moje zdjecia w sieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 14:55   #1
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8

moje zdjecia w sieci


Witajcie. Przed chwilą założyłam konto. mam dość poważny problem i mam nadzieje że coś mi poradzicie. Dziś z nudów weszłam na czat..rozmawiam z jakimś gościem.. mielismy popisać, on mi opowiada o swoich pomysłach itp, pokazuje mi zdjecie jednej dziewczyny (na nim było ich wiecej). Ja zerkam a to moje kolezanki, jedna z nich to ja. Jak to wogóle mozliwe? nie mam zadnych portali, kiedyś miałam nk i to zdjecie jest stamtąd. Należałam do pewnej grupy dawno tam nie mam konta ale ta grupa nadal ma i nadal sa zdjecia. (mają ponad 3 lata) .Nie wiem co wogóle o tym mysleć. Nie mam zadnego portalu teraz..nie wsadzam zdjec do neta właśnie dlatego ze nie chce zeby moje zdjecia krazyły w internecie. A tu takie coś..nie wiem co robić.
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:18   #2
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: moje zdjecia w sieci

Ludzie czesto wrzucaja zbiorowe zdjecia ze znajomymi, nie myslac o tym, ze przed upublicznieniem powinni spytac kazdego, kto znajduje sie na zdjeciu, o zgode.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:21   #3
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

To prawda..ale ja nie wiem co ten czlowiek robi z moimi zdjeciami..znaczy tym jednym w zasadzie. I nie wiem co ja powinnam z tym zrobic? czy olac to i tyle... ale taki przypadek ze akurat trafil...jak to moziwe?
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:24   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: moje zdjecia w sieci

Cytat:
Napisane przez zuzka933 Pokaż wiadomość
To prawda..ale ja nie wiem co ten czlowiek robi z moimi zdjeciami..znaczy tym jednym w zasadzie. I nie wiem co ja powinnam z tym zrobic? czy olac to i tyle... ale taki przypadek ze akurat trafil...jak to moziwe?
Nic nie zrobisz. Gdzieś tam krążyło Twoje zdjęcie i każdy może je skopiować i przesłać dalej.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:27   #5
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Czy powinnam sie tym martwić? przejmowac? co jesli ten ktoś okaże sie jakiś nienormalny?
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:31   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: moje zdjecia w sieci

Cytat:
Napisane przez zuzka933 Pokaż wiadomość
Czy powinnam sie tym martwić? przejmowac? co jesli ten ktoś okaże sie jakiś nienormalny?
Ale on wie, że rozmawia z dziewczyną ze zdjęcia?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 15:35   #7
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Nie sadze, skąd moze wiedzieć? Przedstawialam sie innym imieniem.. nie mowiłam skąd jestem ani nic. Ale kiedys gadalam dawno temu bardzo dawno temu (kilka lta..moze 2-3) z gosciem który mógł miec taka sama fotke..miał do niej dostep.. ale kontaktu nie ma juz. Na nk nie jestem wymieniona , oznaczona na fotce. Dla tego gościa dziś..powiedziałam ze nie dochodzi do mnie zadne zdjecie..ze nic nie mam. No i po jakims czasie zniknełam.
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 18:04   #8
Rossczochranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 46
Dot.: moje zdjecia w sieci

A przesłał Ci może wcześniej jakiś link, w który weszłaś?
__________________
lubię tu być

70,5----65----60---55---(?)53(?)
Rossczochranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:07   #9
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: moje zdjecia w sieci

Cytat:
Napisane przez zuzka933 Pokaż wiadomość
Witajcie. Przed chwilą założyłam konto. mam dość poważny problem i mam nadzieje że coś mi poradzicie. Dziś z nudów weszłam na czat..rozmawiam z jakimś gościem.. mielismy popisać, on mi opowiada o swoich pomysłach itp, pokazuje mi zdjecie jednej dziewczyny (na nim było ich wiecej). Ja zerkam a to moje kolezanki, jedna z nich to ja. Jak to wogóle mozliwe? nie mam zadnych portali, kiedyś miałam nk i to zdjecie jest stamtąd. Należałam do pewnej grupy dawno tam nie mam konta ale ta grupa nadal ma i nadal sa zdjecia. (mają ponad 3 lata) .Nie wiem co wogóle o tym mysleć. Nie mam zadnego portalu teraz..nie wsadzam zdjec do neta właśnie dlatego ze nie chce zeby moje zdjecia krazyły w internecie. A tu takie coś..nie wiem co robić.

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale facet ma to zdjęcie, które to Ty wrzuciłaś na NK??

najpierw ludzie wrzucają co popadnie a później trwoga, trzeba się najpierw zastanowić a nie potem panikować

Co prawda on nie ma praw autorskich do tego zdjęcia więc teoretycznie nie może umieszczać ich gdzie indziej, ale ludzie robią różne rzeczy nie zważając na prawo i nic na to nie poradzisz. Jeśli to zdjęcie krąży gdzieś po sieci to niestety .... następnym razem musisz bardziej uważać co umieszczać, bo wszystko może być wykorzystane przeciwko Tobie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 20:52   #10
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Hm powiem tak..nie ja wstawiłam to zdjęcie..na nim było kilka osób i bylo wstawione na grupie około 3 lat temu. Na tej zasadzie. Wysłał mi link wlaśnie na strone gdzie było wstawione.
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 21:58   #11
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: moje zdjecia w sieci

Cytat:
Napisane przez zuzka933 Pokaż wiadomość
Hm powiem tak..nie ja wstawiłam to zdjęcie..na nim było kilka osób i bylo wstawione na grupie około 3 lat temu. Na tej zasadzie. Wysłał mi link wlaśnie na strone gdzie było wstawione.
Po co właściwie wysłał Ci to zdjęcie bo nie bardzo rozumiem? w jakim to było kontekście.
Skoro wysłał Ci linka i zdjęcie nadal jest na tej stronie proponuje napisać do admina tej strony i poprosić o jego usunięcie. Nikt nie ma prawa udostępniać Twojego wizerunku poza Tobą samą. Z tego co wiem, do tej pory to działało na wielu portalach i bez problemu skasowali.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 00:28   #12
Rossczochranna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 46
Dot.: moje zdjecia w sieci

Pytam o ten link, bo chciałam wykluczyć, że włamał Ci się do komputera. Ale zbieg okoliczności aż nieprawdopodobny jesteś pewna, że to nie był nikt znajomy? Dziwna sytuacja.
__________________
lubię tu być

70,5----65----60---55---(?)53(?)
Rossczochranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 06:24   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: moje zdjecia w sieci

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Po co właściwie wysłał Ci to zdjęcie bo nie bardzo rozumiem? w jakim to było kontekście.
Skoro wysłał Ci linka i zdjęcie nadal jest na tej stronie proponuje napisać do admina tej strony i poprosić o jego usunięcie. Nikt nie ma prawa udostępniać Twojego wizerunku poza Tobą samą. Z tego co wiem, do tej pory to działało na wielu portalach i bez problemu skasowali.
Jesli to zdjecie grupowe to nie jest takie hop siup.
Wlasnie, w jakim kontekscie byl wyslany ten link?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:04   #14
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Odp: Dot.: moje zdjecia w sieci

Faktycznie dziwne, że akurat wysłał Ci zdjęcie, na którym jesteś A może ta osoba z czatu Cię rozpoznała? W końcu rozmawialiście chwilę i może powiedziałaś skąd jesteś itp.? Być może to jakiś Twój znajomy, który po zorientowaniu się, że Cię poznaje, specjalnie wysłał Ci takie zdjęcie. Ale nie wiem, to tylko moja teoria
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 12:54   #15
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Hm do admina napisałam i czekam teraz na reakcje. Nie jest mozliwe że mnie rozpoznał..zawsze podaje sie w takich miejscach pod innym imieniem. Nie jest to realne..dlatego sie wystraszyłam..jak mozliwe ze akurat to i akurat do mnie. nie mam pojecia jak to możliwe.Jestem tym najbardziej zdenerwowana.
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 20:15   #16
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: moje zdjecia w sieci

Tylko nadal nie napisałaś, czemu akurat Ci je wysłał..
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 22:42   #17
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Odp: moje zdjecia w sieci

Może to zdjęcie jest w pewien sposób kontrowersyjne? Jeśli tak, to bardzo możliwe, że zostało umieszczone nie tylko na tym konkretnym portalu, tylko rozpowszechnione gdzieś dalej. Taki urok internetu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 08:46   #18
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Rozmowa sie toczyła jakiś czas.rozmawialismy o różnych rzeczach..awet głupich..o typach urody itp..ja tez mu wysłałam jakis fotki jakiegos gościa.Zdjecie nie jest kontrowersyjne.na zdjeciu wszystkie byłysmy ubrane tak samo..nie jakos wysuzkanie tylko w meskich koszulkach ..spodni nawet nie widac.. nie wiem dlaczego akurat mi je wyslał..moze wysyła je tez innym..no nie mam pojecia.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Dodam jeszcze jedno..znalazłam w internecie takie "narzedzie" ze mozna sprawdzic czy dane zdjecie wystepuje na innych stronach niz ta ktora sie podaje.. Chodzi tam czy nikt nikogo nie plagiatuje..wyszukuje nawet zdjęcia które zostały przerobione. Nigdzie go nie było
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 09:10   #19
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Odp: moje zdjecia w sieci

No to może faktycznie taki dziwny przypadek wyszedł z tym zdjęciem. Tylko aż trudno w to uwierzyć albo może chłopak był Twoim znajomym z reala i niczemu nieświadomy podesłał tą fotę, myśląc, ze rozmawia z zupełnie obcą osobą.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 10:13   #20
zuzka933
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: moje zdjecia w sieci

Nie wiem mozliwe.. ale kurcze zdjecie sprzed 3 lat. W sumie no innych moich nie ma w internecie może dlatego. Normalnie sama nie moglam w to uwierzyc.
zuzka933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.