Wypadek... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 13:13   #391
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Wypadek...

Tż czuje się dobrze. Młody silny organizm szybko dochodzi do siebie. Do pełni sił jeszcze nieco brakuje, ale wypadek nie pociągnie za sobą żadnych stałych niedogodności. No blizny zostaną i to na tyle by było.

Tż przeczytał sobie ten wątek w wolnej chwili. Stąd też poprosił o zamieszczenie pokrótce jego opinii.

Ja się cieszę, że wszystko się już ułożyło Teraz pozostaje mi tylko jakoś zwalczyc taki ludzki strach przed jego podróżami samochodem, ale sądzę, że to generalnie normalne, że się boję i minie... z czasem.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:26   #392
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wypadek...

bardzo sie ciesze - pozdrawiam Was serdecznie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:56   #393
katherine87
Raczkowanie
 
Avatar katherine87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 171
Dot.: Wypadek...

Cieszę się , że wszystko się dobrze skończyło!
Życzę Twojemu TŻtowi szybkiego powrotu do pełnej formy.
Pozdrowienia dla Was.
__________________
Uwierzyć w siebie
katherine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:27   #394
alice333
Rozeznanie
 
Avatar alice333
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 885
Dot.: Wypadek...

Twój wątek śledziłam od samego początku, ale nic nie pisałam ponieważ się wstydziłam (rzadko coś, piszę). Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko z każdym dniem lepiej, a blizny zbledną.

Pozdrawiam i życzę samych dobrych wiadomości
alice333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:49   #395
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Tż czuje się dobrze. Młody silny organizm szybko dochodzi do siebie. Do pełni sił jeszcze nieco brakuje, ale wypadek nie pociągnie za sobą żadnych stałych niedogodności. No blizny zostaną i to na tyle by było.

Tż przeczytał sobie ten wątek w wolnej chwili. Stąd też poprosił o zamieszczenie pokrótce jego opinii.

Ja się cieszę, że wszystko się już ułożyło Teraz pozostaje mi tylko jakoś zwalczyc taki ludzki strach przed jego podróżami samochodem, ale sądzę, że to generalnie normalne, że się boję i minie... z czasem.
bardzo się ciesze że już wszystko ok

a jeśli chodzi o strach przed jego podróżami samochodem to on nie mija.. wiem po sobie. moj facet zginął w wypadku samochodowym, to było 5 lat temu. mój obecny TŻ musi jakoś żyć z tym że ciągle się o niego boje, że musi się ciągle meldować jak gdzieś dojedzie (gdziekolwiek, nawet jak jedzie 5km).. ten strach towarzyszy mi każdego dnia i ja nie umiem się go pozbyć, sama też boje się jeździć.. może to dlatego że wiem jak to jest stracić swój sens życia..

życze ci dużo szczęścia i obyś nie miała takiego strachu w sobie jak ja
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:20   #396
anulcia_88
Rozeznanie
 
Avatar anulcia_88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 716
Dot.: Wypadek...

Zagubiona zastanawiałam się właśnie co się z Tobą dzieje... Nie wiedziałam i dopiero teraz przeczytałam wątek.
Przykro mi z tego co się stało, ale najważniejsze, że wszystko się ułożyło i Tż wrócił do zdrowia.
Podziwiam Cię za Twoje opanowanie, rozwagę i rozsądek. Jesteś silną i dojrzałą kobietą!
Życzę zdrowia Tż i trzymajcie się!
__________________


"Prawdziwa miłość to akt całkowitego oddania."
~ Paulo Coelho
anulcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 22:33   #397
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Wypadek...

Zagubiona, dzisiaj natknęłam sie na Twój wątek, przy pierwszym poście mnie serce ścisnęło bo się przestraszyłam tak długiego wątku, ale całe szczęście że jest ok

życzę Wam dużo szczęścia, myślę, że chociaż więcej rozwagi za kierownica takie zdarzenia dają ludziom

a wątek mnie zainteresował, bo mój tato miał dzisiaj wypadek ale na szczęście żyje. Auto do kasacji z każdej strony, ale to nówka pierwszy raz wyruszyło w trasę więc było bardzo bezpiecznie, dużo poduszek itd na szczęście



co do strachu przed jazdą, mój TŻ miał wypadek na motorze, poważny, na początku bał sie prowadzić auto, mial lęk przed wyjazdem na ulicę, ale po kilku miesiącach to minęło, teraz po roku czasu już się nawet za motorami ogląda a więc to przechodzi wszystko
trzymaj się

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zanciapp Pokaż wiadomość
bardzo się ciesze że już wszystko ok

a jeśli chodzi o strach przed jego podróżami samochodem to on nie mija.. wiem po sobie. moj facet zginął w wypadku samochodowym, to było 5 lat temu. mój obecny TŻ musi jakoś żyć z tym że ciągle się o niego boje, że musi się ciągle meldować jak gdzieś dojedzie (gdziekolwiek, nawet jak jedzie 5km).. ten strach towarzyszy mi każdego dnia i ja nie umiem się go pozbyć, sama też boje się jeździć.. może to dlatego że wiem jak to jest stracić swój sens życia..

życze ci dużo szczęścia i obyś nie miała takiego strachu w sobie jak ja

Ty się trzymaj Kochana, bo widzę że swoje przeżyłaś

może z upływem czasu lęk będzie coraz mniejszy, pomyśl nawet ze względów statystycznych drugi raz takie coś nie może się Tobie przytrafić, pozdrawiam!
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 22:44   #398
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: Wypadek...

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Ty się trzymaj Kochana, bo widzę że swoje przeżyłaś

może z upływem czasu lęk będzie coraz mniejszy, pomyśl nawet ze względów statystycznych drugi raz takie coś nie może się Tobie przytrafić, pozdrawiam!
oby tak było
a strach- nie wiem czy minie, mam wielką nadzieje że tak. sama też nie chce jeździć, czuje takie coś że jak kogoś wieziesz to jesteś za niego w pełni odpowiedzialna.. decydujesz w jakimś sensie o jego życiu.. a wtedy myśli się tylko o błędach jakie możesz popełnić, a nawet mały może zakończyć sie tragicznie. te myśli potrafią zdziałać dużo w psychice i wyobraźni...

dziękuje i też pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez zanciapp
Czas edycji: 2010-09-03 o 22:46
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 19:44   #399
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wypadek...

Zagubiona, wracaj do nas!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.