narzeczony wesele problem ;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-17, 10:09   #31
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
Z drugiej strony wczoraj wysyłał mi piosenkę którą chciał na pierwszy taniec, więc już nie wiem co myśleć
Ciekawe z kim by zatańczył wasz pierwszy taniec

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
A wg Was nie ma opcji że coś się zmieni po poważnej rozmowie?
nie
853a0c023c8a9e5f803a016f611fdc89ff0c353a_61296e91a3ed2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 12:56   #32
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Autorko, mówisz o tym panu per narzeczony, wy na prawde planujecie wziąć slub ?
Co was łączy? mieszkacie razem kilka dni w miesiącu, nie sypiacie ze sobą, jak pojdziecie na jakąs imprezę, typu wesele, nie bawicie się razem, bo on woli inne koleżanki...
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 13:05   #33
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Wspolczuje narzeczonego.
Zachowanie na weselu fatalne. Nie dosc ze mial w nosie sytuacje w jakiej sie znajdowalas ( obcy ludzie i Ty z wyrwanymi swiezo zebami) i nie wspieral bedac obok to jeszcze " podrywal" inna dziewczyne. Dla mnie okropne i to bardzo.
Na rozmowe bym nie liczyla. Nawet jesli z nim porozmawiasz, nawet jesli On znow cos obieca ( bo piealas ze juz raz mieliscie sytuacje podobna na innym weselu) to jakos jestem przekonana ze przy kolejnej okazji obietnice zlamie. Czytajac Twoj wpis mam nieodparte wrazenie ze On juz jest tym zwiazkiem znudzony i chce czegos nowego.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 13:07   #34
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Podziwiam za cierpliwość
Po takiej akcji weselnej wyszłabym już w trakcie imprezy. I cieszyła bym się, że chamstwo i prostactwo wyszło z niego wcześniej niż po ślubie.

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Nie no, może się zmienić. Na tydzień. Może dwa? Tylko po co, skoro cham i prostak chamem i prostakiem pozostanie?
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 13:25   #35
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Moim zdaniem powinnas przemyslec sens tego zwiazku. Jak sama piszesz takie sytuacje juz mialy miejscie. Wiem, ze to dla Ciebie trudne, ale on Cie nie kocha jak tak Cie traktuje. Nie przejal sie, ze Cie boli tylko zostawil sama. Brak slow na takie zachowanie. Zero empatii. Kompletnie okropne za to bylo, ze Ciebie zostawil i tanczyl z ta dziewczyna, przytulal, potem pisal na fb. To juz jest zdrada. Nie zawaha sie, by zrobic to z inna, spotykac sie. To widac. Szkoda czasu na faceta, dla ktorego Twoje uczucia sa tak malo wazne. Rozstanie zawsze boli, ale potem hest lepiej. Tutaj nie widze innego wyjscia skoro on caly czas tak pistepuje, nie ma do Ciebie szacunku i widac, ze Cie nie kocha. Niestety po czynach to widac, ze z jego strony milosci nie ma.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 13:34   #36
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Trzeba było zapytać dlaczego nalegał zebyś z nim poszła skoro Cię olał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 14:11   #37
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

[1=853a0c023c8a9e5f803a016 f611fdc89ff0c353a_61296e9 1a3ed2;65388956]Ciekawe z kim by zatańczył wasz pierwszy taniec [/QUOTE]
Przepiękne podsumowanie tego wątku
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 15:41   #38
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Daj znać autorko co w sprawie kolejnego wesela. Czy ona też ma tam być? Powiedziałaś mu, że zauważyłaś ich rozmowę na fb?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 16:28   #39
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Wszystko już zostało napisane.
Nie ma szans na dobry związek tam, gdzie jedno kocha, a drugie nawet nie okazuje cienia zainteresowania.
Poziom Twojego narzeczonego pozostawia bardzo wiele do życzenia. Spróbuj przeczytać to wszystko jeszcze raz i pomyśleć, co doradziłabyś innej kobiecie w takiej sytuacji.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 16:44   #40
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Niestety, ale Twój partner brzydko mówiąc ma wywalone i na Ciebie i na Wasz związek. Wasza relacja kuleje i to na każdej płaszczyźnie. Nie rozmawiacie ze sobą, nie spotykacie się, nie sypiacie razem. Do tego on jest chamem nie mającym do Ciebie kompletnie szacunku. Zachowanie na weselu jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zabierając kogoś na wesele chce żeby czuł się komfortowo. Twój narzeczony nie dość, że nie poświęcał Ci uwagi, to na Twoich oczach podrywał inną laskę. Buziak w policzek? Yyy dla mnie to nie do przyjęcia. Od kiedy między Wami zaczęło się psuć? Od kiedy wyjeżdża na delegacje? Może tam kogoś poznał.
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 17:14   #41
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

No niestety ale tak się nie zachowuje mężczyzna. Nie widzę tutaj stabilnego i opiekuńczego człowieka, tylko leniwego chłopca, który nie wie co się dzieje. Ciekawego życia to Ty z nim mieć nie będziesz.
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-17, 17:27   #42
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Oczywiście, że idź z nim na następne wesele. Tyle, że tym razem osobiście wyrwij mu wszystkie ósemki dziadkiem do orzechów jak podadza deser.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 18:18   #43
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
hej, mam nadzieję że popatrzycie obiektywnym okiem i mi pomożecie przepraszam jeśli będzie przydługie, czy nudne i chaotyczne ale prawie całą noc nie spałam tylko analizowałam to wszystko, chcę porozmawiać z narzeczonym ale śpi od wczorajszego wieczora..

sytuacja ma się tak że byliśmy z narzeczonym pare tygodni temu na weselu, ja byłam po chirurgicznym usunięciu dwóch ósemek, na antybiotyku i ketonalu (nie chciałam iść bo miałam siniaka na żuchwie i generalnie wyglądałam niesymetrycznie na buzi, ale narzeczonemy bardzo zależało, także poszłam, trochę tańczyłam, ale niewiele bo jednak trochę mnie bolało przy większych ruchach i miałam spuchnięty policzek (kto miał usuwane ósemki ten zrozumie to uczucie) ogólnie to z kuchni musieli mi przynieść w pewnym momencie worek z lodem bo było za ciepło i spotęgowało to spuchnięcie .

Uprzedzając ewentualne pytania - nie pokłóciliśmy się przed weselem.

Mój narzeczony prawie całe wesele był z kolegami chociaż prosiłam żeby przynajmniej chwilę ze mną spędził i poszedł usiąść na pole, czy przejść się, ale nie chciał, bo brzuch go boli (żeby z kolegami iść i pić wódkę to jakoś nie przeszkadzało..) więc przez prawie cały czas siedziałam sama przy stoliku (chwilę pogadałam z innym chłopakiem jak miał przerwę od parkietu) a reszta młodych którzy byli z dziewczynami - tańczyła.
W pewnym momencie jeden facet się zlitował to też z nim zatańczyłam.

Nadmienię, że zostawianie przy stoliku miało już miejsce na poprzednim weselu i obiecywał że więcej się to nie powtórzy, no ale jak widać mocny jest tylko w słowach.

Ja nie znałam nikogo oprócz mojego narzeczonego, bo to było wesele jego kolegi z podstawówki.

W trakcie wesela w pewnym momencie narzeczony bez słowa poszedł z nowopoznaną dziewczyną tańczyć (była na weselu z bratem) i nie miałabym nic do tego, tylko jak tańczył ze mną (jakieś 3 tańce) to 'za rączki', a z nią ciągle się przytulał .
W pewnym momencie jak był z tą dziewczyną to wyszłam bo już miałam dość siedzenia i patrzenia na to, nie było mnie jakieś 4o minut, to nawet nie zauważył, nie zapytał gdzie byłam - był zajęty tą dziewczyną.

Dodatkowo pod koniec wesela kiedy już było mi lepiej - o czym narzeczony wiedział bo mu mówiłam i nawet odstawiłam lód - po posiłku zagrali jedną piosenkę zespołu który bardzo oboje lubimy (przez całą noc disco polo leciało, a to nie do końca nasze klimaty) to zerwał się i wziął do tańczenia tą dziewczynę - nawet mi nie zaproponował tańca.

Jak wychodziła to dał jej buziaka w policzek na pożegnanie.

Kontynuując dodatkowo zwiększyło moją czujność że przy życzeniach na fb pokazało mi się w powiadomieniach wysłał jej buziaka (może głupota, ale ja osobom których praktycznie nie znam nie wysyłam buziaków, szczególnie że on nie ma w zwyczaju składać koleżankom życzeń na fb) i cóż.. wrócił z wyjazdu (większość miesiąca spędza poza Pl) klasyka gatunku - sprawdziłam jego fb a tam rozmowa że bardzo miło było ją poznać i miło było tańczyć i ma nadzieję że jeszcze się spotkają i potańczą razem.. jakiś żart że ta dziewczyna ma wysokie wymagania itp.
i teraz nie wiem czy przesadzam, czy mam prawo się niepokoić.. dodatkowo od wczorajszego popołudnia nie odezwał się słowem do mnie oprócz pytania czy chcę coś z mcdonalna i czy jest coś w domu do jedzenia..
Trzeba bylo jechac do domu i sie nie ogladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 18:22   #44
donanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Na tym etapie związku, kiedy jesteście zaręczeni, powinien na krok cię nie opuszczać. Okazywać ci czułość, miłość a tu tego nie ma... wydaje mi się, że on cię nie kocha. A co gorsza wygląda na to, że chyba zauroczył się TAMTĄ. Wiem, że to boli, ale po ślubie będzie jeszcze gorzej... przemyśl sobie czy chcesz dzielić życie z kimś kto Cię nie szanuje i postępuje w ten sposób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
donanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 18:32   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez donanet Pokaż wiadomość
Na tym etapie związku, kiedy jesteście zaręczeni, powinien na krok cię nie opuszczać. Okazywać ci czułość, miłość a tu tego nie ma... wydaje mi się, że on cię nie kocha. A co gorsza wygląda na to, że chyba zauroczył się TAMTĄ. Wiem, że to boli, ale po ślubie będzie jeszcze gorzej... przemyśl sobie czy chcesz dzielić życie z kimś kto Cię nie szanuje i postępuje w ten sposób.
Bez przesady. Nie zrośli się pępowinami. Miał prawo na weselu pogadać z innymi ludźmi, ale tu chodzi o to, że facet mocno przegiął, o cały obraz tego związku i to, że nie ma dla niej czułości, takiego zwykłego "kochanie, jestem z Tobą, rozumiem, że źle się czujesz".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 22:17   #46
_kosiem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 55
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Przeczytałam Twoją historię i hmm, coś mi to przypomina... Rzuć go, serio. Im szybciej podejmiesz tę decyzję, tym więcej cierpienia sobie zaoszczędzisz. Nie warto, znajdziesz faceta, który nie będzie brał pod uwagę innych kobiet, po prostu. Mówię z autopsji.

Bądź silna i nie daj się tak traktować jakiemuś prostakowi
_kosiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-17, 22:49   #47
Jaglana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
Nie był to pierwszy raz kiedy mnie zostawił samą na prawie całe wesele (wracał na posiłki i ewentualnie chlanie jak Pan Młody podchodził do naszego stolika), ale pierwszy że tak podbił do obcej dziewczyny.
Przynajmniej przy mnie.
[...]
O zostawieniu przy stoliku rozmawiałam z nim rano po weselu to przeprosił i oczywiście kolejny raz że się poprawi, a ja nie chciałam bardzo ciągnąć tematu bo szliśmy do jego taty na urodziny.
[...]
Co najgorsze za dwa tygodnie ma kolejne wesele u kolegi i nie wiem co robić z jednej strony odechciało mi się iść z nim na jakiekolwiek imprezy, a z drugiej coś czuję że wziąłby wtedy tamtą dziewczynę
.

Ja bym na Twoim miejscu poszła żeby zobaczyć jak się będzie zachowywał. Jeśli się nie poprawił, to nigdy się nie poprawi. To byłby taki test dla samej siebie żebyś była pewna. Oczywiście nie mów mu nic, że dajesz mu ostatnia szansę, bo się możne ten jedyny raz postarać.
Jaglana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 07:44   #48
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez Jaglana Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu poszła żeby zobaczyć jak się będzie zachowywał. Jeśli się nie poprawił, to nigdy się nie poprawi. To byłby taki test dla samej siebie żebyś była pewna. Oczywiście nie mów mu nic, że dajesz mu ostatnia szansę, bo się możne ten jedyny raz postarać.
Dobrze byłoby postanowić sobie, że to będzie ostateczny test dla niego. Jeśli się nie sprawdzi, i to już 2 tygodnie po sytuacji gdy musiał za swoje zachowanie przepraszać, to znaczy że nie ma dla niego nadziei.

Chociaż niejako wątkiem pobocznym tych wesel itp. jest ta dziewczyna, którą obtańcowywał na pierwszej imprezie - obserwowalabym bacznie, czy z tego się nie zrobi jakiś regularny romans, bo tak to na razie wyglądało.

A jeśli się sprawdzi i nic nie odstawi na tym weselu, to już od Ciebie zależy autorko, jakie będziesz miała uczucia względem niego - zastanów się, czy ten facet Ci w ogóle jeszcze odpowiada.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 10:14   #49
Ellsa
Raczkowanie
 
Avatar Ellsa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 237
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
hej, mam nadzieję że popatrzycie obiektywnym okiem i mi pomożecie przepraszam jeśli będzie przydługie, czy nudne i chaotyczne ale prawie całą noc nie spałam tylko analizowałam to wszystko, chcę porozmawiać z narzeczonym ale śpi od wczorajszego wieczora..

sytuacja ma się tak że byliśmy z narzeczonym pare tygodni temu na weselu, ja byłam po chirurgicznym usunięciu dwóch ósemek, na antybiotyku i ketonalu (nie chciałam iść bo miałam siniaka na żuchwie i generalnie wyglądałam niesymetrycznie na buzi, ale narzeczonemy bardzo zależało, także poszłam, trochę tańczyłam, ale niewiele bo jednak trochę mnie bolało przy większych ruchach i miałam spuchnięty policzek (kto miał usuwane ósemki ten zrozumie to uczucie) ogólnie to z kuchni musieli mi przynieść w pewnym momencie worek z lodem bo było za ciepło i spotęgowało to spuchnięcie .

Uprzedzając ewentualne pytania - nie pokłóciliśmy się przed weselem.

Mój narzeczony prawie całe wesele był z kolegami chociaż prosiłam żeby przynajmniej chwilę ze mną spędził i poszedł usiąść na pole, czy przejść się, ale nie chciał, bo brzuch go boli (żeby z kolegami iść i pić wódkę to jakoś nie przeszkadzało..) więc przez prawie cały czas siedziałam sama przy stoliku (chwilę pogadałam z innym chłopakiem jak miał przerwę od parkietu) a reszta młodych którzy byli z dziewczynami - tańczyła.
W pewnym momencie jeden facet się zlitował to też z nim zatańczyłam.

Nadmienię, że zostawianie przy stoliku miało już miejsce na poprzednim weselu i obiecywał że więcej się to nie powtórzy, no ale jak widać mocny jest tylko w słowach.

Ja nie znałam nikogo oprócz mojego narzeczonego, bo to było wesele jego kolegi z podstawówki.

W trakcie wesela w pewnym momencie narzeczony bez słowa poszedł z nowopoznaną dziewczyną tańczyć (była na weselu z bratem) i nie miałabym nic do tego, tylko jak tańczył ze mną (jakieś 3 tańce) to 'za rączki', a z nią ciągle się przytulał .
W pewnym momencie jak był z tą dziewczyną to wyszłam bo już miałam dość siedzenia i patrzenia na to, nie było mnie jakieś 4o minut, to nawet nie zauważył, nie zapytał gdzie byłam - był zajęty tą dziewczyną.

Dodatkowo pod koniec wesela kiedy już było mi lepiej - o czym narzeczony wiedział bo mu mówiłam i nawet odstawiłam lód - po posiłku zagrali jedną piosenkę zespołu który bardzo oboje lubimy (przez całą noc disco polo leciało, a to nie do końca nasze klimaty) to zerwał się i wziął do tańczenia tą dziewczynę - nawet mi nie zaproponował tańca.

Jak wychodziła to dał jej buziaka w policzek na pożegnanie.

Kontynuując dodatkowo zwiększyło moją czujność że przy życzeniach na fb pokazało mi się w powiadomieniach wysłał jej buziaka (może głupota, ale ja osobom których praktycznie nie znam nie wysyłam buziaków, szczególnie że on nie ma w zwyczaju składać koleżankom życzeń na fb) i cóż.. wrócił z wyjazdu (większość miesiąca spędza poza Pl) klasyka gatunku - sprawdziłam jego fb a tam rozmowa że bardzo miło było ją poznać i miło było tańczyć i ma nadzieję że jeszcze się spotkają i potańczą razem.. jakiś żart że ta dziewczyna ma wysokie wymagania itp.
i teraz nie wiem czy przesadzam, czy mam prawo się niepokoić.. dodatkowo od wczorajszego popołudnia nie odezwał się słowem do mnie oprócz pytania czy chcę coś z mcdonalna i czy jest coś w domu do jedzenia..
Szczerze? Dobrze, że to narzeczony, a nie mąż.

Twój tzw. narzeczony zwyczajnie podrywa inne kobiety.
Ja bym zerwała takie zaręczyny.

Jestem w związku z moim obecnym mężem już prawie 10 lat i nie wyobrażam sobie czegoś takiego ani z mojej strony, ani z jego.

Konkluzja- wiej, dopóki możesz.
Ellsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-18, 11:54   #50
201701300910
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 196
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Dziewczyno, daj sobie spokój! Wiem, że przykro, wiem, że smutno, ale daj sobie szansę na życie z kimś, kto będzie Cię szanować. A teraz sama okaż sobie szacunek i nie daj się tak traktować

Obawiam się tylko, że Autorka po rozmowie z chłopakiem jednak przyjmie jego tłumaczenia.... Oby tak się nie stało
201701300910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 12:11   #51
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez karocakaroca Pokaż wiadomość
Masz rację, zdrowy rozsądek mówi mi że coś jest nie tak jak być powinno, tylko chyba łudzę się za każdym razem, że to się więcej nie powtórzy..



Wiem że masz rację, tylko czemu za każdym razem jak jest problem to ja muszę zaczynać tą rozmowę zawsze jak jest coś nie tak to on wychodzi, milczy i tyle. Dopóki ja nie zagaję rozmowy to będzie milczał i przeglądał kwejki czy innych piekielnych i niestety tak samo jest teraz - obudził się i leży z laptopem w sypialni zamiast przyjść i porozmawiać, chociaż przy ostatniej rozmowie o problemach w związku mówiłam że to ostatni raz kiedy ja zaczynam rozmowę i że też musi czasem wyciągnąć rękę na zgodę pierwszy. Borze jak to beznadziejnie wygląda z boku
No wyglada to fatalnie:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 13:21   #52
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez Jaglana Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu poszła żeby zobaczyć jak się będzie zachowywał. Jeśli się nie poprawił, to nigdy się nie poprawi. To byłby taki test dla samej siebie żebyś była pewna. Oczywiście nie mów mu nic, że dajesz mu ostatnia szansę, bo się możne ten jedyny raz postarać.
Tak. Poszłabym, bez przeprowadzania żadnych rozmów. Ostateczny test. A przed imprezą załatwiłaby sobie transport powrotny, na wypadek, gdyby sytuacja się powtórzyła. Jeśli miałaby miejsce powtórka z rozrywki, to po prostu wyszłabym bez słowa.
I to byłby definitywny koniec.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 14:59   #53
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Czytam historie i tak wesele jest, problem jest tylko tego tytulowego narzeczonego tu jakos nie widze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 15:06   #54
pocaluj_zabke_w_lapke
Raczkowanie
 
Avatar pocaluj_zabke_w_lapke
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Leśne Królestwo
Wiadomości: 75
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

To co opisałaś to naprawde zachowanie, którego trudno się spodziewać po "narzeczonych".
W podobny sposób traktował mnie chłopak, który maksymalnie zaoferował mi związek bez zobowiązań, okazując zupełny brak szacunku czy przywiązania, oczywiście cos takiego bardzo boli, ale prawda jest taka, że lepiej byś dowiedziała się tego o nim teraz niż np. po ślubie, jeszcze zdążysz sobie ułożyć życie z kimś kto Cię naprawdę pokocha i doceni.
Po jego zachowaniu widać, że to niedojrzały duży chłopiec, widocznie po zaręczynach uznał że nie musi się o was starać, a przez to że wasza relacja jest na odległość, coraz mniej macie ze sobą wspólnego i siłą rzeczy się oddalacie od siebie.
Pocieszę, że takie decyzje o zaręczynach ludzie podejmują zbyt pochopnie, w swoim bliskim otoczenu znam conajmniej 2 pary, jedna zerwała zaręczyny miesiąc przed ślubem, druga kilka miesiecy przed, teraz obie te osoby mają nowych narzeczonych.
Wiesz wydaje mi się, że jemu łatwiej jest być w relacji niezobowiazujacej gdzie przypadkowa partnerka na weselu szczebiocze do niego i w ogole jest "fajnie", gdy jego partnerka w tym samym czasie zle sie czuje i nie ma humoru....


Wydaje mi się, że w tym "związku" Ty dajesz więcej i się zatracasz, pomyśl o sobie, daj sobie czas i przemyśl jak chcesz być traktowana, spróbuj nabrać dystansu...
Moim zdaniem nie powinnaś być tak traktowana i powinnaś z nim o tym porozmawiać, a jak nie przyniesie skutku... ukladać sobie życie z kimś innym
pocaluj_zabke_w_lapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 15:16   #55
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Cytat:
Napisane przez pocaluj_zabke_w_lapke Pokaż wiadomość
To co opisałaś to naprawde zachowanie, którego trudno się spodziewać po "narzeczonych".
W podobny sposób traktował mnie chłopak, który maksymalnie zaoferował mi związek bez zobowiązań, okazując zupełny brak szacunku czy przywiązania, oczywiście cos takiego bardzo boli, ale prawda jest taka, że lepiej byś dowiedziała się tego o nim teraz niż np. po ślubie, jeszcze zdążysz sobie ułożyć życie z kimś kto Cię naprawdę pokocha i doceni.
Po jego zachowaniu widać, że to niedojrzały duży chłopiec, widocznie po zaręczynach uznał że nie musi się o was starać, a przez to że wasza relacja jest na odległość, coraz mniej macie ze sobą wspólnego i siłą rzeczy się oddalacie od siebie.
Pocieszę, że takie decyzje o zaręczynach ludzie podejmują zbyt pochopnie, w swoim bliskim otoczenu znam conajmniej 2 pary, jedna zerwała zaręczyny miesiąc przed ślubem, druga kilka miesiecy przed, teraz obie te osoby mają nowych narzeczonych.
Wiesz wydaje mi się, że jemu łatwiej jest być w relacji niezobowiazujacej gdzie przypadkowa partnerka na weselu szczebiocze do niego i w ogole jest "fajnie", gdy jego partnerka w tym samym czasie zle sie czuje i nie ma humoru....


Wydaje mi się, że w tym "związku" Ty dajesz więcej i się zatracasz, pomyśl o sobie, daj sobie czas i przemyśl jak chcesz być traktowana, spróbuj nabrać dystansu...
Moim zdaniem nie powinnaś być tak traktowana i powinnaś z nim o tym porozmawiać, a jak nie przyniesie skutku... ukladać sobie życie z kimś innym
! Dokładnie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 16:10   #56
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

I to ma byc narzeczony? Przyszly maz? Bo z opisu wynika niedojrzaly chlopczyk uwielbiajacy imprezy i chlanie oraz nie majacy szacunku do swojej kobiety. Dla mnie bylby skreslony za ta akcje na weselu.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 16:25   #57
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Autorka pozwala na takie sytuacje w związku to tak jest. Były wcześniej podobne sygnały rozczarowujacego zachowania, ale napisała, że przymykala na to oko. Więc teraz facet nie widzi żadnego problemu w tym co robi, co więcej podrywal inną laskęa zachowuje się teraz jak gdyby nigdy nic. Czy wy nigdy nie rozmawialiscie o jakiś swoich oczekiwaniach w związku i tego co jest dla ciebie autorko przekroczeniem granicy?

Ja się dziwię, że do tej pory nie podjeliscie żadnych działań, żeby związek ratować. Facet jest wiecznie poza domem a cała relacja się sypie. Ja bym najpierw zabrała się za próbę ratowania relacji (jeśli ci zależy na tym aby to ratować), a nie myślała o ślubie, gdy coś ewidentnie jest nie tak.

Facet nie zna podstawowych potrzeb ani uczuć narzeczonej. Radośnie podrywa sobie inną, nie dba o narzeczoną a potem zachowuje się jak gdyby nigdy nic i zagaduje o pierwszy taniec weselny.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-18, 17:34   #58
donanet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 24
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Moim zdaniem, Autorko, powinnaś była zareagować kiedy zaczął się przytulać do tamtej dziewczyny. Pokazać mu że takie zachowanie ci się nie podoba i że nie będziesz tego tolerować. Najwyraźniej facet zapomniał z kim przyszedł na to wesele. Twój brak reakcji jest dla niego "przyzwoleniem" na takie zachowanie a także może być przyzwoleniem do dalszego flirtu z tą dziewczyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
donanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 06:40   #59
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;65426976]Autorka pozwala na takie sytuacje w związku to tak jest. Były wcześniej podobne sygnały rozczarowujacego zachowania, ale napisała, że przymykala na to oko. Więc teraz facet nie widzi żadnego problemu w tym co robi, co więcej podrywal inną laskęa zachowuje się teraz jak gdyby nigdy nic. Czy wy nigdy nie rozmawialiscie o jakiś swoich oczekiwaniach w związku i tego co jest dla ciebie autorko przekroczeniem granicy?

Ja się dziwię, że do tej pory nie podjeliscie żadnych działań, żeby związek ratować. Facet jest wiecznie poza domem a cała relacja się sypie. Ja bym najpierw zabrała się za próbę ratowania relacji (jeśli ci zależy na tym aby to ratować), a nie myślała o ślubie, gdy coś ewidentnie jest nie tak.

Facet nie zna podstawowych potrzeb ani uczuć narzeczonej. Radośnie podrywa sobie inną, nie dba o narzeczoną a potem zachowuje się jak gdyby nigdy nic i zagaduje o pierwszy taniec weselny.[/QUOTE]
Chyba fakt, że mieszkają osobno i daleko nie pomaga tutaj. Tak narseczonemu wygodnie. Osobiście nie wyobrażam sobie wziąć ślubu z kimś z kim nie mieszkam na codzień i nie znam go. Chociaż tutaj mieszkanie razem i tak by nie pomogło, bo on ma inne priorytety niż stworzenie udanego i trwałego związku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 06:47   #60
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: narzeczony wesele problem ;(

Autorko, dla mnie tyle razy powtórzyłaś w swoich postach słowo "narzeczony", że chyba sama starasz się przekonać, że nim jest...
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 07:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.