Czy istnieją udane związki? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-25, 10:02   #31
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Tutaj lepiej nie pytac bo Ci doradza,ze masz isc do psychiatry albo, ze to wszystko jest twoja wina,a nie faceta. A połowa osob jak ma jakis problem to zakłada nowe konto na poytzeby nowego wątku bo im wstyd,ze sobie nie radza,a na forum zgrywaja ekspertów;]


Ja uważam, że są udane związki, tylko na taki związek (odpowiedniego człowieka) czeka się nieraz latami, a potem latami na to pracuje. Większość związków naszych cioć/wujków/rodziców to związki z rozsądku, zeswatanych. Zresztą wśród młodych też nie brakuje rozsądowych. Albo ludzi, którzy nie potrafią być singlami dłużej niż dwa tygodnie i biorą co się nawinie. Jeśli mam oceniać związki w mojej rodzinie to jest 1:1. Połowa to związki udane, w których pełno szacunku i miłości, które założyły zdrowe rodziny. Druga połowa to związki niedobrane, bez uczuć, które trwają, bo tak wygodniej, a rodziny balansują na granicy względnej normalności i patologii.
Grunt to cierpliwość i chłodne podejście na początku, tzn. nie "zaprosił na kawę, będzie moim chłopakiem", tylko "zaprosił na kawę, miło spędzimy czas, poznamy się trochę".
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:07   #32
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
O właśnie 21 lat w małżeństwie i stale mi się to zdarza.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------


Ooo,to ciekawe...bo widzisz nawet jeśli autorka jakiegoś posta pisze o problemach w związku ,to my znamy z opisu tylko jej ocenę sytuacji a ona nie zawsze jest obiektywna .Nie wiemy co o tym związku sądzi partner.Przy tym ,oprócz oczywistych sytuacji( przemoc,zdrada np) człowiek ma naturalną potrzebę przedstawiania siebie w lepszym świetle. Więc może się zdarzyć ,że autor zostanie oceniony inaczej niż się spodziewa i wina może leżec po jej/ jego stronie.
Rozumiem,nikt nie jest nigdy czysty jak łza ani bez winy,ale jak sie czyta to forum to wieje troche brakiem kultury, czesto ludzie sa zjechani albo wysmiani
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:18   #33
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Rozumiem,nikt nie jest nigdy czysty jak łza ani bez winy,ale jak sie czyta to forum to wieje troche brakiem kultury, czesto ludzie sa zjechani albo wysmiani
To jest publiczne forum ,trzeba się z tym liczyć. I niestety nic tak czasem nie otrzeźwi człowieka jak kubeł zimnej wody na głowę.

Co do małżeństw z rozsądku ( post wyżej) ,skąd te dane dotyczące cioć ,wujków czy kogoś tam?Ze średniowiecza?Mam już swoje lata a znam tylko jedno małżeństwo zeswatane przez rodziców ,ludzie wiekowi zresztą .I jest to bardzo udana ,szanująca się para. Można tylko pozazdrościć ,że po 50 latach można tak pięknie być razem.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:22   #34
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Hmm ja nie mam pojecia czy malzenstwa w mojej rodzinie sa szczesliwe. Z tego co zaobserwowalam to rodzice sa ze soba z przymusu...a moja chrzestna jest z mezem alkoholikiem,ktory jej nie szanuje,ale nie odejdzie bo nie ma gdzie isc,a jest tylko na rencie.
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:43   #35
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
To jest publiczne forum ,trzeba się z tym liczyć. I niestety nic tak czasem nie otrzeźwi człowieka jak kubeł zimnej wody na głowę.

Co do małżeństw z rozsądku ( post wyżej) ,skąd te dane dotyczące cioć ,wujków czy kogoś tam?Ze średniowiecza?Mam już swoje lata a znam tylko jedno małżeństwo zeswatane przez rodziców ,ludzie wiekowi zresztą .I jest to bardzo udana ,szanująca się para. Można tylko pozazdrościć ,że po 50 latach można tak pięknie być razem.
40 lat temu swatanie jeszcze się zdarzało. Nie każde małżeństwo z rozsądku to te zeswatane. Tak samo jak dzisiaj nikt nie swata, a małżeństwa z rozsądku istnieją.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 10:46   #36
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Hmm ja nie mam pojecia czy malzenstwa w mojej rodzinie sa szczesliwe. Z tego co zaobserwowalam to rodzice sa ze soba z przymusu...a moja chrzestna jest z mezem alkoholikiem,ktory jej nie szanuje,ale nie odejdzie bo nie ma gdzie isc,a jest tylko na rencie.
A więc jest z nim bo musi ,rozsądne to nie jest na pewno. Ludzie kochają się na wiele pokręconych sposobów.Moi rodzice się nienawidzą ,przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz a są ze sobą 55 lat. Niemniej ,kiedy któreś jest chore opiekują się sobą wzajemnie i wyręczają bez słowa skargi,wiedząc z wyprzedzeniem co trzeba podać czy pomóc.Dla niektórych samo to już byłoby dowodem miłości.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 14:59   #37
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Tak. Istnieją udane związki. Zwiazek moich rodziców, zwiazki moich przyjaciółek i znajomych. Istnieją również nieudane. Zwiazek mojej kuzynki i innych znajomych. Tylko żaden z wymienionych związków nie stał się "udany" lub "nieudany" sam z siebie. Dwoje ludzi pracuje na udany zwiazek i dwoje ludzi pracuje na to, że nie będzie on udany. Czasami pracują na to równocześnie czasem tylko jedna osoba. To, czy widzimy wokół nas pary szczęśliwe lub niezależy od naszej optyki, naszego spojrzenia na świat. Bywa tak, że zwiazki, które uznalibyśmy za pozornie szczęśliwe takimi nie są. I na odwrót. Dawno bardzo dawno temu ktoś bliski zawiódł moje zaufanie, wtedy wydawało mi się, że nikt nie jest wart tego, żebym mu zaufała. Dzisiaj wiem, że to nie była obiektywna prawda, tylko prawda życiowa, którą wyznawałam na bazie osobistych doświadczeń gdy nabrałam dystansu, wiem, że warto zaufać. Wracając do meritum: istnieją udane związki, niektóre osoby w związku musiały dużo nad tym popracować, aby takie one one były, a niektórym po prostu los sprzyja oby jak najwiecej związków było tych udanych
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 16:03   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez cwanabestia
Taki, ze Twoj partner Cie szanuje, a Ty jego. Taki zwiazek, ze nie obawiasz sie, ze Twoj partner leci z Toba w kulki, a Ty z nim, ze wiesz, ze jest Twoj, a Ty jego i ze nie ma zadnej innej ani nie bedzie.
Miałam się rozpisać, ale Lisbeth ładnie ujęła to, co myślę
Udane związki jak najbardziej istnieją, natomiast nie wszystkie z nich są "po grób".
[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;64553631]Dokładnie to, co napisałam.
Po prostu można się rozstać w pokoju. Byłam w takich związkach, w których po czasie okazywało się, że jest nam z różnych przyczyn nie po drodze, bo mamy inne podejścia do niektórych spraw. To nie oznacza, że nie było tam szacunku, wsparcia itp. i nie uważam czasu trwania związku za stracony. Potem można sobie spokojnie układać życie z innym, bardziej dopasowanym partnerem/partnerką.[/QUOTE]
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 17:58   #39
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
a z kad wiesz, ze pary, ktore mijasz sa szczesliwe?

Ja o ile znam wsrod mlodych ludzi kilka udanych zwiazkow to jednak obserwojac zwiazki osob starszych (wojkowie, dziadkowie, rodzice itp.) to uwazam, ze tylko kilka procent z nich jest takich jaki sama bym chciala stworzyc.
Nie wiem, ale znam szczęśliwe związki, więc domyślam się, że Autorka również. A to, że Ty byś nie chciała być w takim związku jak Twoja ciocia czy wujekx to nie ma żadnego znaczenia - dla każdego coś innego ;-) to, że coś pasuje Tobie nie znaczy,że będzie pasowało innym,i na odwrót.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 18:30   #40
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
A więc jest z nim bo musi ,rozsądne to nie jest na pewno. Ludzie kochają się na wiele pokręconych sposobów.Moi rodzice się nienawidzą ,przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz a są ze sobą 55 lat. Niemniej ,kiedy któreś jest chore opiekują się sobą wzajemnie i wyręczają bez słowa skargi,wiedząc z wyprzedzeniem co trzeba podać czy pomóc.Dla niektórych samo to już byłoby dowodem miłości.
Dla mnie to dowód toksycznego przywiązania, ale wiadomo każdy inaczej sobie wyobraża miłość.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-25, 19:04   #41
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Czy istnieją udane związki?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;64553631] Potem można sobie spokojnie układać życie z innym, bardziej dopasowanym partnerem/partnerką.[/QUOTE]

Abstrahujac, gdyby ktos mial za kazdym razem pecha, bo z roznych przyczyn mial inne podejscie niz partner ale zwiazek tworzyly taktowne, kulturalne i szanujace sie wzajemnie pary i taka osoba konczy zywot, bez upragnionej polowki, samotnie, moim zdaniem nie miala udanych zwiazkow.
Natomiast szczescie miala poznac na pewno czlowieka z klasa.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2016-08-25 o 19:05
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 21:35   #42
bozenka345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 114
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Chyba już nie. Byłam w związku z świetnym facetem, ale seks był tak kiepski ze z frustracji musiałam to zakończyć. Drugi związek seks nie z tej ziemi, ale mnie zdradzał.
bozenka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:02   #43
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez cwanabestia Pokaż wiadomość
Taki, ze Twoj partner Cie szanuje, a Ty jego. Taki zwiazek, ze nie obawiasz sie, ze Twoj partner leci z Toba w kulki, a Ty z nim, ze wiesz, ze jest Twoj, a Ty jego i ze nie ma zadnej innej ani nie bedzie.
Tego akurat nigdy nie będziesz pewna, sama nie wiesz czy nie odejdziesz. Ludzie czasami się rozstają i już. Co do reszty, to myślę, że wiele jest związków, w których jest szacunek, ale wg mnie to wynika z charakteru partnerów a nie miłości.

Powiem jednak szczerze, że sama zastanawiam się nad tymi związkami. Wydaje mi się, że wiele osób próbuje ukrywać pewne fakty, a związek jest dobry tylko z pozoru. Za bardziej udane i kochające się pary uważam jednak te, które np. potrafią się pokłócić, posprzeczać przy znajomych, niż takie, które robią to za zamkniętymi drzwiami, albo trzymają wszystko w sobie. Oczywiście mam na myśli "cywilizowaną" kłótnię, a nie rzucanie talerzami.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:15   #44
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 564
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
T
Powiem jednak szczerze, że sama zastanawiam się nad tymi związkami. Wydaje mi się, że wiele osób próbuje ukrywać pewne fakty, a związek jest dobry tylko z pozoru. Za bardziej udane i kochające się pary uważam jednak te, które np. potrafią się pokłócić, posprzeczać przy znajomych, niż takie, które robią to za zamkniętymi drzwiami, albo trzymają wszystko w sobie. Oczywiście mam na myśli "cywilizowaną" kłótnię, a nie rzucanie talerzami.
Widzisz, a mnie np. w domu zawsze wpajano, że własne brudy pierze się u siebie a nie innym pod nosem, choćby dlatego ze stawia ich to często w niekomfortowej sytuacji nawet jeśli to pranie przebiega w kulturalny sposób.
W tej kwestii wyznacznikiem jest raczej to że para w ogóle się kłóci/rozmawia/dochodzi do wspólnych wniosków, a nie czy robi to publicznie czy kameralnie, kulturalnie czy nie.

Jak już wspomniałam wyżej - ja swój związek uważam za bardzo udany. Ale jakby oceniać po tym jak się kłócimy (czy sami, czy niestety przy innych) to jesteśmy skończona patologią

Poza tym co rozumiesz przez "ukrywać"? Przed kim? Na zewnątrz naprawdę nic nie musi wypływać. Trzeba wobec siebie być szczerym i w zgodzie, a co się pokaże innym nie powinno mieć znaczenia. - partnerzy nie są widowni nic winni.
__________________
"(...) bo nieważne co w twym życiu się dzieje
wiem, że człowiek jest lepszym gdy się śmieje(...)"

Edytowane przez Belet
Czas edycji: 2016-08-26 o 10:03
Belet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 09:31   #45
Colderia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 424
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez cwanabestia Pokaż wiadomość
Taki, ze Twoj partner Cie szanuje, a Ty jego. Taki zwiazek, ze nie obawiasz sie, ze Twoj partner leci z Toba w kulki, a Ty z nim, ze wiesz, ze jest Twoj, a Ty jego i ze nie ma zadnej innej ani nie bedzie.
ehhhh
Colderia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:31   #46
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez Belet Pokaż wiadomość
Widzisz, a mnie np. w domu zawsze wpajano, że własne brudy pierze się u siebie a nie innym pod nosem, choćby dlatego ze stawia ich to często w niekomfortowej sytuacji nawet jeśli to pranie przebiega w kulturalny sposób.
W tej kwestii wyznacznikiem jest raczej to że para w ogóle się kłóci/rozmawia/dochodzi do wspólnych wniosków, a nie czy robi to publicznie czy kameralnie, kulturalnie czy nie.

Jak już wspomniałam wyżej - ja swój związek uważam za bardzo udany. Ale jakby oceniać po tym jak się kłócimy (czy sami, czy niestety przy innych) to jesteśmy skończona patologią

Poza tym co rozumiesz przez "ukrywać"? Przed kim? Na zewnątrz naprawdę nic nie musi wypływać. Trzeba wobec siebie być szczerym i w zgodzie, a co się pokaże innym nie powinno mieć znaczenia. - partnerzy nie są widowni nic winni.
Ja nie mówię o tym, żeby cały świat angażować we własne problemy, raczej chodzi mi o pewną naturalność. Trudno to wyrazić słowami. Niektóre pary tego po prostu nie mają. Kiedyś moja koleżanka mówiła mi, że ma super związek i z chłopakiem nigdy się nie kłóci. Wierzyłam jej, bo jest raczej osobą bezkonfliktową, ale jak z nią zamieszkałam, to zauważyłam, że często mają ciche dni i coś jest nie tak, a ona robi wszystko, żebym tego nie zauważyła.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 10:45   #47
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Nie wiem o czym trzeba by było rozmawiać, żeby zacząć sprzeczać się przy znajomych.
W moim związku konflikty/sprzeczki/kłótnie dotyczą spraw, których raczej nie porusza się przy ludziach, a jeśli poruszamy to znaczy, że pora iść do domu, bo rozmowa ze znajomymi się nie klei. Czy wyjedziemy o 10, czy lepiej godzinę wcześniej, kto co przygotowuje na najbliższą okazję, że na jakiejś imprezie któreś zachowało się niezbyt ładnie czy coś.
Aczkolwiek też niektórzy różnie rozumieją pojęcie "kłótnia". Dla mojej przyjaciółki to właśnie krzyki, machanie rękami. Dla mnie kłótnia to po prostu rozmowa, która prowadzi do jakichś wniosków i kompromisu. Dla kogoś nasza kłótnia to nie kłótnia, a dla mnie czyjaś kłótnia to armagedon.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:19   #48
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Czy istnieją udane związki?

O nie, pranie własnych brudow przy wszystkich to jest coś strasznego - moj szwagier z żoną tak robią, najcześciej przy rodzinie, ale i przy znajomych czy nawet obcych ludziach. Ja wtedy wychodzę, bo nie mam ochoty słuchać tego, jak dorośli ludzie są niepoważni. Rozumiem natomiast dyskusję w parze - ale dyskusję, nie kłótnię. Kłótnia zawsze jest dla mnie czymś negatywnym, co nie powinno odbywać się przy innych ludziach.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 12:46   #49
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Chyba masz po prostu chwilowego dolka.
Oczywiscie ze sa dobre zwiazki. Tylko moim zdaniem trzeba je budowac na przyjazni tzn.milosc i przyjazn powinny isc w parze a nie tylko motyle w brzuchu a poza tym wieczne wojny trzeba tez alceptowac fakt ze milosc ma rozne etapy. Ze sa gorsze i lepsze okresy, mnoej i bardziej namietne

A w ogole polecam wpis ktory mnie zauroczyl jakis czas temu

http://stayfly.pl/2016/07/motyle-w-brzuchu/

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez cwanabestia Pokaż wiadomość
Taki, ze Twoj partner Cie szanuje, a Ty jego. Taki zwiazek, ze nie obawiasz sie, ze Twoj partner leci z Toba w kulki, a Ty z nim, ze wiesz, ze jest Twoj, a Ty jego i ze nie ma zadnej innej ani nie bedzie.
To dla mnie w ogole podstawa budowania relacji. Nawet nie zdawalam sobie sprawy ze dla innych moze to byc zwiazek ktory wydaje im sie nierealny.
Wg.ww definicji z moim mezem od 6 lat jestesmy w zwiazku duzo lepszym niz ten udany.

Tak wiec powiem Ci ze sa takie zwiazki i jak sie trafi na odpowiednia osobe to latwo sie go zbuduje tylko wlasnie trzeba faktycznie czekac i dobrze wybrac a nke lapac co sie nadarzy
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 14:11   #50
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Mój związek jest udany, oparty na wzajemnym szacunku i szczerości.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 14:44   #51
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Uważam swój związek za udany, a jesteśmy razem przeszło 5 lat. Nadal jest różowo. Wśród mojej paczki znajomych, z którymi się spotykam i znam od 5 lat i więcej, udanych kilkuletnich związków jest 5 na 6, co do których jestem pewna. Co do piątego nie mam pewności, bo mieli pewne kłopoty, ale nie żadne zdrady i kłamstwa.Wydaje mi się, że to też zależy w jakim towarzystwie się człowiek obraca, bo ja przyjaźnię się ze spokojnymi ludźmi, którzy mają dobre charaktery i dążą do stałych związków i takich też partnerów sobie dobrali. Choć na pewno nie jest to reguła. Małżeństwo moich rodziców też uważam za udane, małżeństwo jednej z cioć też. Ale w rodzinie mamy też 2 małżeństwa, które uważam za nie udane.

Edytowane przez kiciun
Czas edycji: 2016-08-26 o 15:10
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 14:49   #52
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Ja dzis minelam mojego eks na ulicy,nawet mi czesc nie powiedzial;]
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 16:00   #53
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy istnieją udane związki?

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
Ja dzis minelam mojego eks na ulicy,nawet mi czesc nie powiedzial;]
Nie przejmuj się, Kochana To jakiś buc, masz szczęście, że jest już Twoim eksem!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-26 17:00:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.