Wypadek... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 14:26   #211
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wypadek...

Widocznie niektorzy czerpia przyjemnosc z czyjegos nieszczescie i nie potrafia uszanowac czyichs uczuc. Przykre
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:31   #212
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wypadek...

Zagubiona ! Widzisz, teraz musisz natrzaskać na forum odpowiedni list, w którym przeprosisz wszystkie panny oburzone Twoim wątkiem oraz urażone lekkimi epitetami księżniczki. One tu piszą, że jesteś niekulturalna, nie potrafisz panować nad emocjami, wiesz... Tu są amatorki nocnej jazdy autostopem, wierzą, że 400 km da się przejechać osobówką bez przesiadek w 10 minut, mają buty asicsa na lepszy start z domu i truchcik do szpitala. Idźcie ziemniaki na obiad obierać, ale już, migiem !
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:31   #213
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wypadek...

Wszystkie kochane wizazanki czy nie macie przypadkiem wrazenia ze z watku o wypadku stal sie watek o tym kto jest chamski, bez empatii, a kto ma racje i reszte co jej nie ma to trzeba a przynajmniej powinno sie atakowac w jakikolwiek sposob?
dajcie spokoj juz temu przekomarzaniu kto ma racje, kto jest idiota a kto nie. kazdy postapil by inaczej, kazdy ma swoje zdanie i w koncu do cholery uszanujcie to a nie jak te kumy ciagle roztrzasanie kto co jak po co i dlaczego? dajcie spokoj juz i tym pociagom i innym srodkom komunikacji. jest nowy dzien, zagubiona siedzi pewnie u chopaka i tyle.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:35   #214
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Wszystkie kochane wizazanki czy nie macie przypadkiem wrazenia ze z watku o wypadku stal sie watek o tym kto jest chamski, bez empatii, a kto ma racje i reszte co jej nie ma to trzeba a przynajmniej powinno sie atakowac w jakikolwiek sposob?
dajcie spokoj juz temu przekomarzaniu kto ma racje, kto jest idiota a kto nie. kazdy postapil by inaczej, kazdy ma swoje zdanie i w koncu do cholery uszanujcie to a nie jak te kumy ciagle roztrzasanie kto co jak po co i dlaczego? dajcie spokoj juz i tym pociagom i innym srodkom komunikacji. jest nowy dzien, zagubiona siedzi pewnie u chopaka i tyle.
a mi się tak własnie podoba i dokładnie o to mi chodziło. Przepraszam. Ja też mogę, dopóki się tu udzielam czy mogę udzielać, (próbować) nadawać tematom takie 'kształty', jakie mi pasują; jak każdemu innemu.
pozdrawiam bardzo ciepło.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:35   #215
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Widocznie niektorzy czerpia przyjemnosc z czyjegos nieszczescie i nie potrafia uszanowac czyichs uczuc. Przykre
Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
Zagubiona ! Widzisz, teraz musisz natrzaskać na forum odpowiedni list, w którym przeprosisz wszystkie panny oburzone Twoim wątkiem oraz urażone lekkimi epitetami księżniczki. One tu piszą, że jesteś niekulturalna, nie potrafisz panować nad emocjami, wiesz... Tu są amatorki nocnej jazdy autostopem, wierzą, że 400 km da się przejechać osobówką bez przesiadek w 10 minut, mają buty asicsa na lepszy start z domu i truchcik do szpitala. Idźcie ziemniaki na obiad obierać, ale już, migiem !
Nie rozumiem... to mnie np. można skrytykować, a Autorkę wątku nie?

Bo mój chłopak nie leży w szpitalu?

Paranoja
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:38   #216
Atwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 72
Dot.: Wypadek...

Ja wyraziłam swoje zdanie, Wy też, więc może skończcie przeżywać, że nie każdy ma takie samo myślenie. Zresztą jak tu dyskutować jak nie potraficie normalnie się wypowiedzieć bez obrażania kogoś. Kończę swoją dyskusję na tym wątku, bo już powiedziałam co myślę, na dany temat. Zaskoczona jestem tylko chamstwem i tak niskim poziomem wypowiedzi. Proszę wszelkie pytania czy aluzje kierować na priv jeśli macie aż takie ciśnienie.
Atwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:38   #217
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Nie rozumiem...
ja naprawdę, bez złośliwości, polecam grę w szachy, jakies zadania z matmy. Np. Uważam, że takie rzeczy znakomicie, hm, rozwijają.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 14:39   #218
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez northern_star Pokaż wiadomość
Nie rozumiem... to mnie np. można skrytykować, a Autorkę wątku nie?

Bo mój chłopak nie leży w szpitalu?

Paranoja
Martwica mózgu. Widzę, że nie rozumiesz.
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:41   #219
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wypadek...

to moze uznajmy ze wszystkie jestesmy chamskie i bedzie sprawiedliwie?dajcie spokoj naprawde bo to juz jest smieszne. juz wiemy kto ma takie ,a kto inne zdanie, wiemy kto jest za, to przeciw a kto wstrzymal sie od glosu. czy to obrazanie sie wzajemnie naprawde bylo potrzebne?nie mozna w inny sposob konstuktywnie dyskutowac?
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:41   #220
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez northern_star Pokaż wiadomość
Nie rozumiem... to mnie np. można skrytykować, a Autorkę wątku nie?

Bo mój chłopak nie leży w szpitalu?

Paranoja
Jesli ktos przezywa tragedie nie nalezy wtedy krytykowac takiej osoby tylko ja wspierac, albo nie pisac nic, nawet jesli nie podoba nam sie to co robi. Trzeba miec wyczucie chwili i dobrego smaku.
Moze jesli bedziesz w takiej sytuacji zrozumiesz o co nam chodzi.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:42   #221
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wypadek...

Cytat:
nie każdy ma takie samo myślenie.
no pewnie, że nie, każdy by musiał być jednakowo w te klocki dobry. To tylko moja opinia, jak kązdego tu innego jego własna, oczywiście; zaznaczam.
W każdym razie, ja już naprawdę chcę iść zjeść sobie ten rosół , i chcąc nie chcąc, oddaję 'koleżankom' pole do popisu; (azaliż byłaby) pora na rewanż, czyż nie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-08-01 o 14:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 14:44   #222
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez Atwa Pokaż wiadomość
Ja wyraziłam swoje zdanie, Wy też, więc może skończcie przeżywać, że nie każdy ma takie samo myślenie. Zresztą jak tu dyskutować jak nie potraficie normalnie się wypowiedzieć bez obrażania kogoś. Kończę swoją dyskusję na tym wątku, bo już powiedziałam co myślę, na dany temat. Zaskoczona jestem tylko chamstwem i tak niskim poziomem wypowiedzi. Proszę wszelkie pytania czy aluzje kierować na priv jeśli macie aż takie ciśnienie.
Jest mi naprawdę bardzo przykro
Zaskoczona to jestem ja, takim prostactwem ze strony osób, które nie potrafią zamknąć w odpowiednim momencie swoich ust. Oby nigdy nie przyszedł taki czas, że napiszesz na forum o swojej osobistej tragedii.
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:44   #223
Jakucja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Wypadek...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;21069882]Ja nie wiem, co tu sie dzieje. Rozumiem, ze niektorym w tlumie razniej, ale bez przesady .
Nie napisalam, ze Zagubiona zle robi. Napisalam, ze JA w jej sytuacji postapilabym inaczej. Taka jest idea forum. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. KAzdy. . Nikogo nie obrazilam, nie bylam chamska (polecam jeszcze raz lekture moich postow w tym watku) w przeciwienstwie do Zagubionej i kilku uzytkowniczek.
Mam prawo do wlasnego zdania. Tak jak maja prawo do wlasnego zdania uzytkowniczki piszace "odejdz od niego" gdy kobiecie sie nie uklada w zwiazku, "oddaj dziecko do adopcji" gdy siedemnastolatka jest w ciazy etc. Kazdy ma prawo do wlasngo zdania. Niektorym sie chyba wizaz z kafeteria pomylil. Wyzwiska, obrazanie...[/QUOTE]

Widzisz Jamestown, wlasnie tutaj nie kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Niestety tak jest. Nie zauważyłaś jeszcze? Nie maja go ci, co ośmielają się mieć inne zdanie, które nie wiem... są za aborcją albo na przykład napiszą na tym wątku coś innego niż: "Trzymaj się biedna, on napewnoz tego wyjdzie". Bo tutaj wolno napisać tylko to, wszystko inne jest traktowane jak atak, nawet jesli nim nie jest. Wiec ja bym sie nawet na twoim/waszym miejscu nie tlumaczyla. A autorka watku za wyzywanie od tepych idiotek etc powinna dostac ostrzeżenie. Chyba że
są tu równi i równiejsi.
Jakucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:44   #224
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez gOsieK2 Pokaż wiadomość
Martwica mózgu. Widzę, że nie rozumiesz.
100% kultury Takiej obelgi to ja dawno na Wizażu nie czytałam.

Zauważyłam że Wizażanki tak zaciekle broniące Zagubionej często używają nieparlamentarnego słownictwa i atakują osoby mające inne zdanie (bo każda z nas napisała je kulturalnie). Szkoda, ze dla nich nie jesteście tak wyrozumiałe i pełne empatii Bo chamstwo nie jest usprawiedliwione w żadnej sytuacji.

Po raz kolejny zgadzam się z Atwą i już zmykam z tego wątku.

Au revoir
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour

Edytowane przez northern_star
Czas edycji: 2010-08-01 o 14:46
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:44   #225
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
miała przynajmniej ''zajęcie'', pisała wyraźnie, że nie chce się tylko wgapiac w ekran komórki. aż chciałabym dodać na koniec: głupia flądro, ale nie dodaję.
no widzisz, nie wszyscy najwyraźniej włączają tostery albo suszarki do włosów.
to zacznij grać w szachy.


współczuję Ci Zagubiona, szczerze, bo jak wrócisz to dostaniesz całą wykładnię, czemu nie wpatrywalaś się tępo w scianę.

ja naprawdę nie wiem po co te insynuacje?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:51   #226
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wypadek...

Cytat:
wlasnie tutaj nie kazdy ma prawo do wlasnego zdania.
och, oczywiście, że każdy ma prawo; nie każdy umie je wygłaszać, co mam na myśli, bywa, że niezmordowanie przy nim trwać (polecam brac przykład z Wyraka, czego jak czego, ale determinacji chlopakowi nie brakuje) - ale potem smutniutko trochę wygląda zwalanie na innych winy za własną tu słabostkę.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
bo każda z nas napisała je kulturalnie
też zawsze uważam, że forma stoi wyżej niż treśc.
Mówię staremu: 'liczy się styl. To pamiętają ludzie'.
;-)

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-08-01 o 17:15
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:52   #227
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Wypadek...

zawołajcie mnie jak jakis lincz sie zacznie.
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:52   #228
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez northern_star Pokaż wiadomość
Nie rozumiem... to mnie np. można skrytykować, a Autorkę wątku nie?

Bo mój chłopak nie leży w szpitalu?

Paranoja
zapewniam cię, że jak będziesz potrzebowała pocieszenia też znajdzie się kilka szpileczek do wetknięcia w bolące miejsca. masz jak w banku

swoim przyjaciołom w realu też docinasz jak mają problem?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:54   #229
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wypadek...

Zyczliwosc w tych czasach to cnota...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 14:54   #230
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
zapewniam cię, że jak będziesz potrzebowała pocieszenia też znajdzie się kilka szpileczek do wetknięcia w bolące miejsca. masz jak w banku

swoim przyjaciołom w realu też docinasz jak mają problem?
Ja nikomu nie docinałam

Nie wiem w ogóle co to za insynuacje, bo nikt Autorce nie docinał w tym wątku.
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour

Edytowane przez northern_star
Czas edycji: 2010-08-01 o 14:55
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:55   #231
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Wypadek...

Mój Tż jest na tyle inteligentnym człowiekiem, że w życiu nie pomyślałby, że wypisywałam tu cokolwiek ku uciesze gawiedzi, jeszcze może mając z tego frajdę.


Co do kwestii tego, że „MOGĘ” się wypowiedzieć. Kwestia „mogę” nie powinna wyłączać elementarnych podstaw kultury, jakiegoś taktu. Są sytuacje, że powinno się przemilczec, mimo, że teoretycznie można się wypowiedzieć. Szkoda, ze niektórzy tego nie rozumieją.


Jechałcie kiedyś autostopem? Ja jeździłam. Jak byłam w zhp. Wiem jak to wygląda, stąd też wiem, że samemu jechac jest bardzo niebezpiecznie (zawsze jeździliśmy dwójkami) zajmuje to naprawdę sporo czasu, i nie jest najmądrzejszą formą podróżowania, można 3h stac przy drodze i nie złapac transportu.





No, ale tak. Widzę, że niektórzy wiedzą lepiej jakby się zachowali, co by zrobili, jakby tam pojechali, co pisali, co mogli robic w jakim stanie itd...


Bez komentarza.

Co do ekshibicjonizmu... Nawet jeś
li ktoś mnie rozpoznał to co? Dowie się, że mam szczęśliwy związek, z innych postów, że mam problemy z mamą, z jeszcze innych, że studiuję prawo, albo z jeszcze innych, że miałam kiedyś dawno temu faceta palanta, tudzież, że w zależności od chęci i możności przymierzam się do stracenia nadwagi. Nie mam się czego wstydzic jeśli ktos by mnie rozpoznał. A jeśli ty Atwa masz to w ogóle przestań się tu udzielac. Cóż by to się działo jakby znajomi odkryli jak złliwą, bezuczuciową i pozbawioną empatii osobą potrafisz byc.

Znam mojego Tż
2 lata, i wiesz co najpewniej zrobi? Najpierw sięcieknie o koleżankę, o to jak się zachowała, zacznie martiwc że byłam sama, że tak sięliwie los zł, ucieszy, że miałam się gdzie wygadac, .że ktos mi nalał rozsądku do mojej piszącej czarne scenariusze głowy. Najważniejsze będzie dla niego to, że on żyje, a ja jakoś przetrwałam ten najgorszy okres. I zapewne podziękuje mi, że nie zrobiłam nic głupiego, że nie narażam siebie. Moim zdaniem bieganie wczoraj na stopa, tudzież nocne samotne podróże z wieloma przesiadkami byłyby szczytem głupoty i egoizmem... Bo wszelkie takie nierozsądne zamiary hamowała we mnie myśl: jeśli cokolwiek się mi stanie Tż, będzie się czuł zawsze winny. No, ale cóż... niektórzy za dużo filmów się naoglądali chyba



.Co do chamskich odzywek, ani ich nie pochwalam, ani nie jestem z nich dumna. Tylko to już był 2-gi czy nawet 3-ci atak pt: kobieto co Ty wyrabiasz, tam Ci facet umiera a Ty ku uciesze tłumu składasz relację na gorąco, chyba Ci na nim wcale nie zależy, bo ja to bym już w pędy gnała nawet stopem...Jeśli komuś by w takiej sytuacji, w takim stanie, po tylu godzinach koszmaru, i po takich tekstach nie puściły nerwy, to albo faktycznie nie ma serca, albo totalnie by się załamał i nie dał rady odpisac. Zresztą tak mniej więcej było u mnie, bo dzięki uroczym sugestiom o dojeździe ostatnie 2h czekania na siostrę, przepłakałam czując się jak nic nie warte ścierwo, które nie potrafi się nawet na tyle ogarnąc by z kosmosu czy skądkolwiek wymyślic transport do Tż.


Co do dalszej rodziny. Rodzice zadzwonili do ciotki, martwili się. Jednak czy to tak trudno zrozumiec, ze juz naprawde wolę siedziec na necie niz w pokoju z kobietą, która jest dla mnie bardziej obca niżsiadka, bo widzę ze 4 razy do roku? Ehh... szkoda słów.

__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 14:57   #232
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Wypadek...

Co do samego wątku. Mam Tż, który jest mi najbliższy, mam przyjaciela, który nawet w środku nocy do mnie z herbatą przyjeż pogadac, bo miałam straszny dzien, miałam koleżankę (nie przyjaciół), czasami się nie zgadzałmy, bywały między nami napięte sytuacje, jednak w jakiś sposób ta znajomośc była zaża. I wydawało mi się, że w razie jakiejś życiowej tragedii na wszystkie te osoby mogę liczyc. Na nie i tylko na nie. Bo co z tego, że mam jakichś tam znajomych od piwka, od pogadania o studiach, czy ewentualnego zorganizowania imprezy. To ot tacy znajomi. Ani bliscy, ani jacyś specjalnie ważni. Ot ludzie, z którymi czasami sie luźno i relaksacyjnie spędza czas. Podobnie daleka rodzina. Wiem, że czasami rodziny sąyte. Ale czasami nie... Może to dla niektórych naprawdę dziwne, ale obca mi osoba w domu w momencie jak jestem w totalnej rozsypce tylko by mnie krępowała.


Kiedyś też bym pewnie pomyślała: w życiu nie załabym takiego tematu na forum. Dlatego, że miałabym na względzie, że tyle ludzi mam wokół. Jednak jak widać los jest przewrotny. Tż miał wypadek, mój przyjaciel i jednocześnie jego był tam kierowcą, koleżanka wypięła się dupą, rodzina wyjechała (i to naraz dlatego, ze babcia opiekuje się wnuczkiem więc tylko urlop rodziców = urlopowi dziadków). Co miałam wg. Tych wszystkich mądralińskich robić? Przez godzinę siedziałam i gapiłam się w komórkę czując, że wariuję, że każda najmniejsza minuta jest wiecznością. Bałam się za cokolwiek wymagającego większego myślenia wziąć, żeby nie spalić kuchni np...


W życiu bym nie pomyślała, że znajdę się w takiej sytuacji, ale się znalazłam...

Co do Tż wiadomości są dobre (i chyba tylko to sprawia, że mam siłę odpisywać na te wszystkie mądrości co niektórych). Lekarze powiedzieli, ze noc minęła spokojnie, że ma silny organizm, serce pracuje jak najbardziej prawidłowo, nie ma wewnętrznego krwawienia, obrzęków mózgu itd itp. Powiedzieli, że jak wszystko będzie dalej tak dobrze przebiegało to jutro wieczorem wybudzą go ze śpiączki farmakologicznej. Nie są w stanie narazie powiedzieć kiedy będzie możliwe przetransportowanie go do szpitala tutaj, w domu. Mówią, że trzeba poczekać aż się obudzi, aż szwy po operacji nieco się zagoją, ale, że postarają się by nastąpiło to jak najszybciej, bo chory najszybciej zdrowieje mając wokół siebie bliskich. Dwóch kolegów Tż, wróciło dziś ze swoimi rodzinami do domu. Stan drugiego operowanego także jest dobry. Jeszcze pewnie dużo czasu upłynie zanim wszystko będzie jak dawniej i rany fizyczne i psychiczne się zagoją, ale wszystko jest na dobrej drodze.


Lekarze pozwolili nam wrócic jutro wieczorem, kiedy jest możliwośc, że już się obudzi. Wróciliśmy do domu, bo też ja z pracą załatwiłam wszystko, ale niektórzy szefowie nie są tak wspaniałomyślni, jak np szef szwagra Tż, który nie dał mu na dziś wolnego i o 18 musiał byc w pracy.


Rodzice Tż musieli wrócic by załatwić jakieś tam formalności. Jutro jadę z nimi i najpewniej zostanę, póki nie będzie możliwe przetransportowanie Tż, do szpitala w domu. Czekam na ten moment z wytęsknieniem.








P.s Pisałam sobie w wordzie tą wiadomość. Cytowania byłoby za dużo po prostu. Cieszę się, że dziś jestem zdecydowanie silniejsza psychicznie niż wczoraj. I niektóre słowa już mi nie zrobią takiej krzywdy jak wczoraj w nocy.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:49   #233
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wypadek...

Zamykam, bo to nie miejsce na przepychanki... Jeśli zagubiona będzie chciała, otworzę. W razie czego proszę o info na priv.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Otwieram na prośbę autorki.

Dodatkowo ostrzegam, że zarówno ataki na autorkę, jak i jej ataki na innych będą punktowane - jeśli się powtórzą. W tej chwili punktowane nie będzie nic z wczorajszych wiadomości.

Zastanawiałam się nad rozdzieleniem punktów za prowokowanie dziewczyny i jej odpowiedzi na to prowokowanie, ale uznałam, że, biorąc pod uwagę trudną sytuację w jakiej się znalazła, zasługuje na pewną wyrozumiałość. Jednak od tej pory proszę o kulturalniejszą rozmowę, a jeśli ktoś ma ochotę podyskutować o zasadności pisania osobistych rzeczy w internecie - jest od tego osoby wątek założony przez szajajabę. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=453644

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2010-08-01 o 15:02
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:57   #234
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wypadek...

zgaubiona wysłałam ci na PW info ale dodam jeszcze JESTEŚ BARDZO DZIELNA tak trzymać!!!pozdrawiam
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:03   #235
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Wypadek...

Trzymaj się ciepło Zagubiona
Będzie dobrze. Najgorsze już za Wami. Teraz tylko poerót do zdrowia.
Powodzenia i uszy do góry!
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:41   #236
koszyk
Wtajemniczenie
 
Avatar koszyk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 2 198
Dot.: Wypadek...

Zagubiona... słonko jesteś dzielną kobietą. przeżyjecie to nieszczęście które spadło na Twojego TŻ i Ciebie i będziecie dalej wspólnie szczęśliwie żyli sobie tego Wam życzę


A Twój Towarzysz Życia zapewne szybko się z tego wyliże ! Głowa do góry
__________________
koszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:43   #237
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Wypadek...

Poprosiłam o otworzenie wątku m.in po to by podziekowac dziewczyną za to, że wczoraj zadały sobie tyle trudu by jakoś w kupie mnie utrzymac. Naprawdę było mi to bardzo potrzebne, i dziękuję za wsparcie.

Obiecuję napisac, gdy wrócimy z Tż już do domu. Bo mam tą może ludzką naiwnośc, że choc kilka osób w jakiś sposób jednak obszedł ten wypadek i nie był świetną rozrywką. Toteż chcę ten wątek zamknąc, mam nadzieję 100% happy endem.

Co do dyskusji, jak lexie wspomniała powstał osobny wątek. Tego z łaski swojej proszę nie zaśmiecac. Jak dla kogoś osobny wątek to za mało, to są jeszcze pw.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:44   #238
Agnieshaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Wypadek...

Wydaje się, że idzie w dobrym kierunku Trzymam kciuki!!! I nie stresuj się, lekarze wiedzą co robią. Sama pracuję w szpitalu
Agnieshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:49   #239
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wypadek...

...o cholera...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 16:52   #240
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez Atwa Pokaż wiadomość
Ja wyraziłam swoje zdanie, Wy też, więc może skończcie przeżywać, że nie każdy ma takie samo myślenie. Zresztą jak tu dyskutować jak nie potraficie normalnie się wypowiedzieć bez obrażania kogoś. Kończę swoją dyskusję na tym wątku, bo już powiedziałam co myślę, na dany temat. Zaskoczona jestem tylko chamstwem i tak niskim poziomem wypowiedzi. Proszę wszelkie pytania czy aluzje kierować na priv jeśli macie aż takie ciśnienie.
Dzięęęęęękuuuuujeeeeemy.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.