~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 08:58   #31
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Bardzo mi się podoba! I makijaż i step. Wszystko wyjaśnione i wyraźnie zaprezentowane.
Chylę czoła przed Tobą bo ja nie potrafię tak sprawnie posługiwac się kosmetykami w kremie (cienie i róż - Rewelacja)!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:19   #32
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Długi step, dużo nałożonych kosmetyków, ładnie powiększyłaś oko. Stylizacja bardzo mi się podobała
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:27   #33
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

hehe aleeee ja Cie lubie genialny step a jak ladnie tlumaczysz co po ci i ci z tego wyjdzierewelacja troszke nerwow widac aleee nie ma co sie denerwowac bo chyba najlepszy step jaki widzialam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:44   #34
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

bardzo sympatyczny stepik myślę że kilka trików podłapałam
jestes prze sympatyczna Twój głosik prxzypomina mi Nel z pustyni i w puszczy
czekamy na kolejne propozycje bo ta bardzo udana
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 09:57   #35
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Naprawde fantastyczny step!Bardzo podoba mi sie makijaz,cala oprawa,to ze wszystko jest dokladnie i ciekawie tlumaczoneMozna sie od Ciebie nauczyc wielu ciekawych rzeczy,mam nadzieje,ze to pierwszy,ale nie ostatni video step
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:20   #36
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

jak najbardziej możesz być dumna ze swojego stepu! jest po prostu świetny! gratuluje pomysłu, makijaż-
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:26   #37
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Świetny makijaż, ale STEP jest dużo więcej niż świetny. Wszystko dokładnie przedstawiłaś, masz bardzo sympatyczny głos i ślicznie się uśmiechasz. Bardzo mi się podobało, więcej takich stepów, proszę
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 10:42   #38
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

extra... patenty masz niesamowite. cień pod usta mnie rozwalił.
gratuluję
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:44   #39
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Świetnie wyszedł Ci ten step, piekny makijaz.Rewelacja
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:04   #40
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Świetny step no i makijaż
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:47   #41
bukowina
Raczkowanie
 
Avatar bukowina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 207
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Dziewczyny Kochane! Jestem w szoku!! Zostałam zasypana przez Was pozytywnymi komentarzami. Ach, ależ mi ego podbudowałyście!
W podziękowaniu dla Was jeszcze jeden filmik z wybranymi wesołymi momentami


http://pl.youtube.com/watch?v=b6GF6oteVwo

Naprawdę byłam nastawiona na wiele krytycznych uwag. Ale Wy wynagrodziłyście mi moje stresy i wysiłek. Dziękuję najmocniej!
Nie sądziłam, że tak wiele z Was uzna mój tutorial za tak uczący i przydatny. Cieszę się, że możecie coś z niego wynieść dla siebie

Game - Tobie - prekursorce Video-Stepów dziękuję szczególnie!

Vampi - dziękuję Ci Zawsze masz dla mnie w zanadrzu miłe słowa.
Cieszę się, że muzyka przypadła ci do gustu (to moja osobista inspiracja ) To pomieszane kawałki: utwory Richarda Bony (czarnoskórego jazzmana, basisty, pochodzącego z Kamerunu) oraz muzyka filmowa z filmu Wierny Ogrodnik (Constant Gardener, 2005) - polecam serdecznie

Eweska - dzięki Ci!!!

Magsch - tyle przemiłych komplementów Dziękuję!

Milusiaam - dziękuję Ci najmocniej! P.S. No właśnie - MM staje się coraz szerszym polem do oceny coraz to rozleglejszych dziedzin

Kesly1 - dzięki! Tyle Waszych pochwał, że może rzeczywiście zdecyduję się na kolejne stepy...

Pink 69 - dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki! Okazuje się, że tworzenie stepów video to świetna zabawa. chyba nawet przyjemniejsza niż sama prezentacja zdjęć na MM. Będę myśleć o następnych...

Kamisia - dziękuję!!

BADweasel - chyba każda stres zauważyła... Ale może to i dobrze - zobaczyłyście, że nie przyszło to wcale mi tak łatwo. Wystąpienia publiczne są dla mnie nieopisaną tremą! (Dlatego - by z nią walczyć - zapisałam się nawet na warsztaty teatralne ) To ja Ci dziękuję za tyle serdecznych słów i za to, że umęczyłaś się dla mnie z YouTube'm.

Nelka - dzięki. Nie sądziłam, że Ktoś w ogóle zechce wypróbowywać moje techniki Ale oczywiście zachęcam, jeśli przypadły do gustu.

Lemirka - Tobie dziękowałam prywatnie, ale tu dziękuję baaardzo jeszcze raz Polubiłam ten Fluid Burjois. Oczywiście nie jest "ósmym cudem świata", ale ma jedną ważną zaletę - porządnie kryje, wygładza, odświeża, ale zarazem jest bardzo delikatny - ma płynną, lekką konsystencję; nie tworzy maski, łatwo się rozprowadza.

Daisy - najmocniej Ci dziękuję!!! Tyle przemiłych słów! Nie wiem, czy na nie zasługuję... ale cieszę się, że przynajmniej sprawiam wrażenie ładnej i miłej Dzięki jeszcze raz!

Pusia7 - dzięki!!!

Giga007 - oj, to już bardzo śmiała opinia, że to najlepszy step Ale dla mnie nadzwyczaj pochlebna - dzięki!

Marwari - dziękuję!

Ilonacb - dziękuję. Może będzie następny...

Gosiaczek6 - dzięki ci serdeczne!!! Oo widzę po Twym avatarze - że ty też lubisz "ciemnoskóre" klimaty

Gween - dzięki Ci baaardzo! Widzę, że pamiętasz moje wcześniejsze fascynacje kolorystyczne Ja właśnie przerzuciłam się na klimaty złocisto-piaskowo-ziemiste, bo w końcu lato mamy, no i od fioletów trzeba trochę odetchnąć. Ale kto wie, czy z nadejściem zimy znów do nich nie powrócę...

Sharlottek - dzięki
dzięki
dzięki
dzięki
dzięki

Lapus - miło mi, dzięki!

Miki - Bardzo się cieszę, że miło się oglądało i dziękuję za komentarz

Madie - cóż za pochlebstwa! Z całego serce dziękuję!

Jeanne90 - ślicznie Ci dziękuję za komentarz i za uwagi. Jesteś jedyną, która wrzuciła tu nutkę krytyki, której spodziewałam się w dużo większej ilości.
Brwi pewnie już takie pozostaną. Sama innym dziewczynom nieraz polecam regulację brwi. Ale ja jestem zwariowaną malarką i fanką Fridy Kahlo i nie mogę być taka do końca "wypacykowana" A co do pacykowania twarzy... Rzeczywiście - można by dyskutować, czy aby nie przesadzam z tymi specyfikami modelującymi. I pewnie tak - przesadzam. Niektórzy powiadają, że niezła tapeciara ze mnie... Gdy wyszczupleję, porzucę te bronzery

Paulina150528 - dziękuję.

Lukrecja_Borgia - bardzo mnie cieszy, że tak mój step przypadł Ci do gustu i dziękuję za komentarz!

Gosada79 - dziękuję. Cieszy mnie, że moje wskazówki na coś się mogą przydać.

Gosia_Szymonek - dzięki!

Iziz08 -

Komarzyca - cieszę się, że moja prezentacja skłoniła Cię do komentarza i to tak milego!

Marioladabr - dziękuję. Sama też nie uważam siebie za mistrzynię, jeśli chodzi o techniki. Po prostu kocham zabawy kolorami.

Żurawinka - cieszę się, że stylizacja się spodobała, dzięki!

Candy - ja też Cię lubię Nerwy były aż tak widoczne?! Nie znoszę wystąpień publicznych, ach ta trema! Najlepszy step?! Dzięki!!!!

Grazin - dziękuję! Nel? haha No klimatycznie to by się nawet zgadzało - te afrykańskie klimaty... Czyżby choć głos odejmował mi lat? Cieszę się.




Edytowane przez bukowina
Czas edycji: 2008-09-02 o 13:15
bukowina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 13:54   #42
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Doczytałam się w którymś komentarzu "jak zeszczupleję porzucę bronzery". Bukowinko! Jesteś boska taka jaka jesteś! Jak staniesz się szczypiorem to przestanę Cię lubić! Twoja uroda jest tak niespotykana, pełne usta, burza loków , gdzie z tym odchudzaniem? Pozdrawiam serdecznie i czekam na nastepnego stepa!
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 14:20   #43
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

jestem zachwycona wszystko pieknie i dokladnie wytlumaczylas a modelowanie buzi cudowne zdolna z Ciebie bestia, czekam na duuuuuuzo wiecej
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 14:40   #44
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Powiem tak......rewelacja. na początku walczyłaś ze spięciem ale że to co robisz, robisz z pasją to też szybko stałaś się naturalna. Twoje zmiękczanie ( paluszkiem, gąbeczką;D) sprawiły że człowiek automatycznie ma uśmiech na twarzy hehe. makijaż rewelka. Wszystko z dokładnością co do cala- i nie waż się skracac step(erów);D dla kogoś zielonego jak ja bardzo dużo te filmiki zrobiły. Mało ego- sporządziłaś idealnie listę kosmetyków. O odwadze nie wspominam nawet. A co szanuję? że ktoś kto ma już wiedzę i umiejętności bezinteresownie i z otwartością dzieli się nią z innymi!
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:00   #45
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

swietny step bardzo dobrze tumaczysz dzieki temu jest bardzo zrozumialy i kazdy moze sobie sprobowac ten makijazyk zrobic sam super robota gratuluje
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:05   #46
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

jestem pod wrażeniem
fajniutko wszystko opisujesz, widać krok po kroku to ogromny plus

a makijaż rewelacyjny i bardzo piękny
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:22   #47
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Super wszystkood A-Z
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:46   #48
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Jesteś śliczna i bardzo, bardzo sympatyczna !
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:49   #49
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Jestem pod ogromnym wrażeniem, step jest bardzo czytelny, a Ty jesteś niesamowicie sympatyczną osobą, bardzo miło się Ciebie słucha czekam na więcej
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 15:50   #50
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

To najlepszy step, jaki widziałam BRAWO!! Jesteś dla mnie inspiracją
P.S. Masz bardzo sympatyczny głos.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:06   #51
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

bardzo przyjemny step podoba mi się pomysl na wykorzystanie eyelinera jako bazy! świetnie, że dalas podkład muzyczny. makijaż sliczny
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:12   #52
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

super!
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:12   #53
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Bukowina, zazwyczaj nie komentuję makijaży (chociaż zbieram szczękę z podłogi non stop), ale tym razem muszę. Twój step jest świetny - dokładny, z ładnym opisem poszczególnych kroków, świetną muzyką w tle itd. Makijaż bombowy, takie lubię. Ale urok tego filmiku to tylko i wyłącznie zasługa Twojej osoby. Jesteś tak kochana i sympatyczna, że chyba każda z nasz chciałaby wybrać sie z Tobą na taką afrykańską imprezę Albo przynajmniej Cię uściskać
Pozdrawiam ciepło!
p.s. Pięęękne włosy
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:47   #54
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Dołacze sie do tych wyszystkich pozytywnych opinii baaardzo przyjemnie mi sie Ciebie ogladalo. Bardzo ladny makijaz, duzo róznych ciekawych trikow nam zdradzilas- ktore zamierzam wykorzystac Napaliłam sie na blyszczyk L'oreala i Pan sticka z MF. Szczerze powiedziawszy to mi by sie nie chcialo tak dlugo modelowac buzi i tyle kombinowac z cieniowaniem bo obawiam sie ze warstwa tego wszystkiego na buzi siegalaby prawie centymetra grubosci (w moim przypadku)

Bardzo jestem wdzieczna Tobie jak i wszystkim umieszczajacym stepy i zdjecia makijazy, za poswiecenie czasu i wytlumaczenie JAK I O CO chodzi z porzadnym ladnym makijazem. Dziekuje i czekam na wiecej oczywiscie**
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:56   #55
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Bardzo się napracowałaś, ale z dobrym skutkiem Jestem zachwycona Twoim stepem, najlepszy jaki się pojawił na wizażu. Dopracowałaś dosłownie wszystko. Świetnie posługujesz się kosmetykami zwłaszcza tymi do modelowania twarzy. Jesteś strasznie sympatyczna i śliczna. Rzeczywiście z początku widać stresik, ale później już tylko lepiej. Wiesz, że teraz nie damy Ci spokoju? Wpadłaś, bo będziemy czekały na kolejne stepy
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:49   #56
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Jestem absolutnie zachwycona Twoim stepem.
Przyznam, że obejrzałam ich już kilka w różnym wykonaniu i żadnego nie skomentowałam.

Stworzyłaś ciekawy klimat jako bazę pod swój makijaż.
Kiedy na początku zobaczyłam samą śliwkę w kremie, trochę się przeraziłam, co z tego wyniknie , ale potem już tylko wpatrywałam się z prawdziwym zainteresowaniem.
Sprawiasz wrażenie przede wszystkim bardzo sympatycznej osóbki , która w sposób jasny, rzeczowy i przystępny wypowiadała się na temat tego, co robi.

Makijaż i kolorystyka ładnie komponuje się z Twoją urodą.
Technicznie wyglądało to bardzo estetycznie.

Życzę kolejnych tak udanych stepów i ciekawa jestem jak radzisz sobie z kholem.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:09   #57
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Nono, Kochana, super stepik, bardzo dobrze wybrałaś temat przewodni, idealnie do Ciebie pasujący, no i świetny pomysł z bonusem stylizacyjnym i muzyką w tle Przemiło sie Ciebie słucha i ogląda, mam nadzieję, ze będa następne stepy Btw, widzę, ze nie tylko ja mam problemy z oswietleniem Czasami to słońce jest denerwujące

Co do makijażu, to bardzo mi sie podoba makijaż oka, zwłaszcza ten przebijający fiolecik I w związku z tym mam pytanie - jaka jest trwałość tego linera (na mojej powiece cienie zbijaja się z szybkoscią swietlną, chyba że nałoze na bazę pod cienie), czy nadaje sie on do połozenia na bazę właśnie? Jak sie trzymają na nim cienie, masz moze porównanie z musem Bell? (mi cienie sypkie i prasowane położone na cienie w musie Bell trzymały się lepiej niż sie spodziewałam, ale gorzej niz na samej bazie ) Jak oceniasz zieloną bazę Inglota, rozwazam właśnie jej zakup? Czy masz jeszcze jakieś inne kolory z tych podkładów? Co do modelowania twarzy to ok, i co Ty mi gadasz o wyszczupleniu, jesteś urocza, nie wyobrazam sobie innej twarzy przy takiej burzy włosów i typie urody No i co do ust, to trik z cieniem pod dolną wargą jest jak najbardziej fajny, ale przydatny bardziej dla właścicielek wąskiej donlej wargi - Ty masz dosyć duże usta i wydaje mi się, ze powiekszanie ich jest niepotrzebne No i mam nadzieję, że w tym filmiku nie zdradziłaś wszystkich swoich makijażowych trików i tajemnic

Sorki za nawał pytań
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 18:29   #58
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Więceeeej Twoich filmików z makijażami!
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:09   #59
martaW19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 44
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Super!!!Aż mi dech zaparło Filmik boski, super wskazówki, które na pewno sie mi przydadzą! Taki orientalny makijaż wprost idealnie do Ciebie pasuje, masz niespotykaną, orientalną urodę...Mi też się taka marzyMakijaż śliczny, bardzo mi sie pdoba, aczkolwiek trochę za dużo tych wszystkich pudrów kolorowych na polikach,ja wolę delikatniej.Czekam na kolejne stepy i gratuluję odwagi i talentu)
martaW19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:10   #60
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: ~ Ciepłe Barwy Afryki ~ Video Step By Step! ~

Ależ Ty jesteś sympatyczna

Świetny step video, makijaz rewelacyjny, tajemniczy, drapieżny
jestes niezwykle precyzyjna

kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.