Odchudzanie twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-29, 02:09   #1
Poganin
Raczkowanie
 
Avatar Poganin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 127

Odchudzanie twarzy


Witajcie. Jestem szczupłym chłopakiem, który niestety prowadzi zły tryb życia i przybyło mi trochę tłuszczu tu i ówdzie, brzuch, piersi oraz niestety twarz..

To trochę zabawne bo wyglądam i jestem bardzo chudy, tylko ta twarz.. Zauważam jak coraz większy robi się drugi podbródek oraz policzki przybierają okrągłości. Jako chudy facet jest to dla mnie udręka. Jest jakiś sposób na poprawienie kondycji oraz likwidacji tego badziewia zwanego tłuszczem?

Czytałem o odsysaniu tłuszczu, czytałem również o wielu przypadkach zgonu (jest ryzyko dostania się tłuszczu do krwi).. Potrzebuję czegoś bezpiecznego, ale skutecznego, bo jestem młody (18 lat)..
Poganin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 03:00   #2
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Odchudzanie twarzy

Cytat:
Napisane przez Poganin Pokaż wiadomość
Witajcie. Jestem szczupłym chłopakiem, który niestety prowadzi zły tryb życia i przybyło mi trochę tłuszczu tu i ówdzie, brzuch, piersi oraz niestety twarz..

To trochę zabawne bo wyglądam i jestem bardzo chudy, tylko ta twarz.. Zauważam jak coraz większy robi się drugi podbródek oraz policzki przybierają okrągłości. Jako chudy facet jest to dla mnie udręka. Jest jakiś sposób na poprawienie kondycji oraz likwidacji tego badziewia zwanego tłuszczem?

Czytałem o odsysaniu tłuszczu, czytałem również o wielu przypadkach zgonu (jest ryzyko dostania się tłuszczu do krwi).. Potrzebuję czegoś bezpiecznego, ale skutecznego, bo jestem młody (18 lat)..
Szczerze? Samej twarzy raczej nie odchudzisz:P
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 10:59   #3
SweetDrugs
Raczkowanie
 
Avatar SweetDrugs
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Detroit
Wiadomości: 107
Dot.: Odchudzanie twarzy

Hmm... Twoja twarz może być opuchnięta i pucołowata z powodu niewłaściwego żywienia. Wywal z diety słodycze i produkty zawierające oczyszczony, rafinowany cukier...Fast-foodów też unikaj. Jedz więcej białka-to podstawa. Warzywa też wskazane Postaraj się też, by twoje życie stało się aktywniejsze... Zapisz się na siłownię...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Aaa, i jeszcze poszukaj w internecie ćwiczeń wyszczuplających twarz i podbródek wykonywane codziennie, pomagają !
SweetDrugs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:24   #4
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Odchudzanie twarzy

Ja czytałam, że duży stres (wydzielanie dużej ilości kortyzolu) powoduje zwiększone tycie w obrębie twarzy i ramion - więc staraj się mniej denerwować
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:04   #5
Poganin
Raczkowanie
 
Avatar Poganin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 127
Dot.: Odchudzanie twarzy

Dzięki za porady, chociaż dwie z nich to niestety faile.. Mam depresję - unikać stresów - taa...

Nie odchudzę samej twarzy? To ciekawe, że są ludzie i ważący po 150 kg i jakoś wracają do życia..

No bez jaj, ludzie, nie mam aż tak poważnego problemu a wy mówicie mi, że nic nie da się zrobić. Dopiero jak będę ważył 200 kilo to wtedy będzie można zrobić porządek? Lepiej zacząć teraz, póki to wszystko jest mało widoczne.. Czekam zatem na jakieś poważniejsze odpowiedzi, niż sarkastyczne opinie. Może jakieś zabiegi konkretne, coś? Help.
Poganin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 16:48   #6
SweetDrugs
Raczkowanie
 
Avatar SweetDrugs
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Detroit
Wiadomości: 107
Dot.: Odchudzanie twarzy

Jeżeli zastoaujesz się do rad, jakie napisałam wyżej, szybko zobaczysz efekty! Sama przez to przechodziłam, miałam, nieładnie mówiąc, ryj jak księżyc w pełni, twarz zlewała mi się z szyją, coś okropnego :/ Chociaż wcale nie miałam dużej nadwagi. Uporałam się z tym, odstawiając fast-foody, słodycze i zbyt częste picie alkoholu. Dodatkowo codziennie trochę ruchu,ćwiczeń...
Stany depresyjne też nie są mi obce ;] Ale odkąd ćwiczę i inaczej się odżywiam jest duużo lepiej a tu masz te ćwiczenia na twarz:
http://www.sfd.pl/Gimnastyka_twarzy-t226084.html
SweetDrugs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 00:40   #7
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Odchudzanie twarzy

Cytat:
Napisane przez Poganin Pokaż wiadomość
Dzięki za porady, chociaż dwie z nich to niestety faile.. Mam depresję - unikać stresów - taa...

Nie odchudzę samej twarzy? To ciekawe, że są ludzie i ważący po 150 kg i jakoś wracają do życia..

No bez jaj, ludzie, nie mam aż tak poważnego problemu a wy mówicie mi, że nic nie da się zrobić. Dopiero jak będę ważył 200 kilo to wtedy będzie można zrobić porządek? Lepiej zacząć teraz, póki to wszystko jest mało widoczne.. Czekam zatem na jakieś poważniejsze odpowiedzi, niż sarkastyczne opinie. Może jakieś zabiegi konkretne, coś? Help.
ale która odpowiedź jest sarkastyczna, dziewczyny radzą co mogą ,nie widzę w ich odpowiedziach złośliwości i sarkazmu. Ze swej strony polecam udanie się do kosmetyczki/masażystki w celu drenażu limfatycznego ,który może tu pomóc, potem sam możesz go wykonywać zgodnie z zaleceniami wymienionych wyżej. W gabinecie kosmetycznym zapytaj o inne zabiegi niwelujące Twój problem ,aktualnie na rynku w tej branży jest tyle zabiegów wyszczuplających itp że na pewno wykwalifikowana kosmetyczka coś zaradzi ,niemniej bez ćwiczeń oraz zmiany diety nie ma co liczyć na cud
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-09-30 o 00:43
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.