Eva/qu - ³agodna i skuteczna metoda na zaparcia - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-02, 08:26   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Eva/qu - ³agodna i skuteczna metoda na zaparcia


Zaparcia, czyli utrudnione lub uniemo¿liwione wypró¿nianie siê (2 razy w tygodniu lub rzadziej), to problem dotycz±cy nawet 20-30% populacji doros³ych. Same w sobie nie s± chorob±, ale sygna³em niew³a¶ciwych procesów zachodz±cych w organizmie. Nie mo¿na ich lekcewa¿yæ. Wystêpuj± czêsto u osób, których dieta uboga jest w produkty p³ynne oraz b³onnik. Zaparciom sprzyja tak¿e siedz±cy tryb ¿ycia, wielokrotnie czê¶ciej dotycz± tak¿e kobiet w ci±¿y. czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-10, 18:02   #2
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 74
Dot.: Eva/qu - ³agodna i skuteczna metoda na zaparcia

znam te czopki, stosowa³am je, zreszt± na forum dziewczyny te¿ o nich pisa³y, ¿e fajne. Ja sama moge potwierdziæ, ¿e to co producent obiecuje na ulotce, czyli delikatne dzia³anie po 15-20 minutach, sprawdza siê. Te czopki s± faktycznie dobre nie tylko dla kobiet w ci±¿y, ale dobrze je braæ kiedy mamy problem z zaparciami w podró¿y. Nie ma wówczas przykrych niespodzianek
malczik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-11, 07:34   #3
pinezka997
Raczkowanie
 
Avatar pinezka997
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 194
Dot.: Eva/qu - ³agodna i skuteczna metoda na zaparcia

Ja je stosowa³am wiêc na w³asnej skórze mo¿na powiedzieæ czu³am ich efekt. A efekt jest dobry i szybki. Tyle siê naczyta³am jak dziewczyny pisa³y o ró¿nych czopkach, ¿e na noc wk³ada³y, a rano nic... i dopiero ³apa³o je w pracy albo na jaki¶ spotkaniach. Bardzo siê tego obawia³am, w ogóle ba³am siê na pocz±tku czopków. Ale faktycznie eva/qu pomog³y. Teraz stosujê tylko dora¼nie, raz na jaki¶ czas. Lekarz zaleci³ mi jeszcze herbaty zio³owe i wszystko razem jako¶ w sumie dzia³a. Nareszcie.
pinezka997 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-09-19, 12:56   #4
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 339
Dot.: Eva/qu - ³agodna i skuteczna metoda na zaparcia

Fajne czopki, bo nie odczuwa siê po nich jakiego¶ dyskomfortu. Ja czasem u¿ywam, najwa¿niejsze dla mnie osobi¶cie jest to, ¿e maj± naturalny sk³ad, nie przeczyszczaj± i nie trzeba czekaæ paru godzin na to ¿eby zadzia³a³y!
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjêæ

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.