Styczniowe mamusie 2016, cz. I :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 17:06   #301
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Hej, właśnie wróciłam od ginekologa wyglądam ciążowo: macica rozpulchniona, a szyjka sinawa. Dostałam też przed chwilą telefon, że beta wskazuje na to, że nie jestem w ciąży. Tak mi przykro bo już się mega nakręciłam na ciążę, a tu takie coś.. rok temu poroniłam i tak bardzo pragnęłam tej ciąży tak więc ledwie się przywitałam, a już muszę się żegnać.. życzę Wam wszystkim cudownych 9 miesięcy.
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:09   #302
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Emma, ale gin co powiedzial? Na USG coś było widać? Ja bym powtórzyła betę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:19   #303
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Ja też bym powtórzyła betę. A jaki jej wynik?
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:27   #304
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

emma chyba też bym powtórzyła betę.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:32   #305
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Emma - a który to dzień cyklu?
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 18:45   #306
201707281742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3 142
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Beta nie kłamie, chyba, że Panie w laboratorium pomyliły probówki
201707281742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 18:52   #307
styczen2016
Raczkowanie
 
Avatar styczen2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę być maniaczką, ale te poglądy są mi bardzo bliskie.
Jak ktoś liznął też troche psychologii rozwojowej, to tym bardziej idzie w kierunku: małe dziecko = potrzeba bliskości, a nie durne gadanie male dziecko = wymusza/nie noś go, bo się przyzwyczai/niech się wypłacze i uśnie itd.

Także u nas na pewno będzie 'współspanie' tzn. chcemy łóżeczko dostawione do naszego łóżka i opuszczany bok, żeby bylo na jednym poziomie z naszym łóżkiem.

Na pewno też pobawimy się w chustowanie, a w późniejszym okresie kupimy pewnie Tulę.

Otulacz woombie

Myślę też o pieluszkach wielorazowych z otulaczami, bo skład pampersów (markowych, lub nie), pozostawia wiele do życzenia, ale nie wiem, czy będę mieć tyle samozaparcia, żeby sie w to bawić (umówmy się, jednorazówki są wygodne: kupa - wyrzucam, myję dziecko, ubieram na nowo).
Ja mam podobne plany.
Może bez tych wielorazowych pieluszek.

Mój tż, jak pierwszy raz usłyszał o chuście, to stwierdził, że to chyba jakaś dziwna moda, na pewno nie jest wygodne i wcale tak nie ułatwia domowych czynności, bo i tak to dziecko Ci przeszkadza i ogranicza ruchy.
Ale jak chwilę porozmawialiśmy, to się zaraz zainteresował, czy ojcowie też mogą nosić takie chusty

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Ja mam kołyskę dębową po moim tacie i na początku dziecko będzie w niej spało obok naszego łózka i myślałam tez o szumisiu a i dostałam fotel bujany, zawsze marzyłam ze będę się kołysac z dzieckiem w ramionach.

Mam prośbę któraś z was piekła ostarnio ciastka z imbirem poproszę o przepis
Ale się rozmarzyłam, jak przeczytałam o fotelu bujanym super pomysł!

styczen2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 18:58   #308
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość


No tak... nic no
Ktory tydzien by nie byl - byle z malenstwem bylo ok
dokładnie tak
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ale mi wzrosło TSH .. W tak krótkim czasie, a zdążyłam je już wyrównać po zajściu w ciążę. Teraz będę płakać, aż mi to nie spadnie Chyba będę je co tydzień badać, bo osiwieję.

mam nadzieje ze uda się szybko zbić

ja właśnie walcze ze sobą czy by już tsh nie zrobić gin mi powiedziała ze w 9 tygodniu dopiero, ale może już zrobię teraz razem z pozostałymi badaniami, akurat w poniedziałek sie wybieram.... Martwię sie czy mi nie zacznie szaleć. W poprzedniej ciąży miałam książkowe (ok 1 cały czas) ale kto wie czy to reguła
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
A tak jeszcze z innej beczki- na jakiej zasadzie określili Wam niedoczynność tarczycy?
ja miałam wysokie tsh
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
16.05 g. 10:15 492,9
19.05 g. 9:30 2114 (inne lab)

chyba okej?
bardzo ładnie
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
spoko, są nas dwie ja umierałam do pierwszej wizyty, potem sobie mówiłam byle do serduszka, a teraz mówie sobie byle do kolejnej wizyty
a przyrost bardzo ok
a później do kolejnej wizty, a później do prenatalnych, a później do połówkowych itd aż do porodu

A ma któraś z Was już ustalony termin badań prenatalnych? Bo ja już mam : 23 czerwca o 20
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytacie jakieś poradniki dla ciężarnych? My sobie zamówiliśmy "Ciężarówką przez 9 miesięcy" i "Dzieciozmagania" i właśnie przyszły To mam co robić przez najbliższy czas
Ja czytam właśnie "Ciężarówką przez 9 miesięcy" bardzo fajna jest
Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Jejku ile naskrobalyscie już. Ja wczoraj nie dałam rady się pojawić. Cały dzień przespalam na zmianę z toaletą. Jutro sądny dzień wizyta u gina, mam nadzieję że wszystko ok.

Cytat:
Napisane przez _emma Pokaż wiadomość
Hej, właśnie wróciłam od ginekologa wyglądam ciążowo: macica rozpulchniona, a szyjka sinawa. Dostałam też przed chwilą telefon, że beta wskazuje na to, że nie jestem w ciąży. Tak mi przykro bo już się mega nakręciłam na ciążę, a tu takie coś.. rok temu poroniłam i tak bardzo pragnęłam tej ciąży tak więc ledwie się przywitałam, a już muszę się żegnać.. życzę Wam wszystkim cudownych 9 miesięcy.
przykro mi
a wiesz jaki dokładnie wynik bety?
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 19:44   #309
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez _emma Pokaż wiadomość
Hej, właśnie wróciłam od ginekologa wyglądam ciążowo: macica rozpulchniona, a szyjka sinawa. Dostałam też przed chwilą telefon, że beta wskazuje na to, że nie jestem w ciąży. Tak mi przykro bo już się mega nakręciłam na ciążę, a tu takie coś.. rok temu poroniłam i tak bardzo pragnęłam tej ciąży tak więc ledwie się przywitałam, a już muszę się żegnać.. życzę Wam wszystkim cudownych 9 miesięcy.
A ja Ci życzę kolejnej ciąży, jak nie teraz, to w przyszłości


Byłam na siłowni z mężem. Trzeba się poruszać
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 19:49   #310
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Lekarz zbadał mnie ginekologicznie i stwierdził, że mam zasinioną szyjkę macicy i rozpulchnioną macicę i wygląda to na ciążę. Chwilę później otrzymałam telefon od pielęgniarki, że dostała wynik i jest ujemny, a szczegółów nie znam.. nie miałam robionego usg bo nie było go w gabinecie i dostałam skierowanie na usg na piątek.. dziś robiłam 7 test i wyszedł negatywny. Dostałam luteinę na wywołanie okresu lub podtrzymanie ciąży więc pewnie wyjdzie to pierwsze.. żegnam się z Wami paaa
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 19:53   #311
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
a później do kolejnej wizty, a później do prenatalnych, a później do połówkowych itd aż do porodu
haha tak będzie na pewno

Ewusia dzięki, mam nadzieję, że to szybko zleci, bo nie da mi to inaczej spokoju. Jeśli masz problemy z tarczycą, to ja bym nie czekała do 9 tygodnia, patrząc jak ta tarczyca lubi robić psikusy.

Ja jeszcze nie mam terminu prenatalnych. Rozmawiałam z moim ginekologiem już o tym i powiedział, że dowiem się na kolejnej wizycie wszystkiego
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 19:58   #312
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Czarnula a Ty który tydzień i dzień konkretnie?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:05   #313
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Czarnula a Ty który tydzień i dzień konkretnie?
dzisiaj mam dokładnie 7t0d, to chyba zaczęłam 8 tydzień
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:06   #314
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Także u nas na pewno będzie 'współspanie' tzn. chcemy łóżeczko dostawione do naszego łóżka i opuszczany bok, żeby bylo na jednym poziomie z naszym łóżkiem.

Myślę też o pieluszkach wielorazowych z otulaczami, bo skład pampersów (markowych, lub nie), pozostawia wiele do życzenia, ale nie wiem, czy będę mieć tyle samozaparcia, żeby sie w to bawić (umówmy się, jednorazówki są wygodne: kupa - wyrzucam, myję dziecko, ubieram na nowo).
My chcemy mieć kołyskę obok, bo śpimy na rozkładanej kanapiewięc mało co pasuje, a jedyne w miare pasujące, bo regulowane chicco chyba ma dla mnie zaporową cenę...

Też myślałam o tych wielorazowych, bo są jednak super lepsze dla dziecka, ale jednak trzeba robić codziennie pranie, bo ja sobie nie wyobrażam 2 dniowego smrodu brudnych pieluszek w małym mieszkaniu już nie mówiąc o tym, że my praktycznie całe ciepłe niedziele spędzamy u teściów (dom z ogródkiem) więc i tak byłoby trzeba ubierać malucha w jednorazówki, bo co ja bym z nimi tam zrobiła...

Cytat:
Napisane przez styczen2016 Pokaż wiadomość
Mój tż, jak pierwszy raz usłyszał o chuście, to stwierdził, że to chyba jakaś dziwna moda, na pewno nie jest wygodne i wcale tak nie ułatwia domowych czynności, bo i tak to dziecko Ci przeszkadza i ogranicza ruchy.
Ale jak chwilę porozmawialiśmy, to się zaraz zainteresował, czy ojcowie też mogą nosić takie chusty
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Na pewno też pobawimy się w chustowanie, a w późniejszym okresie kupimy pewnie Tulę.
Jeezu dziewczyny jak wy namówiłyście swoich facetów do chust? Proszę o gotowe argumenty, bo ja bym bardzo chciała motać dzidzie w chuste i chciałabym, żeby mąż też nosił, mamy 3 km do teściów i wtedy nie trzeba byłoby brać nawet wózka, ew. spacerówkę... ALEEE mój mąż stwierdził, że to jest gejowskie, niefajnym słowem na P i on tego nosić nie będzie i nic do niego nie dotarło, że to jest lepsze dla dziecka, że to jest fajne dla noszącego takie wtulone maleństwo... Nic kompletnie, on tego nosić nie będzie i ...(narząd męski)
Tak sobie pomyślałam, że dam mu do przeczytania tą książkę o rodzicielstwie bliskości, ale to taki amator czytania, że bym musiała ją dzisiaj mu wręczyć żeby do porodu się wyrobił...
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:27   #315
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Papillon, nie musisz prać codziennie Jest taki fajny kosz na śmieci, z którego nie śmierdzi A wrzucasz tam wstępnie zaprane pieluszki (kupa spłukana prysznicem ).

Poza tym, mnie sie wydaje, że przy takim maluchu to i tak codziennie się pierze

Ja kocham moją nową pralkę, bo ma funkcję opóźnionego startu, może Twoja też ma? Często wstawiam pranie tak, żeby skończyło mi się prać np. o 9:00 w sobotę, bo wiem, że mniej więcej wtedy wstajemy. Więc wstaję i od razu wieszam i jestem np. 3h do przodu (zazwyczaj wstawiam akurat to, co się najdłużej pierze, czyli ręczniki). Mam też program do nocnego prania - cichutko pierze i płucze, a rano włącza się tylko wirowanie.

My mieszkamy w domu, więc dla mnie wielorazówki to nie problem, a do lata, kiedy dzieć będzie większy, to akurat przestanie szczać tak często

Co do chust, to nie namawiałam, po prostu powiedziałam mu kiedyś, że wyczytałam, że chusty są fajne, bo..., pogadaliśmy o tym, popytał o różne rzeczy i podoba mu się ta idea

A jak nie chusta, to może nosidło ergonomiczne go przekona? Mniej 'gejowskie' Tylko Tula to dla starszych dzieci. Niby ma wkładkę na maluchów, ale podobno 'to nie to'.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Emma, przykro mi bardzo Szkoda, że USG nie było zrobione od razu, bo tak to w sumie nie do końca wiadomo co i jak..

Mala biegaczka, a co gin na siłownię? Bo ja, mimo że wczesniej ćwiczyłam, to gin mi powiedziała, że do 10 tygodnia ona jest przeciwna jakimkolwiek aktywnościom, żeby dać czas dziecku na spokojny rozwój i żeby 'nie uciekło'. A pytałam tylko o nordic walking, nie o bieganie maratonu
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 20:52   #316
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

ups pomyłka
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:00   #317
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Jeezu dziewczyny jak wy namówiłyście swoich facetów do chust? Proszę o gotowe argumenty, bo ja bym bardzo chciała motać dzidzie w chuste i chciałabym, żeby mąż też nosił, mamy 3 km do teściów i wtedy nie trzeba byłoby brać nawet wózka, ew. spacerówkę... ALEEE mój mąż stwierdził, że to jest gejowskie, niefajnym słowem na P i on tego nosić nie będzie i nic do niego nie dotarło, że to jest lepsze dla dziecka, że to jest fajne dla noszącego takie wtulone maleństwo... Nic kompletnie, on tego nosić nie będzie i ...(narząd męski)
Tak sobie pomyślałam, że dam mu do przeczytania tą książkę o rodzicielstwie bliskości, ale to taki amator czytania, że bym musiała ją dzisiaj mu wręczyć żeby do porodu się wyrobił...
A może nosidełko? Są bardziej męskie...jeszcze jakbyście kupili jakieś w męskim kolorze...ewentualnie neutralnym, to wtedy
Ja osobiście nie chcę chusty, a raczej nosidło właśnie...też ze względu na męża

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Mala biegaczka, a co gin na siłownię? Bo ja, mimo że wczesniej ćwiczyłam, to gin mi powiedziała, że do 10 tygodnia ona jest przeciwna jakimkolwiek aktywnościom, żeby dać czas dziecku na spokojny rozwój i żeby 'nie uciekło'. A pytałam tylko o nordic walking, nie o bieganie maratonu
Nie rozmawiałam z nikim o tym.. bo nie byłam jeszcze u gin Póki co odkąd się dowiedziałam o ciąży, to byłam raptem 2 razy. Ja wcześniej biegałam 3 razy w tygodniu więc takie nagłe odstawienie takich aktywności też nie jest dobre dla wytrenowanego serca.
Mam jakieś strachy, lęki i wątpliwości, ale podchodzę do tego delikatnie... no i jak zwykle, nie zakładam nic złego
Już na pewno nie biegam... delikatnie na orbiterku, na najniższym obciążeniu z kontrolowanym pulsem (w sumie mam maksymalnie 115) i potem spacerek na bieżni, też kontrolowany puls. Ogólnie no babcia mojego męża pewnie szybciej by ćwiczyła
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:01   #318
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Dotka, no właśnie nosidła są dla starszych a ja chciałabym już takiego 3 miesięczniaka chustować.. liczę, że jak już się nam urodzi albo będzie blisko to gdzieś zobaczymy rodzinkę z dzieckiem w chuście i mój się zakocha... Z tym praniem to niby codziennie, ale ja bym ciuszków z pieluchami nie uprała, poza tym proszkiem nie zabijesz tego zapachu, o ile dobrze pamiętam olejek z drzewa herbacianego najlepiej się sprawdza, a ponoć antysmrodliwe kosze też mają jakiś swój zapach nie dla wszystkich ładny - nie wiem nie wąchałam..

Fiolka, chyba, że zapamięta, że kiedyś się na chusty obraził i będzie się bawił w swojego ojca i do końca życia nie będzie chciał tego dotknąć za dużo testosteronu ma ;P

Mała, no ja też z siłowni zrezygnowałam i się pogodziłam z tym, że w tenisa też w tym roku nie zagram ani razu... Nie boisz się, że się przeciążysz?
A no to luz, ale lepiej na świeżym powietrzu pospacerować
Nosidła są dla starszych dzieci, a jeszcze nosidła dzielą się na nosidła i wsiadła i wcześniej też wolałam nosidło, ale jakoś się naczytałam o chustach i wole jednak chusty
__________________
23.01.2011
01.06.2013


Edytowane przez Papillon_
Czas edycji: 2015-05-20 o 21:04
Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:17   #319
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez Papillon_ Pokaż wiadomość
Mała, no ja też z siłowni zrezygnowałam i się pogodziłam z tym, że w tenisa też w tym roku nie zagram ani razu... Nie boisz się, że się przeciążysz?
A no to luz, ale lepiej na świeżym powietrzu pospacerować
Nosidła są dla starszych dzieci, a jeszcze nosidła dzielą się na nosidła i wsiadła i wcześniej też wolałam nosidło, ale jakoś się naczytałam o chustach i wole jednak chusty

Mam dylematy z tą siłownią... Mówią, że ciąża, to nie choroba, a tu tyle ograniczeń ehh
Spacerowałabym, gdyby pogoda była, a tu 10-13 stopni, deszcze leje i wieje cho.lerna angielska pogoda...

Nie wiem jeszcze za wiele o tych chustach i nosidłach, chusty mi się nie podobają zwyczajnie..
Ale takie myśli zostawię sobie na później. Póki co to za wcześnie na myślenie o czymkolwiek...
Po wizycie u gina w niedzielę zamawiam książki... znalazłam polską księgarnię internetową w UK i są książki wyżej tu wspomniane
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 21:19   #320
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

mala_biegaczka w Polsce to ostatnio pogoda nie lepsza
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 21:56   #321
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cześć! Dzisiaj zobaczyłam dwie kreski, do lekarza idę za dwa tygodnie. Oficjalnie dołączam.
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:44   #322
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

No nie wiem...wczoraj czy w poniedzialek podobno mieliscie 28 stopni nawet :p tu poki co max w tym roku to 21

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość
Cześć! Dzisiaj zobaczyłam dwie kreski, do lekarza idę za dwa tygodnie. Oficjalnie dołączam.
Hej, hej ! Gratulacje zatem )
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 22:50   #323
Ring8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 12
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

jestem już po moim drugim usg i jestem bardzo szczęśliwa, pierwszy raz zobaczyłam serduszko! Wiek zarodka 6 tydzien i 6 dzień, idealnie pokrywa się z moimi obliczeniami. Więc chyba też zakupię poradnik Termin jednak wypada na 7.01. Nie mogłam doczekać się tego momentu, teraz czekam na 12 tydzien i następne usg a Wam życzę tych samych przeżyć, nie do opisania!!!!
Ring8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 23:51   #324
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

To i ja dolacze po cichu (znowu:P)
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 05:30   #325
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Siema zuken, wariacie
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:14   #326
candyyfloss
Zadomowienie
 
Avatar candyyfloss
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 478
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

mala_biegaczka - mnie lekarz powiedział, że ćwiczenia na siłowni absolutnie. Bo ja byłam stałą bywalczynią i podnosiłam różne ciężary. Więc zrezygnowałam. Teraz tylko spaceruję. Powiedział, że na początku lepiej zrezygnować, mimo że się ćwiczyło.

h4linka - witaj i

U mnie dziś mijają 2 tygodnie od zrobienia testu.
candyyfloss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:34   #327
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Cytat:
Napisane przez candyyfloss Pokaż wiadomość
mala_biegaczka - mnie lekarz powiedział, że ćwiczenia na siłowni absolutnie. Bo ja byłam stałą bywalczynią i podnosiłam różne ciężary. Więc zrezygnowałam. Teraz tylko spaceruję. Powiedział, że na początku lepiej zrezygnować, mimo że się ćwiczyło.

h4linka - witaj i

U mnie dziś mijają 2 tygodnie od zrobienia testu.
U mnie też 2 tygodnie

Co do ćwiczeń - co lekarz to opinia Ja się z moim skonsultuje w niedziele.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:41   #328
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Mala biegaczka, ja też zrezygnowałam i popieram tu Candy Ja ćwiczyłam na siłowni intensywnie do połowy stycznia, wtedy paskudnie skręciłam kostkę, już trzeci raz, więc przymusowa przerwa. Ale potem chodziłam na basen, jeździłam na rowerze, maszerowałam. I tak jak mówię,pytałam tylko o NW, czyli nic super aktywnego, ale gin odradziła, że do tego 10 tygodnia odpuścić, niech się dziecko spokojnie 'zasiedzi', a potem można maszerować

Witam nowe

Kurde, w sobotę jedziemy na wesele i nie wiem jak ja to zrobię, jak ja teraz wracam o 15:30, coś ogarnę w domu i o 17 padam, śpię do ok. 18-19, po czym pokręcę się chwilę po domu, zrobię śniadanie do pracy i kładziemy się max o 22
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:54   #329
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Witam nowe koleżanki.

U mnie też już 2 tygodnie po teście. Właśnie wybieram się do gina. Będę mam nadzieje podziwiać ❤

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

O chuście tez myślałam ale to się zobaczy
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-21, 06:55   #330
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Styczniowe mamusie 2016, cz. I :)

Dziewczyny dzięki za troske. Skonsultuję się z moim lekarzem w niedzielę i już. Póki co spacery będę uskuteczniać o ile pogoda pozwoli :/
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-14 12:50:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.