Wesele w dworku, palacyku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 10:37   #1
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941

Wesele w dworku, palacyku


Witajcie,

Szukalam tematu, nie znalazlam, ale jesli jest, to bede bardzo wdzieczna za przekierowanie.

wlasnie sie zareczylismy i zaczynam powoli przygotowania, na razie chce znalezc miejsce z "dusza", zalezy mi na autentycznym dworku badz palacu/palacyku, nie chce wesela w domu weselnym ani restauracji jako takiej.

Jestem otwarta jesli chodzi o lokalizacje wesela, ale nawygodniej byloby mi zorganizowac wesele na Dolnym Slasku badz w Malopolsce. Mieszkam za granica i nie mam kolezanek w podobnej sytuacji wiec trudno mi wypytywac wlasnorecznie.

Wiem, ze bardzo piekne wesela (i piekne dworki ) mozna miec w:
1) Swidniku (kolo Limanowej)
http://www.dworswidnik.pl/historia.htm
2) Bistuszowej (blisko do Tarnowa)
http://www.dworbistuszowa.pl/
Slyszalam tez dobre rzeczy o Palacu Radziwillow w Balicach, ale nigdy tam nie bylam/nie widzialam tego miejsca.

Czy mozecie polecic mi jakies inne dworki z dusza organizujace wesela? Najlepiej w nieastronomicznej cenie od osoby i z dobrym, tradycyjnym jedzeniem!

Bardzo dziekuje!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:01   #2
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

http://palacsmilowice.com/

ok. 40 km od Krakowa Nie byłam tam na żadnej imprezie, ale słyszałam bardzo dobre opinie, no i z zewnątrz robi ogromne wrażenie. Menu też jest wg mnie bardzo ciekawe, a wszystko podobno pyszne.

Tam był ślub i wesele Cezarego Pazury

Sama chciałam tam wesele, ale cena niestety dla nas za wysoka

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Poza tym:
http://www.zamekkrolewski.com.pl/cor...?_PageID=36161
Znajomi zamawiali stamtąd sam cathering na swoje wesele i podobno rewelacja
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:07   #3
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Wow, rzeczywiscie robi wrazenie!!!
Zastanawiam sie czy 280 zl od osoby z alkoholem i tortem to rzeczywiscie tak duzo... I nie mam pojecia! Jeszcze duzo czytania przede mna
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 12:17   #4
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wow, rzeczywiscie robi wrazenie!!!
Zastanawiam sie czy 280 zl od osoby z alkoholem i tortem to rzeczywiscie tak duzo... I nie mam pojecia! Jeszcze duzo czytania przede mna
Pamiętaj, że to jest cena bez sobót od maja i września Normalnie jest 300zl
Wg mnie to nie jest dużo, bo masz w tym bardzo konkretne i wyszukane dania, konkretną płytę zimną (same mięsa właściwie), wódkę, wina, napoje, wszystko bez ograniczeń, tort, ciasta, słodki bufet, dekorację żywymi kwiatami, apartament z jakuzzi dla Was, śniadanie dla Was, kolację przy świecach i 3h nauki tańca. No a poza tym te wnętrza i sceneria
Ja gdybym miała dodatkowe 15 000zł w budżecie to bym się nie zastanawiała nawet Mi się marzył od zawsze ten pałac, no ale niestety
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:17   #5
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Od dawna jestem zakochana w tym dworku: http://dworekstaracynkownia.eu, jest tam ślicznie. Co prawda ani to Małopolska ani Dolny Śląsk - raczaj pomiędzy - okolice Bielska-B. W zeszłym roku cena była w okolicach 200 zł za talerzyk, nie wiem jak jest obecnie.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:34   #6
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wow, rzeczywiscie robi wrazenie!!!
Zastanawiam sie czy 280 zl od osoby z alkoholem i tortem to rzeczywiscie tak duzo... I nie mam pojecia! Jeszcze duzo czytania przede mna
Ja nie wiem jak te ceny w waszych stronach wyglądają, ale dla mnie to dużo, ja w cenie 200 zł miałam dwa dni, jakby doliczyć alkohol i ciasto to też tyle by mi nie wyszło. Tort za to miałam troszkę inny bo z babeczek i świetnie się sprawdził, poza tym był trochę nowością...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 22:03   #7
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

http://www.amadores.pl/,ja byłam zauroczona tym dworkiem,niestety nie ma noclegów,
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 22:51   #8
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez roksana111 Pokaż wiadomość
http://www.amadores.pl/,ja byłam zauroczona tym dworkiem,niestety nie ma noclegów,
Dalenka z naszego wątku miała tam wesele i organizowała noclegi, ale nie znam szczegółów.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 23:14   #9
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Dalenka z naszego wątku miała tam wesele i organizowała noclegi, ale nie znam szczegółów.
pisałam do nich maila ,to mi odpisali że noclegów musiałabym szukac sobie sama.W mojej sytuacji to niestety niemożliwe,nie mieszkam w Pl a jak przyjeżdżam to mam tyle spraw do załatwienia ze dałam se spokój
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 08:49   #10
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Zpytam Dalenkę jak ona to organizowała, bo noclegi na pewno miała, jesli nie w dworku, to w pobliżu
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:03   #11
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Czy moglabym poprosic o link do zdjecia tego dworku z zewnatrz?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 10:09   #12
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Amadores? Nie znalazłam żadnych w Internecie
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:18   #13
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

No ja wlasnie tez... Mialam nadzieje, ze moze macie jakies "tajne" zrodla
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:43   #14
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
No ja wlasnie tez... Mialam nadzieje, ze moze macie jakies "tajne" zrodla
Napisałam do Dalenki żeby tu wpadła, może ona ma
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 10:44   #15
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Przy okazji znalazlam to: http://wesele-malopolska.blogspot.co.uk/
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 11:01   #16
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Niektóre ceny są zaskakująco niskie A zamek w Niepołomicach kojarzysz? Mój ulubiony fotograf jakiś czas temu dodał zdjęcia z wesela tam organizowanego, no i jest to Małopolska, tak jak chciałaś

Edit: teraz zauważyłam, że on też jest na tej stronie, do której linka wkleiłaś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16.07.2011_679_1.jpg (637,9 KB, 89 załadowań)
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4

Edytowane przez morsmordre
Czas edycji: 2012-06-22 o 11:03
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:36   #17
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Kojarze i wciaz biore go pod uwage

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Biore tez pod uwage... kopalnie soli (Wieliczka)... To brzmi dosyc idiotycznie, ale tam wnetrza sa takie piekne... i nie ma zadnych problemow z pogoda
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:46   #18
ammz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Witam,
również poszukuję pałacyku, ale na Podkarpaciu. Wiem o Krasiczynie (piękny, aczkolwiek czytałam negatywne opinie na temat jedzenia i sposobie podawania potraw), Sieniawa (śliczny i sprawdzony), Łańcut i ...... Ożańsk. Moje pytanie dotyczy tego ostatniego miejsca. Czy ktokolwiek o nim coś wie? Byłam tam dziś (niestety nie umówiłam się na wcześniejsze spotkanie) i zastałam zamkniętą bramę i ciszę. Okazało się, że pani, która tam zwykle jest, siedzi u ..... fryzjerki i nie może przyjść.
Zdjęcia na stronie tegoż pałacyku są przepiękne i żałuję, że nie mogłam tam dziś wejść i zobaczyć tego osobiście.
Czy ktoś cokolwiek wie o tym miejscu lub miał tam wesele lub inną uroczystość.
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
ammz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:54   #19
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Piekny ten palac w Ozansku i rzeczywiscie na stronie super to wyglada... Nie wiem czy przypadkiem nie ide na wesele do kuzyna w sierpniu do tego miejsca... jesli to sie potwierdzi to jesli bede miec jakies zdjecia to wrzuce. Wlasnie czegos podobnego poszukuje.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 19:43   #20
dalenka8
Zakorzenienie
 
Avatar dalenka8
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 319
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Dalenka z naszego wątku miała tam wesele i organizowała noclegi, ale nie znam szczegółów.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Zpytam Dalenkę jak ona to organizowała, bo noclegi na pewno miała, jesli nie w dworku, to w pobliżu
Po pierwsze- Górki Wielkie to nie Dolny Śląsk, a autorka chyba tam by najbardziej chciała . Po drugie: nie, nie ma tam noclegów, można załatwić w pensjonacie obok. Po trzecie: nie polecam robić tam wesela.....

Edytowane przez dalenka8
Czas edycji: 2012-06-22 o 19:45
dalenka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 20:49   #21
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez dalenka8 Pokaż wiadomość
Po pierwsze- Górki Wielkie to nie Dolny Śląsk, a autorka chyba tam by najbardziej chciała . Po drugie: nie, nie ma tam noclegów, można załatwić w pensjonacie obok. Po trzecie: nie polecam robić tam wesela.....
No właśnie pamiętam, że mieliście jakieś akcje, ale nie pamiętam szczegółów
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:47   #22
ammz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Juliszka,
byliśmy w Ożańsku dziś jeszcze raz (po umówieniu się z właścicielami). Miejsce jest bajeczne!! Co prawda dalej trwają małe dokończenia tu i ówdzie, ale budynek i park prezentują się pięknie. Całość otoczona jest starym murem, za którym rozpościera się piekny park; są dwa stawy, mały plac zabaw dla dzieci. Jeśli tam pojedziesz, to nie przeraź się dojazdem, bo jest tragiczny. Niedaleko budują autostradę, jest masa wykopów i koparek. Ale już na miejscu, gdy tylko przekroczysz mury ....... poczujesz się, jak w innym świecie. Drzewa dokoła są bardzo stare i zamieszkane przez setki ptaków, co słychać na każdym kroku. Sale są gustownie urządzone, przejrzyste, jasne i dużo w nich miejsca. Właściciele oprowadzili nas po całym budynku i ze szczegółami odpowiedzieli na pytania. Miejsce robi wrażenie! Bardzo by mi zależało, gdybyś mogła zdać mi małą relację, jeśli rzeczywiście będziesz tam na weselu. Chodzi mi o wszystko: jakość i smak jedzenia, obsługę itd. Sama jestem kelnerką i zwracam uwage na każdy szczegół.
Właścicielka mówiła, że dopiero zaczynają się rozkręcać , a mi zależy na perfekcyjnym wykonaniu; zresztą, jak każdej pannie młodej. Z tego, co mówiła ta pani widać, że zna się na rzeczy, ale chodzi mi też o serwis, kelnerów i całą oprawę.
Jeśli nie masz nic przeciwko, odezwę się pod koniec sierpnia.
ammz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 16:51   #23
ammz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Piekny ten palac w Ozansku i rzeczywiscie na stronie super to wyglada... Nie wiem czy przypadkiem nie ide na wesele do kuzyna w sierpniu do tego miejsca... jesli to sie potwierdzi to jesli bede miec jakies zdjecia to wrzuce. Wlasnie czegos podobnego poszukuje.
Juliszka,
byliśmy w Ożańsku dziś jeszcze raz (po umówieniu się z właścicielami). Miejsce jest bajeczne!! Co prawda dalej trwają małe dokończenia tu i ówdzie, ale budynek i park prezentują się pięknie. Całość otoczona jest starym murem, za którym rozpościera się piekny park; są dwa stawy, mały plac zabaw dla dzieci. Jeśli tam pojedziesz, to nie przeraź się dojazdem, bo jest tragiczny. Niedaleko budują autostradę, jest masa wykopów i koparek. Ale już na miejscu, gdy tylko przekroczysz mury ....... poczujesz się, jak w innym świecie. Drzewa dokoła są bardzo stare i zamieszkane przez setki ptaków, co słychać na każdym kroku. Sale są gustownie urządzone, przejrzyste, jasne i dużo w nich miejsca. Właściciele oprowadzili nas po całym budynku i ze szczegółami odpowiedzieli na pytania. Miejsce robi wrażenie! Bardzo by mi zależało, gdybyś mogła zdać mi małą relację, jeśli rzeczywiście będziesz tam na weselu. Chodzi mi o wszystko: jakość i smak jedzenia, obsługę itd. Sama jestem kelnerką i zwracam uwage na każdy szczegół.
Właścicielka mówiła, że dopiero zaczynają się rozkręcać , a mi zależy na perfekcyjnym wykonaniu; zresztą, jak każdej pannie młodej. Z tego, co mówiła ta pani widać, że zna się na rzeczy, ale chodzi mi też o serwis, kelnerów i całą oprawę.
Jeśli nie masz nic przeciwko, odezwę się pod koniec sierpnia.
ammz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 20:44   #24
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cześć
Ja będę brać ślub w Pałacu w Śmiłowicach (cywilny) i później obiad dla najbliższych za obiad (przystawka i 2 dania), tort, napoje bez ograniczeń wyszło nas ok. 100zł/os. + alkohol według "zużycia" - biorąc pod uwagę fakt że na weselu jest więcej dań, alkohol, zimna płyta, desery bez ograniczeń to 300zł/os. to naprawdę nie tak dużo, zwłaszcza że nie trzeba się denerwować że coś nie wyjdzie bo obsługa tam jest na najwyższym poziomie, wszystko załatwione w jednym miejscu. Pani Ewelina, która zajmuje się ślubami i weselami jest bardzo miła, służy radą i pomaga wybrać menu pod każdy gust
Za sam ślub na terenie Pałacu 1500zł (w tym pełna dekoracja kwiatami, apartament "Marzenie" do dyspozycji i noc poślubna w prezencie, piękny plener na sesję foto). - trochę dużo, ale skoro nie bierzemy kościelnego to chciałam cywilny w jakimś pięknym miejscu z duszą. (w dodatku przez pierwszy rok życia mieszkałam w Śmiłowicach bo moja mama stamtąd pochodzi i często jeździmy do rodziny)
Zdam dokładną relację już po ślubie.
Fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:45   #25
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Wspaniale! Dziękuję Ci bardzo i życzę wszystkiego dobrego

Śmiłowice są nadal moim mocnym kandydatem, muszę przyznać.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 16:41   #26
Fari
Rozeznanie
 
Avatar Fari
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 956
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Wspaniale! Dziękuję Ci bardzo i życzę wszystkiego dobrego

Śmiłowice są nadal moim mocnym kandydatem, muszę przyznać.
Dziękuję
Fari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:02   #27
achajq
Raczkowanie
 
Avatar achajq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 143
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Dolny Slask to akurat moje rejony, podczas moich poszkiwan natrafilam na palac Dobra (okolice Olesnicy) http://zamekdobra.pl/ oraz palac Borowa http://www.palacborowa.pl/, w tym drugim podobno pobierana jest oplata za korkowe, ale slyszalam od znajomego mojej mamy, ze da sie to wytargowac
Jest jeszcze restauracja Dabrowa http://www.restauracja-dabrowa.pl/ w palacu w Pawlowicach we Wroclawiu, ale sala platna dodatkowo jakos 3000zl (jest to obiekt Uniwersytetu Przyrodniczego i tam placi sie za wynajecie sali) i niezbyt okazala (gdzies posiadam zdjecia jakby cos).
Jest tez ciekawy obiekt w okolicach Karpacza czyli palac Wojnowice http://www.palacwojnowice.pl
Szukajac sali na wesele (a bardzo chcielismy w palacyku czy dworku) wybralismy jednak hotel, konkretnie hotel Jasek i sale Krysztalowa, bardzo nam sie spodobala i dyrektorka obiektu zrobila na nas bardzo pozytywne wrazenie, wiec sala zostala zarezerwowana na przyszly rok. Cena za menu srednie 250zl i minimalna ilosc osob na ta sale to 80.
achajq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:51   #28
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Od dawna jestem zakochana w tym dworku: http://dworekstaracynkownia.eu, jest tam ślicznie. Co prawda ani to Małopolska ani Dolny Śląsk - raczaj pomiędzy - okolice Bielska-B. W zeszłym roku cena była w okolicach 200 zł za talerzyk, nie wiem jak jest obecnie.

Miałam tam wesele
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:05   #29
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

butterfly20,
I jak bylo? Mozesz opisac?

Fari,
czy moglabys podac jakies szczegoly co do organizacji Twojego wesela? Jakie wino wybralas? Cos ciekawego, jesli chodzi o atrakcje itp?
__________________

Edytowane przez Juliszka
Czas edycji: 2012-07-02 o 15:07
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:16   #30
AndziaWP
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele w dworku, palacyku

W Hotelu Polonia Palace jest pięknie, tylko to już Mazowsze bo sama Warszawa Ale naprawdę warto się tam wybrać i zorganizować wesele, miejsce ma swój klimat. Sala Balowa „Ludwikowska”, w której odbywają się wesela (ściany i sufit były dekorowane w stylu Ludwika XVI. Sala jest oczywiście odrestaurowana, ale jest to oryginał). Więc super klimat na wesele i sesje zdjęciowe. A ceny jak wszędzie chyba, do wyboru są trzy pakiety weselne ( 275 zł brutto/315 zł brutto/ 345 zł brutto za osobę)
AndziaWP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 09:46:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.