Studentki od 2015 roku ;) - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 19:29   #2911
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Ja dzisiaj dowiedziałam się, że zdałam dwa egzaminy. W tym jeden z matmy, którego dość mocno obawiałam się. Co prawda ocena nie szałowa, ale biorąc pod uwagę jak dużo osób nie zdało, to i tak się cieszę. Jeszcze został mi jeden egzamin jutro. Nie wiem czy zdam, ale tak czy siak na czerwiec to już koniec.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 07:09   #2912
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Studentki 2015/2016

Ja dziś mam poprawkę. Jestem jedną z 3 osób które nie zdały, nie wiem co mi odwalilo w tedy, pierwszy termin pisalismy z telefonami, więc dziś, szczególnie że niczego naszego gościa nie będzie, bedzie gorzej.
Więc albo da te same pytania i zdamy, albo da inne (a tego bez internetu nie da się zdac) i to wszyscy zawalimy
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 08:57   #2913
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Studentki 2015/2016

Cześć. ..
Mam we wrześniu z dwóch egzaminów drugi termin - eh masakra. ..

Ma któraś konto na notatek.pl ? Chciałabym notatki stamtąd ale jakieś logowanie chcą. ..
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 21:49   #2914
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Cześć. ..
Mam we wrześniu z dwóch egzaminów drugi termin - eh masakra. ..
U nas drugie terminy są jeszcze w czerwcu. Na szczęście, bo inaczej musiałabym pisać chemie we wrześniu, a tak jest szansa mieć to z głowy.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 21:07   #2915
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 498
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Cześć. ..
Mam we wrześniu z dwóch egzaminów drugi termin - eh masakra. ..

Ma któraś konto na notatek.pl ? Chciałabym notatki stamtąd ale jakieś logowanie chcą. ..
Ojj tam, wrzesień to nie koniec świata też mnie czeka, piątka!

A jakie plany macie na wakacje, drogie studentki?
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 22:27   #2916
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez pancakes Pokaż wiadomość
Ojj tam, wrzesień to nie koniec świata też mnie czeka, piątka!

A jakie plany macie na wakacje, drogie studentki?
Możliwe, ale zdołowało mnie to bo byłam pewna że tylko jeden egzamin będę miała na wrzesień a tu d.pa

Ja planuje wyjazd z Tż za granicę ale nie możemy się zgrać bo ja chciałam dwa ostatnie tygodnie lipca to jemu nie pasuje a wtedy to mogę dwa ostatnie tygodnie sierpnia (nie jestem pewna )to kiedy ja się będę uczyć na wrzesień
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 08:59   #2917
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Studentki 2015/2016

A masz to na początku czy końcu września?

Ja wczoraj kupiłam sobie i TŻ bilety na pociąg do Augustowa, kocham moje mazury jedziemy do kuzynki mojej na wioskę taką na jakieś 2 tygodnie
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 10:05   #2918
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 498
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
A masz to na początku czy końcu września?

Ja wczoraj kupiłam sobie i TŻ bilety na pociąg do Augustowa, kocham moje mazury jedziemy do kuzynki mojej na wioskę taką na jakieś 2 tygodnie
Aż 2 tygodnie na Mazurach Będziecie mieli fajnie. właśnie ogarniam tam wyjazd dla rodziców, a najchętniej sama wyjechałabym tam na jakiś czas.
Tymczasem jadę tylko ze znajomymi na noc w Białowieży Ale potem szykują mi się 3 tygodnie w Chorwacji, a następnie wracam do studenckiego miasta i ogarniam się z pracą na 2 miesiące.
Gdzie, sądzicie, najprościej celować z pracą tylko dorywczo, na jedyne 2 miesiące? Mam doświadczenie z pracy w gastronomii, ale w knajpie 1 miesiąc to samo wdrażanie się w pracy i wolałabym być szczera w tym, że dla mnie to jedynie coś dorywczego. Czy np. sieciówki w galeriach przyjmują teraz ludzi świadomie na sam intensywny okres wyprzedażowy?

Francesca, ja też mam 2 poprawki. Jakoś tak wyszło. Rodzicom przyznałam się do jednej
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 10:40   #2919
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Możliwe, ale zdołowało mnie to bo byłam pewna że tylko jeden egzamin będę miała na wrzesień a tu d.pa
Na spokojnie przygotujesz się w sierpniu, bo jednak w czerwcu to urwanie głowy i będzie dobrze, zobaczysz.
Cytat:
Napisane przez pancakes Pokaż wiadomość
Gdzie, sądzicie, najprościej celować z pracą tylko dorywczo, na jedyne 2 miesiące? Mam doświadczenie z pracy w gastronomii, ale w knajpie 1 miesiąc to samo wdrażanie się w pracy i wolałabym być szczera w tym, że dla mnie to jedynie coś dorywczego. Czy np. sieciówki w galeriach przyjmują teraz ludzi świadomie na sam intensywny okres wyprzedażowy?
Dołączam się do pytania, bo też jestem w takiej sytuacji. Pod koniec lipca jadę na wakacje, więc planuję zacząć pracować dopiero po powrocie. I właśnie zastanawiam się w co celować.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:26   #2920
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Studentki 2015/2016

Pancakes Chorwacja też niczego sobie
U mnie mazury to punkt obowiązkowy co roku, mam tam rodzinę, wiec nocleg i wyżywienie za darmo ;D
A jeszcze udało się mi kupić bilet krakow-augustów za 26zł
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 11:38   #2921
pancakes
ist mir egal
 
Avatar pancakes
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 498
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Pancakes Chorwacja też niczego sobie
U mnie mazury to punkt obowiązkowy co roku, mam tam rodzinę, wiec nocleg i wyżywienie za darmo ;D
A jeszcze udało się mi kupić bilet krakow-augustów za 26zł
Wow, ale aż z Krakowa to daleka podróż
Fakt, nie narzekam na tę Chorwację jaram się max. No, ale Mazuuuryyy! Mieć tak blisko i nie jeździć
__________________
Für so einen Unsinn habe ich nur ein müdes Lächeln übrig. 
pancakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 14:14   #2922
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Mnie jeszcze na Chorwacji nie było. Dziewczyny udanych wyjazdów Wam życzę. Ja planuję wyjazd w drugiej połowie sierpnia gdzieś w Polsce, ale dopiero zastanawiam się nad miejscem, a na początku września celuje w Wiedeń. Najpierw był pomysł jechania samochodem, ale tutaj zdecydowanie lot samolotem opłaca się o wiele bardziej, a i krótki bo chyba z półtorej godziny zajmuje przelot, nie pamiętam, chociaż byłam w Wiedniu na lotnisku jak miałam przesiadkę lecąc do Lizbony, więc kojarzę, że szybko udało się nam tam dostać. Koleżanka polecała, więc pora się wybrać. Ewentualnie Barcelona, bo są tańsze loty niż do Austrii, ale.. na razie tylko głośno myślę.

Osoby, które poprawki mają we wrześniu - dacie radę! wystarczy pouczyć się w sierpniu, teraz sobie odpocznijcie. U mnie jeden egzamin nie zaliczyło ponad 20 osób z 40 paru i mają poprawiać to w lipcu, ale tak naprawdę nie wiedzą kiedy bo facet może być, albo może go nie być, cyt. "on jeszcze nie wie, proszę go łapać."
Chyba osobiście wolałabym konkretny termin..

Wierzę, że sobie poradzicie, nie wolno się załamywać, bo to nie koniec świata i każdemu może się to przytrafić.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-06-27 o 14:38
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 14:51   #2923
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez pancakes Pokaż wiadomość
Aż 2 tygodnie na Mazurach Będziecie mieli fajnie. właśnie ogarniam tam wyjazd dla rodziców, a najchętniej sama wyjechałabym tam na jakiś czas.
Tymczasem jadę tylko ze znajomymi na noc w Białowieży Ale potem szykują mi się 3 tygodnie w Chorwacji, a następnie wracam do studenckiego miasta i ogarniam się z pracą na 2 miesiące.
Gdzie, sądzicie, najprościej celować z pracą tylko dorywczo, na jedyne 2 miesiące? Mam doświadczenie z pracy w gastronomii, ale w knajpie 1 miesiąc to samo wdrażanie się w pracy i wolałabym być szczera w tym, że dla mnie to jedynie coś dorywczego. Czy np. sieciówki w galeriach przyjmują teraz ludzi świadomie na sam intensywny okres wyprzedażowy?

Francesca, ja też mam 2 poprawki. Jakoś tak wyszło. Rodzicom przyznałam się do jednej
Ja się wszystkim przyznaje tez tylko do jednej :p
Co do pracy to zdecydowanie sieciowki- Cropp, House, Reserved itp albo Multikino





Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
A masz to na początku czy końcu września?

Ja wczoraj kupiłam sobie i TŻ bilety na pociąg do Augustowa, kocham moje mazury jedziemy do kuzynki mojej na wioskę taką na jakieś 2 tygodnie



10 - tego września jeden mam a drugi jeszcze nie podali, też pewnie coś w tych terminach. .
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:59   #2924
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Osoby, które poprawki mają we wrześniu - dacie radę! wystarczy pouczyć się w sierpniu, teraz sobie odpocznijcie. U mnie jeden egzamin nie zaliczyło ponad 20 osób z 40 paru i mają poprawiać to w lipcu, ale tak naprawdę nie wiedzą kiedy bo facet może być, albo może go nie być, cyt. "on jeszcze nie wie, proszę go łapać."
Chyba osobiście wolałabym konkretny termin..
Też bym wolała konkretny termin. Zdecydowanie. Ani nic nie można zaplanować, bo nie wiadomo czy nagle nie wyskoczy egzamin, ani nie wiadomo czy już się uczyć czy jeszcze jest czas. Nie lubię jak ludzie tak stawiają sprawę.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 16:16   #2925
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Też bym wolała konkretny termin. Zdecydowanie. Ani nic nie można zaplanować, bo nie wiadomo czy nagle nie wyskoczy egzamin, ani nie wiadomo czy już się uczyć czy jeszcze jest czas. Nie lubię jak ludzie tak stawiają sprawę.
Dokładnie. Co to za tekst "proszę go łapać", kurde.. u mnie na kierunku wiele osób jest z poza miasta i muszą dojechać. Ja studiuję w Lublinie, a mam koleżankę z pod Krakowa, więc gdyby ona np. musiała to poprawiać to ma 3.5h drogi, a tak naprawdę może się okazać, że gościa wtedy nie będzie i jechała tylko po to, żeby się przejechać, bo to na pewno taka frajda. Oczywiście większość, która poprawia jest z woj. podkarpackiego, co nie zmienia faktu, że też około 2h jechać będą. Najlepiej tym co są z lubelskiego. Więc albo ma się szczęście i ktoś go zastanie, albo nie. Bo w momencie kiedy była sesja poprawkowa Szanowny Pan wziął sobie urlop, a co. Jakby tydzień dłużej w pracy nie mógł wytrzymać. Totalny bezsens.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 17:35   #2926
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dokładnie. Co to za tekst "proszę go łapać", kurde.. u mnie na kierunku wiele osób jest z poza miasta i muszą dojechać. Ja studiuję w Lublinie, a mam koleżankę z pod Krakowa, więc gdyby ona np. musiała to poprawiać to ma 3.5h drogi, a tak naprawdę może się okazać, że gościa wtedy nie będzie i jechała tylko po to, żeby się przejechać, bo to na pewno taka frajda. Oczywiście większość, która poprawia jest z woj. podkarpackiego, co nie zmienia faktu, że też około 2h jechać będą. Najlepiej tym co są z lubelskiego. Więc albo ma się szczęście i ktoś go zastanie, albo nie. Bo w momencie kiedy była sesja poprawkowa Szanowny Pan wziął sobie urlop, a co. Jakby tydzień dłużej w pracy nie mógł wytrzymać. Totalny bezsens.
Czy ta koleżanka nie ma przypadkiem Olga na imię?

U mnie jest z fizyką to samo, mamy mu dac dopiero znać, bo on w tym tygodniu dopiero wraca... ogólnie gościa bardzo szanuje, ale ja już mam plany na drugi tydzień lipca...
Oby wszystko się udało.
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:18   #2927
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Czy ta koleżanka nie ma przypadkiem Olga na imię?

U mnie jest z fizyką to samo, mamy mu dac dopiero znać, bo on w tym tygodniu dopiero wraca... ogólnie gościa bardzo szanuje, ale ja już mam plany na drugi tydzień lipca...
Oby wszystko się udało.
Nie, Gosia.

No bo on może mieć wakacje, a Ty nie. Moim zdaniem powinni mieć odgórny "zakaz" (złe słowo, ale inne nie przychodzi mi teraz do głowy) wyjazdów i brania urlopów w czasie sesji poprawkowej. Szanujmy ich czas, ale niech oni szanują również nasz.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 20:28   #2928
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dokładnie. Co to za tekst "proszę go łapać", kurde.. u mnie na kierunku wiele osób jest z poza miasta i muszą dojechać. Ja studiuję w Lublinie, a mam koleżankę z pod Krakowa, więc gdyby ona np. musiała to poprawiać to ma 3.5h drogi, a tak naprawdę może się okazać, że gościa wtedy nie będzie i jechała tylko po to, żeby się przejechać, bo to na pewno taka frajda. Oczywiście większość, która poprawia jest z woj. podkarpackiego, co nie zmienia faktu, że też około 2h jechać będą. Najlepiej tym co są z lubelskiego. Więc albo ma się szczęście i ktoś go zastanie, albo nie. Bo w momencie kiedy była sesja poprawkowa Szanowny Pan wziął sobie urlop, a co. Jakby tydzień dłużej w pracy nie mógł wytrzymać. Totalny bezsens.
Albo załóżmy zaplanujesz sobie wyjazd, a tu nagle pare dni przed dowiadujesz się, że masz poprawkę. No i co zrobić w takiej sytuacji?
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 20:42   #2929
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Albo załóżmy zaplanujesz sobie wyjazd, a tu nagle pare dni przed dowiadujesz się, że masz poprawkę. No i co zrobić w takiej sytuacji?
Ja bym się wściekła. Nie wiem co to za interes.. każdy mu będzie przychodził kiedy chce i raz przyjdzie 5 osób, raz 10 i tak na raty.
Cudny pomysł Panie doktorze..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 21:22   #2930
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Studentki 2015/2016

U nas facet ostatnio mejla nam napisał, w skrócie to było tak: "zapraszam wszystkich którzy pisali egzamin w poniedziałek na ogłoszenie wyników, powiem jakich odpowiedzi oczekiwałem, a jak ktoś zdał i sądzi, że ma problem z głowy to się grubo myli, bo czeka go jeszcze egzamin z projektu inżynierskiego, gdzie mogą być podobne pytania". Po pierwsze, fajnie że powiedział o tym w sobotę, kiedy ja już w domu byłam, a po drugie, na II semestrze nie myślę jeszcze o projekcie inżynierskim
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:30   #2931
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
U nas facet ostatnio mejla nam napisał, w skrócie to było tak: "zapraszam wszystkich którzy pisali egzamin w poniedziałek na ogłoszenie wyników, powiem jakich odpowiedzi oczekiwałem, a jak ktoś zdał i sądzi, że ma problem z głowy to się grubo myli, bo czeka go jeszcze egzamin z projektu inżynierskiego, gdzie mogą być podobne pytania". Po pierwsze, fajnie że powiedział o tym w sobotę, kiedy ja już w domu byłam, a po drugie, na II semestrze nie myślę jeszcze o projekcie inżynierskim
ale wiecie co Wam powiem, niektórzy to rozbrajają na tych uczelniach. Ja miałam ogólnie bardzo, bardzo w porządku wykładowców, ale zdarzają się delikwenci, wiadomo. Myślałam, że takim będzie facet od chemii, bo wszyscy na fejsie pisali, że się czepia szczegółów i ogóle - postrach, miałam z nim rok i nie rozumiem jak można tak o nim mówić. Jest specyficzny, ale bardzo systematyczny, słowny i nie wymaga nie wiadomo czego. I uważam go za miłego. Jak się człowiek nie uczy to i wykładowca straszny.. więc skoro komuś nie chce się palcem ruszyć, to potem takie głupoty wypisuje.

Od jakiej średniej są u Was stypendia naukowe? szły słuchy o pewnej średniej, którą trzeba mieć u mnie i zwątpiłam. To moja mama na medycznym mogła mieć niższą (tak, moja mama niedawno studiowała, słodziak ), ale cwaniak bo miała łatwiej, tyle lat w zawodzie.. sorki, zdarza mi się od tematu odbiegać..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:41   #2932
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Od jakiej średniej są u Was stypendia naukowe? szły słuchy o pewnej średniej, którą trzeba mieć u mnie i zwątpiłam. To moja mama na medycznym mogła mieć niższą (tak, moja mama niedawno studiowała, słodziak ), ale cwaniak bo miała łatwiej, tyle lat w zawodzie.. sorki, zdarza mi się od tematu odbiegać..
Minimum 4, żeby można było w ogóle coś o tym myśleć. Żeby móc złożyć wniosek nie mniejszą niż osoba z najniższą średnią spośród osób, które dostały rok temu stypendium. Doszły mnie ploty, że rok temu to było 4,3, ale to nie sprawdzone informacje.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 21:58   #2933
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Minimum 4, żeby można było w ogóle coś o tym myśleć. Żeby móc złożyć wniosek nie mniejszą niż osoba z najniższą średnią spośród osób, które dostały rok temu stypendium. Doszły mnie ploty, że rok temu to było 4,3, ale to nie sprawdzone informacje.
Kurcze, 4.3.. jakby u mnie tyle było, to bym miała stypendium, bo wychodzi mi średnia 4.35 dokładnie. A ja słyszałam, że u mnie musi być coś koło 4.8 - lekka przesada, chyba komuś mózg przygrzało jak to wymyślał. Niestety to tylko tak wiem ze słyszenia, a jak jest naprawdę jeszcze się nie dowiedziałam.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 23:02   #2934
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Kurcze, 4.3.. jakby u mnie tyle było, to bym miała stypendium, bo wychodzi mi średnia 4.35 dokładnie. A ja słyszałam, że u mnie musi być coś koło 4.8 - lekka przesada, chyba komuś mózg przygrzało jak to wymyślał. Niestety to tylko tak wiem ze słyszenia, a jak jest naprawdę jeszcze się nie dowiedziałam.
4.8 to faktycznie wysoko. Może warto to zweryfikować. Może to średnia od której zaczyna się wyższe stypendium, a ktoś przeinaczył Bo u nas nie każdy dostaje takie samo stypendium, tylko Ci z wyższą średnią wyższe.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 23:09   #2935
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
4.8 to faktycznie wysoko. Może warto to zweryfikować. Może to średnia od której zaczyna się wyższe stypendium, a ktoś przeinaczył Bo u nas nie każdy dostaje takie samo stypendium, tylko Ci z wyższą średnią wyższe.
No właśnie. Ja też zawsze myślałam, że stypendia są od np. 4.2 i zależnie od średniej dostajesz odpowiednią kwotę, a tu taki lekki facepalm miałam. Muszę się jeszcze dowiedzieć dokładnie.. ale wyczuwam, że coś jest nie tak.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:44   #2936
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

Zakończyłam wczoraj sesję ostatnim egzaminem i od dzisiaj mam wakacje Dopiero teraz odczuwam jak bardzo zmęczona jestem i najchętniej to bym sobie pospała cały dzien.
Dzisiaj zaś czeka mnie mega impreza na mieszkaniu bo dwie dziewczyny dzisiaj obroniły magistra i będziemy pić Jest co świętować. Ja też muszę oblać swój sukces. W końcu to pierwsza sesja za mną i zaliczony pierwszy rok na wymarzonym kierunku na którym się spełniam i wiem, że jest to coś, co chcę robić w przyszłości. Czegóż chcieć więcej?
Tylko trochę mi smutno, że teraz 3 miesiące poza miastem, studiami i tym życiem studenckim... z jednej strony się cieszę, że odpocznę i spędzę czas z rodziną a z drugiej mi trochę smutno, bo zżyłam się z dziewczynami z mieszkania, pokochałam życie w wielkim mieście i same studia były ciekawe. Trochę ciężko będzie teraz na wsi i boję się, że umrę z nudów... też tak macie?
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 10:55   #2937
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Ginarella a będziesz mieszkać w tymi samymi dziewczynami w przyszłym roku akademickim?
Ja też z jednej strony bardzo się cieszę, że czekają mnie trzy miesiące bez nauki (o ile zdałam ostatni egzamin, jeszcze nie mam wyników), bo w tym semestrze było co robić, a w czerwcu zaliczenie za zaliczeniem, więc pod koniec sesji byłam bardzo zmęczona. Ale z drugiej strony trochę będzie mi brakować studiów, osób z grupy na przykład. Fajni są w mieście studenckim będę bywać w wakacje, więc tego trochę mniej.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:01   #2938
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Ginarella a będziesz mieszkać w tymi samymi dziewczynami w przyszłym roku akademickim?
Ja też z jednej strony bardzo się cieszę, że czekają mnie trzy miesiące bez nauki (o ile zdałam ostatni egzamin, jeszcze nie mam wyników), bo w tym semestrze było co robić, a w czerwcu zaliczenie za zaliczeniem, więc pod koniec sesji byłam bardzo zmęczona. Ale z drugiej strony trochę będzie mi brakować studiów, osób z grupy na przykład. Fajni są w mieście studenckim będę bywać w wakacje, więc tego trochę mniej.
Z tymi dwiema siostrami co teraz, jedna będzie na 3 roku, druga będzie doktorat robić i przy okazji pracy szukać Do naszego teamu dojdzie moja kuzynka a zarazem najlepsza przyjaciółka, która zacznie studia od października i jeszcze chyba jednej dziewczyny będziemy szukać. Także wszystko wręcz idealnie
A Ty mieszkasz w mieszkaniu czy akademiku?

Trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki!
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:22   #2939
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
A Ty mieszkasz w mieszkaniu czy akademiku?

Trzeba być dobrej myśli. Trzymam kciuki!
Na mieszkaniu. Z siostrą i jej koleżanką. Obie są dużo starsze ode mnie.

Dzięki
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 01:58   #2940
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Studentki 2015/2016

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Na mieszkaniu. Z siostrą i jej koleżanką. Obie są dużo starsze ode mnie.

Dzięki
Nie chciałaś gdzieś całkiem indziej? To znaczy żeby oderwać się od siostry itp
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-17 16:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.