UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-24, 01:15   #31
Shavari
Przyczajenie
 
Avatar Shavari
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Dostać się raczej nie jest trudno bo moje wyniki na maturze szału nie robiły . Czy trudno jest się utrzymać to nie mam pojęcia, dopiero się przekonam, bo będziemy pierwszym rocznikiem .
Shavari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 21:22   #32
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Shavari aj, zapędziłam się ;P, zorientowałam się jak napisałaś o pierwszym roczniku. Ja teraz jestem w klasie maturalnej, więc byłabym drugim rocznikiem , ale rozważam jeszcze opcję gap year i wyjechania gdzieś żeby zarobić, zdobyć doświadczenie, poznać świat ...
mogłabyś napisać jaki był próg i jakie przedmioty zdawałaś + wyniki, może być na pw , byłabym wdzięczna
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 13:20   #33
paattyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

heej też mnie bardzo interesuje zoofizjoterpia . jestem tegoroczną maturzystką i interesuje mnie przede wszystkim jak wrażenia po studiach i czy są ciężkie? na maturze będę zdawać rozszerzoną biool bo chemię sb raczej odpuszczę xd gdyby ktoś coś wiedział byłabym wdzięczna za odpowiedź ; ))
paattyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 12:45   #34
roksamna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Hehe... Zoofizjoterapia jest nowa więc, ciężko ją ocenić po ledwo 3 miesiącach studiowania Z tego co wiem jest dużo chętnych Może jak koleżanka przyjdzie to się coś wypowie na ten temat
roksamna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 02:44   #35
lricai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Ja studiuję tenże kierunek na UTP, aczkolwiek jak na razie trochę ciężko mi się wypowiadać ze względu na to, że minęło dopiero parę msc. Jeszcze nawet jeden semestr się nie skończył, a najgorsze (sesja) przed nami. Jeśli chodzi o same studia to jak na razie nie jest bardzo trudno, ale uczyć się trzeba. To na pewno. Dla przykładu ja moje urodziny spędziłam wkuwając na koło+ poprawkę Jeśli ktoś myśli, że da radę bez większej nauki to nie tutaj. Generalizując, mogłabym zakwalifikować je jako średnio trudne. To chyba dobre określenie

Edytowane przez lricai
Czas edycji: 2015-05-04 o 22:33
lricai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 12:26   #36
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Ja jestem na ostatnim roku biotechnologii, jeśli ktoś jest tym zainteresowany
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 14:25   #37
Sangadin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Lricai, mogłabyś napisać więcej o zoofizjoterapii na UTP? Wybieram się w przyszłym roku i zbieram informacje interesuje mnie wszystko, czy zajęcia rozrzucone po całym mieście, czy uczelnia (i prowadzący) przyjaźni studentom, jakie przedmioty najtrudniejsze, co i jak, słowem... wszystko
__________________

Sangadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-24, 05:30   #38
Averoth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

A mogłaby któraś z Was powiedzieć coś o Zarządzaniu i Inżynierii produkcji? Czytam różne opinie o uczelni, o samym kierunku.Nawet, jeśli żadna z Was nie studiuje ZiIP to może coś o uczelni? Poziom, wyposażenie, kadra? Nie chodzi mi o to, czy jest ciężko, bo uczyć trzeba się wszędzie. I właśnie - co jeśli chodzi o atmosferę w akademikach?
Averoth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 16:44   #39
roksamna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Tydzień temu przyjechały nowe Turasy na wymiane uhuhu..
Dobra, a tak na poważnie. Mogę się wypowiedzieć o akademiku z Błonia, jest spokojnie, cicho Pokoje są świetne duże, prawie jak nowe. Kuchnia również nowoczesna
roksamna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:55   #40
czerwonetramppki
Przyczajenie
 
Avatar czerwonetramppki
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 21
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Cytat:
Napisane przez Averoth Pokaż wiadomość
A mogłaby któraś z Was powiedzieć coś o Zarządzaniu i Inżynierii produkcji? Czytam różne opinie o uczelni, o samym kierunku.Nawet, jeśli żadna z Was nie studiuje ZiIP to może coś o uczelni? Poziom, wyposażenie, kadra? Nie chodzi mi o to, czy jest ciężko, bo uczyć trzeba się wszędzie. I właśnie - co jeśli chodzi o atmosferę w akademikach?
ZiIP jest na pewno trudniejszy niż zarządzanie, są takie przedmioty jak np. fizyka, podstawy inżynierii środowiska, mikroekonomia, matma, FILOZOFIA, na I roku lajtowy plan, matma podstawowa tak jak na kierunkach inżynieryjnych (pochodne, całki, macierze), wszystko do zdania
A jeżeli chodzi o akademiki na kaliskiego to czasem biją basy do 6 rano, a czasem cisza jak makiem zasiał
__________________
Pszeki na mistrza!!!!! ))))))))
czerwonetramppki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-24, 08:01   #41
Averoth
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Cytat:
Napisane przez czerwonetramppki Pokaż wiadomość
ZiIP jest na pewno trudniejszy niż zarządzanie, są takie przedmioty jak np. fizyka, podstawy inżynierii środowiska, mikroekonomia, matma, FILOZOFIA, na I roku lajtowy plan, matma podstawowa tak jak na kierunkach inżynieryjnych (pochodne, całki, macierze), wszystko do zdania
A jeżeli chodzi o akademiki na kaliskiego to czasem biją basy do 6 rano, a czasem cisza jak makiem zasiał
A jeśli chodzi o praktyki? Studiujesz na UTP? Dzięki za odpowiedź!
Averoth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 18:43   #42
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Jest ktoś kto idzie w tym roku na zoofizjoterapie?
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:00   #43
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

fibowa ja idę
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 10:56   #44
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Ktoś może pomoże?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post51955710
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 17:01   #45
Shavari
Przyczajenie
 
Avatar Shavari
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Ja jestem po pierwszym roku na zoofizjoterapii i niestety, tak bardzo jak byłam rok temu na ten kierunek napalona (gdyż nazwa oraz opis kierunku na stronie brzmiał bardzo zachęcająco i myślałam, że będzie spełnieniem moich marzeń), tak teraz jestem pełna wątpliwości, no i nie ukrywam - zawiedziona. Po prostu zderzyłam się z rzeczywistością. Zdaję sobie sprawę, że na pierwszym roku studiów trzeba przebrnąć przez bardzo "ogólne" przedmioty, jednak patrząc na plan studiów i późniejsze przedmioty - wcale nie jest wiele lepiej. Studia nie są łatwe, w klasie maturalnej nauce nie poświęciłam nawet w połowie tyle czasu co na tym pierwszym roku. Miałam nadzieję, że po liceum będę mogła pożegnać ze znienawidzoną chemią i fizyką i zacznę się uczyć tego, czego naprawdę chcę, czyli szczegółowej anatomii zwierząt, schorzeń które w przyszłości przecież mam zamiar diagnozować itp. A tu jedna wielka klapa, bo nawet na 3 semestrze nie będzie wiele lepiej, pojawi się na szczęście żywienie zwierząt oraz dobrostan zwierząt, ale oprócz tego mamy hodowlę i chów przeżuwaczy , które stanowią najwięcej godzin zajęć... Na pierwszym semestrze mieliśmy morfologię zwierząt, niby "liznęliśmy" trochę tej anatomii, ale przecież na tym kierunku powinna być ona najbardziej szczegółowa.... Mam wrażenie, że wykładowcy sami dobrze nie wiedzą jak się za ten kierunek zabrać i wrzucają nas do jednego worka z zootechniką. Coraz bardziej niestety wątpię w sens studiowania, bo troszkę czar prysł. Boję się, że niestety mimo trudu wkładanego w naukę, nie uda mi się przyszłości związać z tym zawodem :/. Póki co żyję jednak marzeniami i łudzę się, że jednak trud się opłaci

Edytowane przez Shavari
Czas edycji: 2015-07-19 o 17:22
Shavari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-19, 18:38   #46
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

To mnie teraz załamałaś... Dzisiaj już muszę ostatecznie zadecydować czy idę na zoofizjoterapię czy zostaje na dietetyce ( na której 2-go roku chyba nie wytrzymam! ).
A liczyłam, że ten kierunek będzie spełnieniem marzeń...
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 15:19   #47
Shavari
Przyczajenie
 
Avatar Shavari
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Broń Boże nie zniechęcam, chciałam tylko podzielić się swoimi wrażeniami. Jeżeli Cię ciągnie do tego kierunku i chciałabyś spróbować to czemu nie. Ważne, żeby niczego później nie żałować
Shavari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:02   #48
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Shavari mogę zapytać ile miałaś punktów ?
możesz coś powiedzieć o akademikach na Błoniach, jak to tam wygląda?
i jak to jest z pokojami? o jednoosobowym mogę zapomnieć jeśli nie mam żadnych papierów od lekarza ?
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 14:24   #49
roksamna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Chyba już coś pisaliśmy o akademikach. Zachęcam do zapoznania się z wątkiem od początku. Dodaje fotki z akademika na Błoniu (bo nie wiem dlaczego nigdzie nie ma). Zapraszamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11720067_10203126135673316_1729659473_n.jpg (38,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201409280001.jpg (43,0 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201409280002.jpg (51,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image201409280003.jpg (33,3 KB, 33 załadowań)
roksamna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 19:57   #50
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Roksamna dziękuje faktycznie na pierwszej stronie jest o akademikach, gapa ze mnie :/
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 20:57   #51
Rumianektaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Mam pytanie, co z trzymanietrzymanie zwierząt? Teoretycznie jest zakaz ale jak to wygląda w praktyce?
Rumianektaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:04   #52
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

A ja mam pyt. w jakich okolicach najlepiej szukać mieszkania? Tak żeby było blisko... okolice ul. Mazowieckiej? Centrum?
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 10:21   #53
nikamoto
Przyczajenie
 
Avatar nikamoto
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

hej, a co będziesz studiować to powiem ci gdzie będziesz mieć zajęcia, mieszkanie najlepiej w centrum ja miałam szczęście i na Jagiellońskiej.
nikamoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 18:08   #54
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Zoofizjoterapie
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 10:44   #55
nikamoto
Przyczajenie
 
Avatar nikamoto
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

To fajnie, ale nie wszystkie zajęcia będziesz miała na mazowieckiej, bo zdarza się że i na Fordon trzeba jechać, na seminaryjną, kordeckiego i bernardyńską, najgorsze właśnie były te przejścia, jeszcze dobrze jak jednego dnia w jednym budynku, ale jak nie to trzeba dojechać albo dojść. Ja studiowałam rok tech żyw, a później zootechnikę. Powodzenia w szukaniu mieszkania.
nikamoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 19:38   #56
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Dzięki
No właśnie widziałam Ale ponoć właśnie najwięcej na Mazowieckiej...
A jak ci się podobała zootechnika? Bo ja jeszcze do niedawna też chciałam to studiować ( nawet się dostałam w zeszłym roku ) ale gdzieś przeczytałam, że to nie kierunek dla kochających zwierzęta bo uczy się o tym jak ,,pozyskać z nich surowiec" - mięso, futra itp. I dlatego odpuściłam...
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 10:17   #57
nikamoto
Przyczajenie
 
Avatar nikamoto
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 13
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

my na roku mieliśmy wegetariankę i jakoś nie płakała z tego powodu, na anatomii fizjologii i innych. Na pierwszym roku zrobią wszystko żeby cię sprawdzić i zniszczyć, często są to 2 x chemia, fizyka, albo biofizyka, matematyka lub statystyka, później genetyka i inne dziwne + wszystkie chowy i hodowle po semestrze.
nikamoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 14:06   #58
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

jestem na zoofizjoterapii, na jaki adres e-mail mogę złożyć wniosek o wydanie elektronicznej legitymacji studenckiej? termin składania wniosków jest do jutra, list do tego czasu nie dojdzie, ale chyba mogę ten wniosek przesłać mailem??
czy wysłać jutro listem..
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 10:22   #59
fibowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Najlepiej zadzwoń do dziekanatu naszego wydziału i zapytaj...
Z tego co zauważyłam na studiach mało osób przejmuje się terminami U mnie na 1 studiach dużo osób badania lekarskie oddawało w 2 semestrze a termin był do 30 października Może jak się dogadasz to nie będą robić problemów
fibowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 00:23   #60
drey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Dot.: UTP Bydgoszcz- ktos, cos? :)

Już wysłałam mailem
drey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-16 01:23:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.