Narzeczony maminsynek - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-16, 17:20   #121
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Użyłam słowa "magicznie", bo to miała być ironia Mogłam napisać "hokus-pokus" czy "czary-mary", pierwszy raz pisze na jakimś forum i widzę, ze nie jest tak łatwo ubrać w słowa to, co się chce przekazać.

Znam dziewczynę, której facet 8 lat temu zrobił dziecko. On od tamtego czasu obiecuje ze się zmieni, ze wezmą ślub, a cały czas przepija wszystkie pieniądze i dobrze się bawi za granica z kolegami. A ona czeka. Mądra, wykształcona dziewczyna z dobra praca. Ja nie chce tak sobie zniszczyć życia. Wiem, ze nie mogę tego sobie zrobić.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



Jak znowu będę próbowała go tłumaczyć, to sobie przeczytam ten watek od początku i mi wszystko przejdzie

On ma samolot zarezerwowany na polowe września, nie przyjedzie wcześniej. Jeszcze sobie pomyślę, czy warto czekać.

Pierwszy raz się ciesze, ze skończył się weekend i pora wracać do pracy i normalnego życia. Posiedziałam sobie dwa dni w tym dołku i już nie chce do niego wracać.
Dobra decyzja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:41   #122
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Przyjrzyj się słowu "Mamisynek" i zastanów się "dlaczego tak faceta nazwałam?
To może być słodkie po ślubie:

"Przedstawiam Wam mojego męża. To Stefan, mamisynek. Kocham go."

"Mój mąż jest z zawodu mamisynkiem".

A serio - powtórzę się, ale samo nazywanie tak swojego faceta świadczy, że nie ma tu raczej czego zbierać.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 19:39   #123
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Mój ukochany oznajmił mi dzisiaj, że jednak zostaje za granicą na dłużej. Obiecał mi, że wraca we wrześniu i więcej tam nie pojedzie. Wiedział, że dla mnie związek na odległość i spotkania dwa razy do roku są nie do zaakceptowania.

Jak miło, że rozwalił ten związek do końca, przynajmniej nie mam się już nad czym zastanawiać
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:09   #124
OceanSoul123
Raczkowanie
 
Avatar OceanSoul123
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 236
Dot.: Narzeczony maminsynek

"Na dłużej" to znaczy na ile?

Dla Ciebie Autorko to dobrze, że tak postawił sprawę.. Przynajmniej widzisz, jak Cie szanuje
OceanSoul123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:36   #125
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez OceanSoul123 Pokaż wiadomość
"Na dłużej" to znaczy na ile?

Dla Ciebie Autorko to dobrze, że tak postawił sprawę.. Przynajmniej widzisz, jak Cie szanuje
Zobaczymy się: za miesiąc, na Boże Narodzenie lub Wielkanoc oraz na naszym ślubie. Już nie wiem, co napisać, brak mi kulturalnych słów na to wszystko... On sobie tak postanowił, a jakieś tam moje uczucia, czy nasze niby wspólne plany to kogo by obchodziły.

A najlepsze jest to, że on mnie przecież baaardzo kocha. Ciągle o nas walczy, bardzo mu zależy i jak ja mam inne zdanie to mogę go zostawić.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:44   #126
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Narzeczony maminsynek

uciekaj. on się nie zmieni.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 20:45   #127
OceanSoul123
Raczkowanie
 
Avatar OceanSoul123
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 236
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Zobaczymy się: za miesiąc, na Boże Narodzenie lub Wielkanoc oraz na naszym ślubie. Już nie wiem, co napisać, brak mi kulturalnych słów na to wszystko... On sobie tak postanowił, a jakieś tam moje uczucia, czy nasze niby wspólne plany to kogo by obchodziły.

A najlepsze jest to, że on mnie przecież baaardzo kocha. Ciągle o nas walczy, bardzo mu zależy i jak ja mam inne zdanie to mogę go zostawić.

To chyba wiesz już, co najlepiej zrobić
Totalnie nie liczy się z Tobą, co to w ogóle znaczy, że on sobie tak postanowił? Skoro umawialiście się wcześniej inaczej, a on wie, że Tobie to nie pasuje?

Bądź silna
OceanSoul123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 20:45   #128
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Mój ukochany oznajmił mi dzisiaj, że jednak zostaje za granicą na dłużej. Obiecał mi, że wraca we wrześniu i więcej tam nie pojedzie. Wiedział, że dla mnie związek na odległość i spotkania dwa razy do roku są nie do zaakceptowania.

Jak miło, że rozwalił ten związek do końca, przynajmniej nie mam się już nad czym zastanawiać
ach, widzę, że zanim doczytałam do końca, sprawa się rozwiązała. lepiej dla ciebie.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 21:37   #129
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Narzeczony maminsynek

Ale miał już bilet zarezerwowany? To jednak nie będzie w ogóle wracał teraz w najbliższym czasie? Chyba bym nie wytrzymała i zerwała z nim jakoś wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 23:01   #130
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Narzeczony maminsynek

Miałam napisać, że takie sprawy lepiej omawiać twarzą w twarz, miesiąc bardzo nie zbawia i można poczekać z drastycznymi informacjami... Ale w tej sytuacji chyba lepiej szybciej, niż odkładać, więc ostatecznie telefon/Skype... Chyba, że sama jesteś w stanie przejechać się do jego aktualnego miejsca pobytu (ale nie do niego, tj. bez mieszkania u niego etc.), żeby to załatwić na żywo.
Nie ma co trzymać sobie z nim takiej "kotwicy".
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 06:07   #131
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Zobaczymy się: za miesiąc, na Boże Narodzenie lub Wielkanoc oraz na naszym ślubie.
ha pewny siebie jest chłopak. A ślub i wesele to masz wg niego sama ogarniać, bo to tak jak splunąć... Co za gościu.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 07:27   #132
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Miałam napisać, że takie sprawy lepiej omawiać twarzą w twarz, miesiąc bardzo nie zbawia i można poczekać z drastycznymi informacjami... Ale w tej sytuacji chyba lepiej szybciej, niż odkładać, więc ostatecznie telefon/Skype... Chyba, że sama jesteś w stanie przejechać się do jego aktualnego miejsca pobytu (ale nie do niego, tj. bez mieszkania u niego etc.), żeby to załatwić na żywo.
Nie ma co trzymać sobie z nim takiej "kotwicy".
Gdyby to nie było ponad 1000 km, to bym bez zastanowienia wsiadła w samochód i go odwiedziła razem z pierścionkiem.

On mi to wczoraj wszystko napisał na fejsbuku. Jak spytałam dlaczego nie możemy normalnie porozmawiać, to stwierdził, że jest zmęczony i nie będzie nigdzie wychodził żeby zadzwonić (przeszkadzają mu koledzy w pokoju). No to ok, piszemy. Na koniec rozmowy napisał, że on mnie kocha itp., a jak ja mam inne zdanie na ten temat to mogę go przecież zostawić. Ja mu na to, że tak, mam inne zdanie. Odpisał mi "aha" i na tym się skończyło.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64321606]ha pewny siebie jest chłopak. A ślub i wesele to masz wg niego sama ogarniać, bo to tak jak splunąć... Co za gościu.[/QUOTE]

No bo przecież ja jestem taka mądra i na pewno sobie sama poradzę. I w ogóle to on się na organizacji wesela nie zna. Ach te jego komplementy...
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:29   #133
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Narzeczony maminsynek

"Jesli masz inne zdanie to mozesz mnie przeciez zostawic" - wow, takie slowa od osoby, z ktora masz spedzic reszte zycia . Jak widac mu tez slabo zalezy na waszym zwiazku i faktycznie jak z nim zerwiesz, to moze sie nawet nie zdziwic.

Jestes pewna, ze do tej pory w waszym zwiazku bylo wszystko ok? Bo to mi wyglada na ogolny rozpad i z jego strony, i z Twojej.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:33   #134
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
"Jesli masz inne zdanie to mozesz mnie przeciez zostawic" - wow, takie slowa od osoby, z ktora masz spedzic reszte zycia . Jak widac mu tez slabo zalezy na waszym zwiazku i faktycznie jak z nim zerwiesz, to moze sie nawet nie zdziwic.

Jestes pewna, ze do tej pory w waszym zwiazku bylo wszystko ok? Bo to mi wyglada na ogolny rozpad i z jego strony, i z Twojej.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Było ok dopóki się nie wyprowadził.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:36   #135
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Narzeczony maminsynek

Daj sobie spokój, widać, że mu nie zależy. Facet, któremu zależy nie wali takich tekstów. Tumiwisizm i mamtowdupizm go dopadł, nie zdziwiłabym się, gdyby na dwa miesiące przed ślubem stwierdził, że w sumie to on wcale nie będzie wracał zza granicy i sajonara, ślubu nie będzie.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:44   #136
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64323946]Daj sobie spokój, widać, że mu nie zależy. Facet, któremu zależy nie wali takich tekstów. Tumiwisizm i mamtowdupizm go dopadł, nie zdziwiłabym się, gdyby na dwa miesiące przed ślubem stwierdził, że w sumie to on wcale nie będzie wracał zza granicy i sajonara, ślubu nie będzie.[/QUOTE]

Nawet, jak weźmiemy ślub, to on pewnie pojedzie za granicę i będziemy się potem widywać 2-3 razy do roku. Ja sobie takiego życia nie wyobrażam.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:48   #137
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Nawet, jak weźmiemy ślub, to on pewnie pojedzie za granicę i będziemy się potem widywać 2-3 razy do roku. Ja sobie takiego życia nie wyobrażam.
A kiedy on sie wyprowadzil? Na poczatku wakacji? Jak dla mnie, to on sam sobie przemyslal ten zwiazek z dala od Ciebie i olewa sprawe... Nie wierze, ze bylo tak cudownie, ze teraz wali takie teksty. No chyba, ze ma zadatki na manipulatora po mamusi. Bo ten tekst to istne granie na emocjach.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 07:58   #138
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
A kiedy on sie wyprowadzil? Na poczatku wakacji? Jak dla mnie, to on sam sobie przemyslal ten zwiazek z dala od Ciebie i olewa sprawe... Nie wierze, ze bylo tak cudownie, ze teraz wali takie teksty. No chyba, ze ma zadatki na manipulatora po mamusi. Bo ten tekst to istne granie na emocjach.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Nie musisz wierzyć. Oznajmił mi, że on ze mną nie zerwie, dla niego jest wszystko ok i mam sama podjąć decyzję.
Nie wiem, czy jak się olewa wspólne plany to jest tak wszystko ok.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez OceanSoul123 Pokaż wiadomość

To chyba wiesz już, co najlepiej zrobić
Totalnie nie liczy się z Tobą, co to w ogóle znaczy, że on sobie tak postanowił? Skoro umawialiście się wcześniej inaczej, a on wie, że Tobie to nie pasuje?

Bądź silna
Będę silna, muszę być
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:01   #139
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Narzeczony maminsynek

Jak facet mówi, że a propos zwiazku kobieta ma zadecydować czy go rzuci w cholere ( w końcu) czy też nie, świadczy to o jednym. W myślach błaga " Zerwij ze mną,proszę! 😭 Jestem takim tchórzem,że sam nie potrafię! Widzisz jak mi wychodzi podejmowanie wspólnie decyzji! No właśnie, Nie wychodzi! Także zwalam winę na Ciebię,zebry siebie wybielić, Ty ze mną zerwij proszę, przecież i tak cię nie kocham, bo mam Cię w doopie! Kiedy to do Ciebię dotrze!."

Ja to tak widze Autorko.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-19, 08:03   #140
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Jak facet mówi, że a propos zwiazku kobieta ma zadecydować czy go rzuci w cholere ( w końcu) czy też nie, świadczy to o jednym. W myślach błaga " Zerwij ze mną,proszę! 😭 Jestem takim tchórzem,że sam nie potrafię! Widzisz jak mi wychodzi podejmowanie wspólnie decyzji! No właśnie, Nie wychodzi! Także zwalam winę na Ciebię,zebry siebie wybielić, Ty ze mną zerwij proszę, przecież i tak cię nie kocham, bo mam Cię w doopie! Kiedy to do Ciebię dotrze!."

Ja to tak widze Autorko.
Też czuję, że on chce zwalić winę na mnie. Trudno, niech będzie moja wina.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:42   #141
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Też czuję, że on chce zwalić winę na mnie. Trudno, niech będzie moja wina.
Zerwanie nie jest winą lecz odpowiedzialnością. A on jest eunuchem zwyczajnym A Ty, jeśli to zrobisz, pokażesz, jak wielki masz szacunek do siebie, że nie dajesz się już bawić w jego porypane gierki Widzisz, ja kiedyś usłyszałam 'nie kocham Cię, bla bla'. Na pytanie czy to znaczy, że ze mną zrywa usłyszałam (a raczej przeczytałam, no bo wiadomo, że gdzież by miał odwagę chociaż zadzwonić ) 'nie, to Ty ze mną zerwiesz bo ja Ci już nic więcej od siebie nie dam'. Ba dum tss. Tylko że ja byłam głupia i ta farsa ciągnęła się jeszcze rok, przez co nadal odbija mi się czkawką z politowania nad samą sobą Bądź mądrzejsza i załatw to raz a dobrze
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 08:43   #142
skwaruszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Też czuję, że on chce zwalić winę na mnie. Trudno, niech będzie moja wina.
Taak, chce się potem móc pożalić, że został odrzucony przez narzeczoną, kiedy on dla waszego dobrobytu pracował ciężko 'zagranico'! I mamusia będzie mogła powiedzieć "A nie mówiłam, to zła kobieta była!"
Tekst "jak Ci się nie podoba to zerwij" oznacza "ja i tak zrobie co zechce, a co ty zrobisz to wszystko jedno".
skwaruszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:14   #143
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Zerwanie nie jest winą lecz odpowiedzialnością. A on jest eunuchem zwyczajnym A Ty, jeśli to zrobisz, pokażesz, jak wielki masz szacunek do siebie, że nie dajesz się już bawić w jego porypane gierki Widzisz, ja kiedyś usłyszałam 'nie kocham Cię, bla bla'. Na pytanie czy to znaczy, że ze mną zrywa usłyszałam (a raczej przeczytałam, no bo wiadomo, że gdzież by miał odwagę chociaż zadzwonić ) 'nie, to Ty ze mną zerwiesz bo ja Ci już nic więcej od siebie nie dam'. Ba dum tss. Tylko że ja byłam głupia i ta farsa ciągnęła się jeszcze rok, przez co nadal odbija mi się czkawką z politowania nad samą sobą Bądź mądrzejsza i załatw to raz a dobrze
Nie wiem skąd się biorą tacy "mężczyźni". Po co być z kimś, kogo ma się gdzieś daleko? I jeszcze jakieś szopki odstawiać. A podobno facet to proste stworzonko, i jak mówi że kocha, to znaczy że kocha.

Ja tam wolę jasne sytuacje, chcę wiedzieć na czym stoję, a nie bawić się w jakieś zabawy. Powiedzmy, że po ślubie zdecydujemy się razem na dziecko, że będziemy je razem wychowywać. A ja nie będę mogła mieć pewności, czy jak będę w 8 miesiącu ciąży mu się decyzja nie zmieni, albo powie że on sobie jedzie w świat, bo ja przecież taka wspaniała samodzielna mamusia jestem i sobie poradzę.

Porażka po prostu, brak mi słów.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez skwaruszek Pokaż wiadomość
Taak, chce się potem móc pożalić, że został odrzucony przez narzeczoną, kiedy on dla waszego dobrobytu pracował ciężko 'zagranico'! I mamusia będzie mogła powiedzieć "A nie mówiłam, to zła kobieta była!"
Tekst "jak Ci się nie podoba to zerwij" oznacza "ja i tak zrobie co zechce, a co ty zrobisz to wszystko jedno".
A niech sobie żyją z mamusią długo i szczęśliwie
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:37   #144
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Narzeczony maminsynek

Autorko brawo za decyzje najlepsza jaką mogłaś podjąć
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:55   #145
Anzu
Raczkowanie
 
Avatar Anzu
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 75
Dot.: Narzeczony maminsynek

Mam nadzieję, że już nic Cię nie trzyma przy tym wątpliwej jakości związku. Twój narzeczony sam sobie wbił ostatni gwóźdź do trumny wyskakując z przedłużeniem pobytu za granicą( w sumie to naprawdę perfidne, obiecywać powrót na stałe do Ciebie, a potem coś takiego). Na dodatek rozmowa przez FB i wykręcanie się tym, że nie raczy nawet zadzwonić, bo koledzy...zakładam, że nie pomieszkuje w pokoju ze stadem dzikich gibonów i zrozumieliby, gdyby poprosił ich o cichsze zachowanie, bo chciałby chociaż te 15 minut porozmawiać, ze swoją narzeczoną, z którą do jasnej ciasnej niedługo planuje stanąć na ślubnym kobiercu i no...normalnie mężczyźni z mojego otoczenia, jak gdzieś wyjeżdżają, to ogólnie cieszą się, gdy mogą będąc daleko od ukochanych usłyszeć ich głos i porozmawiać z nimi. Zresztą jak wiele użytkowniczek zauważyło, twój narzeczony ma twoje zdanie w czterech literach i nawet perspektywę rozstania komentuje słowem ''aha''. Osobiście podziwiam Cię, że nie wybrałaś się do niego i nie wcisnęłaś mu tego pierścionka w gardło, bo jednak po kilkuletnim związku spodziewałabym się czegoś więcej niż ''aha''. Wyjaśnił powód, dlaczego chce tam zostać dłużej? Nie sugeruję, że sprawa ma drugie dno i kogoś poznał, ale to dziwne z jego strony, że wcześniej zarzekając się, iż za granicę nie powróci, teraz takie coś...

Mam nadzieję, że szybko z nim skończysz i pozwolisz sobie na zdrowy, satysfakcjonujący związek bez toksycznej teściowej i z mężczyzną, który będzie się zachowywał jak normalny kochający facet. Czasami dziwi mnie, że kobiety godzą się na byle co, rozumiem samotność, lata spędzone razem, ale po co się tak krzywdzić? Z twoich postów wnioskuję, że jesteś trochę pogubioną i zdezorientowaną, ale inteligentną i wartościową kobietą, która zasługuje na kogoś lepszego.
Anzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:33   #146
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Anzu Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że już nic Cię nie trzyma przy tym wątpliwej jakości związku. Twój narzeczony sam sobie wbił ostatni gwóźdź do trumny wyskakując z przedłużeniem pobytu za granicą( w sumie to naprawdę perfidne, obiecywać powrót na stałe do Ciebie, a potem coś takiego). Na dodatek rozmowa przez FB i wykręcanie się tym, że nie raczy nawet zadzwonić, bo koledzy...zakładam, że nie pomieszkuje w pokoju ze stadem dzikich gibonów i zrozumieliby, gdyby poprosił ich o cichsze zachowanie, bo chciałby chociaż te 15 minut porozmawiać, ze swoją narzeczoną, z którą do jasnej ciasnej niedługo planuje stanąć na ślubnym kobiercu i no...normalnie mężczyźni z mojego otoczenia, jak gdzieś wyjeżdżają, to ogólnie cieszą się, gdy mogą będąc daleko od ukochanych usłyszeć ich głos i porozmawiać z nimi. Zresztą jak wiele użytkowniczek zauważyło, twój narzeczony ma twoje zdanie w czterech literach i nawet perspektywę rozstania komentuje słowem ''aha''. Osobiście podziwiam Cię, że nie wybrałaś się do niego i nie wcisnęłaś mu tego pierścionka w gardło, bo jednak po kilkuletnim związku spodziewałabym się czegoś więcej niż ''aha''. Wyjaśnił powód, dlaczego chce tam zostać dłużej? Nie sugeruję, że sprawa ma drugie dno i kogoś poznał, ale to dziwne z jego strony, że wcześniej zarzekając się, iż za granicę nie powróci, teraz takie coś...

Mam nadzieję, że szybko z nim skończysz i pozwolisz sobie na zdrowy, satysfakcjonujący związek bez toksycznej teściowej i z mężczyzną, który będzie się zachowywał jak normalny kochający facet. Czasami dziwi mnie, że kobiety godzą się na byle co, rozumiem samotność, lata spędzone razem, ale po co się tak krzywdzić? Z twoich postów wnioskuję, że jesteś trochę pogubioną i zdezorientowaną, ale inteligentną i wartościową kobietą, która zasługuje na kogoś lepszego.
Nawet nie wiesz, jaką miałam ochotę do niego pojechać i rzucić w niego tym pierścionkiem gdyby to nie było 1000 km...

Jego tłumaczenie: dobrze mu się tam układa, ma fajne zarobki. Po co by miał wracać do Polski, jak nic go tu nie trzyma. Po raz kolejny (i ostatni) pokazuje mi gdzie ma nasze plany i wspólnie podjęte decyzje.

Dziękuję za słowa wsparcia ja też się dziwię, że dałam się tak omotać. Kiedyś byłam z nim bardzo szczęśliwa. Nie wiem sama, co się z tym stało, ale tego już nie ma i trzeba się z tym pogodzić.

Edytowane przez Wrzosowaa
Czas edycji: 2016-08-19 o 10:36
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 10:53   #147
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Narzeczony maminsynek

Nic go tu nie trzyma? A co z Toba?



Masz odpowiedz...



Mój wyjeżdża i przezywa jak wytrzyma 2 miesiące beze mnie i dziecka.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:08   #148
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Zobaczymy się: za miesiąc, na Boże Narodzenie lub Wielkanoc oraz na naszym ślubie. Już nie wiem, co napisać, brak mi kulturalnych słów na to wszystko... On sobie tak postanowił, a jakieś tam moje uczucia, czy nasze niby wspólne plany to kogo by obchodziły.

A najlepsze jest to, że on mnie przecież baaardzo kocha. Ciągle o nas walczy, bardzo mu zależy i jak ja mam inne zdanie to mogę go zostawić.
Coz zmienilam zdanie co do tego by czekac az wroci. W obecnej sytuacji rowniez przez fejsubooka mu napisz ze to koniec i naprawde zacznij sobie ukladac zycie
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:11   #149
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Nic go tu nie trzyma? A co z Toba?



Masz odpowiedz...



Mój wyjeżdża i przezywa jak wytrzyma 2 miesiące beze mnie i dziecka.
Mój bohater jest bardziej wytrzymały, i dla niego to, że się będziemy widzieć trzy razy w roku, to żaden problem

A tak serio, to on sobie układa życie tam, ja sobie żyję tutaj i nasze drogi się w tym momencie rozchodzą.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:14   #150
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Mój bohater jest bardziej wytrzymały, i dla niego to, że się będziemy widzieć trzy razy w roku, to żaden problem

A tak serio, to on sobie układa życie tam, ja sobie żyję tutaj i nasze drogi się w tym momencie rozchodzą.
Zakończ to ostatecznie i oficjalne. Telefoniczne, skajpowo, czy jakkolwiek. Słuszne stwierdzenie - on sobie tam układa życie. Swoje, nie Wasze.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-27 17:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.