Wielki problem pomocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-18, 12:00   #1
bronks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26

Wielki problem pomocy...


Witam mam poważny problem ze snem... a raczej z tym co robię podczas snu. W tamtym roku mialem co jakiś czas podrapaną twarz myslałem że to od zamka przy poduszce ale w końcu ktoś w domu powiedzial mi że słyszy jak się drapie w nocy.. Potem prawie codziennie wstawałem z ranami do krwi rano szczególnie na policzkach. Na lato zawsze ustaje i wraca jak się zrobi pochmurno tak jak teraz i tak całą zimę. W tym roku własnie teraz wstałem i mam podrapane zgięcia lokci jakbym się drapał szczotką drucianą... co to może być! bo ja juz nie daje z tym rady może i jestem facetem ale też chce normalnie wyglądać i nie musiec spać w rękawiczkach... pół zimy musiałem spać w rękawiczkach ze związanymi palcami i zaklejać taśmą żebym nie zdjął to jest kur chore... nawet z dziewczyną przez to zerwałem bo się balem spać u niej i rano wstać podrapany i jak tak dalej będzie to już nie wiem co zrobie bo żyć się nie chce... i dlaczego jak jest ciepło i słońce to nie mam żadnego uczulenia nic?? pojawia się dopiero jak się robi zimno. co to za choroba...

Edytowane przez bronks
Czas edycji: 2014-10-18 o 12:02
bronks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 20:49   #2
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: Wielki problem pomocy...

Twoim problemem jest swędzenie skóry, które pojawia się w nocy, lub nerwica. Zmiany mogą pojawiać się wtedy, gdy jest zimno, bo wynikają z podrażnienia skóry przez wiatr. Posmaruj miejsca, które masz podrapane jakimś kremem natłuszczającym.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 21:49:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.