Narzeczony maminsynek - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-19, 12:51   #151
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Narzeczony maminsynek

Autorko gratuluję podjęcia decyzji. Pamiętaj ze nikt nie zadba o Twoje szczęście lepiej od samej Ciebie znajdziesz mężczyznę który da Ci odczuć ze się Tobą opiekuje, że jesteś dla niego najważniejsza i poczujesz się na prawdę kochana mowie Ci to, bo przeżyłam podobna sytuacje i znalazłam swoje szczęście
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 14:15   #152
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Narzeczony maminsynek

Na Twoim miejscu bym zdzwoniła autorko do niego, dosłownie na minutę. Zakomunikowała że z wami koniec i kropka. Uciąć to szybko i jak najmniej boleśnie. Nie wdawać się w dyskusje tylko rzeczowo wyjaśnić czemu to robisz i czemu tego znosić nie masz zamiaru. A potem wyciągnij szampana, wychyl kieliszek bo właśnie wygrałaś.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 15:07   #153
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu bym zdzwoniła autorko do niego, dosłownie na minutę. Zakomunikowała że z wami koniec i kropka. Uciąć to szybko i jak najmniej boleśnie. Nie wdawać się w dyskusje tylko rzeczowo wyjaśnić czemu to robisz i czemu tego znosić nie masz zamiaru. A potem wyciągnij szampana, wychyl kieliszek bo właśnie wygrałaś.
Jak wyżej. Im szybciej Autorka to zakończy, tym lepiej. Bo niby chce się z nim rozstać, nie widzi przyszłości, ale ostateczne cięcie nie nastąpiło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 15:44   #154
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Gdyby to nie było ponad 1000 km, to bym bez zastanowienia wsiadła w samochód i go odwiedziła razem z pierścionkiem.

On mi to wczoraj wszystko napisał na fejsbuku. Jak spytałam dlaczego nie możemy normalnie porozmawiać, to stwierdził, że jest zmęczony i nie będzie nigdzie wychodził żeby zadzwonić (przeszkadzają mu koledzy w pokoju). No to ok, piszemy. Na koniec rozmowy napisał, że on mnie kocha itp., a jak ja mam inne zdanie na ten temat to mogę go przecież zostawić. Ja mu na to, że tak, mam inne zdanie. Odpisał mi "aha" i na tym się skończyło.

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------



No bo przecież ja jestem taka mądra i na pewno sobie sama poradzę. I w ogóle to on się na organizacji wesela nie zna. Ach te jego komplementy...
To bądź konsekwentna i napisz mu ze chcesz pogadać przez telefon. Jeśli znów się wylamie, to ja bym już napisała to wszystko przez internet. Chciałabym mieć już to wszystko za sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Nie musisz wierzyć. Oznajmił mi, że on ze mną nie zerwie, dla niego jest wszystko ok i mam sama podjąć decyzję.
Nie wiem, czy jak się olewa wspólne plany to jest tak wszystko ok.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Będę silna, muszę być
Niezły z niego hipokryta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 15:56   #155
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Narzeczony maminsynek

Tez bym zerwała przez telefon, nie chce gadać, to przez internet. Najlepiej mieć to z głowy i zacząć układać życie na nowo
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 20:22   #156
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: Narzeczony maminsynek

Jak ktoś już wcześniej napisał- NIGDY nie będziesz najważniejszą kobietą w życiu swojego faceta. Sama autorko piszesz,że czujesz się jak popychadło,dodatek do wizji idealnego życia. Naprawdę,rozumiem że trudno jest rozstać się z kimś kto był dla Ciebie jedną z najbliższych Ci osób. Ale nie da zbudować się prawdziwego szczęścia i harmonii w relacji,w której jedna strona CIERPI,a druga nie chcę dostrzec problemuBo zdrowy związek polega na wsparciu. A Ty go nie dość że nie dostajesz,to jeszcze zostajesz zasypana pretensjami,które z czasem będą tylko rosnąć. Bo zawsze będzie Ci daleko do cudownej i zawsze kochającej teściowej...

UCIEKAJ,daj sobie szansę na normalny związek.
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 21:59   #157
grafitowysufit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 29
Dot.: Narzeczony maminsynek

Taki człowiek jak twój niedoszły mąż moim zdaniem nie zasługuje na takie uczucie jakim go darzylas. Żenujące, że dorosły facet nie potrafi dbać o swoją wybranke. On już prawdziwego uczucia raczej nie zazna bo sam jest niedojrzalym egoista. Zainwestuj uczucia w jakiegoś fajnego faceta teraz po prostu źle trafiłas. Nawet jak zarobi tam kokosy a nuż niech mu się trafi jakas 'idealna ' kandydatka, która będzie się prula jak stare prześcieradło ale nie z nim. Należy mu się za to jak cie potraktował.
grafitowysufit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 13:15   #158
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

On już podjął decyzję, że zostaje jeszcze rok za granicą. I nie będzie jej zmieniał z mojego powodu. Powiedział, że on ze mną nie zerwie, więc ja to zrobiłam.

Dobrze, że mu kiedyś zasugerowałam, żeby on zapłacił wszystkie zaliczki zw. z weselem. Przynajmniej finansowo na tym nic nie straciłam
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:19   #159
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
On już podjął decyzję, że zostaje jeszcze rok za granicą. I nie będzie jej zmieniał z mojego powodu. Powiedział, że on ze mną nie zerwie, więc ja to zrobiłam.

Dobrze, że mu kiedyś zasugerowałam, żeby on zapłacił wszystkie zaliczki zw. z weselem. Przynajmniej finansowo na tym nic nie straciłam
No i czapki z głów Facet pipa, aż strach pomyśleć co by było, gdyby do ślubu doszło.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:41   #160
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
On już podjął decyzję, że zostaje jeszcze rok za granicą. I nie będzie jej zmieniał z mojego powodu. Powiedział, że on ze mną nie zerwie, więc ja to zrobiłam.

Dobrze, że mu kiedyś zasugerowałam, żeby on zapłacił wszystkie zaliczki zw. z weselem. Przynajmniej finansowo na tym nic nie straciłam
Brawo.

Mogę jeszcze zapytać tylko, czy dodzwoniłaś się do panicza, czy zmusił cię do załatwienia tego przez Facebooka?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 13:50   #161
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
On już podjął decyzję, że zostaje jeszcze rok za granicą. I nie będzie jej zmieniał z mojego powodu. Powiedział, że on ze mną nie zerwie, więc ja to zrobiłam.

Dobrze, że mu kiedyś zasugerowałam, żeby on zapłacił wszystkie zaliczki zw. z weselem. Przynajmniej finansowo na tym nic nie straciłam
Dobrze zrobilas.
Zastanawiam sie tylko ( choc to kompletnie niewazne) czy to faktycznie jego decyzja czy znow mama mu tak namieszala.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 13:50   #162
liz747
Raczkowanie
 
Avatar liz747
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 62
Dot.: Narzeczony maminsynek

Czuję, że nasz maharadża za jakiś czas będzie wydzwaniał do autorki i szukał powrotu, to chyba ten typ co myśli, że jak zarobił parę groszy ZAGRAMANICO na zmywaku to świat jest jego, oj upadek z wysokiego konia będzie dla maharadży bolesny 8-)
liz747 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:04   #163
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Dobrze zrobilas.
Zastanawiam sie tylko ( choc to kompletnie niewazne) czy to faktycznie jego decyzja czy znow mama mu tak namieszala.
Jeden jego kuzyn po ślubie sobie pojechał za granicę, a żonę odstawił do jej rodziców. Na ponad rok. U niego w rodzinie to jest normalne, więc myślę, że swoją decyzję konsultował ze swoją rodzinką.
No, w każdym razie nie ze mną.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Brawo.

Mogę jeszcze zapytać tylko, czy dodzwoniłaś się do panicza, czy zmusił cię do załatwienia tego przez Facebooka?
Miałam szczęście się dodzwonić
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:05   #164
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Narzeczony maminsynek

I jaka była jego reakcja?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:09   #165
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64398931]I jaka była jego reakcja?[/QUOTE]

Coś w stylu: "Jeżeli tak uważasz, to niech tak będzie". Nie przejął się za bardzo.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:34   #166
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
On już podjął decyzję, że zostaje jeszcze rok za granicą. I nie będzie jej zmieniał z mojego powodu. Powiedział, że on ze mną nie zerwie, więc ja to zrobiłam.

Dobrze, że mu kiedyś zasugerowałam, żeby on zapłacił wszystkie zaliczki zw. z weselem. Przynajmniej finansowo na tym nic nie straciłam
i niech teraz sam sobie ten ślub odwołuje. Ty się odetnij całkowicie od tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:35   #167
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Narzeczony maminsynek

po prostu śmiech mnie ogarnia. Polecam Ci też się roześmiać, bo właśnie uwolniłaś się od tego ciężaru
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:51   #168
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Coś w stylu: "Jeżeli tak uważasz, to niech tak będzie". Nie przejął się za bardzo.
Czyli tylko czekał, aż Ty to zrobisz. I robił ostatnio wszystko, abyś to zrobiła. Po prostu facet bez jaj.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 14:56   #169
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 096
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Coś w stylu: "Jeżeli tak uważasz, to niech tak będzie". Nie przejął się za bardzo.
Ale dupa wołowa, chyba specjalnie został, żeby już nie wytrzymała. Dobrze, że masz to za sobą, teraz będzie tylko lepiej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 15:05   #170
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli tylko czekał, aż Ty to zrobisz. I robił ostatnio wszystko, abyś to zrobiła. Po prostu facet bez jaj.
Dokładnie to samo mi przyszło do głowy. Zerwał z nią "jej rękami". Kawał złamasa i tyle.

Autorko, czy wypiłaś już szampana za odzyskane życie i zdrowie?
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 16:03   #171
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Narzeczony maminsynek

Wypije dzis drinka na Twoje zdrowie i szczęście. To dobra decyzja
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 16:45   #172
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Narzeczony maminsynek

No i pięknie zaczynasz na nowo, powodzenia!
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:15   #173
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli tylko czekał, aż Ty to zrobisz. I robił ostatnio wszystko, abyś to zrobiła. Po prostu facet bez jaj.
I teraz to odstawi szopke jaki to on bidny! Bo on za granico tyral na wesele, a ta go rzuciła! Niewdzięcznica! Dobrze ze mu zaliczki poprzepadaly

Nie masz co zalowac, facet bez jaj.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:44   #174
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Dzisiaj będę świętować, w końcu uciekłam przed życiową katastrofą już się wszystkim pochwaliłam, znajomym, rodzinie i Wam tutaj

Jestem z siebie dumna
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:47   #175
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Narzeczony maminsynek

motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:47   #176
201608251131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 172
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Wrzosowaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj będę świętować, w końcu uciekłam przed życiową katastrofą już się wszystkim pochwaliłam, znajomym, rodzinie i Wam tutaj

Jestem z siebie dumna
Ja też jestem z Ciebie dumna Wiele kobiet nie wykazałoby się taką odwaga, tylko dalej by tkwiły w takim ,,związku".
201608251131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:24   #177
Wrzosowaa
Raczkowanie
 
Avatar Wrzosowaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 55
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez edyta_pomorzanka Pokaż wiadomość
Ja też jestem z Ciebie dumna Wiele kobiet nie wykazałoby się taką odwaga, tylko dalej by tkwiły w takim ,,związku".
Musiałam podjąć decyzję, czy chcę w takim związku spędzić całe życie. Jakbym była jego żoną, już nie miałabym kontroli nad swoim życiem i swoim małżeństwem. On już teraz ma gdzieś mnie i moje zdanie. Nasze wspólne decyzje nie mają żadnego znaczenia. On sobie postanowi zostać jeszcze rok za granica, mamusia go pogłaszcze po główce, a ja mam się dostosować??
To nie była odwaga, tylko jedyna dobra decyzja w tej sytuacji
Nie widzę żadnego powodu, żeby sobie niszczyć życie.
Wrzosowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:43   #178
grafitowysufit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 29
Dot.: Narzeczony maminsynek

Dokładnie robił wszystko żebyś z nim zerwała. Niech mamusia z nim żyje, a najlepiej jak sama mu wybierze żonę A ty sobie znajdz porządnego faceta . Może kiedyś kiedyś otrzeźwieje, ale szczerze w to wątpie, na pewno nie przy Tobie.
grafitowysufit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 18:58   #179
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Narzeczony maminsynek

Podjęłaś słuszną decyzję. I nie prawdą jest, że po ślubie nie mogłabyś nic zrobić zawsze mogłabyś się z nim rozwieść. Teraz w końcu chłopak będzie miał jedną dziewczynę- swoją mamusię, która pogłaszczę go po główce i przy okazji zwyzywa od nieudaczników, ale to mama i jej słowo jest święte. A ty zacznij od nowa żyć bez niego, nie odbieraj telefonów, najlepiej usuń z fejsa. Zapewne po jakimś czasie będzie chciał powrotu, bo zrozumie, że źle postąpił, ale wtedy będzie już za późno.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez grafitowysufit Pokaż wiadomość
Dokładnie robił wszystko żebyś z nim zerwała. Niech mamusia z nim żyje, a najlepiej jak sama mu wybierze żonę A ty sobie znajdz porządnego faceta . Może kiedyś kiedyś otrzeźwieje, ale szczerze w to wątpie, na pewno nie przy Tobie.
Po co ma mu szukać żony? Ona mu nie wystarczy?
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 19:13   #180
grafitowysufit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 29
Dot.: Narzeczony maminsynek

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Podjęłaś słuszną decyzję. I nie prawdą jest, że po ślubie nie mogłabyś nic zrobić zawsze mogłabyś się z nim rozwieść. Teraz w końcu chłopak będzie miał jedną dziewczynę- swoją mamusię, która pogłaszczę go po główce i przy okazji zwyzywa od nieudaczników, ale to mama i jej słowo jest święte. A ty zacznij od nowa żyć bez niego, nie odbieraj telefonów, najlepiej usuń z fejsa. Zapewne po jakimś czasie będzie chciał powrotu, bo zrozumie, że źle postąpił, ale wtedy będzie już za późno.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------



Po co ma mu szukać żony? Ona mu nie wystarczy?

Bo kiedyś będzie chciała mieć wnuki. I oczywiście powie 'bo to zła kobieta była ta twoja niedoszła żona, ale ja znam taką Krystynę, zuch dziewczyna.':brz ydal:
grafitowysufit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-27 17:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.