Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-08, 07:49   #31
201712110940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 129
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Cytat:
Napisane przez sylwciiiaa94 Pokaż wiadomość
Powiem tak, mojemu obecnemu chłopakowi zdarzyło się coś podobnego. 4 lata związku, wielkie plany (wspólne studia, mieszkanie itd.), a po studiach zaręczyny. I z dnia na dzień nagle powiedziała, że wcale Go nie kochała. Ukrywała to, że miała kogoś innego i w sumie dobrze jej to wyszło, bo On wpadł na to dopiero po jakimś czasie. Ale w sumie dobrze wyszło. Wiem, że strasznie cierpiał (ja w swoim poprzednim 4-letnim związku też bardzo cierpiałam gdyż był całkowicie bez sensu), ale się z tym pogodził i teraz od 2 lat mamy szczęśliwy idealny związek.

Jeśli męczy Cię to dlaczego tak się stało, to zapytaj ją o to. Jest Ci winna wytłumaczenie. Jednak nie nastawiaj się na szczęśliwe zakończenie. Pomyśl o tym, że skoro "uciekła" tak nagle to pewnie miała jakiś konkretny powód i pewnie nie jest to Twoja wina, więc nie ma co się zadręczać. Wiem, że to będzie trudne, ale musisz się wziąć w garść. Może i Ciebie niespodziewanie też spotka takie szczęście jak nas. Może jednak nie była tą jedyną. I proszę Cię, tylko nie rób z siebie idioty, biegając za nią jak piesek z błaganiami o powrót. Będzie chciała to sama przyjdzie.
Laska nie chce odpowiadać na jego pytania albo gada totalne bzdury, że go nienawidzi i takie tam.

Edytowane przez 201712110940
Czas edycji: 2016-10-08 o 07:58
201712110940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 08:12   #32
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Zal mi cie. Moze wejdz na watek rozstaniowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 09:17   #33
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Cytat:
Napisane przez sebastian25 Pokaż wiadomość
A jak myślicie jak nie będę się odzywał do niej przez jakiś czas to ona będzie chciała wrócić do mnie ???
Ona może chcieć wrócić. Ale na jakiś czas, bo będzie chciała, aby ktoś znów ją poadorował, whatever. Jeśli wróci to nie dla Ciebie. I na bank znów odejdzie, a to będzie bolało jeszcze bardziej. Zatem moja rada jest taka, abyś przestał żyć nadzieją, bo ona już nie jest warta zachodu, naprawdę.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 13:50   #34
sebastian25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Spotkałem się z Nią poprosiłem o szczerą rozmowę. Zapytałem Ją dlaczego mnie zostawiła i usłyszałem, że nie jestem ambitny, że nie pasujemy do siebie, że nie jestem szalony, że nie umie się bawić. Zaskoczyło mnie to jak powiedziała że nie pasujemy do siebie takie rzeczy to się wiem po pół roku czy ktoś pasuje do siebie czy nie. Zawsze mi mówiła, że bardzo do siebie pasujemy, że jesteśmy stworzeni dla siebie, że bardzo mnie Kocha, przysięgała mi że nigdy mnie nie zostawi. Ja studiuje zaocznie, pracuje miałem mieć obronę w tym roku. Chciałem skończyć studia znaleść dobrą pracę, chciałem żebyśmy mieli godne życie, żeby na nic nam nie brakowało. Traktowałem ją naprawdę poważnie. Zapytałem ją czy mnie Kocha jeszcze czy czuje coś do mnie chciałem to wiedzieć ale nie odpowiedziała.

Może to głupie ale pod koniec rozmowy próbowałem ją przekonać do mnie prosiłem żebyśmy spróbowali jeszcze raz to nie chciała, próbowałem jeszcze przez kilka dni przekonać ją prosiłem, błagałem usłyszałem tylko że jestem żałosny nie wiem czy powiedziała to w nerwach czy nie. Bardzo mi na niej zależy chciałbym żeby chciała wrócić do mnie i to bardzo nie wiem jak to mam zrobić. Zawsze starałem się o nią kupowałem kwiaty, prezenty robiłem kolacje widziałem na jej twarzy że jest szczęśliwa. Czy da się to naprawić ?

Edytowane przez sebastian25
Czas edycji: 2016-10-09 o 14:04
sebastian25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 16:16   #35
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Przecież ona Ciebie nie szanuje. Naprawdę chcesz być w takim związku, gdzie jesteś nieakceptowany, a Twoje uczucia są nieważne?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:04   #36
sebastian25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Bardzo mi na niej zależy, cały czas o Niej myślę. Od 2 tygodni jej nie widziałem, jak myślicie będzie chciała do mnie wrócić?
sebastian25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 21:20   #37
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Nie da sie stwierdzic czy bedzie chciala. Jedno co mozna powiedziec ze na pewno teraz nie chce wrocic.
Wiem, ze Ci ciezko ale daj sobie spokoj. Daj sobie czas. Czas zaleczy rany.
Mysle ze za jakis czas nawet jak bedzie chciala wrocic to Ty sam juz nie bedziesz chcial.
Moim zdaniem powinienes tez przestac odbierac, odpowiadac na sms. Dziewczyna obraza Cie slownie, mowi ze z Toba byc nie chce a jednoczesnie nie wiadomo dlaczego ( kontrola ala pies ogrodnika?) pisze co jakis czas i koniecznie chce wiedziec co u Ciebie.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 21:31   #38
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Cytat:
Napisane przez sebastian25 Pokaż wiadomość
Bardzo mi na niej zależy, cały czas o Niej myślę. Od 2 tygodni jej nie widziałem, jak myślicie będzie chciała do mnie wrócić?


Mam nadzieję, że nie.
Zasługujesz na kogoś kto Cię będzie na prawde kochał, doceniał, a nie wykorzystywał i grał na uczuciach jak ta laska.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 22:12   #39
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Chłopaku, błagam Cię na litość boga. Odnajdź swój zaginiony honor i dumę, bo naprawdę mi się Ciebie szkoda robi gdy czytam jak się płaszczysz przed babą, która nawet na jedno Twoje spojrzenie nie zasługuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:15   #40
sebastian25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

od kilku dni moja była pisze dzwoni nawet chciała się spotkać, ale odmówiłem. Co o tym myślicie chce wrócić ?
sebastian25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 15:35   #41
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kobieta mojego serca zostawiła mnie dla innego po 3 latach bycia razem

Moze jej sie nudzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-21 16:35:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.