!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:06   #1297
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jelly też mam ten problem dlatego zdecydowalam sie na laser właśnie z tym skutkiem
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 23:11   #1298
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Jelly ja u kosmetyczki kupiłam taki specjalny preparat zapobiegający wrastaniu włosków.Wystarczy posmarować takie miejsce ,skóra staje się cieńsz i włosek sam wychodzi
Ło matko, serio??? Jest jakiś ratunek? Megi, nadzieję mi dajesz, a masz jakąś nazwę?

Cassi, dlatego ja się boję tego lasera, widzę że słusznie, i tak mam tyle tych plam na ciele, powinnam się chyba urodzić biedronką, albo szczupakiem, albo tyfusem plamistym, już sama nie wiem czym.

Domuś, dawaj szczegóły!
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:15   #1299
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

SOLCOSERYL MAŚĆ - maść do wsmarowywania w już gojąca się ranę ( żel - na świeżą ranę, ja nigdy jednak nie używałam żelu tylko MAŚĆ, stawiając raczej na odkażanie) Rana po masci goi się wmega TEMPIE nie powstają BLIZNY!!!!!!! Ostatnio uratowalam sasiadkę przed spotkaniem klasowym (po 20 latach) gdy uderzyl ja kabel i miala slad na calej twarzy ... zagoilo sie ( po odkarzeniu ) BEZ SLADU !!! WQyprobowalam na moich Dzieciach poza tym
CONTRACTUBEX - maść na stare blizny - bardzo długie i rzetelne stosowanie śmierdzącej cebuką maści - jednak narośniete stare blizny - JAŚNIEJĄ I STAJĄ SIĘ GŁDAKIE.
Galaretko - OBOWIĄZKOWE musisz kupić BARDZO SZORSTKĄ REKAWICE KAPIELOWĄ LUB GĄBKĘ ( w zwyklym supersamie ) z jednej strony BARDZO SZORSTKĄ !!!!! I po 2- dniach od depilacji, myć nią depilowane miejscsa, skora jest tak cienka, że naturalnie "udrożnisz" wyjście Twoich włosków - mam ten sam problem TO POMAGA !!!!!
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-04 o 08:36 Powód: korekta i uzupełnienie
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:15   #1300
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domuś czekamyMoj TZ oglada z nudów jakiś głupoi program z podrózami. I stwierdził że jak wrócimy z Portugalii to wybierzemy sie na Kretę Chyba zpomniał o pracy wino mu do glowy uderzyło i szare komorki zaćmiły
No to gdzie te cudne kremy i maści?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:18   #1301
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Jelly: chciaż wiesz co? ropne krostki po depilacji świadczą nie tylko lub wcale o podrażnieniu skóry lecz o JEJ ZANIECZYSZCZENIU - ZAINFEKOWANIU
- powinna ona zostać po zabiegu obowiązkowo zdezynfekowana !!!!!

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Domuś czekamyMoj TZ oglada z nudów jakiś głupoi program z podrózami. I stwierdził że jak wrócimy z Portugalii to wybierzemy sie na Kretę Chyba zpomniał o pracy wino mu do glowy uderzyło i szare komorki zaćmiły
No to gdzie te cudne kremy i maści?
A moj TŻ ogląda " Oszukać przeznaczenie" na TVN
__________________


Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 08:16
dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 23:21   #1302
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome bzdury, ja mam tak grubą skórę że codzienne peelingi i rękawice nic nie pomagały. Stąd ten laser Contractubex czy on pomoze na 4 miesieczną bliznę czy lepiej SOLCOSERYL
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:21   #1303
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Moje Kochane Dziewczyny - jestem branką więc jestem zaciągana ... a mi tu tak DOBRZE ...

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome bzdury, ja mam tak grubą skórę że codzienne peelingi i rękawice nic nie pomagały. Stąd ten laser Contractubex czy on pomoze na 4 miesieczną bliznę czy lepiej SOLCOSERYL
Solcoseryl - na świeże ....
Contractubex - na stare ... ale chyba nie Twoje - musiałabym je zobaczyć a teraz jestem zaciągana
__________________


Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 08:15
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:22   #1304
Jelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wielkie dzięki domuś!!! Lecę jutro do apteki! Co ja bym bez Was zrobiła
Jak ja zazdroszczę dziewczynom takich gładkich łydek! Będę próbować, naprawdę dałyście mi duuuuuużo nadziei.

A teraz chyba uciekamy na spanko?
Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:24   #1305
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome bzdury, ja mam tak grubą skórę że codzienne peelingi i rękawice nic nie pomagały. Stąd ten laser Contractubex czy on pomoze na 4 miesieczną bliznę czy lepiej SOLCOSERYL
A te peelingi i rękawice nie pomagały na wrastające włoski ??????????? No mówię Ci, ze pomagają !!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:24   #1306
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A ja własnie zerknęłam na zegarek i sie wystraszyłam, jutro wyjeżdżam do Portugalii i mialam się wyspac Słodkich snów kochane Buczacza nasobudzi na mur beton
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:24   #1307
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki domuś!!! Lecę jutro do apteki! Co ja bym bez Was zrobiła
Jak ja zazdroszczę dziewczynom takich gładkich łydek! Będę próbować, naprawdę dałyście mi duuuuuużo nadziei.

A teraz chyba uciekamy na spanko?


: cmok:
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-03, 23:28   #1308
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dome bym ci nie mówiła że peelingi mi nie pomagają to za mało dlamnie taki typ Spij dobrze moja branko i piękniej

Jelly cudnych snów i wszystkim czarownicom

Megi cudnych snów Idę spać
Buczacza ostrzeżenie jak już wyśpisz sie za mnie i wypijesz 0,5 litra kawy to możesz mnie obudzić dzisiaj ale nie zaciagaj na poranny spacer
__________________

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 08:16
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 05:59   #1309
annasnafal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
asfalciku kochany ( nie obraź się za moje wymyśluny nickowe) Czy kupowałaś poprzez PAYPAL ??????????????????
Annasnafal z asfaltem Ci sie kojarzy? Nie ma sprawy. Tak , przez paypal kupowalam.
I co dome myslisz, sa szanse na sledzenie mojego cuda?
annasnafal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 06:56   #1310
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez annasnafal Pokaż wiadomość
Annasnafal z asfaltem Ci sie kojarzy? Nie ma sprawy. Tak , przez paypal kupowalam.
I co dome myslisz, sa szanse na sledzenie mojego cuda?
Matko kochana a tu o piątej rano juz ludzie nie spią))
Pozdrawiam Was cieplutko z rana - odpadłam wczoraj wieczorkiem, bo pogoda taka cudna i do późna siedziałam na balkonie wąchając maciejke
Dziś za to od rana leje i jesień szara i bura....
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:19   #1311
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A JA SZLABAN mam na laptopa
Wczoraj moj TZ zamknal klapke od laptopa ,bo jak z Wami pisalam to sie na glos smialam,a on cos do mnie mowil o solarce na dach,a ja nie sluchalam.
No i jak na zlosc wsadzili w TV program o uzaleznionych od komputera.Jakis oboz na koncu swiata UWAGA w PORTUGALI.No i moj luby mnie teraz straszy,ze mnie tam wysle.NA ODWYK
Cassaciu,moze sie tam spotkamy,Spisz jeszcze?
domci,no masz podpuchniete oczy,biedactwo.Ty wez ten cosmelan i sie smaruj.Gorzej wygladac nie bedziesz,no moze kolor twarzy sie zmieni!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:25   #1312
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry dziewczynki
U mnie dzis piekne slonko za oknemWczoraj byl deszcz i jesien w pelni.Tu lato skonczylo sie wraz z lipcem.W Polsce wrzesien jest taki kolorowy.Rozmarzylam sie troche

Jade dzis na poczte odebrac moje cosmo-cudo.Dwa tyg.temu udalo mi sie upolowac dwa sloiczki c2 na e-buy'u.Tak sie cieszylam z dobrej ceny 340zl za sloiczek i przesylka 34dolary,niestety celnicy dorwali moje malenstwa i musze zaplacic 200zl claOt interes zycia.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 07:36   #1313
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

cassatta,ale bryka.Ja teraz mam malutkie autko-co by nie kradli
Twoje pachy PRZERAZAJACO wygladaja,
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:22   #1314
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Dome ścigaj to zdjęcie na private

Cassatta to ty jesteś z Dariuszem "Tigerem" Michalczewskim ???????


A tego co sie wydarzylo po laserze to strasznie ci współczuje, po prostu to straszne, brak mi słów i mam nadzieję że jakoś uda ci się z tego wyjść z jak najmniejszymi śladami.

Cassatka kochana szerokiej drogi ! A jak samolotem to też życzę ci żeby ilosc startów równała się liczbie lądowań ! Bawcie się tam dobrze i wypoczywajcie !
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:27   #1315
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Saga tos Ty babo kupe pieniedzy wydala
denna a u mnie tak dla odmiany sloneczko swieci,ale za to wczoraj lalo!

Moj luby pojechal do firmy zobaczyc czy wszystko ok i zaraz wroci,dlatego pisze w pospiechu.

Angi Ty lepiej nie kombinuj z tym obagi,kup cosmelan 2 .Na 100% pomoze,nawet bez maski.Nie czekaj tylko organizuj to cudo!!!!
domciu lec do lekarza,albo co
cassaciu wstawaj kurne Ilez mozna spac

Masima i jak dzisiaj?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:29   #1316
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witam.jastem nowa,ale śledzę wasze wątki i wiem ,że fajne i sympatyczne z was dziewczyny.Jestem piąty dzień po kosmelanie.Przechodzę to co niektóre z was już przeszły:czerwona twarz.łuszczenie itp...Plamy(miałam ich sporo)trochę jaśniejsze,Ale nadal SĄ!Jastem tym trochę załamana.Wkrótce wracam do pracy.atu twarz........Dlatego moje pytanie Kiedy nastąpi całkowity efekt wybielenia?Poza tym zrobiły mi się zajady,a niewiem czy moę coś używać,bo moja kosmetolog powiedzieła ,że przez miesiąc ni mogę używać żadnych kosmetyków. Proszę pomóżcie.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:31   #1317
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Masima i jak dzisiaj?
Właściwie większych zmian w ustępowaniu rumienia to nie widać, zajeżyście mnie swędzi buźka, własciwie to o niczym innym już nie myślę tylko o tym jak zapanować nad drapaniam, albo czym się podrapać żeby sobie szkód nie narobić. Nie wiem czy to dobry objaw ? Znaczy sie że skórę będę zrzucać dalej ?

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Witam.jastem nowa,ale śledzę wasze wątki i wiem ,że fajne i sympatyczne z was dziewczyny.Jestem piąty dzień po kosmelanie.Przechodzę to co niektóre z was już przeszły:czerwona twarz.łuszczenie itp...Plamy(miałam ich sporo)trochę jaśniejsze,Ale nadal SĄ!Jastem tym trochę załamana.Wkrótce wracam do pracy.atu twarz........Dlatego moje pytanie Kiedy nastąpi całkowity efekt wybielenia?Poza tym zrobiły mi się zajady,a niewiem czy moę coś używać,bo moja kosmetolog powiedzieła ,że przez miesiąc ni mogę używać żadnych kosmetyków. Proszę pomóżcie.

Witaj CASTROL , czermu tak pózno się odezwałaś kochana, piaty dzień już po ? Ale piąty dzień to za mało żeby plamy znikły. Nie wiem jaki masz ftotyp, ale z I i II to zanik plam jest obserwowany dopiero po 21 dniach !
Ciemniejsza karnacja reaguje troche szybciej bo po 8 dniach już coś widać. Także jakby nie było i tak czy siak musisz czekać na efekty, a będą na pewno. Ja jestem dwa tygodnie po masce, plamy znikają ale ja czekam na końcowy efekt za dwa tygodnie.
Zajady się zaczęły robić, to i opryszczka moze wyskoczyć. Jak masz skad wziać Heviran 400 mg to najlepiej to zażywać (uwaga bo na recepte). Nie miałam zajadów ani opryszczki mimo że smarowałam sie gdzie popadło. Sama miałam maske cos1 na wargi troszke położone żeby sie nie odznaczało potem jak skóra zacznie schodzić.

Kosmetyków owszem żadnych nie można używać i to nie przez miesiac ale przez dwa. Ale kaciki ust możesz czymś na zajady smarować, ale samiutkie kąciki. A na zajady to witamina B Complex do zażywania.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-04 o 09:29 Powód: Post pod postem!! Nieładnie!!!!!!!!!
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:37   #1318
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Właściwie większych zmian w ustępowaniu rumienia to nie widać, zajeżyście mnie swędzi buźka, własciwie to o niczym innym już nie myślę tylko o tym jak zapanować nad drapaniam, albo czym się podrapać żeby sobie szkód nie narobić. Nie wiem czy to dobry objaw ? Znaczy sie że skórę będę zrzucać dalej ?
skarbenku mowia,ze jak skora swedzi to sie goi.Wez moze wacik i sie nim drap
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:39   #1319
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Słońce świeci, masakra jakaś, a ja siedzę w dziupli (żaluzje, rolety, zasłony wszystko co sie da na okna pozaciagane) i nosa na zewnątrz nie wystawiam.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-04, 08:40   #1320
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Wiem ,że robiłaś cosmelan i masz pewne doświdczenie.Przeczytaj proszę moją wypowiedż.Czy możesz mi napisać o efektach swojej kuracji.Bardzo proszę o Twoją opinię,czy te plamy mi znikną i jak długo stosować cos2.Moja kosmetolog powiedziała,że do końca słoiczka.Jak myślisz czy jak skończy się cos2 to plamy powrócą?Jestem trochę załamana...
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.