Niski facet - brak akceptacji - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-10, 13:27   #61
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Że się pięknie uśmiecha, ma piękną buzię, dłonie. Chcę się do niego przytulać.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:30   #62
201712110940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 129
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Wyjście jest jedno. Zostawić chłopaka w spokoju. Ile razy mamy to jeszcze napisać?
O jakiej miłości tu pitolisz? Dziewczyna, która kocha wstydzi się własnego chłopaka przed ludźmi??

Edytowane przez 201712110940
Czas edycji: 2016-10-10 o 13:47
201712110940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:32   #63
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Że się pięknie uśmiecha, ma piękną buzię, dłonie. Chcę się do niego przytulać.
Ty chcesz się przytulać do faceta, mieć faceta. Niekoniecznie jego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:34   #64
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Piękną buzię i dłonie ma też Dawid Michała Anioła, ale to nie znaczy, że ktokolwiek chce z nim być.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:36   #65
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Słucham? Zakładam, że masz łazienkę w pobliżu więc może się tam przejdź i nie wracaj.
Tak, uważam, że to obrzydliwe, że wstydzisz się faceta przedstawić znajomym, ale jesteś z nim nadal, bo Ci tak wygodnie.
I jak rozumiem, Ty w takim razie nie miałabyś żadnego problemu z tym, że Twój facet wstydzi się przedstawić Cię swojemu otoczeniu? Uważałabyś, że w sumie to normalne, tak się zdarza, pogłaskałabyś go po główce, bo w sumie on taki bidny teraz, miota się?
Może zamiast oczekiwać, że inne wizażanki postawią się na Twoim miejscu, postaw się Ty na jego miejscu i odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałabyś być z kimś takim.

Edytowane przez malinowa87
Czas edycji: 2016-10-10 o 13:38
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:36   #66
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Niski facet - brak akceptacji

Ty po prostu kupujesz sobie czas, żeby znaleźć sobie kogoś nowego.

Nie wiem czy znajdziesz tu kogoś w identycznej sytuacji, bo rozsądni ludzie nie wiążą się z kimś kto im się nie podoba i ich nie pociąga, a już na pewno nie ciągną tego przez rok.

Nic się już nie zmieni, on nie urośnie, a Tobie nie zaczną się nagle podobać niscy faceci, więc nie ma innego wyjścia niż rozstanie.
__________________

Edytowane przez Donatella_Rosa
Czas edycji: 2016-10-10 o 13:42
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:38   #67
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;66222091]Piękną buzię i dłonie ma też Dawid Michała Anioła, ale to nie znaczy, że ktokolwiek chce z nim być.[/QUOTE]

Jakaś znana pani (nie pomnę która) kiedyś bardzo słusznie zauważyła: u grubych kobiet, jak się nie ma czego skomplementować, to się chwali górne obszary: buzię, uśmiech, oczy, włosy. Mam wrażenie, że on dla Autorki to taka właśnie "gruba dziewczyna".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 13:47   #68
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jakaś znana pani (nie pomnę która) kiedyś bardzo słusznie zauważyła: u grubych kobiet, jak się nie ma czego skomplementować, to się chwali górne obszary: buzię, uśmiech, oczy, włosy. Mam wrażenie, że on dla Autorki to taka właśnie "gruba dziewczyna".
No nie, jakby był gruby, to by miał palce jak serdelki, a ma piękne dłonie przecież

Edytowane przez 201610111029
Czas edycji: 2016-10-10 o 13:49
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:56   #69
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
No nie, jakby był gruby, to by miał palce jak serdelki, a ma piękne dłonie przecież
Niekoniecznie. Mnie też dłonie nie tyją. A całość to oczywiście było porównanie (wiem, że wiesz ).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 13:57   #70
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Mów do słupa...
Ehm...

Sluchaj prosisz o rade z boku. To ja dostajesz. Wlasnie taka idealnie obiektywna. Taka gdzie czytaja Cie inni i wyciagaja wnioski na sucho z tego co piszesz nie sugerujac sie sympatia do Ciebie czy sympatia do Twojego partnera. Oceniaja fakty.
Tak, wiem ze targaja Toba emocje. Tak wiem ze sie przywiazalas ale z tego co piszesz wyraznie jest to przywiazanie. Lubisz go, masz z nim wspomnienia ale ewidentnie go nie kochasz. A ze boisz sie samotnosci to sama napisalas nie raz tak wiec na 100% bedziesz zalowala rozstania na poczatku. Poki bedziesz sama. Pozniej minie.
Piszesz tez o tym ze nie chcesz go skrzywdzic, wiec pamietaj ze skrzywdzisz go duzo mniej konczac zwiazek teraz niz wtedy gdy skoczysz z kwiatka na kwiatek.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 14:02   #71
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Spokojnie, dziewczyny, werbalne ataki nie spowodują, że autorka weźmie sobie wasze rady bardziej do serca. Prędzej zwinie się z wątku i tyle będzie z waszej pomocy.

Cytat:
Napisane przez dominika2345 Pokaż wiadomość
Próby postawienia się w mojej sytuacji. Łatwiej ocenia się z boku, wiem.
Zostałam zarzucona tym, że go nie kocham. A to nie jest prawdą.
Żaden związek nie jest idealny, nie wszyscy ludzie chodzą otoczeni aurą zakochania. Widzą "wady" i kochają. Bo kocha się "pomimo". Ja wiem, że kochając go powinnam akceptować wszystko ale niestety jest ten problem, który próbuję pokonać.
Autorko, to, że żaden związek nie jest idealny, oznacza, że zwykle tak około 90% jest tak, jak się chce, a 10% chciałoby się poprawić. Ale skoro się nie da, to się akceptuje (ze względu na to pozostałe 90%, którego nie znajdziemy u byle kogo). Jak u ciebie wygląda ten rozkład procentowy? Jak myślisz, czy gdybyś miała teraz zostać spasowana z jakimś losowym, kochającym cię facetem, rozkład wyszedłby wyższy czy niższy?
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 14:40   #72
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Ehm...

Sluchaj prosisz o rade z boku. To ja dostajesz. Wlasnie taka idealnie obiektywna. Taka gdzie czytaja Cie inni i wyciagaja wnioski na sucho z tego co piszesz nie sugerujac sie sympatia do Ciebie czy sympatia do Twojego partnera. Oceniaja fakty.
Tak, wiem ze targaja Toba emocje. Tak wiem ze sie przywiazalas ale z tego co piszesz wyraznie jest to przywiazanie. Lubisz go, masz z nim wspomnienia ale ewidentnie go nie kochasz. A ze boisz sie samotnosci to sama napisalas nie raz tak wiec na 100% bedziesz zalowala rozstania na poczatku. Poki bedziesz sama. Pozniej minie.
Piszesz tez o tym ze nie chcesz go skrzywdzic, wiec pamietaj ze skrzywdzisz go duzo mniej konczac zwiazek teraz niz wtedy gdy skoczysz z kwiatka na kwiatek.
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
Spokojnie, dziewczyny, werbalne ataki nie spowodują, że autorka weźmie sobie wasze rady bardziej do serca. Prędzej zwinie się z wątku i tyle będzie z waszej pomocy.



Autorko, to, że żaden związek nie jest idealny, oznacza, że zwykle tak około 90% jest tak, jak się chce, a 10% chciałoby się poprawić. Ale skoro się nie da, to się akceptuje (ze względu na to pozostałe 90%, którego nie znajdziemy u byle kogo). Jak u ciebie wygląda ten rozkład procentowy? Jak myślisz, czy gdybyś miała teraz zostać spasowana z jakimś losowym, kochającym cię facetem, rozkład wyszedłby wyższy czy niższy?
Dziękuję, powoli uświadamiam sobie co będzie długoterminowo lepsze dla nas obojga.
90-10% - niestety... myślę, że u nas ta rozpiętość jest mniejsza.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 15:25   #73
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Napiszę coś od siebie, bo widzę, że autorka się miota. Męski punkt widzenia - lubisz go, dobrze Ci przy nim sam na sam, widzisz w nim "bratnią duszę"/przyjaciela, ufasz mu itd. Jednakże wiesz już teraz, że to nie to, że chciałabyś kogoś, kto jest wyższy. On nie ma wpływu na wzrost, nie urośnie już. Nie da się tego "problemu" rozwiązać. Albo akceptujesz go, takiego, jakim jest, albo trzeba się rozstać. Poprzedniczki dobrze wywnioskowały, że w sytuacji, gdy wahamy się, czy kogoś kochamy, to takiej osoby nie kochamy, bo miłość jest prosta i oczywista, bez kalkulacji. Byłem kiedyś w podobnej sytuacji, spotykałem się z dziewczyną o większych kształtach. Na dłuższą metę nie da się ciągnąć takiego związku, gdy partnerka odbiega od preferencji (wolę szczupłe albo chociaż żeby miała te kobiece kształty trochę mniejsze, natomiast duża otyłość (ok 20-30kg) była nie do zaakceptowania. Również się wstydziłem. Rozstaliśmy się. W Twojej sytuacji partner nigdy nie zmieni tej "wady". Na Twoim miejscu, z bolem serca (bo wydaje mi się, że wiem co czuje osoba, ktora zaangazowala sie w znajomosc, ale jednak musi zerwac) jak najszybciej rozstalbym sie. Po pewnym czasie zapomnisz. A znajdziesz niejednego partnera, takiego, jaki Ci pasuje.

Jak długo się spotykacie?
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 15:33   #74
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez meski_punkt Pokaż wiadomość
Napiszę coś od siebie, bo widzę, że autorka się miota. Męski punkt widzenia - lubisz go, dobrze Ci przy nim sam na sam, widzisz w nim "bratnią duszę"/przyjaciela, ufasz mu itd. Jednakże wiesz już teraz, że to nie to, że chciałabyś kogoś, kto jest wyższy. On nie ma wpływu na wzrost, nie urośnie już. Nie da się tego "problemu" rozwiązać. Albo akceptujesz go, takiego, jakim jest, albo trzeba się rozstać. Poprzedniczki dobrze wywnioskowały, że w sytuacji, gdy wahamy się, czy kogoś kochamy, to takiej osoby nie kochamy, bo miłość jest prosta i oczywista, bez kalkulacji. Byłem kiedyś w podobnej sytuacji, spotykałem się z dziewczyną o większych kształtach. Na dłuższą metę nie da się ciągnąć takiego związku, gdy partnerka odbiega od preferencji (wolę szczupłe albo chociaż żeby miała te kobiece kształty trochę mniejsze, natomiast duża otyłość (ok 20-30kg) była nie do zaakceptowania. Również się wstydziłem. Rozstaliśmy się. W Twojej sytuacji partner nigdy nie zmieni tej "wady". Na Twoim miejscu, z bolem serca (bo wydaje mi się, że wiem co czuje osoba, ktora zaangazowala sie w znajomosc, ale jednak musi zerwac) jak najszybciej rozstalbym sie. Po pewnym czasie zapomnisz. A znajdziesz niejednego partnera, takiego, jaki Ci pasuje.

Jak długo się spotykacie?
Jesteśmy razem rok.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 15:37   #75
GangstaBaby
BLACK&WHITE
 
Avatar GangstaBaby
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: UE
Wiadomości: 633
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Jak bardzo trzeba byc plytkim, zeby sie wstydzic, ze facet jest niskiego wzrostu? Pomijajac, ze to nie facet dla ciebie i go nie kochasz.
GangstaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 16:51   #76
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Jestescie rok i nikomu go nie przedstawilas? Aż tak Ci przeszkadza ten wzrost? Wstydzisz się go?

Wiesz dobrze, że on nie urośnie już. Nie marnuj komuś i sobie życia, tkwiąc w związku z braku laku. Nie mów mu nigdy o tym wzroście.

Reszte napiszę pózniej, teraz nie mam czasu (chociaz juz Ci wszystko napisały inne osoby).
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:08   #77
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Jak bardzo trzeba byc plytkim, zeby sie wstydzic, ze facet jest niskiego wzrostu? Pomijajac, ze to nie facet dla ciebie i go nie kochasz.
Aj tam, że płytka... Autorka się po prostu nie zakochała, a zauroczenie przeszło (bo zakładam, że na samym początku jakieś było, a nie że głupio weszła w związek dla samego faktu bycia w związku) i została pustka. Podświadomie szuka przyczyny tej pustki i niezadowolenia i zaczyna szukać dziury w całym - głupot w stylu "on za niski", on taki i owaki. Jak się przestaje być za kimś, to do wrzenia lub obrzydzenia może doprowadzać sposób w jaki ta osoba oddycha. Tak to jest, jak ktoś zmusza się do tkwienia w związku. Można się tą drugą osobę przez coś takiego znienawidzić, chociaż normalnie by się ją lubiło.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-10-10 o 17:10
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:26   #78
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 20:03
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 17:43   #79
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Autorko, jeżeli z nim nie zerwiesz, to jak piszą dziewczyny jesteś egoistką. Nie podoba Ci się on, ok bywa, ale nie powinnaś z nim byc i go oszukiwac. To okropne byc z facetem czy kobietą i wstydzic się wśród znajomych. Przecież sama wiesz, że on na to nie zasługuje, nikt nie zasługuje. Wstydzic to się można kogoś kto ma zły charakter, a nie jego wzrostu. No i nie nie kochasz go, a raczej nie miłością romantyczną. Serio gdy się kocha, to to nie ma znaczenia. A jak nie ma pociągu, to miłości też nie i widocznie on nie jest dla Ciebie ani Ty dla niego. Nic na siłę nie zrobisz. Sama miałam niskiego faceta i nie było to dla mnie żadnym problemem.

Piszesz, że można zauważac wady ok, każdy może stwierdzic, ze ok mój facet jest niski, nie wyglada jak gwiazda z okladki, ale to nie ma znaczenia jak sie kocha. Jak się kocha, to się tym nie przejmujesz, akceptujesz go calego. Nie wstydzisz sie go, jest najwspanialszy dla Ciebie.

No i macie racje, jak sie nie kocha, to wszystko moze denerwowac u tej osoby, bo czujemy, ze to nie ma sensu. Wtedy nawet gdyby on byl wysoki i przystojny, to mozliwe, ze bys go nie kochala, bo czasem tak po prostu jest. Nie zmusisz sie do uczuc.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez meski_punkt Pokaż wiadomość
Jestescie rok i nikomu go nie przedstawilas? Aż tak Ci przeszkadza ten wzrost? Wstydzisz się go?

Wiesz dobrze, że on nie urośnie już. Nie marnuj komuś i sobie życia, tkwiąc w związku z braku laku. Nie mów mu nigdy o tym wzroście.

Reszte napiszę pózniej, teraz nie mam czasu (chociaz juz Ci wszystko napisały inne osoby).
Całkowicie sie zgadzam.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2016-10-10 o 17:39
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-10, 18:10   #80
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Aj tam, że płytka...
Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość
Czemu od razu płytka?
Płytka, bo się go wstydzi, nie z powodu swoich preferencji. Cały czas pisze tylko o tym jak postrzegają go inni, chyba nic o tym że JEJ ten wzrost przeszkadza.
Cytat:
Napisane przez GangstaBaby Pokaż wiadomość
Jak bardzo trzeba byc plytkim, zeby sie wstydzic, ze facet jest niskiego wzrostu? Pomijajac, ze to nie facet dla ciebie i go nie kochasz.
Dokładnie, w tym jest problem i gdyby nie wzrost to by się czepiła czego innego.

To wszystko tak pomijając fakt, że wątek założony przez oczywistego trolla z kompleksem wzrostu.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:16   #81
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Płytka, bo się go wstydzi, nie z powodu swoich preferencji. Cały czas pisze tylko o tym jak postrzegają go inni, chyba nic o tym że JEJ ten wzrost przeszkadza.
Dokładnie, w tym jest problem i gdyby nie wzrost to by się czepiła czego innego.

To wszystko tak pomijając fakt, że wątek założony przez oczywistego trolla z kompleksem wzrostu.
Oczywistego trolla? Nie przesiaduję za bardzo na forach oraz w internecie ogólnie - nie do końca rozumiem z jakiego powodu taki przytyk?
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:36   #82
Karola_Wypych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 61
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Moim zdaniem trochę przesadzasz. Wiem, że niski wzrost faceta raczej nie jest walorem, ale Ty też jesteś niska, więc po prostu wizualnie do Ciebie pasujecie i to jest najważniejsze. Sprawdź, czy wzrost nie jest tylko czubkiem góry lodowej i nie ukrywa się pod tym pretekstem co innego. Moim zdaniem - jeśli prawdziwie kochasz, to nawet brzydal jest dla Ciebie najpiękniejszy.
Karola_Wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:42   #83
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Karola_Wypych Pokaż wiadomość
Moim zdaniem trochę przesadzasz. Wiem, że niski wzrost faceta raczej nie jest walorem, ale Ty też jesteś niska, więc po prostu wizualnie do Ciebie pasujecie i to jest najważniejsze. Sprawdź, czy wzrost nie jest tylko czubkiem góry lodowej i nie ukrywa się pod tym pretekstem co innego. Moim zdaniem - jeśli prawdziwie kochasz, to nawet brzydal jest dla Ciebie najpiękniejszy.
Pewnie autorka jest wychowana w takim środowisku, gdzie niski facet to wstyd ale być samej to większy wstyd. Stad te rozkminy.
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:51   #84
dominika2345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 53
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez Unithing Pokaż wiadomość
Pewnie autorka jest wychowana w takim środowisku, gdzie niski facet to wstyd ale być samej to większy wstyd. Stad te rozkminy.
Przejrzałaś/eś mnie. Pozazdrościć Wam wszystkim bezproblemowego życia i bezuczuciowego podejścia do wszystkiego.

Jednocześnie dziękuję za wszystkie wypowiedzi oraz wasze "zaangażowanie".

Do widzenia.
dominika2345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:41   #85
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Ja mam 163 cm, a mój facet 165 cm wzrostu. Nigdy, przenigdy jego wzrost nie stanowił dla mnie żadnego problemu W ogóle nie zwracam na to uwagi! Dla mnie jest przystojny i ma super charakter. Trudno, nie ubieram szpilek na wspólne wyjścia... ale dla mnie i tak jest boski Nie wyobrażam sobie, abym mogła się go wstydzić czy w ogóle myśleć w taki sposób. Mamy mnóstwo wspólnych znajomych, wciąż poznajemy też nowych ludzi i nie mam z tym absolutnie żadnego problemu - a wręcz przeciwnie, ma niesamowity charakter i niesamowite poczucie humoru czym natychmiast zjednuje sobie ludzi I moim zdaniem to się liczy. I to, że jest dla mnie idealny, a ja w jego towarzystwie czuję się wręcz doskonale. Co mnie obchodzi jego wzrost?! Nic

Przede mną też nie narzekał na brak powodzenia... mimo 165 cm wzrostu Wydaje mi się, że jeżeli ktoś wykazuje się minimum dojrzałości w życiu to takie SZCZEGÓŁY nie mają dla niego znaczenia.

Dodam, że naszym przyjaciołom, jego kolegom czy moim koleżankom też nigdy to nie przeszkadzało Jesteśmy największymi kurduplami w towarzystwie, i co? I nic

Edytowane przez tamiris
Czas edycji: 2016-10-10 o 19:44
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:45   #86
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

O co wam chodzi z tym nienoszeniem szpilek? Skoro facet taki boski, to co mu szkodzą wasze ewentualne szpilki?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:48   #87
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;66236181]O co wam chodzi z tym nienoszeniem szpilek? Skoro facet taki boski, to co mu szkodzą wasze ewentualne szpilki?[/QUOTE]
Podbijam
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:51   #88
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;66236181]O co wam chodzi z tym nienoszeniem szpilek? Skoro facet taki boski, to co mu szkodzą wasze ewentualne szpilki?[/QUOTE]
Też tego nie rozumiem. Nawet gdybym spotykał się z dziewczyną parę centymetrów wyższą, nalegałbym na szpilki. Ale zakładam, że kobiety po prostu źle się czują kiedy są wyższe, nawet w szpilkach.
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:55   #89
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Nawet gdybym spotykał się z dziewczyną parę centymetrów wyższą, nalegałbym na szpilki. Ale zakładam, że kobiety po prostu źle się czują kiedy są wyższe, nawet w szpilkach.
Błagam, nie generalizuj Nie ma takiej rzeczy, która dotyczyłaby wszystkich kobiet.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 20:08   #90
201610111029
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 379
Dot.: Niski facet - brak akceptacji

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Nawet gdybym spotykał się z dziewczyną parę centymetrów wyższą, nalegałbym na szpilki. Ale zakładam, że kobiety po prostu źle się czują kiedy są wyższe, nawet w szpilkach.
Na szczęście nie wszyscy faceci chcą katowac swoje kobiety niewygodnymi butami, w których nie kazdy lubi chodzić i pozwalają im robić to, na co same maja ochote.
201610111029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-13 18:16:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.