Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 08:49   #211
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

witam się z rana
ale dziś u mnie szaro, buro i ponuro
widzę że na tapecie wybielanie zębów. Ja zawsze miałam żółtawe zęby i żadne pasty ani paski ani żele mi nie pomagały. Więc poszłam pewnego razu do dentysty i chciałam wybielać ale mi powiedział że mam naturalnie żółtą kość i wybielanie nic mi nie da jak żyć?

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
w zagranicznych S mini zestawy pieknosci a my mamy z nowosci tusz Benefitu w opakowaniu ze swiecidelkami
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/M...NewProduct%3A2


o rety rety, taaaka okazja biere ze 4 od razu na co komu zestawy Burberry jak można mieć taki tusz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

w S liczba próbek wzrosła do 9
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 08:56   #212
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


o rety rety, taaaka okazja biere ze 4 od razu na co komu zestawy Burberry jak można mieć taki tusz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

w S liczba próbek wzrosła do 9
ooo tak, 4 to akurat, zgodnie z zasadami + caly zestaw bizu, mozesz sobie z nich zrobic kolczyki, wisorek i pierscionek
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:01   #213
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

amyz nie bij jeszcze na pocztę nie dotarłam, w poniedziałek z rana pójdę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:01   #214
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana
ale dziś u mnie szaro, buro i ponuro
widzę że na tapecie wybielanie zębów. Ja zawsze miałam żółtawe zęby i żadne pasty ani paski ani żele mi nie pomagały. Więc poszłam pewnego razu do dentysty i chciałam wybielać ale mi powiedział że mam naturalnie żółtą kość i wybielanie nic mi nie da jak żyć?
Mi tak samo powiedział i jeszcze że jak na upartego pójdę na taki zabieg to niedość że moje zęby staną się jeszcze bardziej nadwrażliwe, to jeszcze osłabię sobie szkliwo:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:06   #215
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie ale dziś ponurooo.



Właśnie dużo słyszałam o tym paskach wybiorę się najpierw na piaskowanie


U mnie też ciepłe czerwienie niezbyt dobrze wyglądają. Z zimnych tonów jakieś polecasz?

Nieee, pasty wybielające to tylko reklama. Używałam Blanx i nie zauważyłam efektów


Dlaczego u nas nie ma takich dobroci, no dlaczego?
Zapewne nasza S. wprowadzi je dopiero za 5 lat
Niestety na czerwieniach się nie znam, nie używam, źle się w nich czuję, zbyt wyzywająco, w tym roku dopiero do fuksji się przekonałam W sumie może warto by było wypróbować jakąś czerwień



Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana
ale dziś u mnie szaro, buro i ponuro
widzę że na tapecie wybielanie zębów. Ja zawsze miałam żółtawe zęby i żadne pasty ani paski ani żele mi nie pomagały. Więc poszłam pewnego razu do dentysty i chciałam wybielać ale mi powiedział że mam naturalnie żółtą kość i wybielanie nic mi nie da jak żyć?

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------




o rety rety, taaaka okazja biere ze 4 od razu na co komu zestawy Burberry jak można mieć taki tusz

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

w S liczba próbek wzrosła do 9
U mnie też koszmarna pogoda, zimno, szaro, deszczowo bleh aż się nie chce z domu wychodzić

Co do zębów to mogę przybić piątkę też nigdy nie będę miała śnieżno-białych zębów i holiłódzkiego uśmiechu , bo naturalne mam w odcieniu szarawym No nic pozostają licówki jak u Natalii Siwiec albo Oliwiera Janiaka, tylko najpierw muszę obskoczyć wszystkie providenty we Wrocławiu

S. szaleje, normalnie chyba złoże ze 4 zamówienia, tyle próbek, co za czasów dożyłam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:13   #216
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Hej dziewczyny witam się weekendowo

Mam pytanko, bo ja ostatnio nie jestem na czasie i w temacie
Czy w D wchodzą jakieś inne gratisy do większego zamówienia oprócz kremu pod oczy i maseczki ?
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:17   #217
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
amyz nie bij jeszcze na pocztę nie dotarłam, w poniedziałek z rana pójdę .
bez stresu ja też wczoraj nie dotarłam i właśnie miałąm do Ciebie pisać dzisiaj pójdę bo mam taką otwartą w sobotę ale to i tak dopiero w poniedziałek wyślą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 09:17   #218
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może zobacz Sweet Sakura z MAC'a . To taki soczysty, nie za ciepły i nie za zimny odcień czerwieni. Wg mnie bardzo twarzowy.

Ja czerwieni mam mnóstwo, ale raczej intensywnych, mocno kryjących, większość o matowym lub satynowym wykończeniu.
Dziękuję bardzo sprawdzę zachciało się babie czegoś delikatniejszego

U mnie niestety też paskudnie. Ciemno, mokro, nawet nic klikać się nie chce
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:17   #219
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez nate Pokaż wiadomość
Na pytanie nr 2 mogę odpowiedzieć Ja kupuję u ciastecz i wiem, że sporo dziewczyn też bierze atomki stamtąd Nigdy nie miałam żadnych problemów, ani ze sprzedawcą ani z samymi atomkami i przeważnie dokładają po kilka sztuk gratis, nawet jak kupuję malutko, także polecam

Chwalcie Pana w niebie i na ziemi! Srejbak doliczył mi punkty za syforę


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
ciastecz a globe na stronie globe jakos sie zamawia albo odbiera w hurtowni (w Lublinie)


Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Witajcie ale dziś ponurooo.



Właśnie dużo słyszałam o tym paskach wybiorę się najpierw na piaskowanie


U mnie też ciepłe czerwienie niezbyt dobrze wyglądają. Z zimnych tonów jakieś polecasz?

Nieee, pasty wybielające to tylko reklama. Używałam Blanx i nie zauważyłam efektów


Dlaczego u nas nie ma takich dobroci, no dlaczego?
Zapewne nasza S. wprowadzi je dopiero za 5 lat
Też używałam kilka past Blanx i oczywiście, kamienia na zębach nie miałam, ale wybielić nie wybieliło zbytnio.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się z rana
ale dziś u mnie szaro, buro i ponuro
widzę że na tapecie wybielanie zębów. Ja zawsze miałam żółtawe zęby i żadne pasty ani paski ani żele mi nie pomagały. Więc poszłam pewnego razu do dentysty i chciałam wybielać ale mi powiedział że mam naturalnie żółtą kość i wybielanie nic mi nie da jak żyć?
Witam w klubie, też mam naturalnie lekko żółtawą kość i nie będę mieć zębów takich jak celebryty z tv


Never potrzebuję pomocy . Kumpela mamy ma imieniny i chcę kupić jakąś górną półkę - zapach, który by jak najbardziej przypominał nutami SEP z YR. A że Ty encyklopedia perfumowa to zwracam się do Ciebie


Mam też pytanie o ten Biotherm w próbkach D. Serio tak dobrze robi na skórowe suchoty?


A, i czy w euro rtv agd za ten film trzeba płacić z góry, czy darmo też dają wysyłkę za pobraniem?
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:20   #220
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi tak samo powiedział i jeszcze że jak na upartego pójdę na taki zabieg to niedość że moje zęby staną się jeszcze bardziej nadwrażliwe, to jeszcze osłabię sobie szkliwo:/
też to samo usłyszałam więc zrezygnowałam i trudno nie będę mieć uśmiechu jak gwiazda Hollywood ale co zrobić - coś za coś za to na pocieszenie mi dentysta powiedział że te żółte zęby są "trwalsze" i mniej się psują

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
ooo tak, 4 to akurat, zgodnie z zasadami + caly zestaw bizu, mozesz sobie z nich zrobic kolczyki, wisorek i pierscionek
: hahaha: lece klikać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:21   #221
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bez stresu ja też wczoraj nie dotarłam i właśnie miałąm do Ciebie pisać dzisiaj pójdę bo mam taką otwartą w sobotę ale to i tak dopiero w poniedziałek wyślą
Uff to już mam mniejsze wyrzuty sumienia .

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość



Never potrzebuję pomocy . Kumpela mamy ma imieniny i chcę kupić jakąś górną półkę - zapach, który by jak najbardziej przypominał nutami SEP z YR. A że Ty encyklopedia perfumowa to zwracam się do Ciebie


Mam też pytanie o ten Biotherm w próbkach D. Serio tak dobrze robi na skórowe suchoty?


A, i czy w euro rtv agd za ten film trzeba płacić z góry, czy darmo też dają wysyłkę za pobraniem?
Co to ten SEP?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 09:22   #222
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


U mnie też koszmarna pogoda, zimno, szaro, deszczowo bleh aż się nie chce z domu wychodzić

Co do zębów to mogę przybić piątkę też nigdy nie będę miała śnieżno-białych zębów i holiłódzkiego uśmiechu , bo naturalne mam w odcieniu szarawym No nic pozostają licówki jak u Natalii Siwiec albo Oliwiera Janiaka, tylko najpierw muszę obskoczyć wszystkie providenty we Wrocławiu

S. szaleje, normalnie chyba złoże ze 4 zamówienia, tyle próbek, co za czasów dożyłam
jak będziesz uderzać do prowidentów po kasę na zęby to poleć też mnie że ja chętna na pożyczkę i może dostaniesz jakąś stówkę gratis

a co do próbek to taaaki wybór nie wiem które brać
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:22   #223
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Mi tak samo powiedział i jeszcze że jak na upartego pójdę na taki zabieg to niedość że moje zęby staną się jeszcze bardziej nadwrażliwe, to jeszcze osłabię sobie szkliwo:/
Tez tak mam. System bialej perly swego czasu dodal mi jakby bielszego polysku. Nie wiem jak to inaczej opisac. Ale niestety sciagajac aparat porysowali mi bardzo szkliwo, wiec juz nie moge uzywac zadnych takich slecyfikow. Pozostaje fuksjowa szminka, ktora optycznie wybiela zeby
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:23   #224
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Uff to już mam mniejsze wyrzuty sumienia .

-
ja też bo się obudziłam rano z poczuciem że Cię zawiodłam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:24   #225
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

To => http://www.fragrantica.pl/perfumy/Yv...fum-16069.html Takich nut szukam
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:24   #226
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też bo się obudziłam rano z poczuciem że Cię zawiodłam
Przestań, wyślij w poniedziałek nie śpieszy sie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:26   #227
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Przestań, wyślij w poniedziałek nie śpieszy sie .
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:27   #228
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość

Aaaaaaaaaaaahahahaha co za kobieta .
A zobacz co na tej stronie masz na dole- ten zapach przypomina mi.. i masz wypisane perfumy jakie przypomina Elixir Purple :brzyda l:.
http://www.fragrantica.pl/perfumy/Gi...xir-13052.html to i http://www.fragrantica.pl/perfumy/Pa...Her-13804.html jednak ja stawiam na demona .

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Leć sobie kawe zrób albo kliknij jakieś zamówienie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:28   #229
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

No jak dla mnie SEP to śmierdziel okropny jest, ale co nos to gust A ciekawe, czy Black Opium by babce przypasowało

Edytowane przez Xandrine_Marie
Czas edycji: 2015-10-17 o 09:30
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 09:30   #230
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No jak dla mnie SEP to śmierdziel okropny jest, ale co nos to gust
Szczerze? to ja to chyba raz w życiu wąchałam ale nie pamiętam go kompletnie . Z tego co widze po nutach to właśnie demon pasuje . Miałam go kiedyś nawet . Wydawał mi się wtedy majtkozdziercą .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:32   #231
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

a ja bardzo lubie sep, kupilam w ciemno
edit: aaa nie, ja mam so elixir edp- i tego lubie


a sluchajcie laski chcialam zaczac cwiczyc, znalazlam cwiczenia na sexy uda i posladki- patrze, hmm naprawde mega proste, pfff w polowie wymieklam i az mam miekkie nogi
mam nadzieje ze tak wyglada poczatek, a pozniej jakos pojdzie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:55   #232
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam się w nowym wątku dawno mnie tu nie było ale podczytuje jak mam czas. Widzę Sephora szaleje z próbkami, ale chyba nie złoże zamówienia bo oprócz Escady nic nie wpadło mi w oko w próbkach na Douglasie mam dwa nieopłacone zamówienia jedno z kodem -100zł z paybacka i dumam czy ja to potrzebuje miałam oszczędzać poza tym musze się pochwalić, ostatnio nic nie zamawiam, ale to chyba dlatego ze ostatnia wypłatę przechulalam w tydzień

Xandrine_Marie SEP jak dobrze pamiętam jest słodki, drzewny jak ktoś to dobrze opisał to zapach jezyn i leśnych owoców skryty pod mokra trawa i mchem.

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-10-17 o 09:56
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:57   #233
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[QUOTE=neath;53132144]Muszę spróbować tej jeżówki, bo gardło boli mnie coraz gorzej. Tymianki, podbiały ani orofary nie działają


Nie, to nie tak - musisz zapłacić z góry kartą/payu/przelewami24 albo kartą podarunkową


Masz porównanie do szamponu Pharmaceris na wypadanie? Tak mi włosy lecą, że muszę coś zrobić w końcu



Niestety nie, Klorane to był pierwszy szampon, który zaczęłam używać na wypadanie. W pełni poradził sobie z problemem, dlatego nie musiałam szukać innego. Miałam wtedy stresujący okres i włosy bardzo mi wypadały.
Z tego co się orientuję te szampony można kupić w małych opakowaniach, żeby sprawdzić co i jak Lepiej też kupić w necie, w aptekach jest niezła przebitka
Ja kupowałam w Gemini

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2015-10-17 o 10:07
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 09:59   #234
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo sprawdzę zachciało się babie czegoś delikatniejszego

U mnie niestety też paskudnie. Ciemno, mokro, nawet nic klikać się nie chce
Jeszcze tak pomyślałam, że jeśli nigdy nie nosiłaś czerwieni, dopiero oswajasz ten kolor i chciałabyś zacząć od czegoś naprawdę delikatnego i transparentnego, to dobrym pomysłem może być spróbowanie Clarins nr 05 Red
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=xZf-qqYXR
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 10:00   #235
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Xandrine_Marie SEP jak dobrze pamiętam jest słodki, drzewny jak ktoś to dobrze opisał to zapach jezyn i leśnych owoców skryty pod mokra trawa i mchem.
Wiem, ja po prostu szukam jakiegoś górnopółkowego odpowiednika
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 10:44   #236
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wiem, ja po prostu szukam jakiegoś górnopółkowego odpowiednika
Powiem Ci ze przetestowałam mnóstwo gornopolkowych perfum i żaden nie byłby idealnym odwzorowaniem SEP. Mają coś podobnego Alien Thierrego Muglera, Black Xs Paco Rabanne, Poison Diora, Perły Lalique, może Shalimar, Opium. Black Opium ma podobną nutkę która określiłam w SEP mchem, ale to niestety nie kopia SEP.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 10:50   #237
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wiem, ja po prostu szukam jakiegoś górnopółkowego odpowiednika
Zobacz tego demona albo Black XS. To zapachy z kategorii ,, podobają się wszystkim'' .

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze przetestowałam mnóstwo gornopolkowych perfum i żaden nie byłby idealnym odwzorowaniem SEP. Mają coś podobnego Alien Thierrego Muglera, Black Xs Paco Rabanne, Poison Diora, Perły Lalique, może Shalimar, Opium. Black Opium ma podobną nutkę która określiłam w SEP mchem, ale to niestety nie kopia SEP.
Z Alienem, Poisonem, Lilique, Shalimerem i Opium to ryzyko . No nie wiem Aliena lubię, Perły też ale na wielu osobach się brzydko układają no i niektórzy mówią, że pachna kamforą . Nie wiem ile ta koleżanka ma lat ale Opium może być dla niej babciowaty, dla mnie nadal nie do udzwignięcia jest.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 10:56   #238
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jeszcze tak pomyślałam, że jeśli nigdy nie nosiłaś czerwieni, dopiero oswajasz ten kolor i chciałabyś zacząć od czegoś naprawdę delikatnego i transparentnego, to dobrym pomysłem może być spróbowanie Clarins nr 05 Red
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=xZf-qqYXR
Czerwieni miałam kilka, ale mi się przeterminowały szminy i powyrzucałam. W tym wszystkie lakiery YSL bo mi dziwne pachniały, chociaż one tak chyba od nowości miały. Zostały mi tylko trzy w tym EL Pure Envy w kolorze Envious Diorowa 999 i smierdziuchy Bourjoisowe maty 02 i 05. Niestety nie mam ostatnio czasu na pełny, staranny makijaż więc szukam mniej wymagających czerwieni. A że strój u mnie teraz też bardziej luzacki to i klasyczna czerwień się gryzie. Przynajmniej w moim odczuciu

Swoją drogą przy porządkach dopiero zauważyłam, że większość szmin z Yves Rocher, które miałam, tylko 6 miesięcy ważna od otwarcia.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 10:59   #239
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Ja teraz miałam w pracy taka koleżankę która codziennie używała Aliena, pasował do niej ale ja go sobie odpuszczam na jakiś czas bo będzie mi się z nią kojarzył, nie wyczuwalam tam kamfory ale może miała to szczęście.
Xandrine_Marie przejdź się do perfumerii i przetestuj to co napisalyśmy, daj znać jak testy może coś jeszcze wymyślimy, chociaż mowie znam mainstream jak własną kieszeń i nic innego mi nie przychodzi do głowy na prezent.

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-10-17 o 11:06
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 11:01   #240
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[QUOTE=love1234;53134573]
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Muszę spróbować tej jeżówki, bo gardło boli mnie coraz gorzej. Tymianki, podbiały ani orofary nie działają ala:


Nie, to nie tak - musisz zapłacić z góry kartą/payu/przelewami24 albo kartą podarunkową


Masz porównanie do szamponu Pharmaceris na wypadanie? Tak mi włosy lecą, że muszę coś zrobić w końcu



Niestety nie, Klorane to był pierwszy szampon, który zaczęłam używać na wypadanie. W pełni poradził sobie z problemem, dlatego nie musiałam szukać innego. Miałam wtedy stresujący okres i włosy bardzo mi wypadały.
Z tego co się orientuję te szampony można kupić w małych opakowaniach, żeby sprawdzić co i jak Lepiej też kupić w necie, w aptekach jest niezła przebitka
Ja kupowałam w Gemini
Miałam oba, bardziej pasował mi Pharmaceris. Mi pomagały też wcierki, Radical i kozieradka. Herbatki ze skrzypu i pokrzywy.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.