Trądzik - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-02, 15:38   #151
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

woow a mi już pryszcze schodzą
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 09:48   #152
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Trądzik

Jednak badanie okazało sie potrzebne. Przyczyną moich doleglliwości skórnych mogą być lamblie które mi dziś wyryto w badaniu...za badanie zapłaciłam z włąsnej kieszeni oczywiście (12 zł) no i teraz to musze leczyć.....
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:13   #153
hokus-pokus
Przyczajenie
 
Avatar hokus-pokus
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik

Trądzik. Ciężka sprawa. Udało mi się trafić na dobrego dermatologa i są efekty!!! Droga do "efektów" była ciężka :
1. DIETA- 0 słodyczy, NIE dla: selera, papryki, pora, cebuli, szczypioru, cytrusów, orzechów itp., żółtego i topionego sera. Ryby wskazane zwłaszcza słodkowodne (NIE dla śledzi!), drób również. Duuuużo wody mineralnej niegazowanej, słaba herbata, 1 kawa na dzień (dla mnie straszne), NIE sokom z kartoników i butelek; tylko soki robione w domu. Chleb dowolny. TAK dla pomidorów, kiszonej kapusty, ogórków świeżych. NIE dla wszelkich marynowanych warzyw.
2. Do mycia tylko mydło BOBAS, do prania proszek BOBAS (trądzik może być objawem alergii).
3. LEKARSTEWKA- Metronidazol w tabletkach (jeśli chodzi o mnie to był najskuteczniejszy lek jaki stosowalam, pięknie mi po tym wszystko poznikało), witamina A+E, zynk forte (1 tabletka na godz. przed obiadem), ranao Davercin, na noc- Zineryt. Na ropne krosty- maść ichtiolowa.
hokus-pokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:14   #154
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez hokus-pokus Pokaż wiadomość
Trądzik. Ciężka sprawa. Udało mi się trafić na dobrego dermatologa i są efekty!!! Droga do "efektów" była ciężka :
1. DIETA- 0 słodyczy, NIE dla: selera, papryki, pora, cebuli, szczypioru, cytrusów, orzechów itp., żółtego i topionego sera. Ryby wskazane zwłaszcza słodkowodne (NIE dla śledzi!), drób również. Duuuużo wody mineralnej niegazowanej, słaba herbata, 1 kawa na dzień (dla mnie straszne), NIE sokom z kartoników i butelek; tylko soki robione w domu. Chleb dowolny. TAK dla pomidorów, kiszonej kapusty, ogórków świeżych. NIE dla wszelkich marynowanych warzyw.
2. Do mycia tylko mydło BOBAS, do prania proszek BOBAS (trądzik może być objawem alergii).
3. LEKARSTEWKA- Metronidazol w tabletkach (jeśli chodzi o mnie to był najskuteczniejszy lek jaki stosowalam, pięknie mi po tym wszystko poznikało), witamina A+E, zynk forte (1 tabletka na godz. przed obiadem), ranao Davercin, na noc- Zineryt. Na ropne krosty- maść ichtiolowa.
A jak teraz jest z Twoim odżywianiem się.. czy nadal musisz unikać tych produktów??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 15:23   #155
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Jednak badanie okazało sie potrzebne. Przyczyną moich doleglliwości skórnych mogą być lamblie które mi dziś wyryto w badaniu...za badanie zapłaciłam z włąsnej kieszeni oczywiście (12 zł) no i teraz to musze leczyć.....
Ja też te badania, które miałam robione w szpitalu powtórzyłam (bo nigdy nic niewiadomo), ale nic nie wykazały. Inni doradzają mi żebym chodziła przynajmniej do dwóch dermatologów.. ale zostane przy jednym w końcu i tak mi schodzą.. zobaczymy co będzie dalej.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:49   #156
hokus-pokus
Przyczajenie
 
Avatar hokus-pokus
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik

Powinnam i staram się, ale nie zawsze się udaje, niestety
__________________
Wszystko, co się wydarzyło i co się wydarzyć mialo, było przeznaczeniem. Wszystko dzieje się tak, jak się dziać musi.
hokus-pokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 15:39   #157
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Zjadłam dzisiaj 2 hamburgery i zupke pomidorową z tytki.. mam nadzieje że nie odbije się to na stanie mojej skóry!!!
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 18:04   #158
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

A ja idę jutro do szpitala i mimo wszystko mam nadzieję, że coś mi to pomoże. Buzia niestety nadal jest w fatalnym stanie. A w szpitalu sobie odpocznie od podkładu (bez tego nie jestem w stanie pokazywać sie publicznie, choć wiem, że to nie pomaga, a nawet moze przeszkadzać), kremów, zanieczyszczonego powietrza. Liczę na to, że wrócę w choc trochę lepszym stanie.
Pozdrawiam.
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 01:46   #159
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
A ja idę jutro do szpitala i mimo wszystko mam nadzieję, że coś mi to pomoże. Buzia niestety nadal jest w fatalnym stanie. A w szpitalu sobie odpocznie od podkładu (bez tego nie jestem w stanie pokazywać sie publicznie, choć wiem, że to nie pomaga, a nawet moze przeszkadzać), kremów, zanieczyszczonego powietrza. Liczę na to, że wrócę w choc trochę lepszym stanie.
Pozdrawiam.
Powodzenia!
Ja z kolei jutro rano mam zabieg oczyszczania twarzy kwasami - mam nadzieje ze po nim bedzie lepiej
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 18:03   #160
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Czy Wy też macie depreche przez pryszcze??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 11:39   #161
jaka_kaya
Raczkowanie
 
Avatar jaka_kaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraina Kredek
Wiadomości: 61
Dot.: Trądzik

Ja przez jakies dwa tygodnie miałam taką deprechę, że szok! Byłam strasznie zestresowana tak mocno, jak nawet przed egaminami nie byłam!
Jednak po serii badań, kiedy wykryłam przyczynę czuję się znacznie lepiej i cera znacznie się poprawiła -widać różnice.
Głowa do góry babeczki!!! Wiemy przecież, że leczenie to długotrwały proces nie takie tam hop-siup!
Będzie dobrze!!!Z każdym dniem coraz lepiej!!!
A może tak próbować zapomnieć o syfach i energię życiową poświęcic na coś innego?
(ja w końcu zajme sie pisaniem pracy mgr i "zapominam"
P.S.
Jak myślicie? Można chodzić na saunę kiedy ma się problemy z cerą? -skłonnośc do syfów?
jaka_kaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-10, 11:45   #162
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Trądzik

Niestety deprecha jest
I to przez pryszcze.
Wstydze sie pokazywać ludziom bez tzw tapety
Podkład i korektor to konieczność.
Lecze sie już miesiąc differinem i jak narazie tylko wieczny wysyp
Grr kiedy to sie wreszcie skończy.
DO tego wyciskam i heh niestety blizny na całych policzkach i brodzie,za to skóra na nosie sie łuszczy i żadne kremy i maseczki nawilżające i regenerujące nie pomagają

Ide robić makijaż bo niedługo wychodze.
Niestety skończyly sie czasy kiedy nie musialam używać podkładu
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 11:47   #163
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez jaka_kaya Pokaż wiadomość
Ja przez jakies dwa tygodnie miałam taką deprechę, że szok! Byłam strasznie zestresowana tak mocno, jak nawet przed egaminami nie byłam!
Jednak po serii badań, kiedy wykryłam przyczynę czuję się znacznie lepiej i cera znacznie się poprawiła -widać różnice.
Głowa do góry babeczki!!! Wiemy przecież, że leczenie to długotrwały proces nie takie tam hop-siup!
Będzie dobrze!!!Z każdym dniem coraz lepiej!!!
A może tak próbować zapomnieć o syfach i energię życiową poświęcic na coś innego?
(ja w końcu zajme sie pisaniem pracy mgr i "zapominam"
P.S.
Jak myślicie? Można chodzić na saunę kiedy ma się problemy z cerą? -skłonnośc do syfów?

Moim zdaniem można,sauna otworzy pory i łatwo będzie oczyścić pory.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 17:06   #164
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Co do sauny to nie wiem.
Najlepiej się czuję gdy mam jakieś zajęcie i gdy jestem w domku, a najgorzej w szkole.. ostatnio przeryczałam wszystkie lekcje.. stwierdziłam że oprócz leków na trądzik muszę zainwestować w coś na uspokojenie.
Tapety raczej nie stosuje, bo ja mam takie torbiele (górki/guzki) więc głupio z podkładem to wygląda.. no chyba że to jest kwestia wprawy w zakrywaniu.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 14:13   #165
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

hej Dziewczyny
wróciłam ze szpitala. Opiszę Wam w skrócie moją kurację:dostawałam leki dożylnie(min. metronidasol, witaminę PP), smarowano mnie też na przemian dwoma maściami, z których jedna ma bardzo silne działanie złuszczające, tak ze teraz wszystko mi schodzi i "odradza" sie jakby nowy naskórek, naświetlałam sie laserem, lampą bio v, soluxem z niebieskim i czerwonym filtrem. Oprócz tego miałam autohemoterapię. To wszystko. Oczywiście muszę kontynuować autohemo i naświetlanie, no i dostałam troszkę leków do domu. Po świętach kontrola. A z badań to miałam tylko morfologię i mocz. Rozpoznano u mnie trądzik ropowiczy. To by było na tyle.
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:49   #166
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

hey Anka! To rozumiem że wróciłaś zadowolona i pełna nadzieji U Ciebie przynajmniej coś rozpoznali..
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 00:10   #167
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Dot.: Trądzik

Hej Babki
Ja lecze moj tradzik od ok.4lat Przechodzilam juz niemal wszystko : oczyszczanie u kosmetyczki (efekt przez jakies 2 tygodnie super,jednak potem syfki powracaly), antybiotyk Tetrysal (po 3miesacach brania moja buzka byla niemal bez skazy,jednakze gdy zaprzestalam brania-tragedia ),tysiace masci, maseczek,domowych sposobow itp.
Od konca wrzesnia postanowilam leczyc sie kwasami.Zakupilam Lysanel Active-SVR i smarowalam sie na noc.Poczatkowo efekt straszny,poniewaz kwasy wywalaja wszelkie zanieczyszczenia na wierzch.Po 2 miesiacach zauwazylam znaczna poprawe!Teraz jest prawie idealnie,ale jeszcze nie tak,jak bym tego chciala.Mam problem z nielicznymi grudkami i zaskornikami(w porownaniu do poprzedniego stanu skory praktycznie ich nie ma)pryszczy prawie wogole Kwasy rowniez rozjasniaja przebarwienia,blizny potradzikowe.Nie sklamie,jezeli napisze,ze to najlepszy krem,specyfik na tradzik jaki kiedykolwiek uzywalam.
Na dzien,pod podklad stosuje krem z tej samej serii Lysanel Matt-Svr.Fajnie matuje i delikatnie leczy buzke
Do tego polecam mocno kryjacy podklad do cery tradzikowej-EXCIPIAL(mozna kupic w aptekach w 2 kolorach ok.22zl).Jest to super-kryjacy pigment,ktory nie tylko nie zapycha porow,ale rowniez delikatnie wysusza pryszcze!Rewelacja!Poleca m z calego serca,wystarczy sie posmarowac i zapomniec o czerwonych kropkach,bo ich poprostu nie widac
Raz w tygodniu nakladam sobie na cala buzke maseczke z zielonej glinki(ja mam ta z Bielendy) ktora rowniez fajnie oczyszcza skore i wysusza krostki,a skóra jest super mieciutka i taka delikatna
Uff to chyba wszystko Przepraszam za ewentualne bledy,ale pisalam 'pod natchnieniem'
Trzymam kciuki ;*
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:07   #168
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik

Witajcie.
Jakieś dwa latka temu spotkało mnie to samo co Was. Byłam zrozpaczona i zdruzgotana. Z upływem czasu i z ubytkiem pieniążków w portfelu poprawy nie było widać. Przetestowano na mnie wiele środków, których nazw już w sumie nie pamiętam. W akcie rozpaczy poszłam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne (takowe mają działanie p/trądzikowe- antyandrogenne czy jakoś tak). Oczywiście była to jak najbardziej przemyślana decyzja. Dostałam Diane-35. Oczywiście pomogło. Wszystko sobie "poszło" Później stosowałam ją już jako środek antykoncepcyjny. W obecnej chwili przerzuciłam się na Yasmin. Cera niby jest oki, aczkolwiek ostatnio zaczynają się pojawiać małe różowiutkie plameczki, które nie chcą schodzić. Mam nadzieję, że to nie nawrót tej okropnej przypadłości... Tak więc babeczki- próbujcie wszystkiego. Grunt to się nie poddawać! Trzymam kciuki i za Was i za siebie (żeby to nie było to o czym myślę...)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:12   #169
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik

Ah i bym zapomniała. Mój kolega ma okropny problem z trądzikiem. Leczy go już coś koło 5 lat. Stosował nawet antybiotyki. Ostatnio dermatolog polecił Mu kurację Izotekiem. Kolega nie skorzystał i skonsultował to z innym dermatologiem (dodam, że poszedł do tego prywatnie). Owa pani dermatolog mająca przed nazwiskiem dr nauk medycznych przepisała mu zestawik magicznych maści i jakieś słabsze dwa antybiotyki. Rozpisała Mu kurację- 3 razy dziennie smaruje buźkę inną maścia, do tego antybiotyki. Wyrzeczenie duże, bo musi robić też takie śmieszne kolorowe maski, ale efekt już widać- tj po tygodniu. Ropniaki jakby przybladły i się zmniejszyły. Może spróbujcie dowiedziec się czegoś więcej o takiej metodzie od swoich dematologów... Może akurat i Wam pomoże... Trzymam kciuki raz jeszcze...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 20:14   #170
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik

Ach... i bym zapomniała. Mój kolega ma okropny problem z trądzikiem. Leczy go już coś koło 5 lat. Stosował nawet antybiotyki- dokładniej to Tetralysal. Niestety poprawa była chwilowa. Ostatnio dermatolog polecił Mu kurację Izotekiem (sprawdźcie skutki uboczne!). Kolega nie skorzystał i skonsultował to z innym dermatologiem (dodam, że poszedł do tego drgiego prywatnie). Owa pani dermatolog mająca przed nazwiskiem dr nauk medycznych przepisała mu zestawik magicznych maści i jakieś słabsze dwa antybiotyki. Rozpisała Mu kurację- 3 razy dziennie smaruje buźkę inną maścia, do tego antybiotyki. Wyrzeczenie duże, bo musi robić też takie śmieszne kolorowe maski, ale efekt już widać- tj po tygodniu. Ropniaki jakby przybladły i się zmniejszyły. Może spróbujcie dowiedziec się czegoś więcej o takiej metodzie od swoich dematologów... Może akurat i Wam pomoże... Trzymam kciuki raz jeszcze...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:57   #171
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Ooo Agatka z nieba mi spadłaś z tym podkładem na przełomie stycznia a lutego mam praktyki w banku a później w urzędzie więc przydałoby się te syfki czymś zakryć.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:00   #172
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

We wtorek jadę do dermatologa.. ciekawe co mi tym razem powie.
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:10   #173
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Witajcie.
Jakieś dwa latka temu spotkało mnie to samo co Was. Byłam zrozpaczona i zdruzgotana. Z upływem czasu i z ubytkiem pieniążków w portfelu poprawy nie było widać. Przetestowano na mnie wiele środków, których nazw już w sumie nie pamiętam. W akcie rozpaczy poszłam do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne (takowe mają działanie p/trądzikowe- antyandrogenne czy jakoś tak). Oczywiście była to jak najbardziej przemyślana decyzja. Dostałam Diane-35. Oczywiście pomogło. Wszystko sobie "poszło" Później stosowałam ją już jako środek antykoncepcyjny. W obecnej chwili przerzuciłam się na Yasmin. Cera niby jest oki, aczkolwiek ostatnio zaczynają się pojawiać małe różowiutkie plameczki, które nie chcą schodzić. Mam nadzieję, że to nie nawrót tej okropnej przypadłości... Tak więc babeczki- próbujcie wszystkiego. Grunt to się nie poddawać! Trzymam kciuki i za Was i za siebie (żeby to nie było to o czym myślę...)
Też biorę Diane-35 i nawet już jakąś poprawę widać. Jednak wszystkie dziewczyny, które wypowiadały się na takim forum (nazwy nie pamiętam) pisały że po odrzuceniu diane pryszcze powróciły..
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:01   #174
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik

Ja po odłożeniu Diany miałam około pół roczną przerwę zanim sięgnęłam po kolejne tabsy. W tym czasie stan mojej cery może nie był rewelacyjny (ale rewelacyjna cera to teraz niestety rzadkość), ale spokojnie mogę go ocenić w skali do 5 na jakieś 4. Drobne syfki wyskakiwały, ale większych zmian czy przebarwień nie było. Ale tolerancja różnych środków i reakcja na nie to przecież indywidualna sprawa każdej z Nas.
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 16:51   #175
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

A jak radzicie sobie z bliznami i przebarwiniami po trądziku.. stosujecie na to jakieś maście??
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 15:08   #176
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Hey Babki!! Jadę jutro usunąć migdałki- boję się na maxa!!! Byłam dzisiaj u dermy i najprawdopodobniej po zabiegu będę brała aknenormin.. narazie przepisała mi zineryt. A i mam nowego wroga do zwalczenia- anemia
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 09:55   #177
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Trądzik

trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze
anka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 18:37   #178
malinka-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 224
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze
Anka chyba za słabo trzymałaś kciuki..

W rejestracji mnie przyjeli wypisali papiurki podpisałam to co trzeba no ale jak lekarz zobaczył moje wyniki badań krwi to stwierdził że lepiej będzie jeśli nie będziemy kusić losu i ryzykować.. bo mogę dużo krwi stracić a wtedy z moją anemią będzie jeszcze gorzej i w ogóle. Teraz jestem na sorbiferze (na anemie) i za nie cały miesiąc mam ponownie zrobić morfologie jak wyniki będą w miarę dobre to pojadę 17 stycznia usunąć migdałki. Byłam w szpitalu w Poznaniu na Krysiewicza (bo tam miałam dostępny najszybszy termin) zaledwie godzinkę, a personel zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, zarówno pani w rejestracji jak i oddziałowa i lekarz Będę miała znieczulenie ogólne (z czego się bardzo cieszę) więc wszystkie efekty specjalne mnie ominą.

Sorki że odbiegłam od tematu ale musiałam się gdzieś wygadać tzn wypisać
malinka-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 19:21   #179
NEA666
BAN stały
 
Avatar NEA666
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: TL/ZMC
Wiadomości: 472
GG do NEA666
Dot.: Trądzik

ja od 2 miesiecy biore tetralysal i wieczorem smaruje twarz mascia duac. pryszcze mi raczej poschodziły, a mialam takie wielkie ropne na skroniach i policzkach z ktorymi kilka tygodni walczyłam. ale mam okropne przebarwienia, w sumie one sa straszniejsze od samych pryszczy plamy na pol policzka.
moze mi cos doradzicie na te przebarwienia?
pozdrawiam i trzymam za was kciuki
NEA666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:31   #180
marciskoo
Przyczajenie
 
Avatar marciskoo
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tralee, Irlandia
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik

Heh no coz.. tradzik.. sama tez sie z nim zmagam od pewnego czasu.. uzywalam wielu specyfikow ktorych nawet nie jestem w stanie teraz wymienic, ale caly czas popelnialam ten sam blad.. wydawalo mi sie ze wygladam okropnie i smarowalam sie podkladem, co zaowocowalo ropniakami i drobnymi krostkami ktore wygladaly jak wysypka.. naszczescie rok temu w wakacje bylam u mojego brata.. bratowa kategorycznie zakazala mi stosowania podkladu bo sama miala kiedys takie problemy i wiedziala o czym mowi.. po poltorej miesiaca pobytu przyzwyczailam sie do siebie bez "dodatkow" i zauwazylam naprawde znaczna poprawe! teraz tylko stosuje miejscowo korektor i czasem troszke pudru "na nosek" bo cere mam mieszana.. a ze specyfikow to stosuje Brevoxyl, afrodyte i krem beztluszczowy z ziaji z serii "tin tin" i jestem bardzo zadowolona choc jak wiadomo zawsez moze byc lepiej, wiec jutro zaczynam kuracje drozdzowa pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje ze wam takze uda sie znalezc jakis "zloty sposob" na te nieszczesne pryszcze
marciskoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.