Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-29, 20:12   #1
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168

Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...


Drogie Kobietki! Mam duzy problem i chcialabym spytac Was o zdanie... Mianowicie mam cere mieszana- policzki suche a strefa T tlusta i blyszczaca . Mam problemy z moja twarza, poniewaz mam mnostwo wągrów, ktorych w zaden sposob nie udaje mi sie zlikwidowac Na dodatek na policzkach i brodzie zdarzaja mi sie niemile "niespodzianki" w postaci czerwonych krostek... Do tego cala buzie mam "usianą" piegami. No i na policzkach mam blizny (nieduze ale jak sie przyjrzec to sa). Jedna z nich- "pamiatka z dziecinstwa" po bezmyslnym rozdrapaniu strupka przy ospie, a kilka na drugim policzku- po pogryzieniu przez psa...
Przez te wszystkie problemy z cera mam problem z dobraniem odpowiedniego podkladu... Prosze Was o pomoc w dobraniu podkladu, najlepiej takiego, by ukrywal swiecenie mojej strefy T, wagierki, choc troche kryl blizny i zbytnio nie przykrywal piegow (nie lubie ich ale gdybym przykryla piegi na buzi bardzo dziwnie by to wygladalo, gdyz mam piegi na ramionach i dekolcie)....

Pozdrawiam
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:29   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...

hej
ja sama jestem piegusem, z czasem świecącą sie strefa T a suchymi policzkami, niespodzianki w postaci syfków wyskakują mi tylko na czole i to wyłącznie w czasie burzy hormonów przed miesiączką
uzywam podkładu Lancome, ale nie wiem jaki przedział cenowy Cię interesuje,
ja nie mam zbytniego rozeznania w średniej i niższej półce, a z górnej moge polecic Ci własnie Lancome Photogenic Ultra Naturel, krycie ma średnie, przy czym nie robi maski i nie ukrywa piegów, więc wyglada naturalnie, trzyma się u mnie cały dzień, i jedynie po kilku godzinach musze lekko przypudrowac czoło lub uzyć bibułki matujacej, nie przesusza mi policzków i nie natłuszcza reszty twarzy.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 22:38   #3
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...

hmm dermacol?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 23:13   #4
@guśka
Przyczajenie
 
Avatar @guśka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 27
Dot.: Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...

Mam podobny problem, tez jestem pieguskiem o mieszanej cerze Polecam podkład MaxFactor Lasting Performance - fajnie kryje, ja zawsze uzywam na niego dodatkowo korektorka (choc i tak przy tym podkladzie nie jest konieczny) - i tu Maybelline EverFresh i Oriflame z serii Visions w sztyfcie. Jesli chodzi o swiecenie to wiadomo - puderek
Pozdrawiam
@guśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:55   #5
ooolllkkkaaa
Raczkowanie
 
Avatar ooolllkkkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 168
Dot.: Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...

Dzieki Dziewczyny!
Madlaine- akurat w tej kwestii cena nie ma znaczenia. Marze tylko o tym, zeby znalezc cos odpowiedniego
Asik- dermacol? Pierwsze slysze...
@guska- poszukam najpierw probki w drogeriach zeby sprawdzic na sobie jak to bedzie wygladac
ooolllkkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 11:13   #6
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Piegi, wągry i blizny.... Problem z podkladem...

o dermacolu było pelno watkow tutaj tylko trzeba sie go nauczyc nakladac by nie tworzyl maski
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.