Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 13:54   #1
Elfikkk
Przyczajenie
 
Avatar Elfikkk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19

Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa


Ostatnio z koleżaną na mieście widziałam plakat w(załaćżniku)i postanowiłyśmy się zainteresować reportażem. Zaczęłyśmy od Borata - ten dokumnet wszystkie chyba znamy A tak na serio to obejrzałam ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=Ti8ob6mQVak i zastanawiam się na ile jeszcze jest to śmieszne, bo Borat podobał mi się, szczególnie ten moment kiedy zapakował Pamelę do worka Ale czy powtarzając ten sam pomysł, to to może jeszcze śmieszyć? Wiem że zaraz ktoś sie może odezwać, że to inna postać i w ogóle, ale jednak pomysł jest podobny. Co wy myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plakat.jpg (53,7 KB, 13 załadowań)
Elfikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 15:31   #2
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa

Ale o co chodzi? Jaka akcja i co ma Borat i Bruno do reportaży? Można to podpiąć pod specyficzne paradokumenty, ale reportaż tak jakoś niezbyt..
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:57   #3
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa

"Bruno" to najzwyczajniej w świecie film gościa, który świeci teraz wydepilowanymi pośladkami w mediach, a nie - reportaż. "Borat" - to samo. Reportaż traktuje o faktach, nie zmyślonych wydarzeniach. Włacz Wiadomosci, tam masz reportaże.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 12:55   #4
Elfikkk
Przyczajenie
 
Avatar Elfikkk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 19
Dot.: Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi? Jaka akcja i co ma Borat i Bruno do reportaży? Można to podpiąć pod specyficzne paradokumenty, ale reportaż tak jakoś niezbyt..
No zaraz, a Borat nie był reperterem z Kazachstanu? I nie robił reportażu z podrózy po Ameryce? Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale Bruno też chyba jest reporterem więc wszystko powinno się zgadzać
Elfikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 17:21   #5
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa

Cytat:
Napisane przez Elfikkk Pokaż wiadomość
No zaraz, a Borat nie był reperterem z Kazachstanu? I nie robił reportażu z podrózy po Ameryce? Jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale Bruno też chyba jest reporterem więc wszystko powinno się zgadzać
Bruno i Borat to fikcyjna postać - gra ich Sacha Baron Cohen... To zwykłe filmy, ew. paradokumenty, jw.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:27   #6
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Zaczynamy oglądać reportaże - akcja wizażowa

Cytat:
Napisane przez Elfikkk Pokaż wiadomość
Ostatnio z koleżaną na mieście widziałam plakat w(załaćżniku)i postanowiłyśmy się zainteresować reportażem. Zaczęłyśmy od Borata - ten dokumnet wszystkie chyba znamy A tak na serio to obejrzałam ten trailer http://www.youtube.com/watch?v=Ti8ob6mQVak i zastanawiam się na ile jeszcze jest to śmieszne, bo Borat podobał mi się, szczególnie ten moment kiedy zapakował Pamelę do worka Ale czy powtarzając ten sam pomysł, to to może jeszcze śmieszyć? Wiem że zaraz ktoś sie może odezwać, że to inna postać i w ogóle, ale jednak pomysł jest podobny. Co wy myślicie?
A od kiedy Borat to dokument?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.