Nasze blogi - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 12:21   #4021
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Obsession blog Pokaż wiadomość
A ja mam dziś wolne więc pstykam fotki na zapas , bo normalnie to po 16stej jak wracam z pracy się nie da
ja muszę w weekend, o ile będzie pogoda, o tym pomyśleć
ale w sumie nie mam co
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:36   #4022
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Dzień dobry, a co! (Bo u mnie 7 dopiero i się do roboty szykuję :P)
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:37   #4023
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cześć dziewczyny zabiegana jestem ostatnio Dzisiaj niepotrzebnie straciłam czas, bo okazało się, że zajęcia są odwołane... kurde, a ja mam co robić, staliśmy godzine, czekając na drugie i jak się okazało, także odwołane...Tak mi sie jakoś kumulują zajęcia w obu szkołach, a to jakieś inne rzeczy, przemeblowanie muszę w końcu zrobić, dziudziuś siostry sie pojawił, klientki wcisnęłam na paznokcie do mojego ciasnego grafiku, a nie chcę zaniedbać bloga to chociaż notki staram się dodawać, ale chce na spokojnie usiąść i pokomentować! Dzisiaj mi przyszła paczka od Fitomed i nagroda rozdaniowa, jutro się wysmaruję BB kremem A propos rozdań, wysyłacie zawsze poleconym prawda? Tak chyba najpewniej
A dzidziuś boski, siostra ma dzisiaj z nim wrócić do domu, bo w szpitalu oszaleje, normalnie sypie się ten szpital... jest gorzej niż kiedyś, aż wstyd, że z Polsce mamy takie szpitale... a to jest Wojewódzki...
3majcie się!

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-10-11 o 13:39
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 13:46   #4024
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Hej, a ja bez aparatu wymotalam jakas notke ale blogger nadal szwankuje
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:28   #4025
ewelot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
GG do ewelot Send a message via Skype™ to ewelot
Dot.: Nasze blogi

Hej dziewczyny
Mam pytanie do tych, które podjęły współpracę i testowały kosmetyki. Dostałam właśnie regulamin testerki, w którym widnieje coś takiego:
"Nie wysłanie recenzji w ciągu 21 dni od otrzymania produktu jest równoznaczne z dokonaniem
zakupu próbki w cenie detalicznej 226 PLN brutto.
W przypadku nie wysłania recenzji firma ismile może obciążyć mnie kwotą 226 brutto."
I jeszcze chcą ode mnie pesel...
Czy Wy też musiałyście coś takiego podpisywać (tak się zastanawiam czy to normalna praktyka) czy ktoś mnie próbuje zrobić w ...? Proszę Was o pomoc, bo to moja pierwsza współpraca
ewelot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:36   #4026
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewelot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie do tych, które podjęły współpracę i testowały kosmetyki. Dostałam właśnie regulamin testerki, w którym widnieje coś takiego:
"Nie wysłanie recenzji w ciągu 21 dni od otrzymania produktu jest równoznaczne z dokonaniem
zakupu próbki w cenie detalicznej 226 PLN brutto.
W przypadku nie wysłania recenzji firma ismile może obciążyć mnie kwotą 226 brutto."
I jeszcze chcą ode mnie pesel...
Czy Wy też musiałyście coś takiego podpisywać (tak się zastanawiam czy to normalna praktyka) czy ktoś mnie próbuje zrobić w ...? Proszę Was o pomoc, bo to moja pierwsza współpraca
a co to za firma i kosmetyki? Jeśli pielęgnacja to jakieś kpiny, jak rzetelnie ocenić krem po 3 tygodniach stosowania?


W Łodzi okropne od rana byłam w rozjazdach (odwiedziłam przy okazji sklep firmowy Barbry i wyszłam z 3 nowymi niebieskościami, lakierem 08, odzywką z koralowcem i krzemem oraz z zestawem do frencza) miałam dzisiaj hurtowo zdjęcia robić atu lipa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 14:38   #4027
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewelot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie do tych, które podjęły współpracę i testowały kosmetyki. Dostałam właśnie regulamin testerki, w którym widnieje coś takiego:
"Nie wysłanie recenzji w ciągu 21 dni od otrzymania produktu jest równoznaczne z dokonaniem
zakupu próbki w cenie detalicznej 226 PLN brutto.
W przypadku nie wysłania recenzji firma ismile może obciążyć mnie kwotą 226 brutto."
I jeszcze chcą ode mnie pesel...
Czy Wy też musiałyście coś takiego podpisywać (tak się zastanawiam czy to normalna praktyka) czy ktoś mnie próbuje zrobić w ...? Proszę Was o pomoc, bo to moja pierwsza współpraca

Ja się z czymś takim nie spotkałam i nigdy nie podawałam nr PESEL
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 14:52   #4028
ewelot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
GG do ewelot Send a message via Skype™ to ewelot
Dot.: Nasze blogi

To są markery wybielające zęby. Ja do nich się nie zgłaszałam i nie pamiętam, żebym jakiś formularz gdzieś wypełniała, więc chyba znaleźli mnie sami... Wiedziałam, że to śmierdzi na odległość... Dzięki za odpowiedź i strzeżcie się podobnych
ewelot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:21   #4029
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość


No wiecie, lubię Naked, ale 300 zł to ja bym za nią nie dała



Paletka naprawdę ładna i cienie są, przynajmniej tak na oko, ogromne. Ostatnio ją obmacałam nieźle w sklepie, ale że mieli tanie tusze to zwinęłam tusze Tarte, na paletkę przyjdzie jeszcze czas

A co do łapania jak szalona to skąd ja to znam... Jak miałam fazę na EDM to wylądowałam z 30 próbkami cieni, 5 próbkami róży plus dwoma opakowaniami pełnowymiarowymi, kilkoma pędzlami i jeszcze kilkoma innymi rzeczami. Ludzie kochani, co ze mną ten wizaż zrobił... I to też Wasza wina, bloggerek :P
ja nawet 100 bym za cienie nie dała Cena sleeka jest w miarę ok, to też ją wybieram

Ze mną też

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość



Ciekawe.... mi to kiedyś było 20 zł szkoda na kosmetyk, no a potem wlazłam na Wizaż.... Wszystko przez Was, bo weszłam na MM i zobaczyłam, że się babki tak malują teraz jak kiedyś tylko charakterytozatorki filmowe umiały i mnie się też zachciało
Mi kiedyś mama kupowała kosmetyki, więc w drogerii mnie nikt nie zobaczył Wysyłałam ją po żele do mycia , toniki i tyle. Potem jakiś podkład i puder. I w sumie wydatki były ograniczone do minimum Może znów tak zacznę robić,żeby nie patrzeć na te fajne rzeczy
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:23   #4030
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Kiedys tez mi bylo szkoda kasy na kosmetyki, a teraz to wszystko wydaje na nie i na ciuchy ( buty <3)
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:25   #4031
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiam..
trochę fotek w zapasie mam ale chciałam makijaże trenować a nie wiem czy da się w taką pogodę jakieś sensowne fotki pstryknąć
róbcie w weekend na zapas
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 15:27   #4032
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Hej, a ja bez aparatu wymotalam jakas notke ale blogger nadal szwankuje
Mnie już dzisiaj szlag trafia po prostu Od godz 7 rano kombinuję z notką i do tej pory nic się w blogrollu nie ruszyło chyba w końcu odpuszczę...może jutro się zaktualizuje...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:18   #4033
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Ale mam zastój na obu blogach... Nie przybywa od kilku dni obserwatorów, mało osób komentuje...
U Was też tak jest czy to ja zaczęłam przynudzać?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:46   #4034
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ale mam zastój na obu blogach... Nie przybywa od kilku dni obserwatorów, mało osób komentuje...
U Was też tak jest czy to ja zaczęłam przynudzać?
U mnie też jakoś tak smętnie. Szkoda trochę, ale może ruszy niedługo.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:47   #4035
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nasze blogi

jedna firma być może zacznie ze mną współpracę, ale chcą najpierw zobaczyć statystyki. Jak myślicie, ok. 100 wejść dziennie, to raczej niezawiele. Są szanse?
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:50   #4036
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nasze blogi

powiedźcie mi , kto jest odpowiedzialny za tą pogodę ? dać mi winnego , to uduszę. Wróciłam z uczelni, chciałam zrobić nowy post ale nie ma bata żeby zdjęcia dało się zrobić :/
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:51   #4037
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
jedna firma być może zacznie ze mną współpracę, ale chcą najpierw zobaczyć statystyki. Jak myślicie, ok. 100 wejść dziennie, to raczej niezawiele. Są szanse?
AlleDrogeria...?
Ja nie wiem, czy jest sens z nimi we współpracę wchodzić, odezwali się do mnie, niby zainteresowani, a ich zainteresowanie objawiło się popękanym pudrem, dużo za ciemnym dla mnie, dwoma próbkami kremów i maleńką miniaturką podkładu, też zbyt ciemną. I co ja mam o tym pisać...? Pytali mnie, co chcę recenzować, dali mi chyba 3 rzeczy do wyboru, wybrałam 1, i to jest właśnie ta mini-miniaturka, jak się okazuje...

Ale jeśli chodzi o ilość wejść - oni sami zdecydują, wysyłaj im śmiało, jeśli chcesz.

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2011-10-11 o 16:57
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:55   #4038
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

heh kupilam w naturze lakier essence i mini zmywacz sensique. Kiedy tak stalam obok szafy essence i my secret Pani Naturzank (sprzedawczyni)
"pomagala" jednej dziewczynie cos wybrac z szafy essence. Gadaly sobie itd, ale jak zobaczylam w pewnym momencie, ze Pani Naturzanka siega po eyeliner z love collection (stoi na miejscu limitek) otwiera go, mizia po rece i cos tam mowi to mnie zatkalo! mialam sie jej zapytac czy pozniej ja mam to kupic jako nowy a jest uzywany i to przez nia....mialam jej cos powiedziec, ale poszla na zaplesze...a ja dalej stalam jak wryta
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:58   #4039
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh kupilam w naturze lakier essence i mini zmywacz sensique. Kiedy tak stalam obok szafy essence i my secret Pani Naturzank (sprzedawczyni)
"pomagala" jednej dziewczynie cos wybrac z szafy essence. Gadaly sobie itd, ale jak zobaczylam w pewnym momencie, ze Pani Naturzanka siega po eyeliner z love collection (stoi na miejscu limitek) otwiera go, mizia po rece i cos tam mowi to mnie zatkalo! mialam sie jej zapytac czy pozniej ja mam to kupic jako nowy a jest uzywany i to przez nia....mialam jej cos powiedziec, ale poszla na zaplesze...a ja dalej stalam jak wryta
niestety jest to dość częsty proceder z tego , co zauważyłam. A już szczególnie w Naturze :/ ja nie wiem , co to za polityka.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 16:58   #4040
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
AlleDrogeria...?
Ja nie wiem, czy jest sens z nimi we współpracę wchodzić, odezwali się do mnie, niby zainteresowani, a ich zainteresowanie objawiło się połamanym pudrem, dużo za ciemnym dla mnie, dwoma próbkami kremów i maleńką miniaturką podkładu, też zbyt ciemną. I co ja mam o tym pisać...? Pytali mnie, co chcę recenzować, dali mi chyba 3 rzeczy do wyboru, wybrałam 1, i to jest właśnie ta mini-miniaturka, jak się okazuje...

Ale jeśli chodzi o ilość wejść - oni sami zdecydują, wysyłaj im śmiało, jeśli chcesz.
nie, inna firma.
w sumie to nawet kosmetyczna nie jest, ale związana z urodą.
wyślę, może się uda
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:00   #4041
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
niestety jest to dość częsty proceder z tego , co zauważyłam. A już szczególnie w Naturze :/ ja nie wiem , co to za polityka.
wiesz to, ze klientki macaja to nie nowosc, ale sprzedawczyni!!? jak kiedys jeszcze raz to zobacze to sie jej zapytam....juz mnie nie zatka tak jak teraz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:10   #4042
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

A u mnie nadal posta nie widac, a wstawilam jakies 4 h temu ;/
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:12   #4043
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ale mam zastój na obu blogach... Nie przybywa od kilku dni obserwatorów, mało osób komentuje...
U Was też tak jest czy to ja zaczęłam przynudzać?
U mnie też smętnie..

Aha.. Zapraszam do komentowania moich kolejnych makijażowych eksperymentów.. Jest dość żywo ale chciałam się pobawić kolorami.

Będzie mi miło jak poradzicie nad czym popracować..
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:16   #4044
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewelot Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanie do tych, które podjęły współpracę i testowały kosmetyki. Dostałam właśnie regulamin testerki, w którym widnieje coś takiego:
"Nie wysłanie recenzji w ciągu 21 dni od otrzymania produktu jest równoznaczne z dokonaniem
zakupu próbki w cenie detalicznej 226 PLN brutto.
W przypadku nie wysłania recenzji firma ismile może obciążyć mnie kwotą 226 brutto."
I jeszcze chcą ode mnie pesel...
Czy Wy też musiałyście coś takiego podpisywać (tak się zastanawiam czy to normalna praktyka) czy ktoś mnie próbuje zrobić w ...? Proszę Was o pomoc, bo to moja pierwsza współpraca

dobrze, że nie dopisali, że jak recenzja będzie nagatywna to tez będzie rachunek
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:40   #4045
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi

Padł mi aparat. Uwierzycie?

No nic, dziś będzie notka bez zdjęć, a jutro może TŻ mi pożyczy swój. Muszę zrobić sporo wpisów na zapas, bo już pojutrze jadę do Gdańska.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:40   #4046
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

z tym macaniem kosmetyków to masakra :/ dlatego najlepiej jak są zafoliowane albo chociaż zalepione kodem kreskowym, tak, że nie można odkręcić
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:59   #4047
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Padł mi aparat. Uwierzycie?

No nic, dziś będzie notka bez zdjęć, a jutro może TŻ mi pożyczy swój. Muszę zrobić sporo wpisów na zapas, bo już pojutrze jadę do Gdańska.
to przygotuj się na remont na każdej drodze i mega korki
żarcik

zapraszamy
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:25   #4048
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ale mam zastój na obu blogach... Nie przybywa od kilku dni obserwatorów, mało osób komentuje...
U Was też tak jest czy to ja zaczęłam przynudzać?
Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
U mnie też jakoś tak smętnie. Szkoda trochę, ale może ruszy niedługo.
U mnie też słabo. Ale to może wina tego, że sama ostatnio nie mam czasu skakać po blogach i komentować
Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
powiedźcie mi , kto jest odpowiedzialny za tą pogodę ? dać mi winnego , to uduszę. Wróciłam z uczelni, chciałam zrobić nowy post ale nie ma bata żeby zdjęcia dało się zrobić :/
Też bym chciała winowajcę dorwać w swoje łapki

Mało tego ledwo co do pracy teraz dojechałam. Aż się cała trzęsłam...auto mi się psuje Znowu wydatek mnie czeka? Nieeee
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:32   #4049
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi

U mnie dziś na temat brokatowych lakierów: http://kokosowa-panna.blogspot.com/2...tra-133-z.html
Miałam ambitne plany zrobić masę zdjęć do recenzji, ale nawet po tej 16stej już się nie dało robić, taka smętna pogoda W weekendy zwykle nie mam czasu, rano do pracy...ciekawe co to z tego będzie.

Kupiłam dziś jakiś krem do rąk z Biedrony (zielony). Niby z masłem Shea i olejem kokosowym jest. Miałyście z nim do czynienia? Nie wiem,, ale jakoś wcześniej go nie widziałam.
__________________


Edytowane przez Takajakaya
Czas edycji: 2011-10-11 o 18:34
Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:49   #4050
Aneta94Eg
Rozeznanie
 
Avatar Aneta94Eg
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 538
Dot.: Nasze blogi

A u mnie miało być pięknie a tu co?
Aparat się popsuł
__________________
,,Całe życie to wieczne zaczynanie od nowa.''
Aneta94Eg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.