ocencie mnie dziewczyny! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 12:13   #1
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance

ocencie mnie dziewczyny! :)


Mam do was pytanie dziewczyny! a raczej prosze o ocene!
Duzo ludzi mi mowi(obcy, znajomi,dorosli) ,ze jestem piekna dziewczyna i mam w sobie cos, ze powinnam zostac modelka. Ja sama nie widze w sobie 'tego czegos', raczej tylko wady,nie uwazam ze jestem piekna, taka normalna, przecietna.
Wiec zalaczam pare zdjec i prosze o ocene czy nawet jakbym sie zdecydowala ,czy mialabym jakies szanse, czy naprawde ludzie ktorzy prawia mi komplementy maja racje?

Zdjecia nie sa super jakosci ;P na co dzien tak duzo sie nie maluje
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 12:55   #2
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Ciężko się odpowiada na takie pytania.
Ja się nie znam na kryteriach wyboru na modelkę itp. Oglądałam natomiast przez moment castingi na polish next top model czy coś tam i dziewczyny wybierane prezentowały zupełnie inny typ urody.
Trudno jest ocenić też po takich zdjęciach - tu jakiś dziubek, tu dziwna pozycja, nie widać ani Twojej sylwetki, ani całej twarzy.
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:06   #3
nicole89
Raczkowanie
 
Avatar nicole89
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: high above the skies
Wiadomości: 480
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

usta masz swoje? jesteś naprawdę ładna, ale nie masz urody modelki z wybiegów. mozesz jednak zostac fotomodelką.
nicole89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:21   #4
Cytrynowa_trawa
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowa_trawa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Z miasta
Wiadomości: 1 436
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jesteś ładna, ale modelkom jest potrzebny chyba jednak inny typ urody.
__________________
To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. - Paulo Coelho.

WYMIANA
Kosmetyki
Cytrynowa_trawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:41   #5
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Modelek raczej nie wybierają po rysach twarzy, tylko po wymiarach.
Jeżeli chodzi o typ urody to na wybiegach można zobaczyć naprawdę różne dziewczyny. Podstawa to odpowiedni wzrost, waga plus wymiary.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:53   #6
tweenty22
Zadomowienie
 
Avatar tweenty22
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jeśli masz minimum 175 cm wzrostu i jesteś bardzo szczupła to możesz
zostać modelką,no i oczywiście musisz sama tego naprawde chcieć modelki wcale nie maja tak łatwo...
tweenty22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:06   #7
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

szkieletem nie jestem,ale jestem szczupla, zdjecia takie sobie jakie mi sie na klawisze natknely wrzucilam ;P 178 wzrost , wymiary 95,70,90 , ale nie wiem , to chyba nie was powinnam prosic o ocene ;P moze wygladam niemodelkowo przez ten makijaz mocny, a zdjecia sylwetki moge wrzucic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Nicole89 haha tak usta sa moje xD wszytsko jest moje

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

waga 60 ,ale zawsze mozna schudnac
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 15:10   #8
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Usta

Przypominasz mi Scarlett Johansson
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:15   #9
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

nicole89 haha wiesz wlasnie ujelas to co chcialam sie dowiedziec, nie chodzi mi o modelke z wybiegow bo nie chce byc wieszakiem , tylko o fotomodelke

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

haha dziekuje <3

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Pani Barokowa dziekuje
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:30   #10
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Często w lokalnej prasie a także na portalach studenckich pojawiają się ogłoszenia o poszukiwaniu modelek do sesji zdjęciowych sukien ślubnych. Moja kuzynka dorabiała w ten sposób na studiach, może spróbuj w ten sposób, dobre na początek żeby się sprawdzić.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:58   #11
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

jesteś ładną dziewczyną i może warto spróbować swoich sił w modelingu, ale jak na mój gust szkoda Cie tam, bo to co się z tymi dziewczynami dzieje potem to ludzkie pojęcie przechodzi.. żadnych kg zrzucać nie musisz z tego co widać ciesz się swoją urodą na co dzień i podkreślaj atuty, ale tam się nie bierz na siłę, bo naprawdę szkoda zachodu no chyba że bardzo się upierasz....
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 16:11   #12
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

wątek, który może Cię zainteresować, bo metamorfozy chyba nie chcesz?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211845&page=28

btw. jak dla mnie na pdst. zdjęć - bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 16:39   #13
pa-ti
Raczkowanie
 
Avatar pa-ti
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 396
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Jesteś ładną dziewczyną ale skoro sama w to nie wierzysz to chyba nie masz szans na bycie modelką.
Może znajdz jakieś inne forum, gdzie ludzie znają się na tym, wstaw zdjęcia na których widać twoją naturalną urodę i figurę i wtedy poznasz ocenę profesjonalistów.
Powodzenia
pa-ti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:15   #14
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Przenosze na Plotkowe.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:23   #15
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Fajna z Ciebie laska i zainteresuj się raczej fotomodelingiem (na wybiegi to w wymiarach chyba troszkę za dużo, na pewno w biuście, a ja bym z takich nie rezygnowała na Twoim miejscu ), możesz sobie założyć konto np na MaxModels, dobra rzecz na start Tylko błagam nie rób dzióbka do zdjęć...
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:25   #16
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Biorąc pod uwagę wymogi jakie stawia się modelką:

Nie masz przyciągających uwagę rysów twarzy. Chodzi tutaj zwykle o zarys kości policzkowych. Twoja buzia jest ładna (w ogóle ładna z ciebie dziewczyna), ale to nie to czego "kanon" wymaga.

Ważysz za dużo. W normie, ale normie normalnej nie modelkowej. Pewnie kazaliby Ci schudnąc ze 20 kg.

Masz ładne włosy. Tutaj wymóg spełniasz.

Kwestia wzrostu. Na oko nie masz co najmniej 175cm.


Podsumowując: jeśli chciałaś by pochwalic urodę: to tak jesteś ładna. Natomiast na modelkę się nie nadajesz (szczerze mówiąc może i dobrze, odchudzona do rozmiaru zero nie byłabyś już tak atrakcyjna).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:27   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

imo masz zbyt krągłą figurę by być modelką, za dużo solarium makijażu i zbyt ciemne włosy, bardziej ciepły brąz te wyglądają szalenie nienaturalnie. włosy przedłużane...?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:27   #18
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

O Boziu dziewczyno, co za usta!.Mimo iż jestem hetero to chętnie bym Cię pocałowała.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:35   #19
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez ivy123 Pokaż wiadomość
o boziu dziewczyno, co za usta!.mimo iż jestem hetero to chętnie bym cię pocałowała.
:d
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 17:49   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Modelek raczej nie wybierają po rysach twarzy, tylko po wymiarach.
Jeżeli chodzi o typ urody to na wybiegach można zobaczyć naprawdę różne dziewczyny. Podstawa to odpowiedni wzrost, waga plus wymiary.
oj zdziwiłabyś się ;D
wymiary to kwestia "techniczna", twarz - praktyczna ;D

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
szkieletem nie jestem,ale jestem szczupla, zdjecia takie sobie jakie mi sie na klawisze natknely wrzucilam ;P 178 wzrost , wymiary 95,70,90 , ale nie wiem , to chyba nie was powinnam prosic o ocene ;P moze wygladam niemodelkowo przez ten makijaz mocny, a zdjecia sylwetki moge wrzucic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Nicole89 haha tak usta sa moje xD wszytsko jest moje

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

waga 60 ,ale zawsze mozna schudnac

jeżeli mam byc szczera to tak

1) Jesteś bardzo piękną dziewczyną, masz ładną figurę (z tego co widać) - kobiecą, cudowne oczy i usta

2) Modelką wybiegową i taką z magazynów z wyższej półki nie zostaniesz.

Masz pełna kobiecą figurę, za dużo w biuście (takie biusty to najwyżej mają modelki VS a i też od tego powoli odchodzą). Może się mylę ale na te90 w pupie to też nie wyglądasz - patrząc po zdjęciach i biorąc pod uwagę Twój wzrost.

Z buźki - masz za delikatne rysy, zwłaszcza policzków.

Podsumowując - absolutnie się nie odchudzaj bo wyglądasz pięknie. Moim zdaniem kariery na wybiegu nie zrobisz ale jeżeli Ci zależy to masz według mnie szanse w fotomodelingu - masz świętną buźke i ładne ciało, dobrze wychodzisz na zdjeciach (a oceniam po tych co są, słabej jakości - więc na porządnym zdjęciu na pewno wyjdziesz o niebo lepiej) więc próbuj.
W takich zwykłych magazynach moim zdaniem też miałabyś szansę się ukazać, reklamy jakieś etc.

Btw - masz taką raczej telewizyjną urodę jeżeli juz więc może coś w tym kierunku pomyślisz?
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:50   #21
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Znawczynią nie jestem ale na modelkę chyba masz za dużo w pasie i kilka kg za duzo, może jakiś fotomodeling bo buzię masz sliczną.
Faktycznie usta psują nieco całość ale oczy masz wyraziste i napewno są Twoim atutem.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:02   #22
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
nadymasz te usta jakbyś co najmniej chora na coś była

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

imo masz zbyt krągłą figurę by być modelką, za dużo solarium makijażu i zbyt ciemne włosy, bardziej ciepły brąz te wyglądają szalenie nienaturalnie. włosy przedłużane...?
Boze dziewczyno ^^ spokojnie , mowie ze wzielam zdjecia jakie byly pod reka na co dzien nie nadymam ust i nie jestem chora, NA SOLARIUM BYLAM 2 RAZY W ZYCIU( mam ciemna karnacje bo, nie pochodze z polski) ^^ wlosy mam ciemny braz z jasnymi refleksami ale tego nie widac na zdjeciach, nie nie przedluzane , wlasne i ugryz sie w pupe zla kobieto !
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:02   #23
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Cytrynowa_trawa Pokaż wiadomość
Jesteś ładna, ale modelkom jest potrzebny chyba jednak inny typ urody.
modelkom????? chyba modelką a skąd wiesz jakiego typu urody potrzebuja agencje ? a może właśnie taki?

Cytat:
Napisane przez tweenty22 Pokaż wiadomość
Jeśli masz minimum 175 cm wzrostu i jesteś bardzo szczupła to możesz
zostać modelką,no i oczywiście musisz sama tego naprawde chcieć modelki wcale nie maja tak łatwo...
moze zostać również fotomodelka
Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Znawczynią nie jestem ale na modelkę chyba masz za dużo w pasie i kilka kg za duzo, może jakiś fotomodeling bo buzię masz sliczną.
Faktycznie usta psują nieco całość ale oczy masz wyraziste i napewno są Twoim atutem.
Modelką też może zostać



Autorko - wg. mnie jestes normalną dziewczyną, jakich pełno na ulicy ale wg mnie angelina "dzoli" tez jest normalna laską także jest ok w sumie to jeszcze żadna laska mnie uroda nie zachwyciła i chyba dobrze o to trzeba facetów zapytać
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:05   #24
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Fajna z Ciebie laska i zainteresuj się raczej fotomodelingiem (na wybiegi to w wymiarach chyba troszkę za dużo, na pewno w biuście, a ja bym z takich nie rezygnowała na Twoim miejscu ), możesz sobie założyć konto np na MaxModels, dobra rzecz na start Tylko błagam nie rób dzióbka do zdjęć...

dziekuje za rady obiecuje ze juz nie bede robic dziubka ! zdjecia z imprezy, bylam tak jakby nietrzezwa ;P! wrzuce takie naturalne jutro zdjecia !
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:08   #25
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
i ugryz sie w pupe zla kobieto !
skomentuję to tak: rotfl, wydymaj dalej usta do kamery to zobaczymy przed czyj aparat trafisz.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:08   #26
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
modelkom????? chyba modelką a skąd wiesz jakiego typu urody potrzebuja agencje ? a może właśnie taki?


moze zostać również fotomodelka

Modelką też może zostać



Autorko - wg. mnie jestes normalną dziewczyną, jakich pełno na ulicy ale wg mnie angelina "dzoli" tez jest normalna laską także jest ok w sumie to jeszcze żadna laska mnie uroda nie zachwyciła i chyba dobrze o to trzeba facetów zapytać
podoba mi sie twoje podejscie do lasek hahaha xD napewno nie jestes bi , ja jestem i jak widze jakas naprawde dziewczyne spelniajaca wymogi to mi sie goraco robi (jestem normalna , nie potrzebuje psychologa xD)
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:08   #27
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Na 3 zdjęciu przypominasz mi Angelinę Jolie Fakt , bardzo ładną masz buzię
__________________
[glamour]530933[/glamour]
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:14   #28
my chemical romance
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Klippan
Wiadomości: 173
GG do my chemical romance Wyślij wiadomość przez MSN do my chemical romance Send a message via Skype™ to my chemical romance
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
skomentuję to tak: rotfl, wydymaj dalej usta do kamery to zobaczymy przed czyj aparat trafisz.
Ale jestes niemila, w zyciu ci sie nie udalo? jestem naturalna nic nie mam sztucznego, szczypie cie to? oj jaka dobra zyciowa rada, nastepnym razem wypchne tylek i ci wysle jako wiadomosc prywatna

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
O Boziu dziewczyno, co za usta!.Mimo iż jestem hetero to chętnie bym Cię pocałowała.
Milo slyszec z ciebie tez pewnie ciasteczko

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Na 3 zdjęciu przypominasz mi Angelinę Jolie Fakt , bardzo ładną masz buzię
duzo osob mi mowilo, ze jestem do niej podoba , fajnie slyszec to tez od ciebie !
my chemical romance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:15   #29
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
podoba mi sie twoje podejscie do lasek hahaha xD napewno nie jestes bi , ja jestem i jak widze jakas naprawde dziewczyne spelniajaca wymogi to mi sie goraco robi (jestem normalna , nie potrzebuje psychologa xD)
tzn zazdrosna jestes ?
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 18:16   #30
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: ocencie mnie dziewczyny! :)

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
modelkom????? chyba modelką a skąd wiesz jakiego typu urody potrzebuja agencje ? a może właśnie taki?
Tą modelką, tym modelkom, nie poprawiaj skoro sama nie wiesz, zresztą regulamin chyba coś mówi na ten temat, hm ?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.