Ostatnio obejrzane filmy cz. V - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 12:04   #4591
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dla mnie Antychryst jest beznadziejny, jeden z gorszych filmów jakie widziałam.
No masakra to była jakaś,uwielbiam artystyczne,symboliczne filmy,ale to było dla mnie nie do przejścia.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:13   #4592
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Więc tak, w ostatnim tygodniu najlepszym filmem był zdecydowanie "Adwokat diabła". W filmie tak naprawdę wszystko zasługuje na pochwałę: scenariusz, muzyka, zdjęcia, gra aktorska (brawo Al i Charlize ) - oprócz Reevesa, który się nie popisał (w ogóle wkurzał mnie przez cały film) i dlatego daję 9/10 a nie 10/10. Genialne przesłanie.
Uwielbiam ten film Pamiętam jak byłam na nim w kinie od razu po premierze, to było z 16, 17 lat temu Pacino mnie zachwycił, Theron jeszcze wtedy nikt nie znał, ale od razu zwróciłam na nią uwagę i od tamtego czasu śledziłam jej karierę. Wydała mi się wtedy (i tak jest do tej pory) wręcz olśniewająco piękna To jeden z tych filmów, które nie tracą pomimo upływu czasu, mistrzowski.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:38   #4593
Coffee24
Raczkowanie
 
Avatar Coffee24
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 205
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

wild_horse, z tych filmów które mi wczoraj poleciłaś zainteresował mnie opis "El Cuerpo" i dzisiaj się za niego zabrałam. Co za film : O W ostatnich minutach szczęka mi opadła, właśnie o taki film mi chodziło, dziękuję! Film na prawdę warty obejrzenia
Coffee24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:49   #4594
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Dla mnie Antychryst jest beznadziejny, jeden z gorszych filmów jakie widziałam.
Dla mnie też beznadziejny, aczkolwiek widziałam wiele gorszych.
U mnie w kinie studyjnym hit sezonu - za 2 tyg. grają Nimfomankę 1 (w ramach 1 pokazu). Choć w sumie może nie byłoby chętnych? Mam zamiar iść na 2 części po sobie w przyszłym tygodniu, może w weekend - ale to jak będę w stolicy.

Ostatnio oglądałam same przyzwoite filmy:

Celeste i Jesse - Na zawsze razem - fajna, lekka komedia, oczywiście z dramatem to nie ma nic wspólnego. Miły film do obejrzenia w leniwe popołudnie z kubkiem kawy. Film jednak w ogóle nie zapada w pamięć. 7/10

Okolofutbola - film, który czekał na mnie ok. 2 miesiące, po fabule wiedziałam, że mi się spodoba. Opowiada o historii kiboli moskiewskiego Spartaka, którzy wiadomo co robią. Fajny, nieprzesłodzony, realny, ze smaczkiem typowym dla egzekwowania prawa w państwie o nazwie Rosja. Podobali mi się aktorzy w sensie ich gra. Mam sentyment do rosyjskiego kina. Zakończenie zaskakujące (ale i irytujące). Polecam, 8/10

Moje pieczone kurczaki - obejrzałam, bo gra Kulesza. Dobry, polski film, opowiadający o pokoleniu młodych 2000', walczących z życiem po powrocie do kraju. Fabuła ok, gra aktrska ok, ale coś mnie w tym filmie nie kupiło. Warto obejrzeć dla samej Kuleszy, ale nie jest to film konieczny do zobaczenia. 6/10

Pamiętnik - klasyk, którego nie widziałam, a który chciałam zobaczyć ze względu na Goslinga. Nie zawiodłam się, dobre, wzruszające kino, choć klimatycznie dosyć 'lekkie' - mimo że film mi się bardzo podobał, to wiem, że do niego nie wrócę - brak mi jakiegoś punktu zaczepienia do dalszych przemyśleń. Warto obejrzeć, ale są zdecydowanie lepsze filmy. 7/10

Nietykalni - kolejny film bardzo chwalony, którego nie widziałam, a który należy nadrobić. Historia sama w sobie cudowna, oparta na faktach, aktorzy w y bo r n i, film bardzo zabawny, czasami wzruszający do łez. Miejscami przewidywalny, ale ciężko mnie w takim filmie zaskoczyć. Polecam obejrzeć, jak ktoś jak ja jest 100 lat za kinomaniakami, 9/10

Jej droga - świetny film bałkański. Historia młodej pary, żyjącej w Sarajewie, która stara się o dziecko. Fabuła oparta o wątek religijny, wahhabizm, który wiele namiesza w życiu bohaterów. Dla mnie film bałkański ma 3 punkty na start. Za ten daję 8/10. Główną rolę odgrywa Zrinka Cvitešić (Luna), na którą przyjemnie się patrzy i współczuje się jej przez większość filmu. Męską główną rolę odgrywa z kolei
Leon Lučev (Amar), który zagrał już świetną rolę w Grbavicy - nie zawiódł i tym razem.

Postanowiłam, że od tego roku nie łażę na żadne produkcje amerykańskie i brytyjskie, gdyż wszystko można obejrzeć w internecie, a szkoda dorabiać ten chamski przemysł. Będę chodzić za to na produkcje południa Europy, wschodu, no i oczywiście Polskie (nie, my nie wschód!). Kino zachodniej europy pozostawiam pod kontrolą. No i koniecznie na festiwale, na których można nadrobić wiele filmów niszowych, które nawet w kinach studyjnych nie są puszczane.

Ogólnie mam ok. 200 filmów na Filmwebie oznaczonych jako 'chcę obejrzeć', a nie dodawałam nic z teraz wychodzących. Najgorsze jest to, że jak zajaram się jakimś aktorem/reżyserem to dodaje kolejne kilka filmów i mimo że oglądam kilkanaście miesięcznie - to liczba nie maleje.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:59   #4595
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Coffee24 Pokaż wiadomość
wild_horse, z tych filmów które mi wczoraj poleciłaś zainteresował mnie opis "El Cuerpo" i dzisiaj się za niego zabrałam. Co za film : O W ostatnich minutach szczęka mi opadła, właśnie o taki film mi chodziło, dziękuję! Film na prawdę warty obejrzenia
Cieszę się, że mogłam pomóc. Daj znać, jak zobaczysz jeszcze jakieś z 'moich' filmów

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten film Pamiętam jak byłam na nim w kinie od razu po premierze, to było z 16, 17 lat temu Pacino mnie zachwycił, Theron jeszcze wtedy nikt nie znał, ale od razu zwróciłam na nią uwagę i od tamtego czasu śledziłam jej karierę. Wydała mi się wtedy (i tak jest do tej pory) wręcz olśniewająco piękna To jeden z tych filmów, które nie tracą pomimo upływu czasu, mistrzowski.
No Charlize jest naprawdę śliczna, jedna z ładniejszych celebrytek moim zdaniem . No i aktorką jest też bardzo dobrą, także ogólnie cała postać na plus . Też baaardzo spodobał mi się Adwokat, muszę go obejrzeć jeszcze przynajmniej raz.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:03   #4596
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Pamiętnik- klasyk, którego nie widziałam, a który chciałam zobaczyć ze względu na Goslinga. Nie zawiodłam się, dobre, wzruszające kino, choć klimatycznie dosyć 'lekkie' - mimo że film mi się bardzo podobał, to wiem, że do niego nie wrócę - brak mi jakiegoś punktu zaczepienia do dalszych przemyśleń. Warto obejrzeć, ale są zdecydowanie lepsze filmy. 7/10
a mnie rozczarował

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o film Incepcja to mnie nie zachwycił (wyłączyłam po krótkim czasie) z kolei mojej siostrze się podobał
dla mnie bardzo dobry film!
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-02-03 o 13:10
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 13:03   #4597
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Frozen - 3/10
Dawno nie widziałam tak kiepskiego filmu. Szybko się ogląda, momentami trzyma w napięciu i to w zasadzie jedyne zalety. A wady? Hmm... Oklepane, sto razy opowiadane motywy, rozterki uczuciowe bohaterów i niezbyt udana próba wzruszenia widza, albo zmuszenia go do jakiegoś utożsamienia się z bohaterami. Mało realizmu, absurdalne zachowania bohaterów; no po prostu było wiele momentów, w których dosłownie śmiałam się z głupoty tych narciarzy. Na koniec dorzucam jeszcze nieznajomość zachowań wilków/kojotów czy cokolwiek to było.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 13:24   #4598
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Przykre. Ja ostatnio oglądałam film "Capote", w którym grał główną rolę.
Dostał za tę rolę Oscara

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też miałam o tym pisać, bardzo smutne Absolutnie genialny aktor, jeden z najlepszych, jego rola w "Capote" to majstersztyk Ogromna strata.

Wczoraj oglądałam:
"Sierpień w hrabstwie Osage" - Jestem zachwycona tym filmem, w pełni zasłużone 9/10 Świetny scenariusz, aktorsko mistrzostwo. Meryl Streep przeszła samą siebie

"Diana" - o mamoNie rozumiem jak można popsuć film mając dość ciekawą tytułową bohaterkę i fajną aktorkę Zrobili z tego tanie, żałosne romansidło. Diana w filmie jest na poziomie 15-latki, lata za facetem jak psychopatka, zachowuje się dziwacznie, podrywa innego, żeby wzbudzić zazdrość w facecie, żenada Już mnie wcale nie dziwią te nominacje do Złotych Malin
Zgadzam się z wypowiedzią na temat Hoffmana i z opinią o Dianie, jednak co do Sierpnia w hrabstwie Osage, to mimo genialnej Meryl i bardzo dobrej Julii sam film mnie nie powalił, zmęczył mnie trochę. Mój TŻ stwierdził, że to taki film o niczym.

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Próbowałam przed chwilką oglądać Antychrysta i nie dałam rady,spróbuję jeszcze zobaczyć Melancholię,jeśli mi tez nie podejdzie,tom znaczy,że Lars von Trier kompletnie nie jest dla mnie.
Mnie się Antychryst nie podobał, a Melancholia mnie zachwyciła.
To zupełnie inny rodzaj kina, myślę, że też może Ci się spodobać.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:20   #4599
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
A ja postanowiłam robić podsumowania tygodnia .

Więc tak, w ostatnim tygodniu najlepszym filmem był zdecydowanie "Adwokat diabła". W filmie tak naprawdę wszystko zasługuje na pochwałę: scenariusz, muzyka, zdjęcia, gra aktorska (brawo Al i Charlize ) - oprócz Reevesa, który się nie popisał (w ogóle wkurzał mnie przez cały film) i dlatego daję 9/10 a nie 10/10. Genialne przesłanie.

Najmniej w ciągu ostatnich 7 dni spodobał mi się "Prestiż" - tyle ochów i achów się naczytałam, a tu lipa. Film mega nudny, strasznie mi się dłużył, jedynie w końcówce nabrał lekkiego tempa. Dawno się tak nie wynudziła. Nie podobał mi się klimat, choć trzeba przyznać, że był dość specyficzny. Dobra gra aktorska. Przesłanie jakoś do mnie nie trafiło, w ogóle film wg mnie trochę o niczym. Zmarnowane 2 godziny. 5/10
Mnie tez nie urzekł Prestiż. W polowie filmu zrobiłam pauze i byłam w szoku, że dopiero połowę obejrzalam a druga połowa prze demną. Strasznie się ciągnął. Obejrzeć można, ale nie rozumiem zachwytów. Dla mnie 5/10

Mój tydzień z Marylin 6/10. ciekawy, nie nudził mnnie, aczkolwiek aktorka grająca Marylin ani troche jej nie przypominała.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2014-02-03 o 14:24
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:44   #4600
bananowyew
Raczkowanie
 
Avatar bananowyew
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 212
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Paranormal Activity - Naznaczeni dla kogoś, kto oglądał poprzednie części film może okazać się ciekawy. Tak jak w poprzednich częściach Paranormal Activity i np. REC mamy do czynienia z operatorem kamery, którym jest jeden z bohaterów. Wiadomo, nie jest to film wysokich lotów ale można obejrzeć, czasem trzyma w napięciu


Tak jak ktoś wcześniej wymienił film Adwokat Diabła - chyba jeden z moich ulubionych Oj, Al Pacino...
__________________
Mój "próżny" blog - Mrs Vain
A od niedawna również na youtubie
bananowyew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 14:55   #4601
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez bananowyew Pokaż wiadomość
Tak jak ktoś wcześniej wymienił film Adwokat Diabła - chyba jeden z moich ulubionych Oj, Al Pacino...
Widzę, że nie tylko mnie film zafascynował . Z tym, że ja nigdy nie zachwycałam się Alem - ot, dobry aktor jakich wielu. Już zdecydowanie bardziej wolę np. Deppa .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 15:13   #4602
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko mnie film zafascynował . Z tym, że ja nigdy nie zachwycałam się Alem - ot, dobry aktor jakich wielu. Już zdecydowanie bardziej wolę np. Deppa .
Dla mnie Depp jest przereklamowany
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:18   #4603
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Skoro już robię podsumowania tygodnia, to niech będą też podsumowania miesiąca

W styczniu obejrzałam 31 nowych filmów, zdecydowana większość mi się podobała. Sporo filmów dostało ode mnie 9/10, oglądałam też kilkanaście produkcji o górach, które również oceniłam wysoko (oprócz jednego).

Najlepsze to chyba "Adwokat diabła" oraz "Million dollar baby" (wolę oryginalny tytuł). Wyjątkowo podobała mi się krótkometrażowa "Deklaracja nieśmiertelności", film o wspinaczce. W głowie cały czas siedzi mi "Dług", pamiętam praktycznie każdy szczegół także uważam, że film jest bardzo dobry.

Wreszcie obejrzałam kilka klasyków: "Footloose", "Czerwony smok" i "Hannibal", wszystkie te filmy mi się podobały. Byłam w kinie na "Wilku z Wall Street" i bardzo dobrze się bawiłam. Obejrzałam też "Kamerdynera", który jeszcze niedawno leciał w kinach - dobry film.

Najgorszymi filmami były: "Prestiż" - nie rozumiem zachwytów i tak wysokiej oceny na Filmwebie; "Lęk wysokości" oraz "Granice wytrzymałości" - bajeczki o wspinaczce . Pierwszy to thriller, nawet nieźle trzyma w napięciu, ale zachowania bohaterów są nielogiczne (typu "A co tam, zostawię nóż przy facecie, który chce mnie zabić"). Drugi opowiada o tym, jak przewodnik za odpowiednią opłatą zabiera każdego na szczyt K2 . Nie urzekł mnie też "Zafir" - duński dramat; jeśli ktoś jeździ konno będzie wiedział, czemu jestem na nie.

Ogólnie styczeń uważam za udany filmowo miesiąc
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:30   #4604
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dla mnie Depp jest przereklamowany
Ja do Niego nic nie mam, ale uważam, ze dobrze wciela sie w swoje role i gra w fajnych filmach (chociażby "Sekretne Okno" czy "Edward Nożycoręki")
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2014-02-03 o 15:34
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:36   #4605
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja do Niego nic nie mam, ale uważam, ze dobrze wciela sie w swoje role i gra w fajnych filmach (chociażby "Sekretne Okno" czy "Edward Nożycoręki")
"Sekretne okno" uwielbiam i uwielbiam jego w tym filmie . Bardzo podobał mi się też w "Piraci z Karaibów".
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:45   #4606
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Próbowałam przed chwilką oglądać Antychrysta i nie dałam rady,spróbuję jeszcze zobaczyć Melancholię,jeśli mi tez nie podejdzie,tom znaczy,że Lars von Trier kompletnie nie jest dla mnie.
Bo Antychryst to kiepski wybór, jeśli chodzi o pierwszy film von Tiera, polecam bardziej Królestwo, Przełamując fale albo Dogville. Albo Tańcząc w ciemnościach.

Ja np. wolę Antychrysta niż Melancholię, aczkolwiek uważam oba te filmy za genialne.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 15:58   #4607
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
"Sekretne okno" uwielbiam i uwielbiam jego w tym filmie . Bardzo podobał mi się też w "Piraci z Karaibów".

Piraci
to klasyk ;D Też uwielbiam chociaż ostatnia część jakoś najmniej mi się podobała.... A W sekretnym oknie to zagrał bardzo dobrze... Nie spodziewałam, że ze tak wszystko się potoczy... Jedne z lepszych filmów z Deppem
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:06   #4608
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Piraci[/I][/B] to klasyk ;D Też uwielbiam chociaż ostatnia część jakoś najmniej mi się podobała.... A W sekretnym oknie to zagrał bardzo dobrze... Nie spodziewałam, że ze tak wszystko się potoczy... Jedne z lepszych filmów z Deppem
Ja Piratów jakoś nie ubóstwiam, nawet nie oglądałam wszystkich części. Po prostu podobała mi się rola Deppa i ogólnie postać Sparrowa . A w Sekretnym oknie też nie spodziewałam się takiego rozwoju zdarzeń. W ogóle to jeden z najlepiej trzymających w napięciu thrillerów jakie kiedykolwiek widziałam . I to chyba jedyny film, który bałam się oglądać na pełnym ekranie . Były też momenty, w których w ogóle bałam się patrzeć, np. ten pies przebity śrubokrętem był straszny.
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:16   #4609
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Ja Piratów jakoś nie ubóstwiam, nawet nie oglądałam wszystkich części. Po prostu podobała mi się rola Deppa i ogólnie postać Sparrowa . A w Sekretnym oknie też nie spodziewałam się takiego rozwoju zdarzeń. W ogóle to jeden z najlepiej trzymających w napięciu thrillerów jakie kiedykolwiek widziałam . I to chyba jedyny film, który bałam się oglądać na pełnym ekranie . Były też momenty, w których w ogóle bałam się patrzeć, np. ten pies przebity śrubokrętem był straszny.
Ja z Piratów też najbardziej lubiłam postać, którą grał.. Tak na prawde gdyby nie Sparrow to film byłby do kitu (tak uważam)

Co do Sekretnego okna to ja żałuję, że nie widziałam go w kinie... Masz rację film trzyma a napięciu od początku Bardzo dobry scenariusz, wykonanie i gra aktorska.. chociaż żona Morta działała mi czasem na nerwy..
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2014-02-03 o 16:48
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 16:17   #4610
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Smutna wiadomość z ostatniej chwili:
Philip Seymour Hoffman nie żyje.
Znaleziono go martwego w mieszkaniu, przedawkował heroinę.
Ogromna strata dla przemyłu filmowego, obok Hanksa, Nortona, Rockwella, DiCaprio jeden z moich ulubionych aktywnych zawodowo aktorów.
A jeszcze 3 dni temu oglądałam "Mistrza" z nim w jednej z ról głównych...
heroinę ?? nie wyglądał na ćpuna

Cytat:
Napisane przez granatowyprawieczarny Pokaż wiadomość
,

,,Z dystansu" 10/10 - no r e w e l a c j a po prostu. Wszystko świetne, historia, przedstawiony problem, teksty Brody'ego i jego aktorstwo, zdjecia, muzyka, wstawki. Wszystko mi się podobało. I nie zapomnę tego filmu. Wielkie brawa.
Przymierzam się do niego już od jakiegoś czasu i jakoś ciężko mi się przekonać ....

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Dla mnie Depp jest przereklamowany
Deppa uwielbiam od czasów Edwarda Nożycorękiego , byłam wtedy bardzo młoda i do dnia dzisiejszego nie zmieniłam zdania
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:37   #4611
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja z Piratów też najbardziej lubiłam postać, którą grał.. Tak na prawde gdyby nie Sparrow to fil byłby do kitu (tak uważam)

Co do Sekretnego okna to ja żałuję, że nie widziałam go w kinie... Masz rację film trzyma a napięciu od początku Bardzo dobry scenariusz, wykonanie i gra aktorska.. chociaż żona Morta działała mi czasem na nerwy..
To on się nazywał Mort (już nie pamiętam)? Ojeju, jak to maleństwo z Madagaskaru
Ja do żony w sumie nic nie mam, ale wkurzała mnie osoba głównego bohatera - typowy, rozpity i zeschizowany artysta, masakra .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:51   #4612
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
To on się nazywał Mort (już nie pamiętam)? Ojeju, jak to maleństwo z Madagaskaru
Ja do żony w sumie nic nie mam, ale wkurzała mnie osoba głównego bohatera - typowy, rozpity i zeschizowany artysta, masakra .
Tak Kilka razy widziałam ten film.. Nawet miesiac czy dwa miesiace temu był na Tele5 (czy coś podobnego) za każdym razem mi się podobał i podoba Deppa fajnie ucharakteryzowali to tej roli.. Rozwiany włos, byle jakie ubranie i te wielgachne okulary

Przyznam, że na końcu szkoda mi się go zrobiło... Kochał żonę a tu się inny władował w ich małżeństwo.... Nawet po rozstaniu widać było, że ją nadal kochał a w końcu z tej samotnosci odbiło mu.....
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2014-02-03 o 17:04
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:16   #4613
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Iluzja 4.5/10- kiepściutko, nie wiem co mnie pokusiło żeby go oglądać. Jakoś zwiastun mnie zaintrygował, chociaż od razu podejrzewałam, że nie będzie to film wysokich lotów.
Nuda, banały i bajeczki z odrobiną fajnych efektów.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:18   #4614
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ja do Niego nic nie mam, ale uważam, ze dobrze wciela sie w swoje role i gra w fajnych filmach (chociażby "Sekretne Okno" czy "Edward Nożycoręki")
Też nic do niego nie mam, jest zdolny, lubię go, ale mnie nie zachwyca, mogę wymienić co najmniej dziesięciu współczesnych aktorów, których uważam za lepszych.

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
heroinę ?? nie wyglądał na ćpuna
No niestety, znaleźli go z igłą wbitą w ramię
Z tego co wiem, to ponad 20 lat był "trzeźwy", ale ostatnio znowu zaczął brać no i tak się to skończyło. Ogromnie mi go szkoda, taki talent nie trafia się często.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:32   #4615
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Wczoraj byłam w kinie na Jack Ryan: Teoria Chaosu - bardzo przyjemny jak na wyście do kina z chłopakiem
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:48   #4616
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Na jakich stronach ogladacie filmy ostatnio zamknęli strone kinomaniak.tv
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:07   #4617
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

No niestety, znaleźli go z igłą wbitą w ramię
Z tego co wiem, to ponad 20 lat był "trzeźwy", ale ostatnio znowu zaczął brać no i tak się to skończyło. Ogromnie mi go szkoda, taki talent nie trafia się często.

już doczytałam , podobno miał problemy nie tylko z narkotykami ale i alkoholem. To dla mnie szok , średnio interesuję sie życiem gwiazd - dlatego jestem tak zaskoczona - po wielu bym się spodziewała , ale on wyglądał na takiego porządnego faceta. Nie mogę uwierzyć ...
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:13   #4618
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
już doczytałam , podobno miał problemy nie tylko z narkotykami ale i alkoholem. To dla mnie szok , średnio interesuję sie życiem gwiazd - dlatego jestem tak zaskoczona - po wielu bym się spodziewała , ale on wyglądał na takiego porządnego faceta. Nie mogę uwierzyć ...
Ja też.
Rano tłumaczyłam TŻtowi, że jest mi smutno, bo cenię kogoś, szanuję jego twórczość, a tu nagle nadchodzi dzień w którym wiadomo, że ta osoba nic już więcej nie stworzy.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:17   #4619
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Okolofutbola - film, który czekał na mnie ok. 2 miesiące, po fabule wiedziałam, że mi się spodoba. Opowiada o historii kiboli moskiewskiego Spartaka, którzy wiadomo co robią. Fajny, nieprzesłodzony, realny, ze smaczkiem typowym dla egzekwowania prawa w państwie o nazwie Rosja. Podobali mi się aktorzy w sensie ich gra. Mam sentyment do rosyjskiego kina. Zakończenie zaskakujące (ale i irytujące). Polecam, 8/10


Jej droga .
Okolofutbola też na mnie czeka, zachęciłaś mnie jeszcze bardziej do tego filmu.
Ja powoli dopiero wchodzę w rosyjskie kino i co tu dużo mówić jest całkiem dobre.

Jej droga - zachęciłaś mnie
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:37   #4620
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. V

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
No masakra to była jakaś,uwielbiam artystyczne,symboliczne filmy,ale to było dla mnie nie do przejścia.
Ja byłam w kinie na "Antychryście". Na randce.
Tę pozycję podaję zawsze jako przykład jak można zabić film pewnie całkiem niezły, z symboliką - przez nadmiar scen brutalnych, obscenicznych. Lubię zabawę konwencją, przerysowania, jak na przykład u Tarantino czy Smarzowskiego, ale klitoridektomia czy krwawy wytrysk jest ponad moje siły, sorry.
Ale samego reżysera bym nie skreślała. Oprócz wskazanych tutaj filmów, od siebie polecam "Medeę".

Cytat:
Napisane przez Coffee24 Pokaż wiadomość
wild_horse, z tych filmów które mi wczoraj poleciłaś zainteresował mnie opis "El Cuerpo" i dzisiaj się za niego zabrałam. Co za film : O W ostatnich minutach szczęka mi opadła, właśnie o taki film mi chodziło, dziękuję! Film na prawdę warty obejrzenia
Ten film jest pierwszy w kolejce u mnie, może jeszcze dzisiaj zacznę go oglądać.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.