Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-25, 17:31   #1621
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie,

Od dwóch lat jestem klientką Radka Kostiwa i niestety za każdym razem jestem coraz mniej zadowolona z jego usług... Włosy wyprowadził mi na prostą - to fakt, na pewno jest świetny jeżeli chodzi o odważne cięcia, ale mam wrażenie, że wyczerpały mu się pomysły jeżeli chodzi o moje włosy.

Raz jak od niego wyszłam normalnie się poryczałam, bo wyraxnie mówiłam, że nie chce włosów ciemnych, a wyszłam z czymś śliwkowo-czarnym.
Ostatnio też mnie nie zachwycił koloryzacją... Farba miała się trzymać długo i ładnie schodzić, a część włosów po dwóch tygodniach podchodzi po prostu pod ostrą żółć

Generalnie szukam dobrego fryzjera od fajnych koloryzacji. Takiego, który zrobi mi na włosach dokładnie to co JA będę chciała i co mu pokażę na zdjęciu. Żadnych specjalnych wymysłów - głęboka fajna kolorystyka w ładnych odcieniach rudego i czerwieni, która fajnie by wyglądała na długich włosach za połowę pleców.
Dodatkowo CENA - u p. Kostiwa płacę z każdą wizytą o 10 zł więcej ;/ ostatnio 360 (zaczynałam od 300)

Zastanawiałam się nad Maciejem Wróblewskim, ale nic o nim nie wiem.
Tutaj piszecie o jakimś panie Pawle z cece? Kim on jest? Jakie ceny i efekty?

A może polecicie kogoś innego?

BArdzo proszę o pomoc

pozdrawiam
metice
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 17:40   #1622
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Od 4 lat jestem stałą klientką Montowni Fryzur na ul. Żelaznej, ale potrzebuje chyba jakiejś odmiany
Mogłybyście polecić fryzjera, który specjalizuje się w blondach? Chciałabym wybrać się na farbowanie do kogoś sprawdzonego, żeby nie być później niemile zaskoczoną efektem..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 18:58   #1623
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
a czemu tak lakonicznie? :P
wlosy jesli po tygodniu beda sie tak ukladaly jak zaraz po strzyzeniu i kolor sie troche unormuje dopiero bedize widac efekt.
poki co koelzanki powiedzialy ze to najlepszy kolor jaki mialam do tej pory.

Pawel jest naprawde swietny
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:51   #1624
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Witajcie,

Od dwóch lat jestem klientką Radka Kostiwa i niestety za każdym razem jestem coraz mniej zadowolona z jego usług... Włosy wyprowadził mi na prostą - to fakt, na pewno jest świetny jeżeli chodzi o odważne cięcia, ale mam wrażenie, że wyczerpały mu się pomysły jeżeli chodzi o moje włosy.

Raz jak od niego wyszłam normalnie się poryczałam, bo wyraxnie mówiłam, że nie chce włosów ciemnych, a wyszłam z czymś śliwkowo-czarnym.
Ostatnio też mnie nie zachwycił koloryzacją... Farba miała się trzymać długo i ładnie schodzić, a część włosów po dwóch tygodniach podchodzi po prostu pod ostrą żółć

Generalnie szukam dobrego fryzjera od fajnych koloryzacji. Takiego, który zrobi mi na włosach dokładnie to co JA będę chciała i co mu pokażę na zdjęciu. Żadnych specjalnych wymysłów - głęboka fajna kolorystyka w ładnych odcieniach rudego i czerwieni, która fajnie by wyglądała na długich włosach za połowę pleców.
Dodatkowo CENA - u p. Kostiwa płacę z każdą wizytą o 10 zł więcej ;/ ostatnio 360 (zaczynałam od 300)

Zastanawiałam się nad Maciejem Wróblewskim, ale nic o nim nie wiem.
Tutaj piszecie o jakimś panie Pawle z cece? Kim on jest? Jakie ceny i efekty?

A może polecicie kogoś innego?

BArdzo proszę o pomoc

pozdrawiam
metice
Pana Kostiwa to my już z tego wątku znamy... Nauczył nas, że jak nam się jego cięcie nie podoba, to nie jesteśmy po prostu dojrzałe do kontaktu ze stylistą
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:21   #1625
Elfcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przeczytałam cale forum i mam nadzieje ze nie napiszę pytania które już było ale może znacie jakiś dobry salon z Gocławia albo okolic?
Zależy mi na fajnym balejażu blond, mam tu fryzjerkę do której chodzę od 2 lat ale chyba nie ma pomysłu na inny fajny balejaż i ciągle mam to samo:/
Z góry dzięki za ewentualne odp.
Elfcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:08   #1626
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

No kochane, ja się wybieram do Pawła z CeCe w najbliższą środę po południu - zobaczymy, czy podzielę Wasze zachwyty Aha, w doborze cięcia Paweł kieruje się pomysłem klientki czy może doradza np. jak optycznie wyszczuplić buzię fryzurą itp?
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:37   #1627
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mnie po prostu obciął
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 07:57   #1628
Mergy1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
No kochane, ja się wybieram do Pawła z CeCe w najbliższą środę po południu - zobaczymy, czy podzielę Wasze zachwyty Aha, w doborze cięcia Paweł kieruje się pomysłem klientki czy może doradza np. jak optycznie wyszczuplić buzię fryzurą itp?
Moje Drogie,
po 5 dniach od strzyzenia Pawła juz nie jestem tak zadowolona . Za duzo mi wycieniowal włosów, pomimo jasnej komunikacji ze zapuszczam,. Troche mi smutno... bo liczyłam ze nareszcie bede miala super ostrzyzone wlosy, ktore fajnie bedzie sie zapuszczalo.

Mnie tez po prostu ostrzygl. W sumie malo włosów ubyło...ale ukladaja sie srednio. Moze to po prostu wina moich wlosow. Mam ich duzo sa geste i naprawde trzeba sie przylozyc. Mam 2 wyjscia...albo juz zapuszcze i bede miala wszystkie rowne albo next time ostrzyge na krócej i meczyc sie nie bede....

Tak czy inaczej Paweł super dobiera kolor wlosow. Moj jest idealny...

Pozdrawiam
M.
Mergy1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 09:35   #1629
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
Wrocilam i musze powiedziec ze naprawde niezle.
Polecam

www.cece.pl
Cytat:
Napisane przez Mergy1974 Pokaż wiadomość
Moje Drogie,
po 5 dniach od strzyzenia Pawła juz nie jestem tak zadowolona . Za duzo mi wycieniowal włosów, pomimo jasnej komunikacji ze zapuszczam,. Troche mi smutno... bo liczyłam ze nareszcie bede miala super ostrzyzone wlosy, ktore fajnie bedzie sie zapuszczalo.

Mnie tez po prostu ostrzygl. W sumie malo włosów ubyło...ale ukladaja sie srednio. Moze to po prostu wina moich wlosow. Mam ich duzo sa geste i naprawde trzeba sie przylozyc. Mam 2 wyjscia...albo juz zapuszcze i bede miala wszystkie rowne albo next time ostrzyge na krócej i meczyc sie nie bede....

Tak czy inaczej Paweł super dobiera kolor wlosow. Moj jest idealny...

Pozdrawiam
M.
Dobrze słyszeć, że Paweł nie zawodzi z kolorystyką, ja oczywiście znowu zaliczyłam wtopę z fryzjerem i wlazłam skruszona na wątek Obiecuję Wam i sobie, że teraz czyli w zależności ile wytrzymam może miesiąc, może półtorej wybieram się do Pawła, zamiast ciągle narzekać muszę sama się przekonać czy u mnie się sprawdzi.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

[quote=Hollyhock;12062742]Pana Kostiwa to my już z tego wątku znamy... Nauczył nas, że jak nam się jego cięcie nie podoba, to nie jesteśmy po prostu dojrzałe do kontaktu ze stylistą[/quote]

Tak to myśl przewodnia naszego wątku , zawsze mnie to rozbraja
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 16:36   #1630
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja już się ścinałam wiele razy, ale za każdym razem wracałam do kucyka mam 17 lat i chciałbym w końcu rozpuścić włosy i czuć sie w nich dobrze. Czy moglibyście polecić fryzjera który dobrze tnie? i doradzi przede wszystkim bo ja nie wiem co chcę, mieszkam w małym mieście gdzr fryzjerki totalnie nie wiedzą co robią?
Jade na weekedn d oWarszawy i chciałbym sięumuwić do kogoś?

I jeszcze czy którać z was miała kontakt z salonem w centrum hanflowym mokotów?
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:25   #1631
Visavis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Franek z Milek Design to jeden z najsympatyczniejszych ludzi jakich poznałam w życiu, poza ty - świetny warsztat i spojrzenie... artysty. Mieszkam 300 km od Warszawy, ale będę wracać! *choćby , zeby pogadać...
Visavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 00:04   #1632
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Nic Ja się wczoraj okazało

Dziewczyny, od kiedy tam się płaci za prostowanie włosów?
Na początku się mnie pani pyta, czy na szczotce chcę, czy prostownicą. Powiedziałam, że na szczotce, a ona potem: to ja jeszcze podprostuję. Mówię- ok. A jak przychodzi co do czego to bach- 110zł. Myślałam, że mi oczy wyjdą. W dodatku nie byłam zachwycona fryzurą. Byłam stałą klientką, a teraz odechciało mi się tego salonu. Zawsze płaciłam 80 czy tam 90zł z identyczną usługą.
Dziwne Chyba za każdym razem podprostowywują mi włosy i nigdy nie płaciłam za to więcej A u kogo byłaś? (bo u Kasi lub Darka jest drożej niż u reszty)
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 14:35   #1633
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Muszę przyznać, że mimo całej sympatii do Krzysztofa z APH chyba do niego się już nie wybiorę. Byłam u niego w tym roku 2 razy i za każdym razem jest coraz gorzej. Niby miała być taka sama fryzura jak przy poprzednich cięciach, ale coś nie wyszło. Włosy fatalnie mi odrastają, są wycieniowane i degażowane (mam bujną czuprynę, a przy skórze są przyklapnięte jakbym dopiero co zdjęła czapkę. Fatalnie się czuję. Szukam nowego fryzjera.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:15   #1634
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja byłam dziś po południu, zgodnie z planem, u Pawła w CeCe... no i cóż, jestem zachwycona, dołączam do panteonu jego wielbicielek Udało mu się niemal idealnie odtworzyć naturalny kolor moich włosów, pozbyłam się tego spłowiałego siana... bardzo naturalny odcień. Do tego świetne cięcie, dobrze słuchał co miałam do powiedzenia (a nieco się zakręciłam , nie ścinał ani nie cieniował więcej niż chciałam. I kolor, i kształt fryzurki bardzo mi pasują i teraz moje włosy mogą sobie spokojnie rosnąć
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 09:34   #1635
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Możecie napisać ile zapłaciłyście u Pawła w CeCe za strzyżenie z koloryzacją? Mam średnie/długie włosy i zastanawiam się ile by mnie to kosztowało u niego
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 10:01   #1636
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś po południu, zgodnie z planem, u Pawła w CeCe... no i cóż, jestem zachwycona, dołączam do panteonu jego wielbicielek Udało mu się niemal idealnie odtworzyć naturalny kolor moich włosów, pozbyłam się tego spłowiałego siana... bardzo naturalny odcień. Do tego świetne cięcie, dobrze słuchał co miałam do powiedzenia (a nieco się zakręciłam , nie ścinał ani nie cieniował więcej niż chciałam. I kolor, i kształt fryzurki bardzo mi pasują i teraz moje włosy mogą sobie spokojnie rosnąć

Ja zbieram kasę i ide do niego, może miesiąc wytrzymam z tym co mam na głowie, choć łatwo nie będzie bo mam tak schrzanione, że szok Włosy blond z beleyagem a odrost mam nadal
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:09   #1637
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ines, ja zapłaciłam równe 200 zł za koloryzację (mam gęste włosy i dużo, no i dość długie były, zresztą nadal są półdługie ), strzyżenie i modelowanie. Spędziłam w salonie bite dwie godziny, nawet troszkę więcej, i czułam się jak królowa, a z Pawłem miło się rozmawia
dorinka - zbieraj zbieraj, naprawdę warto. Nikt od dwóch lat nie umiał mi zrobić dobrego koloru (znaczy identycznego z moim naturalnym), a jemu się udało
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 21:32   #1638
porkczop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziekuję wszystkim dziewczynom za opinie! Czytalam, ze "nowym" sie nie wierzy, dlatego postaram sie tylko zdac relacje z mojej wizyty...
Wybralam Radka Kostiwa, bo:
1. Hupalo i Czajka sa zbyt "medialni"
2. Pan Pawel z Ce Ce ma same pozytywne wpisy (wydalo mi sie to podejrzane)
Podobalo mi sie, ze Pan Kostiw wiedzial co robi od poczatku do konca - tz. nie pytal mnie w trakcie czy "tyle mam obciac te grzywki?" " czy taka dlugosc tych kosmykow?" ...a skad ja mam wiedziec - nie znam sie. Fryzjer ma sie znac.
Podobalo mi sie, ze potrafil bronic swoich decyzji i swojej pracy - slusznie... to on ma wiedziec, w jakiej dluosci mi bedzie najladniej i jak dobrac fryzure.
Niewatpliwie Pan Kostiv zna sie na swoim fachu.
Ale nie jest to fryzura w ktorej czuje sie idealnie - jest OK, ale nie powala.
Ale ciesze sie, ze bylam i nie zaluje.,
porkczop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:33   #1639
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hm no powiedzmy że same pozytywne opinie są podejrzane i że mniej podejrzane jest to, że kolejna osoba z tylko 1 postem chwali niesławnego pana Kostiwa...
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 20:56   #1640
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: milek design !!!!!!

Byłam u pani Asi.
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 09:24   #1641
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ech.. widzę, że nie powiecie mi kim ten Paweł z Ce Ce jest...
Wiadomo, że fryzjerem, ale chodzi o to skąd się tam wziął, jakie ma szkolenia, kto go uczył, z jakimi firmami współpracuje.

Nieważne.

Tak, czy siak chyba się do niego wybiorę, bo czytam Was i widzę, że jest bardzo dobry w kolorystyce. Chciałam wrócić do henny, ale zanim zacznę do niej wracać muszę zrównać kolor włosów, bo po ostatnim farbowaniu u p. Kostiwa jest z tym fatalnie U góry ciemne, a dołu wrzaskliwe, po środku wypłowiałe... Koszmar, ktoś to musi doprowadzić do porządku

Powiedzcie mi tylko, ile bierze pan Paweł za b.długie włosy?

pozdrawiam
metice
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 08:26   #1642
micoona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: milek design !!!!!!

Co do Franka. to bardzo sie zdziwiłam, ze jest ponownie. Ptaki ćwierkały, że klientki często nie były zadowolone. Zreszta sama należe do tej grupy klientek. Byłam u Franka raz i za dwa dni wróciłam z reklamacją. Do Miłków chodzę i ja i siostra i córka od niemalże początku tego salonu i uważam, że pracują tam najlepsi styliści w Warszawie.
Ja gorąco polecam narybek czyli mlodszych stylistów zwłaszcza Kasię. Moja córka chodzi tylko do niej, siostra też. Naprawde niesamowicie zdolna i do tego sympatyczna dziewczyna.
Ja byłam u niej raz i też jestem zadowolona, ale chyba przyzwyczaiłam sie chodzic do Kasi - właścicielki.

Do nowoczesnych, krótkich, odważnych fryzur polecam Andrzeja lub Pawła.

Właściwie jedynej osoby której nie mogę z czystym sumieniem polecić to właśnie Franek. Co nie oznacza, że wg mnie kiepsko strzyże. Ja mam z nim niedobre doswiadczenia i jak pisałam, słyszałam, że nie tylko ja, tym podobno była spowodowana jego nieobecnosc (moze juz sie nauczył strzyc??;-) )

Edytowane przez micoona
Czas edycji: 2009-05-04 o 08:27
micoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 09:37   #1643
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez ennostiel Pokaż wiadomość
ines, ja zapłaciłam równe 200 zł za koloryzację (mam gęste włosy i dużo, no i dość długie były, zresztą nadal są półdługie ), strzyżenie i modelowanie. Spędziłam w salonie bite dwie godziny, nawet troszkę więcej, i czułam się jak królowa, a z Pawłem miło się rozmawia
dorinka - zbieraj zbieraj, naprawdę warto. Nikt od dwóch lat nie umiał mi zrobić dobrego koloru (znaczy identycznego z moim naturalnym), a jemu się udało



Zbieram, zbieram zachęciłyście mnie tymi opiniami. Pójde na pewno

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Zastanawiam się, czy p. Paweł ma świedomość, że ma na wizażu taki fanclub Uświadomił go ktoś ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 14:40   #1644
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja również szukam dobrego fryzjera w Warszawie, chodzi mi o farbę i ścięcie.
Widzę że większość zachwala Pana Pawła z CeCe, i jestem już prwie zdecydowana żeby się do niego wybrać
Mam tylko jeszcze pytanie do osób, które u niego były. Z postów wynika że od niego z salonu wszyscy wychodzą bardzo zadowoleni. ale wiadomo jak to jest, jak fryzjer ułoży włosy, to wygląda to super..
A jak jest po kilku dniach ? Po myciu włosów ? Czy układają się łatwo ?
Bo mi chodzi o takie ścięcie, aby włosy mniej więcej same się po myciu układały, żebym nie musiała sterczeć nad nimi godzinę :/
Czy Pan Paweł ścina tak, że potem człowiek może sobie sam bez problemu i szybko poradzić z włosami ??
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 22:27   #1645
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: milek design !!!!!!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Byłam u pani Asi.
Ech, to rzeczywiscie bardzo dziwne
Cytat:
Napisane przez micoona Pokaż wiadomość
Co do Franka. to bardzo sie zdziwiłam, ze jest ponownie. Ptaki ćwierkały, że klientki często nie były zadowolone. Zreszta sama należe do tej grupy klientek. Byłam u Franka raz i za dwa dni wróciłam z reklamacją. Do Miłków chodzę i ja i siostra i córka od niemalże początku tego salonu i uważam, że pracują tam najlepsi styliści w Warszawie.
Ja gorąco polecam narybek czyli mlodszych stylistów zwłaszcza Kasię. Moja córka chodzi tylko do niej, siostra też. Naprawde niesamowicie zdolna i do tego sympatyczna dziewczyna.
Ja byłam u niej raz i też jestem zadowolona, ale chyba przyzwyczaiłam sie chodzic do Kasi - właścicielki.

Do nowoczesnych, krótkich, odważnych fryzur polecam Andrzeja lub Pawła.

Właściwie jedynej osoby której nie mogę z czystym sumieniem polecić to właśnie Franek. Co nie oznacza, że wg mnie kiepsko strzyże. Ja mam z nim niedobre doswiadczenia i jak pisałam, słyszałam, że nie tylko ja, tym podobno była spowodowana jego nieobecnosc (moze juz sie nauczył strzyc??;-) )
Wydaje mi się, że Franek miał dużo bardzo zadowolonych i niezadowolonych klientek (ja zaliczam sie do tych 1szych), nie wiem z czego to wynika.
Jeżeli chodzi o jego odejście to ja słyszałam coś zupełnie innego - że odszedł do Leszka Czajki (wypytywana asystentka stwierdziła, że ' na pewno było mu tu dobrze, ten typ chyba tak ma, że lubi zmieniać często otoczenie', co raczej przeczy wersji, że został wyrzucony).
Potwierdzam, że Kasia jest świetna i niezwykle sympatyczna
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 08:33   #1646
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

JUż postanowiłam, po następnej pensji idę do Pawła z Cece, już zbieram fotki z moim wymarzonym kolorem włosów Oby przeżyć ten miesiąc z tym okropieństwem co mam na głowie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 08:42   #1647
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
Ja również szukam dobrego fryzjera w Warszawie, chodzi mi o farbę i ścięcie.
Widzę że większość zachwala Pana Pawła z CeCe, i jestem już prwie zdecydowana żeby się do niego wybrać
Mam tylko jeszcze pytanie do osób, które u niego były. Z postów wynika że od niego z salonu wszyscy wychodzą bardzo zadowoleni. ale wiadomo jak to jest, jak fryzjer ułoży włosy, to wygląda to super..
A jak jest po kilku dniach ? Po myciu włosów ? Czy układają się łatwo ?
Bo mi chodzi o takie ścięcie, aby włosy mniej więcej same się po myciu układały, żebym nie musiała sterczeć nad nimi godzinę :/
Czy Pan Paweł ścina tak, że potem człowiek może sobie sam bez problemu i szybko poradzić z włosami ??
Ja co prawda mam mało pocieniowane włosy, wiec jest to trochę inna sprawa przy układaniu. Nigdy nie układałam jakoś specjalnie rano włosów, po prostu suszę, czasem prostuję, wosk i tada! ale inna sprawa to grzywka.. Jestem na tyle przewrażliwiona, że źle ułożona grzywka może mi popsuć cały dzień, więc jak jestem u Pana Pawła, to zdaża mi się, że sama sobie ją podsuszę, wg własnych nawyków ułożę palcami, żeby później nie było, że coś jest nie tak, i jak coś mi nie pasi, to zawsze można coś podciąć tu i ówdzie, żeby było perfetto! i później nie mam raczej problemów z niesfornymi włosami czy grzywą.
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 12:38   #1648
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Ja co prawda mam mało pocieniowane włosy, wiec jest to trochę inna sprawa przy układaniu. Nigdy nie układałam jakoś specjalnie rano włosów, po prostu suszę, czasem prostuję, wosk i tada! ale inna sprawa to grzywka.. Jestem na tyle przewrażliwiona, że źle ułożona grzywka może mi popsuć cały dzień, więc jak jestem u Pana Pawła, to zdaża mi się, że sama sobie ją podsuszę, wg własnych nawyków ułożę palcami, żeby później nie było, że coś jest nie tak, i jak coś mi nie pasi, to zawsze można coś podciąć tu i ówdzie, żeby było perfetto! i później nie mam raczej problemów z niesfornymi włosami czy grzywą.
No ja też właśnie mam problem z grzywką właśnie. Niestety muszę ją mieć, bo mam wysokie czoło :/
Ostatnio fryzjerka tak mi ścięła grzywkę że nic nie mogłam z nią zrobić, to była po prostu tragedia. I włosy w sumie też. Jak ona ułożyła to było ok, ale jak umyłam włosy w domu i zaczęłam suszyć, to się dopiero zaczął koszmar
Dlatego pytam, bo nie chciałabym wydać mnóstwo kasy i znów się rozczarować. A widzę, że wszystkie zachwycacie się kolorem jaki robił pan Paweł, ale strzyżeniem już ie bardzo...
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:59   #1649
martapiwonska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Fryzura ślubna Warszawa

Witam Wiżanki,

Mam gorącą prośbę, o polecenie dobrego fryzjera w Warszawie najlepiej na Bemowie albo z dojazdem do domu, chodzi mi o uczesanie ślubne. 30 maja mam ślub !!! Byłam ostatnio na jednej próbie uczesania i niestety skończyło się to płaczem, kobieta w ogóle mnie nie słuchała zrobiła mi koka ze skręconych na wałki włosów i wyglądałam jak kobieta dobrze po 50-ce nie urażając nikogo. Powoli zaczynam wpadać w panikę bo czas mi ucieka a w tym dniu chciałabym wyglądać jak najlepiej... zresztą każda z nas wie jak .
Proszę o pomoc....
martapiwonska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:42   #1650
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
No ja też właśnie mam problem z grzywką właśnie. Niestety muszę ją mieć, bo mam wysokie czoło :/
Ostatnio fryzjerka tak mi ścięła grzywkę że nic nie mogłam z nią zrobić, to była po prostu tragedia. I włosy w sumie też. Jak ona ułożyła to było ok, ale jak umyłam włosy w domu i zaczęłam suszyć, to się dopiero zaczął koszmar
Dlatego pytam, bo nie chciałabym wydać mnóstwo kasy i znów się rozczarować. A widzę, że wszystkie zachwycacie się kolorem jaki robił pan Paweł, ale strzyżeniem już ie bardzo...
To ja się już w sumie troszkę powtórzę
Mam dużo włosów i są bardzo grube, toporne na jakiekolwiek układanie. Dotąd nikomu nie udało się ich tak ściąć i wycieniować żebym na ich suszeniu+układaniu spędzała jedynie 20 minut! Teraz to ja jestem w stanie nad nimi panować Mimo że już troszkę odrosły (dla lepszej wizualizacji; najkrótsze pasemka sięgały brody, teraz te same sięgają połowy szyi) to dalej nie mam z nimi problemu i jestem zadowolona z tego jak się układają i co mogę z nich wykreować ;-)
Zazwyczaj moje włosy odrastając stawały się koszmarem, widać było niedostateczne cieniowanie i przyrost włosów na objętość. Najchętniej związywałam je wtedy gumką i odliczałam dni do wizyty u fryzjera. Teraz czuję się bardzo komfortowo
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.