* zdrowy tryb życia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-05, 08:00   #1
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346

* zdrowy tryb życia


Witam
Nadchodzi wiosna, czas żeby zrobić małe porządki z naszym organizmem.Postanowiłam zdrowo się odżywiać ( na jakis czas odstawić czekolade i inne świństwa(choć pyyszne) na rzecz zdrowej żywności -tylko boje się ze jak odstawie te wszystkie kaloryczne rzeczy to schudne a teraz moim celem jest przytycie! a do tego jakieś ćwiczenia poprawiające kondycje -koniecznie zero papierochów !
kto zaczyna ze mna? bo zawsze jak razem to wieksza mobilizacja hehe
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:15   #2
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: * zdrowy tryb życia

Jeśli chodzi o zdrowy styl życia - to dołączam się.
Dzisiaj u mnie ostatni "dzień świństw", rodzinna impreza. Gdybym odmówiła ciasta, ciocia chyba nie odzywałaby się do mnie przez miesiąc
Od poniedziałku (ah, nasze słynne poniedziałki) absolutnie wykluczam pewne produkty. Chcę sobie udowodnić, że potrafię zrezygnować ze słodkości, fastfooowego jedzenia i wszelkich zapychaczy.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:35   #3
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: * zdrowy tryb życia

hmm...no nie wiem, ale wydaje mi sie ze jak nie chcesz schudnac - to przeciez nie jest tak, ze jak nie jesz slodyczy to chudniesz i w koncu znikasz hihi - po prostu zdrowo sie odrzywiaj, ale nie ograniczaj jedzenia, mozesz przeciez jesc troszke wiecej, albo w ogole wiecej, mozesz jesc miod bo bardzo zdrowy jest, tylko na diecie nie wskazany. nie widze zadnego problemu zebys odstawila slodycze i swinstwa na rzecz zdrowia
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:03   #4
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: * zdrowy tryb życia

ja też zaczynam i do tego ćwiczonka. Można powiedzieć, że juz od jakiś dwóch miesięcy poznaje zasady zdrowego żywienia i pewne udało mi się wprowadzić, z innymi gorzej, ale od jutra ćwicze silną wole i ciało też ćwicze. Dzisiaj ide na basen i potraktuje to jako trening, a nie rekreacje czyli zrobie sobie jakies serie. Założenia pozwalają chyba łatwiej się czegoś trzymać

jennifer777 myślę, że odstawienie słodyczy itp. wyjdzie Ci na zdrowie, a schudnać w cale nie musisz. Chudniemy wtedy gdy podaż kalorii spożywanych jest mniejsza od spalanych, więc na słodyczach to nie musi się opierać. Jedz warzywka i owoce (na pewno witaminki po zimie się przydadzą), chlebek pełnoziarnisty lub razowy żytni, pij wody duzo, możesz jeść orzechy, nasiona - bardzo korzystne i wszystko co wyczytasz, a Cie zainteresuje

możesz zajrzec tutaj http://www.sfd.pl/temat191365/

__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:47   #5
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: * zdrowy tryb życia

Ja już chwilę czasu staram powtarzam: staram się zdrowo odżywiać...Ale czytam coraz to nowsze doniesienia czego nie można jeść i mnie zatyka czasem po prostu nie mogę zrezygnować z kotleta, naleśników, ******gów itp...
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 18:49   #6
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: * zdrowy tryb życia

aaa ciekawe czemu na pierożki poszła cenzura
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:15   #7
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: * zdrowy tryb życia

I ja! Nie zapominajcie o mnie, ze chce sie zdrowo odzywiac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 19:32   #8
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: * zdrowy tryb życia

i ja! i ja! moj organizm to jeden wielki smietnik.. najgorsze, ze jestem uzalezniona od coli i jest mi strasznie ciezko z niej zrezygnowac ale bede sie starala
Jennifer- zdrowe wcale nie musi znaczyc dietetyczne! patrz ile kalorii ma np soja (z ktorej robi sie przepyszne kotlety!), wszelkie ziarna, muesli, otreby, suszone owoce.. spokojnie, nie schudniesz
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 19:34   #9
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: * zdrowy tryb życia

zdrowo to znaczy bez fast foodow, slodyczy i innych nie dobrych rzeczy dla nas

zdrowo to znaczy... lepiej
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 20:08   #10
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: * zdrowy tryb życia

tez sie staram i staram ale kurcze.........
w koncu musze musze
i od jutra zaczne i sie postaram , juz nawet zrobilam sobie owsianke z rodyznkami na nsiadanko , bo lubie taka odlezala po nocy hehe i przede wszystkim chce ksoncyzc ze lsodyczami i slodzonymi paltkami na nsiadanie
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 21:02   #11
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: * zdrowy tryb życia

też się staram.... tyle że nie wychodzi
np. dziś niezdrowe 4 kawałki sernika
a wczoraj 3 ciastka w czekoladzie...
ehh:P
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 23:26   #12
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: * zdrowy tryb życia

mnie się wydaje, że właśnie czasem za mocno się staramy i podchodzimy emocjonalnie, najlepiej podejść do tego jakby było to coś normalnego a nie z wielkim hukiem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 06:22   #13
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: * zdrowy tryb życia

Ja wiele razy próbowałam przejść na zdrowe odżywianie ale zawsze po pewnym czasie wracałam do starych złych nawyków.Dopiero gdy się okazało że jestem chora i muszę przejść na drstyczne zdrowie odżywianie wytrwałam.Od września nie je ani grama słodyczy.Nie dotykam nic co ma cukier,nawet najdrobniejsza ilość.Nie jem białego pieczywa i przetwórów z białej mąki,białego makaronu i ryżu.Dużo warzyw i owoców.Było z początku abrdzo trudno.Strasznie schudłam (a wcale nie chciałam) teraz wracam do normy.Ćwiczę w domu i na siłowni.Ciałko zaczyna nabierać kształtów.Do dzieła dziewczyny bo naprawdę warto.
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 10:08   #14
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: * zdrowy tryb życia

a mnie zdrowe odzywianie sie tak bardzo imponuje, zwlaszcza na filmach jak widze te wysporotwane dziewcznyny takie zadbane...ale nie mam takiej silnej woli, najwyzej tydzien mi sie udaje...ale bilans przynajmniej zeby byl dodatni - wiecej zdrowego mniej slodkiego
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-06, 13:11   #15
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: * zdrowy tryb życia

jestem na siebie zła! wczoraj na obiad zjadłam 2 czekolady -ale koniec tego od jutra zaczynam, juz napewno od jutra.. kupilam muesli i zieloną herbatke, zobaczymy jak długo wytrzymam. W sumie to powtarzam sobie ze czekolada szkodzi na cere, a chce osiagnac efekt idealnej cery(btw.niedługo zaczynam kwasy..zobaczymy co z tego wyjdzie)
Aaaa i motywuje mnie jeszcze coś, ostatnio poszłam na siłownie i załamałam się stanem swojej kondycji Przebiegłam kawałek a czulam jakbym biegła 5 km.!
dziekuje za rady żywieniowe podane wyżej
Miałam gdzies fajną dietke z soków, oczyszczająca organizm jak znajde przepis to wkleje
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:26   #16
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: * zdrowy tryb życia

Zastanawiałam się czy nie założyć nowego tematu,ale się bałam,że będziecie krzyczeć więc w sumie tu moge...

Chciałabym się dowiedzieć JAK to jest się zdrowo odżywiać.Bo dotychczas znalazłam na wizażu tylko informacje które są przydatne przy odchudzaniu a mi na spadku wagi nie zależy a nawey nie chce.
Tymczasem nie mogę uwierzyć,że ryż(jem go naprawde bardzo dużo więc zależy mi na tej informacji) czy czekolada są tak okrutnie niezdrowe,że powinno się wyeliminować lub jeść bardzo mało.Bardziej rozumiem,że sa kaloryczne więc dla odchudzających się są niewskazane.
Albo białe pieczywo-niezdrowe Słodycze niezdrowe?
Wiem,że fast foody sa niezdrowe,chipsy,cola czy nadmiar soli...Ale z niektórymi rzeczami jest mi się trudno zgodzić i nie wiem czy sa podane do eliminacji z rozpędu bo większości chodzi tu o schudnięcie?

Ja chciałabym się zacząć zdrowo odżywiać,tak żeby moje włosy,paznokcie odwdzięczyły mi sie pięknym wyglądem i ogólnie organizm zaczął lepiej funkcjonować.Tylko nie wiem jak to jest zdrowo
Oczywiście owoce,warzywa...Zamiast coli czy innych gazowanych soki...
Ale co jeszcze?
Powtarzam-jeśli chodzi mi o zdrowo a nie małokalorycznie.
I bardzo bardzo prosze o odpowiedź !
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 23:22   #17
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: * zdrowy tryb życia

Ja tez chce zdrowo i w miare małokalorycznie - pisze w miare, bo jak jestem glodna to po prostu musze zjesc i nie umiem nie dojesc
Od dwoch tygodni jem musli,owsianki, otreby, jabluszka, mrozone warzywa gotowane na parze, rybka z piekarnika bez tluszczu, piers z kurczaka gotowana, jogurty pitne - truskawkowe (zapycham sie nimi, jak jest pozno, a mnie sie zachce jesc). Jak chce mi sie slodyczy, to kawa zbozowa anatol z mlekiem i lyzeczka cukru albo kisiel. Dzis zgrzerzylam i zjadlam pozno (bo tak wrocilam do domu) smazoną karkówkę i 3 ciastka. Moj brat kupil i sie skusilam, eh. Ale to jest najwiekszy grzech odkad postanowilam zdrowiej zyc
Niestety na tym moje pomysly sie koncza. Boje sie, ze niedlugo nie bede mogla na to patrzec i zaczne "normalnie" jesc, a ja chce troche schudnąć!!!
Co jeszcze mozna jesc, zeby bylo bardziej rozmaicie? Boje sie, ze niedlugo bede zeby zaciskac na widok wrzywek
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.