Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-07, 17:14   #301
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
A co to jest? Bo tak szczerze nie za bardzo wiem...
Agorafobia ? Generalnie lęk przed tłumem, ogromnymi, otwartymi przestrzeniami, etc. U mnie to jest lęk przed grupą nieznajomych osób, zaraz sobie wmawiam, że o mnie mówią i ze mnie się śmieją, źle się czuję wtedy, tak samo na otwartej przestrzeni. Z drugiej strony nie mogłabym być gdzieś zupełnie sama, bo wtedy mam wrażenie, że coś mi się stanie i nie będzie nikogo, kto mógłby mi pomóc i umrę sama. Taka odwrotność klaustrofobii.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 20:07   #302
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Yohanna_ Pokaż wiadomość
Agorafobia ? Generalnie lęk przed tłumem, ogromnymi, otwartymi przestrzeniami, etc. U mnie to jest lęk przed grupą nieznajomych osób, zaraz sobie wmawiam, że o mnie mówią i ze mnie się śmieją, źle się czuję wtedy, tak samo na otwartej przestrzeni. Z drugiej strony nie mogłabym być gdzieś zupełnie sama, bo wtedy mam wrażenie, że coś mi się stanie i nie będzie nikogo, kto mógłby mi pomóc i umrę sama. Taka odwrotność klaustrofobii.
A to ja też tak mam, nie mogę jechać sama mpk, sama chodzić po ulicy Ale jestem w trakcie terapii jeśli chcesz mogę dać Ci link do moim zdaniem rewelacyjnej terapii na to ale to podaj mi maila na priv
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 08:06   #303
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Hey,
przyplątała się do mnie jakaś okropna infekcja, wizytę u lekarza mam dopiero 17 czerwca w związku z tym moje pytanie: jak przetrwać do tego 17-stego?
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 09:04   #304
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Pastela92 Pokaż wiadomość
Hey,
przyplątała się do mnie jakaś okropna infekcja, wizytę u lekarza mam dopiero 17 czerwca w związku z tym moje pytanie: jak przetrwać do tego 17-stego?
Ja bym na Twoim miejscu nie czekała na wizytę tylko poszła do innego lekarza bo może się bardziej rozwinąć przez ten tydzień.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 09:18   #305
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Pastela92 Pokaż wiadomość
Hey,
przyplątała się do mnie jakaś okropna infekcja, wizytę u lekarza mam dopiero 17 czerwca w związku z tym moje pytanie: jak przetrwać do tego 17-stego?
Ja sie ratuje irygacjami tantum rosa + probiotyk dopochwowy.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 10:21   #306
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie czekała na wizytę tylko poszła do innego lekarza bo może się bardziej rozwinąć przez ten tydzień.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poczekam, bo to jedna z lepszych ginekologów w mieście. Zawsze do niej chodzę, nie chce zmieniać. Poza tym nie sądzę żeby gdziekolwiek indziej było szybciej..

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja sie ratuje irygacjami tantum rosa + probiotyk dopochwowy.

wysłano z mojej Xperii SP
jaki probiotyk polecasz?
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 11:14   #307
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Lactovaginal nie zebym robila kryptoreklame, ale ma duzo dobrych bakterii i jest polecany.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 12:16   #308
Pastela92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 278
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Lactovaginal nie zebym robila kryptoreklame, ale ma duzo dobrych bakterii i jest polecany.

wysłano z mojej Xperii SP
Dzięki
Tantum Rosa kupię na pewno, ale tylko do podmywania się a nad tym probiotykiem się zastanowię jakby było gorzej to pewnie kupię pozdrawiam
Pastela92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 12:21   #309
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

probiotyk nigdy nie zaszkodzi trzymaj się, znam Twój ból
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 10:14   #310
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
A to ja też tak mam, nie mogę jechać sama mpk, sama chodzić po ulicy Ale jestem w trakcie terapii jeśli chcesz mogę dać Ci link do moim zdaniem rewelacyjnej terapii na to ale to podaj mi maila na priv
Bardzo dziękuję, ale mój psychiatra uważa, że na terapię się nie nadaję, bo najpierw trzeba mnie uspokoić prochami, bo jestem za bardzo "nabuzowana", a że przestałam je brać na 2 tygodnie, bo mi się skończyły, a nie mogłam się wtedy wybrać do lekarza to zaczynam tak jakby od nowa i wiem, że muszę odczekać ze 2-3 tygodnie i będzie lepiej.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 13:31   #311
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Yohanna_ Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję, ale mój psychiatra uważa, że na terapię się nie nadaję, bo najpierw trzeba mnie uspokoić prochami, bo jestem za bardzo "nabuzowana", a że przestałam je brać na 2 tygodnie, bo mi się skończyły, a nie mogłam się wtedy wybrać do lekarza to zaczynam tak jakby od nowa i wiem, że muszę odczekać ze 2-3 tygodnie i będzie lepiej.
Wiesz nie wiem dokładnie w jakim jesteś stanie

Ale i tak pierwsza największa faza tej terapii to uświadomienie sobie, że Twoje problemy nie są ani realne ani racjonalne i nie możesz pozwalać na takie myśli, powtarzaj sobie, że takie myślenie nie jest dla Ciebie dobre, szkodzi Ci, nie dasz się tym myślą manipulować a zastąpisz je nowym racjonalnym myśleniem.

To pierwsza terapia, która mi na prawdę pomaga.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 04:53   #312
CusiekArek
Przyczajenie
 
Avatar CusiekArek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nord draband
Wiadomości: 6
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Przeziębienie bać infekcja szyjki no

Wysłane z mojego SM-T210 przy użyciu Tapatalka
CusiekArek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 08:12   #313
mariolaflaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Angry Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Witam.
Od miesiąca mam problem, przy wprowadzaniu penisa odczuwam ból.. później jest już ok. Jednak po stosunku (bez prezerwatywy, zażywam tabletki anty) ide do wc i odczuwam straszne pieczenie a następnie swędzenie (tylko w nocy). 2tyg temu bylam u ginekologa przpisal mi tabletki dopochwowe Clotrimazolum 6szt.(mowil ze mam zapalenie) oraz masc Clotrimazolum no i stosowalam te tabletki po 2 dniach przestało mnie swędzieć i stosowałam dalej do końca i pozniej zaczal mi sie okres.. wczoraj sie skonczyl i doszlo do zblizenia z chlopakiem (bylam mega zestresowana wiec bylam strasznie sucha i uzylismy zelu intymnego) no i ten sam problem przy wprowadzeniu odczulam bol, po stosunku tez mnie piekło ale nie az tak duzo jak tydzien wczesniej... dziś rano dotykam się w okolicy pochwy i czuje ból wejścia do pochwy od strony odbytu, posmarowałam maścią pomocy.. dopiero do ginekologa pójdę w poniedziałek...
mariolaflaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 11:04   #314
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez mariolaflaga Pokaż wiadomość
Witam.
Od miesiąca mam problem, przy wprowadzaniu penisa odczuwam ból.. później jest już ok. Jednak po stosunku (bez prezerwatywy, zażywam tabletki anty) ide do wc i odczuwam straszne pieczenie a następnie swędzenie (tylko w nocy). 2tyg temu bylam u ginekologa przpisal mi tabletki dopochwowe Clotrimazolum 6szt.(mowil ze mam zapalenie) oraz masc Clotrimazolum no i stosowalam te tabletki po 2 dniach przestało mnie swędzieć i stosowałam dalej do końca i pozniej zaczal mi sie okres.. wczoraj sie skonczyl i doszlo do zblizenia z chlopakiem (bylam mega zestresowana wiec bylam strasznie sucha i uzylismy zelu intymnego) no i ten sam problem przy wprowadzeniu odczulam bol, po stosunku tez mnie piekło ale nie az tak duzo jak tydzien wczesniej... dziś rano dotykam się w okolicy pochwy i czuje ból wejścia do pochwy od strony odbytu, posmarowałam maścią pomocy.. dopiero do ginekologa pójdę w poniedziałek...

Możliwości są 3... 1) Od tabletek Twoja śluzówka pracuje bardzo oszczędnie i musisz poprosić lekarza ginekologa o globulki dopochwowe na to, 2) Twój partner źle dba o swoją higienę i wprowadza Ci całą masę bakterii. 3) Masz alergie na takie rzeczy jak właśnie żel itp.
A moja rada idź do apteki i opowiedz magister o problemie może Ci coś poleci na złagodzenie tych objawów.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 13:41   #315
mariolaflaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Angry Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dzięki za radę
Wyczytałam na internecie że może to być Zespół Zapalenia Przedsionka Pochwy. Czy jest możliwe, że ja to mam? wyczytałam że to jest nieuleczalne normalnymi sposobami i leczenie trwa nawet do 5 lat!

Mi przez dzień się nic nie dzieje tylko jak dotykam pochwy to od strony odbytu (ta ścianka) boli mnie, tak samo przy stosunku...
mariolaflaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 14:09   #316
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez mariolaflaga Pokaż wiadomość
Dzięki za radę
Wyczytałam na internecie że może to być Zespół Zapalenia Przedsionka Pochwy. Czy jest możliwe, że ja to mam? wyczytałam że to jest nieuleczalne normalnymi sposobami i leczenie trwa nawet do 5 lat!

Mi przez dzień się nic nie dzieje tylko jak dotykam pochwy to od strony odbytu (ta ścianka) boli mnie, tak samo przy stosunku...
Wiesz ja miesiąc temu przeczytałam w internecie, że mam raka mózgu, potem się okazało, że mam go w każdej części mózgu i jeszcze dodatkowo w klatce piersiowej
Nie kpię, mówię serio. Jest wiele chorób, które mają wiele różnych objawów, miałaś robioną cytologię?
Do poniedziałku zaspokój ból jakimś łagodzącym probiotykiem a ocenę co Ci dolega zostaw lekarzowi, jeżeli temu nie ufasz wybierz innego.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 07:17   #317
mariolaflaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Smile Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

No właśnie wiem jak to jest z szukaniem choroby przez internet:P
Wiesz co smaruję tą maścią Clotrimazolum 2x dnia rano i wieczór (nic mnie nie boli jak normalnie funkcjonuję).
Cytologii nie miałam, jak to lekarz powiedział; powinnam zrobić pod koniec roku bo jestem jeszcze młoda.. hmm mam 19lat. Jutro udam sie po raz kolejny do ginekologa i powiem mu co i jak, może ostatnio przykuł większą uwagę do tego pieczenia. Napiszę jutro jak będę po wizycie
mariolaflaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:11   #318
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez mariolaflaga Pokaż wiadomość
No właśnie wiem jak to jest z szukaniem choroby przez internet:P
Wiesz co smaruję tą maścią Clotrimazolum 2x dnia rano i wieczór (nic mnie nie boli jak normalnie funkcjonuję).
Cytologii nie miałam, jak to lekarz powiedział; powinnam zrobić pod koniec roku bo jestem jeszcze młoda.. hmm mam 19lat. Jutro udam sie po raz kolejny do ginekologa i powiem mu co i jak, może ostatnio przykuł większą uwagę do tego pieczenia. Napiszę jutro jak będę po wizycie
Jeżeli jesteś osobą współżyjącą nie ma znaczenia ile masz lat, ja miałam robioną cytologię w wieku 17 lat jak złapałam infekcje dopiero potem przepisane leki.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:17   #319
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Jeżeli jesteś osobą współżyjącą nie ma znaczenia ile masz lat, ja miałam robioną cytologię w wieku 17 lat jak złapałam infekcje dopiero potem przepisane leki.
Ale cytologia nie wykaze infekcji, ani tym bardziej jej zrodla.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 10:30   #320
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale cytologia nie wykaze infekcji, ani tym bardziej jej zrodla.

wysłano z mojej Xperii SP
Przez cytologie lekarz sprawdza prawidłowość flory bakteryjnej, nie tylko czy masz raka czy nie. I może poznać czy po prostu śluzówka źle funkcjonuje czy to infekcja czy też zmiany nowotworowe.

"Oczywiście obecność stanu zapalnego może zostać wykryta w tym badaniu ale nie taki jest cel wykonania cytologii." Dr Agnieszka Konieczna.

Więc zależy co lekarz chce sprawdzić ale informacji w wynikach dostaje więcej niż czy masz raka czy nie.
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:54   #321
mariolaflaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Wydaje mi się, tak jak mówił mój ginekolog że miałam zapalenie. Przepisał mi te tabletki dopochwowe i maść i teraz już mnie nic nie swędzi, nie piecze. Mam teraz problem z wprowadzaniem członka bo początek 'wchodzi' normalnie a gdy ma wejść CAŁY to odczuwam ból od strony odbytu..
mariolaflaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:43   #322
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Probowaliscie roznych pozycji?

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 13:13   #323
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Probowaliscie roznych pozycji?

wysłano z mojej Xperii SP
To prawda, zależy też jak masz mięśnie napięte, jak np. próbujecie od razu na jeźdźca albo od tyłu to nic dziwnego...
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 18:21   #324
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Ech, ja już sie chyba przyzwyczaiłam, że zawsze będzie mnie boleć badałam się (wszystko ok), próbowalam z żelem, winem, inną pozycją i nic... najgorzej przy "pierwszym wejściu", potem już trochę mniej, choć dyskomfort jest
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 00:23   #325
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Dziewczyny mam putanie ! Mialam odparzone pachwiny, przez brak miesiaczki i latanie ciagle w podpaskach na wszelki wypadek. I smaruje do dzis pachwiny sudocremem na wargach porobily sie takie grudki i pieka ! Czy moze to byc od tego sudocremu !?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:02   #326
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Witaj w klubie, mam to samo. Sudokrem zasusza, ale nie powinien pogarszac.

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:39   #327
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Musisz przestać je nosić,wkładki lepsze.Ja bym poszła do apteki i powiedziała na co

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:56   #328
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam putanie ! Mialam odparzone pachwiny, przez brak miesiaczki i latanie ciagle w podpaskach na wszelki wypadek. I smaruje do dzis pachwiny sudocremem na wargach porobily sie takie grudki i pieka ! Czy moze to byc od tego sudocremu !?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A po co nosiłaś podpaski nie mając okresu? Toż jest jeszcze takie coś, jak wkładki higieniczne.
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 00:01   #329
Lela23
Zadomowienie
 
Avatar Lela23
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 391
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
A po co nosiłaś podpaski nie mając okresu? Toż jest jeszcze takie coś, jak wkładki higieniczne.
Nosilam bo w kazdej chwili moglam dostac okres niestety a w tym okresie czasu w domu bywalam bardzo rzadko dom byl jak hotel...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
<3
Lela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 00:10   #330
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Ból, dyskomfort, pieczenie, swędzenie, suchość pochwy i inne KOBIECE PROBLEMY

Cytat:
Napisane przez Lela23 Pokaż wiadomość
Nosilam bo w kazdej chwili moglam dostac okres niestety a w tym okresie czasu w domu bywalam bardzo rzadko dom byl jak hotel...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Eh niedobrze,lepiej wkładki następnym razem je wybierz a w torebkę podpaski czy tampony i już.
Ja właśnie też przez odparzenia przestałam używać podpasek,co prawda czułam się brudna i przeciekały ale po 7-8 dniach skóra leczyła się kolejny tydzień.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-20 12:17:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.