Metalmania. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-21, 20:42   #181
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3973932]Nie każdy mieszka w Katowicach, gdzie jest sporo koncertów
Spójrz co napisałam, bilet 120zł + dojazd ponad 100zł a jestem tylko maturzystką i nie zarabiam a rodzice nigdy mi tyle nie dadzą na koncert tyle kasy
[/quote]

Wiesz, ja ma wrażenie, że nie Tobie odpowiadałam. Serio. Po prostu Lady Dark uzyła określenia "szkoda kasy" i do tego się odniosłam. Widzę znaczącą różnicę, pomiędzy brakiem kasy (czy też innymi konieczniejszymi wydatkami), a pojęciem "szkoda kasy", które jakoś brzmi dla mnie inaczej.

A go do miejsca zamieszkania: faktycznie przyznaję - mam farta z tymi Katowicami, ale na ukochane kapele jeżdżę i dalej, nawet czasem daleko.

Pozdro.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:30   #182
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Jak bym miała swoją kasę, to na bank bym pojechała np na Type O Negative
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:47   #183
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Metalmania.

o, widzę, że TON w wątku metalmaniowym
Jak się dowiedzieliśmy z Lubym
Obowiązkowo jedziemy
Aaa, nie mogę się doczekać

Miałam jeszcze jechac na 69 Eyes i Deathstars do Wiednia ze znajomymi, ale jednak wolę TON w Wawie (do której i tak trzeba dojechać )
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:13   #184
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Metalmania.

to moze ja sie wlacze do tematu Metalu nigdy nie znosilam <nie linczujcie mnie publicznie>. Ale jakims zrzadzeniem losu trafilam do pracy w Metal Mind Productions - nota bene organizatora Metalmanii. Mialam do czynienia tylko z kompem, papierkami i ksiegowoscia( pracowalam przy obsludze metalopolisu -sklepu internetowego) ale sila rzeczy klimat miejsca az zapraszal to wrzucenia kilku plyt na tasme I tak zaprzyjaznilam sie z kilkoma kapelami ktore ''podsluchuje'' do dzis od czasu do czasu A nawiasem mowiac, za czasow mojej bytnosci w MMP musialam jezdzic prawie na wszystkie koncerty organizowane przez MMP jak i Odysseya <dobrze napisalam?>. I zawsze dostawalam dodatkowo 5 wejsciowek dla znajomych A juz nieobecnosc na Metalmanii grozila wywaleniem z pracy Niestety, choc dla mnie stety juz dlugo tam nie pracuje <4lata?> . Najmilej wspominam ekipe z MetalHammera - chlopcy byli naprawde swietni I male tourne Apocalypticy po Polsce, bylam na kazdym koncercie i ich pokochalam....to jedyna muzyka przy ktorej mam dreszcze
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 14:30   #185
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie rozumiem pojęcia "szkoda kasy" w odniesieniu do koncertów. Na cóż ważniejszego i bardziej niezbędnego do życia można wydawać kasę, jeśli nie na muzykę i książki. Na ciuchy?! Pf!

A tak serio: muzyka (także ta na żywo) jest mi niezbędna do życia. Uwielbiam wyszaleć się na koncercie, a potem wykończona, poobijana, ledwo żywa i ze zdartym kompletnie gardłem napić się piwa z kumplami i podzielić wrażeniami.

Cztery dni do Metalmanii!
A 14 kwietnia KAT! : jupi:

No to może faktycznie się żle wyraziłam. Niestety nie stać mnie na takie wydatki - a przynajmniej teraz póki jeszcze studiuję (na szkołę sama musze sobie zarobić) - - przyznaje też że wolę jednak sobie coś kupić - np perfumy, jakiś kosmetyk czy coś do ubrania - czy choćby płytkę zespołu, niż wywalić JEDNORAZOWO 100zł na bilet + drugie tyle na dojazd
Oprócz tego zdecydowanie wolę imprezy plenwerowe - tyle ze w Polsce nie ma żadnych dobrych koncertów w wakacje - ale zaczynam się poważnie zastanawiać nad Bolkowem
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 07:11   #186
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Metalmania.

Metalmania 2007- nie żyję.
Jak dla mnie Blaze dał najlepszy koncert za wszystkich.
<odsypiam i kuruję rozwaloną wargę po pogo-ale warto było>
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 07:30   #187
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Metalmania 2007- nie żyję.
Jak dla mnie Blaze dał najlepszy koncert za wszystkich.
<odsypiam i kuruję rozwaloną wargę po pogo-ale warto było>
Haha! Ja zarobiłam "z byka" w łuk brwiowy!


Blaze to niesamowity kawał głosu! Kupię to DVD, które nagrywał, bo byłam zupełnie z przodu i pewnie na nim będę. Byłam w tym miejscu gdzie wspiął się na barierkę i trzymaliśmy go za spodnie (żeby nie spadł - bez podtekstów).

Straszliwie szalałam potem na Sepulturze, bo liczyłam na to, że przed Testamentem odpocznę podczas dwóch gniotów, a tymczasem... Cholerna zmiana kolejności.
Pozwoliło nam to jednak nie męczyć się na MDB i wyjść wcześniej.

Zastanawiam się, co się stało bębniarzowi PL - przecież ten człowiek kompletnie nie potrafi grać! Nie trzymał tempa, nie potrafił zagrać na dwie stopy tam, gdzie oryginalnie tak było, przejścia robił na trzy i tylko dwa rodzaje, ogólnie katastrofa. Z resztą cały Paradise to katastrofa. A tak się pięknie zapowiadali na pierwszej płycie...

No i szkoda wielka, że akustyk tak spieprzył Destruction...
W ogóle cała część koncertu na dużej scenie przed Blaze'em była słyszalna jak gdybyśmy siedzieli wewnątrz centrali. Była stopa, jakiś płaski werbelek, śladowe ilości talerzy i gdzieś za tą ścianą bębnów wokal i resztki gitar. Katastrofa - słuchać się tego nie dało.

Za to na małej scenie cuda, cudeńka.
Pokochałam Forever Will Burn - niesamowita, kipiąca energią kapelka z RPA. Przezabawne było oczywiście znane mi już wcześniej Korpiklaani. Z Viking Metalu świetne wrażenie na koncercie robi TYR. Ogólnie: mała scena rulezzowała Szczególnie, że była naprawdę rzetelnie nagłośniona.

Ja chcę więcej!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 15:05   #188
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Haha! Ja zarobiłam "z byka" w łuk brwiowy!

Zastanawiam się, co się stało bębniarzowi PL - przecież ten człowiek kompletnie nie potrafi grać! Nie trzymał tempa, nie potrafił zagrać na dwie stopy tam, gdzie oryginalnie tak było, przejścia robił na trzy i tylko dwa rodzaje, ogólnie katastrofa. Z resztą cały Paradise to katastrofa. A tak się pięknie zapowiadali na pierwszej płycie...
Dzięki za podzielenie się wrażeniami! aż żałuję że mnie tam nie było...
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o występie Paradise Lost? Bo przyznam że z tych wypisanych przez Ciebie zespołów - ten najbardziej wielbię!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 19:26   #189
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Paradise Lost Uwielbiam Gothic, Shades of God, Icon i Draconian Times Jak mam ochaotę na techniczną muzykę to wolę włączyć One Second ale ogólnie nie pasuje do PL i bardzo upadli wraz z tym albumem, po nich pasmo porażek
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 16:30   #190
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Haha! Ja zarobiłam "z byka" w łuk brwiowy!
Współczuję. Moja warga coś nie zamierza się szybko zagoić. Ludzie patrzą na mnie jak na bandytę....przecież to było tylko pogo

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Blaze to niesamowity kawał głosu! Kupię to DVD, które nagrywał, bo byłam zupełnie z przodu i pewnie na nim będę. Byłam w tym miejscu gdzie wspiął się na barierkę i trzymaliśmy go za spodnie (żeby nie spadł - bez podtekstów).
Ja też mam ochotę to na DVD. Mam nadzieję, że wyjdzie. W zeszłym roku np. Anathema i Hunter też mieli robić nagranie DVD z metalmanii a do tej pory nie wyszło.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Straszliwie szalałam potem na Sepulturze, bo liczyłam na to, że przed Testamentem odpocznę podczas dwóch gniotów, a tymczasem... Cholerna zmiana kolejności.
No właśnie...i przez to nie chcący przespałam połowę a może nawet 3/4 koncertu Testamentu. A grali na prawdę świetnie.Ale cóż...siły wyższe.
Ty masz szczęście bo jesteś z Katowic a ja musiałam bardzo wcześnie wstać
i jeszcze tułać się po pociągach.
ALE WARTO BYŁO!

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No i szkoda wielka, że akustyk tak spieprzył Destruction...
W ogóle cała część koncertu na dużej scenie przed Blaze'em była słyszalna jak gdybyśmy siedzieli wewnątrz centrali. Była stopa, jakiś płaski werbelek, śladowe ilości talerzy i gdzieś za tą ścianą bębnów wokal i resztki gitar. Katastrofa - słuchać się tego nie dało.
Racja.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Za to na małej scenie cuda, cudeńka.
No właśnie nie wdziałam dużo z małej sceny bo nie mogłam zwalczyć zmęczenia i odpoczywałam na te jak dla mnie ważniejsze koncerty.
Przed następną metalmanią będę spać przez kilka dni żebym mogła wytrzymać.


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja chcę więcej!
JA TEŻ!!!!!
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 23:24   #191
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Dzięki za podzielenie się wrażeniami! aż żałuję że mnie tam nie było...
Mogłabyś powiedzieć coś więcej o występie Paradise Lost? Bo przyznam że z tych wypisanych przez Ciebie zespołów - ten najbardziej wielbię!
Cóż... Z żalem przyznaję, że nie jestem w stanie napisać niczego, ale to zupełnie niczego dobrego o tym występie. Zarżnęli nawet dobre kawałki jak As I Die.
Perkusja szła w każdym utworze klasycznym dyskotekowym bum-cyk, gitarzysta chyba miał jakiś paraliż, bo grać nie potrafił, wokal brzmiał jak nie on, a całość ogólnie jak siedmiolatki naśladujące Depeche Mode. Groteska i obciach...

Szatanka - przyznaję, że mam farta z tym miejscem zamieszkania. Widziałam ludzi, którzy przysypiali na koncercie i strasznie się marszczyli, kiedy okazywało się, że przekimali jakąś fajną kapelę.

Małej sceny żałuj. Bo IMHO była znacznie większą atrakcją, niż duża. nawet biorąc pod uwagę dobre występy Blaze'a, Sepy i Testamentu. No i Destruction, które też raczej zagrało dobrze, tylko nie dało się tego stwierdzić nausznie. Szkoda chłopaków.

Czy to możliwe, ze tylko my dwie byłyśmy na Metalmanii?!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 09:15   #192
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Cóż... Z żalem przyznaję, że nie jestem w stanie napisać niczego, ale to zupełnie niczego dobrego o tym występie. Zarżnęli nawet dobre kawałki jak As I Die.
Perkusja szła w każdym utworze klasycznym dyskotekowym bum-cyk, gitarzysta chyba miał jakiś paraliż, bo grać nie potrafił, wokal brzmiał jak nie on, a całość ogólnie jak siedmiolatki naśladujące Depeche Mode. Groteska i obciach...

Czy to możliwe, ze tylko my dwie byłyśmy na Metalmanii?!

ale i tak żałuję że tyle koncertów dobrych zawsze mnie omi9ja. Na emeryturze to się zmieni Albo chociaż jak skończę studia - może będzie więcej czasu i pieniążków.

Pozdrawiam!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 08:40   #193
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Metalmania.

Kocham black metal i industrial !!! Np. Burzum, Satyricon, Darkthrone itp.
Na metalmanii nie byłam
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 09:57   #194
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
ale i tak żałuję że tyle koncertów dobrych zawsze mnie omi9ja. Na emeryturze to się zmieni Albo chociaż jak skończę studia - może będzie więcej czasu i pieniążków.

Pozdrawiam!
Lady, nie chcę Cię martwić, ale w życiu przenigdy nie będziesz miała tyle luzu, co na studiach... Choć kasy może być więcej.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 10:28   #195
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Lady, nie chcę Cię martwić, ale w życiu przenigdy nie będziesz miała tyle luzu, co na studiach... Choć kasy może być więcej.
Oj, nie zgodzę się absolutnie z tym twierdzeniem
Ja w życiu nie miałam tyle luzu ile teraz, parę lat po studiach, z pracą, którą kocham (i która daje kasę), z Lubym...
Może czasu jako takiego mam mniej, ale luzu mam więcej.
Ale to też dlatego, że nie mamy dzieci, mieszkamy sobie razem, praktycznie co tydzień łazimy na imprezy, jeździmy na koncerty...
Na studiach jednak byłam ograniczona rodziną, kasą i innymi problemami i problemikami, których teraz nie ma.
Więc jak widać, można mieć więcej luzu po studiach
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:57   #196
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Metalmania.

nie wiem, czy już to czytałyście.............. ........ [pozostawię to bez komentarza, bo mogłabym użyć paru wulgaryzmów skierowanych do władzy, a wiadomo, że za takie rzeczy można teraz trafić do więzienia, nawet jeśli jest się pijanym bezdomnym... ]


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4223376.html
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:26   #197
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez molka_1 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy już to czytałyście.............. ........ [pozostawię to bez komentarza, bo mogłabym użyć paru wulgaryzmów skierowanych do władzy, a wiadomo, że za takie rzeczy można teraz trafić do więzienia, nawet jeśli jest się pijanym bezdomnym... ]


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4223376.html
Szkoda, że nie ma jakoś chętnych, którzy zajęliby się stworzeniem takiej listy dla propagatorów white power. Jeśli aż tak i m się nudzi - powinni zagłębić się w ten temat, mieliby zdecydowanie więcej pracy. No ale....
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:25   #198
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Cytat:
Napisane przez molka_1 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy już to czytałyście.............. ........ [pozostawię to bez komentarza, bo mogłabym użyć paru wulgaryzmów skierowanych do władzy, a wiadomo, że za takie rzeczy można teraz trafić do więzienia, nawet jeśli jest się pijanym bezdomnym... ]


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...9,4223376.html
Zj**y....
Niech zamnkną te techniawe dyskoteki, bo tam się roi aż od narkotyków...
Poza tym ciekawe skąd oni to wytrzaśli??
Bez przesady, to tylko muzyka. I tak właśnie jest, zawsze to, co cięzkie jest straszne i agresywne Polski rząd jest żenujący
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 13:39   #199
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Metalmania.

po prostu polska jest tak szczęśliwym i bogatym państwem- brak tutaj homofobów, ubóstwa, biedy, bezrobocia, żadnych dziur w budżecie itd, że polski rząd nie ma się czym zajmować... poza tym radio maryja rządzi, trzeba być grzecznym i robić tak, jak ojciec dyrektor zagra, bo inaczej obsmaruje nas na antenie... przepraszam na spam, ale ja ciągle jestem w szoku i czuję się jak w 'roku 1984' orwella.....

no i nie tylko ciężkiej muzyki się czepiają...
http://wolnemedia.vae.pl/?p=892
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 17:42   #200
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Ale przecież nawet miasta na tym zarabiają... Sami sobie szkodzą, oj bardzo
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 16:11   #201
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Angry Dot.: Metalmania.

Skoro ten typ zespołów propaguje satanizm śpiewając o zabijaniu itp. to ja szczerze proponuje zlikwidować z rynku Disco-Polo za propagowanie puszczalstwa!

"Majteczki w kropeczki, ło ho ho ho..."


Cytat:
Lista będzie ewenementem na skalę światową. - Tego typu dokument nie powstał jeszcze w żadnym innym kraju. Polska zdecydowała się na to jako pierwsza - mówi Ryszard Nowak.
...i tym właśnie sposobem chcą stać się sławni, czy jak?


Z drugiego sznurka:

Cytat:
Ogólnopolski Ruch Chrześcijański “Człowiek TAK! Homoseksualizm NIE!” [...]
Wyrażamy nadzieję, że organizatorzy Sopot Festival rozważą przedstawione fakty i powstrzymają się od ośmieszania historycznej imprezy muzycznej poprzez zapraszanie “gwiazd” propagujących wątpliwe standardy etyczne i moralne.
Uważam, że WIELU homoseksualistów propaguje wyższy standard etyczny i moralny, aniżeli większość tych wszystkich zapinkalających na kolanach do kościoła "chrześcijan".
...tych kochających mężów, którzy całymi tygodniami leją swoje żony, przepijają wypłaty, a w niedzielę zgrywają wzorowych małżonków idąc na nabożeństwo.



To tylko i wyłącznie moja opinia
__________________


Ludzi poznaje się po ich śmieciach.


(Oliver Brown)
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 17:15   #202
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

Nie jestem w stanie wypowiedzieć się na ten temat bez emocji.

Na Behemocie byłam w ubregłym tygodniu. Grali wraz z innymi propagującymi satanizm kapelami (Slayer, Celitc Frost).

Kata słucham od dziecka dosłownie. W maju byłam na ich koncercie (z Romanem oczywiście) i po obadaniu nowego lokum Mega Clubu obiecałam synkowi, że zabiorę go na koncert Kata do Mega. Co teraz?


Przyjdą do mnie do chaty zrywać podłogi, żeby sprawdzić, czy nie magazynuję tam sprofanowanych zwłok?
Zabiorą mi dziecko, za puszczanie mu niewłasciwej muzyki?
Skonfiskują koszulki Slayera?
Spalą niepraworządne książki?

W ramach protestu wykopałam z szuflady swój pentagram.

Wiem, że to głupie, ale dopada mnie takie poczucie irracjonalnej Schadenfreude. Im durniejsze nasza zasmolona władza ma pomysły, tym bardziej chce się powiedzieć: "A nie mówiłam?".
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 18:14   #203
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Wg nich Behemoth to heavy metal
U nas też był rok temu ale nie poszłam i żałuję Nie z powodu Behemotha ale Virgin Snatcha, który też występował ale niestety wtedy jescze nie słuchałam go a szkoda
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 20:25   #204
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Metalmania.

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;4566926]Wg nich Behemoth to heavy metal
U nas też był rok temu ale nie poszłam i żałuję Nie z powodu Behemotha ale Virgin Snatcha, który też występował ale niestety wtedy jescze nie słuchałam go a szkoda
[/quote]

A i owszem.
Virgin Snatch grał i tym razem przed Behamothem i podobali mi się o wiele bardziej, niż sam B.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 15:31   #205
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Metalmania.

Chodzą ploty, że w wakacje odwiedzi Elbląg, mam nadzieję Genialni są
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:06   #206
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Metalmania.

Wierna i oddana całym sercem fanka oraz posiadaczka całej dyskografii Black Sabbath zgłasza się !
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:25   #207
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Metalmania.

Mnie się najbardziej podobał motyw na koncercie Moonspella ostatnio w Krakowie, gdy Fernando zadedykował kolejny utwór polskiej władzy - a był to Mephisto
Ten koncert był parę dni po tym, jak nie chcieli bodajże w Wawie zgodzić się na koncert Moonspella, bo to przecież satanizm w najczystszej postaci
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:23   #208
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Dot.: Metalmania.

ja się przyłączam.
\m/

pomocy: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351223

Edytowane przez guziaczek
Czas edycji: 2009-07-16 o 20:25 Powód: pomyłka
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.