Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 13:49   #2821
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka a przelewanie kosmetyków to lepsze?
Ściemnianie klientom też?

Niesprawiedliwe mi się wydało że jak fryzjerka ma tipsy to od razu wychodzić Czyli nie mam co nawet szukać w zawodzie fryzjerki
Bo nikt do mnie nie przyjdzie bo ja z pazurkow nie zrezygnuje never!!!
Dobry jest jeszcze odcinek o kosmetyczkach i manicurzystkach- też nie złe o tym jakie zabiegi nie mają sensu i to tylko kasa w bloto- polecam wam laseczki!

ja oglądam kolejne odcinki i robie falki- bo umyłam glowę
Tym razem wyciskam w calości przez koszulkę, potem plunking przez 2 godziny na glowie i dam wam znać.
Użyłam szamponu naturii len i rumianek, potem odżywka d/s mrs potters do farb. i na koniec pantene
nom

z tymi tipsami to dziwne rzeczywiście przecież te co robią tipsy też je noszą i to ma znaczyć że do nich też nie chodzić....???

aaa ja sie zgadzam z tą rudą teraz też nie mam zamiaru chodzić do fryzjera... brrr... wole żeby tż mi podcinał końcówki...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 13:55   #2822
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

z tym przelewaniem kosmetykow to norma co drugi salon posiada orginalne butle a tam przelany jest zwykly drogeryjny szampon albo mieszanka szamponu z odzywka zeby byl dobry efekt na wlosach
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:01   #2823
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kitkulka no Twój kolor wymiata żebym miała takiego fryzjera gdzie wiedziałabym, że zrobi na mojej głowie dokładnie to co chcę - to już leciałabym do niego z Twoim zdjęciem

Kotka ale czad Dziewczyny to mają pomysły.. żeby tylko potem się nie okazało, że to negatywnie wpływa na ich hormony lub jakiś inny aspekt zdrowotny..

Kitkulka właśnie na pudełku w wersji z panią w krótkich włosach ona ma bardziej siwe te włosy, a ta wersja co Ty pokazałaś bardziej słoneczne.. tak się zastanawiam, czy coś grzebali w składzie i dlatego jest inne opakowanie :/


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam troszke podobnie. Gruba nigdy nie bede Chocbym nie wiem ile jadła. Moge sie jedynie otłuscic troszke i mi wtedy idzie w brzuch i uda tylko. A zeby bylo zabawniej to mi kosci wtedy i tak wystaja
No u mnie to samo, i strasznie mnie denerwuje jak ktoś na mnie mówi, że jestem chuda bo raz, że ja tak nie uważam, a dwa, że nawet jeśli to nic na to nie poradzę - jem prawie tyle samo co mój rosły TŻ a i tak nie tyję, więc nie moja wina

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niestety niestety... mnie się marzą bardziej krągłe kształty ale to chyba tak jest, kiesy jest się szczupłym to chce się przytyć, a kiedy już te kilogramki są to chce się schudnąć

ja mam 173 cm wzrostu a ważę tak 54-55 kg
No ja tak samo, tylko wyższa jestem kapkę i mam 2 kg więcej


Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
taka:
O no właśnie.. tutaj ona ma taki coś pod siwy kolor a nie taki słoneczny jak na tamtym pudełku co Kitkulka pokazała..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:05   #2824
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
normalnie jak opowieść o mojej siorce, mysia nie martw sie!! tak moja siorka taki sam diabelek byla !!! jak nie ucho urwała do polowy, to gwoździem noge przebiła, palce wybiła no dziecko nieszczęście, i co przeszło jakoś będzie dobrze mówię ci
no gwoździa jeszcze nie było tylko..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Np ja i Princeska

Ale Tobie wyszło super.

mysia takim ciemnym chcesz robic?
A synkiem się nie martw bo są dzieci bardziej i mniej żywe, nic nie poradzisz na to, przecież nie bedziesz go na szelkach prowadziła
nie jest wcale taki ciemny, o ton ciemniejszy od tych co mam teraz.Mam taką ciemną 8, a odrost 7. Nie wiem czy tym zrobie czy moze jednak zostane przy piance, bo odrost naprawde jest niemal niewidoczny po niej. Zalezy mi, zeby zapuscic bez regularnego farbowania, boje się ze sie zniszcza nim zapuszcze. A słonko mi to i tak rozjasni w lecie, wiec niech tak bedzie. Jakos mi te bardzo jasne blondy przeszły.

Nie martwie sie, ale czasem idzie tylko ręce rozłozyc. jak mi kolezanka opowiedziała jeszcze niedawno, ze jej corka, to sobie 4 przednie gorne zabki wybiła w wieku 2 lat i nie było jak ich juz implantowac, to do 6 latek tak chodizła jak wampirek.. masakra.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam troszke podobnie. Gruba nigdy nie bede Chocbym nie wiem ile jadła. Moge sie jedynie otłuscic troszke i mi wtedy idzie w brzuch i uda tylko. A zeby bylo zabawniej to mi kosci wtedy i tak wystaja

A mam koleżanke która jest bardzo chuda z natury, i nawet diety ma specjalne na przytycie i nic Tylko ze ona nie jest juz zgrabna, szczupła a po prostu chuda

Mysia Synuś z tego wyrosnie Ja jak byłam mała to co chwile chodziłam z obdarta twarza, albo kolanami. Ciagle gdzies właziłam, z drzew mi sie zdarzało spadac
Ale wyroslam z tego i odpukac nawet nic złamanego nie miałam.

ja tam jak przytyje 1 kilogram, to juz czuje sie gruba i opuchnieta. Pilnuje wagi bardzo. I tak mam kompleksy zwiazane z grubymi nogami, to jeszcze jakby mi tam cos przybyło, to juz w ogole kiepsko

Zazdroszcze takim chudym dziewczynom, podobaja mi sie takie wieszaki. Ale jak widze grubsza, to tez zawsze sobie mysle, ze kurcze, okragła, ale taka apetyczna. I uzmysławiam sobie, ze problem nie jest w tym jaka figura i kto ile wazy, ale czy siebie lubi.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:13   #2825
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No ja mam jakies 163, w waże nie wiem, miedzy 46-48 kg.

Najwazniejsze sa proporcje wg mnie. Bo ja np u góry jestem bardzo drobna, a uda moglabym miec mniejsze. Deska z przodu, z tylu tez Nie no, z tyłu to nie Chyba ze na plecach
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:18   #2826
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kitkulka no Twój kolor wymiata żebym miała takiego fryzjera gdzie wiedziałabym, że zrobi na mojej głowie dokładnie to co chcę - to już leciałabym do niego z Twoim zdjęciem

Kotka ale czad Dziewczyny to mają pomysły.. żeby tylko potem się nie okazało, że to negatywnie wpływa na ich hormony lub jakiś inny aspekt zdrowotny..

Kitkulka właśnie na pudełku w wersji z panią w krótkich włosach ona ma bardziej siwe te włosy, a ta wersja co Ty pokazałaś bardziej słoneczne.. tak się zastanawiam, czy coś grzebali w składzie i dlatego jest inne opakowanie :/




No u mnie to samo, i strasznie mnie denerwuje jak ktoś na mnie mówi, że jestem chuda bo raz, że ja tak nie uważam, a dwa, że nawet jeśli to nic na to nie poradzę - jem prawie tyle samo co mój rosły TŻ a i tak nie tyję, więc nie moja wina

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------



No ja tak samo, tylko wyższa jestem kapkę i mam 2 kg więcej




O no właśnie.. tutaj ona ma taki coś pod siwy kolor a nie taki słoneczny jak na tamtym pudełku co Kitkulka pokazała..
Czy mieszali w skladzie, nie wiem. Niestety nie mam porownania, bo ja farbowalam juz farba z tego pudelka
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:18   #2827
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no gwoździa jeszcze nie było tylko..


nie jest wcale taki ciemny, o ton ciemniejszy od tych co mam teraz.Mam taką ciemną 8, a odrost 7. Nie wiem czy tym zrobie czy moze jednak zostane przy piance, bo odrost naprawde jest niemal niewidoczny po niej. Zalezy mi, zeby zapuscic bez regularnego farbowania, boje się ze sie zniszcza nim zapuszcze. A słonko mi to i tak rozjasni w lecie, wiec niech tak bedzie. Jakos mi te bardzo jasne blondy przeszły.

Nie martwie sie, ale czasem idzie tylko ręce rozłozyc. jak mi kolezanka opowiedziała jeszcze niedawno, ze jej corka, to sobie 4 przednie gorne zabki wybiła w wieku 2 lat i nie było jak ich juz implantowac, to do 6 latek tak chodizła jak wampirek.. masakra.
Gwoździa nie było? o no to widzisz, to nie jest tak źle
Ja jak byłam mała wlazłam na gwoździa i przebił mi stopę na wylot to trzeba być zdolnym

A co do włosków to ja bym się na Twoim miejscu wstrzymała - skoro to tylko ton różnicy to po co je przemęczać, lepiej położyć raz na jakis cza i tez będzie pięknie.
Choć apropo zniszczenia to widzisz - np snow robi regularnie rozjaśniającymi farbami a jakie ma piękne
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 14:25   #2828
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hej. Mam pytanie i prośbę o pomoc zarazem.
Mój obecny kolor jest na zdjęciu nr 1 (rozjaśniacz global platiner + L'oreal Feria Preference 102 - Bardzo Jasny Blond Perłowy).
Chciałabym uzyskać kolar jak na zdjęciu nr 2.
Jaka farba byłaby do tego odpowiednia? Zastanawiam się nad Loreal Recital Preference 8.1 / W bis Copenhague jasny blond popielaty (zdj. nr 3).
Jak mogę uzyskać pożądany efekt?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3678.jpg (37,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3172.jpg (50,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 303ed4c69846ab36c2904d3ba8573050.jpg (14,4 KB, 14 załadowań)
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 14:35   #2829
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez nietoperek22 Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie i prośbę o pomoc zarazem.
Mój obecny kolor jest na zdjęciu nr 1 (rozjaśniacz global platiner + L'oreal Feria Preference 102 - Bardzo Jasny Blond Perłowy).
Chciałabym uzyskać kolar jak na zdjęciu nr 2.
Jaka farba byłaby do tego odpowiednia? Zastanawiam się nad Loreal Recital Preference 8.1 / W bis Copenhague jasny blond popielaty (zdj. nr 3).
Jak mogę uzyskać pożądany efekt?
Pozdrawiam
Miałam włosy tak jasne jak Twoje albo nawet jaśniejsze Farbowałam je kopenhagą - cofnij się kilka stron wstecz - pokazywałam jak wyglada farba po wypłukaniu się popielu.. to było 24 stycznia.


A ten program o fryzjerach już widziałam kiedyś, ale teraz jak oglądam po raz 2 to aż mi się śmiać chce bo zwracam na więcej rzeczy uwagę..

Pamiętam jak Infatuated (chyba) była u fryzjera i babka jej się zapytała czy ma farbowane włosy
Jeszcze bardziej odechciało mi się szukać fryzjera

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-27 o 14:52
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:14   #2830
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot
kitkulka jakie Ty masz piekne wlosy no nie moge sie napatrzec ahhh
dziękuuuję bardzo

Cytat:
Napisane przez Mariola23
chodzi o ta???
nie nie, chodzi dokładnie o tą którą pokazała buahhot
jako że ja farbowałam tą z panią w długich włosach i tą w krótkich mogę śmiało napisać, że efekt jest ten sam i nie wydaje mi się, żeby coś mieszali w składzie

Yattamanka ja też wpierniczam tyle, że na uczelni wszyscy się ze mnie chichrali, bo jak tylko była jakaś przerwa między zajęciami to ja sruuu do bufetu i się opychałam wszystkim po kolei a i między zajęciami potrafiłam wyjść do sklepu i kupić sobie np. parówkę haha

Ja wieszakiem nie jestem na pewno, jestem szczupła, no ale nie wychudzona
i dokładnie tak - chodzi o proporcje, u mnie są w porządku
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:17   #2831
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Agatka dziękuję,egzamin zdany jeszcze jutro ostatni i koniec sesji
a co do ucha wolalabym do szpitala,bo tam szybciej sie doczekac niz do rodzinnego,ktorego albo nie ma,albo kolejka na 20 ossob

Kotka moim zdaniem 613, zrsztą Lady tez Ci tak pisala
a jesli beda za jasne,to zawsze mozesz pofarbowac,a jak zamowisz za ciemne to juz nic z nimi nie zrobisz
A pisalas,ze zamowilas pasemko,zeby zobaczyc kolor?
Dzięki z egzaminem,wlasnie mi tez chodzilo o przeplukanie

Bunny dzięki mnie wlasnie nic nie boli, tylko czuje jakbym cos tam miala w srodku wlasnie,ze takie zapchane jest

Kitkulka dziękuję ale ja to mam wogole stracha,moja mama jest pielegniarka,a ja sie krwi boje . Zawsze jak mi krew pobierali to praktycznie tam mdlalam

Dziewczynki co do tłuszczyku,to ja tylko żałuję,ze nie idzie mi w cycki mogloby isc w cycki zamiast w brzuszek czy pupe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 15:24   #2832
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki co do tłuszczyku,to ja tylko żałuję,ze nie idzie mi w cycki mogloby isc w cycki zamiast w brzuszek czy pupe
haha no fakt ale z drugiej strony ja to się ucieszę jak mi pójdzie w gdziekolwiek
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:33   #2833
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Łaaa! Nie mogę czytać o tych waszych wyżerkach i nie przybieraniu na wadze. Ja od dwóch miechów jestem na diecie (której nie zawsze przestrzegam ;p) i jakoś tak mi waga drgnąć nie chce.
Od kiedy zaczęłam brać tabsy anty utyłam w ciągu roku 10kg. Gdy mam 7 dniową przerwę waga -3 kg ! Wystarczy,że zjem troszku więcej i już mam brzuchol jak w ciąży. A ja tak bardzo kocham jeść .


kitkulka jak chcesz to Ci oddam trochę siebie. :P za darmo
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:38   #2834
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Łaaa! Nie mogę czytać o tych waszych wyżerkach i nie przybieraniu na wadze. Ja od dwóch miechów jestem na diecie (której nie zawsze przestrzegam ;p) i jakoś tak mi waga drgnąć nie chce.
Od kiedy zaczęłam brać tabsy anty utyłam w ciągu roku 10kg. Gdy mam 7 dniową przerwę waga -3 kg ! Wystarczy,że zjem troszku więcej i już mam brzuchol jak w ciąży. A ja tak bardzo kocham jeść .


kitkulka jak chcesz to Ci oddam trochę siebie. :P za darmo
chętnie przyjmę wyślij na PW haha
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:38   #2835
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
haha no fakt ale z drugiej strony ja to się ucieszę jak mi pójdzie w gdziekolwiek
ja mogę Ci troszke oddać, tak z 5 kg chcesz?

Dziewczyny w skrzynce czekaly na mnie znizki do MacDonalda
i nici z diety
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:40   #2836
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska ale jak jest tylko zapchane to chyba nie ma sensu do szpitala... bo tam ci powiedzą żebyś poszła do rodzinnego... to nic groźnego, chociaż upierdliwe.

Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Jest ich mega dużo aż sobie nie radzę z nimi
Mam nadzieje że jutro siądą...
caskada tak to powinno wyglądać?
czy cos źle zrobiłam?


shaki 27.01.11 002.jpgshaki 27.01.11 004.jpgshaki 27.01.11 005.jpgshaki 27.01.11 007.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:45   #2837
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Łaaa! Nie mogę czytać o tych waszych wyżerkach i nie przybieraniu na wadze. Ja od dwóch miechów jestem na diecie (której nie zawsze przestrzegam ;p) i jakoś tak mi waga drgnąć nie chce.
Od kiedy zaczęłam brać tabsy anty utyłam w ciągu roku 10kg. Gdy mam 7 dniową przerwę waga -3 kg ! Wystarczy,że zjem troszku więcej i już mam brzuchol jak w ciąży. A ja tak bardzo kocham jeść .


kitkulka jak chcesz to Ci oddam trochę siebie. :P za darmo
Ja na moich anty schudłam, jak sie okazalo wczoraj już 9 kg Z tym ze przez 4 miesiace byłam na diecie i cwiczylam zeby sie pozbyc "otłuszczenia", boczków, brzucha itd. Jak jest sie szczupłym a wszystko ze spodni wylazi to tez nieladnie wyglada A później juz jakos sama mi waga zaczela spadac

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka dziękuję,egzamin zdany jeszcze jutro ostatni i koniec sesji
a co do ucha wolalabym do szpitala,bo tam szybciej sie doczekac niz do rodzinnego,ktorego albo nie ma,albo kolejka na 20 ossob

Kotka moim zdaniem 613, zrsztą Lady tez Ci tak pisala
a jesli beda za jasne,to zawsze mozesz pofarbowac,a jak zamowisz za ciemne to juz nic z nimi nie zrobisz
A pisalas,ze zamowilas pasemko,zeby zobaczyc kolor?
Dzięki z egzaminem,wlasnie mi tez chodzilo o przeplukanie

Bunny dzięki mnie wlasnie nic nie boli, tylko czuje jakbym cos tam miala w srodku wlasnie,ze takie zapchane jest

Kitkulka dziękuję ale ja to mam wogole stracha,moja mama jest pielegniarka,a ja sie krwi boje . Zawsze jak mi krew pobierali to praktycznie tam mdlalam

Dziewczynki co do tłuszczyku,to ja tylko żałuję,ze nie idzie mi w cycki mogloby isc w cycki zamiast w brzuszek czy pupe
Gratuluje zdania egzaminu

Mi w cycki tez by mogło isc, oj mogłoby chociaz raz w zyciu pojsc

Co do tego ucha to spróbuj nasączyć troche waty w spirytusie, albo w Amolu jak masz, ja tak chodziłam 2 dni i mi sie odetkało. Jeszcze psikałam krople do nosa normalnie i sie kładłam na chwile na ten bok co miałam ucho zatkane. Tylko mnie dodatkowo przy przełykaniu sliny troszke bolało.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:45   #2838
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mogę Ci troszke oddać, tak z 5 kg chcesz?

Dziewczyny w skrzynce czekaly na mnie znizki do MacDonalda
i nici z diety
oooo nieeee, do mnie zniżki do Maca nigdy nie przychodzą, zawsze muszę o nie walczyć ja to w ogóle powinnam mieć tam kartę stałego klienta jak była promocja i ten konkurs MONOPOL to wysłałam do Warszawy aż 3 plansze (te kupony)

a co do tych 5 kg to nie żartuj na zdjęciach wydajesz się taka drobniutka, przynajmniej z twarzy

blond bunny wcześniejsze Twoje fale bardziej mi się podobały te chyba troszkę bardziej się puszą? Tak to wygląda przynajmniej na zdjęciu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:47   #2839
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ale jak jest tylko zapchane to chyba nie ma sensu do szpitala... bo tam ci powiedzą żebyś poszła do rodzinnego... to nic groźnego, chociaż upierdliwe.

Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Jest ich mega dużo aż sobie nie radzę z nimi
Mam nadzieje że jutro siądą...
caskada tak to powinno wyglądać?
czy cos źle zrobiłam?


Załącznik 3698592Załącznik 3698593Załącznik 3698594Załącznik 3698595
Kurcze, z jednej strony, mi sie wydaje ze jakos lepiej to całosciowo wygląda. A z drugiej faktycznie falki jakieś takie w bałaganie jakby...
Ale nie jest zle, mi sie podoba
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-27, 15:48   #2840
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska ale jak jest tylko zapchane to chyba nie ma sensu do szpitala... bo tam ci powiedzą żebyś poszła do rodzinnego... to nic groźnego, chociaż upierdliwe.

Daję fotki dzisiejszych falek i nie jestem zadowolona
chyba to odsilikonowanie włosów na dobre mi nie wyszlo
Mam teraz mega puch i mega lwa.
Zobaczcie same. Wyciskałam 100% koszulką, rękami tylko pantene rozprowadziłam. W koszulce spędziłam 1,5 godziny bo mnie zaczął juz kark boleć i głowa swędzieć... reszta schnie sama. Są lekko wilgotne.
Jest ich mega dużo aż sobie nie radzę z nimi
Mam nadzieje że jutro siądą...
caskada tak to powinno wyglądać?
czy cos źle zrobiłam?


Załącznik 3698592Załącznik 3698593Załącznik 3698594Załącznik 3698595
ja tez chce takie falki,ja tez,ja tez !!!!

Bunny,a teraz z buzka do klubu i to juz robimy galerie naszych buzek
i moze ty mi powiesz co nastepnym razem Stockholm czy C12?? Po tej C12 bylam zadowolona,a Stockholmu nie probowalam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:50   #2841
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, z jednej strony, mi sie wydaje ze jakos lepiej to całosciowo wygląda. A z drugiej faktycznie falki jakieś takie w bałaganie jakby...
Ale nie jest zle, mi sie podoba
o no właśnie, zabrakło mi słowa - taki bałaganik teraz lekki, ale może jak przeschną to będzie dobrze?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:53   #2842
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Gratuluje zdania egzaminu

Mi w cycki tez by mogło isc, oj mogłoby chociaz raz w zyciu pojsc

Co do tego ucha to spróbuj nasączyć troche waty w spirytusie, albo w Amolu jak masz, ja tak chodziłam 2 dni i mi sie odetkało. Jeszcze psikałam krople do nosa normalnie i sie kładłam na chwile na ten bok co miałam ucho zatkane. Tylko mnie dodatkowo przy przełykaniu sliny troszke bolało.
no cos pokombinuje,w sumie to juz jakos lepiej slysze moze sie odetkalo

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oooo nieeee, do mnie zniżki do Maca nigdy nie przychodzą, zawsze muszę o nie walczyć ja to w ogóle powinnam mieć tam kartę stałego klienta jak była promocja i ten konkurs MONOPOL to wysłałam do Warszawy aż 3 plansze (te kupony)

a co do tych 5 kg to nie żartuj na zdjęciach wydajesz się taka drobniutka, przynajmniej z twarzy

a ja nie moglam uzbierac nigdy wszystkich naklejek,zawsze mi brakowalo jednej,zeby miec caly rzadek
wygralas cos?
Ale te znizki jak pojdziesz to chyba daja teraz troche podrozalo,bo pamietam,ze na ostatnich znizkach byly 2 zestawy powiekszone za 22 zł,a teraz sa juz za 24 zl ale i tak sie oplaca
a ja mam 164 cm wzrostu i wazę 56 kg wiec troche duuuzo i mam brzuszka
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 15:59   #2843
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kotka moim zdaniem 613, zrsztą Lady tez Ci tak pisala
a jesli beda za jasne,to zawsze mozesz pofarbowac,a jak zamowisz za ciemne to juz nic z nimi nie zrobisz
A pisalas,ze zamowilas pasemko,zeby zobaczyc kolor?
Dzięki z egzaminem,wlasnie mi tez chodzilo o przeplukanie
jak będzie wypłata to kupuje te same co ty myśle zeby kupić tak za 100zł tych pasemek
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:01   #2844
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak będzie wypłata to kupuje te same co ty myśle zeby kupić tak za 100zł tych pasemek
no to super, mysle,ze bedzie dobrze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:06   #2845
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a ja nie moglam uzbierac nigdy wszystkich naklejek,zawsze mi brakowalo jednej,zeby miec caly rzadek
wygralas cos?
Ale te znizki jak pojdziesz to chyba daja teraz troche podrozalo,bo pamietam,ze na ostatnich znizkach byly 2 zestawy powiekszone za 22 zł,a teraz sa juz za 24 zl ale i tak sie oplaca
a ja mam 164 cm wzrostu i wazę 56 kg wiec troche duuuzo i mam brzuszka
nic nie wygrałam

ja szczupła jestem, ale jeżdżę sobie na rowerku, żeby nie sflaczeć takim stacjonarnym, a latem na normalnym.
Chodziłam na basen, ale karnet mi się skończył, a jak bywałam na siłowni do biegłam od razu na orbiter albo inne przyrządy do wyrabiania mięśni nóg i pośladków
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:23   #2846
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nic nie wygrałam

ja szczupła jestem, ale jeżdżę sobie na rowerku, żeby nie sflaczeć takim stacjonarnym, a latem na normalnym.
Chodziłam na basen, ale karnet mi się skończył, a jak bywałam na siłowni do biegłam od razu na orbiter albo inne przyrządy do wyrabiania mięśni nóg i pośladków
ja wygralam pare razy tylko male cappucino albo maly napoj i cos tam jeszcze chyba loda

Kiedys chcialam kupic taki rowerek,ale ja mam taki maly pokoik,ze sama ledwo sie w nim ruszam i rowerka juz bym nie wcisnela
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:28   #2847
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tragiczne to nie, ale moim zdaniem kompletnie do Ciebie nie pasują coś jaśniejszego zdecydowanie
bardzo ładny kolor masz na tym avie i jaka laseczka

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada Snow
Dziekuje wam
Ja to mysle nad ta odzywka jak mi sie skonczy ta z apteczki babuni. Ja nakladam je tylko na kocowki. Po masce anti age.A ona jest bez splukiwania prawda?
nad którą odżywką kochana? Isany babassu? Jeżeli o tej mówisz to serdecznie polecam

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

ja zaraz na egzamin lece

i wogole mam zatkane ucho,na jedno praktycznie nic nie slysze i to tak jest od wczoraj,myslalam,ze przejdzie,a jest jeszcze gorzej

i mama mi mówi,że mam do szpitala jechać,ale ja sie boje szpitali,lekarzy

kitkulka fajny avek
kochana mój Tż w wakacje co chwila miał przytkane ucho, po prostu woskowina się nazbierała, trzeba pójść do przychodni na przepłukanie to nic nie boli nie martw się, możesz tylko być w szoku jaknagle zaczniesz normalnie słyszeć tak jak mój Tż był

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

a szczupła jestem niestety, taki metabolizm, codziennie mogę jeść w McDonaldzie i KFC (a robię to naprawdę często ), a nie przytyję. Prędzej padnę przez cholesterol niż przytyję ale... jeszcze pewnie będę tęsknić za tym co tu dzisiaj napisałam, bo w swoim czasie myślę, że masy nabiorę hehe
ja mam tak samo

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niestety niestety... mnie się marzą bardziej krągłe kształty ale to chyba tak jest, kiesy jest się szczupłym to chce się przytyć, a kiedy już te kilogramki są to chce się schudnąć

ja mam 173 cm wzrostu a ważę tak 54-55 kg
mnie też się marzą bardziej krągłe kształty chciałabym przytyć tak do 52kg, jak na razie przybył tylko 1kg i nic więcej za chorobę nie chcę się ruszyć, od 1,5 miesiąca ciągle 48kg ważę, a wcinam na potęgę mam 170cm wzrostu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:31   #2848
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja wygralam pare razy tylko male cappucino albo maly napoj i cos tam jeszcze chyba loda

Kiedys chcialam kupic taki rowerek,ale ja mam taki maly pokoik,ze sama ledwo sie w nim ruszam i rowerka juz bym nie wcisnela
aaa to jeśli chodzi o jedzenie to wygrałam ze 2 razy Big Maca, ze 3 ciastka te na gorąco i frytki

aż tak dużo miejsca ten rowerek nie zajmuje, tylko ma takie niewygodne siodełko, że pupa mnie boli jak nie wiem :/

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
bardzo ładny kolor masz na tym avie i jaka laseczka



nad którą odżywką kochana? Isany babassu? Jeżeli o tej mówisz to serdecznie polecam



kochana mój Tż w wakacje co chwila miał przytkane ucho, po prostu woskowina się nazbierała, trzeba pójść do przychodni na przepłukanie to nic nie boli nie martw się, możesz tylko być w szoku jaknagle zaczniesz normalnie słyszeć tak jak mój Tż był



ja mam tak samo



mnie też się marzą bardziej krągłe kształty chciałabym przytyć tak do 52kg, jak na razie przybył tylko 1kg i nic więcej za chorobę nie chcę się ruszyć, od 1,5 miesiąca ciągle 48kg ważę, a wcinam na potęgę mam 170cm wzrostu
no to też pewnie jesteś chudzinka

a co do tego ucha jeszcze jak mój brat poszedł na przepłukanie ucha to też był w szoku chodził później i gadał, że teraz słyszy w dolby surround
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:31   #2849
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja tez chce takie falki,ja tez,ja tez !!!!

Bunny,a teraz z buzka do klubu i to juz robimy galerie naszych buzek
i moze ty mi powiesz co nastepnym razem Stockholm czy C12?? Po tej C12 bylam zadowolona,a Stockholmu nie probowalam
Princeska jak będę gdzieś wychodziła to zrobię fotkę buźki, dziś nie wychodziłam i wyglądam nie bardzo
Stokholmu możesz spróbować a może ci spasuje?
Ja na razie robię c12 a za miesiąc chyba spróbuję na powrót 219 palette popielaty

Dziewczyny właśnie puszą sie jak szalone- objętosć nie do okiełznania i nie do związania- gumki brakuje a jeszcze nawet całkiem nie wyschły.
Przypomniałam sobie dlaczego zaczęłam używac masek i szamponow z silikonami Właśnie dlatego że zawsze miałam taki puch i go dociążałam.
I wiem już jak myłam wtedy wlosy raz w tygodniu- no taki puch szybko się nie przetluści
Ale męka teraz będzie...
A ostatnio tż stwierdził że jakoś przy twarzy mi wlosy klapią ciekawe co dzis powie jak mnie zobaczy?
Zabijcie mnie
I teraz nie wiem czy to wina szamponu? odżywki zamiast maski? Czy wyciskania koszulką?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-27, 16:33   #2850
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a ja po obejrzeniu tego filmiku wcale się nie dziwię to mnie jeszcze bardziej przekonało do tego żeby nie chodzic do fryzjera
odrost zrobić mogę sobie sama ewentualnie mama albo tż pomogą
a wiecie co moja fryzjerka mówiła że najlepiej odrost to tak co 2-3 mce robić chyba ją opuścił Bóg przecież przy blond włosach to by odrost był mega

jeszcze przypominiała mi sie taka sytuacja i nie zgodzę się że tam gdzie drogo to dobrze
moja mama też już zrezygnowała z usług takiego "dobrego" salonu i wcale się nie dziwie wiecie co jak wróciła od fryzjera włoski ładnie zrobione fakt za godzinę do pracy ja podchodzę bliżej a tam cała głowa w fabie nie zmyte dobrze musiała jeszcze raz myć i nie wiem po co to modelowanie przecież za to też biorą dodatkowo kasę a tu takie coś głowa nie umyta dobrze i moja mama ma włoski tak do połowy szyjki, brody zawsze tak obcina na rowno nawet jak jej podrosną tak jej wygodniej i ona robiła balejaż blondu jasnego z ciemniejszym to zapłąciła przy krótkich włosach 150 zł a tu taki cyrk z tą głową nie spłukaną do tego jak przyszła to i tak wróciła z odrostem

poszłam za radą Blond Bunny jak radziła Kotce i obciełam końcówki też na równo tzn nie sama koleżanka faktycznie wyglądają zdrowiej niż te postrzępione dobrze że jesteście i zawsze można coś ciekawego dla siebie wyłapać jakąś radę

Bunny faktycznie dzisiaj jakoś inaczej te loczki wyglądają ale tak czy siak też mi się takie marzą pięknie w kręconych

Princesska na tym zdjęciu co dodawałaś z warkoczykiem włoski idealnie sie do siebie dopasowały kolorkiem te przedłużane z Twoimi i powiem Ci że o wiele lepiej tak zdrowiej wyglądają podcięte

ja teraz siedzę z farbką na głowie, zaraz idę zmyć

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-01-27 o 16:35
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.