Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM 2014II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 18:52   #4171
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Kupowałaś może w Kościerzynie albo Kartuzach ? Bo szukam właśnie jeszcze jednej bo jedną na wesele już mam Pierdzielone wesela... co ja mam robić późńiej z tymi kieckami
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:55   #4172
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
Dzięki kochane, powiem Wam, że może jestem i naiwna i głupia, ale wciąż wierzę, hehe Jak to mówią, nadzieja umiera ostatnia.

Uczę się jak szalona, więc przynajmniej będę miała tę świadomość, że zrobiłam wszystko, co mogłam zrobić w tak krótkim czasie. A już co ma być, to będzie...

Najgorsze jest dla mnie to, że skończyłam właśnie pierwsze studia i przeszłam je bez ani jednej poprawki, nawet żadnego kolokwium nigdy nie poprawiałam. Teraz na germanistyce też przez te 2 lata jak do tej pory zawsze zdawałam, dosłownie wszystko i zawsze. Nigdy nie widziałam 2 w swoim indeksie i trochę po prostu nie wiem czy się jakoś psychicznie nie załamię, bo ja to raczej taka z kujonek, więc wiecie... Nie dla mnie ten klimat :PP

A w ogóle to przepraszam, że nie komentuję tego co piszecie i tylko wtrącam tak te swoje żale i bóle odnośnie owego egzaminu :PP Wybaczcie, po 10 lipca, po obronie mgr wracam do żywych i obiecuję solidnie uczestniczyć we wszystkich poruszanych tu tematach :P
Ja tak samo, nigdy nie miałam żadnej poprawki (na studiach oczywiście, bo w liceum trochę szalałam i miałam cienko) i przez to tak się bałam, że będę miała poprawkę z licencjackiego... przerażało mnie to... bardziej niż mojego TŻta, który miał kiedyś jakiś wrzesień i nie ciążyła na nim odpowiedzialność Na szczęście oboje zdaliśmy, więc i Ty zdasz , tu same zdolniachy są

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Kupowałaś może w Kościerzynie albo Kartuzach ? Bo szukam właśnie jeszcze jednej bo jedną na wesele już mam Pierdzielone wesela... co ja mam robić późńiej z tymi kieckami
W Kartuzach Ja w przyszłym roku tez będę miała trzy wesela, więc chyba nie kupuję więcej niż trzy w tym roku (bo w tym roku u rodziny tżta x2 + jedno naszego przyjaciela, a w przyszłym u mojej rodziny, więc....)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:56   #4173
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

tasiulek musimy zacząć się wymieniać kieckami
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 18:57   #4174
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A jeszcze dobre to, że tym razem kupiłam sobie taką skromniejszą, więc nie tylko na wesela będzie się nadawać (bo ta z zeszłej soboty na żadną inną okazję nie pasi)
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:00   #4175
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja tak samo, nigdy nie miałam żadnej poprawki (na studiach oczywiście, bo w liceum trochę szalałam i miałam cienko) i przez to tak się bałam, że będę miała poprawkę z licencjackiego... przerażało mnie to... bardziej niż mojego TŻta, który miał kiedyś jakiś wrzesień i nie ciążyła na nim odpowiedzialność Na szczęście oboje zdaliśmy, więc i Ty zdasz , tu same zdolniachy są

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------


W Kartuzach Ja w przyszłym roku tez będę miała trzy wesela, więc chyba nie kupuję więcej niż trzy w tym roku (bo w tym roku u rodziny tżta x2 + jedno naszego przyjaciela, a w przyszłym u mojej rodziny, więc....)
Wiec będzie tylko zmiana dodatków

Cytat:
Napisane przez mala_czarna_21 Pokaż wiadomość
tasiulek musimy zacząć się wymieniać kieckami
To nie jest głupi pomysł
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:12   #4176
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

monika dasz radę ja też całe studia przeszłam bez poprawek, a im egzaminy były owiane większą grozą, tym lepsze miałam oceny. Pamiętam że na 5tym roku zdałam u mega kosy prawo pracy na 5, jak staliśmy z indeksami po wpis, to mi ludzie nie chcieli wierzyć, że nie jestem u niego na seminarium ;] za to z niby-lajtów zdarzało mi się zaliczać tróje
no a na koniec wywodu monika trzymam kciuki
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:23   #4177
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez Loczek_brown Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to są ostatnie sztuki - może nawet z wystawy, no i pewnie po jednym rozmiarze typu 40-44 i pewnie trzeba je zwężać

Choć mogą znaleźć się i perełki w rozm. 34-38

Albo po prostu to jakaś mega stara kolekcja
Pfff dla mnie 34 i 38 odpada, chyba, że w cyckach
Poza tym, kto to będzie wiedział na weselu czy to stara czy nowa kolekcja

Byłam z bratem i rodzicami nad wodą, taplaliśmy się jak małe dzieci, a teraz ma się na burze :|

monika, co nas nie zabije to nas wzmocni i strach ma wielkie oczy
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 19:28   #4178
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

I jeszcze w lumpie kupiłam sobie koszulę i szorty z wyższym stanem, miałam dziś dobry dzień, rzadko coś znajduję w lumpach w tym roku (wydaje mi się, że jest coraz gorzej...)

Gardło mnie boli cały dzień :/
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:36   #4179
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Pfff dla mnie 34 i 38 odpada, chyba, że w cyckach
Poza tym, kto to będzie wiedział na weselu czy to stara czy nowa kolekcja

Byłam z bratem i rodzicami nad wodą, taplaliśmy się jak małe dzieci, a teraz ma się na burze :|

monika, co nas nie zabije to nas wzmocni i strach ma wielkie oczy
Zależy jaki fason, bo w niektórych wystarczy nam te 36 w cyckach, dół jakoś się ułoży

Ja tylko na chwilę, miałam drukować zaproszenia, ale spadam, bo znowu burza wraca, szkoda sprzętu i tak tracę czas, nie wiem co robić... Spadam, bo zaraz mi przygrzmoci
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 19:36   #4180
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Czuje się dziwnie, bo miałam poprawki na studiach...

monikkad, trzymam kciuki, będzie dobrze

My właśnie wróciliśmy z katechez przedmałżeńskich. Proboszcz parafii jest na urlopie i prowadził je wikary. Bardzo fajny ksiądz Prowadził na luzie, opowiadał z perspektywy małżeństwa swoich rodziców, więc bardzo fajnie Całość trwała 45 minut, w tym jakieś 10 minut spraw organizacyjnych Ludzi było pełno, o mały włos i by miejsc zabrakło. Myśleliśmy, że będzie mniej par, bo przecież są wakacje. Ale skoro w lipcu katechezy prowadzą tylko dwie parafie w Poznaniu to nie ma się co dziwić. Tych indeksów/książeczek zabrakło Dostaliśmy zaświadczenie, że odbyliśmy pierwszą katechezę i na kolejnej dostaniemy tą książeczkę z pieczątką. Ten ksiądz był tak zakręcony, że zapomniał opłaty pobrać od wszystkich Pewnie na kolejnym spotkaniu trzeba będzie zapłacić (chyba, że płaci się na ostatnim, sama już nie wiem ). Przed wejściem dostaliśmy pełno ulotek ślubnych i magazyn ślubny (to co lubię najbardziej ).
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni Myśleliśmy, że będzie gorzej. Zobaczymy co będzie w czwartek, bo już kolejne spotkania będą prowadzone przez osoby świeckie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:03   #4181
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Czuje się dziwnie, bo miałam poprawki na studiach...

monikkad, trzymam kciuki, będzie dobrze

My właśnie wróciliśmy z katechez przedmałżeńskich. Proboszcz parafii jest na urlopie i prowadził je wikary. Bardzo fajny ksiądz Prowadził na luzie, opowiadał z perspektywy małżeństwa swoich rodziców, więc bardzo fajnie Całość trwała 45 minut, w tym jakieś 10 minut spraw organizacyjnych Ludzi było pełno, o mały włos i by miejsc zabrakło. Myśleliśmy, że będzie mniej par, bo przecież są wakacje. Ale skoro w lipcu katechezy prowadzą tylko dwie parafie w Poznaniu to nie ma się co dziwić. Tych indeksów/książeczek zabrakło Dostaliśmy zaświadczenie, że odbyliśmy pierwszą katechezę i na kolejnej dostaniemy tą książeczkę z pieczątką. Ten ksiądz był tak zakręcony, że zapomniał opłaty pobrać od wszystkich Pewnie na kolejnym spotkaniu trzeba będzie zapłacić (chyba, że płaci się na ostatnim, sama już nie wiem ). Przed wejściem dostaliśmy pełno ulotek ślubnych i magazyn ślubny (to co lubię najbardziej ).
Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni Myśleliśmy, że będzie gorzej. Zobaczymy co będzie w czwartek, bo już kolejne spotkania będą prowadzone przez osoby świeckie.
a my dostaliśmy na koniec tylko taki jak dymplom i tyle... nie mam gdzie pieczątek z poradni wklepać.....
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 20:08   #4182
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

ja mam z kolei tak, że kiedyś w sieciówce kupiłam górę bikini w rozmiarze 44, a dół 34 ale u mnie to rodzinne, duże cycki, mała rzyć ;]

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

swoją drogą myślę, że teraz bym w sieciówkowe bikini 44 nie weszła, bo parę centymetrów mi doszło dobrze, że na urlopy jeżdżę w góry
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:10   #4183
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

mala_czarna_21, ale poradnia chyba daje osobne książeczki... Albo jakieś zaświadczenie. Tak mi się wydaje.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:15   #4184
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
mala_czarna_21, ale poradnia chyba daje osobne książeczki... Albo jakieś zaświadczenie. Tak mi się wydaje.
właśnie podobno na krsie są jakieś zaświadczenia i na nich miejsce na dwie pieczątki ale może co poarafia to inny zwyczaj
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:30   #4185
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Zobaczę w czwartek jak dostanę tą książeczkę. Może tam będzie miejsce na pieczątki z poradni.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:52   #4186
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Zależy jaki fason, bo w niektórych wystarczy nam te 36 w cyckach, dół jakoś się ułoży

Ja tylko na chwilę, miałam drukować zaproszenia, ale spadam, bo znowu burza wraca, szkoda sprzętu i tak tracę czas, nie wiem co robić... Spadam, bo zaraz mi przygrzmoci
na ślub już?
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 20:57   #4187
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Anulka robi zaproszenia na zamówienie
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:00   #4188
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

noo tak, zapomniałam, bo już o tym gdzieś czytałam, ale mi uleciało. przepraszam
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:42   #4189
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

to ja tu jedyna ze cycyki a raczej sutki 34 i rzyć 34!
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 23:16   #4190
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ja sie nie moge zebrac, zeby wrocic do odchudzania.. to juz 4 tygodnie przerwy, naprawde powinnam juz byc z powrotem na silce i na diecie... A ja sie lenie i sobie bimbam.
Umrę puszysta jak tak dalej będzie.

Moja lista lokali do zobaczenia powiększyła się do czterech. Idę też oglądać sukienki. Mam też okropne sprawy urzędowe do załatwienia w PL ... Już chciałabym, żeby był sierpnień... Bo w pracy stres, kiepsko mi idzie i generalnie lipa.

No i dlaczego targi ślubne są zawsze w styczniu w Krakowie?!
Wybieram się chyba na Londyńskie targi tak z ciekawości. Będzie ktoś tam ?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 23:23   #4191
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

gdzie teraz burza?... http://www.blitzortung.org/Webpages/...bpage_type_0=1
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 23:36   #4192
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Ale mieliśmy burzę, centralnie nad domem 3,5 godziny, ale jak się oddycha teraz
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 23:52   #4193
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Ale mieliśmy burzę, centralnie nad domem 3,5 godziny, ale jak się oddycha teraz
a czyli to gdzie taka przeszła?
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:08   #4194
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
a czyli to gdzie taka przeszła?
W łódzkim.
Ale za to ja, TŻ, tata i brat pograliśmy przez ten czas w karty, a mamuśka robiła nam placki, bo nie umię grać i nie chce się nauczyć.

Jadę znów odebrać auto od mechanika. Chcieli zaoszczędzić przy tamtej robocie, to zaoszczędzili tak, że za dwa dni było tak samo. Więc za rozbieranie już nie powinni liczyć. Będę się kłócić
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:34   #4195
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A jak w ogóle gdyby nie nasze forum to bym zapomniała, że jakiś ślub w ogóle planuję za 2 lata :P NIC kompletnie nie myślimy w tym temacie, ani mój, ani ja.

Dziwnie się czuję, że Wy już kiecki oglądacie, połowa sale zamówione, a ja NIC :P No ale tak to jest, tyle spraw na głowie... Zresztą popisałam kilka maili i wszyscy mi mówią, że mam czas, więc... tym bardziej mi się odechciało.

A dla TŻ-ta to chyba ostatni temat do rozmowy ;] Ja się w ogóle zastanawiam czy ten człowiek chce w ogóle tego ślubu i jestem przekonana, że oświadczył się tylko dlatego, bo wiedział, że mnie na tym zależało. Dla niego pewnie w ogóle mogłoby nie być ani dziecka, ani ślubu, ani niczego ;]

W ogóle ZERO mam z nim kontaktu ostatnio, bo jak akurat zrobię sobie przerwę w nauce to nie pogadam z nim przez tel, bo on jest w pracy, a wieczorem jak dzwoni po pracy to ja mam największą wenę do nauki, a potem to już idę spać. Także jedynie odbieram od niego rannego i wieczornego smsa i koniec kontaktu. I to pewnie dziwne, ale przez to, że jestem tak mocno zatyrana robotą na uczelni... nawet nie tęsknię ;]

Teraz już po obronie po 10 lipca on do mnie przyjeżdża na kilka dni, bo będzie miał urlop. Potem jedziemy na kilka dni nad morze, a potem ja do końca urlopu zostaje u niego. To może się zbliżymy jakoś do siebie znowu, bo stan aktualny to jakaś masakra ;]
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:02   #4196
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
noo tak, zapomniałam, bo już o tym gdzieś czytałam, ale mi uleciało. przepraszam
Ja najpierw dojdę do wprawy przy robieniu zaproszeń innym PM, a potem sama sobie strzelę takie, że hoho no i jeszcze Aszuelce tyyż

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
W łódzkim.
Ale za to ja, TŻ, tata i brat pograliśmy przez ten czas w karty, a mamuśka robiła nam placki, bo nie umię grać i nie chce się nauczyć.

Jadę znów odebrać auto od mechanika. Chcieli zaoszczędzić przy tamtej robocie, to zaoszczędzili tak, że za dwa dni było tak samo. Więc za rozbieranie już nie powinni liczyć. Będę się kłócić
U nas była burza tak od 19 do 21, więc to chyba od nas przyszło do Was czarno było... masakra. W nocy fajnie, ale teraz znowu duszno. Tyle, że słońca nie ma.

Kurde, poczta mi nie działa na onecie

Monika, skończy się nauka i będzie dobrze Tż też to pewnie męczy, został słomianym wdowcem.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 13:49   #4197
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
A jak w ogóle gdyby nie nasze forum to bym zapomniała, że jakiś ślub w ogóle planuję za 2 lata :P NIC kompletnie nie myślimy w tym temacie, ani mój, ani ja.

Dziwnie się czuję, że Wy już kiecki oglądacie, połowa sale zamówione, a ja NIC :P No ale tak to jest, tyle spraw na głowie... Zresztą popisałam kilka maili i wszyscy mi mówią, że mam czas, więc... tym bardziej mi się odechciało.

A dla TŻ-ta to chyba ostatni temat do rozmowy ;] Ja się w ogóle zastanawiam czy ten człowiek chce w ogóle tego ślubu i jestem przekonana, że oświadczył się tylko dlatego, bo wiedział, że mnie na tym zależało. Dla niego pewnie w ogóle mogłoby nie być ani dziecka, ani ślubu, ani niczego ;]

W ogóle ZERO mam z nim kontaktu ostatnio, bo jak akurat zrobię sobie przerwę w nauce to nie pogadam z nim przez tel, bo on jest w pracy, a wieczorem jak dzwoni po pracy to ja mam największą wenę do nauki, a potem to już idę spać. Także jedynie odbieram od niego rannego i wieczornego smsa i koniec kontaktu. I to pewnie dziwne, ale przez to, że jestem tak mocno zatyrana robotą na uczelni... nawet nie tęsknię ;]

Teraz już po obronie po 10 lipca on do mnie przyjeżdża na kilka dni, bo będzie miał urlop. Potem jedziemy na kilka dni nad morze, a potem ja do końca urlopu zostaje u niego. To może się zbliżymy jakoś do siebie znowu, bo stan aktualny to jakaś masakra ;]
Ja też nic, ale tu raczej ja jestem osobą, której się do tego nie spieszy
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 14:37   #4198
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

A moje dzieci dzisiaj pierwszy dzien z niania i w niedziele ide do kina z TZ a dzisiaj moj TZ zawiozl mnie do pracy, a najpierw zabral na kawke juz dawno nie bylo tak milo
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:19   #4199
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

My tu pitu pitu a tu Velika kończy 26 lat!

STO LAT STO LAT!!
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 15:20   #4200
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Jeszcze dużo czasu do ślubu mamy, ale o przygotowaniach chętnie rozmawiamy! PM

Jeee, dżampreza znowu! Sto lat!!! :p arty:
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.