Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-16, 16:12   #2401
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Teraz będę musiała poczekać aż trochę odrosną gdyż są równe z opuszkiem właśnie ta budowa to jedyne co przychodzi mi do głowy, bo przecież dbam o nie na co dzień więc to nie przez zniszczenia czy przesuszenia. Więc może z nimi jak i z robionymi przez pseudo stylistki prostymi źle zbudowanymi tipsami, które bez krzywej C pękają na przedłużeniu
teraz to wiadomo, ale jak nieco odrosną to może dobrze byłoby nie doprowadzić do tej granicy w długości.. no nie wiem.
Z budową paznokcia brzmi to prawdopodobnie wg mnie.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 17:00   #2402
Marcusia
Rozeznanie
 
Avatar Marcusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 786
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej płytkę masz ładną, możesz lekko boczki podpiłować. do tego poodsuwaj skórki, bo one najbardziej się proszą o zadbanie
Cytat:
Napisane przez agaszak
Hej
Ładna płytka ale tak jak dziewczyny piszą - skórki do ogarnięcia i wyrównania lekkiego pazurki
Dzięki dziewczyny pierwsze ze zdjęć było ze skórkami, pozostałe dwa bez, no ale cóż, poczekam aż podrosną i bedę je dalej modelować aż zaczną wyglądać
__________________
Myśl pozytywnie i częściej się uśmiechaj!
Marcusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 18:17   #2403
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:04   #2404
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
łomajgad pięknie

I powinnaś bo są cudne
Wiecie co.. jesteście dla mnie takim pocieszeniem po ciężkim dniu. Zawsze mi się tak miło robi na serduchu jak czytam takie komentarze Wiem, że to tylko paznokcie, ale i tak miło niesamowicie.

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Kolory i wzorki ekstra wyszło
Dziękuję, myslałam o takim mani już od bardzo dawna!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam delikates MIYO i Life. Na blogu więcej zdjęć
Jak ślicznie Tak delikatnie wyszło!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A, rozumiem
Niezgodną to już dość dawno w klubie polecałam Rok temu z okładem.
od razu widać, że rzadko starcza mi czasu na klub ehhh żal mi, że sporo mnie omija czasem..


Cytat:
Genialnie Ci wyszły te kolorowane babeczki
pękam z dumy

Cytat:
W podobnym klimacie: "Podzieleni", lub seria "Mroczne umysły" (druga część "Nigdy nie gasną" a trzecia" "Po zmierzchu")
Z dziwnych innych nietypowych "Pod skórą"


Ja mam dokładnie tak samo. czytam to co mi się spodoba, nie koniecznie patrząc na gatunek.
Jeśli lubisz takie smutaski, to "13 powodów" powinno Ci się spodobać. To niby książka dla młodzieży, ale spokojnie daje radę.
No i zawsze ryczę czytając Samotność w sieci
oooo chyba odwiedzę bibliotekę Swoją drogą uwielbiam biblioteki.. chciałam kiedyś w takiej starej pracować Jednak mam sentyment do papierowej książki w ręce.

Zabierałam się wiele razy do Samotności ale jakoś się nie składało..

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aaa na pewno będzie super, Vivv pisała, że jest jeszcze żywsza od CC



Stemple nie w moim stylu, co zapewne już wiesz ale kolory za to bardzo moje mimo to mani uważam za piękne całościowo, wszystko pasuje
Dzisiaj ją dostałam, na pierwszy rzut oka - faaaaaajna Ale chyba bardziej jak nowa Robinsonka Zobaczę jak pomaluję któregoś tu dnia.

Oooo no to jest mi strasznie miło, że tak piszesz! To najlepszy komplement jak komuś mimo calkiem innego gustu moje mani się i tak podoba

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak bym miała porównywać, to Igrzyska są zdecydowanie lepiej sfilmowane. Niezgodna mocno spłycona.
Mam to samo zdanie i do ksiązki też byłam ciut sceptycznie nastawiona, ale bardzo miło mnie zaskoczyła. Cytując okładkę.. "zdetronizowała igrzyska!"

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
możliwe
no zaczęłam kilka dni po tym jak dostałam, bo jeszcze czekałam na szczegóły i fociłam... i tak mi zeszło trochę dłużej niż pisałam w zgłoszeniu, jednak nie przewidziałam że uzyskanie takiej samej pozy jest tak czasochłonne :/ max 4 swatche na dzień u mnie wychodzi.
maksymalnie 4 swatche na dzień? A były suche wszystkie jak fociłas? Kurde tempo miałas.. kiedy ty znajdujesz czas Matko ja nigdy nie nadążam z niczym..

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51062843]Maniutek.Nie za duże zdjęcia
[/QUOTE] Też brokat tak sobie, ale mani ładny.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co
hmmm róż taki ooo, ale zdjęcia jak zawsze ekstra,

Ooooohooooo będzie się działo !!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:07   #2405
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
teraz to wiadomo, ale jak nieco odrosną to może dobrze byłoby nie doprowadzić do tej granicy w długości.. no nie wiem.
Z budową paznokcia brzmi to prawdopodobnie wg mnie.
Czyli chyba będę skazana na jajka gdyż migdałki tylko w tej długości nie wygladają kanciasto



Śniegowa właśnie odebrałam maile, tyyyyyle dobra Jeszcze raz dziękuję

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2015-04-16 o 19:16
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 19:34   #2406
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
najczęściej to 3-4 dziennie ale nie co dzień, tylko z przerwami. Wycisk był i ciągłe latanie do kompa, sprawdzenie czy poza się zgadza na bieżąco, bo potem jakbym zmyła i okazało się, że nie gra to byłaby lipa..
A dziękuję poza robiona inaczej, a potem żeby było trudniej obkręcana częściowo w programie ale tak zaczęłam to tak już musiałam robić gimnastyka dla rąk

3-4 na dzień pewnie niektóre były jeszcze mokre, jak robiłaś zdjęcia niezła przeprawa, wcale się nie dziwię, że miałaś chwile zwątpienia, bo też bym miała w takiej sytuacji jak robię zdjęcia to też od razu patrzę jak wyglądają na laptopie
fajnie Ci to wyszło Twoje zdjęcia są takie ładne, estetyczne, miło oko na nich zawiesić


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co

śliczny
ale boję się jutra


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
pękam z dumy

Swoją drogą uwielbiam biblioteki.. chciałam kiedyś w takiej starej pracować Jednak mam sentyment do papierowej książki w ręce.

przeczytałam - pękam z gumy

uwielbiam zapach nowej książki, ale szczerze.. dawno już nie miałam w ręku normalnej książki, przerzuciłam się częściowo z wygody na ebooki, wrzucam na telefon kilkanaście tytułów i długie podróże, czy bezsenne noce nie są mi straszne, bo wszystko pod ręką.. gorzej, jak się bateria wyczerpie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-04-16 o 19:35
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 20:30   #2407
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam delikates MIYO i Life. Na blogu więcej zdjęć
Ooo fajnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
aż mi przypomniałaś poparzoną łydkę mojego brata, jak zaliczył wywrotkę z motocyklem, brr.. swoją drogą.. ja zawsze wszystkie strupy zrywałam.. nadal to robię
Blizny mam nadal na kolanach

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51062843]Maniutek.Nie za duże zdjęcia [/QUOTE]
Pooodoba mi się

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co
Śliczne

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Wiecie co.. jesteście dla mnie takim pocieszeniem po ciężkim dniu. Zawsze mi się tak miło robi na serduchu jak czytam takie komentarze Wiem, że to tylko paznokcie, ale i tak miło niesamowicie.

oooo chyba odwiedzę bibliotekę Swoją drogą uwielbiam biblioteki.. chciałam kiedyś w takiej starej pracować Jednak mam sentyment do papierowej książki w ręce.

Też uwielbiam, poniucham sobie nowe książki przy okazji
Wolę papierowe, moje ulubione są poklejone taśmą, mają jakieś zasuszone kwiatki w środku, zakładki robione w podstawówce i pożółkłe strony. Nigdy nie zamienię papieru na czytnik

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przeczytałam - pękam z gumy

uwielbiam zapach nowej książki, ale szczerze.. dawno już nie miałam w ręku normalnej książki, przerzuciłam się częściowo z wygody na ebooki, wrzucam na telefon kilkanaście tytułów i długie podróże, czy bezsenne noce nie są mi straszne, bo wszystko pod ręką.. gorzej, jak się bateria wyczerpie

A ja wolę do torebki książkę wrzucić
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 07:16   #2408
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co
Faktycznie, zwykły niezwykły

oj...
Tum... dum... duuuuum.... <straszna muzyka>

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
od razu widać, że rzadko starcza mi czasu na klub ehhh żal mi, że sporo mnie omija czasem..


pękam z dumy


oooo chyba odwiedzę bibliotekę Swoją drogą uwielbiam biblioteki.. chciałam kiedyś w takiej starej pracować Jednak mam sentyment do papierowej książki w ręce.

Zabierałam się wiele razy do Samotności ale jakoś się nie składało..
Hehe Nadrabiaj

Fakt, co papier to papier, ale w tłoku wygodniej z tableta.

Nie porównuj do filmu jakby co...


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Śniegowa właśnie odebrałam maile, tyyyyyle dobra Jeszcze raz dziękuję
Polecam się

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Też uwielbiam, poniucham sobie nowe książki przy okazji
Wolę papierowe, moje ulubione są poklejone taśmą, mają jakieś zasuszone kwiatki w środku, zakładki robione w podstawówce i pożółkłe strony. Nigdy nie zamienię papieru na czytnik
Tak jak mówiłam Mgiełce. Papier to papier... Ale jak byś jeździła Metrem w godzinach szczytu, to tam nie bardzo jest miejsce na przewracanie stron. Poza tym, jak Miła, tez z wygody. Mam na tablecie czy telefonie sporo książek, i jak skończę jedną to od razu wrzucam sobie drugą.
To jest zdecydowanie wygodniejsze, szczególnie w komunikacji miejskiej
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 07:21   #2409
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Dzisiaj ją dostałam, na pierwszy rzut oka - faaaaaajna Ale chyba bardziej jak nowa Robinsonka Zobaczę jak pomaluję któregoś tu dnia.

Oooo no to jest mi strasznie miło, że tak piszesz! To najlepszy komplement jak komuś mimo calkiem innego gustu moje mani się i tak podoba

maksymalnie 4 swatche na dzień? A były suche wszystkie jak fociłas? Kurde tempo miałas.. kiedy ty znajdujesz czas Matko ja nigdy nie nadążam z niczym..

hmmm róż taki ooo, ale zdjęcia jak zawsze ekstra,

Ooooohooooo będzie się działo !!!
Wiesz co, jak nie widziałaś robinsonek na zywo, to tak naprawdę można tylko gdybać, bo po zdjęciach to ni hu hu oby się sprawdziła po pomalowaniu

chociaż - nie kompletnie innego gustu, ale raczej trochę innego

Suche były względnie, ale na pewno nie tak na mur beton wiesz co, ja jak czasem czytam, że ktoś zrobił 10 swatchy to się zastanawiam jakim cudem niby może bez tej jednakowej pozy bym dała radę więcej, ale i tak... to jednak meczące jest a wtedy pod tym konkursem Orly no FB ktoś napisał, że 24 swatche to w jeden dzień... ekhem

a dla mnie odwrotnie ale dzięki

chyba tak, jeszcze muszę notkę napisać i nie wiem jak się zabrać haha

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czyli chyba będę skazana na jajka gdyż migdałki tylko w tej długości nie wygladają kanciasto
no nie wiem, może coś wymyślisz jeszcze

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
3-4 na dzień pewnie niektóre były jeszcze mokre, jak robiłaś zdjęcia niezła przeprawa, wcale się nie dziwię, że miałaś chwile zwątpienia, bo też bym miała w takiej sytuacji jak robię zdjęcia to też od razu patrzę jak wyglądają na laptopie
fajnie Ci to wyszło Twoje zdjęcia są takie ładne, estetyczne, miło oko na nich zawiesić

śliczny
ale boję się jutra
zupełnie mokre to nie, ale i suche też nie do końca
jeden plus taki, że o dziwo kształt paznokci się wtedy nie buntował bo czasem wypiłuję niby ok, a na zdjęciach wychodzi kicha. Wtedy miały w miarę dobry czas pod tym względem
no to miło słyszeć, bo ja to wiecznie nie do końca zadowolona ze zdjęć


ja też...

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Śliczne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 07:41   #2410
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Suche były względnie, ale na pewno nie tak na mur beton wiesz co, ja jak czasem czytam, że ktoś zrobił 10 swatchy to się zastanawiam jakim cudem niby może bez tej jednakowej pozy bym dała radę więcej, ale i tak... to jednak meczące jest a wtedy pod tym konkursem Orly no FB ktoś napisał, że 24 swatche to w jeden dzień... ekhem
No to ciekawa jestem, jak one by wtedy wyglądały... Myślę, że ta osoba kompletnie nie wiedziała o czym mówi najzwyczajniej.
Może ktoś inny zrobiłby to nieco szybciej niż 4-5 na dzień, ale nie byłyby tak dopracowane. Ty jednak zwracasz uwagę na najmniejsze szczegóły i dopieszczasz wszystko pięknie.


Orly właśnie pokazało passion fruit... ale zjechali jakość zdjęcia. Fatalne jest! Pikseloza po oczach wali
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-04-17 o 08:59
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:03   #2411
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Polecam się

Tak jak mówiłam Mgiełce. Papier to papier... Ale jak byś jeździła Metrem w godzinach szczytu, to tam nie bardzo jest miejsce na przewracanie stron. Poza tym, jak Miła, tez z wygody. Mam na tablecie czy telefonie sporo książek, i jak skończę jedną to od razu wrzucam sobie drugą.
To jest zdecydowanie wygodniejsze, szczególnie w komunikacji miejskiej

Sama nie wyobrażałam sobie czytania z jakiegoś ekranu, zawsze wolałam książki ale właśnie w pksie i przez cały dzień na uczelni taka 300stronicowa książka trochę ciążyła Teraz kiedy mam czytnik nie ma problemu ciężkiej książki, czy potrzeby jeżdżenia do miejscowości obok do biblioteki Gdyż u mnie na wsi jest niby jedna biblioteka ale ze zbiorem typowo szkolnym i takim już romansidłowym dla starszych pań

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no nie wiem, może coś wymyślisz jeszcze
Już chyba próbowałam wszystkiego migdałkom czubki się łamią, kwadraty się rozjeżdżają i wyglądają szeroko no a jajek nigdy dłużej nie miałam więc w sumie nie wiem



Dziewczyny czy dostane gdzieś w sieci lakier color club poza EuroFashion (nie mają akurat tych odcieni, które bym chciała) ? Interesuje mnie kilka kolorów z Poptastic Pastel Neon?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 09:13   #2412
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Sama nie wyobrażałam sobie czytania z jakiegoś ekranu, zawsze wolałam książki ale właśnie w pksie i przez cały dzień na uczelni taka 300stronicowa książka trochę ciążyła Teraz kiedy mam czytnik nie ma problemu ciężkiej książki, czy potrzeby jeżdżenia do miejscowości obok do biblioteki Gdyż u mnie na wsi jest niby jedna biblioteka ale ze zbiorem typowo szkolnym i takim już romansidłowym dla starszych pań
Dokładnie... a gdy przeczuwasz, że te 300 stron skończysz po drodze, to musisz zapakować drugą...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:20   #2413
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Faktycznie, zwykły niezwykły

oj...
Tum... dum... duuuuum.... <straszna muzyka>


haha

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No to ciekawa jestem, jak one by wtedy wyglądały... Myślę, że ta osoba kompletnie nie wiedziała o czym mówi najzwyczajniej.
Może ktoś inny zrobiłby to nieco szybciej niż 4-5 na dzień, ale nie byłyby tak dopracowane. Ty jednak zwracasz uwagę na najmniejsze szczegóły i dopieszczasz wszystko pięknie.


Orly właśnie pokazało passion fruit... ale zjechali jakość zdjęcia. Fatalne jest! Pikseloza po oczach wali
No też się zastanawiam.
Wiesz, ja to wprawy w takim czymś nie mam, bo jak pomaluję lakierem to lubię go ponosić chociaż chwilę lubię zobaczyć w sztucznym świetle, czy wieczorem, czy w słońcu/cieniu itd. No ale tak jak tutaj to musiałam tak.

nie wiem właśnie czemu tak...

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Już chyba próbowałam wszystkiego migdałkom czubki się łamią, kwadraty się rozjeżdżają i wyglądają szeroko no a jajek nigdy dłużej nie miałam więc w sumie nie wiem
no to masz dylematy

co do CC to nie wiem, ale możesz napisać do EF, bo czasem na stronie nie jest aktualne z tego co wiem.
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-04-17 o 09:22
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 09:35   #2414
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

No też się zastanawiam.
Wiesz, ja to wprawy w takim czymś nie mam, bo jak pomaluję lakierem to lubię go ponosić chociaż chwilę lubię zobaczyć w sztucznym świetle, czy wieczorem, czy w słońcu/cieniu itd. No ale tak jak tutaj to musiałam tak.

nie wiem właśnie czemu tak...
Rozumiem.
W sumie najlepiej by było jak byś robiła 1 słocz dziennie i miała zagwarantowane słońce

Na poprzednich też gubili, ale tu to dramat
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:02   #2415
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Wooooolne! Co tam ciekawego? Jakaś aferka? Ja mam paznokcie na -67909756
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:11   #2416
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Wooooolne! Co tam ciekawego? Jakaś aferka? Ja mam paznokcie na -67909756
Fajnie Ci
Ile wolnego?

Cisza spokój, poza szalejącym beta wizażem

Oj...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:22   #2417
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajnie Ci
Ile wolnego?

Cisza spokój, poza szalejącym beta wizażem

Oj...
Dzisiaj Jutro do pracy i do końca miesiąca tylko niedziele wolne
Nie ma tragedi, ale mam teraz paluszki jak u czwartoklasistki

Weźcie ten wizaż;/
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:27   #2418
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Piękne dzieciaczki I mani-wszystkie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
ooo to o takich ,,wypadkach" to nawet nie wspominam ja zaprawiona w takich poździeraniach. Kiedyś nie grało się w rękę na hali tylko na boisku asfaltowym, więc wyobraź sobie jak się wyglądało po ostrym meczu a ręka raczej do delikatnych dyscyplin, nie należy. Po takiej przewrotce kiedyś, strupa- takiego centymetrowej grubości, miałam od biodra po kostkę Nie mogłam nogi zginać bo wszystko pękało

Dobrze, że choć troszkę masz ja po przyroście musiałam spiłować
Młoda mnie namawia ale jakoś nie mogę się za nie zabrać
Ooo matko
o masakra, auu

buu
w swoim czasie może sięgniesz
noo, ale przeżyłam :P

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ja właśnie przez Gwiazdy tak jakoś się do tego nie garnę...
szkoda, ale rozumiem, Gwiazdy mogły zniechęcić :P ja się zastanawiam, czemu nie sfilmowali Alaski :/

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj, to widzę, że się nieźle zraziłaś
oj tak xD

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51062843]Maniutek.Nie za duże zdjęcia ?[/QUOTE]

śli czne, takie dziewczęce nie, u mnie ok zdjęcie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam kolejne mani na projekt Red Rouge - Kolorowanka tym razem.

Dodatkowo dodam, ze uwielbiam kapkejki!!!
wow, śliczne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
brr to chyba wolałabym pozdzieranego ryja, niż niezręczne (nie umiałam znaleźć lepszego określenia ) wakacje
niezręczne ja nie wiem co bym wolała

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Słyszałam od przyjaciółki i mam w planie, ta trzecia jej sie nie bardzo podobała za to.
a jaka trzecia?


Yen, mani mi się bardzo podoba
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 10:42   #2419
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dzisiaj Jutro do pracy i do końca miesiąca tylko niedziele wolne

Weźcie ten wizaż;/
Oj... A jak Majówka?

Ty no... Może jestem przewrażliwiona... ale wchodzę na wizaż, a tam na głównej łono kobiece w skapych majtkach, w pozie niewątpliwie erotycznej... No halo...
Poza tym odnosze wrażenie że poziom merytoryczny atrtykułów spadł na łeb na szyję.
Choćby ten dotyczący "wyzwania na sexi pośladki", czy "jak zmieniała się Rihanna".
Odnośniki i mało wygodne pokazy slajdów.



Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
szkoda, ale rozumiem, Gwiazdy mogły zniechęcić :P ja się zastanawiam, czemu nie sfilmowali Alaski :/
No dopsz. To spróbuję.
Jak uda mi się ją znaleźć
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-04-17 o 11:05
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 11:20   #2420
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A ja wolę do torebki książkę wrzucić

ja nie bo zawsze mam milion rzeczy w torebce, jakiś duży zeszyt, portfel, żarcie, kosmetyczka, jeszcze czasami wejdę do sklepu i jakimiś zakupami doładuję, wiec jakbym miała mieć jeszcze książkę ponad 300 str, to by mi się ramię urwało


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tum... dum... duuuuum.... <straszna muzyka>


Tak jak mówiłam Mgiełce. Papier to papier... Ale jak byś jeździła Metrem w godzinach szczytu, to tam nie bardzo jest miejsce na przewracanie stron. Poza tym, jak Miła, tez z wygody. Mam na tablecie czy telefonie sporo książek, i jak skończę jedną to od razu wrzucam sobie drugą.
To jest zdecydowanie wygodniejsze, szczególnie w komunikacji miejskiej

zanuciłam to na melodię marszu pogrzebowego


papierowe wydania zdecydowanie bardziej wolę czytać w domu, niż w komunikacji miejskiej wtedy jest czas na kawę/herbatę, wyciągniecie nóg, zwyczajny relaks


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a wtedy pod tym konkursem Orly no FB ktoś napisał, że 24 swatche to w jeden dzień... ekhem

jeden plus taki, że o dziwo kształt paznokci się wtedy nie buntował bo czasem wypiłuję niby ok, a na zdjęciach wychodzi kicha. Wtedy miały w miarę dobry czas pod tym względem

taa choćbym nie wiem jak się starała to ni dy rydy najważniejsze to mierzyć siły na zamiary


nie wierzę Ci w ten buntujący kształt, bo jak dla mnie ciągle jest perfekcyjny masz takie dopracowane te kwadraty, że aż czasami zdycham z zazdrości i jestem bliska sięgnięcia po pilnik


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
niezręczne ja nie wiem co bym wolała

w sumie obie opcje kiepskie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ty no... Może jestem przewrażliwiona... ale wchodzę na wizaż, a tam na głównej łono kobiece w skapych majtkach, w pozie niewątpliwie erotycznej... No halo...
Poza tym odnosze wrażenie że poziom merytoryczny atrtykułów spadł na łeb na szyję.
Choćby ten dotyczący "wyzwania na sexi pośladki", czy "jak zmieniała się Rihanna".
Odnośniki i mało wygodne pokazy slajdów.

jak to czytam to cieszę się, że w ogóle nie odwiedzam głównej wizażu mam od razu w zakładkach odnośnik do subskrybowanych wątków <3
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:22   #2421
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zanuciłam to na melodię marszu pogrzebowego


papierowe wydania zdecydowanie bardziej wolę czytać w domu, niż w komunikacji miejskiej wtedy jest czas na kawę/herbatę, wyciągniecie nóg, zwyczajny relaks


(...)

jak to czytam to cieszę się, że w ogóle nie odwiedzam głównej wizażu mam od razu w zakładkach odnośnik do subskrybowanych wątków <3
hahahah

No ja w domu bardzo sporadycznie czytam.


Chyba też tak zrobię... bo to jakiś koszmar jest.
Zerknij i powiedz: czy przesadzam?


Hmm... Znalazłam Alaskę.
Po naszemu i angielsku. I nie zgadza mi się cuś... Chyba w oryginale to spróbuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-04-17 o 11:31
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:32   #2422
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
hahahah

No ja w domu bardzo sporadycznie czytam.


Chyba też tak zrobię... bo to jakiś koszmar jest.
Zerknij i powiedz: czy przesadzam?

i teraz ciągle wchodzę na wątek z lękiem, czy już jest Hook up, czy nie

ja to w ogóle ostatnio rzadko czytam, ostatnio męczyłam książkę z miesiąc jakoś wena słaba


polecam, wszystko od razu na miejscu i nie musisz się wkurzać wyglądem głównej
spojrzałam sobie.. Jak dobrze wyglądać nago i gacie takie, że jeszcze ciut, ciut i łono na wierzchu

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hmm... Znalazłam Alaskę.
Po naszemu i angielsku. I nie zgadza mi się cuś... Chyba w oryginale to spróbuję

co Ci się nie zgadza? podeślij na pw link gdzie znalazłaś wersję PL
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:38   #2423
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
polecam, wszystko od razu na miejscu i nie musisz się wkurzać wyglądem głównej
spojrzałam sobie.. Jak dobrze wyglądać nago i gacie takie, że jeszcze ciut, ciut i łono na wierzchu


No właśnie... Czyli nie jestem przewrażliwiona.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:43   #2424
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie... a gdy przeczuwasz, że te 300 stron skończysz po drodze, to musisz zapakować drugą...
Otóż to

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to masz dylematy
co do CC to nie wiem, ale możesz napisać do EF, bo czasem na stronie nie jest aktualne z tego co wiem.
Niestety
Dziękuję za podpowiedź wysłałam im maila
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:10   #2425
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Rozumiem.
W sumie najlepiej by było jak byś robiła 1 słocz dziennie i miała zagwarantowane słońce

Na poprzednich też gubili, ale tu to dramat
oj akurat słońce to mi przeszkadza ale jak jest pochmurno to też niedobrze, bo za ciemno.

no widziałam też już nieraz...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
taa choćbym nie wiem jak się starała to ni dy rydy najważniejsze to mierzyć siły na zamiary

nie wierzę Ci w ten buntujący kształt, bo jak dla mnie ciągle jest perfekcyjny masz takie dopracowane te kwadraty, że aż czasami zdycham z zazdrości i jestem bliska sięgnięcia po pilnik

i teraz ciągle wchodzę na wątek z lękiem, czy już jest Hook up, czy nie
dokładnie choć ja też się trochę przeliczyłam czasowo

no nie żartuj, Ty miałaś też idealne kwadraty przecież cieszę się, że tak uważasz, ale ja serio czasem mam ich dość, bo mi się dziwne wydają nieraz to się muszę napoprawiać dziadów.

dobra, to wrzucam, żebyś się już nie męczyła
albo dopiero zaczniesz, hehe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź wysłałam im maila
może akurat, jednej dziewczynie na blogu tak poradziłam i się udało



uwaaaagaaaaaa hit roku




i w macie:

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:15   #2426
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Kiedyś szalałam na punkcie żółtych paznokci, ale teraz nie mam ani jednego żółtego lakieru Za to podziwiam idealny kształt Twoich paznokci

Trudno mi się wgryźć w dyskusje, więc tylko podczytuję. Ale po cichu wrzucę też co tam dziś zmalowałam ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4495.jpg (21,1 KB, 50 załadowań)
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:15   #2427
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj akurat słońce to mi przeszkadza ale jak jest pochmurno to też niedobrze, bo za ciemno.

no widziałam też już nieraz...


uwaaaagaaaaaa hit roku
No i weź jej dogódź. Hahahah.

Głupio, bo Ty dostarczyłaś doskonałą jakość...


O kurde.
Nie wiem co powiedzieć aż.


Może tak: To najładniejszy słocz tego lakieru w całej sieci.
Faktycznie ciekawy w macie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-04-17 o 12:18
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:19   #2428
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dokładnie choć ja też się trochę przeliczyłam czasowo

no nie żartuj, Ty miałaś też idealne kwadraty przecież cieszę się, że tak uważasz, ale ja serio czasem mam ich dość, bo mi się dziwne wydają nieraz to się muszę napoprawiać dziadów.

dobra, to wrzucam, żebyś się już nie męczyła
albo dopiero zaczniesz, hehe

ale przynajmniej nie podałaś takiej absurdalnej liczby

wiesz, były chwile kiedy moje kwadraty podobały mi się bardzobardzo, a przychodziły takie dni, kiedy nie mogłam na nie patrzeć z migdałami mam podobnie, też są dni, kiedy wyglądają super, a czasami widzę bezkształtną masę, nawet po podpiłowaniu.. ciągle coś z nimi kombinuję, ale z drugiej strony boję się też przedobrzyć i spierdalić całkowicie kształt.

borze, nie wiem co mam powiedzieć patrzę na niego i nie wiem co czuję.. u Ciebie nie wygląda jakoś wybitnie brzydko, ale to nie jest lakier, który by mi się spodobał.. przez wykończenie i jego kolor za to w macie może jakoś bym go zniosła
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:20   #2429
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
borze, nie wiem co mam powiedzieć patrzę na niego i nie wiem co czuję.. u Ciebie nie wygląda jakoś wybitnie brzydko, ale to nie jest lakier, który by mi się spodobał.. przez wykończenie i jego kolor za to w macie może jakoś bym go zniosła
To po prostu dowód na to, że Anula z największej kupy zrobi cudo.
U niej to nawet dyniowa Savina by była ładna
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:22   #2430
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To po prostu dowód na to, że Anula z największej kupy zrobi cudo.
U niej to nawet dyniowa Savina by była ładna

no.. nawet kupa Agi to potwierdziła..
(przeczytałam jeszcze raz to zdanie i parsknęłam śmiechem )
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.