Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 22:10   #2821
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatamanka ta farba robi sie fioletowa, to norlmalne. Spokojnie, zmyjesz to napisz jak tam, nie sugeruj sie tym co teraz widzisz.

Dziewczyny, ale ja nie mówiłam o złotym blondzie dla Ewci. Miałam na mysli REFLEKSY ktorych jesty kilkanascie. Ewcia ma piegi, ja uważam ze wygladalaby super z takimi refleksami. Ale najważniejsze co sie Ewci podoba

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-19 o 22:13
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:11   #2822
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta na razie nie sugeruj się, nic jeszcze nie jest przesądzone.
Jak już zmyjesz i wysuszysz to wtedy możemy powiedzieć czy wyszło czy nie.
Ja jak mam mokre włosy to są brązowo-miedziane także wiesz...
No zobaczymy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:14   #2823
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj kochana to mniej kosmetyków do włosów.
Taki mały żart.Mam nadzieje ze nie uraziłam.


Yatta Działaj.Powodzenia.
hehehhe dobre dobre ale chyba niewykonalne no cos Ty, odebralam to jak nalezy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka pochwal sie koniecznie, mysle ze wyjdzie super

Ewcia
a powiedz mi czemu tak sie wzbraniasz zeby ten jeden raz pójść do fryzjera? Jakiegoś dobrego, fajnegfo, na pewno masz koleżanki ktore chodzą gdzies, moze doradzą?
Fryzjer poradziłby Ci jaki kolor Ci pasuje, jaki odcien, zobaczy Cie na zywo i zrobi Ci włosy. Wiadomo ze z białych wlosow wszystko sie spierze, ale będziesz wiedziała czym robić.
Nie rumień się, jestes naprawde sliczna. Ale ja jestem jednak za kolorkiem naturalniejszym, refleksami dla Ciebie, szkoda psuć taką urodę, bo biały blond naprawdę jej nie dodaje. Przyciemnij o 1 ton, albo nawet nie przyciemniaj zostaw sobie tę bialą bazę, ale zrób może delikatny balejaż?
Wg mnie naprawdę bedzie prześlicznie, ja jestem zwolenniczką takiego koloru jaki najbardziej pasuje danej osobie. Pasuje Ci biały blond, ale zastanów się czy nie chcesz wygladać bardziej naturalnie?

Sorry za takie gołe zdjęcie Ale kolor do rozważenia dla Ewci, jasny i złociste refleksy

http://alonzo.pinger.pl/

http://www.topnews.in/light/joanna-k...as-vegas-22799

Zobacz zdjecie Krupy są poniżej.

Masz piegi chyba? Więc nie wzbraniaj sie tak przed tymi refleksami
Ale to musi wykonać dobry fryzjer.
Ty tu nie wrzucaj takich fot bo potem mi sie one po nocach beda snic Mi sie wydaje, ze Ewci jednak nie byloby dobrze we wlosach jak Krupa, ona ma cieply ten blond, do Ewci zdecydowanie chlodne pasuja

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow no tak to jest że się robi czyjeś... ale trzeba, bo jak się dłużej mieszka to w syfie mieszkać też źle bo tak mało twórczo...

Yatta daj dziś jeszcze koniecznie znać czy jesteś zadowolona i jak wyszło.

Ewcia nigdy nie wiadomo jak dana farba wyjdzie ze zmienionym oksy, ale jako że jest to schwarzkopf to powinno wyjść jak na pudle.
Zaryzykuj co ci szkodzi. W razie co oksy i tak ci się do kolejnych farb przyda.
Nie no jasne, ze trzeba Poza tym tak fajniej sie mieszka jak zrobisz cos po swojemu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau a ja uważam że Ewcia nie będzie wyglądać korzystnie w takich włosach jak Krupa...
Krupa wygląda jakby miała wieczny odrost i zmieniała kolor.
Wcale nie ma dobrze zrobionych włosów. Zadbane ma owszem.
A Ewcia będzie w nich wyglądać jak tysiące niezadbanych dziewczyn na ulicy i zginie w szarym tłumie.
Dodatkowo o ile fryzjer jej nie schrzani to się od niego uzależni- podobnie jak schodzenie z balejażu na jeden kolor. Bo sama sobie potem włosów nie zrobi.
No ale wybór Ewci.
A jeszcze odnośnie białych włosów, że takie sztuczne... a granatowa czerń jest naturalna? Albo fiolety? czerwienie?
Więc o czym rozmawiamy? Ważne w czym komu dobrze a nie co sztuczne a co prawdziwe.
Uważam że Ewci raz że ładnie w tych włosach to jeszcze pasują do jej stylu i podkreślają jej osobowość i oryginalność.
Podpisuje sie pod tym

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Adzi07 - bardzo Ci dziekuje za rady jestes kochana


Dziewczyny jak myslicie która lepsza- excell 8.13 czy excellence 8.13 ? hehe
Mysle ze pierwszym razem excellence, wyjdzie na pewno jasniej i bedziesz mogla obadac sytuacje

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
ta farba miejscami jest fioletowa..
Snow? Ty też chyba tak miałaś ?
Tak, fioletowo-bura Ale cos tak na pomaranczowo Ci lapie moze jednak 12% to za duzo na nia U mnie to zawsze inaczej wyglada, tak popielato bardziej.

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się Zwróć uwagę, że Krupa ma ciepły typ urody i pasuje jej złocisty kolor włosów niestety większość polek reprezentuje typ urody lato (zimny) i dużo lepiej pasują do nich popiele albo opalizujące blondy. Wydaje mi się, że Ewci pasowałby ciemniejszy blond, ale prędzej jakiś zimny lub neutralny odcień niż złoto. No ale co osoba to opinia



Właśnie dlatego wolę robić sama, nie jestem potem zależna od terminów u fryzjera, kiedy powiedzmy wypadł mi nagły wyjazd i muszę przedterminowo zrobić odrosty w trybie natychmiastowym



Właśnie moim zdaniem z kolorów, które wymieniłaś białe włosy są jednymi z naturalniejszych. Miałam naturalnie prawie białe włosy jako mała dziewczynka i do takiego koloru teraz dążę, więc jest to w pewnym sensie dla mnie kolor naturalny , a jak osiwieje i będę już naturalnie bielutka to będę w siódmym niebie
Większość dziewczyn stawia na naturalne kolory, które nie rzucają się w oczy, ale oryginalny kolor fajnie podkreśla osobowość i sprawia, że wyróżniamy się w tłumie (co oczywiście nie zawsze jest pożądane i nie każdy musi to lubić ).
Dokladnie i pozniej wszystkie laseczki na ulicy sa takie same, atak klonow normalnie Ja tez jeszcze 2 lata temu mialam takie biale wloski jak Ewcia i czulam sie w nich baaaardzo dobrze Teraz juz nie kombinuje, bo nie mam zbytnio czasu i nerwow.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:18   #2824
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

snowhitee masz rację, ale powtórze to co wyzej napisalam myslalam o refleksach, nie pasemkach ani niczym w tym stylu, te zdjecia to przyklad. Snia Ci sie po nocach, dobre Ona ma sztuczne wiekszosc,z biustem na czele Usta tez wypełniane, ogolnie twarz zrobiona. Ja jestem jak najbardziej za jak ktoś chce, ale czemu ta Krupa nigdy sie nie przyznaje ze ma zrobione co trzeba? Zawsze gada"jestem naturalna, wszystko mam swoje". A wystarczy sie przyjrzec ze jest inaczej. Choc zrobiona jest dobrze

Ewcia jak zobaczy jaka dyskusja na Jej temat sie toczy to nam tu zemdleje

A z tych zdjec to Krupa nie ma balejazu, refleksow? Jakie ona ma kolory? Własnie, jak zauważylas blond bunny ma zawsze wielkie odrosty, ciekawe co to, jakim cudem ma takie niedorobione te włosy

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-10-19 o 22:23
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:24   #2825
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee masz rację, ale powtórze to co wyzej napisalam myslalam o refleksach, nie pasemkach ani niczym w tym stylu, te zdjecia to przyklad. Snia Ci sie po nocach, dobre Ona ma sztuczne wiekszosc,z biustem na czele Usta tez wypełniane, ogolnie twarz zrobiona. Ja jestem jak najbardziej za jak ktoś chce, ale czemu ta Krupa nigdy sie nie przyznaje ze ma zrobione co trzeba? Zawsze gada"jestem naturalna, wszystko mam swoje". A wystarczy sie przyjrzec ze jest inaczej. Choc zrobiona jest dobrze

Ewcia jak zobaczy jaka dyskusja na Jej temat sie toczy to nam tu zemdleje
Doczytalam juz, refleksy-jestem za ale z chlodnych odcieni
Kurcze wiesz no jest zrobiona ale nie mozna jej niczego odmowic A wiesz przyznac sie jej ciezko bo to taka duma modelki Pamela Anderson tez jest zrobiona ale ona moze tylko straszyc No i Krupa ma tez fajna siostrzyczke Ale i tak jestem fanka Doutzen Kroes

A na te wielkie odrosty to teraz taka moda
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:35   #2826
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta na razie nie sugeruj się, nic jeszcze nie jest przesądzone.
Jak już zmyjesz i wysuszysz to wtedy możemy powiedzieć czy wyszło czy nie.
Ja jak mam mokre włosy to są brązowo-miedziane także wiesz...
No zobaczymy.
No zmyłam i jest lepiej Ale szału nie ma Zobaczymy jak wysuszę..

Jednak co muszę powiedzieć - bardzo zaskoczyła mnie ta farba;
ma bardzo wodnistą konsystencję - czym byłam przerażona bo obawiałam się, że nie wystarczy mi farby - a tymczasem okazało się, że jest niesamowicie wydajna, spokojnie mi na wszystko starczyło
Dodatkowo, ma fajny zapach.
A kondycja włosów po tej farbie - łał. Naprawdę łał
Zobaczymy jeszcze kolor



Apropo refleksów..

Jak schodziłam z czarnego - robiłam balejaże. Po 1 balejażu poszłam do innego fryzjera bo moja fryzjerka miała akurat urlop i wszystko Pani po kolei wyjaśniałam co było robione.. Mówiłam też, że miałam balejaż.. A ona tak spojrzała i mówi.. Balejaż? chyba refleksy bo to mi na balejaż nie wygląda..

Stąd moje pytanie - czym się różni balejaż od refleksów?

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-10-19 o 22:37
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:42   #2827
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

balejaż najczęściej jest 2 lub 3 kolorowy.
są to kolory dobierane kontrastowo np. brąz i blond.
a refleksy czy tez pasemka mają tylko pojaśnić fryzurę i ją zaakcentować, robi się ich tylko parę np. 5 szt.
refleksy robi się tonując lub pojaśniając o 1 ton nie mocniej.
pasemka mogą być w najróżniejszych odcieniach np. różowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 22:46   #2828
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
balejaż najczęściej jest 2 lub 3 kolorowy.
są to kolory dobierane kontrastowo np. brąz i blond.
a refleksy czy tez pasemka mają tylko pojaśnić fryzurę i ją zaakcentować, robi się ich tylko parę np. 5 szt.
refleksy robi się tonując lub pojaśniając o 1 ton nie mocniej.
pasemka mogą być w najróżniejszych odcieniach np. różowe.
Dziękuję

Dziewczynki - podobno nie należy mówić "hop".. ale powiem wam, że jestem zadowolona
Tak jak pisałam po południu - odrost był taki sobie - marchewkowy - a reszta włosów biała więc wyglądało to beznadziejnie i kontrast duży. A teraz odrost plus kolor z długości są w jednej tonacji i mimo iż odrost nie jest taki jak kolor na pudełku nie rzuca się to tak w oczy
Jeśli tylko stockholm nie będzie się zbyt drastycznie wypłukiwał z długości włosków to będzie ok

Oczywiście na końcowy rezultat muszę poczekać nie mniej ->
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:47   #2829
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No zmyłam i jest lepiej Ale szału nie ma Zobaczymy jak wysuszę..

Jednak co muszę powiedzieć - bardzo zaskoczyła mnie ta farba;
ma bardzo wodnistą konsystencję - czym byłam przerażona bo obawiałam się, że nie wystarczy mi farby - a tymczasem okazało się, że jest niesamowicie wydajna, spokojnie mi na wszystko starczyło
Dodatkowo, ma fajny zapach.
A kondycja włosów po tej farbie - łał. Naprawdę łał
Zobaczymy jeszcze kolor



Apropo refleksów..

Jak schodziłam z czarnego - robiłam balejaże. Po 1 balejażu poszłam do innego fryzjera bo moja fryzjerka miała akurat urlop i wszystko Pani po kolei wyjaśniałam co było robione.. Mówiłam też, że miałam balejaż.. A ona tak spojrzała i mówi.. Balejaż? chyba refleksy bo to mi na balejaż nie wygląda..

Stąd moje pytanie - czym się różni balejaż od refleksów?
Refleksy (przynajmniej ja tak mialam robione ) to sa pojedyncze pasemka (najczesciej z wierzchu, nie tak geste jak pasemka przy balejazu), mi farbowala calosc jedna farba, omijala jakos iles tam pasemek i pozniej na koncu smarowala mi te pasemka inna farba

Mam nadzieje, ze jak wysuszysz wloski to bedziesz zadowolona Napisz jutro jak juz na spokojnie zobaczysz kolor w swietle dziennym.
Ja juz mykam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 22:50   #2830
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

pokaz! nawet zdjecie z fleshem, mocno rozjasniło?

bo nie wiem czego uzywac (jedna koloryzacja) na odrost 5 i całosc aby było w miare równo i chłodno.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:08   #2831
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ok, jutro kupuje farbe stane w rossmanie przed półką i popatrze na excell i excellence i zobaczymy która do mnie przemówi
to biore

widze, że dyskusja nt Ewci wrze pełną parą powiem tak-ładnemu we wszystkim ładnie jak Ewcia chce biały blond to niech ma bo jej pasuje jak mało komu i u niej ta stereotypowa sztuczność tego koloru ginie..a wygląda jakby własnie tak miało być
ciemniejszy, naturalniejszy blond (poziom np 9) też by był super i nie zgodze się, że wyłącznie chłodne odcienie. Ma piegi wiec złociste kolorki też by pasowały. Krupa również ma naturalny popielaty blond(nie da się zauważyć po wiecznych odrostach ) a rozjaśnia do ciepłej tonacji i jest OK. Także-co kto lubi i kto się w czym najlepiej czuje.

Poza tym druga kwestia-Ewcia jest bardzo młoda, jest w liceum, wiec sobie może nosić białe włosy jak jej się podoba, bo nikt od niej nie wymaga żeby zachowane były jakieś poważniejsze zasady a ja np studiuje prawo na uniwersytecie i taki kolor na głowie byłby hmm..delikatnie mówiąc - nieco dziwnie postrzegany przez wykładowców, nie mówiąc o innych studentach także Ewciu-póki możesz-SZALEJ

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-19 o 23:11
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 23:15   #2832
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
pokaz! nawet zdjecie z fleshem, mocno rozjasniło?

bo nie wiem czego uzywac (jedna koloryzacja) na odrost 5 i całosc aby było w miare równo i chłodno.
Kochana, to takie średnio celowe, bo raz, że włosy jeszcze mam mokre to z fleszem to tez inaczej - niźli suche i w świetle dziennym

Ale skoro tak chcesz to proszę

Jak widać wyszło trochę złoto - ale.. nie jest rudo no a na sucho będzie jaśniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stockholm - 19.10.10 - 1.jpg (185,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stockholm - 19.10.10 - 2.jpg (212,2 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-12-07 o 22:26
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:17   #2833
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Ok, jutro kupuje farbe stane w rossmanie przed półką i popatrze na excell i excellence i zobaczymy która do mnie przemówi
to biore

widze, że dyskusja nt Ewci wrze pełną parą powiem tak-ładnemu we wszystkim ładnie jak Ewcia chce biały blond to niech ma bo jej pasuje jak mało komu i u niej ta stereotypowa sztuczność tego koloru ginie..a wygląda jakby własnie tak miało być
ciemniejszy, naturalniejszy blond (poziom np 9) też by był super i nie zgodze się, że wyłącznie chłodne odcienie. Ma piegi wiec złociste kolorki też by pasowały. Krupa również ma naturalny popielaty blond(nie da się zauważyć po wiecznych odrostach ) a rozjaśnia do ciepłej tonacji i jest OK. Także-co kto lubi i kto się w czym najlepiej czuje.

Poza tym druga kwestia-Ewcia jest bardzo młoda, jest w liceum, wiec sobie może nosić białe włosy jak jej się podoba, bo nikt od niej nie wymaga żeby zachowane były jakieś poważniejsze zasady a ja np studiuje prawo na uniwersytecie i taki kolor na głowie byłby hmm..delikatnie mówiąc - nieco dziwnie postrzegany przez wykładowców, nie mówiąc o innych studentach także Ewciu-póki możesz-SZALEJ
Zdziwiłabyś się ile w Łodzi na prawie na Uniwerku takich lasek w białych chodzi
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:30   #2834
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochana, to takie średnio celowe, bo raz, że włosy jeszcze mam mokre to z fleszem to tez inaczej - niźli suche i w świetle dziennym

Ale skoro tak chcesz to proszę

Jak widać wyszło trochę złoto - ale.. nie jest rudo no a na sucho będzie jaśniej
Farbujecie jedna za drugą

Ale jak na mokre włoski i zdjecie z fleszem - jest super moim zdaniem
Napisz jeszcze jak suche się prezentują
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:33   #2835
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochana, to takie średnio celowe, bo raz, że włosy jeszcze mam mokre to z fleszem to tez inaczej - niźli suche i w świetle dziennym

Ale skoro tak chcesz to proszę

Jak widać wyszło trochę złoto - ale.. nie jest rudo no a na sucho będzie jaśniej
no trochę złoto jest, ale jestem ciekawa jak w dziennym świetle może nie będzie się odznaczało za bardzo..pokaż jutro fotki

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się ile w Łodzi na prawie na Uniwerku takich lasek w białych chodzi
noo to rzeczywiście bym się zdziwiła. U mnie na roku są dosłownie 4 jasne blondynki (mamy ok 300 osob ) ale takich białych włosów nie ma żadna
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:37   #2836
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myslicie która lepsza- excell 8.13 czy excellence 8.13 ? hehe
Myle osoby, czy to Ty ostatnio Londą 18 robiłaś?

EDIT: Londą 89
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-10-19 o 23:40
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:42   #2837
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Farbujecie jedna za drugą

Ale jak na mokre włoski i zdjecie z fleszem - jest super moim zdaniem
Napisz jeszcze jak suche się prezentują
Im są suchsze, tym, fajniejsze Pewnie widać będzie to żółtko, ale.. nie martwi mnie to - wolę to niż rudy

Mykam lulu jutro zdam fotorelację na sucho i w świetle dziennym
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:50   #2838
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Im są suchsze, tym, fajniejsze Pewnie widać będzie to żółtko, ale.. nie martwi mnie to - wolę to niż rudy

Mykam lulu jutro zdam fotorelację na sucho i w świetle dziennym
Chyba żółtka nie ma, bynajmniej na zdjeciach nie widać
Gorzej było jak robiłaś próbe, teraz wygląda dużo lepiej

Więc dobranoc niech włoski przez noc fajnego kolorku nabiorą
jutro pooceniamy
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 23:50   #2839
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Myle osoby, czy to Ty ostatnio Londą 18 robiłaś?

EDIT: Londą 89
nie mylisz tak to ja ;p
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 00:00   #2840
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yattamanka no ja właśnie też przed chwilą czytałam i sobie dziewczyny chwaliły ten parachute to chyba ten wypróbuje
Ewcia zamówiłaś już ten olej?
Też się do tego przymierzam i tak myślę nad Parachute lub nad tym co Adzio pokazywała - Efavit.

http://allegro.pl/listing.php/search...gtext&order=bd

No nie wiem który.. niby taka błachostka, a jednak mętlik robi

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie mylisz tak to ja ;p
A nie jesteś zadowolona z kolorku, że chcesz przyciemnić?

I gdzie widziałyście te farbki excell 8.13? Ja się jeszcze nigdzie na nie nie natknęłam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 00:10   #2841
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ewcia zamówiłaś już ten olej?
Też się do tego przymierzam i tak myślę nad Parachute lub nad tym co Adzio pokazywała - Efavit.

http://allegro.pl/listing.php/search...gtext&order=bd

No nie wiem który.. niby taka błachostka, a jednak mętlik robi

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------



A nie jesteś zadowolona z kolorku, że chcesz przyciemnić?

I gdzie widziałyście te farbki excell 8.13? Ja się jeszcze nigdzie na nie nie natknęłam
hehe miałam oba oleje kokosowe wiec może Ci pomogę swoją opinią

Parachute-forma półpłynna, idealny do gotowego nakładania na włosy, ja swój podgrzewałam dodatkowo w garnuszku w celu lepszego efektu i dopiero
zapach po prostu nieziemski, aż się chciało go zjeść boski

Efavit-ja miałam go w stanie stałym, kupiłam w sklepie ze zdrową żywnoscia, w którym pani stwierdziła że prawdziwy olej kokosowy ma stan stały(Parachute ma niby napisane ze 100% olej) trzeba go przechowywać w lodówce bo inaczej będzie 'pływał'. No to kupiłam i na początku rzeczywiście trzymałam w lodówce ale troche uciążliwe było to ciągłe podgrzewanie słoiczka i potem nabieranie na łyżkę i dopiero na włosy potem stał sobie normalnie w łazience i jako że w temp pokojowej to był miękki i mozna go było nakładać z miejsca ale zapach bez porównania...mniej kokosowy

ja bym brała Parachute

co do londy, to odrost mam cieplejszy i mnie to razi bardzo..poza tym chce przyciemnić bo jakoś zle się czuje w tym jasnym
excell jest w rossmanie, naturze, już od dawna może przeoczyłaś bo tyle tych farb..

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2010-10-20 o 00:14
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 00:34   #2842
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe miałam oba oleje kokosowe wiec może Ci pomogę swoją opinią

Parachute-forma półpłynna, idealny do gotowego nakładania na włosy, ja swój podgrzewałam dodatkowo w garnuszku w celu lepszego efektu i dopiero
zapach po prostu nieziemski, aż się chciało go zjeść boski

Efavit-ja miałam go w stanie stałym, kupiłam w sklepie ze zdrową żywnoscia, w którym pani stwierdziła że prawdziwy olej kokosowy ma stan stały(Parachute ma niby napisane ze 100% olej) trzeba go przechowywać w lodówce bo inaczej będzie 'pływał'. No to kupiłam i na początku rzeczywiście trzymałam w lodówce ale troche uciążliwe było to ciągłe podgrzewanie słoiczka i potem nabieranie na łyżkę i dopiero na włosy potem stał sobie normalnie w łazience i jako że w temp pokojowej to był miękki i mozna go było nakładać z miejsca ale zapach bez porównania...mniej kokosowy

ja bym brała Parachute

co do londy, to odrost mam cieplejszy i mnie to razi bardzo..poza tym chce przyciemnić bo jakoś zle się czuje w tym jasnym
excell jest w rossmanie, naturze, już od dawna może przeoczyłaś bo tyle tych farb..
Spadłaś mi z nieba dziękuję
Więc wybór pada na Parachute.
Po pierwsze nie lubię bawienia się, a po drugie szaleje za zapachem kokosa

Ja też po Londzie odrost miałam w ciepłej tonacji. Pewnie dlatego, że kładłam ją na podkład. Jakoś nie bardzo mi przypasowała, szybko się wymyła i po 2tyg. miałam ochote na kolejne malowanie. A to chyba nie o to chodzi. Chociaż co jak co ale kolorki na opakowaniu są bajeczne

A tej Excell..no zabij mnie ale nigdzie jej nie widziałam
Kolor z pudełeczka wymarzony więc pewnie, jakby u mnie w Rossie była ta farbka, zwróciłabym na nią uwagę. No a może faktycznie była, ale ich tam tyle, że gdzieś mi umknęła no nie wiem.. Przy najbliższej okazji zakukam do Rossmanna i porozglądam się dokładnie tylko ja wolę tą drogerię omijać jak nie potrzebuję niczego konkretnego, bo zawsze coś się znajdzie, co wyląduje w koszyku
A i byłam dziś w Schleckerze, tam ich nie ma napewno - ale u nich ubogo z farbami, więc się nie dziwie

A Ty wybierzesz albo tą farbkę Adzi albo tego Excell'a?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:10   #2843
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mam do Was pytanie - czy któraś z Was farbowała włosy wellatonem 8.1 albo l'oreal excellence 8.13. Chodzi mi o to na jakie włosy kładłyście ewentualnie te odcienie, jak wyszły i czy bardzo zniszczyły. Mnie wszystkie farby chwytają na ryżo lub żółto . Mam farbowane teraz 8.1 Koleston Perfect welli, ale też są mega żółte i myślę o tych powyższych... Naturalnie mam poziom 7/8
Będę wdzięczna za odpowiedź.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:22   #2844
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochana, to takie średnio celowe, bo raz, że włosy jeszcze mam mokre to z fleszem to tez inaczej - niźli suche i w świetle dziennym

Ale skoro tak chcesz to proszę

Jak widać wyszło trochę złoto - ale.. nie jest rudo no a na sucho będzie jaśniej
Piękny biały odcień na długości

myślisz ze pokryłoby beżowy odcień? (pozostałości po ciemnych farbach) który nie da się za nic wybić, a rozjaśniaczem nie chce
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:51   #2845
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

yatta, ale jestes dzielna dziewczyno! ale jeszcze jedna bitwa Cię czeka nim to wyrównasz. Ale niebo a ziemia w porównaniu z pierwsza próbą

ewcia, o to widzisz jednak ten blondzik jasniutki dodaje Ci latek, ale wiem, ze w tym wieku zawsze chce się poważneij wygladac. Jak 2 lata temu byłam w ciązy zmoim synkiem, no juz prawie 3, to miałam oczywiscie buzię jak księzyc w pełni, nosiłam króciutką grzywkę i króciutkie włosy i wyglądałam jak 16, która wpadła. A miałam 27. Pamietam pytanie pań w szpitalu: a ty dziecko, to ile masz lat? Ale mnie to wnerwiało.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 07:58   #2846
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Yatta gratuluję, tak właśnie miało wyjść po wodzie 12% i nawet chłodno wyszło a bałam się że ciepło bardzo wyjdzie.
Czekam na fotki w świetle dziennym i ostateczną relację
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 08:25   #2847
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - czy któraś z Was farbowała włosy wellatonem 8.1 albo l'oreal excellence 8.13. Chodzi mi o to na jakie włosy kładłyście ewentualnie te odcienie, jak wyszły i czy bardzo zniszczyły. Mnie wszystkie farby chwytają na ryżo lub żółto . Mam farbowane teraz 8.1 Koleston Perfect welli, ale też są mega żółte i myślę o tych powyższych... Naturalnie mam poziom 7/8
Będę wdzięczna za odpowiedź.
Ja robiłam exellence 8.13.W mojej galerii są fotki przed i po ,są również opisane.
Nie obraź się ale wystarczyło by przeczytać parę stron do tylu i wszystko jest tam jasno i wyrazie opisane.

infatuated
Mam nadzieje ze podejmiesz słuszną decyzje.Ale jeszcze zapomniałam dodać ze ja rozcieńczam wodę w exellence a jak wiadomo niższy oxy tym bardziej przyciemnia.


Yatta
Jak tylko będziesz mieć chwilkę klikaj fotki i wrzucaj.Wszystkie już czekamy.

Dobra dziewuszki uciekam na trening a potem mam jeszcze tyle do pozałatwiania.Chyba wrócę dopiero wieczorem.Miłego dnia wszystkim.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 09:07   #2848
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Ewcia ja bym brała ten olej parachute mam go już drugi raz, wcześniej 200ml, a teraz akurat 500ml i jestem z niego bardzo zadowolona jesli mi się skończy (ciekawe kiedy) to napewno wezme go po raz kolejny...
Yattamanka i jak ten stockholm z 12% wodą?
Wiecie co dziewczyny, wczoraj robiłam mojej siostrze włosy, bo zaraziłam ją chęcią bycia blondynką i ona też postanowiła nią zostać, tyle, że ona miała czarne, farbowane włosy... Pierwszy raz robiłam jej joanną pasemka, można się domyślić jak wyszło, później fryzjerskim rozjaśniaczem robiła jej mama (tez pasemka) no i była żółto-pomarańczowo-czarna a wczoraj ten sam rozjaśniacz położyłam jej na całe włosy, z racji tego, że mam bzika na punkcie włosów, a zobaczyłyśmy, że już po 15 minutach bardzo sie rozjasniły to kazałam jej to już zmyć, żeby nie potrzebnie ich nie niszczyć i teraz jest taki kurczak, że hoho możecie mi poradzić co zrobić następnym razem żeby było już ładnie? Najbardziej chodzi o to, żeby pokryły te żółte włosy z pomarańczowymi pasemkami... Swoją drogą już jutro moja wizyta u fryzjera nie moge sie doczekać
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 09:10   #2849
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau no u mnie nie ma dobrych fryzjerów niestety... a jak są to są tacy dumni, że nie da im się im wytłumaczyc ani Ci nie doradzą...
no właśnie balejaż mi się bardzo podoba i właśnie z takimi jasnymi włosami jak ja mam, no ale ja mówię...tak, mam piegi, ale znikomą ilośc, więcej w lecie a jak sama powiedziałam to szybko się wypłucze z moich włosów i pieniądze pójdą w błoto

Bunny dziękuję za odpowiedź, ale powiedz jakiej firmy oksydant mam kupic?? i 12%?? a na resztę, żeby przyrównac kolor trochę do odrostu to tą 12 z wodą będę rozcieńczac??no właśnie będę już uzalezniona od fryzjera, niestety...dzię ki kochana

Yattamanka no i jak tam?? no bardzo ładnie wyszło czekam na fotki w świetle dziennym

kreolka ja własnie też uważam, że lepiej mi w chłodnym blondzie

Snow no Krupa jest piękna nie pomyślcie dziewczyny, że jestem wiecie....ale ona jest naprawdę śliczna dziękuję kochana

Dziewczyny jakie dyskusje na mój temat, normalnie jak to przeczytałam to prawie padłam tak jak napisała Agatau
nie wiedziałam, że moge byc tematem do takich dyskusji
nie chcę się przechwalac i wyjśc na dumną, ale własnie wczoraj powiedziałam mojego TŻ-owi, że własnie uważam, że mimo tego, że mam tak jasne włosy, nie wyglądam jak pusta lala jakich nie jest mało na ulicach, tylko w miarę naturalnie i z tego się cieszę

infatuated ale dyskusja co?? dziękuję bardzo

enchanted ja dziś zamawiam ten Parachute

mysia no to musiało byc denerwujące
kurczę ja tu jestem najmłodsza, ale mi to nie przeszkadza, zawsze lepiej poradzic sie starszych i bardziej doświadczonych koleżanek

paulcia dzięki a myślisz, że poradzi sobie z moimi sztywnymi włosami??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-20 o 09:12
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 09:33   #2850
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
mysia no to musiało byc denerwujące
kurczę ja tu jestem najmłodsza, ale mi to nie przeszkadza, zawsze lepiej poradzic sie starszych i bardziej doświadczonych koleżanek

paulcia dzięki a myślisz, że poradzi sobie z moimi sztywnymi włosami??
ja mam 20 lat i zawsze słysze, że mam góra 18, zdarza się, że zostaje 16-stką a jak zdarzy sie, że musze kupić komuś papierosy czy coś to zawsze wołają dowód
Ewcia myslę, że powinien sobie poradzić, ale to pewnie też kwestia czasu, ja najlepsze efekty widze kiedy śpie w czepku i czapce i zmywam to rano i one tak sobie naturalnie schną, chociaż musze przyznać,że ostatnio zaryzykowałam i tylko raz umyłam głowe szamponem tresseme (a nie tak jak wcześniej 2 razy, albo raz szamponem dla dzieci) i dziś jest 3 dzień i moje włosy wyglądają już tak raczej nie świeżo, a już nie chce ich myć, żeby były przetłuszczone jak jutro na farbowanie pójde z drugiej strony czasem myśle,że to nic nie daje, ale jak tak sobie w pracy porównuje włosy koleżanki, która praktycznie nie farbuje włosów, blond pasemka zrobiła ze 3miesiące temu i poza tym nic to moje mnóstwo razy farbowane i teraz pare razy rozjaśniane są dużo milsze w dotyku niż jej, więc już sama nie wiem... Fakt faktem do tego dochodza wszystkie odżywki i maski... Zresztą od jakiegoś czasu mam tez olej ze słodkich migdałów i masło shea, więc staram sie robic dla włosów wszystko byle tylko nie obciąć...
A co do tego oksydantu, firma pewnie nie ma wiekszego znaczenia, jak chodziłam do mojej fryzjerki, która wcześniej pracowała na farbach chi to nie mieli oryginalnego oksydantu tylko firmy stapiz http://allegro.pl/stapiz-woda-utleni...274276423.html
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.