Industrial piercing - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 17:52   #961
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez idziak96 Pokaż wiadomość
Hej,
mam industriala od wczoraj, pięknie się goi wgl nie boli, ale zastanawiam się czy nie przesunąć tej wyższej dziurki trochę bliżej tej drugiej. Co myślicie, wygląda ok?
Wygląda ok.
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 11:28   #962
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez idziak96 Pokaż wiadomość
Hej,
mam industriala od wczoraj, pięknie się goi wgl nie boli, ale zastanawiam się czy nie przesunąć tej wyższej dziurki trochę bliżej tej drugiej. Co myślicie, wygląda ok?
Lol. Dobrze wygląda i pewnie dobrze będzie, ale nie gadaj, że pięknie się goi i nie boli, skoro masz to od wczoraj. Serio, mój industrial goił się z pół roku, bo jak się już praktycznie wygoił to sobie w niego czymś przyłożyłam niechcący i od nowa gojenie, a że to chrząstka i to podwójne przekłucie to może Ci się paprać. Nie musi, ale może i boleć będzie bolało.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:46   #963
Samvrita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 16
Dot.: Industrial piercing

Hm, no to teraz ja dorzuce swoich piec groszy

Szukam piercera w Szczecinie u ktorego moge sobie bezpiecznie zrobic industriala - przeszukalam juz rozne zakamarki internetu i rozwazylam rozne opcje i az mi sie wierzyc nie chce ze jest z tym u nas taki problem. Mamy ogolnie dwa znane studia - Alien i Gonzo - w ktorych zabieg ten wykonuja z tym ze pierwszy jest powszechnie uwazany za pechowy pod wzgledem piercerow nie znajacych sie na rzeczy, a drugi znany jest z nie dbania o higiene (sama nie mialam z nimi do czynienia, pisze to co zaslyszalam od ludzi ktorzy sie powazyli by do ktoregos z nich sie udac). Kiedys dzialal u nas nie jaki Paluch, jednakze dane z jego strony najwyrazniej sa nie aktualne albo zakonczyl dzialalnosc. Dzisiaj rozmawialam z kolezanka, ktora robila sobie industriala w salonie makijazu i fryzur (czy jakos tak) Oxy Beauty. Oczywiscie z tego co widze, nie widze tam nikogo wygladajacego na piercera. No nie wiem. Ale jakos mam bardzo mieszane uczucia co do takich miejsc. I ogolnie zastanawiam sie do kogo w Szczecinie mozna sie udac bez obaw? Czy jest tu ktos kto moze mi odpowiedziec na to pytanie? Bardzo mi na tym zalezy, a nie koge zabardzo jechac do np Poznania, poniewaz pracuje w tygodniu a w soboty i niedziele jestem trupem. Z gory dzieki za odpowiedzi, licze na was forumowiczki i forumowicze!
Samvrita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 21:34   #964
KarolinazGogolina11
Przyczajenie
 
Avatar KarolinazGogolina11
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Halo, halo! Czy ktoś tu jeszcze może poomóc na temat Industriala??
KarolinazGogolina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 21:02   #965
justabasket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Industrial piercing

tak, co jest?
justabasket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:23   #966
KarolinazGogolina11
Przyczajenie
 
Avatar KarolinazGogolina11
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Hej! No więc tak, zrobiłam w poniedziałek Industrial i nie wiem, czy tak powinno wyglądać prawidłowe umiejscowienie kolczyka. Wydaje mi się, że wkłucie jest zbyt blisko "krawędzi" małżowiny...Po za tym zaczerwienienie/ sinienie jest i tak jakby podwyższona temperatura w uchu ;/ Dodaję zdjęcia z poniedziałku.
ucho 1.jpg

ucho 2.jpg
KarolinazGogolina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 14:57   #967
justabasket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Industrial piercing

U kogo zrobiłaś?
To, że jest ci ciepło w ucho to raczej norma, też tak miałam.
dodaj siebie na fb do tej grupy, tu ci pomogą : https://www.facebook.com/groups/tattoopiercingbm/
justabasket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 11:05   #968
KarolinazGogolina11
Przyczajenie
 
Avatar KarolinazGogolina11
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Ale jest źle zrobiony?
KarolinazGogolina11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 13:43   #969
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Industrial piercing

Nie jestem piercerem ale obstawiałabym, ze trochę za blisko, tak jak piszesz.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:59   #970
justabasket
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 12
Dot.: Industrial piercing

Wygląda na trochę za blisko, ale dodaj siebie do tej grupy na fb, ewentualnie napisz do Red lipstick Monster z Pierce of cake, wyślij zdjęcie i się pytaj
justabasket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 13:24   #971
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez KarolinazGogolina11 Pokaż wiadomość
Ale jest źle zrobiony?
Tak, wg. zdjęcia jest wg. mnie źle - za blisko krawędzi i czekać tylko na dzień, w którym Ci wymigruje. Przykro mi.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 08:35   #972
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Industrial piercing

Witam wszystkich. W poniedziałek zrobiłam sobie industriala. Piercerka byla szybka i aż się zdziwiłam, że nie bolało mocno bo się spodziewałam nie wiadomo czego po przeczytaniu opisów innych ludzi. Pielęgnuje 3x dziennie NaCl i octeniseptem tak jak kazała. Ale mam pytanie ja głównie oczyszczam ranki, ale nie ruszam sztangą, może źle robię? Czy powinnam ruszać kolczykiem przód-tył i/lub na boki?
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 20:47   #973
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez Yohanna_ Pokaż wiadomość
Tak, wg. zdjęcia jest wg. mnie źle - za blisko krawędzi i czekać tylko na dzień, w którym Ci wymigruje. Przykro mi.
Co znaczy wymigruje? ja mam helixa od pół roku, ale mam kolczyka z gwintem 1,6. Chce sobie zmienić na jakąś ładną obrączkę, ale większość fajnych kolczyków jest 1,2. Jak to naprawić? Mogę po prostu włożyć kolczyk 1,2, gdzie wcześniej od początku był kolczyk 1,6?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 15:01   #974
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Co znaczy wymigruje? ja mam helixa od pół roku, ale mam kolczyka z gwintem 1,6. Chce sobie zmienić na jakąś ładną obrączkę, ale większość fajnych kolczyków jest 1,2. Jak to naprawić? Mogę po prostu włożyć kolczyk 1,2, gdzie wcześniej od początku był kolczyk 1,6?
Jeśli kanał jest szerszy od kolczyka, którego chcesz "zaaplikować" to nic się nie będzie działo. Będzie się zachowywał tak jakby chciał zarosnąć, ale wokół tego mniejszego. Gorzej, gdyby było odwrotnie (chciałabyś pakować 1,6 do 1,2).
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 19:47   #975
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez Yohanna_ Pokaż wiadomość
Jeśli kanał jest szerszy od kolczyka, którego chcesz "zaaplikować" to nic się nie będzie działo. Będzie się zachowywał tak jakby chciał zarosnąć, ale wokół tego mniejszego. Gorzej, gdyby było odwrotnie (chciałabyś pakować 1,6 do 1,2).
Uff no to kamień z serca Będę przemywała Octaniseptem i solą fizjologiczną, to powinno dojść do siebie.
W czerwcu jeszcze planuję zrobić sobie Rook. To się czyta "ruk" po polsku chyba tak?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 20:54   #976
Maryann666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Industrial piercing

Industrial zrobiony dziś, trochę inna wersja, mam nadzieję, że przebrnę przez gojenie bez większych problemów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12790158_1104525389571218_772009643_o.jpg (74,2 KB, 69 załadowań)
Maryann666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 16:28   #977
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez Maryann666 Pokaż wiadomość
Industrial zrobiony dziś, trochę inna wersja, mam nadzieję, że przebrnę przez gojenie bez większych problemów

Ja wciąż nie mam odwagi
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 21:04   #978
Maryann666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez JohnLena Pokaż wiadomość

Ja wciąż nie mam odwagi
Wystarczy zaufanie do piercera i to, żeby to serio była wymarzona ozdoba. Ja tuż przed usłyszałam, że pionowy boli bardzo, bardziej niż normalny industrial a mimo to nie uciekłam
Maryann666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 20:35   #979
JohnLena
Zadomowienie
 
Avatar JohnLena
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 474
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez Maryann666 Pokaż wiadomość
Wystarczy zaufanie do piercera i to, żeby to serio była wymarzona ozdoba. Ja tuż przed usłyszałam, że pionowy boli bardzo, bardziej niż normalny industrial a mimo to nie uciekłam
Bólu akurat się nie boję, zaufanego piercera też mam. Chodzi mi o moje trudności z gojeniem i skłonności do zaczepiania wszystkimi kolczykami o wszystko
__________________

Я свободен, словно птица в небесах,
Я свободен, я забыл, что значит страх.




Sowa, córka piekarza
JohnLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-25, 02:38   #980
kiniuszkaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Witam. Otóż mam problem z industrialem, który zrobiłam 3 tygodnie temu. Naprawdę ładnie się goił, przemywalam octeniseptem i rumiankiem aczkolwiek ostatnio zostałam w niego mocno uderzona i wdało się zakażenie. Ucho jest naprawdę spuchnięte, używam tribioticu od 2 dni i widzę lekką poprawę. Wiem, że nie wolno używać go za długo (do tygodnia) i wydaje mi się że nie pomoże w 100%, a chciałabym mieć pewność że na dobre pozbyłam się ropy itp. Byłam po poradę u piercera i powiedział że na tą chwilę nie ma potrzeby wyciągania kolczyka, zobaczymy jak pójdzie "leczenie". Chciałabym jeszcze o niego powalczyć, więc czy mogę coś jeszcze zrobić oprócz smarowania tribiotykiem? Jakąś inną maść (słyszałam o neomycynie czy coś takiego), może papka z aspiryny? Idą święta więc nie uda mi się zapisać do dermatologa ani nic. Ucho jest w maści.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0275.jpg (45,0 KB, 0 załadowań)
kiniuszkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 12:36   #981
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Industrial piercing

Nie wyświetla mi się zdjęcie. Kochana, po co neomycyna?
Skoro piszesz, że już jest w miarę- przemywaj Octeniseptem i daj organizmowi robić swoje, nie kombinuj za wiele z jakąś rozkruszoną Aspiryną.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.

Edytowane przez _Mia
Czas edycji: 2019-02-03 o 23:23
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 14:23   #982
kiniuszkaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Dziękuje za odpowiedź. Dlatego wolałam się spytać bo te informacje po prostu znalazłam na innych forach ale nie chciałam wierzyć na słowo. Skończę stosować tribioticu i będę nadal przemywać octeniseptem .
kiniuszkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 17:56   #983
kiniuszkaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Industrial piercing

Witam po raz kolejny. Zakażenia na szczęście wyleczyłam, byłam dla pewności u lekarza i jeszcze innego piercera. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, otóż dostałam instrukcje żeby podczas przemywania (muszę pozbyć się limfy) poruszać kolczykiem w górę i w dół kilka razy. Aczkolwiek czuje jakiś opór, muszę trochę włożyć siły żeby go przesunąć bo tak jakby zaczynał się wrastać. Zastanawiam się czy to normalne zważywszy na zbierająca się limfe, staram się przemywać solą fizjologiczną 3 razy dziennie. Dodatkowo: mam spuchnięte ucho (podobno to normalne) i szukam porady czym mogę ją zmniejszyć, polecono mi przekładanie kostki lodu do ucha.
kiniuszkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 12:15   #984
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez kiniuszkaxd Pokaż wiadomość
Witam po raz kolejny. Zakażenia na szczęście wyleczyłam, byłam dla pewności u lekarza i jeszcze innego piercera. Jednak zastanawia mnie jedna rzecz, otóż dostałam instrukcje żeby podczas przemywania (muszę pozbyć się limfy) poruszać kolczykiem w górę i w dół kilka razy. Aczkolwiek czuje jakiś opór, muszę trochę włożyć siły żeby go przesunąć bo tak jakby zaczynał się wrastać. Zastanawiam się czy to normalne zważywszy na zbierająca się limfe, staram się przemywać solą fizjologiczną 3 razy dziennie. Dodatkowo: mam spuchnięte ucho (podobno to normalne) i szukam porady czym mogę ją zmniejszyć, polecono mi przekładanie kostki lodu do ucha.
Sól fizjologiczna jest jałowym płynem, który może służyć jedynie do odmoczenia strupów lub przemycia miejsca, gdy jest np. zabrudzone krwią. Kup Octenisept, który jest płyen antybakteryjnym, antygrzybiczym i antywirusowym (potrafi nawet inaktywować na kilka godzin wirusa HIV), który to wspomaga leczenie ran. Jeśli czujesz opór ruszając kolczykiem to może jest za duży w porównaniu do kanału (grubość kolczyka) ? Jeśli nie to znaczy, że po prostu obrzęk jest jeszcze zbyt duży. Niczego nie mogę jednak stwierdzić w 100% jedynie po opisie.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 21:26   #985
sybi89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Industrial piercing

Hej mam problem. Industrial robiłam w lutym tego roku. Mamy koniec października a mi przy dziurkach urosły jakiegoś zgrubienia i ni cholery nie można się tego pozbyć:/ W dodatku przy dolnej dziurce coś zaczęło bardziej rosnąć. Wygląda to obrzydliwe co z tym zrobić? Dołączam zdjęcie. Pomocy!!
Ps. Kolczyk robiony w salonie kosmetycznym, żeby nie było.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2536.jpg (81,1 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez sybi89
Czas edycji: 2016-10-23 o 21:29
sybi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 16:39   #986
IndustrialGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: 3Miasto
Wiadomości: 9
Dot.: Industrial piercing

Mam kolczyka industriala - jak zresztą po moim nicku można się domyślić
samo zrobienie piercingu to była mięta. Przyjemność. Robiłam go w gdańskim New School Tattoo, polecam.
Koszt - 120 zł z kolczykiem.

Samo przebicie nie boli, potem jest uczucie ciepełka. Jak się nie maca przy sprzęcie () to nie boli wcale. Jedynie jak zahaczy się włosami no to już tak rozkosznie nie jest. Ale wszystko jest pięknie. Ziarnina ominęła, a używałam tylko soli fizjologicznej. Higiena i ostrożność i naprawdę nie ma się czego bać na ogól, bo jak ktoś ma skłonność to wiem, cudów nie ma.

ale ogólnie polecam. Słyszałam że to jedno z boleśniejszych przebić, ale wcale nie musi być to prawdą. Bo u mnie było do tego stopnia lajtowo że piercer skończył a ja się nie za bardzo zorientowałam że zaczął

Sybi89 Ciebie chyba właśnie dotknęła ziarnina. Idź do piercera, nie do kosmetyczki! Jeszcze może pistoletem Cię krzywdziła?

Edytowane przez IndustrialGirl
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:41
IndustrialGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 12:05   #987
Yohanna_
Raczkowanie
 
Avatar Yohanna_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wild World
Wiadomości: 216
Dot.: Industrial piercing

Cytat:
Napisane przez sybi89 Pokaż wiadomość
Hej mam problem. Industrial robiłam w lutym tego roku. Mamy koniec października a mi przy dziurkach urosły jakiegoś zgrubienia i ni cholery nie można się tego pozbyć:/ W dodatku przy dolnej dziurce coś zaczęło bardziej rosnąć. Wygląda to obrzydliwe co z tym zrobić? Dołączam zdjęcie. Pomocy!!
Ps. Kolczyk robiony w salonie kosmetycznym, żeby nie było.
Dziewczyno, kolczyków nie robi się w salonach kosmetycznych, tylko studiach piercingu. Sama tego chciałaś to masz. To prawdopodobnie ziarnina (jeśli jest zgrubiałe, twarde i nic z tego nie wycieka), któe nie tak łatwo i szybko się pozbyć. Masz kilka opcji: codzienne masowanie papką z aspiryny i soli fizjologicznej (jedna tabletka apsiryny i trochę soli fizjologicznej, ma mieć konsystencję serka topionego; takie coś musisz zużyć w ciągu max. 3 dni, później robisz kolejną), masowanie z olejkiem herbacianym (dostępny w sklepach zielarskich), ewentualnie ampułki z witaminą C, ale to na receptę, ostatecznie preparat na brodawki powinien dać radę, ale od razu mówię Ci, że to nie zniknie w ciągu tygodnia czy dwóch, musisz regularnie (1-2 razy dziennie) przeprowadzać takie małe zabiegi na tym uchu i dać mu czas. No i myślę, że oczywistym jest, że musisz wyjąć to z ucha i dać zarosnąć kanałom, po wyleczeniu ziarniny zrobić od początku. W SALONIE PIERCINGU, nie kosmetycznym. A w ogóle to jest jakoś za bardzo pionowo i na końcu małżowiny, spieprzona robota jednym słowem. Powodzenia.
Yohanna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:20   #988
Lawlerek
Lawler
 
Avatar Lawlerek
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bisholandia
Wiadomości: 2
Dot.: Industrial piercing

Witam serdecznie, mam nadzieję, że jeszcze ktoś tutaj zagląda i da radę udzielić mi odpowiedzi.
Od dawna marzy mi się industrial i teraz na święta dostałam możliwość zrobienia takiego przekłucia. Dlatego szukam sprawdzonego studia w Katowicach, Chorzowie lub Świętochłowicach. Może ktoś jakieś polecić? Szukałam w internecie i szczerze mówiąc, niczego nie znalazłam. Spytałam także na Zapytaj i dwie osoby podały mi studio Rock'n'Roll w Katowicach, by przekłucie zrobiła niejaka Sandra. Czy jest dobra? Niestety, na Zapytaju odpowiedzi były bardzo lakoniczne, więc nie dowiedziałam się niczego, co by mnie mogło uspokoić. Przeglądałam fanpage studia, ale jak można się spodziewać - więcej tam jest zdjęć tatuaży niż kolczyków.
Dodatkowo mogłabym prosić o jakiś orientacyjny cennik?
Lawlerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 19:03   #989
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Industrial piercing

Tutaj jest lista polecanych miejsc utworzona na grupie dotyczącej modyfikacji ciała na facebooku. Tzn najlepsi z najlepszych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1482692517704.jpg (79,1 KB, 29 załadowań)
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 13:53   #990
Lawlerek
Lawler
 
Avatar Lawlerek
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Bisholandia
Wiadomości: 2
Dot.: Industrial piercing

Dziękuję bardzo! Już jestem umówiona na styczeń. ♥
Lawlerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-06 13:43:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.