Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 09:31   #5041
jarmuszka
Raczkowanie
 
Avatar jarmuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
Wink Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
Fakt no i zgadzam sie z tym, ze to cud ;PPP pierwsza okielznala moje wlosiska ;D i nie zauwazylam, zeby sie psula chociaz mam ja stosunkowo krótko
Entropia witaj w klubie
No ja też mam ją za krótko by oceniać co do "psucia", ale żadna z prostownic, nawet u fryzjera, nie radziła sobie z moimi włosami, tak jak Babyliss. Co mi tam jakieś tondea, efalocki itp, jak moja przetrzymuje każda temperaturę, wilgoć, spacer w deszczu itp? Włosy proste jak druty, bez wywijania końcówek, aż do następnego mycia włosów.
A przy moich okropnych kłakulcach, to cud cud i jeszcze raz cud. Chyba przywiążę do niej czerwoną kokardkę, coby nie zauroczyć
jarmuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 10:50   #5042
Krooshyna
Przyczajenie
 
Avatar Krooshyna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
GG do Krooshyna Send a message via Skype™ to Krooshyna
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Hmm..
Ja chyba zakupię prostownicę Efalock Flat Master.
Mogłybyście mi powiedzieć coś więcej o niej?
Może któraś z Was ją posiada?
Jakie są potem włosy?
Babka na allegro pisze, że nadaje się do włosów gęstych i trudnych do prostowania (czytaj moich )
Ahh i jeszcze takie zapytanko, czego używacie żeby włosy były bardziej delikatne i żeby się tak bardzo nie niszczyły?
Spreje, pianki ??
__________________
Come Break Me Down
Bury Me Bury Me
I Am Finished With You
Look In My Eyes
You're Killing Me Killing Me
All I Wanted Was You . . .
What If I Wanted To Break . . . ?
</3

Edytowane przez Krooshyna
Czas edycji: 2007-06-20 o 11:52
Krooshyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 11:56   #5043
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Krooshyna Pokaż wiadomość
Hmm..
Ja chyba zakupię prostownicę Efalock Flat Master.
Mogłybyście mi powiedzieć coś więcej o niej?
Może któraś z Was ją posiada?
Jakie są potem włosy?
Babka na allegro pisze, że nadaje się do włosów gęstych i trudnych do prostowania (czytaj moich )
Ahh i jeszcze takie zapytanko, czego używacie żeby włosy były bardziej delikatne i żeby się tak bardzo nie niszczyły?
Spreje, pianki ??
Czytałam (znowu) ze z Efalockiem tez sa problemy i to chodzilo chyba wlasnie o Flat Master. Wpisz sobie w wysukiwarke nazwe i poczytaj opinie a przyokazji powinnas natknac sie na ten watek. Chyba nazywał sie Efalock Flat Master-problemy czy jakos tak
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 14:05   #5044
entropia
Rozeznanie
 
Avatar entropia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków i okolice
Wiadomości: 505
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

heheh widze ze powstaje tu maly fan club prostownic babyliss
entropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-20, 15:28   #5045
Charlize
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 109
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez entropia Pokaż wiadomość
heheh widze ze powstaje tu maly fan club prostownic babyliss
Na to wygląda ;D ja mam babyliss pro z turmaliną)

Wiecie co wam powiem? Mi sie wydaje, że wszystkie prostownice te droższe są takie same, różnią się jedynie marką, obudową, max temperaturą grzania i tyle. Chodzi mi np. o Babyliss Pro New Tech i Efalock Flat Champ (to tylko przykłady) obie mają pełnoceramiczne płytki, wiec czym sie mogą różnić? Niczym. Więc nie zachwycajcie się jakąś tam prostownicą, bo wszystkie są podobne...^^ Różnią je minimalne detale.
Charlize jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 10:57   #5046
gasnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam, kolejny raz przeglądam ten watek, ale nie potrafię znaleźć prostownic, nad którymi się zastanawiam:
Babyliss Total Freedom 2099U
Remington Pro Straight in a Stroke 230
Babyliss Pro Ceramic Straightener 2097BU.

Czy ktoś zna te modele?? Mogę spróbować wrzucic zdjęcia, jesli to może pomóc. Bardzo proszę o odpowiedź.
gasnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:07   #5047
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej. Dzisiaj byłem u fryzjera wyprostować włoski, efekt?? Super prostował mi prostownicą mniej znanej firmy. Nagrzana była do 180 stopni troche się dymiło z włosów, ale to chyba odparowywał spray którym wcześniej mi popryskał włosy. Nie ma co kupuje prostownice Wigo za 150 zeta, która ogrzewa się do 195 stopni więc efekt będzie jeszcze bardziej fascynujący pozdro i każego zachęcam aby najpierw poszedł do swojego fryzjera i zobaczył efekt prostowania. pa pa
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 11:08   #5048
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej. Dzisiaj byłem u fryzjera wyprostować włoski, efekt?? Super prostował mi prostownicą mniej znanej firmy. Nagrzana była do 180 stopni troche się dymiło z włosów, ale to chyba odparowywał spray którym wcześniej mi popryskał włosy. Nie ma co kupuje prostownice Wigo za 150 zeta, która ogrzewa się do 195 stopni więc efekt będzie jeszcze bardziej fascynujący pozdro i każego zachęcam aby najpierw poszedł do swojego fryzjera i zobaczył efekt prostowania. pa pa
chodziło mi o tą prostowniczke http://www.armod.pl/product_info.php?products_id=452
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 11:48   #5049
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez gasnik Pokaż wiadomość
Witam, kolejny raz przeglądam ten watek, ale nie potrafię znaleźć prostownic, nad którymi się zastanawiam:
Babyliss Total Freedom 2099U
Remington Pro Straight in a Stroke 230
Babyliss Pro Ceramic Straightener 2097BU.

Czy ktoś zna te modele?? Mogę spróbować wrzucic zdjęcia, jesli to może pomóc. Bardzo proszę o odpowiedź.
Z tego co widze to nie sa one dostepne w Polsce wiec raczej mało prawdobodobne ze ktos ma takie, wiec nie wiem czy dowiesz sie o nich duzo chyba ze na stronach internetowych ale tam opinie nie sa zbyt raczej wiarygodne. Moze jesli mozesz to kup cos dostepnego w Polsce. Napewno wiecej osob bedzie moglo sie na ich temat wypowiedziec. A jesli juz cos z tych modeli to ja bym odrzuciła ten pierwszy Babyliss Total Freedom poniewaz nie ma nazwy Babyliss PROczyli nie jest profesjonalną prostownicą, tylko taka do uzytku domowego i wiem ze te sa gorszej jakosci od PRO. A te profesjonalne można spokojnie uzywac w domu i napewno lepiej sie sprawdza
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:09   #5050
gasnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dzieki za odpowiedź. Właśnie się nad tym zastanawiałam, tzn. nad tym "pro" Czyli nie jest to tylko na zachęte i faktycznie te prostownice z "pro" przed nazwą są lepsze, niż pozostałe??
Myślę, że zobaczę, jak one wyglądają na żywo, bo zależy mi na tym, żeby była płaska-mam krótka grzywke i cieżko ją złapać.
Tylko w sumie dziwne to jest, bo ta Total Freedom jest najdroższa, ma turmalinowo-ceramiczne płytki, cokolwiek to znaczy Remington ma z kolei jakieś ceramiczne, z diamentową powłoka i teflonem? Nie mam pojęcia, którą wybrać
gasnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:11   #5051
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat prostownic ze sprężynującymi płytkami? (ma to Braun, Remington...) Czyli płytki, które lekko uginają się pod mocnym naciskiem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 12:52   #5052
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

gasnik

"Czyli nie jest to tylko na zachęte i faktycznie te prostownice z "pro" przed nazwą są lepsze, niż pozostałe??"

Tego nie jestem pewna na 100% bo nie mialam doswiadczenia z zadnym Babylissem ale tak wyczytalam gdzies na forum

"zależy mi na tym, żeby była płaska-mam krótka grzywke i cieżko ją złapać."

To jeszcze musi byc waska do krotkiej grzywki wtedyt bedzie sie latwiej prostowac

"Total Freedom jest najdroższa, ma turmalinowo-ceramiczne płytki, cokolwiek to znaczy "

Ceramika- chroni przed popaleniem bo rownomiernie rozprowadza tem. po calej plytce
Turmalin- to kompozycja kryształów, które po podgrzaniu stają się naturalnym źródłem jonów ujemnych. Połączenie turmalinu z ceramiką powoduje wytwarzanie jonów ujemnych. Do równomiernego rozprowadzenia ciepła przez ceramikę dochodzi naturalne źródło antystatycznych jonów ujemnych , dzięki czemu możesz otrzymać optymalny efekt modelowania. Podwójne działanie zamyka łuski włosów, a fryzura staje się gładka i błyszcząca. - To pisze przy prostownicy tez Babyliss Pro ceramiczno-turmalinowej "Tourmaline Pulse" wiec w tej Total Freedom powinno to tak samo dzialac

"Remington ma z kolei jakieś ceramiczne, z diamentową powłoka i teflonem? Nie mam pojęcia, którą wybrać "

Ja mam remingtona coprawda innego, ale tez ma ceramiczno-teflonowe plytki bez diamentu i musze przyznac super nablyszcza wlosy a nie uzywam zadnych kosmetykow. Nie wiem czy to wlasnie nie zasluga tego teflonu albo moze ceramiki ale ten remington co chcesz kupic posiada i to i to i dodatkowo powloke diamentowa wiec chyba beda blyszczec jeszcze bardziej.

Przepraszam ze taka dziwna czcionka i ze te cytaty pogrubione ale do tej pory nie wiem jak sie cytuje kilka fragmentow w jednym poscie. Moze mnie ktos oswieci?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 12:54   #5053
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat prostownic ze sprężynującymi płytkami? (ma to Braun, Remington...) Czyli płytki, które lekko uginają się pod mocnym naciskiem.
A kazdy model Remingtona to ma?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:02   #5054
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez szymuskotek Pokaż wiadomość
Hej. Dzisiaj byłem u fryzjera wyprostować włoski, efekt?? Super prostował mi prostownicą mniej znanej firmy. Nagrzana była do 180 stopni troche się dymiło z włosów, ale to chyba odparowywał spray którym wcześniej mi popryskał włosy. Nie ma co kupuje prostownice Wigo za 150 zeta, która ogrzewa się do 195 stopni więc efekt będzie jeszcze bardziej fascynujący pozdro i każego zachęcam aby najpierw poszedł do swojego fryzjera i zobaczył efekt prostowania. pa pa
chodziło mi o tą prostowniczke http://www.armod.pl/product_info.php?products_id=452
A pamietasz co to był za spray? moze taki pomarańczowy?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:11   #5055
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A kazdy model Remingtona to ma?
Nie, nie każdy; większość nie ma. Wydaje mi się, że ma to PR 5000 ale teraz to już głowy nie dam - mam to gdzieś zapisane, bo go oglądałam na żywo. Chodzi mi o opinie o prostownicach z takimi płytkami - sprężynującymi. Czy nie ma minusów na dłuższą metę takiego rozwiązania.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 13:21   #5056
gasnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

karla_92 dzieki za pomoc. Juz widze, że chyba ta Total Freedom odpada, bo ma za szerokie płytki. Opinie na ciao.co.uk ma bardzo dobre, ale płytki o szerokości 1,5inch (niecałe 4 cm to chyba za dużo do moich cieniowanych włosów). Nie wiem, jaką szerokość mają płytki tego Remingtona, ale narazie najbardziej on do mnie przemawia. Oto jego opis:
New ceramic diamond Teflon® coated plates for high performance and total enviable shine.

Lifetime guarantee on plates and 70% smoother hair.

Up to 230 degrees - ideal for all hair types.

Digital controls.

Heats up in 15 seconds.

Ultra fast heat recovery.

Floating plates to improve the plate alignment for superior results.

3m salon length swivel cable.

Auto shut off.

Includes pro styler storage bag, sectioning clips and comb.

Manufacturer's 3 year guarantee.


Z kolei ta ostatnia Babyliss jakoś do mnie nie przemawia. Jej opis:
Up to 200° celsius salon temperature performance.

3 x ceramic triple protection 1inch plates for total smoothness and shine.

Instant heat technology for ultra fast heat up - ready to use in 60 seconds.

30 temperature settings to suit different hair types.

Slim lower plate for easy straightening close to the roots.

Professional swivel cord.

Manufacturer's 3 year guarantee.


Chociaż w sumie ma wąskie płytki i do tego dolna jest płaska, a to duże plusy.
gasnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 14:19   #5057
chinese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 21
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

witam czy moze któras z was wie czym sie różni remington S1031 od remington S2003 czy tylko ceną ?
chinese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 14:58   #5058
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez chinese Pokaż wiadomość
witam czy moze któras z was wie czym sie różni remington S1031 od remington S2003 czy tylko ceną ?
Napewno sie roznia nie tylko cena bo sa ta dwa rozne modele. Trzeba poprostu poczytac o obydwoch na stronach interentowych, na forum, KWC (Kosmetyk Wszechczasow) i porownac je wedlug funkcji, porecznosci, efektu jakie daja itp.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-22, 21:09   #5059
jagoda2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Tondeo skoro juz nią prostowałas i byłas zadowolona z efektu(chyba że nie do konca cie zachwyciło) a pozatym wydaje mi sie ze jest lepsze od Babyliss Tourmaline Pulse ale to tylko moje zdanie, osobiscie nie uzywałam zadniej z nich Jak jestes w stanie kupic Tondeo to nie ryzykuj z Babylissem bo nie wiadomo jak sie sprawdzi na twoich wlosach.
A jakiego używasz sprayu do prostowania i czy jest dobry? bo ja własnie poszukuje tego "cuda" ktore sprawi ze moje wlosy beda proste cały dzien

ten spray to diamond gloss firmy goldwell..fajnie nabłyszcza, ochronia, tylko stosuj z umiarem jesli masz tendencje do przetłuszczania sie wlosow...


mam jeszcze pytanie zależy mi na szybkiej odpowiedzi.. moge kupic prostownice w cenie takiej jak na allegro u mnie w sklepie fryzjerskim PROSTOWNICA GA MA 25 Z TURMALINAMI.. co o niej sądzicie może ktoras z was ma taką? prosze o odp.. jutro chce miec proste włosy a nie usmiecha mi sie płacić u fryzjera znow 30 zł..
jeszcze jedno?? ktora ma lepszą opinie gama czy tondeo wiem ze to te same firma tylko prodokowanie w innych krajach?
jagoda2222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-22, 22:38   #5060
kasia0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

hej dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was wie cos na temat prostownicy TONI&GUY z jonizacja czy jest to dopbra prostownica czy z seri pasciarstwo bardzo prosze o odpowiedz bo znalazlam sobie taka i z wygladu jest ok ale nic nie wiem na jej temat
kasia0704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 12:52   #5061
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Cool Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A pamietasz co to był za spray? moze taki pomarańczowy?
hmmm właśni nie wiem jaka nazwa tego była ale kolor butelki taki zielony widzialem kiedyś co podobnego na allegro pod nazwą spray wygładzający albo prostujący włosy. Jak znajde to podam lin pozdro
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 13:01   #5062
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny.. ! Wypróbowałam już wiele prostownic ale najlepszymi okazały się prostownice Babyliss Pro.. W tej chwili jestem szczęśliwą posiadaczką prostownicy Babyliss Pro Tourmaline, włosy są w mig wyprostowane, nie wysuszają się, błyszczą a co najważniejsze w połączeniu z kosmetykami chroniącymi przed temperaturą włosy są zdrowe i błyszczące.. Ani wilgoć, ani deszcz nie zburzą mojej fryzurki.. Cudowna sprawa.. Gorąco polecam..
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:47   #5063
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

O jaaaa przekopałam się przez cały wątek (jakieś 3 dni mi to zajęło...).
I mam 3 typy:

@ Tondeo Eco-cerion z reg. temp.
@ Tondeo Cerion-active
@ Babyliss Pro

Chyba wezmą tą pierwszą, mam nadzieje że nie będzie żadnych problemów z nie stykającymi się płytkami :/
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 21:31   #5064
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Cool Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Znikająca Pokaż wiadomość
O jaaaa przekopałam się przez cały wątek (jakieś 3 dni mi to zajęło...).
I mam 3 typy:

@ Tondeo Eco-cerion z reg. temp.
@ Tondeo Cerion-active
@ Babyliss Pro

Chyba wezmą tą pierwszą, mam nadzieje że nie będzie żadnych problemów z nie stykającymi się płytkami :/
osobiście poleciłbym tą prostownice, którą prostowali mi w salonie tylko, że nie znam dokładnej jej nazwy. Dużo osób poleca prostownicę Wigo jest w przystępnej cenie bo już za 150 zeta
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 22:01   #5065
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja też chciałam kupić prostownicę Wigo. Tylko, że fryzjerka, u której byłam miała chyba jakąś na parę i moje włosy były po niej baaardzo lśniące!! Pytałam fryzjerkę, czy może użyła jakiegoś specyfiku, po którym włosy tak lśnią, ale powiedziała, że użyła tylko czegoś co się zwykle stosuje do prostowania z Goldwella i że dużo zależy od prostownicy! Ja jednak zdecydowałam się kupić Ga.mę i po niej moje włosy nie są takie lśniące
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 23:52   #5066
szymuskotek
Przyczajenie
 
Avatar szymuskotek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 20
GG do szymuskotek
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Annn83 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam kupić prostownicę Wigo. Tylko, że fryzjerka, u której byłam miała chyba jakąś na parę i moje włosy były po niej baaardzo lśniące!! Pytałam fryzjerkę, czy może użyła jakiegoś specyfiku, po którym włosy tak lśnią, ale powiedziała, że użyła tylko czegoś co się zwykle stosuje do prostowania z Goldwella i że dużo zależy od prostownicy! Ja jednak zdecydowałam się kupić Ga.mę i po niej moje włosy nie są takie lśniące
prostownica parowa może i jest dobra, ale jest krotki efekt idealnego prostowania. Do prostowania swoją prostownicą zastosuj jedwab włosy są bardziej sypki i świecące
szymuskotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 00:05   #5067
Annn83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 35
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

W moim przypadku mimo że mam włosy naprawdę strasznie sianowate i puszące się, po tej prostownicy miałam proste włosy aż do następnego dnia!! Jedwab owszem stosuję, jednak to też nie daje takie efektu jaki bym chciała;/
Annn83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 08:58   #5068
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Szymuskotek dzięki za rady, ale jak widać z mojej poprzedniej wypowiedzi jestem zdecydowana na którąś z tych trzech. Nie na INNĄ.
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 17:47   #5069
piernikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A co sadzicie o prostowicy Wahl Cutek ?? Slyszalam ze jest bardzo dobra czy ktoras z was ja ma ??
piernikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:14   #5070
fallen*in*love
Zadomowienie
 
Avatar fallen*in*love
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 356
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez piernikowa Pokaż wiadomość
A co sadzicie o prostowicy Wahl Cutek ?? Slyszalam ze jest bardzo dobra czy ktoras z was ja ma ??
moja fryzjerka ją używała ostatnio i byłam bardzo zadowolona z efektu, włsoki trzymały mi się do następnego mycia całkowicie proste, niestety nie wiem jaka jest przy dłuższym kontakcie z włosami , czy niszczy czy nie, ale efekt prostowania jest jak najbardziej ok
fallen*in*love jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.