Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 15:04   #1291
Lionella
Przyczajenie
 
Avatar Lionella
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witajcie

A czy któraś z Was stosowała na takie blizny dermabrazję mechaniczną?
Czy ktoś wie jakie są tego efekty?
Lionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:56   #1292
natalie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 163
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

czesc wszystkim!

wypowiadalam sie juz na podobny temat na dermatologii. ale tu piszecie o kwasach m.in. salicylowym o dosc wysokich stezeniach. mi sie wydaje to niebezpieczne, poniewaz uzywanie kwasow od razu w wysokich stezeniach grozi efektem podobnym do popazenia skory! w ten sposob biale blizny zamienicie w czerwono-brunatne plamy. naprawde szczerze odradzam takich eksperymentow. i jeszcze stosowanie kwasow puntowo? - wola o pomste do nieba!

sama takze mam problematyczna skore, uzywal juz od kilku lat depilatora i nie mam zamiaru przerzucac sie na maszyki do golenia. depilator daje mi 2 tygodniowa wolnosc od depilacji!! niestety takze ma swoje zle strony postaci podraznien i wrastania wloskow. na podraznienia polecam spirytus kosmetyczny, w celu dezynfekcji, nastepnie zostawic skore tak jak jest (nie smarowac niczym tlustym, a juz na pewno nie zadnym balsamem z drogerii). gdy wloski zaczynaja odrastac uzywam OXEDERMIL OCEANICA na zmiane z PILARIXEM (odpowiednio: 50 ml - 19 zl, 100 ml - 16 zl) , sa to bezpieczne kremy z mocznikiem, sprawiaja ze skora jest delikatniejsza mieksza itp. nie spodziewajcie sie szybkich efektow, blizny nabyte nie zejda pewnie przez kilka miesiecy, ale z czasem sie rozjascia i beda mniej widoczne. w kremy na blizny nieoperacyjne nie wierze. ich cena tez mnie odstrasza ...
ja widze (patrzac 2 lata wstecz, duza poprawe), chociaz od czasu do czasu cos tam wrosnie, zrobi sie krostka. na codzien nosze cieniutkie ponczochy, o ile nikt nie ocenia moich nog z nosem przy skorze nie widzi tego co ja widze.
i jeszcze jedna uwaga - od kiedy mam bardzo weile spraw na glowie nie mam czasu na wyciaganie wrastajacych wnioskow i poswiecanie nadmiernej uwagi moim nogom. cos mi sie wydaje ze ten glupi nawyk zaczal sie jakos w wakacje w lo, kiedy bylam chora i sie bardzo nudzilam....

dodam jeszcze ze robie mocne pillingi (kawa parzona + oliwka), albo biothrmu jak nei mam czasu powodzenia zycze w tej nierowniej walce!!

Edytowane przez natalie25
Czas edycji: 2008-12-29 o 19:00 Powód: dopisek
natalie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 08:36   #1293
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A ja dostałam od dermatologa Differin i Bedicort. Differinem smaruje nogi po depilacji, Bedicortu używam raz na kilka dni. Przed goleniem (golę się maszynkami) trę nogi szorstką gabką, i widzę duuuuzą poprawę...
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 21:05   #1294
Mimiczka
Raczkowanie
 
Avatar Mimiczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A moje nogi były, są i chyba jeszce długa będa tragiczne... Dużo w tym mojej winy, ale cóż, staram się nie dotykać... Bleee...
__________________
"Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."

Słowa Jaskra (dla niewtajemniczonych "Czas pogardy" Andrzej Sapkowski)
Mimiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:56   #1295
joasia7070
Raczkowanie
 
Avatar joasia7070
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Hej znów ja muszę wam powiedzieć że na przebarwienia po wrastaniu włosków bardzo pomógł mi acne- derm . Widzę dużą poprawę przebarwienia wybieliły się ale konieczne jest regularne stosowanie i tubka jest malutka starczyła mi na tydzień, a leczenie to min. miesiąc i cena to ok. 17zł.
joasia7070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:17   #1296
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joasia7070 Pokaż wiadomość
Hej znów ja muszę wam powiedzieć że na przebarwienia po wrastaniu włosków bardzo pomógł mi acne- derm . Widzę dużą poprawę przebarwienia wybieliły się ale konieczne jest regularne stosowanie i tubka jest malutka starczyła mi na tydzień, a leczenie to min. miesiąc i cena to ok. 17zł.
Zgadzam się. Ja też mialam blizny po depilatorze i też stosowałam acne-derm. Po miesiącu widziałam już znaczną poprawę. Ale w tym czasie zużyłam nawet nie połowę opakowania.Za tubkę 20 g zapłaciłam około 18 zł.
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 17:48   #1297
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja kupilam dzis krem PILARIX i Acne- Derm.... Bede leczyc te nieszczesne nogi. We wrzesniu wychodze za maz, a nogi mam takie ze szkoda gadac..... Powinnam zapomniec ze je w ogole mam, nie patrzec, nie zagladac i nie doszukiwac sie wrastajacych wloskow.... Powinnam miec motywacje, a juz wiem, jak ciezko mi bedzie utrzymac rece przy sobie...
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 18:19   #1298
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

pilarix fajna rzcz ale cudów nie zdziałal u mnie -fajnie nawilza nogi, wloski mniej wrastaja ale na stany zapalne i rany nie pomoze AD tez stosowałam i niestety niewielka poprawa-za slaby jest do stosowania na skore nog , no chyba ze ktos ma niewiele niewielkich plamek naszczescie trafilam na dobra dermatolog <w koncu!!> ktora przepisala mi najpierw baneocin a teraz clindacne i jest ogromna poprawa niewielkim kosztem! zostalo mi juz kilka plamek i wrosnietych wloskow ale to moze 10% tego co bylo . ide na kolejna wizyte 20go-zobaczymy co powie ale czuje ze do lata bede miec po raz pierwszy od 6lat piekne nogi
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:34   #1299
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja swego czasu stosowalam zel z antybiotykiem clindacne na cere, rzeczywiscie swietna sprawa. W sumie nie narzekalam na skore twarzy, ale poprawa byla widoczna golym okiem. A co do nog- to moim najwiekszym problemem sa chyba moje lapy po prostu..... Nie ma sie co dziwic, ze sa stany zapalne i pozniej blizny , jesli wiecznie sie przy tych nogach grzebie. No ale tak jak pisalam wczesniej- przysiegam sobie nie ruszac niczego.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:45   #1300
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

karla to ma kazda z nas ale ja zauwazyłam ze im mniej sa widczne plamki tym mniej kusi mnie do wyciskania drapania itd...wiec moze warto poszukac dobrego dermatologa ja sobie obiecalam ze sprawdze kazdego w moim miescie:P nie ma ich duzo bo ok 10 <male miasto> ale w koncu trafilam na wlasciwego i wydaje mi sie ze lepiej na tym wyjde niz na leczeniu "na wlasna reke" ktore nie dawalo takich efektow przez 6lat jak te masci przez 3 miesiace
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:55   #1301
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Rzadko bo rzadko, ale jak przez kilka dni nie ruszam nog wydaja sie wygladac duzo lepiej, wiec wiem ze glownym problemem jestem ja sama. Ale co sie tyczy dermatologa to oczywiscie masz racje, tylko sie jakos wybrac nie moge... Mysle , ze przede wszystkim musze teraz zagoic to co jest do zagojenia, a pozniej pomyslec o zluszczaniu , zeby pozbyc sie blizn i plamek. A Pilarix kupilam zachecona opiniami na wizazu. Podobno duzo mniej wloskow wrasta po depilacji. No bo tak to kazdego wieczora siedze i wypatruje delikwenta....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 19:44   #1302
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

heheh z tymi wrosnietymi wloskami tez tak mam :P a do dermatologa naprawde sie "przymus" bo niestety jak masz sporo tych zaognionych miejsc to same sie nie wygoja:/ ja tak czekalam i czekalam i tylko straciłam niepotrzebnie czas:/ ale taka byla rada niezbyt rozumnej pani doktor na szczescie ta nowa od razu powiedziala ze konieczne sa masci zeby to zagoic i widac bylo ze chce mi pomoc a nie robi tego na "odpieprz" zluszczanie na razie stosuje w formie peelingu-malo bo malo ale wystarcza a do pilarixa wroce jak tylko skoncze kuracje masciami i zalecze wszystko do konca u Ciebie jest duzo tych ognisk zapalnych czy tylko kilka? masz je od dluzszego czasu czy tylko po goleniu?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:50   #1303
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mnie sie takie ogniska zapalne robia w sumie rzadko i jesli juz to bezposrednio po depilacji. Niestety mam sporo malych ranek po wloskach, ktore usilnie staram sie wydlubac i wyciagnac.. Mam tak, ze nie odpuszcze, dopoki wlosa nie wyciagne..... Przekonalas mnie ostatecznie do dermatologa. Zawsze mi bylo jakos nie po drodze, ale teraz juz tego przypilnuje. Wydaje sie ze do wrzesnia sporo czasu, ale chyba nie dla blizn i przebarwien......
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:11   #1304
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

hmm a smarujesz np tribioticiem bezposrednio po depilacji zeby sie nie tworzyły stany zapalne? zawiera 3 rodzaje antybiotyków i jest bez recepty. ma w sobie bacytracyne ktora byla w pierwszej masci jaka dostalam. dzialolo to tak ze jakby lekko <niewidocznie> złuszczało ale włosek ktory był wrosniety był coraz plyciej pod skora i z latwoscia mozna bylo go pozniej usunac sporo tez starych przebarwien, blizn mi po niej zniknelo mysle ze jak trafisz na dobrego dermatologa to do wrzesnia sladu nie bedzie u mnie juz prawie nic nie widac a bylo tego naprawde sporo i ciemne przebarwienia a lecze przeciez zaledwie 3 miesiace zawsze mozesz poprosic rodzinnego lekarza o recepte, powiedziec ze juz stosowalas i Ci sie skonczyła koszt niewielki bo tubka kosztuje 10zl warto sprobowac
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:22   #1305
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Znam tribiotic i czasami stosuje go miejscowo, ale po depilacji depilatorem dezynfekuje tylko nogi i na tym koncze. Balsam dopiero na drugi dzien. Musze przestac ogladac nogi centymetr po centymetrze i dac im swiety spokoj. Jesli uda mi sie doprowadzic je do stanu sprzed dwoch lat, juz chyba nigdy ich nie tkne!
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:29   #1306
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mi dermatolog poleciła raz nogi golic raz depilowac wtedy włoski staja sie mocniejsze i łatwiej im przebic skore. tak wiec pare dni pod rzad gole potem depilator, znowu gole, znowu depilator i powiem ze nie jest zle a zeby skora była miekka dolewam troche oliwki do kapieli, wtedy tez jest im łatwiej sie przebic.. dobrze ze balsamujesz dopiero na drugi dzien, ja raz posmarowalam zaraz po depilacji i.....to byla masakra myslalam ze padne jak zobaczylam ta mase ropnych krost a zeby nie "macac" tych nieszczesnych nog to kupilam długie dresy z ktorymi w domu sie nie rozstaje- jak nie widze to mnie nie korci zeby w nich dlubac :P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:42   #1307
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Kwestia nie balsamowania nog po depilacji wynika z bolesnych doswiadczen, ktore sama znasz.... Dobrze, ze przypomnialas mi o Tribioticu- wlasnie sie wykapalam i zaaplikuje sobie na te konczyny nieszczesne... Zawsze mnie irytowaly te tzw. suwaczki, typu- juz 8 dzien nie pale albo do wymarzonej wagi zostalo jeszcze 10 kg, ale teraz to chyba sama sobie zapodam takie cos..... juz 3 dzien nie grzebie przy nogach Wiem, jestem nienormalna.....
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 17:51   #1308
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

haha ale to nie bylby najgorszy pomysl :P ja poki co nie tknełam ich chyba od tygodnia mi tribiotic niestety nie pomagal ale myśle że zapobiegawczo po depilacji bedzie idealny najgorsze jest to ze konczy mi sie moja masc a wizyta dopiero 20go , wystarczy mi jej moze jszcze na dzien gora dwa bede musiala przerwac kuracje albo stosowac davercin poki nie dostane czegos nowego, oby mi to nie zaszkodzilo :O
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:28   #1309
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja juz w sumie od kilku miesięcy nie dłubię przy nogach. Po depilacji przemywam spirytusem nagietkowym i to mi wystarcza, nie mam stanów zapalnych. Jednak stare blizny w ogóle nie schodzą, nie jaśnieją, nic. Są takie wielkie że chyba zostaną mi na lata na razie kupiłam Pilarix na plecy. dekolt i ramiona, ale będe smarować też nogi. Chociaż straciłam nadzieję że coś na te plamy pomoże.

Karla1983, Ty jż byś sobe poradziła, gdybyś nie dłubała. Postaraj się w ogóle nie oglądać swoich nóg. Ja tak robię, więc nawet jak mi coś wrasta to nie mam tego świadomości i jest ok.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 19:36   #1310
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

azure plamki zejda ale tez by sie przydalo potraktoac je jakims preparatem albo chociaz robic regularne czeste peelingi i smarowac np mascia z wit A zeby sie naskorek zregenerowal

nie ogladanie nog to najlepszy sposob na nie dłubanie :P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 19:51   #1311
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Ja juz w sumie od kilku miesięcy nie dłubię przy nogach. Po depilacji przemywam spirytusem nagietkowym i to mi wystarcza, nie mam stanów zapalnych. Jednak stare blizny w ogóle nie schodzą, nie jaśnieją, nic. Są takie wielkie że chyba zostaną mi na lata na razie kupiłam Pilarix na plecy. dekolt i ramiona, ale będe smarować też nogi. Chociaż straciłam nadzieję że coś na te plamy pomoże.

Karla1983, Ty jż byś sobe poradziła, gdybyś nie dłubała. Postaraj się w ogóle nie oglądać swoich nóg. Ja tak robię, więc nawet jak mi coś wrasta to nie mam tego świadomości i jest ok.
Jesli nozki masz juz pogojone i bez stanow zapalnych to moze mikrodermabrazja? Albo jakis kremik z kwasami, w kazdym razie cos co delikatnie zluszcza skore. Nie bedzie Ci ona schodzic wielkimi platami, tylko tak niezauwazalnie. To chyba naprawde dziala. Wiem, ze na nogach skora jest grubsza niz na twarzy, ale kiedys dwa razy w tygodniu musialam robic peeeling twarzy i to dosc mocny. Od sierpnia uzywam kremu na noc Iwostinu z kwasami i od tego czasu peeling zrobilam moze ze dwa razy. Skora jest gladka, blizny poznikaly. Moze sprobuj. A moze wizyta u dermatologa i on przepisze Ci cos na zluszczanie.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:05   #1312
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Zastanawiam sie właśnie jaki kremik z kwasami byłby najlepszy i wystarczająco silny na nogi. Bo one chyba wszystkie są do twarzy...
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:06   #1313
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

bez stanow zapalnych mozna sobie pozwolic na złuszczanie i tak mi sie wydaje ze łatwiej sie pozbyc plamek ni nawracajacego zapalenia
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:49   #1314
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Moje plamy niestety nie są takie typowe. Miałam typowe blizny, których chciałam sie pozbyć maścią na odciski i załatwiłam sie na amen prawdopodobnie poparzyłam skóre i teraz mam ponad centymetrowe ciemne duże plamy. Kiedyś nawet dawałam zdjęcie. Jakbym miała małe kropki, to bym tak nie przeżywała. Ale naprawdę mam przerąbane. Nawet nie wiem czy to kiedykolwiek zniknie...
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:51   #1315
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

no masc na odciski to prawdziwy hard core :/ zamiast sie zastanawiac czy zejda czy nie, idz do dermatologa-na pewno cos poradzi
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 21:06   #1316
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Moje plamy niestety nie są takie typowe. Miałam typowe blizny, których chciałam sie pozbyć maścią na odciski i załatwiłam sie na amen prawdopodobnie poparzyłam skóre i teraz mam ponad centymetrowe ciemne duże plamy. Kiedyś nawet dawałam zdjęcie. Jakbym miała małe kropki, to bym tak nie przeżywała. Ale naprawdę mam przerąbane. Nawet nie wiem czy to kiedykolwiek zniknie...
a mozesz jeszcze raz wkleic foto?
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:07   #1317
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
a mozesz jeszcze raz wkleic foto?
tutaj wklejałam foto: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1139
Co prawda teraz są trochę jaśniejsze, ale przeraża mnie że są takie wielkie. Strasznie rzucają się w oczy
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 13:30   #1318
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
tutaj wklejałam foto: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1139
Co prawda teraz są trochę jaśniejsze, ale przeraża mnie że są takie wielkie. Strasznie rzucają się w oczy
Azure, jesli nie masz juz stanow zapalnych a problemem sa jedynie blizny, to idz do dermatologa. Powinien przepisac Ci specjalna masc zluszczajaca na recepte. W aptece zaplacisz pewnie grosze za zrobienie jej.
__________________
MY LIFE = MY LOVE
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:37   #1319
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

uuu no faktycznie nie zaciekawie....
pojdz jednak z tym do lekarza zeby ci te plamki nie pozostały...
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:05   #1320
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez matryca3 Pokaż wiadomość
uuu no faktycznie nie zaciekawie....
pojdz jednak z tym do lekarza zeby ci te plamki nie pozostały...
zgadzam sie, dermatolog najlepszym wyjsciem
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.