Utrata motywacji po ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-24, 13:01   #1
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10

Utrata motywacji po ciąży?


Witajcie,
Kolega polecił mi waszą stronę, bo często podobno znajduje tu wiele odpowiedzi dotyczących problemów ze swoją żona. Pomagacie zrozumiec kobiete


Otóż ze swoją narzeczoną jestem już 8 lat. Zawsze ją podziwiałem: prawdziwa kobieta biznesu, pełna pasji, a najbardziej w świecie kochała chyba sport.
Chodziła na siłownie, biegała, ćwiczyła pole dance. Ciała zazdrościła jej większość znanych mi kobiet (wysportowana sylwetka, zdobyta ciężką pracą)i tu wszystko było piękne do pewnego momentu.
Moja kochana zawsze mówiła stanowczo: "Nie chce dzieci" no i niestety niespełna półtora roku temu dowiedzieliśmy się o ciąży. Ja się ucieszyłem, a ona wpadła w rozpacz. Mówiła o usunięciu, ale na szczęście nie zrobiła tego. Trochę sobie ćwiczyła do momentu gdy okazało się, że ciąża jest zagrożona i musi się oszczędzać do tego brać jakieś leki po których przytyła.
Obecnie nie zostało nic z kobiety którą poznałem, każda próba wyciągnięcia jej na bieganie kończy się odmową, słyszę tylko jak szlocha, że straciła to na co pracowała, że nie ma siły znowu walczyć... Dziecko cóż... nie poszła nawet na macierzyński, jak tylko doszła do siebie wróciła do pracy.
Od porodu stała się zamknięta w sobie, nie ma na nic ochoty...

Czy to może być depresja? Czy zarażenie jej sportem może pomóc?
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:06   #2
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Witajcie,
Kolega polecił mi waszą stronę, bo często podobno znajduje tu wiele odpowiedzi dotyczących problemów ze swoją żona. Pomagacie zrozumiec kobiete


Otóż ze swoją narzeczoną jestem już 8 lat. Zawsze ją podziwiałem: prawdziwa kobieta biznesu, pełna pasji, a najbardziej w świecie kochała chyba sport.
Chodziła na siłownie, biegała, ćwiczyła pole dance. Ciała zazdrościła jej większość znanych mi kobiet (wysportowana sylwetka, zdobyta ciężką pracą)i tu wszystko było piękne do pewnego momentu.
Moja kochana zawsze mówiła stanowczo: "Nie chce dzieci" no i niestety niespełna półtora roku temu dowiedzieliśmy się o ciąży. Ja się ucieszyłem, a ona wpadła w rozpacz. Mówiła o usunięciu, ale na szczęście nie zrobiła tego. Trochę sobie ćwiczyła do momentu gdy okazało się, że ciąża jest zagrożona i musi się oszczędzać do tego brać jakieś leki po których przytyła.
Obecnie nie zostało nic z kobiety którą poznałem, każda próba wyciągnięcia jej na bieganie kończy się odmową, słyszę tylko jak szlocha, że straciła to na co pracowała, że nie ma siły znowu walczyć... Dziecko cóż... nie poszła nawet na macierzyński, jak tylko doszła do siebie wróciła do pracy.
Od porodu stała się zamknięta w sobie, nie ma na nic ochoty...

Czy to może być depresja? Czy zarażenie jej sportem może pomóc?
Jej życie uległo zmianie o 180 stopni , nie chciała dzieci. Sadze że to depresja jej ciało o ktore tak walczyła po ciąży uległo zmianom. Nie poszła na macierzynski wiec kto siedzi z dzieckiem?

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:08
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:08   #3
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Jej życie uległo zmianie o 180 stopni , nie chciała dzieci. Sadze że to depresja. Nie poszła na macierzynski wiec kto siedzi z dzieckiem?

Jej matka, trochę siostra, ja po pracy. Rano zajmują się nim jej rodzice lub siostra potem, gdy wracam odbieram je.
Dodam jeszcze, że nie karmi piersią, bo nie chce.
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:10   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Może mieć depresję poporodową. Też bym miała, gdybym musiała urodzić dziecko, którego nie chciałam.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:12   #5
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może mieć depresję poporodową. Też bym miała, gdybym musiała urodzić dziecko, którego nie chciałam.
Teraz zaczynam żałować tego porodu. Chciałbym ją zabrać do psychologa lub psychiatry, ale wątpię, że dam radę ją przekonać.
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:12   #6
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Moim zdaniem to zdecydowanie depresja.
Bardzo duzo kobiet po porodzie ma tzw.baby blues a u niektorych niestety idzie dalej w kierunku depresji. Depresja nieleczona jest niebezpieczna wiec zdecydowanie musisz zadbac o to by poszla do.psychologa lub psychiatry.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:17   #7
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to zdecydowanie depresja.
Bardzo duzo kobiet po porodzie ma tzw.baby blues a u niektorych niestety idzie dalej w kierunku depresji. Depresja nieleczona jest niebezpieczna wiec zdecydowanie musisz zadbac o to by poszla do.psychologa lub psychiatry.

To nie jest zwykłe babyblues. Mówimy o przypadku, w którym kobieta NIE chciała dziecka. Skoro jest rozpacz, nie została na macierzyńskim, to mamy tu klasyczny przypadek niechcianego dziecka i matki załamanej, że jej życie się "skończyło".
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 13:18   #8
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Musze znaleźć jakoś sposób by ją przekonać. Tylko, że ona o wszystko obwinia mnie... i tutaj jest ciężko. Od przyjaciółek też się odsunęła, bo bardzo ostro ją skrytykowały za pomysł z aborcją.
Od tamtej pory nie widywała się z nimi.

Ona dokładnie to odbiera w sposób "skończenia" życia. Jest dosyć obojętna, co nie znaczy, że zaniedbuje dziecko, bo potrafi iść np na spacer, zaśpiewać na dobranoc, ale widzę brak takiej więzi matki i dziecka. Zachowuje się wobec tego dziecka bardziej jak ciotka, niż matka...

Edytowane przez KaroleXx
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:22
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:20   #9
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Musze znaleźć jakoś sposób by ją przekonać. Tylko, że ona o wszystko obwinia mnie... i tutaj jest ciężko. Od przyjaciółek też się odsunęła, bo bardzo ostro ją skrytykowały za pomysł z aborcją.
Od tamtej pory nie widywała się z nimi.


A naciskałeś na nią?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:21   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Jej matka, trochę siostra, ja po pracy. Rano zajmują się nim jej rodzice lub siostra potem, gdy wracam odbieram je.
Dodam jeszcze, że nie karmi piersią, bo nie chce.

Może ma depresję, a może jest zwyczajnie zryta zmęczeniem.
Jest półtora roku po "radosnej nowinie", czyli dziecko ma koło 9 miesiecy.
Kobieta ma prawo być jeszcze bardzo zmęczona po trudach ciąży, tym bardziej ze od razu poleciała do pracy.
Jednak urlop macierzyński to nie tylko luksus przysłowiowego " siedzenia na doopie z bejbusiem", ale to przede wszystkim czas na regenerację , odpoczynek i ułożenie życia w nowej sytuacji.


Dodam tylko, ze przejście ciazy wcale nie oznacza ruiny ciałą i jak sie sport rzeczywiscie po prostu lubi i ma dobre nawyki zywieniowe i życiowe, to powrót do doskonałej formy jest bardzo szybki. Ciało "pamięta" i o wiele łatwiej jest odbudować, niż komuś kto nigdy nie uprawiał sportu, zbudować od zera sensowna formę i figurę.

Kwesti tylko, czy jest na to siła i zcas. Bo jak kobieta jest te 9-10 godzin poza domem, potem musi ogarnac wdomu i koło dziecka, to mozę zwyczajnie nie mieć sił a nie mieć depresję.

Ja tam wiem że w internecie to kobieta zawsze nie ma nic do roboty przy dziecku bo wszytko za nią robi kto inny. W realu to jakoś raczej inaczej wyglada.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:22   #11
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Czemu przekonałeś ją do urodzenia dziecka?
Czy ona od początku związku mówiła,że nie chcę dzieci?

Zabierz ja koniecznie do psychologa. Depresja jeśli nieleczona może zagrażać życiu.

Zajmij się swoją kobieta, praw jej komplementy, spraw żeby odzyla. Może poradz się narazie sam specjalisty w tej sprAwie. Niech on ci podpowie co możesz zrobić.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 13:23   #12
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
To nie jest zwykłe babyblues. Mówimy o przypadku, w którym kobieta NIE chciała dziecka. Skoro jest rozpacz, nie została na macierzyńskim, to mamy tu klasyczny przypadek niechcianego dziecka i matki załamanej, że jej życie się "skończyło".
No a co ja napisalam?
Przeciez napisalam ze to zdecydowanie dspresja
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:23   #13
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
A naciskałeś na nią?
Mówiłem po prostu żeby nie usuwała ciąży, że to nie jest legalne, żeby urodziła.

Ona jako nastolatka mówiła już, że nie chce dzieci, że by chciała być bezpłodna, że aborcja powinna być legalna.


Przekonałem ją, bo uznałem aborcje za zabicie również mojego dziecka.

Edytowane przez KaroleXx
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:26
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:25   #14
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Może ma depresję, a może jest zwyczajnie zryta zmęczeniem.
Jest półtora roku po "radosnej nowinie", czyli dziecko ma koło 9 miesiecy.
Kobieta ma prawo być jeszcze bardzo zmęczona po trudach ciąży, tym bardziej ze od razu poleciała do pracy.
Jednak urlop macierzyński to nie tylko luksus przysłowiowego " siedzenia na doopie z bejbusiem", ale to przede wszystkim czas na regenerację , odpoczynek i ułożenie życia w nowej sytuacji.


Dodam tylko, ze przejście ciazy wcale nie oznacza ruiny ciałą i jak sie sport rzeczywiscie po prostu lubi i ma dobre nawyki zywieniowe i życiowe, to powrót do doskonałej formy jest bardzo szybki. Ciało "pamięta" i o wiele łatwiej jest odbudować, niż komuś kto nigdy nie uprawiał sportu, zbudować od zera sensowna formę i figurę.

Kwesti tylko, czy jest na to siła i zcas. Bo jak kobieta jest te 9-10 godzin poza domem, potem musi ogarnac wdomu i koło dziecka, to mozę zwyczajnie nie mieć sił a nie mieć depresję.

Ja tam wiem że w internecie to kobieta zawsze nie ma nic do roboty przy dziecku bo wszytko za nią robi kto inny. W realu to jakoś raczej inaczej wyglada.
Wiesz co to nie jest raczej zmeczenie.
Mam 2ke synow. Tez bylam zmeczona. Wstawalam x razy w nocy a w dzidn latalam.by ogarnac dziecko, dom etc. I raczej zmeczenie nie wiaze sie z taka obojetnoscia i niechecia.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:27   #15
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Mówiłem po prostu żeby nie usuwała ciąży, że to nie jest legalne, żeby urodziła,


Pomijając (bardzo prawdopodobną) depresję nie dziwię się wcale, że jest nieszczęśliwa, skoro tak naprawdę poddała się naciskowi twojemu i otoczenia (koleżanek). Ona tego dziecka nie chciała.





Edit:



Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość



Ona jako nastolatka mówiła już, że nie chce dzieci, że by chciała być bezpłodna, że aborcja powinna być legalna.



.



Edytowane przez 201701121406
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:28
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:28   #16
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Wiesz co to nie jest raczej zmeczenie.
Mam 2ke synow. Tez bylam zmeczona. Wstawalam x razy w nocy a w dzidn latalam.by ogarnac dziecko, dom etc. I raczej zmeczenie nie wiaze sie z taka obojetnoscia i niechecia.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.

No ludzie różnie mają. U mnie jak poziom zmęczenia jest powyżej jakiejś tam granicy, to przestaje mnie obchodzić cokolwiek poza leżeniem i narzekaniem na wszytko. Tylko że u mnie wtedy na ogół dochodzi do kompletu anemia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:30   #17
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Po pierwsze to za duzo ludzi kreci sie po Waszym domu.Po urodzeniu dziecka pewnie twoja zona czuje sie jak gosc we wlasnym domu.
Zatrudnij osobe ktore pomoze w domu,przy dziecku i ogranie inne sprawy,i niech to bedzie jedna osoba na stale.
Ja tez jestem mloda mama i na poczatku to mialam ochote wyjsc z domu i nie wracac bo ciagle ktos przychodzil,doswiadczone mamusie dawaly mi same dobre rady.Po 2 tyg myslalam ze zwariuje,bo moj dom to byl jak hotel,maz zobaczyl co sie ze mna dzieje i ustali z rodzina i znajomymi ze dzien odwiedzin to tylko i wylacznie sobota
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:30   #18
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Nie wiem po co tej kobiecie psycholog. Ona potrzebuje wizyty u psychiatry, a nie żadnego psychologa. A psychiatra zdecyduje o leczeniu i skierowaniu na psychoterapię.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:31   #19
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Ale o czym wy mówicie? Ona tego dziecka nie chciała. To nie jest zmęczenie, skoro chciała być bezpłodna.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 13:32   #20
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Mówiłem po prostu żeby nie usuwała ciąży, że to nie jest legalne, żeby urodziła.

Ona jako nastolatka mówiła już, że nie chce dzieci, że by chciała być bezpłodna, że aborcja powinna być legalna.


Przekonałem ją, bo uznałem aborcje za zabicie również mojego dziecka.
Tylko psychiatra i ewentualnie równolegle terapia psychologiczna. Ty jesteś tu poniekąd źródłem bólu, który też musi przepracować z Tobą czy bez Ciebie.
Ja, mając bliźniacze podejście do Twojej narzeczonej plus jeszcze uważając, że ciąża to jest absolutnie najgorsza tragedia jaka mogłaby mnie w życiu spotkać, Mojego poinformowałam jasno i bez ogródek - jeżeli byłaby wpadka i zmusiłby mnie do utrzymania ciąży i porodu to to jest koniec nas.
Generalnie wpadka to byłby koniec nas bo on raczej nie przeżyłby aborcji swojego dziecka (bo ogólnie za prawem do niej to niby jest) więc jak mówiłam - wizja ciąży równa się u mnie wizji największej życiowej tragedii i nawet nie masz pojęcia jak bardzo współczuje Twojej narzeczonej.
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"

Edytowane przez Belet
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:37
Belet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:34   #21
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
Ale o czym wy mówicie? Ona tego dziecka nie chciała. To nie jest zmęczenie, skoro chciała być bezpłodna.


pewnie zaraz się okaże, że jak już została matką to nie ma prawa do depresji czy tego żeby nie mieć instynktu macierzyńskiego więc może być tylko zmęczona.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:35   #22
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
Po pierwsze to za duzo ludzi kreci sie po Waszym domu.Po urodzeniu dziecka pewnie twoja zona czuje sie jak gosc we wlasnym domu.
Zatrudnij osobe ktore pomoze w domu,przy dziecku i ogranie inne sprawy,i niech to bedzie jedna osoba na stale.
Ja tez jestem mloda mama i na poczatku to mialam ochote wyjsc z domu i nie wracac bo ciagle ktos przychodzil,doswiadczone mamusie dawaly mi same dobre rady.Po 2 tyg myslalam ze zwariuje,bo moj dom to byl jak hotel,maz zobaczyl co sie ze mna dzieje i ustali z rodzina i znajomymi ze dzien odwiedzin to tylko i wylacznie sobota
Co do żona to nie jest nią, bo nie chce. To kobieta, która nie uznaje też ślubu: "bo po co?".
Dodam, że w poniedziałek wylatuje, bo ma jakieś szkolenie w Dublinie i nie będzie jej 3 miesiące. (czasem może wpadnie)
Chciałbym opiekunkę, a nawet mieliśmy taka przez 3 tyg : studentkę... Uznała, że nie chce jakiejś obcej w domu, chyba że mi sie podoba to możemy we dwójke razem z dzieciakiem stworzyć rodzinę... I ciągle słyszę podobnie.


Wojna była też o jej piercing, bo musiała kilka kolczyków się pozbyć i ostatnio powiedziała, że skoro teraz jest gruba to może sie pożegnać z kolczykami i dziarami.

A jeszcze jej gruba to 75 kg przy prawie 170 cm wzrostu.

Edytowane przez KaroleXx
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:38
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:42   #23
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Prawda jest taka ze ona postapila wbrew temu co chciala. I to nie jakies widzimisie tylko od lat byla przekonana i pewna ze nie chce dziecka.
Z powodu nacisku ( czy tez potepienia) urodzila dziecko wbrew sobie. I w tej sytuacji to nikt procz psychiatry jej nie pomoze chyba. Nie wiem czy kiedykolwiek pokocha swoje dziecko , ale przynajmniej sama stanie na nogi i odzyska siebie.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:43   #24
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Prawda jest taka ze ona postapila wbrew temu co chciala. I to nie jakies widzimisie tylko od lat byla przekonana i pewna ze nie chce dziecka.
Z powodu nacisku ( czy tez potepienia) urodzila dziecko wbrew sobie. I w tej sytuacji to nikt procz psychiatry jej nie pomoze chyba. Nie wiem czy kiedykolwiek pokocha swoje dziecko , ale przynajmniej sama stanie na nogi i odzyska siebie.

Ona zachowuje się jak kobieta, która dziecka nie kocha.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:43   #25
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Prawda jest taka ze ona postapila wbrew temu co chciala. I to nie jakies widzimisie tylko od lat byla przekonana i pewna ze nie chce dziecka.
Z powodu nacisku ( czy tez potepienia) urodzila dziecko wbrew sobie. I w tej sytuacji to nikt procz psychiatry jej nie pomoze chyba. Nie wiem czy kiedykolwiek pokocha swoje dziecko , ale przynajmniej sama stanie na nogi i odzyska siebie.
autorze, weź sobie wydrukuj ten post i zastosuj się do rady, która padła już kilka razy. PSYCHIATRA JEST POTRZEBNY NA CITO.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:44   #26
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
Ale o czym wy mówicie? Ona tego dziecka nie chciała. To nie jest zmęczenie, skoro chciała być bezpłodna.

Kurde, chciała, to mogła robić jak uważała.
Teraz też może coś zrobić ze swoja sytuacją.
Np. rozwieść się i zostawić dziecko marudnemu ojcu, albo nie rozwodzić tylko wyprowadzić i zyć na "dochodne". Jest milion mozliwości, ale oczywiście trzeba sie uczepić tylko tej, ze ktoś jej najpierw dzieciaka siłą w brzuch wcisnął, a potem bidulinka nie miała wyboru i na dokładkę, nie ma go nadal.
Ma wybór.
W tych czasach, ma milion możliwości, tym bardziej ze nie jest to bezradna lelija uczepiona najniższej krajowej męża.

Może ma depresje, moze jest wykończona bo w realu autor wątku i stado rodziny do pomocy wcale nie jest taki święty jak opisuje, a moze autor jest zwyczajnie trolem, co osobiscie obstawiam.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:46   #27
KaroleXx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 10
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

A czy ktoś ma jakiegoś polecanego psychiatrę nawet na drugim końcu świata?

Wykazuje wobec dziecka obojętność. Bierze je na ręce, jeśli jest potrzeba, ale z większą miłością zwraca się do naszego psa.


Dlaczego każdy kto prosi o pomoc jest uważany za trola? Czy dla ciebie zabranie kogoś do psychiatry jest takie proste? To dlaczego uzależnieni nie idą od razu na leczenie?
Może ona nie widzi problemu? Nie uważa się za "chorą psychicznie"?

Pamiętajmy, że żyjemy w kraju gdzie aborcja nie jest legalna. Do tego mogła zrobić to z miłości, kiedyś powiedziała, że rodzi tylko dla mnie. Sama wpadka była dziwna,bo gdy się dowiedziała o ciąży była już w 3 miesiącu: okres miała normalnie i to się zdarza wg. lekarza.

Edytowane przez KaroleXx
Czas edycji: 2016-08-24 o 13:51
KaroleXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:46   #28
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Depresja. A Ciebie ma za tego ktory zniszczył jej życie. Teraz wiesz że namawiac kobiete na ciążę i bycie matka to zły pomysł chyba że sam chcesz być i matką i ojcem. Nie wiem jak można kogos namawiac do tak poważnej decyzji zmieniającej najbardziej jej życie a nie tego kto namawia. Dziecko może sie przez tą sytuacje źle rozwijać bo czuje że ona je chłodno traktuje. Sadze zę tą aborcje juz by lepiej zniosła i była potem szczesliwsza. Chciałeś dziecka to teraz sie nim zajmuj.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:48   #29
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma jakiegoś polecanego psychiatrę nawet na drugim końcu świata?

Wykazuje wobec dziecka obojętność. Bierze je na ręce, jeśli jest potrzeba, ale z większą miłością zwraca się do naszego psa.
Weź człowieku wejdź w google i poszukaj informacji o psychiatrach w twojej okolicy.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:52   #30
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Utrata motywacji po ciąży?

Cytat:
Napisane przez KaroleXx Pokaż wiadomość
Mówiłem po prostu żeby nie usuwała ciąży, że to nie jest legalne, żeby urodziła.

Ona jako nastolatka mówiła już, że nie chce dzieci, że by chciała być bezpłodna, że aborcja powinna być legalna.


Przekonałem ją, bo uznałem aborcje za zabicie również mojego dziecka.
Rozstancie się, weź dziecko ze sobą.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 21:06:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.