I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 09:08   #2251
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Alebara: Pięknie wyglądałaś i kościół był ślicznie przybrany
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:24   #2252
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za te opinie Miałam 2 fryzury próbne. Za pierwszym razem nie było to to, w czym czułabym się pewnie. W związku z tym pozmieniałyśmy pewne rzeczy z moją fryzjerką i wyszło to, co wyszło Ja wiedziałam tylko tyle, że chcę mieć coś z warkoczem, bądź francuzem Jak już kiedyś pisałam, fryzurę wykonała Pani Monika z salonu Hollywood Kolor to też jej dzieło W ogóle bardzo polecam ten salon Załączam zdjęcia fryzurki z innej perspektywy.

Pozdrawiam
Zgadzam się Fryzurę miałaś śliczną!!! Moja siosrta zachęcała mnie do takiej z warkoczem, ale jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić- teraz już wiem, że efekt jest zaskakujący
__________________
ŻONA OD 01.09.2012

Edytowane przez Maurycenta
Czas edycji: 2012-07-02 o 13:28
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:27   #2253
22joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 48
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Alebara : ślicznie wyglądałaś można wiedzieć gdzie zamawiałaś bukiet? jest cudowny też mi się marzy w takiej kolorystyce
22joanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 17:46   #2254
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
Poszukiwana osoba po germanistyce lub poprostu lubiąca język niemiecki
siostra meza jest po germanistyce a co sie dzieje?

Cytat:
Napisane przez nemosek Pokaż wiadomość
A dzisiaj ślubuje:
bodzianka11
Samych pięknych chwil!!!!Wszystkiego dobrego
przylaczam sie do zyczen !!!

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Od mojego ślubu minęło już trochę czasu Nareszcie mam skompletowane wszystkie zdjęcia. Obiecałam kilka wkleić, wiec to robię Powiem szczerze, że to był tak piękny dla nas dzień, że mamy ochotę przeżyć to jeszcze raz! Dziewczyny, które macie to przed sobą. Wiem, że przygotowania zwłaszcza ostatnie są trudne, lecz cieszcie się każdą chwilą, bo naprawdę warto!!!! Ślub ma się raz w życiu i warto z tego dnia czerpać garściami każdą chwilę

Pozdrawiam

PS. Gdyby któraś z Was był zainteresowana to (nie) chętnie sprzedam moją suknię ślubną
slicznie wygladalas!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 06:17   #2255
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

witajcie
nareszcie wrocilam.
dziekuje wszystkim za zyczenia
co do pogody to naprawde byla wymarzona
tak po krotce nie bylo zadnej wielkiej wtopy goscie zadowoleni takze mysle ze wszystko sie udalo.
jak bede miec chwilke to wrzuce pare fotke bo narazie jestem w trakcie urzadzania sie u męża i nie mogę nic znaleźć.
ale teraz chetnie sluże pomoca dla innych PM-k
pozdrawiam Was kobitki i ide pracowac
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:44   #2256
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
witajcie
nareszcie wrocilam.
dziekuje wszystkim za zyczenia
co do pogody to naprawde byla wymarzona
tak po krotce nie bylo zadnej wielkiej wtopy goscie zadowoleni takze mysle ze wszystko sie udalo.
jak bede miec chwilke to wrzuce pare fotke bo narazie jestem w trakcie urzadzania sie u męża i nie mogę nic znaleźć.
ale teraz chetnie sluże pomoca dla innych PM-k
pozdrawiam Was kobitki i ide pracowac
Świetnie, że wszystko się udałoCzekamy na zdjęcia
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 12:55   #2257
Alebara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Naprawdę bardzo Wam dziękuję za te opinie Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego w takim stopniu Dla zainteresowanych wklejam zdjęcia, na których jest bardziej widoczna suknia. Kościół nas bardzo zaskoczył! Nie myśleliśmy, że będzie on aż tak pięknie wyglądał! My nie mieliśmy w tym żadnego udziału, nawet nie spotkałam się z tą Siostrą, która ubierała kościół. W ogóle jeżeli chodzi o Filipinów to mają cudowne podejście do Państwa Młodych!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (343).jpg (38,9 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukni 1.jpg (38,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (55,6 KB, 129 załadowań)
Alebara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 13:04   #2258
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dziewczynki ja mam takie pytanie, za niecałe 3 tyg ślub, upały takie, że masakra i kurcze w taki upał i wiadome od obcasa pieką stopy, mnie przynajmniej "poduszki" ponizej palców, chodzi mi oczywiście o ślubne, teraz w nich akurat ćwiczę 1 taniej i jak juz np trwa to godzine to masakra. nie wiem czy któraś z Was używała jakiś wkładek czy czegoś co jest superdobre bo przeraża mnie to. Może to nie jest jakiś mega problem ale jednak nie da się wytańczyć tyle czasu z piekącymi stopami
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:47   #2259
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Po pierwsze - wkladki zelowe Scholla. Moim zdaniem sa najlepsze.
Po drugie - dezodorant do stop, mentolowy. Nie wiem jakim cudem, ale w moim przypadku robi duza roznice!
Po trzecie - pedicure, ale nie bezposrednio przed weselem, tylko wlasnie teraz... Mozna tez kupic rozne chlodzace spraye do stop, niektore nawet pomagaja
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:58   #2260
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

dziękuje ślicznie
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:13   #2261
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Naprawdę bardzo Wam dziękuję za te opinie Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego w takim stopniu Dla zainteresowanych wklejam zdjęcia, na których jest bardziej widoczna suknia. Kościół nas bardzo zaskoczył! Nie myśleliśmy, że będzie on aż tak pięknie wyglądał! My nie mieliśmy w tym żadnego udziału, nawet nie spotkałam się z tą Siostrą, która ubierała kościół. W ogóle jeżeli chodzi o Filipinów to mają cudowne podejście do Państwa Młodych!
wyglądałaś bajecznie!
za wcześnie jak dla mnie na ukienkę ale ciekawa jestem czy szyłaś czy kupowałaś w salonie? Leży idealne na Tobie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 19:52   #2262
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Alebara Pokaż wiadomość
Naprawdę bardzo Wam dziękuję za te opinie Powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego w takim stopniu Dla zainteresowanych wklejam zdjęcia, na których jest bardziej widoczna suknia. Kościół nas bardzo zaskoczył! Nie myśleliśmy, że będzie on aż tak pięknie wyglądał! My nie mieliśmy w tym żadnego udziału, nawet nie spotkałam się z tą Siostrą, która ubierała kościół. W ogóle jeżeli chodzi o Filipinów to mają cudowne podejście do Państwa Młodych!
Pięknie przybrany Kościół,ta siostrzyczka naprawdę ma talentAż miło popatrzeć na tak cudowną dekorację
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:08   #2263
czornula22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

potrzebuje waszej pomocy zawsze jak nie wiem co zrobic wchodze tutaj i dzieki wam rozwiazuje moment swoj problem nie wiem czy wiecie ale nie swiadomie naprawde bardzo komus pomagacie;* Teraz bardzo bardzo bardzo potrzebuje pomocy i wkoncu odwazylam sie tu napicac bo jestem zdesperowana robaczki co mi mozecie powiedziec o lokalu Hotel dunajec po remonicie ? opinie bardzo porsze bo waham sie czy robic wesele tam czy w lokalu na dwudniakach pomozecie mi ? prosze
czornula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:29   #2264
yenn_efer
Raczkowanie
 
Avatar yenn_efer
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cześć dziewczyny, nie było mnie tu wieki, bo praca, szkoła, narzeczony i załatwienia...czyli szara codzienność. Wszystkim Młodym Mężatkom gratuluję- oby po ślubie było tylko lepiej A tym które mają jeszcze czas, życzę mało stresu i optymizmu Mi samej zostało mniej niż 3 miesiące ale katastrofa!...moja fryzjerka zrezygnowała!!! Z powodów rodzinnych, rozumiem ją. Tylko teraz na gwałt szukam dobrej fryzjerki, która z długich i ciężkich włosów zrobi mi mocne loki. Błagam, pomocy!
__________________
menopauza
yenn_efer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 01:19   #2265
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez yenn_efer Pokaż wiadomość
Tylko teraz na gwałt szukam dobrej fryzjerki, która z długich i ciężkich włosów zrobi mi mocne loki. Błagam, pomocy!
Ja polecam Anete Rataj oba mi robil wlosy na slub i bylam baaardzo zadowolona
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 06:23   #2266
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez yenn_efer Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu wieki, bo praca, szkoła, narzeczony i załatwienia...czyli szara codzienność. Wszystkim Młodym Mężatkom gratuluję- oby po ślubie było tylko lepiej A tym które mają jeszcze czas, życzę mało stresu i optymizmu Mi samej zostało mniej niż 3 miesiące ale katastrofa!...moja fryzjerka zrezygnowała!!! Z powodów rodzinnych, rozumiem ją. Tylko teraz na gwałt szukam dobrej fryzjerki, która z długich i ciężkich włosów zrobi mi mocne loki. Błagam, pomocy!
Ja polecam Panią Elę z Osiedla Koszyckiego - salon fryzur Elżbieta Piechna. Robi z włosów fantastyczne fryzury i ma bardzo przystępne ceny.
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 07:25   #2267
kaasjaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 21
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Witam wszystkie tarnowskie dziewczyny Chciałabym dołączyć do grona, ślub biorę 29 września 2012 r. Dopadł mnie stres przedślubny, wspomóżcie
Ślub bierzemy w Kościele św. Rodziny-Misjonarzy o godz. 16.00. Może znajdzie się ktoś, kto bierze tam ślub w tym samym dniu przed nami? Wesele w Bristolu, na 80 osób tylko. Suknia się szyje,orkiestra jest, fotograf jest, kamera jest, ciasta i tort są Ubrać musimy Młodego ( hehe, już nie takiego młodego bo on ma 29 a ja 27 lat:P Jesteśmy zaręczeni 5 lat, razem 8).
Zaproszenia rozwozimy,szukam fryzjerki, która potrafi czesać na Julię Tymoszenko noi dobrej makijażystki. Polećcie coś kobietki
kaasjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 07:36   #2268
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cześc

Przeszukałam mnóstwo forów w poszukiwaniu opinii o tarnowskich fryzjerach i chyba jednak najwięcej dobrych opinii ma Pani Justyna Kukla z salonu Awangarda. Ostatecznie udało mi się do niej zapisac na sierpniowe wesele, na które idę, wiec będę miała pogląd co potrafi wyczarowac

Chciałam, też wytestowac makijaz u Klaudii Klos, ale ma juz zajeta godzine, ktora by mnie interesowala.
Mysle nad Estetica, polecacie?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:54   #2269
Natuś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Witam,
Szukam kogoś, kto miał wesele/bądź był na weselu w restauracji Herbowej w Żabnie. Znalazłam na forum kilka opinii, wszystkie raczej pozytywne, ale mam parę konkretnych pytań do ludzi, którzy mieli doświadczenie z tym lokalem Liczę, że ktoś taki się tu wyłoni
Natuś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 15:04   #2270
Maurycenta
Raczkowanie
 
Avatar Maurycenta
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Natuś Pokaż wiadomość
Witam,
Szukam kogoś, kto miał wesele/bądź był na weselu w restauracji Herbowej w Żabnie. Znalazłam na forum kilka opinii, wszystkie raczej pozytywne, ale mam parę konkretnych pytań do ludzi, którzy mieli doświadczenie z tym lokalem Liczę, że ktoś taki się tu wyłoni
Witaj
Ja będę tam miała wesele 01.09. więc swoją opinię będę mogła wyrazić dopiero we wrześniu ale muszę przyznac, że do tej pory się nie zawiodłam- jak narazie wszystko po mojem myśli A jakie informacje konkretni Cię interesują?
__________________
ŻONA OD 01.09.2012
Maurycenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:13   #2271
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

kaasjaa widzę że jesteś na takim samym etapie przygotowań co my, tylko my ślubujemy miesiąc wcześniej! A wesele też robimy w Bristolu - planowo na 100 osób ale zobaczymy ile przybędzie Makijaż będę robić na Krakowskiej u Pani Gosi.

Natuś
w Herbowej w tamtym roku wesele miała siostra koleżanki. Z opowiadań wiem, że jedzenie dobre, kelnerzy też sprawnie, stoliki okrągłe, parkiet wystarczający do tańczenia. Minusem była klimatyzacja, której nie dało się ustawić, żeby tylko trochę chłodziła - można było ją mieć albo włączoną albo wyłączoną. W rezultacie jak była włączona, a ktoś siedział niedaleko i akurat nie tańczył to było mu bardzo zimno, włącznie z tym, że kilka osób się przeziębiło. A wesele było w sierpniu, jak było bardzo ciepło.
Ale, słyszałam też trochę negatywnych opinii tylko nie wiem czy dotyczą one stanu przed zmianami w tym lokalu czy po.


__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:30   #2272
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez czornula22 Pokaż wiadomość
potrzebuje waszej pomocy zawsze jak nie wiem co zrobic wchodze tutaj i dzieki wam rozwiazuje moment swoj problem nie wiem czy wiecie ale nie swiadomie naprawde bardzo komus pomagacie;* Teraz bardzo bardzo bardzo potrzebuje pomocy i wkoncu odwazylam sie tu napicac bo jestem zdesperowana robaczki co mi mozecie powiedziec o lokalu Hotel dunajec po remonicie ? opinie bardzo porsze bo waham sie czy robic wesele tam czy w lokalu na dwudniakach pomozecie mi ? prosze
Zalezy od tego na ile masz wesele? bo jezeli do 100 osob to spoko zmieścisz a juz wiecej to bedzie za ciasno wystrój bardzo mi się podoba ale sala taneczna jest za wąska...
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 16:33   #2273
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

czornula22: Właśnie opinie nt Dunajca po remoncie są jak najbardziej na plus wszystko jest ok, oprócz właśnie parkietu, malutki trochę.. reszta jak najbardziej na +
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:01   #2274
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

a ja jestem bliska łez bo za miesiąc wesele, dzisiaj przymiarka sukni pierwsza po uszyciu i nie wyglądam tak jak to sobie wyobrażałam...katastrofa: (
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:39   #2275
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Lili9999 Pokaż wiadomość
a ja jestem bliska łez bo za miesiąc wesele, dzisiaj przymiarka sukni pierwsza po uszyciu i nie wyglądam tak jak to sobie wyobrażałam...katastrofa: (

na pewno nie jest tak źle! Zobaczysz, jak będzie już bliższa efektu końcowego bo jak na razie to pewnie tylko zarys. Spokojnie
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 17:55   #2276
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

a to suknia z salonu? na pewno bedzie dobrze, nie martw się!!!
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:06   #2277
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

niestety ale to już jest zarys końcowy, został tylko dół do skrócenia i nie wiem kompletnie co mam robic... a sukni drugiej nie kupię...
a suknia tak,z salonu, niby jak ją miałam na sobie to wszystko bylo ok ale cos mi w niej nie pasowalo...a na zdjeciach widze ze jest nie tak...

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

i dziękuję Wam za miłe słowa, jutro musze tam zadzwonic i powiedziec o co mi chodzi, moze jakos rozwiązemy ten problem...

Edytowane przez Lili9999
Czas edycji: 2012-07-04 o 18:04 Powód: .
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:07   #2278
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

to nigdy wczesniej nie mialas jej na sobie czy jak?
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:11   #2279
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

miałam, tylko była za duża o jakies dwa-trzy rozmiary i panie zapewnialy ze jak przyjdzie mój rozmiar to wszystko powinno byc ok, a niestety tak do konca nie jest...ale nie ma sie co łamac, zawalczymy o to, żeeby jednak bylo tak jak mi obiecano!
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 18:19   #2280
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

no pewnie, że tak, skoro zapewniały niech tak będzie.
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.