Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 20:40   #1951
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nom Mój obiadek, może niezbyt wyszukany, ale zjadłam całą
To pizza czy tarta? Wygląda smacznie I cieszę się ze w Twojej głowie nie pojawily się żadne głosy, że miło spędzilaś dzień, wypoczełaś, jesteś szczęśliwa - ja też jestem Pokonałaś swoje słabości to ogromny krok do przodu Jestem z Ciebie ogromnie dumna - dumna jako koleżanka i jako moderatorka forum dietetyka i nie tylko.. Brawo skarbie i oby tak dalej, oby więcej takich chwil, takich wspomnień jak z dnia dzisiejszego
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 20:46   #1952
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
To pizza czy tarta? Wygląda smacznie I cieszę się ze w Twojej głowie nie pojawily się żadne głosy, że miło spędzilaś dzień, wypoczełaś, jesteś szczęśliwa - ja też jestem Pokonałaś swoje słabości to ogromny krok do przodu Jestem z Ciebie ogromnie dumna - dumna jako koleżanka i jako moderatorka forum dietetyka i nie tylko.. Brawo skarbie i oby tak dalej, oby więcej takich chwil, takich wspomnień jak z dnia dzisiejszego
Pizza Przemówi przee mnie wrodzona skromność, ale też jestem z siebie ogromnie dumna Mam na twarzy banana od ucha do ucha i mam nadzieję, że jeszcze nie jeden taki wspaniały dzień przede mną
Dziękuję Ci kochana ogromnie za wsparcie. Ta świadomość, że ktoś w nas wierzy jest bezcenna
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 05:22   #1953
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Pizza Przemówi przee mnie wrodzona skromność, ale też jestem z siebie ogromnie dumna Mam na twarzy banana od ucha do ucha i mam nadzieję, że jeszcze nie jeden taki wspaniały dzień przede mną
Dziękuję Ci kochana ogromnie za wsparcie. Ta świadomość, że ktoś w nas wierzy jest bezcenna
I dobrze, ze jesteś z siebie dumna bo powinnaś Dla kogoś to może być nic, coś nieznaczącego ale dla Ciebie, dla mnie i dla innych dziewczyn, które zmagają i zmagają się z pewnymi problemami i wiedzą jak ciężko jest zrobić "ten" krok to przodu to bardzo dużo, to wielkie osiągnięcie, ogromny krok do powrotu do normalności. Wydaje mi się, że teraz będzie Ci nieco łatwiej (zwłaszcza na spotkaniach z przyjaciółmi, znajomymi) bo wiesz, że masz w sobie ogromną siłę, wiesz, że potrafisz i dasz radę Jesteś wspaniała, silna, ta ogromna siła tkwi głęboko w Tobie, tylko w chwilach zwątpienia (jeśli takie masz), musisz te pokłady siły w sobie odnaleźć Na pewno jeszcze nie jeden taki dzień przed Tobą ale pamiętaj, że to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.... już wiesz, że potrafisz, że możesz tylko o tym nie zapominaj a jakby "przez przypadek" umknęło to Twojej uwadze, przypomnij sobie o dzisiejszym dniu i tym jak było wspaniale Nie rezygnuj z takich spotkań - to nie muszą być spotkania z ludźmi z forum, blogów - to mogą być znajomi z Twojego otoczenia, szkoły - na takich spotkaniach również możesz bawić się dobrze

I nie dziękuj - po to tutaj jesteśmy aby siebie wspierać a ja zawsze będę z Tobą myślami.... na prawdę bardzo Ciebie lubię

PS Jeszcze tak spytam... na tym spotkaniu jakieś ciacho lub lody wpadły?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 13:09   #1954
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
I dobrze, ze jesteś z siebie dumna bo powinnaś Dla kogoś to może być nic, coś nieznaczącego ale dla Ciebie, dla mnie i dla innych dziewczyn, które zmagają i zmagają się z pewnymi problemami i wiedzą jak ciężko jest zrobić "ten" krok to przodu to bardzo dużo, to wielkie osiągnięcie, ogromny krok do powrotu do normalności. Wydaje mi się, że teraz będzie Ci nieco łatwiej (zwłaszcza na spotkaniach z przyjaciółmi, znajomymi) bo wiesz, że masz w sobie ogromną siłę, wiesz, że potrafisz i dasz radę Jesteś wspaniała, silna, ta ogromna siła tkwi głęboko w Tobie, tylko w chwilach zwątpienia (jeśli takie masz), musisz te pokłady siły w sobie odnaleźć Na pewno jeszcze nie jeden taki dzień przed Tobą ale pamiętaj, że to wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.... już wiesz, że potrafisz, że możesz tylko o tym nie zapominaj a jakby "przez przypadek" umknęło to Twojej uwadze, przypomnij sobie o dzisiejszym dniu i tym jak było wspaniale Nie rezygnuj z takich spotkań - to nie muszą być spotkania z ludźmi z forum, blogów - to mogą być znajomi z Twojego otoczenia, szkoły - na takich spotkaniach również możesz bawić się dobrze

I nie dziękuj - po to tutaj jesteśmy aby siebie wspierać a ja zawsze będę z Tobą myślami.... na prawdę bardzo Ciebie lubię

PS Jeszcze tak spytam... na tym spotkaniu jakieś ciacho lub lody wpadły?
Nie, nic takiego nie było. Potem jeszcze byłam odwieźć wujka i ciocia miała ciasto, ale przyznam szczerze, że nie chciałam, bo na jeden dzień to dla mnie byłoby zdecydowanie za dużo.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 15:21   #1955
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nie, nic takiego nie było. Potem jeszcze byłam odwieźć wujka i ciocia miała ciasto, ale przyznam szczerze, że nie chciałam, bo na jeden dzień to dla mnie byłoby zdecydowanie za dużo.
Rozumiem Jak nie wczoraj to innym razem - powoli do przodu.. i tak zrobiłaś ogromny krok przed siebie i będzie więcej takich sukcesów
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:04   #1956
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Może trochę z innej beczki.... Czy słyszałyście może kiedyś coś o testach genetycznych, wykonywanych i związanych z tym co powinniśmy jeść a czego nie toleruje nasz organizm? Wiem że jest coś takiego ale nie wiem gdzie i za ile coś takiego można zrobić. Taki test jest bardzo szczegółowy i słyszałam ze organizm wpada na zupełnie inne obroty po dostosowaniu się do wyników testu. Chętnie bym sobie zrobiła taki test ale nie wiem gdzie
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 10:10   #1957
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Pierwszy raz o czymś takim słyszę...
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:21   #1958
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Super sprawa tylko gdzie to zrobić?
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 12:31   #1959
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Nie wiem jak z testami genetycznymi na nietolerancje, ale można też wykonać takie samodzielnie w domu: http://www.qchenne-inspiracje.pl/p/f...a-swiecie.html
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 04:37   #1960
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Może trochę z innej beczki.... Czy słyszałyście może kiedyś coś o testach genetycznych, wykonywanych i związanych z tym co powinniśmy jeść a czego nie toleruje nasz organizm? Wiem że jest coś takiego ale nie wiem gdzie i za ile coś takiego można zrobić. Taki test jest bardzo szczegółowy i słyszałam ze organizm wpada na zupełnie inne obroty po dostosowaniu się do wyników testu. Chętnie bym sobie zrobiła taki test ale nie wiem gdzie
Ja słyszałam, ale jak dla mnie to już lekka przesada...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 05:06   #1961
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, ale jak dla mnie to już lekka przesada...
Zgadzam się Nie ma co przesadzać tylko słuchać organizmu

A jak tam Twoje wakacje? ;D
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 08:35   #1962
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Może i przesada ale chciała bym wiedzieć co mi szkodzi a co powoduje że czuję się dobrze. Jeśli jest Ktoś kto zrobił sobie kiedyś taki test to bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczna
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:00   #1963
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
Może i przesada ale chciała bym wiedzieć co mi szkodzi a co powoduje że czuję się dobrze. Jeśli jest Ktoś kto zrobił sobie kiedyś taki test to bardzo proszę o kontakt. Będę wdzięczna
Ale że na to mają wpływ geny??? Do końca w to nie wierzę U mnie cała rodzina je mięso i im nie szkodzi a ja nie lubię, nie smakuje mi a jak jadłam to źle się czułam (pomijając aspekty etyczne dla których zrezygnowałam z jego jedzenia)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2016-07-05 o 09:05
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:18   #1964
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale że na to mają wpływ geny??? Nie wierzę w to
Tu akurat nie ma w co wierzyć 😄 tylko przyjąć fakt do świadomości, że na większość rzeczy wpływ mają geny 😊 jeśli my mamy jakieś nietolerancje, a nadal będziemy spożywać te produkty, nie wyleczymy organizmu z powstałych grzybów czy czego tam jeszcze, to tak samo z dużym prawdopodobieństwem nasze dzieci też będą miały nietolerancje na różne produkty 😊
Słyszałam tylko kiedyś o tych badaniach i moim zdaniem super sprawa 😊 najważniejsze to słuchać swojego organizmu, a co może bardziej pomóc niż dokładna analiza naszej krwi 😊 bóle brzucha, gazy, wzdęcia i sama trochę poznałam które produkty mi szkodzą, a u alergologa jutro pewnie się dowiem, że nic mi nie jest 😅
Tak samo badania pierwiastkowa włosów, koleżanka dzięki temu poznała czego ma niedobory, a z odpowiednią suplementacją udało jej się przytyć (wczesniej szkieletor jedzący za dwoch) 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:31   #1965
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Tu akurat nie ma w co wierzyć 😄 tylko przyjąć fakt do świadomości, że na większość rzeczy wpływ mają geny 😊 jeśli my mamy jakieś nietolerancje, a nadal będziemy spożywać te produkty, nie wyleczymy organizmu z powstałych grzybów czy czego tam jeszcze, to tak samo z dużym prawdopodobieństwem nasze dzieci też będą miały nietolerancje na różne produkty 😊
Słyszałam tylko kiedyś o tych badaniach i moim zdaniem super sprawa 😊 najważniejsze to słuchać swojego organizmu, a co może bardziej pomóc niż dokładna analiza naszej krwi 😊 bóle brzucha, gazy, wzdęcia i sama trochę poznałam które produkty mi szkodzą, a u alergologa jutro pewnie się dowiem, że nic mi nie jest 😅
Tak samo badania pierwiastkowa włosów, koleżanka dzięki temu poznała czego ma niedobory, a z odpowiednią suplementacją udało jej się przytyć (wczesniej szkieletor jedzący za dwoch) 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie Jeśli coś nam szkodzi to po jego zjedzeniu organizm od razu daje sygnał, że coś jest nie tak i to powinno dać nam do myślenia A co do badań to jeśli ktoś chce je robić to niech robi W moim mieście takich nie robią
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:43   #1966
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

anieleczka92Tak właśnie jest... Ubrałaś w słowa moje myśli. Jeśli masz może jakąś wiedzę na temat gdzie bym mogła wykonać te badanie to będę wdzięczna... A o co chodzie z tym badaniem włosa? Tylko niedobory pierwiastków i witamin czy coś więcej?

Edytowane przez Kaczorrek
Czas edycji: 2016-07-05 o 09:44
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:15   #1967
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Zgadzam się Nie ma co przesadzać tylko słuchać organizmu

A jak tam Twoje wakacje? ;D
Kiepsko się zaczęły bo mama była w szpitalu, a wczoraj byłam na pogrzebie cioci...

Dzisiaj już trochę luźniej, czytam książkę, oglądam telewizję z mamą i zaraz trzeba będzie gotować obiad
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 10:50   #1968
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
No właśnie Jeśli coś nam szkodzi to po jego zjedzeniu organizm od razu daje sygnał, że coś jest nie tak i to powinno dać nam do myślenia A co do badań to jeśli ktoś chce je robić to niech robi W moim mieście takich nie robią
Alergia daje o sobie znać od razu, nietolerancja może pokazać skutki nawet po kilku dniach 😊 ja też nie wiem gdzie można zrobić takie badania, tylko o nich słyszałam 😟

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaczorrek Pokaż wiadomość
anieleczka92Tak właśnie jest... Ubrałaś w słowa moje myśli. Jeśli masz może jakąś wiedzę na temat gdzie bym mogła wykonać te badanie to będę wdzięczna... A o co chodzie z tym badaniem włosa? Tylko niedobory pierwiastków i witamin czy coś więcej?
Chyba tylko mikro i makroelementy, analiza pierwiastkowa włosów taka nazwa 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 11:34   #1969
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Kiepsko się zaczęły bo mama była w szpitalu, a wczoraj byłam na pogrzebie cioci...

Dzisiaj już trochę luźniej, czytam książkę, oglądam telewizję z mamą i zaraz trzeba będzie gotować obiad
Tak mi przykro trzymasz się jakoś? Mama czuje się dobrze?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 12:38   #1970
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak mi przykro trzymasz się jakoś? Mama czuje się dobrze?
Powiem Ci, że strasznie się o nią martwię. Ale mama już trochę lepiej choć dalej np ciężko jej się schylić i trochę obolała, chyba coś z kręgosłupem...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 13:43   #1971
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że strasznie się o nią martwię. Ale mama już trochę lepiej choć dalej np ciężko jej się schylić i trochę obolała, chyba coś z kręgosłupem...
Będzie dobrze szukaliście jakiegoś specjalisty ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 21:10   #1972
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Będzie dobrze szukaliście jakiegoś specjalisty ?
Była u lekarza rodzinnego i ma lekarstwa a jak się jej nie poprawi do piątku to ma iść jeszcze raz i pewnie wtedy będzie jakieś badania mieć
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 04:59   #1973
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Była u lekarza rodzinnego i ma lekarstwa a jak się jej nie poprawi do piątku to ma iść jeszcze raz i pewnie wtedy będzie jakieś badania mieć
Będę trzymać kciuki musi być dobrze
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:01   #1974
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Będę trzymać kciuki musi być dobrze
Dziękuję mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:16   #1975
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Dziękuję mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy...
Musi Mojej mamie stawy wysiadają i ma problemy z biodrami - lekarz mówił, że mazidło jej się wyrobiło i nie potrafią pomóc a tutaj jest nadzieja

Tak z innej beczki - planujesz jakiś wyjazd na wakacje ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 06:39   #1976
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Musi Mojej mamie stawy wysiadają i ma problemy z biodrami - lekarz mówił, że mazidło jej się wyrobiło i nie potrafią pomóc a tutaj jest nadzieja

Tak z innej beczki - planujesz jakiś wyjazd na wakacje ?
Oj to też nieciekawie... jednak mój tata dobrze mówi, że nie ma problemów nie do rozwiązania, byleby zdrowie było

Raczej nie bo teraz mam dużo obowiązków w domu, potem wesele siostry więc chcąc niechcąc nie ma nawet kiedy...
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:22   #1977
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Oj to też nieciekawie... jednak mój tata dobrze mówi, że nie ma problemów nie do rozwiązania, byleby zdrowie było

Raczej nie bo teraz mam dużo obowiązków w domu, potem wesele siostry więc chcąc niechcąc nie ma nawet kiedy...
No właśnie a z tym zdrowiem to bywa różnie

Wesele??? A masz już kieckę?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 23:39   #1978
Rakkaja
Przyczajenie
 
Avatar Rakkaja
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 16
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość

Wesele??? A masz już kieckę?
Czyli motywacjo do diety przybywaj!! (przynajmniej u mnie tak zawsze :P)
Rakkaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 21:00   #1979
Ginarella
Zadomowienie
 
Avatar Ginarella
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 004
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
No właśnie a z tym zdrowiem to bywa różnie

Wesele??? A masz już kieckę?
Tak tak, tzn jeszcze jest trochę przeszywana i czekam aż będzie do odbioru
Cytat:
Napisane przez Rakkaja Pokaż wiadomość
Czyli motywacjo do diety przybywaj!! (przynajmniej u mnie tak zawsze :P)
Ja akurat nie mam z planach przechodzić na dietę więc motywacji nie potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Accept what you cant't change.
Change what you can't accept.


Instagram
Ginarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 05:13   #1980
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Ploty i ploteczki o jedzeniu i nie tylko :)

Cytat:
Napisane przez Ginarella Pokaż wiadomość
Tak tak, tzn jeszcze jest trochę przeszywana i czekam aż będzie do odbioru

Ja akurat nie mam z planach przechodzić na dietę więc motywacji nie potrzebuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A pochwalisz się ?


A co do nauki... wczoraj moja siostra powiedziała, że jej tej nauki brakuje
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-10 20:38:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.