Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 20:29   #1
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717

Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III


no to mamy 3 część

jak wam idzie świeżynkowanie sie??

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=400272 - II część

Edytowane przez iinnkkaa
Czas edycji: 2010-10-06 o 20:32
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:10   #2
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

napisalam w poprzednim wątku, ale uważam, ze to wazne, wiec wkleje wiadomosc i tutaj:

dziewczyny, dieta polegajaca na calkowitym odstawieniu pieczywa, kaszy, ryzu- jest NIEBEZPIECZNA. przestrzegam Was, kochane! zdrowe chudnięcie bez efektu jojo i bez zagrozenia dla zdrowia obejmuje także weglowodany zlozone od odpowiednich ilosci nieprzetworzonych weglowodanow zlozonych sie absolutnie nie tyje- wszystko jest wykorzystywane dla prawidlowej pracy mozgu, narzadow.

ja zupelnie odstawilam wlasnie weglowodany zlozone, bardzo schudlam i chorobliwie balam sie powrotu do dawnej wagi. balam sie jesc, stawialam sobie kolejne limity i..wpadlam w anoreksje. kazdy profesjonalny dietetyk (moze nie dr Dukan ) uwzglednia odpowiednie weglowodany zlozone (kasze, ciemny ryz, produkty pelnoziarniste, platki owsiane) w dietach redukcyjnych!

-> chociaz oczywiscie biale pieczywo,mocno przetworzone chleby, bulki, drozdzowki, ziemniaki, to nic zdrowego

Edytowane przez agnieszka16
Czas edycji: 2010-10-06 o 21:13
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:28   #3
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
napisalam w poprzednim wątku, ale uważam, ze to wazne, wiec wkleje wiadomosc i tutaj:

dziewczyny, dieta polegajaca na calkowitym odstawieniu pieczywa, kaszy, ryzu- jest NIEBEZPIECZNA. przestrzegam Was, kochane! zdrowe chudnięcie bez efektu jojo i bez zagrozenia dla zdrowia obejmuje także weglowodany zlozone od odpowiednich ilosci nieprzetworzonych weglowodanow zlozonych sie absolutnie nie tyje- wszystko jest wykorzystywane dla prawidlowej pracy mozgu, narzadow.

ja zupelnie odstawilam wlasnie weglowodany zlozone, bardzo schudlam i chorobliwie balam sie powrotu do dawnej wagi. balam sie jesc, stawialam sobie kolejne limity i..wpadlam w anoreksje. kazdy profesjonalny dietetyk (moze nie dr Dukan ) uwzglednia odpowiednie weglowodany zlozone (kasze, ciemny ryz, produkty pelnoziarniste, platki owsiane) w dietach redukcyjnych!

-> chociaz oczywiscie biale pieczywo,mocno przetworzone chleby, bulki, drozdzowki, ziemniaki, to nic zdrowego
mądre słowa )

tak w ogóle witam w nowej części ;D;*


właśnie pomalowałam paznokcie - kolor.. hmm szaro beżowy ZULU z essence
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 21:59   #4
Lauper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
mądre słowa )

tak w ogóle witam w nowej części ;D;*


właśnie pomalowałam paznokcie - kolor.. hmm szaro beżowy ZULU z essence
prawda

też witam

essence ma lakier greige? nie wiedziałam, hmm
Lauper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:00   #5
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:12   #6
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

I ja się przyłączam. Co prawda rzadko coś piszę, ale często podczytuję
Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
ja jestem zainteresowana! generalnie, to wszelkie wizażowe podsumowania chętnie czytam
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:50   #7
Lauper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
ja jestem za! poprzednie podsumowanie cały czas podczytuję
Lauper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 00:34   #8
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Pewnie że tak,takie podsumowanie jest bardzo fajne,wszystko krótko (hmmm no powiedźmy ),zwięźle i na temat

Co do diety to ja...nie stosuję żadnej i nigdy się nie odchudzałam! Tyle ile ważę uważam za ok i nie mam potrzeby aby zrzucić jakieś kilogramy. Akceptuję się w takiej wadze w jakiej jestem i jest mi z tym bardzo dobrze Także jeśli chodzi o różne diety to niestety nie będę mogła się wypowiedzieć

Co do malowania paznokci to bardzo to lubię,tzn.lubię mieć pomalowane. Obecnie mam kolor mleczny i na to białe stempelki Essence. Bardzo fajnie to wygląda...tak delikatnie i świeżo

Nie wiem czy pamiętacie jak kilka (może już kiklanaście) postów wcześniej pytałam czy świeżynce pasują krótkie włoski. Moje pytanie było uzasadnione...chciałam coś zmienić. I odważyłam się i obciełam włoski na krótko...i nie żałuję Włosy nie zęby odrosną,ale póki co bardzo dobrze czuję się zarówno w obecnej długości jak i w typie fryzury. Teraz tylko jeszcze generalny remanent w szafie i myślę,że będzie git

Pozdrawiam i kolorowych snów życzę
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 06:21   #9
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Pewnie że tak,takie podsumowanie jest bardzo fajne,wszystko krótko (hmmm no powiedźmy ),zwięźle i na temat

Co do diety to ja...nie stosuję żadnej i nigdy się nie odchudzałam! Tyle ile ważę uważam za ok i nie mam potrzeby aby zrzucić jakieś kilogramy. Akceptuję się w takiej wadze w jakiej jestem i jest mi z tym bardzo dobrze Także jeśli chodzi o różne diety to niestety nie będę mogła się wypowiedzieć

Co do malowania paznokci to bardzo to lubię,tzn.lubię mieć pomalowane. Obecnie mam kolor mleczny i na to białe stempelki Essence. Bardzo fajnie to wygląda...tak delikatnie i świeżo

Nie wiem czy pamiętacie jak kilka (może już kiklanaście) postów wcześniej pytałam czy świeżynce pasują krótkie włoski. Moje pytanie było uzasadnione...chciałam coś zmienić. I odważyłam się i obciełam włoski na krótko...i nie żałuję Włosy nie zęby odrosną,ale póki co bardzo dobrze czuję się zarówno w obecnej długości jak i w typie fryzury. Teraz tylko jeszcze generalny remanent w szafie i myślę,że będzie git

Pozdrawiam i kolorowych snów życzę
Ja też nie mam specjalnej diety... Chleb zastąpiłam pieczywem chrupkim, ziemniaki ryżem/kaszą. Jem mniejsze porcje i nie rezygnuje zupełnie ze słodyczy - czasem na śniadanie jem płatki czekoladowe z mlekiem. Już mi trochę ubyło i wiem, że będę to kontynuować.

Jakie stempelki? Zainteresowałaś mnie.

Ja też zmieniłam długość w maju, WCIĄŻ nie mogę się przyzwyczaić, ale teraz dbam o włosy, odżywiam je, więc niech długie rosną!

W takim razie pewnie w piątek zacznę podsumowywanie. Zobaczymy jak mi to pójdzie.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 06:26   #10
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
tak tak, jestem za
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 07:23   #11
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Witam w nowym wątku

Jeżeli chodzi o dietę, to ja również preferuję MŻ plus sport
Ale coś mi nie idzie i ostatnio czekolada wygrywa

Wibo ma nową serię lakierów do paznokci, zakupiłam szary i taki beżowy (cappuccino?). Są świetne, piękne kolorki i jakość jak najbardziej na plus
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 08:24   #12
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
napisalam w poprzednim wątku, ale uważam, ze to wazne, wiec wkleje wiadomosc i tutaj:

dziewczyny, dieta polegajaca na calkowitym odstawieniu pieczywa, kaszy, ryzu- jest NIEBEZPIECZNA. przestrzegam Was, kochane! zdrowe chudnięcie bez efektu jojo i bez zagrozenia dla zdrowia obejmuje także weglowodany zlozone od odpowiednich ilosci nieprzetworzonych weglowodanow zlozonych sie absolutnie nie tyje- wszystko jest wykorzystywane dla prawidlowej pracy mozgu, narzadow.

ja zupelnie odstawilam wlasnie weglowodany zlozone, bardzo schudlam i chorobliwie balam sie powrotu do dawnej wagi. balam sie jesc, stawialam sobie kolejne limity i..wpadlam w anoreksje. kazdy profesjonalny dietetyk (moze nie dr Dukan ) uwzglednia odpowiednie weglowodany zlozone (kasze, ciemny ryz, produkty pelnoziarniste, platki owsiane) w dietach redukcyjnych!

-> chociaz oczywiscie biale pieczywo,mocno przetworzone chleby, bulki, drozdzowki, ziemniaki, to nic zdrowego
Tak to jest z tymi dietami, że każdy mówi co innego Ale pomyślę nad tą kaszą i ciemnym ryżem) A można wiedzieć w jakim czasie tyle schudłaś?
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 08:52   #13
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Ja też nie mam specjalnej diety... Chleb zastąpiłam pieczywem chrupkim, ziemniaki ryżem/kaszą. Jem mniejsze porcje i nie rezygnuje zupełnie ze słodyczy - czasem na śniadanie jem płatki czekoladowe z mlekiem. Już mi trochę ubyło i wiem, że będę to kontynuować.

Jakie stempelki? Zainteresowałaś mnie.

Ja też zmieniłam długość w maju, WCIĄŻ nie mogę się przyzwyczaić, ale teraz dbam o włosy, odżywiam je, więc niech długie rosną!

W takim razie pewnie w piątek zacznę podsumowywanie. Zobaczymy jak mi to pójdzie.
Wiesz mnie chodziło o to że ja nie stosuję żadnej diety,nawet niczego nie zastępuję niczym. Jem wszystko to na co mam ochotę,ale przede wszystkim jem dużo owoców i warzyw...to tak od małego,bo tak mnie rodzice nauczyli Powiem więcej jak mi ubędzie albo przybędzie nawet kilo lub dwa to wogóle ale to wogóle mnie to nie rusza. Poprostu jest to jest,nie ma to nie ma i tyle

Nawiązując do włosów to zawsze starałam i staram się o nie dbać,nie przesadnie,ale dbam. Po umyciu zawsze nakładam odżywkę (najlepiej taką bez spłukiwania) i 1 lub 2 razy w tyg. jakaś odżywka/maska którą trzyma się dłużej i potem spłukuje. Mnie to narazie w zupełności wystarcza.

Co do stempelków to chodziło mi o te pieczątki inaczej. Nakładasz na metalową formę w wybranym kształcie lakier,odsuwasz nadmiar czymś w rodzaju żyletki,odbijasz to na czymś co przypomnina pieczątkę po czym odbijaszs ten wybrany przez ciebie wcześniej wzór na pazurku...i to wszystko, fajna sprawa,polecam
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 09:29   #14
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Jakie stempelki? Zainteresowałaś mnie.
Coś takiego: http://allegro.pl/konad-nail-wzorki-...224342991.html
na dole w aukcji jest wszystko ładnie pokazane krok po kroku

Właśnie oglądałam kiedyś w naturze to, śmieszne, ale nie wiem czy chciałoby mi się w to bawić
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:21   #15
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agniecha9313 Pokaż wiadomość
Tak to jest z tymi dietami, że każdy mówi co innego Ale pomyślę nad tą kaszą i ciemnym ryżem) A można wiedzieć w jakim czasie tyle schudłaś?
pomysl! 100 gram ugotowanej kaszy ma ok 120 kalorii- tyle co opakowanie uwielbianego w diecie Dukana serka wiejskiego light- wiec nie ma co sie bac, a jest to najwlasciwsze zrodlo energii

co do mojego odchudzania..moj pierwotny cel wynosil 57 kg- i tyle wynosila moja waga po ok 3 mies. nieregularnej, malo restrykcyjnej, wzglednie zdrowej diety. tyle właśnie powinnam wazyć. ale spodobalo mi sie to chudniecie-stalo sie nawykiem. reszte kilogramow stracilam w ciagu kolejnych 2 miesiecy. to nie byl dla mnie najmniejszy wysilek- przyzwyczailam sie do stalego harmonogramu zywienia opartego na owocach, warzywach (przygotowywanych bez grama oliwy- kolejny blad- witaminy nie maja szansy wchlaniac sie bez tluszczu), chudym nabiale i bialym miesie. kalorycznie wychodzilo mi tego zawsze sporo ponizej tysiaca kalorii dziennie- zazwyczaj kolo 600. nie czulam zupelnie glodu, bo zoladek mialam zmniejszony. czulam sie dobrze, lekko, jadlam przeciez- jak by sie wydawalo- "zdrowo"- tak przeciez sie kojarzą lekkie kolorowe, smaczne salatki, ryby, swieze owoce. ale w pewnym momencie, niespodziewanie, zupelnie stracilam sily, badania krwi mialam bardzo zle, zaczelam wygladac koszmarnie niezdrowo, zadne spodnie nie byly odpowiednio male, w zadnym ubraniu nie bylo mi odpowiednio cieplo. przez piewien czas bylam w stanie tylko lezec owinieta w koldry i koce, myslac paranoidalnie tylko o tym, ze muszę jeść jak do tej pory, ze nie moge przytyć- nie potrafilam sobie powiedziec stop. nie jest latwo wyjsc z tak ograniczonej diety i przestawic sie na "normalne jedzenie". a w pewnym momencie trzeba przeciez przestac chudnąć! kiedys zawsze mialam zdrowy stosunek do jedzenia, i nigdy, przenigdy nie podejrzewalabym, ze wpadne w takie zaburzenia!
walcze teraz o powrot do zdrowia (chociaz czesc zmian jest nieodwracalna) i wiem, ze gdybym od poczatku miala ulozona zdrowa, roznorodna, oparta na wielu skladnikach diete- najlepiej przeprowadzana pod okiem profesjonalisty- to prawdopodobnie nie wpadlabym w anoreksje. robie co w mojej mocy, zeby kilogramy juz nie spadaly, a jest to dla mnie bardzo trudne. ta choroba zupelnie zmienila moje zycie.
przepraszam za offtopic, ale naprawde nie zycze nikomu powtorzenia mojej historii!

Edytowane przez agnieszka16
Czas edycji: 2010-10-07 o 11:24
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 11:50   #16
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Dziękuję ślicznie za odpowiedz Prawda jest taka, że chyba powtarzam większość Twoich błedów. Może nie odchudzam się aż tak, żeby jesc 600 kcal dziennie, ale też nie używam oliwy ani żadnego innego tłuszczu itd. Ja już raz też wpadłamw chorobę, ale w moim przypadku była to anemia. Przez dwa miesiące straciłam ponad 5 kg, ale nie ma się co chwalić moją dietą, bo to było nieporozumienie. Agnieszka, chyba przemówiłaś mi trochę do rozsądku i zmodyfikuję tą swoją aktualną dietę
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:26   #17
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

100g kaszy ma oko 300 kcal a nie 120 ale ma tez sporo bialka (gryczana najwiecej chyba)
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2010-10-07 o 13:28
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:30   #18
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Lauper Pokaż wiadomość
prawda

też witam

essence ma lakier greige? nie wiedziałam, hmm
z limitowanki
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:34   #19
marika161
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 466
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cześć świeżynki Wiecie, co lepiej się stosować żadnych rygorystycznych diet... Moża się nabawić problemów Wiem to z własnego doświadczenia, chociaż mam dopiero 16 lat...
Świeżynkowość idzie mi całkiem dobrze, tylko wkurzają mnie moje włosy. Nic z nimi nie robię a i tak po pewnym czasie od obcięcia końcówki zaczynają się rozdwajać Niedługo wybieram się do fryzjera, bo już zwlekam od jakiegoś czasu
P.S. Podaję Wam przepis na zdrowe i pyyyyszne ciasteczka


Zdrowe ciasteczka:
Składniki i ich ilość:
szklanka płatków owsianych, szklanka otrębów pszennych, szklanka rodzynek, szklanka mąki, jajko, szklanka soku jabłkowego, 1/4 szklanki oleju, łyżeczka proszku do pieczenia, cynamon...

Sposób przygotowania:
Wymieszać płatki, mąkę, otręby, rodzynki i proszek do pieczenia oraz cynamon. Jajko rozkuciać (lub zmiksować) z sokiem jabłkowym i olejem. Wlać do suchych produktów i wymieszać. Blachę wyłożyć papierem do pieczenia, formować łyżką nieduże placuszki. Piec w temp. 200st. ok. 10min, nie dłużej(ja je zawsze piekę nieco dłużej, ale to już trzeba na wyczucie ). Pozdrawiam gorąco!!!
marika161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 13:47   #20
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Coś takiego: http://allegro.pl/konad-nail-wzorki-...224342991.html
na dole w aukcji jest wszystko ładnie pokazane krok po kroku

Właśnie oglądałam kiedyś w naturze to, śmieszne, ale nie wiem czy chciałoby mi się w to bawić
Dokładnie to miałam na myśli Ja tylko mam tańszą wersję,bo z Essence,ale narazie jestem zadowolona,więc nie będę kupować tej z Konad'a
__________________
Champs




Masz marzenia, które chcesz spełnić ?! To o nie zawalcz !...
Champs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:04   #21
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

witam się w nowym wątku
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:07   #22
Geranium
Raczkowanie
 
Avatar Geranium
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 293
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Trzecia część

Ja natomiast wnosząc do diet nie polecam... głodówek i obcinania kalorii na diecie 1000 kcal.
Szkoda życia na anoreksję i jej pochodne zbliżone np. jadłowstręt.
Za pozno się o tym ja niestety dowiedziałam i doświadczyłam na własnym ciele.
Poza tym, choroby np. kobiece... ja musiałam przytyć by wyjsc z ryzyka a i tak zachorowałam i muszę regularnie odwiedzać lekarza by zapobiegać lub leczyć stany zapalne jeśli takie są.

I dodam od siebie, moja kondycja włosów i paznokci, pomimo suplementacji dodatkowej, jest w katastrofalnym stanie.
Obsesje niezdrowe nie są fajne, a coś zawsze zostaje... niestety
__________________
"Bo, to się jawi, nie istnieje wcale. To, czego nie ma, jest zawsze obecne".

...

Edytowane przez Geranium
Czas edycji: 2010-10-07 o 14:10
Geranium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:18   #23
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
100g kaszy ma oko 300 kcal a nie 120 ale ma tez sporo bialka (gryczana najwiecej chyba)
Nieprawda
Kasza przed ugotowaniem ma ok. 300 kcal w 100 g.
Jednak po ugotowaniu taki woreczek kaszy waży zdecydowanie więcej, więc ugotowana kasza ma właśnie ok. 120 kcal w 100g, a agnieszka16 pisała o kaszy gotowanej
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:30   #24
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

no tak racja, moj blad
100g gotowanej to malutko, nawet jesli cos do tego jeszcze jest.
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 19:15   #25
HarajukuChilli
Zadomowienie
 
Avatar HarajukuChilli
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 862
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Witam w nowym wątku!!
Cytat:
Napisane przez marika161 Pokaż wiadomość
Cześć świeżynki Wiecie, co lepiej się stosować żadnych rygorystycznych diet... Moża się nabawić problemów Wiem to z własnego doświadczenia, chociaż mam dopiero 16 lat...
Świeżynkowość idzie mi całkiem dobrze, tylko wkurzają mnie moje włosy. Nic z nimi nie robię a i tak po pewnym czasie od obcięcia końcówki zaczynają się rozdwajać Niedługo wybieram się do fryzjera, bo już zwlekam od jakiegoś czasu
P.S. Podaję Wam przepis na zdrowe i pyyyyszne ciasteczka


Zdrowe ciasteczka:
Składniki i ich ilość:
szklanka płatków owsianych, szklanka otrębów pszennych, szklanka rodzynek, szklanka mąki, jajko, szklanka soku jabłkowego, 1/4 szklanki oleju, łyżeczka proszku do pieczenia, cynamon...

Sposób przygotowania:
Wymieszać płatki, mąkę, otręby, rodzynki i proszek do pieczenia oraz cynamon. Jajko rozkuciać (lub zmiksować) z sokiem jabłkowym i olejem. Wlać do suchych produktów i wymieszać. Blachę wyłożyć papierem do pieczenia, formować łyżką nieduże placuszki. Piec w temp. 200st. ok. 10min, nie dłużej(ja je zawsze piekę nieco dłużej, ale to już trzeba na wyczucie ). Pozdrawiam gorąco!!!
w weekend postaram się je zrobićMasz jakieś zdjęcia?
__________________
Ćwiczę tyłek i motywację:
http://rozowydres.blogspot.com/
Jillian Shred:
Level 1: 10 /10
HarajukuChilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 20:19   #26
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
właśnie pomalowałam paznokcie - kolor.. hmm szaro beżowy ZULU z essence
też posiadam ten lakier, jest całkiem fajny

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
czekamy
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 06:26   #27
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
no to mamy 3 część

jak wam idzie świeżynkowanie sie??

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=400272 - II część
Hej
Średnio, ale się staram...muszę się porządnie wziąć za cerę jutro zmasowany atak na niedoskonałości
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:18   #28
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

już 3cia część?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 15:38   #29
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mogę w weekend zrobić mega-duże podsumowanie wątku. Jeżeli jesteście zainteresowane.
Rób, rób

Cytat:
Napisane przez agniecha9313 Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za odpowiedz Prawda jest taka, że chyba powtarzam większość Twoich błedów. Może nie odchudzam się aż tak, żeby jesc 600 kcal dziennie, ale też nie używam oliwy ani żadnego innego tłuszczu itd. Ja już raz też wpadłamw chorobę, ale w moim przypadku była to anemia. Przez dwa miesiące straciłam ponad 5 kg, ale nie ma się co chwalić moją dietą, bo to było nieporozumienie. Agnieszka, chyba przemówiłaś mi trochę do rozsądku i zmodyfikuję tą swoją aktualną dietę
Jeśli ktoś mnie zrozumie, to podziwiam
Prawidłowy poziom hemoglobiny to 11 - 16. Przy 6 krew jest przetaczana. Ja mam skłonności do anemii [ po mamie i babci ] i mój najniższy poziom to...6,5. Wiem że nie ma się czym chwalić Mój najwyższy to 11 Więcej nie miałam nigdy
Cytat:
Napisane przez marika161 Pokaż wiadomość
Cześć świeżynki Wiecie, co lepiej się stosować żadnych rygorystycznych diet... Moża się nabawić problemów Wiem to z własnego doświadczenia, chociaż mam dopiero 16 lat...
Świeżynkowość idzie mi całkiem dobrze, tylko wkurzają mnie moje włosy. Nic z nimi nie robię a i tak po pewnym czasie od obcięcia końcówki zaczynają się rozdwajać Niedługo wybieram się do fryzjera, bo już zwlekam od jakiegoś czasu
P.S. Podaję Wam przepis na zdrowe i pyyyyszne ciasteczka


Zdrowe ciasteczka:
Składniki i ich ilość:
szklanka płatków owsianych, szklanka otrębów pszennych, szklanka rodzynek, szklanka mąki, jajko, szklanka soku jabłkowego, 1/4 szklanki oleju, łyżeczka proszku do pieczenia, cynamon...

Sposób przygotowania:
Wymieszać płatki, mąkę, otręby, rodzynki i proszek do pieczenia oraz cynamon. Jajko rozkuciać (lub zmiksować) z sokiem jabłkowym i olejem. Wlać do suchych produktów i wymieszać. Blachę wyłożyć papierem do pieczenia, formować łyżką nieduże placuszki. Piec w temp. 200st. ok. 10min, nie dłużej(ja je zawsze piekę nieco dłużej, ale to już trzeba na wyczucie ). Pozdrawiam gorąco!!!
Mniam, zrobię jutro O ile nie spalę hehe

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Hej
Średnio, ale się staram...muszę się porządnie wziąć za cerę jutro zmasowany atak na niedoskonałości
O tak, ja też ! Teraz wyglądam jak minka obok [ <-]

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
już 3cia część?
Też jestem zaskoczona
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:37   #30
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

czesc dziewczyny! juz tak dawno sie nie odzywalam, ostatni raz chyba w kwietniu;o! ale skoro nowa czesc jest to postaram sie czesciej udzielac
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.